Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aktif Pazarlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Aktif Pazarlama
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin saha ekibine reklam ve abone kazandırma çalışmalarında görevlendirilecek kişiler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Takım çalışmasına yatkın, - Daha önce aktif saha satışında görev almış, - Aktif araç kullanabilen, - Gazetecilik kimliğini taşıyabilecek, - Tercihen daha önce bir medya kuruluşunda reklamcılık yapmış olan -Tercihen İngilizce bilen, - Disiplinli, - İkna kabiliyetine sahip, - Hırslı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Verilecek yönlendirmelerle yöneticilik kabiliyeti olabilecek, - İş geliştirme becerisi olan, - İletişimi kuvvetli. -Kurtköy'e ulaşım sıkıntısı olmayan bay&bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması· Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Mevcut portföyü bulunan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Faktoring, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici Adayı, Finansal Analist

 • Deniz İşİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFirmamız tarafından gerçekleştirilen mesleki eğitim hizmetlerinin satışının gerçekleştirilmesi, Müşteri profil, bölge, seviye, sektör ve kapsamlarına göre mevcut ve hedef portföyü sürdürülebilir hale getirebilmesi, geliştirebilmesi Satışla ilgili tüm süreçlerin yürütülmesi, Saha çalışmalarına aktif olarak katılabilmesi, analiz, gözlem ve raporlama yapabilmesi,Genel süreçlere hâkim olunması ve bu doğrultuda müşterilerin doğru şekilde bilgilendirilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az lise, Tercihen yüksekokul ya da Üniversite mezunu, Mesleki eğitim satışında tercihen en az 2 yıl deneyimi bulunan, Daha önce hizmet satış deneyimi bulunan, Kurumsal iletişim, yazışma ve raporlama hususlarında yeterli bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik düşünebilen, sunum hazırlayabilen, prezantasyon yeteneği yüksek, Hızlı, seri, pratik aksiyon alabilen, hata payı minimal olan, güven veren ve enerjisi yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İkna gücüne güvenen, ekip ruhu taşıyan, Dış görünüşüne özen gösteren, prezantabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Temsil yeteneği gelişmiş, Hedef belirleyip riskleri yönetebilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen portföy sahibi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 30 yaşını aşmamış,

  Sektör: Eğitim, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA Gayrimenkul Türkiye 'nin İSTANBUL / Bağdat Caddesi - Erenköy bölgesinde Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti Veren ERA Cadde Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimizde birlikte çalışmak üzere “GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI” arıyoruz. Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, Portföy satmak veya kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Eğitime ve gelişime açık, ERA Türkiye ve ERA Cadde çalışma kurallarını uyup etik değerlerini benimseyecek,

  Aranan Niteliklerİletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve iç motivasyonu yüksek, Dış görünümüne önem veren, Performansa bağlı kazanç sisteminde çalışabilecek, Takım çalışmasına inanan ve takımın içerisinde bağımsızlığını korumak isteyen, Gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleyen, 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıMUĞLA'DA İKAMET EDEN, ULUSAL ZİNCİR MAĞAZALARINA KENDİ FRİGOLU ARACI İLE HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNİN SICAK DAĞITIMINI YAPABİLECEK TÜCCAR PLASİYER ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Çalışma disiplini -Termoking kasalı araç

  Sektör: Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Plasiyer

 • İş AçıklamasıColdwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.000'ü aşkın franchise ofisi, 100.000'i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 51 ülkede, 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER MAYA Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. *COLDWELL BANKER'ın yurtiçi ve yurtdışı ek olarak COLDWELL BANKER'ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. *Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. *Yeni portföy çalışmaları yaparlar.

