Adana İş İlanları

Hepsini Temizle
Adana
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Firma Adı Gizli

  Telekomünikasyon Sektörü Bölge Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana

  2 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamiz için aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. İş ortakları ve distribütörler ile ilişkilerin etkin bir şekilde yönetilmesi Sorumlu olduğu kanalın etkin ve verimli çalışmasının organize edilmesi, Bölgesel pazarın değerlendirilmesi ve kanal penetrasyonunun sağlanması için yeni iş ortaklarının tespit edilmesi, Hedeflenen memnuniyet seviyesine ulaşmak amacıyla müşteri yönetim iş sürecinin sorumlu olduğu bölgede yönetilmesi, Sorumlu olduğu bölgede verilen satış hedeflerine ulaşılması, İş ortaklarına yönelik satış raporlarının hazırlanması, Mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesi, Aylık olarak kendisine verilmiş olan ziyaret hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Firmayı, faaliyet, ürün ve hizmetlerin tanıtılması Bayi ve satış noktalarının ziyaret edilmesi İş ortakları ile olan iletişimin marka adına yürütülmesi Satış noktalarında görsellikle ilgili çalışmaların yapılması ve takip edilmesi, raporlanması Sahada olan talep, öneri ve isteklerin markaya iletilmesi, müşteri memnuniyetinin sorgulanması Hizmet kullanımını artırabilmek için marka tarafından belirlenecek politikalar doğrultusunda müşteriler ile iletişim kurulması

  Aranan Nitelikler Distribütör Bayii yönetim alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Çevresi ile olan iletişiminde net ve etkileme ve ikna etme gücüne sahip, satış becerileri yüksek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İyi seviyede MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesi olan , aktif araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan Şehirler arası seyahat edebilecek, Teknolojiyi takip eden, Problem çözme, analiz etme, planlama ve takip yeteneği olan, Sonuç ve müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, adaylar.

 • Doğal Tarım

  Ziraat Mühendisi ve Ziraat Teknisyeni Doğal Tarım

  Adana

  28 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğal Kimyevi Maddeler ve Zirai İlaçlar A.Ş. Adana bölgesinde görevlendirilmek üzere Ziraat Fakültelerinin Ziraat Mühendisliği / Ziraat Teknikerliği bölümlerinden mezun satış temsilcisi aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler Zirai ilaç ve satışında tecrübeli ( tecrübeli olmayanların müraacatları dikkate alınmayacaktır.), Tercihen bitki koruma mezunu, Seyahate mani hali bulunmayan, yatılı seyahat edebilecek, Şehir içi ve şehirler arası otomobil kullanmakta tecrubeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Ziraat teknikerleri veya ziraat mühendisleri aranmaktadır.

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  Merchandıser Hayat Kimya San. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Mersin(İçel), K.Maraş, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa

  25 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Yurt İçi Satış Direktörlüğü bünyesinde, Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan illerde görevlendirmek üzere, "Merchandiser” arıyoruz. Şirketin misyonu, vizyonu ve satış stratejisi doğrultusunda; Sorumluluğunda bulunan mağazaların kendisine verilen rut planı dahilinde düzenli olarak ziyaret edilmesi, Hayat Kimya tarafından belirlenen önceliklerin, raf düzenlemelerinin, aktivite vb. çalışmaların takip edilmesi ve uygulanması, Sipariş, aksiyon, teşhir, ve bunlarla ilgili raporlama çalışmalarının yapılması, Görevli olduğu mağazalarda kendisine verilen sorumlulukların yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hızlı tüketim ürünleri sektöründe saha tarafında Merchandiser olarak en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği gelişmiş, Aktif, sonuç ve müşteri memnuniyeti odaklı.

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ev Dışı Kullanım Satış Uzmanı - Adana Bölge Hayat Kimya San. A.Ş.

