Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Animasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Animasyon
 • İş AçıklamasıÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN GENÇ,DİNAMİK, ÇOCUKLARI SEVEN VE İLETİŞİM KURABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ARKADAŞLARI ARAMIZA BEKLİYORUZ.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıGün boyunca düzenlenen yarışma ve oyunların gerçekleşmesinden sorumlu olmak, Şirket değerlerini benimseyip görevi kapsamına giren faaliyetleri gerçekleştirirke,n şirket değerleri ve kuralları doğrultusunda hareket etmek,

  Aranan NiteliklerHattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları bünyemizde görevlendirilmek üzere, En az Lise Mezunu, 22 - 30 yaş arası, En az bir yabancı dil bilen, En az 3 yıl deneyimi bulunan, İletişim yönü kuvvetli, Yeniliğe ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, İş Ahlakı (Sorumluluk Bilinci) gelişmiş, Askerliğini tamamlamış, Edremit ve çevresinde ikamet eden Bay "Animatör Sorumlusu" aranmaktadır. *Şehir dışından yapılacak başvurular için lojmanımız bulunmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıAdaylardan; Müşterilerimiz ile iyi ilişkiler kurarak mağazalarımıza devamlılıklarını temin etmeleri, Satışlarımızı artırıcı fikirler üretebilmeleri, Özellikle çocuklarla empati kurarak mağazamızda iyi vakit geçirebilmelerini sağlamaları ve Olumlu referans verebilmeleri beklenmektedir.

  Aranan NiteliklerÇocuklara, gençlere ve ebeveynlerine hizmet veren eğlence dünyası ile keyifli, neşeli, dinamik yapısı ve sahip olduğu oyun alanları ile sektörünün lideri olan FUN-TİME Çocuk Oyun Alanları ve Eğlence Merkezi, İSTİNYEPARK FUNTİME İSTİNYEPARK Alışveriş Merkezinde kapalı alan içerisinde kurulu Japonya ve İtalya'dan ithal ettiği oyun makineleri parkıyla, benzerlerinden çok farklı olan mağazamızda softplay oyun alanı için çocuklar ile ilgilenecek oyun ablası ve alan sorumlusu aranmaktadır. Eğer siz de farklı özellikler taşıdığınıza inanıyorsanız ve ayrıca, Güleryüzlü Tercihen cocuk gelişimi mezunu İnsanlarla iletişim kurmayı ve çocukları seven, girişken ve uyumlu Ekip çalışmasına yatkın Enerjik ve pozitif Derhal başvurunuzu yapmaktan çekinmeyiniz

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıTüm Türkiye'de gerçekleştirmekte olduğumuz farklı organizasyonlarda kullanılmak üzere strafor, polyester, fiber vb malzemeden dekor, aksesuar vb objeler üretebilecek deneyimli usta ve heykeltraşlar aranmaktadır.  

  Aranan Niteliklerstrafor, polyester, fiber vb malzemeden dekor, aksesuar vb objeler üretebilecek yetenekli, yaratıcı kötü alışkanlıkları olmayan en az B ehliyetli aktif araç kullanabilen deneyimli usta ve heykeltraşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Animatör

 • Slayt Productionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerBay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Oyuncu, Hostes, Animatör, Manken

 • İş AçıklamasıAnkara merkezli şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Adobe Premier ve After Effect programlarına hakim, - 2D infografik tarzda yaratıcı animasyonlar tasarlayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıAnkara merkezli şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - 3D karakter animasyonu yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Animatör

