Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aktivasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Aktivasyon
 • Satış Müdürü

  Urfa Oğuzlar İletişimŞanlıurfa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede aktif iş yeri ziyaretleri, aktiviteler yapan satış ekibine destek olmak Tarafına bağlı olan temsilci ve uzmanların satış hedeflerinin gerçekleştirilme durumunu Satış Müdürü’ne raporlamak Gerektiğinde saha satış ekiplerine sahada destek vermek Saha Satış Ekibinin iş performansını takip etmek, geliştirmek, motivasyonunu sağlayıp koçluk yapmak Saha satış ekibinin günlük satış raporlarını ve faaliyetlerini kontrol etmek, üst yönetime raporlamak Pazarlama çalışmalarına katılmak, yeni pazar ve müşteri kaynaklarını bulmak ve geliştirmek Satışı arttıracak faaliyetler, satış kotasının yönetimi ve kampanya yönetimi ile ilgili şirkete rekabet avantajı sağlayacak öneriler geliştirmek

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu Satış konusunda minimum 5 yıl deneyimli, saha satış ekip yönetimi konusunda tercihen minimum 3 yıl deneyimli Ekibin satış hedeflerine ulaşması konusunda gerekli yönlendirme, takip, eğitim ve koordinasyonunu sağlayan Saha satış alanında kariyer hedefi bulunan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ekip motivasyonunu sağlama konusunda başarılı İletişimi yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışan Organizasyon ve planlama yeteneklerine sahip Sürücü ehliyeti bulunan Takım çalışmasına yatkın Kurum aidiyet kültürüne sahip Kariyerinde başarı dolu adımlarla ilerlemek isteyen Şanlıurfa lokasyonumuzda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müdür, Genel Müdür, Şube Müdürü

 • Satış Destek

  Data Grupİstanbul Anadolu 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSuperonline Fiber internet kurulum ve destek hizmetlerinde operasyonel işlemleri yürüten departmanımızda çalıştırılmak üzere Satış Destek personeli aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise ve/veya Üniversite mezunu, Ofis programlarını ( World, Excel, Power Point ) iyi derecede bilen, Superonline Backoffice en az yıl 2 deneyimli tercih nedeni, Bilgisayar operatörlüğü deneyimi tercih nedeni, Analitik ve istatistik yönü güçlü, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasın % 100 uyumlu, Yoğun tempolu çalışmaya hazırlıklı, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların pozisyona başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Operatör, Temsilci, Asistan

 • Satış Destek Uzmanı

  CELLNETKocaeli 18 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş Tanımı Firmamız kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. KOCAELİ Abone Merkezinde, Operasyon süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, tüm süreclerden sorumlu olacak; "SATIŞ DESTEK UZMANI" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Yardımcı

 • İş AçıklamasıHedef Başarmak ve daha fazla kazanmaksa Doğru Yerdesiniz... ANADOLU TELEKOM, TURKCELL SUPERONLİNE Yetkili Satış ve Teknik Destek operasyonu olmakta ve kalite standartlarını yukarıya taşımış olarak faaliyetlerine devam etmektedir. TURKCELL SUPERONLİNE'nın bünyesi içerisinde stratejik iş ortağı olarak çalışan ANADOLU TELEKOM KONYA/KARATAY lokasyonunda hizmet vermektedir. ANADOLU TELEKOM, SUPERONLİNE Satış Kanalı bünyesinde mevcut müşteri portföyünü koruyup, yeni müşteri potansiyellerinin yaratılması konusunda alanında lider firma olarak hizmet sunmaktadır. ANADOLU TELEKOM alanında uzman kurumsal ve bireysel satış danışmanları ile, ileri teknolojik uygulamaları, vizyoner yaklaşımı, hızlı ve esnek çözümleriyle değişen ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün hizmet yelpazesini ve kalitesini geliştirmektedir. Hedef Başarmak ve daha fazla kazanmaksa Doğru Yerdesiniz... ANADOLU TELEKOM, TURKCELL SUPERONLİNE Yetkili Satış ve Teknik Destek operasyonu olmakta ve kalite standartlarını yukarıya taşımış olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Aktivasyon Görevlisi olarak ekiplerimizi yönlendirebilecek ve evrak girişlerini yapacak personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKonya'da ikamet eden, Sonuç odaklı ve iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Hedefleri olan ve hedeflerine paralel çalışma disiplini olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Emptor, netflow, xdsl, mts vb. programları kullanabilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Etkili iletişim becerilerine ve akıcı bir diksiyona sahip takım arkadaşları aranmaktadır. ​

