Ahçı/Aşçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Ahçı/Aşçı
 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, ERENKÖY'deki şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Batı Ataşehir'deki şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Aşçı
  Mt Gıda Teks. ve Yapım…
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe Cafe - Restaurant alanında faaliyet gösteren, Türkiye’nin birçok noktasında şubeye sahip firmamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi olan, titiz ve hijyen kurallarına önem veren, AlaCarte ve Tablot menü tecrübesi olan, En az lise mezunu, 23 - 40 yaş arasında, Ekip çalışmasına yatkın, Kişisel bakımına özen gösteren, Ölçülü çalışma prensibi olan, Zaman yönetiminde başarılı Sorumluluk ve iş disiplinine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bay& Bayan AHÇI aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projemizde çalıştırmak üzere Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu Sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın Hijyen kurallarına önem veren ve hijyen kurallarına uygun davranan

 • İş Açıklaması Yeni açılacak olan Manisa Akhisar şubemiz için Aşçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, ANADOLU YAKASI'Ndaki şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR GAZİEMİR Şubemizde , yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

 • İş Açıklaması İzmir Kahve Deryası, Konak Vapur İskelesi şubemiz için aşağıdaki niteliklere sahip ' Aşçı Yardımcısı / Aşçı Kalfası ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cafe / Restaurant tecrübesi olan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İşini seven, Bay / Bayan ' AŞÇI YARDIMCISI / AŞÇI KALFASI ' aramaktayız.

 • Tatlı Ustaları
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin merkez üretim mutfağında ve buna bağlı yerinde üretim yapan mutfaklarında görevlendirilmek üzere Tatlı Ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Toplu hazır yemekte tecrübeli, * Özellikle sütlü tatlılar konusunda tecrübeli, * Kişisel bakımına ve hijyene önem veren, * Gramaj ve porsiyonlama bilgisine sahip, * Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Tatlı ustaları aranmaktadır.

 • Kasap Ustası
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin merkez üretim mutfağı ile buna bağlı yerinde üretim yapan projelerinde görevlendirilmek üzere Usta Kasaplar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Toplu yemekte tecrübeli, * Kişisel bakımına ve hijyene önem veren, * Sorumluluk alabilecek ve uzun vadede çalışacak, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış. Kasap Ustaları aranmaktadır.

 • Izgaracı
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere IZGARACI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Benzer ve zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Izgara konusunda asgari 1 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, İşini severek yapan, güleryüzlü, 25-45 yaş aralığında AVM (Restoran) çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Şef Aşçı
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe, zincir şubeler şeklinde faaliyet gösteren Kırkpınar Lokantalarının genişleyen organizasyon ve ihtiyaçları doğrultusunda, Marmara Forum AVM'de açılacak olan şubemizde Şef Aşçı olarak görevlendirmek üzere alınacaktır. Şef Aşçı , Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda tezgah ve salata planı yapma, üretim hazırlığı ve üretim sürecini yönetme, üretim öncesi ve sonrası temizlik ve düzeni sağlama, stok ve malzeme kontrolünü yapma, mutfakta kullanılan tüm araç, gereç ve teçhizatın uygun ve özenli kullanılmasını sağlama, tasarrufa yönelik tedbirler alma ve uygulatma işlerinden sorumludur .

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda min. 3 yıl Şef Aşçı veya Şef Yrd. olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 30-40 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Marmara Forum AVM'de açılacak olan şubemizde görevlendirmek üzere "AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI " alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek, tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/ Bayan

 • Aşçı
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere AŞÇI alınacaktır. AŞÇI , ön pişirmesi yapılmış ürünleri sunuma hazırlar, tezgah düzenini sağlar ve tezgahta ürün satışını gerçekleştirir. Ayrıca kendi çalışma alanının düzen ve temizliğini yapar.

  Aranan Nitelikler Benzer ve zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Aşçılık konusunda asgari 3 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, İşini severek yapan, güleryüzlü, 25-45 yaş aralığında AVM (Restoran) çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın ANKARA Şubelerinde görevlendirmek üzere "AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI " alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek, tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/ Bayan

 • Pastane Şefi ve Yardımcıları
  Asitane Restaurant
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Pastane Şefi ve Yardımcıları Lokantamızın hamur işleri, tatlı ve ekmeklerinin üretimleri NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

  Aranan Nitelikler İşinde son derece dikkatli, öğrenmeye açık ve istekli. Türk Mutfağı'nda hamur işleri ve tatlılar konusunda en az 3 yıl tecrübeli, reçete sistemi ile çalışmaya yatkın. Tercihen aşçılık okulu mezunu (Diğer adaylar için lise mezunu olmak şarttır.) NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • Garson-Mutfak Personeli
  Hamburger Evi Gıda Lok.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 23 noktada hizmet veren BURGER HOUSE markamızın İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan şubelerinde değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Cafe - restaurantlarda en az 2 yıl deneyimli, Et ürünlerinin hazırlanması ve pişirilmesi hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik, Dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

 • Mutfak Şefi
  Hacıbey Döner Lokantası
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin yeni açılacak yerinde Mutfak Şefi olarak görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Restorancılık sektöründe deneyimli, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık mesleki deneyime sahip, Mesleki hijyen konusunda deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İletişimi güçlü, güler yüzlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Döner Ustaları
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere Döner Ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen daha önce tabldot sektöründe tecrübesi bulunan, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden, Temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Döner ustaları aranmaktadır.

 • Aşçı Yardımcısı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve Kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirmek üzere Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına, temizliğe ve titizliğe önem veren, İşini severek yapan, Güler yüzlü, Gece veya gündüz vardiyasında çalışabilecek, Mutfakta çalışma tecrübesi olan, Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Aşçı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirmek üzere Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin aşçılık veya ilgili bölümlerinden mezun, Hijyen kurallarına, temizliğe ve titizliğe önem veren, Yemekler konusunda inovasyon yapabilecek, İşini severek yapan, Güler yüzlü, Mutfakta çalışma tecrübesi olan, Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

 • Sıcakçı
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** Osmanbey/ Sisli'de yeni acilacak butik otelimiz icin: - 35 yasini asmamis, - Uluslararasi mutfaklar konusunda bilgi sahibi olan, - En az 4 yil sicak yemekler konusunda tecrubeli olan, - Hijyen ve sanitasyon egitimi almis takim arkadaslari aramaktayiz.

 • Garson
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kahve Restaurant zincirimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Garson veya Servis Elemanı olarak en az 1 yıl tecrübeli, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * İçerenköy veya çevresinde ikamet eden, * "Garson" çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ahçı
  Sticky Fingers
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sticky Fingers Istanbul'da açılacak olan yeni özgün, Franchise olmayan bir Cafe/Restoran. Konsepti bir ilk olan mekanımızda eşi görülmemiş tavuk kanadı menüsü ve ortamı, "Parmaklara Dikkat" sloganımızdan anlaşılacağı gibi misafirlerimize unutulmayacak lezzetler ve sıcak, dostane ortam sunarak uzun yıllar Istanbul'da iz bırakacak. Mekanımız kücük ama ses getirecek! Bizimle beraber büyüyecek, gelişecek, rahat, paniklemeyen, hızlı çalışan, kendine güvenen, mutafk düzeni ve çalıştırması bilen, yeni, alışılmışın dışında Amerikan tarzı yemeklerle deneyimi olan, yeniliklere açık olan, açılış ve kapanış temizliği yapacak bay veya bayan arkadaş arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 20 yaşında olunması Bay elemanların askerliğini tamamlamış olması Uzun saatler çalışmaya razı olunması Temiz, bakımına özen gösteren, kendine güvenen En az 2-3 sene mutfakta baş ahci yardımcısı olarak çalışmış olan Olumlu, dışa dönük, çekingenler baş vurmasın!! Kurallara uyabilen, çok iyi organize olabilen, detaycı Yeniliklere açık olan, yardımcı

 • Türkmenistanda Gerçekleşecek Otel Açıl. Çalş. Pers
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkmenistan da gerçekleşecek olan Dünyanın en büyük otel zincirlerinden birinin otel açılışında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tüm otel departmanlarından (Garson,Komi, Resepsiyonist,Bellboy , Rezervasyon,Steward,Maid,Meydancı,Aşçı,Dc,Cpd,Otel Teknik) tecrübeli - İstanbul , Ankara , İzmir , Antalya illerinde ikamet eden - Pasaport zorunluluğu bulunmamaktadır - Esnek çalışma saatlerine uygun - Takım çalışmasına yatgın - Turizm - Otelcilik sektöründe en az 1 yıl tecrübesi bulunan - 18 yaşını doldurmuş - Bayan/ bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Aşçı
  Ece İş Çözümleri
  Türkiye Geneli 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "AŞÇI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen aşçılık meslek yüksekokulu mezunu, Cafe, restaurant, eğitim kurumu veya otel mutfaklarında tecrübesi olan, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

 • Servis Elemanı
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu 19-27 yaş aralığında BAYAN İletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Hastanemiz Diyet Mutfağında çalışacak Servis Garsonları aramaktayız.

 • Aşçıbaşı
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Özel Gaziosmanpaşa hastanesinde görevlendirilmek üzere ''Aşçıbaşı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Hastane yemekhanesinde en az 10 yıl aşçı olarak çalışmış, * Ekip yönetimi konusunda deneyimli.

 • Mutfak Ekip Üyesi
  Pizza Lazza
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması PizzaLazza yeni konsepti ve kendine özgü menüsüyle Anadolu yakasında çoğalmaya devam ediyor. İÇERENKÖY, Sonbahar Sokak (Kaçkar Pide karşısı) ve ERENKÖY, Fahrettin Kerim Gökay Caddesinde (minibüs yolu) açılmakta olan yeni PizzaLazza restoranlarında çalışacak Mutfak Ekip Üyesi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen yiyecek / içecek sektöründe çalışmış ve bu sektörü seven, . Temizlik, hijyen ,kalite ve güvenlik standartlarını bilen ve uygulayan, · Müşteri memnuniyetine özen gösteren, · Sektörde kariyer hedefleyen, kişisel gelişimine önem veren, · Enerjik, güler yüzlü ve insan İlişkileri kuvvetli, · Ekip çalışmasına önem veren, · Anadolu yakasında ikamet eden · Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı sisteme uyum sağlayabilen (restoran açılışları: 10.00 restoran kapanışları: 02.00dir. çalışma kanununun getirdiği saat kısıtlarına uyumlu olarak çalışılır), · 18-40 yaşları arası, kadın - erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Mutfak Ekip Üyesi
  Pizza Lazza
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması PizzaLazza yurt içi ve dışında çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Turgut Aydın Holding bünyesinde geliştirilmiş yeni bir hızlı servis (fast food) zinciridir. PizzaLazza, yiyecek ve içecek sektörü standartlarının üstünde büyüklükteki pizzaları, günlük açılan taze hamuruyla; kaliteli, güvenilir ve helal sertifikalı ürünleri müşterilerine sunacaktır. Kapalı pizza ‘Lazza’ ve fırınlanan sandviç ‘Hogi’ ile de hızlı servis pizzacılarında bulunmayan yeni lezzetleri de menüsünde sunmaktadır. Yeni konsepti ve kendine özgü menüsüyle Anadolu yakasında; Elalmış Caddesi - Ümraniye, Talatpaşa Caddesi – Ümraniye ve · Sancaktepe lokasyonlarında açılacak PizzaLazza restoranlarında çalışacak Mutfak Ekip Üyesi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen yiyecek / içecek sektöründe çalışmış ve bu sektörü seven, . Temizlik , hijyen , kalite ve güvenlik standartlarını bilen ve uygulayan, · Müşteri memnuniyetine özen gösteren, · Sektörde kariyer hedefleyen, kişisel gelişimine önem veren, · Enerjik, güler yüzlü ve insan İlişkileri kuvvetli, · Ekip çalışmasına önem veren, · Anadolu yakasında ikamet eden · Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı sisteme uyum sağlayabilen, · 18-40 yaşları arası, kadın - erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ahçı/Aşçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?