Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ambar İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambar
 • Depo Elemanı\ Dönemsel

  Manpowerİstanbul Anadolu 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağaza bazında ayrılmış paletlerin üzerine ürün dağılımlarının yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi, Deponun sevl ve idaresinin sağlanması.

  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel olarak görev alacak"Depo Uzmanı"aramaktayız; Minimum lise mezunu, Daha önce depo süreçlerinde yer almış, Dönemsel olarak çalışa motivasyonu yüksek, Çalışma motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tuzla-Darıca-Çayırova-Gebze lokasyonunda oturan,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıPİRİ REİS DENİZCİLİK Yurtiçi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. Vasıflı/Vasıfsız personel kadrolarında; 3500-4500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile Mesai + İkramiye + Sgk + Prim + Sefer Başı Prim + Yemek + Kalacak Yer + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye.

  Aranan Nitelikler• Sabıka Kaydınız Yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise), • En az İlköğretim Mezunu iseniz, • 18-55 Yaş Aralığında iseniz, • T.C. vatandaşı iseniz, • Seyahat Engeliniz de yoksa Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca; Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili Müşteri Temsilcilerimizden her sorunuz için cevap alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimizle: Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-16:00 Saatleri arası iletişime geçebilirsiniz. TEL: 0216 418 7014 TEL: 0216 418 7011 CEP:0539 291 8134 CEP:0544 305 9605 CEP:0505 033 5883

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Komi, Barmen/Barmaid

 • İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışından gelen ürünlerin girdi, stok takibi ve dağıtımını takip edecek, perakende mağazacılık hareketlerini hızlı ve günlük çözebilecek, rut sistemini doğru ve zamanında düzenleyebilecek, üst yönetime yapılan işler ile ilgili raporlamaları yapacak, depo personelini sevk ve idare edecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Oto ehliyetli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Ambar departmanında fatura,müstahsil,malzeme, hammadde, hurda, atık ürün giriş ve çıkışlarını yapmak, Günlük üretim raporlarının SAP sistemine girilmesi ve kontrolünü yapmak, Yıllık bütçe çalışmalarına katılmak, aylık hazırlanan stok, üretim, maliyet bilgilerinin yapılmasını sağlamak gerekli amire göndermek, Stokların takibini yaparak asgari stok seviyesini sürekli kontrol etmek, Merkezi ve fabrika tarafından temin edilen malzemeleri sayarak ve eksiksiz teslim almak.

  Aranan NiteliklerAlaşehir İçki Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliyet bölümlerinden mezun Tercihen depo yönetimi konusunda deneyim sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, MS Office ve tercihen SAP uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, planlama yönü kuvvetli, Sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAvcılar Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere; Depoya gelen ürünlerin irsaliye veya fatura üzerinden kontrol edilerek teslim alınmasını el terminali kullanarak yapabilecek, Ürünler ile gelen evrakların sisteme kayıtlarının yapılmasını sağlayacak, Sevk esnasında oluşabilecek sorunları takip ederek gerekli durumlarda kabul veya red insiyatifini kullanabilecek, Depo stoklarının, mağaza ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayacak şekilde organize edebilecek, Kendi iş alanında, amir ve yöneticilerinin vereceği diğer görevlerin yerine getirebilecek, Depodan mağazalarımıza sevk veya tedarikçilere iade edilecek ürünlerin irsaliye ve fatura kontrolü ile çıkışını yapabilecek, Depolama, teslim, tesellüm ve sevkiyat ile ilgili süreçlerin uygulanması ve depo takip sistemine işlenmesi ve gerektiğinde revizyon için gerekli bilgi desteğinin verilmesi,