  Adana

  25 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, EDK ve Medikal Kanal Satış Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen "Ev Dışı Kullanım Satış Uzmanı – Adana Bölge” arıyoruz. Mersin'den Van’a kadar uzanan Adana Bölge sınırları içerisinde otel, restaurant, catering, işyerleri, kurumlar vb. noktalardan oluşan EDK kanalında Bayilik oluşturmak ya da var olan bayileri ve ekiplerini kendisine verilen stratejiler doğrultusunda yönetmek, Bayi adına önemli prestij noktalara transfer satış yaparak önünü açmak, Bölgesine verilen kanala çıkış ve aparat iskonto oranlarına sadık kalarak tahsilatları zamanında yapmak, EDK ürünlerini ağırlıkla satarak bölümü en iyi şekilde temsil etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat v.b. ilgili bölümlerinden mezun, FMCG sektöründe, satış alanında mimumum 3 yıl tecrübeli, Tercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri alanında (özellikle endüstriyel kağıt satışında) deneyimli, MS Office Programları'nı etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve fiilen araç kullanan, Bölgesini, bayilerini ve bayi ekiplerini yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Planlı ve organize çalışan, sonuç odaklı, Gerekli durumlarda seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Demirdöküm

  İstanbul, Ankara, Adana, İzmir Satış Mühendisi Demirdöküm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana

  23 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası alanda ısıtma & soğutma sektöründe; sıcak su, klima cihazları ve bu cihazlara ait sistem çözümleri sunan %100 Alman sermayeli firmamızda 'İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir illerinde Satış Mühendisi' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler ve kısa görev tanımı aşağıda yer almaktadır. Doğalgazlı ısı cihazları satış ve pazarlamasında görev alacak Bayilik sistemiyle çalışma konusunda en az 2 yıl deneyimli Üniversitelerin tercihen Makina Mühendisliği bölümünden mezun Microsoft Office Programlarının kullanımında bilgi sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve yönlendirici B Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 35 yaşını aşmamış

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu bölgedeki; Doğalgazlı ısı cihazlarının satış ve pazarlaması faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak Satış stratejilerini geliştirmek Satış kanalları bazında bölgesel satış politikaları, planları geliştirmek, uygulamak ve denetlemek Satış analizlerini ve raporlamalarını yapmak

 • Magrabı Retaıl - Turkey Regional Office

  Mağaza Müdürü Magrabı Retaıl - Turkey Regional Office

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Samsun

  20 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1927 yılında kurulan Magrabi Optical yüzlerce mağazasıyla dünyanın önde gelen optik zinciridir. En geniş marka yelpazesi ve İtalya'da tasarlanan ve üretilen kendi markalarıyla Magrabi Optical artık Türkiye'de! İlk mağazasını Akmerkez’de açan Magrabi Optical yeni mağazaları ile hızla büyümeyi hedefliyor. Türkiye’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız markaları ve göz sağlığında uzmanlaşmış profesyonel hizmetini İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok şehrinde Türk tüketicileriyle buluşturacak. Mağaza ekibine liderlik etmek, Mağaza Müdürü olarak satışta aktif rol almak, Mağazanın satış hedefi başta olmak üzere hedeflerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Hedefler doğrultusunda mağaza ekibini doğru şekilde yönetmek, Ekibinin "çalışan memnuniyeti”nden sorumlu olmak, Ekibinin performans, eğitim ve gelişim süreçlerini yönetmek.

  Aranan Nitelikler MYO veya üniversite mezunu, Mağaza yöneticiliğinde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen optik sektöründe çalışmış, Analitik, çözüm odaklı, organizasyon yeteneği gelişmiş, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim ve müşteri ilişkilerinde güçlü, Ekip yönetim becerisine sahip, ekibini hedeflerine ulaştırma konusunda hırslı, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, MS Ofis uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Aysira Tekstil

  Mağaza Müdürü Aysira Tekstil

  Adana

  20 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür.

  Aranan Nitelikler Aysira Bağdat Cadde Şubesi için; Tercihen Üniversite Mezunu Mağazacılık Sektöründe Yönetici Olarak Deneyimli Mağazacılık Aalanında Kariyer Yapmak İsteyen Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile İlgili Organizasyonun Parçası Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren Tercihen Nebim Winner Programını Bilen Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

 • Aysira Tekstil

  Mağaza Satış Danışmanı Aysira Tekstil

  Adana

  20 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AYSİRA GELİNLİK Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür.

  Aranan Nitelikler Aysira ADANA Şubesi için, En Az Lise Mezunu Mağazacılık Alanında Hedefleri Olan ve Bu Alanda Kariyer Yapmak İsteyen, Analitik Problemler Karşısında Çözüm Üretebilen Sabırlı Takım Çalışmasına Yatkın Temsil Yeteneği Yüksek ve İletişim Becerisi Güçlü Dinamik ,Yeniliklere Açık Kişisel Bakımına Özen Gösteren Bayan Satış Danışmanları Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Mağaza Müdürü Aysira Tekstil

  Adana

  20 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Aysira ADANA Şubesi için; Tercihen Üniversite Mezunu Mağazacılık Sektöründe Yönetici Olarak Deneyimli Mağazacılık Aalanında Kariyer Yapmak İsteyen Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile İlgili Organizasyonun Parçası Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren Tercihen Nebim Winner Programını Bilen Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

 • Hatemoğlu

  Satış Danışmanı - Adana M1 Hatemoğlu

  Adana

  15 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Satış Danışmanı olarak en az 1 yıl deneyimli, * Kişisel bakımına önem veren, güler yüzlü, * Müşteri ilişkilerinde başarılı, * En az lise mezunu,

  Aranan Nitelikler

 • Hatemoğlu

  Satış Danışmanı-Adana Optimum Hatemoğlu

  Adana

  15 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Satış Danışmanı olarak en az 1 yıl deneyimli, * Kişisel bakımına önem veren, güler yüzlü, * Müşteri ilişkilerinde başarılı, * En az lise mezunu, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Infoverify Danışmanlık

  Banka İçin Satış Personeli Infoverify Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Aydın, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir

  14 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin lider kamu bankalarından birinin satış ekibinde görevlendirilmek üzere adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bay / Bayan, 18-30 yaşları arasında, Kredi kartı satışı yapabilecek, Satış işinin gerektirdiği disiplin ve özveriye sahip, Satış odaklı, kariyerini bu doğrultuda planlayan, Anatilik düşünce yeteneğine ve takım olarak iş yürütme becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. (veya en az 2 yıl tecilli) takım arkadaşları aramaktayız. *İşkur Belge No: 16216749354

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Makina ve Yedek Parça Satış Destek Asistanı-Adana Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Adana

  8 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adana Bölge Satış ekibinin her türlü idari asistan desteğini sağlamak, seyahat, konaklama ve araç kiralama gibi organizasyonları koordine ederek planlamak ve gerekli rezervasyonları yaparak uçak, araç kiralama gibi ulaşımla ilgili her türlü rezervasyon onaylarını vererek biletlerin zamanında ödemelerinin yapılarak alınmasını sağlamak, vize ve pasaport işlemlerini koordine etmek ve ilgili Turizm Firmasıyla koordine ederek bu işlemlerin seyahatler öncesinde tamamlanmasını sağlamak, yurtdışı seyahat masraflarıyla ilgili döviz taleplerini ve alımlarını Muhasebe Departmanı ile koordine ederek seyahat öncesi hazırlanmasını sağlamak, Adana Bölge Satış Müdürü onayı ile proformo faturayı kesmek ve satış operasyon işlemlerini başlatmak ve müşteri dosyalarını hazırlamak, Satış Bilgi formu ve gerekli satış evrakları ve müşteriden alınacak her türlü kıymetli evrakın teslim alınması ve Muhasebe Müdürlüğü’ne teslimini sağlamak, Satışı yapılmış İş Makinelerinin müşteri teslimatına hazır hale gelmesi için gerekli hazırlıkların yaptırılmasını ve sevk onayı alındıktan sonra yurtiçi müşteriler için müşteriye sevk ettirilmesini sağlamak, Makine, kova ve ataşman alış faturalarının sisteme girişlerinin yapılması sonrasında faturaların kesilmesini gerçekleştirmek, İş Makineleri satış, günlük fatura adedi, haftalık, aylık ve yıllık satış durumu, Adana Bölge Satış Departmanın satış ve tüm diğer raporlarını hazırlamak ve sunmak, Tüm fatura ve beyanname kayıtlarını doğru ve güncel olarak sistemde idame ettirmek, Adana Bölge Müdürü ve Bölge Satış Müdürü tarafından verilen Yönetim raporlarını, tabloları ve istatistikler ile her türlü kurumsal yazışmayı ve mektupları hazırlamak Adana Bölge Müdürü ve Satış Müdürü’nün toplantı, görüşme v.s. her türlü çalışma zaman programını ilgili birimlerle koordine ederek hazırlamak ve iş programının uygulanmasını sağlamak, katılacağı şirket içi veya şirket dışı toplantılarda toplantıda görüşülen konuların yazılı tutanaklarını hazırlamak, Adana Bölge Satış Ofisinin dosyalama ve arşivleme sistemini gizlilik ilkesi ile düzenlemek ve muhafaza etmek, Çalışma ve sorumluluk alanlarında; Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, Bilgi Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile ilgili oluşturulan politika ve hedefleri bilmek, TSM Global Personel Yönetmeliği ile çerçevesi belirlenmiş temel iş ve İSG kurallarına uymak, Sorumlu olduğu alanlarda; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili politikaları bilmek, ilgili talimat ve kurallara uymak, bu konudaki ihlalleri bildirmek, sınıflandırılmış bilgiyi uygun şekilde ele almak, kullanmak, transfer etmek, saklamak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik ), Satış Destek Hizmetlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Müşteri ilişkilerinde ve telefonla iletişimde sabırlı, çözüm üreten, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı, Bilgi toplama, analiz etme ve yorumlama, raporlama becerisine sahip. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Yedek Parça Satış Yetkilisi-Adana Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Adana

