Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
İnsan Kaynakları
 • İş Açıklaması We are looking for a Human Resources Specialist for IKEA Ankara Store HR Department. Human Resources Specialist’s main objective is attracting and developing the people who work in an IKEA store. The person is responsible for recruitment, training and development of the employees in the store. The person reports to Human Resources Manager and works in close relation with the store management team providing service on HR policies and procedures as well as relevant laws and regulations.

  Aranan Nitelikler • University graduate, • Fluent in English, • Minimum 3 years of Human Resources experience in recruitment and training. • Proficiency in MS Office applications • Able to take responsibility in multiple tasks and projects, • Excellent interpersonal skills and counseling skills, • Eager to learn and share knowledge with people, • Male candidates must have completed their military service.

 • İş Açıklaması Kurumsal yapılanma, İşe alım ve tüm insan kaynakları süreçlerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında asgari 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, insan ilişkileri güçlü, Raporlama ve sunum teknikleri konusunda deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, analitik düşünebilen, dikkatli, İkna ve kurumsal temsil yeteneği olan, Bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, MS Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, İngilizce bilgisi çok iyi, Bay, Bayan Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması İşe alım ihtiyaçları ile ilgili insan kaynakları tedarik çalışmalarını yürütecek, Performans Değerlendirme Sistemi kurulumu ve sağlıklı işlemesi için gerekli çalışmaları yürütecek, Eğitim Sistemi’nin kurulmasını sağlayarak eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesine yönelik çalışmaları yürütecek, Personel özlük ve sicil dosyalarını iş mevzuatına ve iş-yeri kurallarına uygun bir biçimde oluşturacak, Kurumun idari işleri kapsamındaki tüm faaliyetlerinin etkin ve beklenen düzeyde yapılması için ekibini yönlendirecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında asgari 3 yıllık iş tecrübesine sahip, Sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, insan ilişkileri güçlü, Raporlama ve sunum teknikleri konusunda deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, analitik düşünebilen, dikkatli, İkna ve kurumsal temsil yeteneği olan, Bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, MS Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, İngilizce bilgisi çok iyi, Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması 30 Ağustos - 05 Eylül tarihlerinde Ankara da gerçekleşecek olan Uluslararası Organizasyonda çalışacak.Bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek mihmandar arkadaşlar aramaktayız. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki dillerden birini kati suretle bilmesi gerekmektedir ; İNGİLİZCE ALMANCA İSPANYOLCA PORTEKİZCE ÇİNCE ENDONEZCE FRANSIZCA KORECE HİNTÇE İTALYANCA JAPONCA RUSÇA ARAPÇA

  Aranan Nitelikler 30 Ağustos - 05 Eylül tarihlerinde çalışacak, 18 ile 28 yaş aralığında, Ankara da ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uygun, Takım çalışmasın yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, Daha öncesinde mümkünse mihmandar , rehberlik veya tercümanlık tecrübesi olmuş Bay&bayan çalışma arkadaşları ,

 • İş Açıklaması 30 Ağustos - 05 Eylül tarihlerinde Ankara da gerçekleşecek olan Uluslararası Organizasyonda çalışacak.Bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek bay&bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 30 Ağustos - 05 Eylül tarihlerinde çalışacak, 18 ile 28 yaş aralığında, SGK yapılabilen, Ankara da ikamet eden, İngilizce ve/veya başka yabancı dili iyi derecede konuşabilen Esnek çalışma saatlerine uygun, Takım çalışmasın yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, Daha öncesinde mümkünse toplantı, kongre org. tecrübesi olan Bay&bayan çalışma arkadaşları ,

 • İş Açıklaması Kurumumuzun Ehlibeyt Mh. Ceyhun Atuf Kansu Cd. Üçler Plaza No: 126/11 Balgat-Çankaya / Ankara adresinde bulunan ofisinde ; Ofis içi koordinasyonu sağlayacak, Yöneticilere günlük rapor sunacak, Resmi yazışmaları yapacak, Gelen giden evrakların arşivini oluşturacak, çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık yüksek okul mezunu olan, Ofis içi işleyişe hakim olan, MS Office uygulamalarına hakim olan, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dışa dönük,analitik düşünebilen,sonuçve çözüm odaklı çalışabilecek, Koordinasyon becerisi yüksek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne önem veren,prezantabl, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, Aktif araç kullana bilen, 28 yaşını aşmamış bay veya bayan,

 • İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması İnsan kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren firmamızın Ankara-Kavaklıdere'deki ofisinde görevlendirilmek üzere Dönemsel Engelli Ofis Destek Personeli aramaktayız. İşe alınacak olan kişi; Telefon trafiğinin yürütülmesi, misafirlerin karşılanması ve ofisin genel işlerinden sorumlu olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Tercihen benzer görevde deneyimi bulunan Diksiyonu düzgün Türkiye İş Kurumuna kayıtlı Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan İlgili kurumlarca onaylı sağlık raporu olan Engel düzeyi görev tanımını yerine getirmesine uygun olan Hataiçi 5 gün tam gün çalışacak 30 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz

 • İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, ANKARA ÇANKAYA MAĞAZASI için tam zamanlı çalışacak "SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen meslek lisesi mezunu Tercihen yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye, ısıtma- tesisat, hırdavat, al aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip Tercihen perakende sektöründe satış alanında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Ankara Gordion mağazası için insan kaynakları operasyonel süreçlerinin doğru ve sistemli bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olacak 'Yönetim Destek Sorumlusu'aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Önlisans ya da lisans mezuniyet derecesine sahip olmak Mağaza ortamında çalışmaya sıcak bakan Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • HR Manager
  Id Consultancy
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 9 Haziran 2015

  İş Açıklaması Our client, an energy company based in Ankara, is looking for an HR Manager.. The person will be responsible for all Human Resources functions excluding payroll. He/She will be actively working with the functional HR team located in Erbil/Iraq. Note: ID Consultancy holds Turkish Employment Organization - Private Recruitment Agency License No: 151, Date: 23.05.2015

  Aranan Nitelikler • 4-year degree from a prominent university; • At least 12 years experience in a Generalist HR role in a multinational environment • At least 3 years Managerial experience • In-depth knowledge of common HR practices • Strong working knowledge of Turkish Labor Law and related local regulations • Strong background in performance management systems, learning and development. • Excellent use of English • Self motivated person with strong credibility • Problem solving attitude •No restrictions to travel

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?