 • Mos ajansTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMos Ajans dizi, film, klip ve reklam senaryolarında bulunacak karakterlerin, role en yakın ve en uygun adaylar ile doğru orantılı olabilmesi adına sektörün öncü firmaları ile çalışmaktadır. Cast kadrosu günden güne büyümekte olan Mos Ajans müşteri portföyünü de her geçen gün genişletmektedir. Ayrıca kaliteli ve dinamik genç çalışanları ile yüksek yapımların ilk tercihi her zaman Mos Ajans olmuştur. Mos Ajans yeni yeteneklerini keşfederek, onları yetenekleri doğrultusunda geliştirmek için uygun ve gerekli olan altyapı, eğitim, motivasyon, yetenek yönetimi ve kariyer programlarını tasarlayarak kendi gelişiminde yardımcı olmaktadır. Ajans bünyesinde barındırdığı oyuncular, modeller, dansçılar, ve host/hostesler ile sunucuları, her branş dalında eğitimlerini vererek hizmet verdiği TV Kanalları, koreograflar, reklam ajansları ve klip yönetmenleri ile yapımcılara önerilerde bulunarak yönlendirir. Ancak bu yönlendirme ajansta kayıtlı olan üyenin sabrı, özverisi, isteği ve saygısına bağlıdır. Ajans’a başvuran her 100 kişiden ancak %5’i iyi rol sahibi olabilmektedir. %5’lik oran her ne kadar düşük gibi görünse de Ajans’a başvuran insanların iyi rollere seçilme olasılığının olduğunu ve bu olasılığın biraz da kişiye bağlı olduğunu göstermektedir. Mos Ajans'a ya oyuncu olarak gelir ya da oyuncu olarak çıkarsınız. Başvuruda bulanan kişileri ekibimiz, cast direktörlerimiz ve yönetmenlerimizle en iyi şekilde değerlendirmektedir. Son Çıkış Hep Yek (sinema filmi) Arka Sokaklar Kurtlar Vadisi Bu Hayat Benim Osmanlı Tokadı Meşrubat reklamı Şampuan reklamı Telekominikasyon reklamı Azazil 2 sinema filmmi Çaykur reklami ve yeni başlayacak sinema filmi için cast aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYeteneğine İnanan ve Kendine Güvenen, Bay - Bayan, Deneyimli - Deneyimsiz, Her Yaştan, Her Tipten, Her Alandan, Full Time - Part Time iş imkanı. aramaktayız. Oyuncu odaklı çalışan ajansımız oyunculuk ve diksiyon eğitimi vermekte ve istekli kişilere oyuncu olma imkanı sağlamaktadır. Fotoğraflı başvurulara öncelik tanınmaktadır.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Oyuncu, Animatör

 • Full Group of Companiesİzmir, Ankara, İstanbul Avrupa, Konya, Antalya 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFull Congress & Events bünyesinde düzenlenecek olan çeşitli organizasyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı : Görevlendirildiği organizasyonlarda süpervizörlerinin söylediklerini dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. Oluşabilecek herhangi bir müşteri memnuniyetsizliğinde ,şirket politikasına uygun bir şekilde sorunun giderilmesini sağlamak Organizasyonun yapılması için gerekli teçhizatın taşınma ve kurulumundan sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerÇocukları seven, Dış Görünümüne özen gösteren, prezentabl, dinamik, Organizasyon becerisine sahip, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güler yüzlü, Sorumluluk sahibi, Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Animatör

 • İş AçıklamasıFull Congress & Events bünyesinde düzenlenecek olan çeşitli organizasyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı : Görevlendirildiği organizasyonlarda süpervizörlerinin söylediklerini dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. Oluşabilecek herhangi bir müşteri memnuniyetsizliğinde ,şirket politikasına uygun bir şekilde sorunun giderilmesini sağlamak Organizasyonun yapılması için gerekli teçhizatın taşınma ve kurulumundan sorumlu olmak.    

  Aranan NiteliklerÇocukları seven, Dış Görünümüne özen gösteren, prezentabl, dinamik, Organizasyon becerisine sahip, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güler yüzlü, Sorumluluk sahibi, Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Animatör, Eleman

 • İş AçıklamasıFull Group bünyesinde faaliyet gösteren Full Animation & Events firmamızda görev yapmak üzere Tüm Türkiye'de farklı AVM'lerde gerçekleştirdiğimiz çocuk ve yetişkin etkinliklerinde planlama, organizasyon, raporlama aşmalarının tümünde yer alacak, sportif, neşeli, çocukları seven, pozitif, eğlenceli bay, bayan Animasyon & Organizasyon personeli aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikleryoğun çalışma temposuna dayanabilecek, fiziksel aktiviteden kaçınmayan, aktif araç kullanabilen, en az b sınıfı ehliyet sahibi çocuklarla iyi anlaşan, seyahat engeli olmayan, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven takım oyuncusu marangozluk, elektrik vb teknik işlerden anlamak tercih sebebidir