  Aranan NiteliklerSİZDE ARADIKLARIMIZ... *Sıfır sermaye ile kendi işini kurmak isteyen *Gayrimenkul Sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz *Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan *İnsanlarla kolay iletişim kurabilen *Çalışkan, disiplinli *Tercihen Batı Ataşehir bölgesine yakın ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan *Bay/Bayan iş ortakları aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından Electronic Realty Associates, Inc. olarak kuruldu. Kuruluş amacı en son teknolojiyi gayrimenkul sektörüne taşımaktır. ERA Real Estate Türkiye dünya çapında yatırımcıların kazancını artırmış, gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. ERA Real Estate bugün dünyada 3.000’ü aşkın ofisi, 38.000’den fazla Broker ve Gayrimenkul Danışmanı ile 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA Real Estate Türkiye olarak, ileri teknoloji platformlarımız, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimlerimiz, etkin pazarlama hizmetlerimiz ve 45 yıllık global marka bilinirliğimiz, ulusal ve uluslararası ofis ağımızla gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile tecrübeli ve başarılı Gayrimenkul Danışmanları ile çalışmaktayız. Amacımız, profesyonel gayrimenkul danışmanları ile birlikte sektörde ihtiyaç duyulan eğitimli yeni Gayrimenkul Danışmanlarının yetişmesini sağlamak, gayrimenkul sektörüne deneyimli ve uzman Gayrimenkul Danışmanları kazandırmaktır. ERA REAL ESTATE CİTY GAYRİMENKUL’de GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK NEDEN BİR AYRICALIKTIR ? Uluslar arası bir marka çatısı altında, pazarlama stratejisi zengin, ulusal ve uluslararası geniş bir bilgi ağına sahip gelişmiş altyapımız ile Gayrimenkul Danışmanlarımızı teknik ve gayrimenkul hukuku gibi özel ayrıcalıklarla desteklemekteyiz. Amacımız süreklilik gösteren eğitimlerle bölgemizde ‘Kaliteli Yatırım Danışmanlığı’ algısını oluşturarak müşterinin gayrimenkul alım-satım- kiralama işlemlerinde her aşamada yanında olacak düzeyde eğitimli gayrimenkul danışmanları kazandırmaktır. Hedefimiz Mutlu Ofis - Mutlu Danışman - Mutlu Müşteri üçgenini oluşturabilmektir. Era Real Estate’in uluslararası marka gücünü kullanarak, zaman yönetimini ve kazancınızı kendinizin belirleyeceği, kendi işinizin yöneticisi olacağınız bir alanda iş ortağımız olmak ister misiniz? Konusunda uzman Gayrimenkul Danışmanlarını ve gayrimenkul sektörüne ilgi duyan Gayrimenkul Danışman Adaylarını Bekliyoruz… Çalışma bölgesinde satılık – kiralık gayrimenkul portföyü oluşturmak, Gayrimenkul portföyleri için etkin pazarlama planı oluşturmak ve uygulamak, Gayrimenkul veri tabanı oluşturarak potansiyel müşteri havuzu yaratmak, Gayrimenkul sektörünü sevmek ve sektörle ilgili tüm gelişmeleri takip etmek,

  Aranan Niteliklerİletişim becerileri yüksek, Kurumsal bir marka altında kendi işinin sahibi olmak isteyen, Patron değil takım arkadaşları ile çalışmak isteyen, Sıra dışı İşler yapıp daha fazla para kazanmak isteyen, Maaş değil prim sistemi ile çalışmak isteyen, Çalışma saatlerini ve kazancını kendi belirleyen, Rekabette düşmanlığı değil takım ruhunu benimsemiş, Yaş cinsiyet eğitim durumu ayırımı yapmadan hayalleri olan ve hayallerine ulaşmak için çalışacak, Eğitime, iletişime ve gelişime açık, Disiplinli sistemli çalışan, dürüst etik ve özverili, Aktif araç kullanabilen( tercihen kendi aracına sahip)

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıAkşehir'de ikamet eden; Kadınhanı, Ilgın bölgesine günü birlik rut da düzenleyebilecek personel arayışımız vardır. Yeni Müşteri kazanımı ve mevcut müşteri yeni satış fırsatlarını yönetecek Aktif olarak sahada kurumsal müşteri ziyaretleri yapacak Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri ile çalışacak Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapacak Satışta kariyer edinmeyi hedeflemiş Turkcell marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları alınacaktır

