Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aktif Pazarlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Aktif Pazarlama
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş Açıklaması· Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Mevcut portföyü bulunan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Faktoring, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici Adayı, Finansal Analist

 • İş AçıklamasıGüneşli de bulunan ofiste 3 ay süre ile hafta içi 5 gün Almanca arama ve satış yapacak bay&bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAkıcı seviyede Almanca konuşabillen, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli MS Office programlarını kullanabilen 25-35 yaş aralığında bay bayan

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin saha ekibine reklam ve abone kazandırma çalışmalarında görevlendirilecek kişiler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Takım çalışmasına yatkın, - Daha önce aktif saha satışında görev almış, - Aktif araç kullanabilen, - Gazetecilik kimliğini taşıyabilecek, - Tercihen daha önce bir medya kuruluşunda reklamcılık yapmış olan, - Tercihen İngilizce bilen, - Disiplinli, - İkna kabiliyetine sahip, - Hırslı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Verilecek yönlendirmelerle yöneticilik kabiliyeti olabilecek, - İş geliştirme becerisi olan, - İletişimi kuvvetli.

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin İstanbul Genel Koordinatörlüğünde satış,tanıtım ve pazarlama görevlerini yürütecek Çağrı merkezi satış temsilcisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler- Çağrı merkezi çalışmasına uygun özelliklerde olmak - Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, - Disiplinli, verilecek yönlendirmelerle idarecilik özelliklerine sahip olacak, - Pazarlama ve satış çalışmalarında ikna edici olabilmek, - Satış hedefli çalışmaya uyum sağlıyabilmek - Tercihen İngilizce bilmek, - Konu ile ilgili en az 1 yıllık tecrübeye sahip olmak

  Sektör: Ajans, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman

 • ÖmeroğullarıGümüşhane, Van 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıRol ve sorumluluklar, iş tanımı   Düzenli bir rut planına göre ziyaretler yaparak Turkcell  çözümleri, projeler, ürünler, kampanyalar, yeniliklerle ilgili danışmanlık yapmak, müşterilerinin işlerini  Turkcell’in gücü ile büyütmek, Turkcell ürünlerini satarak portföyünü geliştirmek. Planlı ve aktif ziyaretler yaparak müşteri potansiyelini ve ihtiyaçların tespit etmek, müşterilere uygun kurumsal ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek Turkcell/Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi bilgilendirmelerini düzenli takip etmek, müşterilerine bu konularla ilgili bilgilendirme yapmak Satışları arttırmaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirerek, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, müşterilerini ve ilgili ekipleri bilgilendirmek Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek Riskli müşterilerine yönelik alarm üretmek Müşterilerine yönelik envanter bilgilerine ve tüm rakamlarına hakim olmak Müşteri ziyaretlerine yönelik aylık, haftalık, günlük rut planı hazırlanmak Günlük düzenli yüzyüze müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirerek satış yapmak  ve müşteri ziyaret kayıtlarını tutmak Günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapmak, hedeflerini gerçekleştirmek, İşiyle ilgili evraklara ve süreçlere hakim olmak, satış gücü otomasyon sistemleri kullanmak Turkcell Akademi’nin kendisine atayacağı eğitimlere, sınavlara düzenli katılım sağlama

  Aranan NiteliklerTürkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketi olan Turkcell’in, Kurumsal Çözüm Merkezinde çalışmak üzere teknolojiye ve bilişime çok meraklı, kendini sürekli geliştirmekten motive olan dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.   Genel Nitelikler;   Kurumsal Müşteri , Saha Satış, Müşteri Bağlılığı konularında tecrübeye sahip, Portföy Yönetimi, bilişim, teknoloji, ilaç, hızlı tüketim, sigorta şirketlerinde çalışmış Teknolojiye meraklı gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden Kurduğu ilişkilerde uzun vadeli işbirliğini hedefleyen, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı. Çalışma disiplini ile fark yaratacak. Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, analitik ve sonuç odaklı İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş  Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış MS Office programlarını iyi kullanabilen (powerpoint, excel, word, vb…)

