Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Abone İş İlanları

Hepsini Temizle
Abone
 • Karaağaç TPUİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıErenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • CLUB AREENATüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıMarmaris'de bulunan gece kulübümüz Club Areena ekibi içerisinde yer alacak Barmaid aramaktayız. (Konaklanan apart + 3 öğün yemek + Sigorta)

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü Kokteyl'lerin nasıl hazırlanacağı hakkında bilgi sahibi Diksiyonu düzgün Öğrenmeye ve gelişime açık Ekip çalışmasına uyumlu Sorumluluk sahibi Tercihen yabancı dil bilen

  Sektör: Eğlence, Turizm

  Pozisyon: Barmen/Barmaid, Barista

 • İş AçıklamasıNovi Medya Merkezi İlaç ve Eczacılık sektöründe çeşitli yayınları ve organizasyonları olun bir kurumdur. Kurumun müşteri kitlesi; Türkiye genelinde 25 bini aşkın eczane sahibi ve 400'ün üzerinde ilaç şirketi ve bunlara bağlı 5 bin civarında ürün müdürü ve üst düzey yöneticilerdir. Başlangıçta işe alınacak elemanda telemarketing tecrübesi arıyoruz. Buradaki başarısı Novi Medya'nın diğer bölümlerinde kariyer yapmasını sağlayacaktır.

  Aranan NiteliklerTelemarketing tecrübesi olan, ekip çalışmasına yatkın, sigara içmeyen kadın veya erkek elemanlar alınacaktır.

  Sektör: İlaç, Yayıncılık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - Abone İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?