Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ambar İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambar
 • Depo Sorumlusu

  Çobanpınar İçme Suyuİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHammadde deposu ve mamüllerin günlük ve haftalık sayımlarının yapılması,hammadde giriş ve üretime çıkış işlemlerinin yapılması, ürün spektine uygunluğunun kontrolünü sağlamak, uygun olmadığı durumda bağlı bulunduğu birime geri bildirimde bulunarak ürünlerin iadesini gerçekleştirmek, sabah, öğle ve akşam üretilen ve stok alanında bekleyen mamüllerin sayımını yapmak, stok miktarı üretim miktarı satış miktarlarına göre stok raporu hazırlayarak ilgili birimlere sunmak, stok raporundan oluşan sonuç ile sayım soruçlarındaki uyumsuzluk durumlarında sorunun sebeplerini bularak hataların giderilmesini sağlarayarak doğru sonuca ulaştırmak.

  Aranan NiteliklerAskerlik görevini tamamlamış, lise mezunu, sorumluluk ve analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı çalışabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişi olması gerekmektedir.Forklift kullanabililen adaylar tercih sebebidir. Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Göktürk, Eyüp, Kemerburgaz'da ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıHammadde deposu ve mamüllerin günlük ve haftalık sayımlarının yapılması,hammadde giriş ve üretime çıkış işlemlerinin yapılması, hammadelerin asgari ve azami stok seviyerine göre termin tarihlerini ve miktarlarını belirleyerek siparişlerini oluşturmak(temin edilecek hammaddelerin firma ve fiyat bilgisi bağlı bulunacağınız satınalma müdürü tarafında belirlenecektir) asgari seviyeye düşen hammadelerin temin edilmesi için bağlı bulunduğunuz satınalma müdürlüğüne stok seviyelerinin bildirililmesi, sevkiyat sürecini takip etmek, gelen hammadelerin sipariş aşamasında belirtilen ürün spektine uygunluğunun kontrolünü sağlamak, uygun olmadığı durumda tedarikçi firmaya geri bildirimde bulunarak ürünlerin iadesini gerçekleştirmek, sabah, öğle ve akşam üretilen ve stok alanında bekleyen mamüllerin sayımını yapmak, stok miktarı üretim miktarı satış miktarlarına göre stok raporu hazırlayarak ilgili birimlere sunmak, stok raporundan oluşan sonuç ile sayım soruçlarındaki uyumsuzluk durumlarında sorunun sebeplerini bularak hataların giderilmesini sağlarayarak doğru sonuca ulaştırmak.

  Aranan NiteliklerAskerlik görevini tamamlamış,Ön muhasebe bilgisine sahip, Logo Tiger ve ofis programlarını aktif kullanabilen, en az lise mezunu, sorumluluk ve analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı çalışabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişi olması gerekmektedir. Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Göktürk, Eyüp, Kemerburgaz'da ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Sevkiyat Elemanı

  DOĞAK PLASTİKİzmir 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTORBALI YAZIBAŞINDAKİ FABRİKAMIZDAN ÜRÜN SEVKİYATLARIMIZI ŞEHİRİÇİ VE ÇEVRE İLLERE GERÇEKLEŞTİRMEK. TESLİMAT YAPMAK.

  Aranan Nitelikler25-45 YAŞ ARASI E EHLİYETLİ SRC BELGELİ . TERCİHEN FORKLİFT EHLİYETLİ VE İLKYARDIM BELGELİ

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamızın Depo alanında görevlendirilmek üzere...

  Aranan NiteliklerMüşteri siparişlerinin hazırlanmasında görev alabilecek, Malzeme hazırlama,Mal yükleme ve araçtan mal indirme işlevinde çalışabilecek, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Asgari ilköğretim mezunu, 25-40 yaşları arasında askerliğini yapmış BAY personeller alınacaktır. ADAYLARIMIZIN BURSA İLİNE BAĞLI KESTEL,GÜRSU VE YILDIRIM İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıİstinyePark AVM Nike mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time / Full Time çalışacak "Mağaza Depo Elemanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe depo sorumlusu pozisyonunda deneyimli, En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Tercihen Ms Office (Word, Excel) programlarına hakim, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Not: Cv'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Yetkili Yardımcısı, Eleman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • Depo Personeli

  İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Bilgi İşlem Oparatörü

  NWG ServicesTekirdağ 31 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜRÜN SİPARİŞLERİNİ SİSTEME İŞLEMEK,İRSALİYE TAKİBİ,SEVK İRSALİYESİ KESMEK,YÜKLEME BİTTİKTEN SONRA KONTROL ETMEK,