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Görevli

 • Stajyer

  444center.comAntalya 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük DSMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ÇAĞRI MERKEZİ ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; İstatistik, Aktivasyon, Teyit ve QC departmanlarımızda görevlendirilmek üzere 6764 Sayılı Yasa ile belirlenen şartlar ile STAJYER alımı gerçekleştirilecektir. ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00h - 17:00h

  Aranan NiteliklerLİSE SON SINIF YA DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ STAJYER POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18- 24 Yaş Arası BAY-BAYAN

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Turizm, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Stajyer, Operatör, Lider, Temsilci

 • Planlama Uzman Yardımcısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalışanİş Güvenliği Uzmanı, İş yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personellerinin hizmet verdiğimiz firmalara görevlendirilmesiyle ilgili; Departman yöneticisine bağlı çalışacak, Operasyonel süreçlerin planlanması ve koordinasyonu ,iş süreç takibi , müşterilerin bilgilendirilmesi konularında görevlendirilecek bir adaya ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerGüneşli Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Min. yüksek okul mezunu, En az 1 yıl benzer pozisyonda iş deneyimi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Word, Excell programlarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünebilen, 26 yaşını aşmamış, takım arkadaşları aramaktayız. *Yukarıda belirtilen kriterlere uyan adaylar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİzmir Konak merkezde bulunan "Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri" vizyonunu benimsemiş Vodafone bayisi olan CeyBer A.Ş.’de Vodafone Mobil Hat ve Vodafone Net projelerinde görevlendirilmek üzere; Aktivasyon işlemlerini doğru, eksiksiz ve zamanında yapacak Abonelik işlemlerinin evrak takibini, kontrolünü ve arşivlenmesini sağlayacak Hatalı veya eksik gelen evrakların satış temsilcileri ile birlikte takibini, tamamlanmasını sağlayacak " Vodafone Proje Aktivasyon Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler18-40 yaş aralığında En az lise, önlisans-lisans öğrencisi veya mezunu Gsm ve İnternet Sektöründe hat-servis aktivasyonu ve ürün tecrübesi olan İyi düzeyde PRM, ICCB sistemlerini kullanabilen Tercihen Siebel programını kullanabilen Dokümantasyon becerisine sahip Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi Takım oyununda etkin Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıVodafone Shop ve Faturalı Satış Kanalı alanında faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklerde "AKTİVASYON SORUMLULARI " arıyoruz: En az lise,tercihen Üniversite mezunu GSM ve Operatör ürünleri konusunda bilgili ve araştırmaya meraklı Aktivasyon alanında en az 1 yıl aktif iş tecrübesine sahip Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ve ön planda tutan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Genç ,dinamik,güler yüzlü gelişime açık,insan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın Bilgisayar, Ofis ekipmanları ve MS Office uygulamalarını İyi Derecede kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook), Özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, Raporlama yapabiliecek, Bay,Bayan TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerVodafone kurumsal kültürü çerçevesinde şirketimizi temsil edecek Aktivasyon işlemlerini gerçekleştirecek, iş süreçlerini takip edecek, evrak düzenini sağlayarak merkeze gönderimini yapacak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBURSA Bölgesinde Yerel ve ulusal marketlerde ,Satış organizasyonu bünyesinde satış aktivitelerini gerçekleştirmek. Karali Çay ürünlerimizin tanzim ve teşhirinden sorumlu olabilecek; Aktivite - Mörş Elemanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Üniversite mezunu, Tanzim, teşhir ve satışı ‘işim' kabul eden, Sektörde en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma gün ve saatlerinde görev alabilecek, Bayan/Bay Aktivite - Mörş Elemanları ALINACAKTIR..

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıANKARA Bölgesinde Yerel ve ulusal marketlerde ,Satış organizasyonu bünyesinde satış aktivitelerini gerçekleştirmek. Karali Çay ürünlerimizin tanzim ve teşhirinden sorumlu olabilecek; Aktivite - Mörş Elemanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Üniversite mezunu, Tanzim, teşhir ve satışı ‘işim' kabul eden, Sektörde en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma gün ve saatlerinde görev alabilecek, Bayan/Bay Aktivite - Mörş Elemanları ALINACAKTIR..

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıİZMİR Bölgesinde Yerel ve ulusal marketlerde ,Satış organizasyonu bünyesinde satış aktivitelerini gerçekleştirmek. Karali Çay ürünlerimizin tanzim ve teşhirinden sorumlu olabilecek; Aktivite - Mörş Elemanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Üniversite mezunu, Tanzim, teşhir ve satışı ‘işim' kabul eden, Sektörde en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma gün ve saatlerinde görev alabilecek, Bayan/Bay Aktivite - Mörş Elemanları ALINACAKTIR..

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Aktivasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?