  8 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu coğrafi bölgede kendisine verilen bireysel Yedek Parça yıllık satış hedeflerine paralel olarak belirlenmiş satış ciro ve sayısal hedeflerini gerçekleştirmek ve bu hedeflere ulaşılmasını sağlayacak aktiviteleri planlamak ve yönetmek, Sorumlu olduğu coğrafi bölgede yedek parça satış müşteri portfoyünü geliştirmek üzere gereken tüm aksiyonların gerçekleştirilmesini sağlamak, Sorumluluk alanındaki müşterilerini belirli bir ziyaret planı çerçevesinde periyodik olarak ziyaret ederek, müşteri beklentilerini öğrenmek ve müşteriyle güçlü iletişim bağları oluşturup idame ettirmek, markaya olan güven duygusunu sürekli geliştirmek, müşteri beklentileri, rakip faaliyetleri ve iskontoları ile ilgili değişiklikleri ve yeni ürün taleplerini Adana Bölge Satış Müdürüne geri besleme bilgisi olarak ulaştırmak. Ay sonlarında bölgesindeki yedek parça satış ile ilgili faturaların Genel Merkez Muhasebe ile mutabakatlarını sağlayıp bireysel hesaplarının kapatıldığını kontrol ve rapor etmek, Sadece satış değil asıl olanın satış kapama olduğu bilincinde Adana Bölge Satış Destek Asistanı ile uyumlu ve verimli bir işbirliği içinde bölgesindeki tüm müşterilerin sözleşme şartlarına uyduğunu, satış kapama ve ödemelerini kontrol etmek ve denetlemek, Müşterilerinin ödeme güçlükleri başta olmak üzere finansal durumlarını, kapasite değişiklerini ve beklentilerini sürekli takip etmek bu konuda gerekli satış risk analizlerini yapmak. Finansal güçlüğe düşmesi beklenen müşterileri zamanında Adana Bölge Satış Müdürüne rapor ederek bu müşterilere malzeme akışını kesmek, Çalışma ve sorumluluk alanlarında; Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, Bilgi Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile ilgili oluşturulan politika ve hedefleri bilmek, TSM Global Personel Yönetmeliği ile çerçevesi belirlenmiş temel iş ve İSG kurallarına uymak, Sorumlu olduğu alanlarda; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili politikaları bilmek, ilgili talimat ve kurallara uymak, bu konudaki ihlalleri bildirmek, sınıflandırılmış bilgiyi uygun şekilde ele almak, kullanmak, transfer etmek, saklamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihan Makina Mühendisi), İş ve İstif Makinaları Yedek Parçaları konusunda en az 2 yıllık Satış tecrübesine sahip, İş ve İstif Makinaları Yedek Parçaları konusunda temel teknik bilgiye sahip, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  İş Makineleri ve Forklift Satış Yetkilisi-Adana Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Adana