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO veya üniversite mezunu Saha Satış ve/veya hizmet sektöründe deneyimli Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Kurumsal yazılı / sözlü iletişim becerlileri gelişmiş Turkcell'in şirketlere özel ürün ve servislerinin satışını yüzyüze kanalda gerçekleştirecek Satış ve satış sonrası müşteri takibi süreçlerini kontrol edebilecek Yoğun ve hızlı çalışma temposuna alışık Düzenli, takipçi, hedef ve sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren İkili ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek Dinamik, teknolojiye yatkın ve yenilikçi B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanmayı bilen 22-40 yaş aralığında, bay/bayan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSatış odaklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Satış Müdürüne bağlı olarak çalışacak, Aktif satış ekibini yönetecek, Satış ekibinin sahadaki tüm süreçlerini takip edebilecek, Satış ekibi ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi yürütebilecek, Şirket misyonu ve vizyonuna katkı sağlayabilecek SATIŞ MÜDÜR YARDIMCISI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatış alanında tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Satış odaklı çalışıp ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, Kariyer ve yüksek gelir hedefi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Halkla İlişkiler, Sigortacılık, Ajans

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Bölge Sorumlusu, Takım Lideri, Temsilci

 • İş AçıklamasıSizde 'Artık kendi işimi kurmak; Kendi işimi kendim yönetmek ve kazancımı kendim belirlemek istiyorum' diyorsanız, BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ ?? Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Türkiye’de 2016 yılında 1.341.453 gayrimenkul satıldığını Ankara’da 2016 yılında 144.570, ayda ortalama 12.000 gayrimenkul satıldığını ve en çok konut satılan ikinci il olduğunu http://www.tuik.gov.tr/PreTablo.do?alt_idx=1056 Çankaya ilçesinde her ay ortalama 1.700 den fazla gayrimenkul satıldığını http://www.tuik.gov.tr/PreTablo.do?alt_idx=1056 Coldwell Banker verilerine göre Her 1.000 gayrimenkul danışmanından 8 inin yıllık 1.000.000 TL ve üzerinde kazandığını 32 sinin yıllık 200.000 – 1.000.000 TL arasında kazandığını 160 ının yıllık 100.000 – 200.000 TL arasında kazandığını 300 ünün yıllık 50.000 – 100.000 TL arasında kazandığını 300 ünün yıllık 25.000 – 50.000 TL arasında kazandığını ARAMIZA KATILMAK İÇİN SİZ NEYİ BEKLİYORSUNUZ ???? Sizleri dünyanın ilk ve prestijli gayrimenkul danışmanlık markası olan COLDWELL BANKER Ankara /Çankaya ofisi COLDWELL BANKER /PRIME ’a bekliyoruz

  Aranan Nitelikler· Gayrimenkul Danışmanlarımız ; Coldwell Barker Prime ofisimizde iş ortaklarımız olurlar Kesinlikle maaşlı değil, gelir paylaşımı ile çalışırlar. Coldwell Barker 'ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası başarı sağlamış eğitmenlerden alırlar, Ofisimizin , teknik destek ve altyapısını kullanırlar, Danışmanlar Türkiye'deki tüm müşteri altyapısına ulaşır ve müşterisi olmasa dahi sektöre hızlı bir giriş yapabilir. Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin satış ,kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar, Portföyümüze yeni Gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması* Şirketmiz Panasonic ve Triumph Adler Markalarının Muğla il ve ilçerinde Tek Yetkili Satış ve Servis Noktasıdır. * Amacımız Ürünlerimiz Digital Fotokopi,Faks,Yazıcı ve Tarayıcıları Satış ve pazarlamalarını yapmak*

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme,İktisat,Pazarlama Bölümlerinden Mezun, * Bay,Bayan * Bay Adaylar (Askerlik Görevini Tamamlamış) * Pazarlama Ve İkna Kabiliyeti Yüksek , * Yeni Müşteri Kazandırabilecek, * Disiplinli, Düzenli Çalışma Ve Raporlama Sistemini Alışkanlık Edinmiş, * Sürücü Belgesine Sahip Olan Ve Aktif Araç Kullanabilen * Microsoft Ofis Programlarını Bilen * Teknoloji Üzerine veya Büro Makinaları Sektöründe Çalışmış , * Alanında En Az 2 Yıl Tecrübeli , * Sektördeki Gelişmeleri Takip Edebilen * Ekip Çalışması Bilincine Sahip * Gelişime Açık * İnsan İlişkilerinde Başarılı * Sorumluluk Alabilen * İşini Severek Ve İsteyerek Yapan * Dikkatli, İstikrarlı Ve Uzun Süre Çalışmayı Hedefleyen * Rekabet bilgilerini düzenli olarak takip etmek * Etkili iletişim kurup, inisiyatif alabilen * 35 yaşını aşmamış * Muğla il ve ilçelerinde görev yapacak , * Seyahat engeli bulunmayan, * Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri yüksek, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Büro Makineleri