  Aranan NiteliklerLise veya ön lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, El terminali,Bilgisayar, Yazıcı, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı gibi donanımları kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve Analitik düşünebilen, Hızlı karar alabilen, risk oluşturacak durumları önceden tespit edebilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış, 25-40 yaş aralığında,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBeyaz eşya ve Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ambar departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Ambar Elemanları alınacaktır. Tercihen lise ve dengi okul mezunu Benzer sektörde çalışmış tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Ambarda yükleme/boşaltma yapmak ve ambar faaliyetlerinde bulunacak, Forklift belgesi olan Tercihen E sınıfı ehliyeti olan Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay elemanlar Maltepe, Kartal, Pendik Tuzla, Çayırova, Beylikbağı, Gebze ve Darıca civarında ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması•Malzeme stok yönetimini bilen, •Ön lisans veya Lisans mezunu, •25 - 40 Yaş aralığında, •İyi düzeyde microsoft office programlarını bilen, •Takım çalışmasına yatkın, •Askerlik görevini tamamlamış, •Marmaraereğlisi, Çorlu ,Sultanköy,Tekirdağ ve Silivri bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak ve İzmir şehir içinde kurye ile beraber malzemelerin dağıtılması ve toplanması görevinde bulunacak '' KAMYON ŞOFÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSRC 3,SRC4,SRC5 belgelerinden birine sahip olan, Psikoteknik sahibi, Bornova,Karşıyaka,Çiğli,Karabağlar,Buca da ikamet eden, Deneyimli, Kamyon şoförleri aramaktayız.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFabrikamızda görevlendirimek üzere , · Operasyonel Satın alma kalemlerinin siparişini vermek, malzemelerin termininde fabrikaya getirilmesini koordine etmek. · Deponun layout çalışmasını yapacak, Ürün yerleştirme ve adresleme süreçlerini ve ürün toplama prosesini takip edecek ve yönetecek, · Depo içerisinde fifoyöntemi ile giriş, çıkış ve stok kontrol ana süreçlerini barındıran tüm alt süreçlerde ürünlerin hasarsız bir şekilde ilgili amaç için hareketinden ve kontrolünden sorumlu olacak, · Kendisine bağlı personellerin yönetimini sağlayacak, · Araç boşaltma, irsaliye yönetimi, mal kabul ve kalite süreçlerini takip edecek ve operasyonları yönetecek, · Hasar/eksik vb. durumların raporlamasını yapacak, · Ürün yerleştirme ve adresleme süreçlerini ve ürün toplama prosesini takip edecek ve yönetecek, · Paketleme ve sevkiyat faaliyetlerini takip ederek koordinesinden sorumlu olacak, · Depodaki iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili koşullara uyulmasını sağlayacak, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Tercihen Endüstri Mühendisi, · Depo yönetimi konusunda deneyimli, lojistik süreçleri hakkında bilgi sahibi; en az 3 yıl Lojistik ve Depo yönetimi alanında tecrübeli, · Tedarikçilerle iletişim ve satın alma tecrübesi olan, · Problem çözme tekniklerine hakim. · ERP Depo Yönetimi modüllerini ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, · Analitik düşünebilen ve koordinasyon yeteneğine sahip, · Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, · Takım çalışmasına yatkın, · Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği kuvvetli,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Görevli

 • Depo Elemanı

  Efor Giyimİstanbul Avrupa 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEfor Mağazacılık Genel Merkez'de bulunan depo'da görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" arıyoruz. Üretimden, mağazalardan gelen ürünlerin/ malzemelerin kontrolünü yapmak, Ürün sayım, ürün kabul, irsaliyelerin girişini yapmak ve depo düzenine göre yerleştirilmesini sağlamak, Ürünlerin fiyat barkodlanmasını ve kolilenmesini sağlamak, Mağazalara sevk edilecek ürünlerin hazırlanmasını ve gönderilmesini sağlamak Bağlı olduğu ilgili amire raporlama yapmak, Depo düzenini sağlamak, Her ay sonu depo sayımında görev almak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Office programlarını kullanabilen, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Okmeydanı'na kolay ulaşım sağlayabilecek, Bay.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Görevlisi

  DERİMODİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMimari projelere ait eşyaların, mobilyaların, malzemelerin depolama işlemini yapmak, Mağazalara gönderilecek eşyaları, etiketleri, görselleri paketlemek, sevkiyatını gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerLise Mezunu, Bilgisayar kullanmayı bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli

 • Depo Personeli

  Miniço Çocuk Dünyasıİstanbul Avrupa 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBebe ve çocuk giyimin öncü markası MİNİÇO ÇOCUK DÜNYASI ' nın Bağcılar'daki merkez deposunda aşağıdaki özet iş tanımına uygun olarak istihdam edilmek üzere Depo Personeli pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz... Depoya gelen ürünlerin teslim alınması, Sevkiyat planı ve operasyonların gerçekleştirilmesi, Günlük depo- mağaza arası sevkiyatların yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğin muhafaza edilmesi,

  Aranan NiteliklerEn az İlköğetim, tercihen lise mezunu, 18 - 30 yaş arası, Takım çalışmasına yatkın, hatasız çalışma özelliğine sahip, Tercihen mağazacılık / çocuk giyim sektöründe depo personeli pozisyonunda 1 yıl deneyimli, Tercihen İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Erkek depo personeli aramaktayız. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • Depo Sorumlusu