  Aranan NiteliklerASKERLİĞİNİ YAPMIŞ,EN AZ LİSE MEZUNU,EXCEL PROGRAMINI BİLEN,ÇORLU,SARAY VE ERGENE(SAĞLIK MAH.)İKAMET EDEN BAY

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör

 • Depo ve Sevkiyat Elemanı

  Relax Modeİzmir 18 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİzmir Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Ürün giriş-çıkış ve irsaliye takibi yapabilecek Ürünleri sevkiyat için hazırlayabilecek Stok takip ve kontrolü yapabilecek

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu MS Office programlarını kullanabilen 35 yaşını aşmamış Genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın BAY DEPO ELEMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Sorumlu, Yardımcı

 • Akbatı AVM - Part Time Depo Personelleri

  MANGOİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. AKBATI AVM'de bulunan Mango Mağazamız için Depo ekibimize katılacak Part Time çalışacak DEPO PERSONELLERİ arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıNetsis bilen Foklift ehliyeti olan Ambar deneyimi olan Ambar yönetim sorumluluğunu alabilecek. Tercihen hidrolik ekipmanlar konusunda bilgi sahibi olan 40 yaşını aşmamış Karşıyaka, Bornova ,Bayraklı, Kemalpaşa veya Turgutlu da ikamet eden NOT: İnternet harici başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. KOCAELİ SYMBOL AVM' de bulunan Mango Mağazamız için Depo ekibimize katılacak Part Time çalışacak DEPO PERSONELLERİ arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Depo Lojistik Personeli

  Loya Mağazacılıkİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAvcılar Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere; Depoya gelen ürünlerin irsaliye veya fatura üzerinden kontrol edilerek teslim alınmasını el terminali kullanarak yapabilecek, Ürünler ile gelen evrakların sisteme kayıtlarının yapılmasını sağlayacak, Sevk esnasında oluşabilecek sorunları takip ederek gerekli durumlarda kabul veya red insiyatifini kullanabilecek, Depo stoklarının, mağaza ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayacak şekilde organize edebilecek, Kendi iş alanında, amir ve yöneticilerinin vereceği diğer görevlerin yerine getirebilecek, Depodan mağazalarımıza sevk veya tedarikçilere iade edilecek ürünlerin irsaliye ve fatura kontrolü ile çıkışını yapabilecek, Depolama, teslim, tesellüm ve sevkiyat ile ilgili süreçlerin uygulanması ve depo takip sistemine işlenmesi ve gerektiğinde revizyon için gerekli bilgi desteğinin verilmesi,

  Aranan NiteliklerLise veya ön lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, El terminali,Bilgisayar, Yazıcı, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı gibi donanımları kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve Analitik düşünebilen, Hızlı karar alabilen, risk oluşturacak durumları önceden tespit edebilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış, 25-40 yaş aralığında,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Flyınn AVM - Part Time Depo Personelleri

  MANGOİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. FLYINN AVM'de bulunan Mango Mağazamız için Depo ekibimize katılacak Part Time çalışacak DEPO PERSONELLERİ arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Depo Sorumlusu/ Elemanları

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir 19 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Maltepe ,İstanbul Bahçelievler , İzmir Bornova, Ankara Yenimahalle deki Sigara Dağıtım ve Satışı yapan yeni kurulan şirketimize "DEPO ELEMANI " " "DEPO SORUMLUSU" aramaktayız

  Aranan Nitelikler* Araç sevkiyatı hazırlama, depo düzenlemesi, depo mal kabulü, stok kontrol ve takip yapabilecek * Sorumluluk sahibi, * Benzer sektör ve işte çalışmış 1-2 YIL çalışmış * Başvurulan il/ilçe civarında ikamet eden Depo Elemanı ve Sorumlusu aramaktayız.

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Depo Elemanı

  Toyzz Shopİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞekerpınar depomuzda mal kabul, düzenleme, sipariş hazırlama, oyuncak tamiri, etiketleme ve sevkiyat işlerini içeren çalışmalar

  Aranan Nitelikler22-30 yaşları arasında Teknik Meslek Lisesi mezunu Depo çalışmalarında deneyimli, Bay, Bayan Şekerpınar ve çevresinde yada E-5 güzergahında ikamet eden Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları, Tamir konusunda el becerisi olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Ambar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?