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili Yardımcısı, Yetkili

 • İş AçıklamasıFARKLI MISIN ? COLDWELL BANKER KİMDİR? 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır. Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. COLDWELL BANKER ROTA KİMDİR? İzmir Bölgesinde;Gayrimenkul sektörü kapsamında mevcut portföyü görmüş ve bu doğrultuda gayrimenkul danışmanlığı hususunda kendine pek çok başarı için hedef koymuş genç dinamik bir ofistir. Konut,işyeri,arsa,yatırım ve ekspertizlik konularında uzmanlaşmış ekibi ile profesyonelce hizmet veren,bölgenin en fazla potansiyeli olan bir ofisitir. Coldwell Banker Rota,bölgesinde etkindir ve müşterilerine profesyonelce hizmet vermektedir Şimdi, birlikte büyümek ve başarılara yürümek için yeni takım arkadaşları aramaktadır. COLDWELL BANKER ROTA GAYRİMENKUL DANIŞMANININ AVANTAJLARI -Maximum hizmet bedeli sistemiyle maximum kazanç, -Süre ve tecrübeyle orantılı olarak, gelir paylaşım esası ile çalışma sistemi, -Dünya markası bir şirkette kurumsal ve profesyonel ortamda çalışma ayrıcalığı, -Sürekli akademik eğitimler, - Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. - COLDWELL BANKER ROTA Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. -Ulusla arası ofislerle ve müşterilerle çalışma imkanı, -Yurtiçi ve yurtdışı kongre ve seminerlere katılma, -Pazarlama ve teknoloji desteği, -Amatör ruhla profesyonel işlere imza atma imkanı, -Çağdaş ve en son teknolojiyle donatılmış ofis ortamı, -Saygınlık ve profesyonellik, -Ödüllendirme ve motivasyon.

  Aranan Nitelikler* Çiğli ve çevresinde ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve iyi derecede internet kullanabilen, * Coldwell Banker kurumsal kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız COLDWELL BANKER ROTA ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Temsilci

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş bünyesinde; satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek, yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak. Merter Metro / Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun, Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren BAYAN Saha Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • ART-YOL MÜHENDİSLİKİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Yapı malzemeleri ve satış alanında 3 yıl aktif olarak görev almış, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mühendislik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • İş AçıklamasıGayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA DİA Gayrimenkul 'ün Ulukent /Çiğli - İZMİR bölgesinde yer alan Germenlife Projesi Satış Ofisimizde birlikte çalışmak üzere ''PROJE SATIŞ OFİSİ DANIŞMANI'' arıyoruz. Satış ve tanıtım organizasyonunu yürütmek, Müşterileri karşılamak ve projeyle ilgili ön bilgi vermek, Satış prosedürleri ve proje ile ilgili olarak kendisini geliştirmek, Bağlı olduğu yöneticiye periyodik raporlamaları zamanında gerçekleştirmek, Ofis içi genel düzeninin sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise / Ön lisans / Lisans mezunu, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen, çözüm odaklı, Microsoft Office programlarına hakim (Word, Excel) Ofis içi operasyon sürecini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve enerjik Maaş + prim sistemi ile çalışacak 25-35 Yaş Arasında BAY & BAYAN Daha önce çalıştığı firmalarda sahip olduğu Satış ve pazarlama tecrübesi tercih sebebidir,

