Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
İnsan Kaynakları
 • Stratej İk

  Genel Başvuru Stratej İk

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları Türkiye İş Kurumu'nun 514 sayılı izin belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Genel Başvuru için yayınlanan bu ilana yapılan başvurular, portföyümüzde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve kriterlere uygun pozisyonlar oluşması durumunda adaylarla iletişime geçilecektir. Adayların çalışmak istedikleri sektör, bölüm ve il tercihlerini belirten bir ön yazı ile başvurularını gerçekleştirmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İnsan Kaynakları Uzmanı-Ümitköy Şube Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olmak • Kendisine verilen hedefler doğrultusunda işe alım sürecinin baştan sona yürütülmesinden sorumlu olma, (Portallar üzerinden Aday araştırma, cv tarama, telefonda ön mülakat ve birebir mülakatların gerçekleştirilmesi) • Referans kontrollerinin ve iş tekliflerinin yapılması, • Kendisinden beklenen raporların eksiksiz ve zamanında hazırlanmasından sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler • 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen danışmanlık, bankacılık,sigorta veya perakende sektöründe işe alım tecrübesi olan, • Ms Office uygulamalarına hakim, • Enerjik, pozitif, sonuç odaklı,takipçi • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Ankara'da ikamet eden, ÜMİTKÖY ŞUBEMİZ İÇİN "İNSAN KAYNAKLARI UZMANI" ARAMAKTAYIZ.

 • Fcl Assist

  İnsan Kaynakları Personeli Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezimizin eleman ihtiyacına göre tüm planlama ve görüşmelerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen satış tecrübesi olan, İletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, 25-35 yaş aralığında, Bay veya bayan.

 • Dd Değişim Dinamikleri

  İşe Alım Müdürü Dd Değişim Dinamikleri

  Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir grup firması bünyesinde değerlendirilmek üzere; Kendisine bağlı bulunan ekibin etkin yönetilmesi İşe alım taleplerinin değerlendirilmesi ve İş analizlerinin yapılması İlanların uygun portal ve mecralarda yayınlanmasının sağlanması ve başvuruların değerlendirilmesi, Yetkinlik bazlı işe alım mülakatlarının organize edilmesini sağlamak Aday referans kontrollerinin yapılması ve değerlendirilmesi

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme veya Psikoloji vb. bölümlerden mezun, İnsan Kaynakları İşe Alım sürecinde en az 10 yıl, yönetici olarak asgari 3 yıl deneyimli, İnsan Kaynakları Yönetim uygulamalarında iş analizi, yetkinlik bazlı mülakat gibi hususlarda bilgi sahibi, Tercihen üretim (gıda) sektörlerinde işe alım yapmış, 4857 sayılı İş Kanunu ve mevzuatına hakim, Detaylara önem veren, Mentorluk yapabilecek, Organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Eğitim Müdürü Dd Değişim Dinamikleri

  Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir grup firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Eğitim ihtiyacına uygun olarak kurum içi eğitmenler ve kurum dışı firmalarla birlikte eğitim içeriklerinin tasarlanması Eğitim operasyon sürecinin planlanması, takibi ve yönetilmesi Eğitim ihtiyaç analizi çalışması yaparak belirlenen dönem için çalışanların eğitim ihtiyaçlarını belirlemek Şirket hedefleri doğrultusunda yıllık eğitim planını hazırlamak Eğitim raporlarının aylık olarak hazırlanmasını sağlamak Ölçme ve değerlendirme uygulamalarını yapmak ve geliştirmek Yıllık eğitim bütçesini hazırlamak, onaylanan bütçenin takibini yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu. Tercihen üniversitelerin Eğitim, Psikoloji, İletişim, Davranış Bilimleri gibi sosyal bilimlerle ilgili fakültelerinden mezun, Tercihen alanında Yüksek Lisansını tamamlamış. Benzer bir alanda asgari 5 yıl tecrübe sahibi, Tercihen gıda sektörü deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi Eğitim akademisi kuruluşu, eğitim teşfiki ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Güleryüzlü ve organizasyon becerisine sahip, Sunum yapma kabiliyeti olan, Yazılı ve sözlü ifadesi güçlü olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Bordro ve Özlük İşleri Müdürü Dd Değişim Dinamikleri

  Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir grup firması bünyesinde değerlendirilmek üzere; Kendine bağlı Bordro ve Özlük İşleri ekibinin yönetilmesi Tüm personel ve özlük işlerinin planlanması ve yürütülmesi, resmi kurumlara ve personele karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi Personel verileri ile ilgili her türlü raporun hazırlanması ve üst yönetime sunulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, tercihen alanında yüksek lisansını tamamlamış, İnsan Kaynakları Bordro ve Özlük İşleri bölüm yöneticiliği konusunda en az 10 yıl, yönetici olarak asgari 5 yıl tecrübeli, Bordro ve ücret yönetimi, E-bildirge, sigorta işlemleri ve kanuni bildirimlerle ilgili bilgi sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuatı, sendikal uygulamalar konusunda uygulama düzeyinde hakim, Çalışma hayatı ile ilgili mevzuat ve güncel gelişmeleri takip eden, Zaman yönetiminde başarılı, Ekip çalışması ve iş birliğe yatkın, İletişimi ve iş takibi güçlü, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Analiz Kariyer

  İnsan Kaynakları Stajyeri Analiz Kariyer

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Analiz Kariyer işe yarayan ve özgün insan kaynakları çözümlerine odaklanmış, ülkemizin EN YENİ ve EN YENİLİKÇİ insan kaynakları firmasıdır. Bilimsel analizler ve veri yönetimi ilkeleri kullanarak işverenin ve çalışanın kazançlı ve mutlu olacağı profesyonel birliktelikler kurar. Şirketimiz ANKARA GOP'da bulunmaktadır. İK şirketinde eğitim, personel seçme, değerlendirme ve sınıflandırma sistemlerinde; mülakat, telefon mülakatı, değerlendirme merkezi, psikometrik testler konularında; bu uygulamalardan elde edilen verilerin tasnifi ve raporlanması görevlerinde yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor. Şirketin personel ihtiyacı ve stajyerin performansı doğrultusunda kalıcı iş teklifi yapılabilmektedir.

  Aranan Nitelikler Zorunlu nitelikler: Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Psikoloji,İstatistik ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun veya mezun olmak üzere olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, Planlama ve organizasyon becerisi, Gelişime açıklık, Yoğun çalışma temposuna uymak, Aktif öğrenebilmek. Tercih nedeni nitelikler: Yüksek iletişim becerisi, Veri tabanı yönetimi, veri temizliği, veri işleme vb. tecrübesi, Çok iyi derecede İngilizce bilmek, İnsan Kaynakları alanında staj deneyimi ya da eğitim geçmişine sahip olmak.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Ankarada Kongrelerde Çalışacak Host-Hostes My Staff İnsan Kaynakları

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Ankara'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak - Ayda en az 20 gün müsaitliği olan - Esnek çalışma saatlerine uygun- SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler - Kongre sektöründe çalışmak isteyen - Tercihen yabancı dil bilgisi olan - Dış görünümüne özen gösteren - İletişim yönü kuvvetli

 • Liv Hospital Group

  İnsan Kaynakları Müdürü Liv Hospital Group

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Liv Hospital Ankara bünyesinde görevlendirilmek üzere " İnsan Kaynakları Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İnsan kaynakları fonksiyonlarının ( seçme & yerleştirme, eğitim, ücret yönetimi, performans yönetimi, kariyer & yetenek yönetimi ve bütçeleme) uygulama alanlarında en az 10 yıl deneyimli ve yönetici olarak görev yapmış, İK süreçlerinin ERP sistemleri üzerinden yürütülmesinde tecrübeli (tercihen Oracle), İş Kanunu, SGK, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Etkili iletişim, ilişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip, Sonuç odaklı, analitik, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Liv Hospital Sağlık Grup'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

 • Demsa Group

  Genel Başvuru (Engelli Kadro) Demsa Group

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde igörevlendirilmek üzere İşe Alım süreçlerini ve İdari işleri yönetebilcek "İnsan Kaynakları & İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İşe Seçme - Yerleştirme, Performans, Eğitim konularında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İnsan Kaynaklarının diğer fonksiyonları hakkında da deneyim sahibi (İş Kanunu, SGK, İdari İşler) Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen Temsil ve ikna yeteneği olan, insan ilişkilerinde başarılı, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Ankara'da ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnsan Kaynakları Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Ankara Hastanesi'nde; Üniversitelerin tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinde öğrenci, Üniversite mevzuatı çerçevesinde "zorunlu staj" kapsamında başvuruda bulunabilecek, Staj programını kısa sürede başlatabilecek, İletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, MS Office programlarını aktif şekilde kullanabilen, Tercihen Batıkent'te oturan, İnsan Kaynakları Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "Stajyerler" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Engelli Ofis Destek Personeli Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren firmamızın Ankara-Kavaklıdere'deki ofisinde görevlendirilmek üzere Dönemsel Engelli Ofis Destek Personeli aramaktayız. İşe alınacak olan kişi; Telefon trafiğinin yürütülmesi, misafirlerin karşılanması ve ofisin genel işlerinden sorumlu olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Tercihen benzer görevde deneyimi bulunan Diksiyonu düzgün Türkiye İş Kurumuna kayıtlı Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan İlgili kurumlarca onaylı sağlık raporu olan Engel düzeyi görev tanımını yerine getirmesine uygun olan Hataiçi 5 gün tam gün çalışacak 30 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz

 • Mbk Köseoğulları

  İnsan Kaynakları Uzmanı Mbk Köseoğulları

  Ankara

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörde hizmet veren,alanında öncü, İstanbul yolunda bulunan genel merkezimizde görev alacak İnsan Kaynakları Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonları ile ilgili sistem kurma, geliştirme, iyileştirme ve yürütme konusunda deneyime sahip * İnsan kaynakları uygulamalarının süreç tasarımı ve uygulama çalışmaları içerisinde yer almış, * İşe Alım, Performans, Kariyer, Ücret Yönetimi konularında uzmanlık derecesinde deneyimli * SSK ve Çalışma Mevzuatı ve uygulamaları konusunda tecrübeli, * Analitik düşünce yapısına sahip, * Değişime liderlik edecek, * Takipçi, çözüm ve sonuç odaklı, * Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim değerlendirme ve eğitim raporları hazırlayan, * Eğitim hazırlama ve verme yetkinliğine sahip, * Alanındaki her türlü raporlamaları yapabilecek teknik birikime sahip, * Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, beşeri ilişkileri güçlü, * Kurum vizyonuna ve stratejisine destek olabilecek, 'İNSAN KAYNAKLARI UZMANI' aramaktayız.

 • Ikea

  Stajyer-Ikea Ankara Ikea

  Ankara

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversite 3. ya da 4. sınıfta okumakta olan; Okul tarafından staj zorunluluğu olan MS Ofis programlarına hakim Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın

  Aranan Nitelikler Mağazamızın çeşitli departmanlarında yaz dönemi içerisinde değerlendirilecek stajyer arayışımız bulunmaktadır.

 • Areta İnternet İletişim

  Halkla İlişkiler Uzmanı Areta İnternet İletişim

  Ankara

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Koçtaş

  Satış Müşteri Danışmanları-(Ankara-Çankaya) Koçtaş

  Ankara

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, ANKARA ÇANKAYA MAĞAZASI için tam zamanlı çalışacak "SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen meslek lisesi mezunu Tercihen yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye, ısıtma- tesisat, hırdavat, al aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip Tercihen perakende sektöründe satış alanında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Koçtaş

  Yönetim Destek Sorumlusu (Gordion) Koçtaş

  Ankara

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Ankara Gordion mağazası için insan kaynakları operasyonel süreçlerinin doğru ve sistemli bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olacak 'Yönetim Destek Sorumlusu'aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Önlisans ya da lisans mezuniyet derecesine sahip olmak Mağaza ortamında çalışmaya sıcak bakan Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Boy İnsan Kaynakları

  Part Time Elemanlar Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  3 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dinamikcv bünyesinde çeşitli projelerde yarı zamanlı çalışmak üzere Öğrenciler Emekliller Ev Hanımları İş Adamı/İş Kadınları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dinamikcv bünyesinde çeşitli projelerde yarı zamanlı çalışmak üzere Öğrenciler Emekliller Ev Hanımları İş Adamı/İş Kadınları aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  19 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışacak, İnsan Kaynakları alanında yetişirilmek üzere Üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun İstekli, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek İnsan Kaynakları Sorumluları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Firmamız bünyesinde çalışacak, İnsan Kaynakları alanında yetişirilmek üzere Üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun İstekli, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek İnsan Kaynakları Sorumluları aranmaktadır.

 • Ekol Mağazaları

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Ekol Mağazaları

  Ankara

  19 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de Kadın giyim Perakendeciliğinde 70'e yakın mağaza ile sürekli büyüyen ve gelişen şirketimizin Balgat'ta bulunan merkezinde görev almak üzere kurum politika ve stratejileri doğrultusunda tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, " İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Perakende sektöründe İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, tercihen 1 yıl yönetim tecrübesi olan, Seçme ve Yerleştirme süreçlerine hakim, Çalışan Memnuniyeti ve Motivasyonu, Eğitim Yönetim Süreçleri, Ücretlendirme ve Prim Sistemi, Norm Kadro Yönetimi konularında deneyim sahibi, SGK ve iş Kanunu uygulamalarına vakıf, Personel Özlük işlemleri, Bordro, Tahakkuk ve puantaj uygulamalarına vakıf, İnsan ilişkilerinde başarılı, Analitik yönü kuvvetli ve detaylara önem veren, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, inisiyatif kullanabilen, hızlı ve sonuç odaklı, Problem çözme, analiz etme, karar verme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan. Ankara’da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan