Ahçı/Aşçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Ahçı/Aşçı
 • İş Açıklaması Kozyatağı'nda bulunan büyük bir tesisin personel yemekhanesinde görevlendirilmek üzere Tabldot Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip 200 - 250 kişilik yemek üretimine destek olabilecek Yemekhanenin genel işleyişini idare edebilecek Kişisel hijyene önem veren Dış görünmüne özen gösteren Kurumsal işletmelerde aynı pozisyonda çalışmış Sorumluluk alabilen Anadolu yakasında ikamet eden Bay

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Ahçı / Aşçı Yardımcısı Dardenia İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Mart 2016

  İş Açıklaması Dardenia Fish&Sushi,Fish&Bread Anadolu / Avrupa bölegelerinde bulunan restoranlarımızda görevlendirilecek, yeni bir mutfak kültürüyle tanışmaya hazır, el becerileri kuvvetli, öğrenmeye açık takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik, Aşçılık Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmayan ya da askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş Restoran, cafe konusunda tecrübeli, Kendi bakımına özen gösteren,  Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çırak, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamızda 10 kişilik personele öğle yemeği hazırlayacak ve ofis temizliğini üstlenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Temizlik ve hijyen konusunda özenli - İşinde titiz - Yemek pişirme deneyimi olan adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Çaycı, Ahçı/Aşçı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha!   Pizza Yapım Elemanı olmak istersen…   Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda;   Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var!   Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan,    Sarıyer, İstinye, Tarabya, Uskumruköy, Zekeriyaköy, Darüşşafaka şubelerimizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. MAAŞ + YÜKSEK BAHŞİŞ ile çalışacak.  En az 2 yıllık restoran – kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Restoran yöneticiliği alanında kariyer hedefi olan Enerjik ve çalışkan Tercihen askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) BAĞDAT CAD.’de  yer alan şubelerimizde çalışacak  TEZGAHTAR (Tezgah Sorumlusu) arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Tezgahtar, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha!   Pizza Yapım Elemanı olmak istersen…   Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda;   Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var!   Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan,          Marmaris  (Franchise) şubesinde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J     Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya MYO mezunu, Unlu Mamuller ve Special Hamur konusunda en az 5 yıl deneyimli,  Gece vardiyasında çalışabilecek, Yaratıcı ve yenilikçi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,  Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,  Hijyen kurallarına önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.  

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Ahçı/Aşçı, Ustabaşı, Pasta ustası, Usta

 • Servis Elemanı Park Poliklinik İzmir 6 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Sağlık  sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Kafeteryasında görevlendirilmek üzere  "Garson" aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Karşıyaka,Bayraklı  civarında ikamet eden , güleryüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, tercihen temizlik konusunda deneyimli,esnek çalışma saatlerine uyumlu, günlük plan doğrultusunda ön hazırlığı yapabilen, garson alınacaktır. ​İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Yiyecek&içecek sektöründe deneyimli Cafe ve restoran mutfaklarında çalışmış Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek  

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Pasta ustası

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. Sabah 07:00 akşam 16:00 vardiyasında çalışabilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez ofiste çalışacak Aşçı Yardımcısı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çırak

 • İş Açıklaması Adana şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Yeditepe Gıda Hizmetleri İstanbul Avrupa 6 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla; Güngören ve Bağcılar da bulunan Yerinde üretim mutfaklarımıza Bay & Bayan AŞÇILAR

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl tecrübeli.

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA ADANA MERKEZ şubemizde , yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen tecrübeli aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul - Anadolu yakasında bulunan mağazalarımız için,  "Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak baristalar (kahve hazırlama uzmanları) arıyoruz! Tutkusunu, bilgisini, becerisini ve sanatını konuşturarak en mükemmel kahveyi hazırlayan baristalarımız ekibimizin en önemli parçasıdır.  İtalyan tarzı benzersiz harmanıyla hazırlanan kahvelerimizi ve İtalyan ruhunu yansıtan leziz yiyeceklerimizi en iyi şekilde sunacak, misafirlerimize evlerindeymiş gibi rahat hissettirecek, güler yüzüyle misafirlerimize en iyi deneyimi yaşatacak o kişi sizseniz başvurularınızı bekliyoruz!      

  Aranan Nitelikler    Mağazacılık sektöründe hızla yükselen bir kariyer hedefi olan,    Misafirlerimize güleryüzle en iyi hizmeti sunan,    Ekip arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek,    Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,    Yeniliklere açık, sürekli büyüme hedefi olan,    Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Kasiyer, Garson, Barmen/Barmaid, Barista, Ahçı/Aşçı

 • Figürlü Pasta Ustası Panayır Gıda İstanbul Anadolu 6 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya MYO mezunu, Pasta dekorasyonu süsleme, şeker hamuru, pasta üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli,  Figürleme yeteneği olan  Yaratıcı ve yenilikçi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren,   Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.      

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Pasta ustası, Şef / Amir, Usta, Ustabaşı

 • Aşçı Yardımcıları Su Entertainment İstanbul Avrupa 6 Mayıs 2016

  İş Açıklaması *  İstanbul'un gözde restoranlarında bizimle çalışmak ister misiniz?  

  Aranan Nitelikler * Izgaracı , * Soğukcu, * Meyveci, * Sıcakcı, * Pastacı, *Kebapçı, * Mezeci, * Bulaşıkçılar  alınacaktır.   

  Sektör: Eğlence, Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı Yardımcısı Panayır Gıda İstanbul Anadolu 6 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ·         Mönüde yer alan servislerin şirket standartları ve hijyen kuralları çerçevesinde ön hazırlık ve üretim sürecini gerçekleştirmek,   ·        Kendi çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu olmaktır.

  Aranan Nitelikler ·         Otelcilik veya Alacart Restaurant sektöründe minimum 3 yıl deneyimli, ·         Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, ·         Dünya mutfağına hakim, ·         Sıcak yemek üretiminde tecrübe sahibi, ·         Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, ·         Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, ·         İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, ·         İşini severek yapan, güleryüzlü, ·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, ·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Şef Yardımcısı, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir.   Hızlı çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Davet ve Organizasyonlar için talep edilen menüleri oluşturacak. Menü sunum konusunda tecrübeli Maliyet ve reçetelendirme konusunda raporlama yapacak. Kendi çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak. Satınalma ile koordineli çalışacak. Fatih' te bulunan şubemizde çalışacak Banket Mutfak Şefi (Aşçı) arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler   En az 5 yıl Mutfak Şefi tecrübesi bulunan, Davet ve Organizasyon Menüsü hazırlama ve sunumu konusunda tecrübeli, Sıcak, Soğuk, A la carte deneyimi olan, Güler yüzlü, takım çalışmasına önem veren, Ekip yönetiminde tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü,  Kişisel görünümüne önem veren, Gelişmeye ve yeniliklere açık, Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek,

  Sektör: Restorancılık, Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Şef / Amir, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Maslak' da bulunan  Ön Hazırlık Mutfağımızda değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Reçete, menü ve maliyet kontrolü konularına hakim, • Personel yemeği yapımında min. 3 yıl deneyimli, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Tercihen Sarıyer ve civarında ikamet eden,  Yalnızca Avrupa yakasında ikamet eden bay adaylar değerlenecektir!  

  Sektör: Restorancılık, Otelcilik, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Turistlik bölelerdeki özel yatlarda ve organizasyon düzenleyen teknelerin çeşitli depetmanlarında çalışacak peroneller alınacaktır. Başlangıçta 2750TLmaaş+Bahşiş+SGK+Yeme,İçme,Konakma, ve Tüm sosyal haklar FİRMAMIZ tarafından  sağlanacaktır. NOT:GEMİ ADAMI CÜZDANI (SERTİFİKA) OLMASI TERCİH SEBEBİDİR BELGESİ OLMAYAN ARKADAŞLARA M.E.B VE ULAŞTIRMA HABERLEŞME DENİZCİLİK MÜSTEŞARLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARIMIZDAN TEMİN ETMELERİNE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİR. KISA EĞİTİMLE MESLEK SAHİBİYAPIYORUZ. ~~Titanik Denizcilik ayrıcalığı ile sizde yerinizi alın erken kayıt  avantajlarımızdan ve firmamızın sağladığı eğitim olanaklarından yararlanın. Şehir dışından gelecek olan personellerimiz için KURS sürecinde konaklama imkanı anlaşmalı olduğumuz pansiyonlar tarafından sağlanmaktadır. İLETİŞİM; 0216 939 87 21 0541 832 82 15 0541 832 82 16 www.titanicdenizcilik.com  

  Aranan Nitelikler EĞİTİM ve ÇALIŞABİLMEK için GEREKEN EVRAKLAR •Kimlik Fotokopisi •​Sabıka Kaydı •İkametkah •Nüfus Kayıt Örneği •Diploma fotokopisi (Noter Onaylı) •Askerlik Terhis veya Tecil Belgesi •15 Adet Fotoğraf İLETİŞİM; 0216 939 87 21 0541 832 82 15 0541 832 82 16 www.titanicdenizcilik.com NOT:Gemi cüzdanı(sertifika)olması tercih sebebidir belgesi olmayan arkadaşlara M.E.B ve Denizcilik Haberleşme Ulaştırma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarımızdan kısa bir eğitim aldırarak temin etmelerine yardımcı olunur.

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Turizm

  Pozisyon: Gemici, Kamarot, Tayfa, Garson, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha!   Pizza Yapım Elemanı olmak istersen…   Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda;   Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var!   Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!   Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan,    Bolu / Merkez (Franchise) şubelerinde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı (Hatay) Kahve Diyarı İzmir 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Hatay şubemiz için  Aşçı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.   Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Aşçı / Aşçı Yardımcısı Midpoint İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İzmir Alsancak ve Forum Bornova şubelerinde görevlendirilmek üzere "Aşçı / Aşçı yardımcısı" aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu ,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına uygun,  Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen 

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Ahçı/Aşçı, Usta

 • İş Açıklaması İstanbul-Atatürk Havalimanı dış hatlarda bulunan mağazalarımız için,  "Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak baristalar (kahve hazırlama uzmanları) arıyoruz! Tutkusunu, bilgisini, becerisini ve sanatını konuşturarak en mükemmel kahveyi hazırlayan baristalarımız ekibimizin en önemli parçasıdır.  İtalyan tarzı benzersiz harmanıyla hazırlanan kahvelerimizi ve İtalyan ruhunu yansıtan leziz yiyeceklerimizi en iyi şekilde sunacak, misafirlerimize evlerindeymiş gibi rahat hissettirecek, güler yüzüyle misafirlerimize en iyi deneyimi yaşatacak o kişi sizseniz başvurularınızı bekliyoruz!      

  Aranan Nitelikler    Mağazacılık sektöründe hızla yükselen bir kariyer hedefi olan,    Misafirlerimize güleryüzle en iyi hizmeti sunan,    Ekip arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek,    Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,    Yeniliklere açık, sürekli büyüme hedefi olan,    Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Kasiyer, Garson, Barmen/Barmaid, Barista, Ahçı/Aşçı

 • Mutfak Komisi Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Çok yakında Kozyatağı' nda açılacak olan Terra Kitchen şubesinde değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Reçete, menü ve maliyet kontrolü konularına hakim, • Sektörel (MC, Micros) ve ofis bilgisayar programlarını (Word, Excel, Outlook) yeterli düzeyde kullanabilen, • Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, • Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Tercihen üniversite, MYO veya en az meslek lisesi mezunu, • Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli,  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Yeni açılacak olan Ümraniye Modern East AVM Mado Şubemizde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Restaurant/Cafe sektöründe çalışmış veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aşçı,barista,tezgahtar,garson,fırıncı arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Barista, Tezgahtar

 • İş Açıklaması - Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salata bar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek,  

  Aranan Nitelikler   Capitol AVM içerisinde bulunan Kırkpınar Lokantamız için "Aşçı Yardımcısı" aramaktayız. Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 20-35 yaş aralığında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması Aydın Nazilli Bamboo Avm'de yeni açılacak olan şubemiz için Aşçı / Aşçı Yardımcısı olarak çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Gastronomi – Aşçılık Lisansı olan veya Aşçılık Meslek Yüksek Okulu mezunu, Gıda Hijyeni ve Sanitasyonu konusunda bilgili, En az 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Aydın Nazilli'de ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Aşçı0002 Mahfelinn Cafe Restaurant İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması MALTEPE ANA MUTFAK VE CAFE MUTFAKLARINA  SOĞUK CHEF ,ZEYTİNYAĞLICI ,SICAK CHEF ,SICAK USTA DÖMİ CHEF ,MUTFAK KOMİ POZİSYONLARINDA  MUTFAK PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDEN ,TEMİZLİĞE VE TİTİZLİĞE ÖZEN GÖSTEREN, TAKIM ÇALIŞMASI YAPABİLEN , İŞİNİ SEVEREK YAPAN ,GÜLERYÜZLÜ TERCİHEN ANADOLU YAKASI VE ÇEVRESİ 

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Muğla Dalaman'da yeni açılacak olan şubemiz için Aşçı / Aşçı Yardımcısı olarak çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Gastronomi – Aşçılık Lisansı olan veya Aşçılık Meslek Yüksek Okulu mezunu, Gıda Hijyeni ve Sanitasyonu konusunda bilgili, En az 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Muğla Dalaman'da ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Demi Chef Numnum Yiyecek ve İçecek A.Ş İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Maslak' da bulunan üretim mutfağımızda Terra Kitchen restoranımızın ön hazırlık kısmında değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Reçete, menü ve maliyet kontrolü konularına hakim, • Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Gece vardiyasında çalışabilecek, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Türk ve uluslararası yemekler konusunda en az 3 yıl deneyimli,  Yalnızca Avrupa yakasında ikamet eden bay adaylar değerlenecektir!  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

/
8

İş Habercisi - Ahçı/Aşçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?