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamız Kurumsal Pazarlama departmanına, reklam, tanıtım, organizasyon ve tasarım konularında bilgili, kurumsal pazarlama yetkilisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerFirmamız kurumsal pazarlama departmanına; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Reklam veya Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen alanında deneyimli, Firmamızın reklam ve tanıtım stratejisini oluşturup; bu stratejiye uygun projelerin geliştirilip uygulanmasını sağlayacak Stratejik plan ve bütçe hedefleri doğrultusunda reklam çalışmaları stratejilerinin ve bütçelerini oluşturacak Basın bülteni yazımı ve dış tanıtım organizasyonları, reklamasyon konularında deneyimli, basın medya ilişkilerini sürdürecek, Ekip anlayışına sahip ve sahiplendirme yeteneği olan, Katalog, kurumsal kimlik ve basılı materyallerinin tasarım uygulamaları ve geliştirilmesi sürecinin yönetecek Firmamız yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarını yapabilen, MS Office programlara hâkim, Sosyal medyayı etkili biçimde kullanabilen, Sonuç odaklı, analitik düşünme, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Prezantabl, Yorum yeteneği güçlü, İyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Kurumsal pazarlama alanında şirketimizi temsil edebilecek, Tercihen bayan takım arkadaşı alınacaktır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Koordinatör, Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Esenyurt Alüminyumcular san.sitesinde faaliyette bulunan Plastik Poşet üretimi yapan fabrikamızda çalışacak , aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Pazarlama Temsilcisi” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBaskılı,Baskısız PE,Shrink,Çöp torbası ve Ambalaj sektörüne hakim olan, En az Lise mezunu, Tercihen Satış&Pazarlama alanında minumum 2 yıl tecrübe sahibi, Ofis programlarını ileri seviyede bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Sunum becerileri gelişmiş, Takipçi,Analizci ve Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı,güler yüzlü,ikna kabiliyeti yüksek, Sorumluluklarını yerine getirebilen ve raporlama yöntemleri ile bunları sunabilen, Sipariş alımından ürünün sevkiyatına kadar olan süreci sürekli takip etmek, Varolan müşteri portföyünü koruyup geliştirmek, Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürün satışını gerçekleştirmek, Pazar araçtırması yapmak ve ürün , müşteri portföyünü sürekli geliştirmek, Satış öncesi ve Satış sonrası aktif rol üstlenebilecek,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıGünlük rut planı doğrultusunda sorumlu olduğu satış noktalarının sıcak satış operasyonunu gerçekleştirmek, Şirket stratejileri doğrultusunda bölgesinin belirlenmiş satış hedeflerini sağlamak, Müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımları sağlamak,

  Aranan NiteliklerNecdet Alpata Gıda A.Ş.' nin Kütahya bölgesinde tütün mamüllerinin ve gıda ürünlerin satış sürecinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Satış Temsilcisi aranmaktadır. En az lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen psikoteknik ve SRC 4 belgesi bulunan, Analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organize etme yeteneği yüksek, Tercihen saha satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir ilinde ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İhlas PazarlamaKocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin köklü gruplarından olan Holdingimizin Pazarlama alanında faaliyet gösteren şirketinde, AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görevlendirilmek üzere, çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler•En az lise mezunu, •İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, •Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, •Performansa dayalı, yüksek kazanç hedefleyen, •Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren •Öğrenmeye açık •Tercihen tecrübeli, •Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek •Sorumluluk sahibi, •Ekip çalışmasına yatkın, •İletişim becerisi gelişmiş, •Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan •İzmit’te ikamet eden •Yetiştirilmek üzere Bay-Bayan Aktif Satış Temsilcisi arıyoruz...

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER GOLDEN – ÇAYYOLU /ANKARA Gayrimenkulün Yıldızları Ofisimizde! Gayrimenkul Danışmanlarımız iş ortaklarımız olurlar. Coldwell Banker'ın yurt içi ve yurt dışı eğitimlerini alırlar. Ofisimizin teknik destek ve alt yapısını kullanırlar. Portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. Portföyümüze yeni gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler.

  Aranan NiteliklerTicarete yatkın, Özgüveni yüksek, Analitik düşünebilen, Konuşkan, insanlar ile kolay iletişim kurabilen, Çalışkan, disiplinli, sistemli Daha fazla para kazanmak isteyen Kendi işinin sahibi olmak isteyen, Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İlaç, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıPRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz alkol sektöründe lider müşterimizin İzmir ve Ankara off trade satış projelerinde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Mobil Satış Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım ve satış alanında deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın.