  ANIL İç Giyimİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş Açıklaması36 yıldır sektöründe lider firmalardan biri olan Anıl İç Giyim, yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. 2011 yılı itibariyle doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler peşinde koşacak genç ve dinamik bir ekibin parçası olacak ‘E-ticaret Depo Sorumlusu' takım arkadaşları aramaktayız. Tedarikçilerden gelen ürünlerin mal kabulü ve adresleme süreçlerinden sorumlu olacak Online Satış siparişlerinde ürünlerin toplanması, paketlenmesi ve çıkışının yapılmasını koordine edecek Depo işleyişinde olması gereken tüm prosedürlerin eksiksiz ve tam olarak uygulanmasını sağlayacak Zamanında ve hatasız giriş ve çıkışların yapılmasını muhasebe ile birlikte koordine edecek Sorumlu olduğu bölümün işleyişine hakim olacak, sistemin kontrol ve takibinin yapılmasından sorumlu olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen yüksek okulun lojistik bölümünden mezun, Lojistik alanında minumum 3 yıl tecrübeli, e-ticaret tercih sebebi, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve dikkatli, Koordinasyon, planlama ve organizasyon becerisi yüksek İstanbul Avrupa yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü mevkiinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret, Lojistik

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu

 • Ambar Elemanı

  PAKSAN MAKİNAİstanbul Avrupa 11 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere AMBAR bölümüne vasıflı-vasıfsız elemanı aramaktayız. - İletişim kabiliyeti yüksek - Tercihen Avrupa yakası Bağcılar, Bahçelievler bölgesinde ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSpeksa, kurumların sabit kıymetlerini izlemesine ve yönetmesine yardım edecek bir servis hizmetinin ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Bugün Speksa sağlıklı ve düşük maliyetli bir sabit kıymet programı uygulayabilmeleri için kurumlara uzmanlık, kanıtlanmış metodolojiler, yazılım, donanım ve dışkaynak sunan bir servis şirketidir. 2003 yılından beri faaliyet gösteren Speksa 50'ye yakın çalışanı ile konusunda lider olan, ulusal ve uluslararası birçok kuruma hizmet vermektedir. Türkiye ilk 500 bilişim firması arasında yer alan firmamıza Sayım departmanında projelerin sayım operasyonlarına katılmak ve yönetmek üzere Full Time ve Part Time sayım elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek, tercihen askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. 20-30 yaş arası. En az lise mezunu (Tercihen meslek yüksek okulu veya teknik lise mezunu). Tercihen sürücü ehliyeti bulunan. Şehirdışı seyahat engeli olmayan. Vardiyalı çalışmaya müsait. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen. Kullanıcı düzeyinde Excel bilen. El terminali ve/veya tablet kullanabilen / kullanabilecek Tercihen giriş veya orta düzeyde İngilizce bilen. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, yükselme azmi olan. Tercihen lojistik depo, fiziksel stok takibi, veri girişi, kayıt tutma vb işlerde eleman düzeyinde deneyimli. Yukarıdaki özelliklere sahip uzman ya da yetiştirilmek üzere bay elamanlar aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması~~•Gelen ve giden malların mal kabul ve mal çıkışların sözleşmede belirtilen koşullara göre belirtilen saatler dahilinde gerçekleştirmesini sağlayacak, •Sisteme düşen iş emirlerinin hazırlanması ile ilgili plan oluşturarak operasyonu yönlendirmek ve sipariş hazırlama aşamasına bir fiil katılacak, •Sevk edilen ürünlerle ilgili problemlerde (eksik ürün çıkması, eksik koli vb) sorunun kaynağını araştırmak ve çözüme kavuşturulabilecek, •Sorumlu olduğu departmandaki işlerin zamanında ve doğru olarak yapılması için gerekli eleman, ekipman ve organizasyon planlamasını yapmak ve sonuçlarını takip edecek.

  Aranan Nitelikler~~•En az Lise tercihen Önlisans mezunu, •Lojistik depo yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, •Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi, •Titiz ve dikkatli çalışabilen, •Müşteri odaklı ve insan ilişkileri başarılı, •Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklamasıİstanbul Maltepe ,İstanbul Bahçelievler , İzmir Bornova, Ankara Yenimahalle deki Sigara Dağıtım ve Satışı yapan yeni kurulan şirketimize "DEPO ELEMANI " " "DEPO SORUMLUSU" aramaktayız

  Aranan Nitelikler* Araç sevkiyatı hazırlama, depo düzenlemesi, depo mal kabulü, stok kontrol ve takip yapabilecek * Sorumluluk sahibi, * Benzer sektör ve işte en az 1-2 YIL çalışmış * Başvurulan il/ilçe civarında ikamet eden Depo Elemanı ve Sorumlusu aramaktayız.

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Depo Elemanı

  Toyzz ShopKocaeli 27 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞekerpınar depomuzda mal kabul, düzenleme, sipariş hazırlama, oyuncak tamiri, etiketleme ve sevkiyat işlerini içeren çalışmalar

  Aranan Nitelikler22-30 yaşları arasında Teknik Meslek Lisesi mezunu Depo çalışmalarında deneyimli, Bay, Bayan Şekerpınar ve çevresinde yada E-5 güzergahında ikamet eden Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları, Tamir konusunda el becerisi olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Ambar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?