Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
İnsan Kaynakları
 • İş Açıklaması Perakende sektörde hizmet veren,Ankara Genel Merkezimizde görev alacak İnsan Kaynakları Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonları ile ilgili sistem kurma, geliştirme, iyileştirme ve yürütme konusunda deneyime sahip * İnsan kaynakları uygulamalarının süreç tasarımı ve uygulama çalışmaları içerisinde yer almış, * İşe Alım, Performans, Kariyer, Ücret Yönetimi konularında uzmanlık derecesinde deneyimli * SSK ve Çalışma Mevzuatı ve uygulamaları konusunda tecrübeli, * Analitik düşünce yapısına sahip, * Değişime liderlik edecek, * Takipçi, çözüm ve sonuç odaklı, * Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim değerlendirme ve eğitim raporları hazırlayan, * Eğitim hazırlama ve verme yetkinliğine sahip, * Alanındaki her türlü raporlamaları yapabilecek teknik birikime sahip, * Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, beşeri ilişkileri güçlü, * Kurum vizyonuna ve stratejisine destek olabilecek, İNSAN KAYNAKLARI UZMANI' aramaktayız.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Memur, Görevli, Eleman, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması ALMİLA GRUP şirketleri bünyesinde gelişen ve artan iş hacmimizle doğru orantılı olarak İsan Kaynakları departmanı ve insan kaynakları süreçlerini yönetebilecek bilgi, beceri, donanım yeteneğe sahip, YÖNETİCİ posizyonunda çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. ALMİLA GRUP Ankara'nın yükselen değeri olarak çalışmalarına sunduğu ayrıcalıklar ve aynı zamanda bireylerin eğitim süreçlerine katkı yapma konusunda kurmuş olduğu ALMİLA AKADEMİ ile fark yaratmaktadır. Her çalışanımıza mesleki ve aynı zamanda bireysel gelişim alanında konusunda seçkin uzmanlar ile eğitimler verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversite/Yüksekokulların İ.K. Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, İletişim, Eğitim Fakültesi PDR uzmanlığı bölümlerinden mezun olmak, Maaş, bordro, SGK mevzuatlarına ve işleyişlerine hakim olmak, İşe alım, mülakat ve personel özlük süreçlerine hakim, Çalışan ve müşteri memnuniyeti çalışmalarını ölçümleyebilen ve raporlama yapabilen, En az 3 yıl İnsan Kaynakları departmanlarında yöneticilik yapmış olan, MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Ekip kurma ve yönetebilme bilgi ve becerilere sahip olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanıcısı olmak, Ankara'da ikamet eden, Bay/Bayan, bay adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici

İş Habercisi - Ankara, İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?