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketin vizyon , misyon ve hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini planlamak ve uygulamak , Kurum kültürüyle uyumlu , katma değer yaratacak doğru satış ve pazarlama stratejileri oluşturmak, Satış kanalları yönetimi uygulamalarına hakim ve bayi kanallarını geliştirebilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik Elektronik sektöründe en az 5 yıl alanında deneyimli , Geçmiş tecrübeleri itibari ile ürün yada marka sorumluluğu yapmış, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı , inisiyatif alabilen ve proaktif , Bayi kanal yapısına sahip, Seyehat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün , prezantabl, B sınıf sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Takım Arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yetkili, Uzman

 • CELLNETKocaeli 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Çağrı Merkezi, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Danışman, Sorumlu, Müşteri Temsilcisi

 • Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDÜNYANIN EN ÇOK KAZANDIRAN MESLEĞİNE, DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MARKASINDA BAŞLAYIN! GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 51 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul pazarlama markası olan Coldwell Banker Kent Gayrimenkule TAKIM ARKADAŞLARI-İŞ ORTAKLARI arıyoruz. İş Tanımı Gayrimenkul Danışmanlarımız, * COLDWELL BANKER KENT (BAHÇELİEVLER) Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. * PASS gelir paylaşımı ile çalışırlar. * COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. * Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. * Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. * Yeni portföy çalışmaları yaparlar. (İşe alım sürecinde başarılı olan adaylara, sektörün tanınmış ismi tarafınan kariyer koçluğu ücretsiz olarak yapılacaktır.)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık özgüveni yüksek * Ekip çalışmasına inanan, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Coldwell Banker kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan * En az lise mezunu, * Minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri adaylar

  Sektör: Danışmanlık, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDünyanın en köklü markası COLDWELL BANKER'da 2016'yı TÜRKİYE işlem birincisi olarak kapatan CB FER GAYRİMENKUL, 2017'de başarılarını büyütmek için GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI arıyor. Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 111 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker Fer Gayrimenkul; 2016 yılının en çok satış yapan 1 numaralı ödüllü frenchise ofisidir. Kurumsal ve teknolojik altyapısı, 360 derece eğitim sistemi, modern ve şık çalışma ortamı ile günden güne hedeflerine yenilerini eklemektedir. COLDWELL BANKER FER GAYRİMENKUL DANIŞMANININ AVANTAJLARI- Benzersiz hizmet bedeli sistemiyle maximum kazanç, - %50'den %100'e kadar gelir paylaşım esası ile çalışma imkanı - Dünya markası bir şirkette çalışma ayrıcalığı - Sürekli akademik eğitimler, - Uluslararası ofislerle ve müşterilerle çalışma imkanı, - Yurtiçi ve yurtdışı kongre ve seminerlere katılma, - Pazarlama ve teknoloji desteği, - Bankalarla yapılan özel konut kredisi anlaşmaları - Çağdaş ve en son teknolojiyle donatılmış ofis ortamı, - Saygınlık ve profesyonellik, - Ödüllendirme ve motivasyon, - İstanbul'un en hızlı gayrimenkul satışlarının yaşandığı Beylikdüzü/ Esenyurt/ Avcılar bölgesinde çalışmanın avantajı

  Aranan Nitelikler- Hızlı sonuç almayı seven - Şu anki konumundan ve kazancından memnun olmayan - 25 yaş üstü - Tercihen üniversite mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Kendi işinin başında olup da,yatırım için çok da para harcamak istemeyenler, - Prezentabl, özgüven ve vizyon sahibi, - Dürüst,ikna kabiliyeti yüksek ve sebat etmeyi bilen, - Ne istediğini bilen ve istediğini elde etmek için engel tanımayan adaylar ile ilgileniyoruz www.cbturkiye.com.tr/fer

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • Dd A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş bünyesinde; satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek, yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun, Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren BAY Saha Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması· Firmamızın satış hedeflerini gerçekleştirebilmesi için gerekli stratejik aksiyon planlarını oluşturulmak, · Müşteri Portföyünü geliştirmek ve firmamızın tanıtımını en etkin şekilde yapmak, · Pazar dinamiklerini takip etmek ve gerekli aksiyonları almak, · Çok kanallı pazarlama stratejileri geliştirmek ve rekabette fark yaratan projeler oluşturmak, · Şirketi ulusal ve uluslar arası platformlarda temsil etmek, · Satış promosyonlarını geliştirmek, uygulanmasını ve kontrolünü sağlamak, · Fuarlara ve kongrelere yönelik faaliyetlerin planlanması ve şirketin temsil edilmesi, · Müşteri hedef kitlesine ulaşmak için çalışmaların yapılması, · Müşteri ihtiyaçlarının ve pazar eğilimlerinin tanımlanması, · Hizmet kalitesini arttırıcı eğitimler vermek veya yönlendirmek, · Fikir liderleri ve sağlık otoriteleri ile ilişkileri yönetmek, · Satış ekibine temel ürün eğitimleri vermek, Tanıtım faaliyetlerinde kullanılacak materyalleri hazırlamak, kongre, sempozyum, eğitim toplantılarında aktif rol almak, · Satış faaliyetlerinin kar/zarar dengesini korumak, takip etmek, · Gerekli raporlamaları periyodik olarak hazırlayıp yönetime sunmak

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin tıp, eczacılık, biyomedikal, kimya veya ilgili bölümlerinden mezun, · Sağlık hizmetleri alanında tecrübeli · Konusunda en az 5 yıllık deneyim ve sektörel bilgi sahibi · PC, MS Ofis programları, internet, sosyal medya kullanımına hakim, · Aktif, çalışkan, girişken, iletişim becerisi gelişmiş, · Proaktif davranabilen, analiz yeteneği gelişmiş, · Takım çalışmasında uyumlu,dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · İş motivasyonu yüksek, · Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, · Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış. Etkin planlama, organizasyon ve problem çözme becerilerine sahip, "Satış Pazarlama Elemanı" aramaktayız

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • CELLNETKocaeli 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Asgari lise mezunu, tercihen MYO ve ya lisans mezunu, Tercihen saha satış deneyimi olan ve yoğun saha çalışmasına yatkın, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Temsil ve satış tecrübesine sahip, Pozitif düşünce davranışlı, esnek çalışma saatlerine uyan, gelişime açık Aktif araç kulllanan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Çalışma yeri İzmit ve Gebze Bölgesidir.

  Aranan NiteliklerİŞ TANIMI Sekötörünün Lider GSM Firmasının Kurumsal Ürün, Servis ve Hizmetlerinin Satışını Yapmak Üzere Faaliyet Gösteren Kocaeli Bölge Ofisinde Hedef Bazlı Saha Satışı, Satış Sonrası Hizmetleri, Yeni Pazar Tespiti ve Mevcut Müşteri Portföyünün Geliştirilmesinden Sorumlu Olacak, Kurumsal Yetkinliklere Sahip, Çalıştığı Kurumu En İyi Şekilde Temsil Edebilecek Kurumsal Saha Satış Danışmanı Aranmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda PAZARLAMA PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatış pazarlama konusunda deneyimli, Güçlü satış becerilerine sahip, Genç, dinamik, yeniliklere açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözüm üretebilen, MS Office ve internet tabanlı bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen ingilizce bilen, İstanbul -İzmir -Marmaris -Fethiye-Göcek-Bodrum da çalışacak ve yukarıda yazan şehirlerde ikamet eden

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıSatış birimlerine teknik pazarlama konusunda destek vermek. Rakip ürünlerle ilgili benchmark çalışmalarını koordine etmek. Malzemelerin teknik detaylarına hakim olarak müşteri personellerine teknik eğitim vermek, Sahada uygulamaları takip etmek ve gerektiğinde görsel, deneysel ve sözel olarak şirket içi ve dışında tanıtım yapmak. Sektördeki gelişmeleri takip etmek, fırsatları tespit edilerek ilgili departmanları ve/veya kişileri bilgilendirmek. Şirketin kısa ve uzun dönem stratejilerine uygun olarak ürün yaşam eğrisinin takibini yapmak ve ürünlerin pazardaki konumlarının gelişimi için ihtiyaç duyulan geliştirmeleri belirlemek. Reklamasyon sürecini yürütmek . Mevcut ürünlerin tüm teknik özelliklerine hakim olarak şirket içi ve dışındaki ilgili kişi ve kurumlara gerekli eğitimleri vermek. Ürün stratejisine uygun olarak iletişim çalışmalarında kullanılacak web sayfası, broşür, kurumsal dergi vb. basılı dokümanlar için içerik hazırlamak. Müşteriler için hazırlanacak Stand' lar için ölçüler alıp gerektiğinde Stand tasarımı yapmak

  Aranan NiteliklerTercihen ünversitelerin teknik bölümleriden mezun (Makine, Makine Müh vb. ) Tercihen benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Tercihen Yapı/İnşaat/Mobilya/Mutfak sektöründe deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Araştırmacı ve girişken, temsil kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Aktif Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?