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıFULL GROUP bünyesinde bulunan FULL ANİMASYON'la ANKARA'da çalışmak üzere Adapazarında ikamet eden, insan ilişkilerinde başarılı, babayiğit, delikanlı bay ve hanım hanımcık, cicikız bayan animatörler aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı,Çocukları seven,Gülmeyi güldürmeyi seven,Çalışkan, dürüst, nazik Sportmen,Tercihen üniversite mezunu ya da öğrencisiTercihen Çocuk Gelişimi mezun ya da öğrencisi

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Eleman

 • Full Group of CompaniesAnkara, Antalya 18 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFull Group'a bağlı Full Animation & Events'in Ankara'da kurulan yeni ofisi için, Ankara ve çevresindeki AVM'lerle ilişkileri yürütecek, Yeni projelerimizi AVM'ler ve yönetimleri ile buluşturarak tanıtacak, Etkinliklerimizin ve hizmetlerimizin satışına destek verecek, Ankara ve çevresindeki tüm aktivitelerimizin koordinasyonunu sağlayacak, Ankara ve çevresi için ekiplerimizi oluşturacak ve koordine edecek,  

  Aranan NiteliklerAVM Danışmanlık Şirketleri, Alışveriş Merkezleri ve Perakende Sektörü hakkında deneyim ve fikir sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı, Daima pozitif, gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi ve ÇALIŞMAYI seven, Yorulmayan,hırslı, azimli, Aktif araç kullanabilen Tercihen üniversite mezunu Tercihen yabancı dil bilen  

  Sektör: Eğlence, Halkla İlişkiler, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Direktör, Şube Müdürü, Bölge Müdürü, Müdür

 • Full Group of CompaniesAnkara, Bolu, Kocaeli, Zonguldak, Antalya 18 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFull Congress & Events bünyesinde düzenlenecek olan çeşitli organizasyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı : Görevlendirildiği organizasyonlarda süpervizörlerinin söylediklerini dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. Oluşabilecek herhangi bir müşteri memnuniyetsizliğinde ,şirket politikasına uygun bir şekilde sorunun giderilmesini sağlamak Organizasyonun yapılması için gerekli teçhizatın taşınma ve kurulumundan sorumlu olmak.  

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Çocukları seven, Dış Görünümüne özen gösteren, prezentabl, dinamik, Organizasyon becerisine sahip, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güler yüzlü, Sorumluluk sahibi, Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıFull Group bünyesinde faaliyet gösteren Full Animation & Events firmamızın Ankara'dafarklı AVM'lerde gerçekleştirdiği çocuk ve yetişkin etkinliklerinde görev alacak, sportif, neşeli, çocukları seven, pozitif, eğlenceli bay, bayan Animasyon & Organizasyon personeli aranmaktadır.   

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar yoğun çalışma temposuna dayanabilecek, fiziksel aktiviteden kaçınmayan, çocuklarla iyi anlaşan, seyahat engeli olmayan, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven takım oyuncusu marangozluk, elektrik vb teknik işlerden anlamak tercih sebebidir

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Eleman, Animatör

 • İş AçıklamasıFULL GROUP bünyesinde bulunan FULL ANİMASYON'da yaz aktivitelerinde ve otellerimizde çalışmak üzere insan ilişkilerinde başarılı, tercihen yabancı dil bilen (İngilizce, Almanca, Rusça ) babayiğit, delikanlı bay ve hanım hanımcık, cicikız bayan animatörler aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı Gülmeyi güldirmeyi seven, Çalışkan, dürüst, nazik Sportmen Yaz boyunca düzenli olarak çalışabilecek Tercihen yabancı dil bilen (İngilizce, Almanca, Rusça ) Tercihen üniversite mezunu ya da öğrencisi Tercihen Çocuk Gelişimi mezun ya da öğrencisi

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Animatör, Dansçı, Oyuncu

İş Habercisi - Animasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?