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Elif Kitabeviİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgedeki okullara aktif ziyaretlerde bulunup ürün tanıtımı ve satışı yapmak, Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda kişisel ve kurumsal ürün satışını gerçekleştirmek, Mağaza içerisinde ve sahada görev alarak müşteri ilişkilerini geliştirmek, Sipariş sistemini yöneterek, müşterilere doğru zamanda teslimatın ulaştırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler1972’den beri kitap ve kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün liderlerinden olan şirketimiz bünyesinde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, 25- 35 yaş aralığında, Tercihen pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli, Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, Siparişin alınmasından teslimine kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Pendik ve çevresinde ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Satış ve Pazarlama elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir/Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerElektrik-Elektronik mühendisi iyi derecede ingilizce bilen, Alçak gerilim enerji dağıtım panolarında tecrübeli( En az 5 yıl tecrübeli) İzmirde ikamet edecek( Diğer şehirlerden başvuru uygundur) Yurtdışı seyahat engeli olmayan Autocad ve Office programlarını kullanmayı bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Proje Yöneticisi arayışımız vardır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Focus KimyaTekirdağ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıBerrak Yapı Ltd. Şti. olarak 2006 yılından bugüne yapı sektöründeki iş tecrübelerimize, kimya sektörünü de katarak büyümeye devam ediyoruz. Yeni markamız olan Focus Kimya adı altında, endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasalları ana dallarında, yenilikçi vizyonumuz ve yenilikçi bakış açımızla sektörde büyümeye hedefleniyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasalları sektöründe iş tecrübesi olan Aktif satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli ve müşteri portföyü olan, Tercihen Üniversite mezunu, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen İletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı çalışabilecek Aktif sahada çalışmaya yatkın İstanbul Anadolu yakasında, Avrupa yakasında ve Tekirdağ Bölgesinde çalışabilecek Hedef odaklı çalışmayı seven, hırslı ve ekip çalışmasına uyumlu Sunum becerisi ve yüksek ikna kabiliyetine sahip Bölgesinde bulunan müşteri potansiyelini yönetebilecek, müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip doğru yönlendirme yapabilecek Çalışmalarını günlük düzgün raporlayabilecek ve disiplinli çalışacak Bölgesindeki müşterilerine aktif satış yaparak, satış sonrası süreci ve tahsilatlarını takip edecek Firmaya değer katacak Bölge Satış Danışmanı pozisyonunda çalışacak, ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Kozmetik, Kimya, İlaç

  Pozisyon: Danışman, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıBelli bir plan dahilinde müşterilerin ziyaret edilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının analiz edilerek satışların gerçekleştirilmesi, Referans sistemi ile müşteri portföyünün genişletilmesi. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· 'Vay be!' dedirten anlar için çalışırız, · Satış yapmayı severiz, · Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız. Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda; · Meslek yüksek okulu, tercihen üniversite mezunu, · Saha satış deneyimi olan, · Hızlı aksiyon planlarına uyumlu, · Tutkusu ile yeni müşteri kazanımında sınır tanımayan, · Günlük trendlerde ve rakip hareketlerinde kuş uçurtmayan, · İletişim ve sunum becerileri ile "Vay be" dedirten, · Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Kriterler tamamsa sizi de aramıza bekleriz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde görevlendirilmek üzere, site ve bina yönetimleriyle görüşmeler yaparak Turkcell Superonline altyapısı ile ilgili sözleşme ve gerekli düzenlemeleri gerçekleştirecek, PROTOKOL UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli İkna kabiliyeti yüksek Yüz yüze iletişimde başarılı Diksiyonu düzgün MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan Büyükçekmece Merkez, Mimaroba, Sinanoba, Gürpınar, Yakuplu, Beylikdüzü'nde ikamet eden Bayan Yol+Yemek+SSK+Prim+Araç

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Yetkili

 • İş Açıklaması110 yıldır Dünyanın En büyük Gayrimenkul Firması 6 Kıtada, 51 ülkede, 3000 ofisinde, 100.000’den fazla Gayrimenkul Danışmanı ile Yıllık 6 Milyar Dolar hizmet bedeli ile Yıllık 250 Milyar Dolar satılan mülk değeri ile sektörün lideri, Coldwell Banker Prime ofisinde iş ortağı olmak, · Sistemde var olan % 50 - % 65 - % 85 - % 100 gelir paylaşımına göre çalışmak, · Satıcı ve alıcı veri tabanını oluşturmak, · Sektör ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, · Coldwell banker etik ve ahlaki değer yapısının dışına çıkmamak, Avantajlar · Şık ve sinerjik bir ofis ortamında çalışabilmek, · Saygınlık ve profesyonellik, · Akademik eğitimler, Kongreler, seminerler · Ödül Törenleri, · Yüksek gelir,

