Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Acil Tıp İş İlanları

Hepsini Temizle
Acil Tıp
 • İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için gece çalışabilecek Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Tam zamanlı çalışabilecek ve gece nöbeti tutabilecek Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Diş Hekimi

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Diş Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Tam zamanlı çalışabilecek Diş Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Pedodontist, Diş Hekimi, Ortodontist

 • Dahiliye Uzmanı

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Dahiliye/İç Hastalıkları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Tam zamanlı çalışabilecek Dahiliye Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Dahiliye Uzmanı

 • İş AçıklamasıNAR OSGB bünyesinde bulunan gezici sağlık aracında hasta karşılaması, numune alımı vb. işlemler gerçekleştirmek, Gezeci sağlık aracının aylık planlamasını yapmak ve takip etmek, OSGB'de firma atamalarında Diğer Sağlık Personeli Görev, Yetki Sorumlulukları Yönetmeliğine uygun hizmet vermek, Sağlık taraması esnasında diğer ekip üyelerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerLise veya yüksek okulların hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı bölümlerinden mezun, ÇSGB onaylı Diğer Sağlık Personeli Belgesi Bulunan (Bu madde başvuruda esastır, beglesi bulunmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.), Çözüm odaklı, analitik düşünme yapısına sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan iletişiminde başarılı ve hasta karşılamada güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıAcıbadem Adana Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Tıp Fakültesi mezunu, Uzmanlığını Acil Tıp Anabilim Dalında tamamlamış, Alanıyla ilgili gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, İletişimi kuvvetli, "Acil Tıp Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Diğer sağlık personelinin görevleri a) İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. b) Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. c) Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak. ç) İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. d) İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. e) İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, Çanakkale - Merkez'de ikamet eden ya da ikamet edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Kadın – Erkek 1(bir) kişi istihtam edilecektir.

  Sektör: Mühendislik, Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • Acil Servis Hekimi

  Dora Hospitalİstanbul Avrupa 28 Kasım 2017

  İş Açıklaması- Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun - İletişim becerileri güçlü, prezentabl - Mecburi hizmetini ve askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) - Şişli Hastanemiz için 'Pratisyen Hekim' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Uzman

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler grubu bünyesinde yeni açılacak olan 'Pendik' Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Acil Servis Sorumlu Hemşireliği deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden.

  Aranan NiteliklerÖğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli olan. "Acil Servis Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Başhemşire

 • Hemşire

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemizin ameliyathane, doğum ve diğer bölümleri için ''Hemşire ''arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiya sisteminde çalışabilecek Güleryüzlü Ekip çalışmasına uyumlu Alanında deneyimli Cerrahi bölümünde çalışmış deneyimli Yoğun bakım enfeksiyon sertifikası ve kan tranfüzyonu sertifikası olan Tam zamanlı çalışabilecek Bayan Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Klinik Hemşiresi

İş Habercisi - Acil Tıp İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?