Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
İnsan Kaynakları
 • EY Türkiye Vergi Maratonu 2016
  EY
  Türkiye Geneli 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması EY Türkiye Vergi Maratonu 2016 Geleceğin Vergi Profesyoneli olmaya hazır mısın? Son başvuru: 31 Mart 2016 İki farklı etaptan oluşan yarışmamız sonucunda başarılı olan yarışmacılarımızı EY’de uluslararası kariyer fırsatları, para ödülleri ve staj imkanları bekliyor. EY Türkiye olarak bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz “Vergi Maratonu 2016” yarışması 3. – 4. sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencileri ya da yüksek lisans ve lisans eğitiminden 2015-2016 yıllarında mezun olmuş adaylar için başlıyor…   Başvuru için sistemimizden formu doldurmanız ve özgeçmişinizi eklemeniz yeterli olacaktır. (Başvurular bireysel yapılacak olup 2.aşamada takımlar belirlenecektir.)

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. TURKCELL SUPERONLINE ÖZLEM ELEKTRONİK ABONE MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, İnsan Kaynakları süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, seçme ve yerleştirme sürecinden sorumlu olacak, aylık puantaj kayıtlarını tutacak, eğitim ve performans takibinden sorumlu olacak ÇALIŞAN DENEYİMİ VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli, Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı, Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, Çalışan bağlılığı ve motivasyon faaliyetleri için öneride bulanabilecek ve uygulama desteği verebilecek, Seçme yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilecek, Farklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecek, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri güçlü, Dinamik, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi,

 • İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması Ankara'da yürütmekte olduğumuz projemizde görevlendirilmek üzere; İnsan kaynakları alanında deneyimli, İK planlama, performans ve terfi sistemleri konularında çalışmalarda bulunmuş, Analiz konularına hakim, Analitik düşünebilen, asgari lisans mezunu çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler İş Analizi ve İş Dizaynı, İnsan Kaynakları Planlaması ve Çalışan Seçimi, Eğitim ve Geliştirme, Performans Değerlendirme, Kariyer Geliştirme, İş Değerleme, Ücret Yönetimi, İş Güvenliği ve Çalışan Sağlığı

 • İş Açıklaması Otelimizin personel özlük işlemleri, bordrolama, işe alım, eğitim, performans değerlendirme, çalışan memnuniyeti gibi İnsan Kaynakları tüm süreçlerinde görevlendirilmek üzere "İnsan Kaynakları Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve yüksek okulların ilgili bölümünden mezun, Otel deneyimi olan, Yasal mevzuata hakim, Personel özlük işlemleri konusunda deneyimli, İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini yasal mevzuat çerçevesinde yapabilen, İlgili resmi dairelerle süreli, süresiz bildirimleri ve yazışmaları yapabilen, MS Office ve Luca  programını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, alaçatı ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek

İş Habercisi - Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?