  8 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu coğrafi bölgede kendisine verilen bireysel İş Makinaları ve Forklift yıllık satış hedeflerine paralel olarak belirlenmiş satış ciro ve sayısal hedeflerini gerçekleştirmek ve bu hedeflere ulaşılmasını sağlayacak aktiviteleri planlamak ve yönetmek, Sorumlu olduğu coğrafi bölgede satış müşteri portfoyünü geliştirmek üzere gereken tüm aksiyonların gerçekleştirilmesini sağlamak, Sorumluluk alanındaki müşterilerini belirli bir ziyaret planı çerçevesinde periyodik olarak ziyaret ederek, müşteri beklentilerini öğrenmek ve müşteriyle güçlü iletişim bağları oluşturup idame ettirmek, markaya olan güven duygusunu sürekli geliştirmek, müşteri beklentileri, rakip faaliyetleri ve iskontoları ile ilgili değişiklikleri ve yeni ürün taleplerini Adana Bölge Satış Müdürüne geri besleme bilgisi olarak ulaştırmak. Ay sonlarında bölgesindeki makina satış ile ilgili faturaların Genel Merkez Muhasebe ile mutabakatlarını sağlayıp bireysel hesaplarının kapatıldığını kontrol ve rapor etmek, Sadece satış değil asıl olanın satış kapama olduğu bilincinde Adana Bölge Satış Destek Asistanı ile uyumlu ve verimli bir işbirliği içinde bölgesindeki tüm müşterilerin sözleşme şartlarına uyduğunu, satış kapama ve ödemelerini kontrol etmek ve denetlemek, Müşterilerinin ödeme güçlükleri başta olmak üzere finansal durumlarını, kapasite değişiklerini ve beklentilerini sürekli takip etmek bu konuda gerekli satış risk analizlerini yapmak. Finansal güçlüğe düşmesi beklenen müşterileri zamanında Adana Bölge Satış Müdürüne rapor ederek bu müşterilere malzeme akışını kesmek, Çalışma ve sorumluluk alanlarında; Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, Bilgi Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile ilgili oluşturulan politika ve hedefleri bilmek, TSM Global Personel Yönetmeliği ile çerçevesi belirlenmiş temel iş ve İSG kurallarına uymak, Sorumlu olduğu alanlarda; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili politikaları bilmek, ilgili talimat ve kurallara uymak, bu konudaki ihlalleri bildirmek, sınıflandırılmış bilgiyi uygun şekilde ele almak, kullanmak, transfer etmek, saklamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihan Makina Mühendisi), İş ve İstif Makinaları konusunda en az 2 yıllık Satış tecrübesine sahip, İş ve İstif Makinaları konusunda temel teknik bilgiye sahip, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Ekom Tanıtım

  Merchandiser Ekip Yöneticisi Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Muğla, Ordu, Samsun

  8 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe ulusal ve yerel zincir mağazalarda performans gösteren FMCG sektöründe lider kuruluşlardan birinin satış destek (merchandising) ekibinin idari ve operasyonel yönetimini yapacak, -Saha ziyaretleri ile ekibin performansını gözlemleyip, değerlendirecek ve raporlayacak, -Saha ekibinin satış teşkilatı ve mağaza yönetimi ile olan ilişkileri düzenleyecek, sipariş çekimi yapacak

  Aranan Nitelikler -Tercihen yüksek okul mezunu, -25-35 yaşları arasında, -Ms Office programlarından word, excel ve powerpoint programlarını etkin kullanabilen, -Tercihen saha ekipleri yönetiminde minimum 2 yıl tecrübesi olan, -İnsan ilişkileri güçlü, -Aktif araç kullanabilen, -Seyahat engeli olmayan -Çözüm odaklı, -Takım çalışmasına yatkın

 • Adecco

  Dönemsel Mağaza Personeli Adecco

  Ankara, Adana, Gaziantep, Samsun

  26 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara, Adana, Samsun ve Gaziantep illerinde yer alan mağazalarında Yılbaşı öncesi dönemsel süreyle görev alacak 'Dönemsel Mağaza Personeli' arayışımız bulunmaktadır. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”

  Aranan Nitelikler

 • Ekom Tanıtım

  Saha Sorumlusu Ekom Tanıtım

  Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Muğla, Ordu

  23 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda şirketinin, ulusal ve yerel zincir mağazalarla olan satış ve saha ekibinin yönetimini yapacak ''Saha Sorumlusu'' adayları aranmaktadır. -Sorumlu olduğu bölgedeki ulusal ve yerel mağazaları rut planı dahilinde ziyaret etmek, -Sorumlu olduğu bölge yerel zincir müşterileri ile dönemsel aktivite planlamak, yönetmek ve kontrol etmek, -Bölge Bayisinde ilgili ürünlerin depo stok, sipariş ve sevkiyat süreçlerini kontrol etmek, -Bayi ve müşteri carilerinin düzenli takip etmek ve tahsilatlarını kontrol etmek, -Sorumlu olduğu satış hedefini, belirlenen bütçeler doğrultusunda realize etmek, -Mağaza ziyaretlerinde raf, teşhir alanı ve depo stoğu kontrollerini gerçekleştirmek, -Mağazadaki promosyon, fiyat indirimi vb kampanyaların rafta etkin duyurumunu sağlamak, -Ürünleri müşteri depolarından çektirerek rafta maksimum bulunurluğunu sağlamak, -Ürünlerin raf paylarını kontrol etmek, tanzim teşhir faaliyetlerini takip etmek, iyileştirilmesini sağlamak, -Müşterilerin raf ve stok durumlarını kontrol ederek bulunurluğu maksimize etmek, sayısal dağılımı sağlamak

  Aranan Nitelikler - 25-35 yaşları arasında, - Yüksekokul veya Ünversitesi mezunu, - Bölgedeki ulusal ve yerel zincir mağazalar ile iyi ilişkileri olan ve yeni ilişkiler kurabilen, - Ms Office programlarından Word, Excel ve Powerpoint programlarını etkin kullanabilen, - Hızlı tüketim ürünleri satışında ve mağaza raf yönetimi konusunda minimum 2 yıl tecrübesi olan, - Perakende satış noktalarında rut takibi yapabilen, - Bayi kontrolü yönetimi ve ilişkisi kurabilecek, - İletişim kabiliyeti ve temsil yeteneğine sahip, - Ekip yönetimi konusunda deneyimi olan, - Dikkat, disiplin ve sorumluluk sahibi, - Takım çalışmasına yatkın, - Seyahat engeli olmayan, sorumlu olduğu bölgedeki çevre illere seyahat edebilecek olan, - B sınıfı ehliyet sahibi

 • Aysira Tekstil

  Bölge Koordinatörü Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana

  15 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka ve Mağaza Bazında İş Alanlarını Oluşturu ve Mağaza Bazında Giderleri Kontrol EderŞirket ve Marka Stratejilerinin Tüm Mağazalarda Uygulanmasını SağlarYeni Mağaza Açılışlarında Gerekli Olan Operasyonel Hazırlığı,Presedürleri ve İşlemleri Yerine Getirirler.Mağazaların Performans ve Hizmet Standartlarını Yüksek Kılmak ve Sürdürmek İçin Stratejiler Oluşturarak Gerekli Eylem Planlarını Hazırlar ve Uygular,Pazar Eğilimlerini,Bütçe Çalışmalarını ve Satış Hedeflerini Oluşturur.Ürün Yönetimi ve Mağaza Operayonlarında ,Ürün Operasyon ile Birlikte Hareket Ederler.Haftalık Toplantılarda Kararlar Alır ve Uygulamalarını Takip Eder.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık Alanında Yöneticilik Tecrübesi Olan Analitik İletişim Yönü Kuvvetli Pazar Analizi Yapabilen,Ciro ve Satış Raporlamalarına Hakim İşe Alım Süreçlerinde Hızlı Karar Verebilme Yetkinliğine Sahip Gelişime Açık, Kriz Yönetebilen,İnsiyatif Sahibi, Sonuç ve Çözüm Odaklı,Planlama, Organize Etme,Uygulama, Denetleme Alanlarında Üstün Becerisi Olan Görsel Teşhirde Deneyim Sahibi Seyahat Engeli Olmayan, Sürücü Belgesine sahip,

 • Schneider Electric

  Güç Ürünleri Satış Mühendisi Schneider Electric

  Adana

  13 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Bayi üzerinden yapılan satışların koordinasyonunu sağlayacak, *Sahada proje takibi yapacak, *Schneider ürünlerinin tanıtım ve satış aktivitelerinde aktif rol alacak, *İlgili iş birimleri ile gerekli koordinasyonu sağlayacak,

  Aranan Nitelikler *Elektrik veya Elektrik - Elektronik müh. bölümlerinden mezun, *Askerliğini tamamlamış, (Erkek adaylar için) *1-2 yıl tecrübe sahibi, *Seyahate engel hali bulunmayan, *B sınıfı ehliyeti olan,

/
16
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan