Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
İnsan Kaynakları
 • İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Memur, Görevli, Eleman, Ofis Elemanı

 • LÖSEV Ankara 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en güvenilir STK'sı olan LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere "İnsan Kaynakları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerinde yer almak, İK süreçlerinin geliştirilmesinde aktif rol almak, İK politikalarının ve prosedürlerinin oluşturulması ve geliştirilmesinde rol almak, Çalışan motivasyon etkinliklerinde ve sosyal aktivitelerde rol almak, İSG süreçlerini takip etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi,Çalışma Ekonomisi,Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İK alanında en az 3 yıl deneyimli, İş Hukuku ve SGK mevzuatına hakim, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren iletişimi kuvvetli, Etik değerlere ve objektif bakış açısına sahip, İK alanında günceli takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve iyi bir takım oyuncusu olabilecek.  

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Asistan

İş Habercisi - Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?