  Aranan Nitelikler· Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, · İletişim, temsil ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip, · Eğitim ve gelişime açık · Dış görünümüne önem veren, · Motivasyonu yüksek, pozitif enerji sahibi · Özgüveni yüksek girişimci ve satış ruhuna sahip, · Araç sahibi ve aktif araç kullanabilen, · Kazancını maaşla sınırlamayıp, yüksek kazanç hedefleyen, · Kurumsal bir kimlik çatısı altında çalışabilecek sorumlulukta · 25 yaş üstü bay/ bayan İŞ ORTAKLARI aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • ÖmeroğullarıErzincan, Van 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıRol ve sorumluluklar, iş tanımı   Düzenli bir rut planına göre ziyaretler yaparak Turkcell  çözümleri, projeler, ürünler, kampanyalar, yeniliklerle ilgili danışmanlık yapmak, müşterilerinin işlerini  Turkcell’in gücü ile büyütmek, Turkcell ürünlerini satarak portföyünü geliştirmek. Planlı ve aktif ziyaretler yaparak müşteri potansiyelini ve ihtiyaçların tespit etmek, müşterilere uygun kurumsal ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek Turkcell/Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi bilgilendirmelerini düzenli takip etmek, müşterilerine bu konularla ilgili bilgilendirme yapmak Satışları arttırmaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirerek, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, müşterilerini ve ilgili ekipleri bilgilendirmek Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek Riskli müşterilerine yönelik alarm üretmek Müşterilerine yönelik envanter bilgilerine ve tüm rakamlarına hakim olmak Müşteri ziyaretlerine yönelik aylık, haftalık, günlük rut planı hazırlanmak Günlük düzenli yüzyüze müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirerek satış yapmak  ve müşteri ziyaret kayıtlarını tutmak Günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapmak, hedeflerini gerçekleştirmek, İşiyle ilgili evraklara ve süreçlere hakim olmak, satış gücü otomasyon sistemleri kullanmak Turkcell Akademi’nin kendisine atayacağı eğitimlere, sınavlara düzenli katılım sağlama

  Aranan NiteliklerTürkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketi olan Turkcell’in, Kurumsal Çözüm Merkezinde çalışmak üzere teknolojiye ve bilişime çok meraklı, kendini sürekli geliştirmekten motive olan dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.   Genel Nitelikler;   Kurumsal Müşteri , Saha Satış, Müşteri Bağlılığı konularında tecrübeye sahip, Portföy Yönetimi, bilişim, teknoloji, ilaç, hızlı tüketim, sigorta şirketlerinde çalışmış Teknolojiye meraklı gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden Kurduğu ilişkilerde uzun vadeli işbirliğini hedefleyen, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı. Çalışma disiplini ile fark yaratacak. Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, analitik ve sonuç odaklı İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş  Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış MS Office programlarını iyi kullanabilen (powerpoint, excel, word, vb…)

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıReporting to Marketing Manger, responsible for all stages of the product development life cycle from initial concept to commercial launch and transfer to operations. · Collect and report market intelligence concerning price levels, competitor activities, trends and identify opportunities for business growth. · Develop projects about new categories in personal care industry. · Initiate new product offerings which will fulfill the need of consumers, through market research and competitive analyses. · Formulate positioning, pricing and costing strategies to support product business plans. · Plan and organise launches of new products and prepare necessary tools for product launches (Presentation tools, advertisement package, trainings, consumer events, etc.) · Develop packaging, merchandising displays and promotional plans to support new and existing products. · Develop campaigns, promotional activities and new marketing tools to increase revenue and create sustainable success. · Coordinate the related divisions through out the development of new products. · Work closely with graphic department, agencies and manage timely execution. · Organise events, fairs and public events to stimulate sales and brand awareness by communicating firm presence to target audiences. · Analyze and report campaigns to measure efficiency. · Follow the competition in the market; develop reccomendations and action plans according to competitor activities.

  Aranan Nitelikler· Bachelors degree in Business Administration, MBA preferred · Fluency in spoken and written English, German is plus · Excellent command of MS Office Application · Strong analytical and problem solving skills · Team player and have good communication skills

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici Adayı, Uzman, Sorumlu

 • Margem Patentİstanbul Anadolu 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıFikri ve Sinai Mülkiyet Hakları konusunda Müvekkil firmalarına danışmanlık hizmeti veren Margem Patent bünyesinde var olan müvekkillerimizin ve yeni müvekkillerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, mevzuata hakim, başvuru ve devamında yer alan prosedürleri takip edebilecek danışman / uzman ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerFikri ve Sınai Mülkiyet hakları konusunda tecrübeli ve bu sektörde kariyer hedefi olan, Prezentable, diksiyonu düzgün; güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, İş ve süreç takibi, sonuçlandırması konusunda başarılı, Ekip çalışmasına ve yönetimine yatkın, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarına ve Internet kullanımına hakim, Aktif Satış/Kurumsal Satış, Müşteri Yönetimi konusunda deneyime sahip, Yüksek Okul veya tercihen Üniversite Mezunu, Bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici, Sorumlu

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıSatış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Müşteriler ile ilişkilerinin sürekliliği sağlayarak, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunmak, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Şirket tarafından duyurulan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hâkim olmak ve müşterileri doğru şekilde yönlendirmek, Şirket tarafından verilen eğitim ve seminerlere katılmak.

  Aranan Nitelikler20 – 30 yaş aralığında, Tercihen Üniversite veya yüksekokul mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 Yıl tecilli, Tercihen satış sektöründe deneyimli, Kendini genç ve dinamik hisseden, Giyimine ve dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği güçlü, Satış sektöründe kariyer hedefleri olan.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş’nin... Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Randevulu satış teknikleri ile saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak ürün hakkında bilgilendirme ve satış yapabilecek, Aktif sahada yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek, Projelendirme ve Satış süreçlerini yönlendirebilecek, Sahada olmayı ve satış yapmayı seviyorum ya da satış işini öğrenmek istiyorum diyorsanız başvurularınızı bekliyoruz…

  Aranan Nitelikler·Tercihen Yüksek Okul mezunu, ·25-32 yaş aralığında, ·Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, ·Sahada çalışmayı seven ve satış alanında kariyer hedefi bulunan, ·Kariyerine satış / pazarlama alanında yön vermek isteyen ve satış işinden keyif alan, ·İkna ve iletişimi yeteneği güçlü, problem çözme becerileri kuvvetli, ·Motivasyonu ve özgüveni yüksek, güler yüzlü, ·Takım çalışmasına yatkın, hedef odaklı çalışabilecek, ( Net Maaş + Yol + Yemek + Sgk + Yüksek Prim )

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İhlas PazarlamaAnkara 23 Mart 2017

  İş Açıklaması20 yıldır Kendi sektöründe pazar lideri olan firmamızın merkez şubesinde ve bağlı plazalarda yetiştirilmek üzere 'Satış-Pazarlama' departmanına Maaş-prim-ssk-ulaşım olanaklarıyla çalışacak 'Gazete Dağıtım Elemanları' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAnkara’nın KAHRAMANKAZAN ve ELMADAĞ ilçelerinde gazete dağıtımı yapabilecek elemanlar aranıyor, Tel : 0 507 247 5103

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Gazeteci

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş Açıklaması* Aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek, * Müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunmak, * Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek, * Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler* Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, * İletişim ve ikna beceriniz yüksek ise, * Hedef ve sonuç odaklıysanız, * Takım çalışmasına yatkınsanız, * Enerjik ve kendinize güveniyorsanız, * Verilecek satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, * Satış konusunda kariyer yapmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTurkcell Kurumsal Çözüm Merkezi olarak faaliyette olan firmamız bünyesinde; Kurumsal Çözüm Merkezinin bağlı olduğu bölge içerinde mevcut kurumsal müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarına yönelik yeni hizmet ürün servis taleplerinin karşılanması amacı ile atanmış randevulu ziyaretlerini gerçekleştirecek ve yeni müşteri kazanımında aktif rol alacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu tercihen MYO veya üniversite mezunu -Saha satış vey hizmet sektöründe deneyimli -Kurumsal yazılı /sözlü iletişim becerileri gelişmiş -Satış ve sonrası müşteri takibi süreçlerini kontrol eddbilecek - yoğun ve hızlı çalışma temposuna alışık -İkili ilişkileri güçlü , ikna kabiliyeti yüksek -Dinamik, teknolojiye yatkın ve yenilikçi -B sınıf ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen -Prezentabl dış görümüne önem veren -22-35 yaş arası bay/bayan adaylar

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş Açıklamasıİlgili departmanın iş süreçlerine destek vermek, Evrak süreçlerini takip etmek, Dokümantasyon, dosyalama ve arşivleme süreçlerini yürütmek, Bilgisayarda veri girişi yapmak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise veya üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıOTOMASYON KODLAMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİNDE, PAZARLAMA VE SATIŞ ALANINDA ÇALIŞMALAR.(BAYAN)

  Aranan Nitelikler*İKNA YETENEĞİ YÜKSEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, BAYAN PAZARLAMA ELEMANI *HEDEF ODAKLI ÇALIŞABİLECEK,PAZARLAMA KONUSUNDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ *ÖZELLİKLE YURTİÇİ VE YURTDIŞI SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN *İLERİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN *SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN EN AZ İKİ YIL TECRÜBELİ *20-35 YAŞ ARALIĞINDA *İZMİR MERKEZDE İKAMET EDEN *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, DİSİPLİNLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ *OFİS VE MUHASEBE PROGRAMLARINI ETKİN KULLANABİLEN BAYAN PAZARLAMA PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Mertoğlu Kent Mobilyalarıİstanbul Anadolu, Ankara 23 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakasında, ürünlerimizin satış ve pazarlanmasında görevlendirilmek üzere "Saha Satış Sorumluları" aramaktayız. · Üniversite veya yüksekokul mezunu, · Satış konusunda kariyer hedefleyen, · Ofis çalışmaları ve müşteri ziyaretlerinde en az 3 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim, · Analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, · Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, · İkna kabiliyeti ve satış becerisi olan, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim yeteneği kuvvetli, · B sınıfı Ehliyetli, Aktif olarak araç kullanabilen · Seyahat engeli olmayan, haftalık bölge ziyaretleri yapabilecek,

  Aranan Nitelikler· Pazarlama ve satış departmanında görev yapacak, · Müşteriler ile iletişim sağlayacak, ziyaretlerde bulunacak, · Satış, tahsilat gibi süreçleri bilgisayar ve fiziki olarak takibini yapacak, · İhale takibi yapacak, ihale dosya hazırlama yetisine haiz olacak, · İstenen verileri sisteme girişini sağlayacak, Gelen siparişleri üretim birimine aktarmasını sağlayacak, teslimat sonrası müşteri ilişkilerini yönetecektir

  Sektör: İnşaat, Çevre, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Uzman, Uzman Yard

 • Üç Yıldız Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıSÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK İSTANBUL İÇİNDE AKTİF OLARAK ÇALIŞABİLECEK ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİNİN PAZARLAMA DEPARTMANINDA AKTİF OLARAK ÇALIŞMIŞ PORTFÖY SAHİBİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ 2-3 YILLIK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ALANIN DA PAZARLAMA DENEYİMİ OLAN SAHA SATIŞ VE OFİS SATIŞ KONULARINDA DENEYİMLİ SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN AKTİF ARAÇ KULLANAN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY VEYA BAYAN SATIŞ PAZARLAMA TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Vatan Bilgisayarİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMüşterileri güleryüzle karşılayıp, ürünlerle ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak. Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda doğru ürünlerin tanıtımını yapıp, ürünlerin satışını gerçekleştirmek. Reyon düzeniyle ilgili tüm operasyonel süreçten sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu ve tam bir teknoloji kurduysan, Teknoloji alışverişlerinin aranan simasıysan, Yeni çıkan teknolojik ürünlerden önce senin haberin oluyorsa, Perakendecilik ve teknoloji sektörlerinde kariyer hedefliyorsan, “Müşterinin ihtiyacını gözünden anlarım” diyorsan 3.000 kişilik geniş bir ailenin en yeni üyesi olmak istiyorsan senin için en doğru yer burası! Vatan Bilgisayar’ın YENİ açılacak olan Kale Center Mağazası’nda Satış Elemanı pozisyonunda görev almak istersen, özgeçmişini bizimle paylaş ki seni daha iyi tanıyalım. Başarı yolculuğunda zirveye ulaşmanın mutluluğunu birlikte yaşayalım!

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Erc TelekominikasyonIsparta, Burdur, Antalya, Afyon 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıTelekomünikasyon alanında faaliyet gösteren şirketimizin ANTALYA MERKEZ-MANAVGAT-ALANYA, ISPARTA, BURDUR, AFYON bölgelerinde görevlendirilmek üzere yerleşik ‘AKTİF SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ’ arıyoruz. SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ • Sorumlu olduğu bölgede gerekli ziyaretleri yapmak, • Aktif saha ve D2D müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, • Ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve satışını yapmak, • Planlı/plansız ziyaret ve D2D sistemiyle portföyüne yeni müşteriler kazandırmak, • Aylık satış planlaması hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık aktif pazarlama stratejileri geliştirerek ile sahada entegrasyonu sağlamak, • Çalışmalarını düzenli olarak üstlerine raporlayabilmek.

  Aranan NiteliklerSaha Satış Temsilcisi Saha ve takım çalışmasında başarılı ve kendine özgüveni olan, GSM ve Telekomünikasyon tecrübesi olan (Tercihen), Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, pazarlama konusunda kariyer hedefi olan, Satış ve pazarlama konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün , görünümüne dikkat eden, prezentabl Aktif pazarlama ve tanıtım yeteneğine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görev yerinde ikamet eden ve ya edebilecek olan, Maaş+Prim+Yemek+Yol+SSK sistemiyle çalışacak, Bay/Bayan ekip arkadaşları arıyoruz...

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması1994 yılında ülkemizde endüstriyel otomasyon ve IT ürünleri konusunda katma değeri yüksek ileri teknoloji ürünleri geliştirmek ve üretmek amacı ile kurulmuş teknoloji şirketimizin - Endüstriyel PC ve Otomasyon Çözümlerinin Türkiye'nin önde gelen kurumsal sanayi firmalarına pazarlama ve satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, En az 3 yıl aktif satış deneyimi olan İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Analiz yeteneği kuvvetli, müşteri ve sonuç odaklı, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış , İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden/edebilecek olan,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTURKCELL SUPERONLİNE YENİMAHALLE Bayimizde görevlendirilmek üzere Çay kahve servisinde ve katların temizliğinde mevcut personellere de destek olacak Çay servisi ve Temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÇay servisi, sunum konusunda deneyimli Temizlik ve hijyen kurallarına uyan İnsan ilişkilerinde başarılı Bayan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Remax Sahilİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıGayrimenkul Danışmanlarımız; » RE/MAX Sahil ofisimizde İş Ortaklarımız olurlar, » RE/MAX’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası başarı sağlamış eğitmenlerden alırlar, » Ofisimizin ödül almış, teknik destek ve altyapısını kullanırlar, » Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar, » Portföyümüze yeni Gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler.

  Aranan Nitelikler» Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen » İletişim becerileri güçlü, özgüvenli » Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı » Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden » Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, » Bugün; geri kalan hayatımın ilk günüdür diyebilen

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • BAŞAK BİNA BANYOİstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Mart 2017

  İş Açıklamasıdbbanyo markası ile Üretimini yaptığımız akrilik duş teknesi, küvet ve duşa kabin ürünlerimizin tanıtım, satış ve tahsilatının yapılması Müşteri ziyaretleri ile portföy oluşturulması Mevcut Müşterilerin rutin ziyareti Diğer bölümler ile iş birliği ihtiyaç halinde destek

  Aranan NiteliklerEn az lise tercihen yüksekokul/üniversite mezunu Yapı sektöründe en az 2 yıl pazarlama deneyimi olan Müşteri portföyüne sahip Yeterli pratik bilgiye, hızlı ve işini sahiplenme anlayışına sahip Pazarlama ile ilgili yeni konseptler/çözümler üretebilme yetkinliği olan Ofis programlarına hakim Aktif araç kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, prezentable İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı, sistemli ve düzenli çalışan Etik değerlere önem veren Askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Endüstri, Müşteri ilişkileri, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda müşterilere ulaşarak satış yapmak, yeni referanslar oluşturup satış portföyünü büyütmek. Sahada olmayı ve satış yapmayı seviyorum ya da satış işini öğrenmek istiyorum diyorsanız başvurularınızı bekliyoruz… Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerKurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? DD A.Ş. 10 Yaşında ve çalışanları ile beraber büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, Deneyimli-Deneyimsiz Saha Satış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım. ·Diksiyonu iyi, ·Hırslı ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·İletişim yeteneği güçlü, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim + Yol

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

/9

İş Habercisi - Aktif Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?