Ankara, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreterlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • 3g Tasarım Bilişim Teknolojileri

  Büro Yönetim ve Asistanı 3g Tasarım Bilişim Teknolojileri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere Büro Yönetimi,Asistanı ve Sekreteri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterliği bölümü mezunu. İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, Ms office programlarına iyi derecede hakim, İş takibi, analiz etme, raporlama, planlama ve organizasyon konularında yetenekli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış Destek Verebilcek Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Lösev

  Yönetici Sekreter Lösev

  İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Levent Ofis-Ankara Merkez Ofisimizde Her türlü sekretarya işlerini yürütecek, Ön halkla ilişkiler çalışmalarını yürütecek, İstanbul iş dünyasını yakından takip edip gelişmeleri işine entegre edecek, Ofis telefon trafiğini yönetecek, Kurum yöneticilerini asiste edecek, Bağışçılarımızı, gönüllülerimizi ve ailelerimizi karşılayacak ve yönlendirecek, Ofis içi çalışmaları yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1-3 yıl deneyimli, Sözel ve yazılı iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Sivil toplum kuruluşunda çalışma bilincinde olan.

 • Vrt Yapım

  Yönetici Asistanı Vrt Yapım

  Ankara

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması VRT Medya Şirketimize; En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, Beşeri ilişkileri güçlü, Güler yüzlü, Dış görünümüne dikkat eden, Temsil yeteneğine sahip, Kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış , Ankara'da ikamet eden, Bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Snc Oil Petrolcülük A.ş

  Sekreter-Ön Muhasebe Snc Oil Petrolcülük A.ş

  Ankara

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARINDAN OLAN KURULUŞUMUZA, TELEFON, FAKS, E-MAİL, KARGO VE EVRAK TAKİBİNİ YÖNETECEK; DOSYALAMA VE ARŞİVLEME YAPABİLECEK; FATURALARI, İRSALİYELERİ KESECEK, ALIŞ FATURALARINI KONTROL EDİP GİRECEK, SİSTEMLİ, İŞİNDE TİTİZ, DÜZENLİ, DETAYLARI ÖNEMSEYEN, SORUMLULUK SAHİBİ BAYAN SEKRETER, OFİS ELEMANI

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE VEYA YÜKSEKOKUL MEZUNU; MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, LOGO- KULLANABİLEN, OFİS SEKRETERYA HİZMETLERİNİ YERİNE GETİREBİLECEK, OFİS ARAÇLARINI (TELEFON, FAKS, FOTOKOPİ CİHAZI) KULLANABİLEN, TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, TERCİHEN ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP, KOLAY ANLAYABİLME VE YÖNLENDİRME ÖZELLİĞİNE SAHİP; DİKSİYONU DÜZGÜN; PLANLAMA VE ORGANİZASYON YETENEĞİNE SAHİP; 30 YAŞINI AŞMAMIŞ SEKRETER ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR. SNC-OIL PETROLCÜLÜK A.Ş.

 • Areta İnternet İletişim

  Tele Satış- Tele Marketing- Satış Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnternet teknolojileri üzerine bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza " BAYAN TELE MARKETİNG- SATIŞ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. *Düzenli müşteri aramaları ile telefonda satış gerçekleştirmek, *Tele marketing çalışmasıyla yeni müşteri portföyü oluşturmak, *Mevcut müşteri ilişkilerinin devamlılığını sağlamak,

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Tercihen Tele-Satış ekiplerinde çalışmış, * Tercihen Telefonda satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli, * Diksiyonu ve ses tonu düzgün, * İkna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı, Hedef odaklı çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın, Ankara da ikamet eden Bayan yetkilililer alınacaktır.

 • Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Muhabir Er-Se Basım ve Yayıncılık

  Ankara

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aktüel, Siyaset, Kültür ve Sanat Dergimize, Bağımsız Siyasi gazetemize, Ankara’da yayınlanan ve Ülke genelinde Yerel Yönetimlerin sorunlarını ve icraatlarını dile getiren, Taşrayı Devlet Protokolüne taşımada köprü oluşturan, her ay prensip olarak iki, üç ili ele alan,il özel sayıları hazırlayan ve 18 yıldır yayında olan, Gazete ve Dergimize muhabirler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhabirliği; - Amaç ve meslek haline getirecek, - Uzun süreli çalışabilecek, istikrarlı, Ne istediğini bilen, kararlı,çalışkan,sorumluluk sahibi. Mezun olmuş, okul engeli olmayan, - Kesinlikle uzun süreli seyahat engeli olmayan, ikna kabiliyeti yüksek, - İDEALİST, - Prezantabl,Yaş sınırı max 35, - Mektepli, Alaylı, medyada tecrübeli,tecrübesiz,lise muzunu da olabilir, önemli olan yapabileceğinize inanmak. - Ankara’da ikamet edenler tercih edilecektir, - Bayan muhabirler alınacaktır. ÖNEMLİ HUSUSLAR; -Görüşme öncesi Gazete ve Dergi sitemizi lütfen inceleyiniz.www.bizim-mig.com.tr, www.yyplatformu.com.tr -Başvurularınız incelenip değerlendirme için ön görüşmeye davet edileceksiniz. Ben bu işi yaparım, DERGİNİZİ / GAZETENİZİ iyi bir şekilde temsil edebilirim, stratejilerimi iyi belirlerim, programlı çalışırım, hırslıyım, bu iş tam benim işim diyenler müracaat etsin lütfen! -Değerlendirme sonrası alınan personele iş ile ilgili detaylı seminer verilecektir. -Lütfen! Yukarıda yazılanları dikkate alınız, Ciddi müracaatlar bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  23 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Dosya, veri, kayıt ve diğer dökümanları ofis standartları doğrultusunda düzenlemek ve geliştirmek, - Ofisteki telefon, posta, kargo, belge trafiğini yönetmek, -Ofisin idari işlerine cevap vermek, - Operasyonel çalışmaları yönetmek, raporları hazırlamak, - Toplantı, seyahat organizasyonu yapmak.

  Aranan Nitelikler - Takım çalışmasına yatkın, - Pratik, problem çözme , alternatif üretme becerisi gelişmiş, - Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Kişisel bakımına, görüntüsüne özen gösteren, - Raporlama, planlama organizasyon yeteneğine sahip, - En az lise mezunu - Çayyolu'na ulaşımı sorun olmayacak, - 25-40 yaşları arasında bayan sekreter

 • Ers Elektrik

  Yönetici Asistanı Ers Elektrik

  Ankara

  21 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik - Elektronik ve Otomasyon sektöründe 13 yıldır hizmet veren, ithalat & ihracata yönelik yeni atılımlar yapan firmamızda "Yönetici Asistanı" olarak görevlendirilmek üzere iş arkadaşı aramaktayız. (İŞ YERİMİZ OSTİM / ANKARA' DADIR)

  Aranan Nitelikler Bağlı bulunduğu üst yöneticinin iş organizasyonu ve takibini gerçekleştirmek, Ofisin yurtdışı telefon ve mail trafiğini yönetebilecek, şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlayabilecek, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen (tercihen ikinci bir dil), Benzer bir görevde deneyime sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne önem veren ,enerjik ve motivasyonu yüksek, güleryüzlü, aktif Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, cumartesi günleri de çalışabilecek, Teknik konulara yatkın, gelişime açık, Satış sonrası müşteri ilişkilerini yönetecek, İnsan ilişkileri güçlü, Sektörsel yayınları takip edecek, MS ofis programlarına hakim, (Raporlama becerisi yüksek) Diksiyonu düzgün, prezantabl, titiz ve düzenli, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  19 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Manpower Managed Services

  Dönemsel İkram Hostesi Manpower Managed Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa

  18 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Servis konusunda en az 3 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • Rcl Elektronik Güvenlik Sistemleri

  Yönetici Sekreteri Rcl Elektronik Güvenlik Sistemleri

  Ankara

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bina teknolojileri kapsamında 1992 yılında kurulan RCL Security Systems, Türkiye çapında projelendirme ve taahhüt hizmetleri vermektedir. RCL Security Systems, ihtiyaca yönelik kullanıcı taleplerine yanıt verecek doğru çözümler üretebilmek için projelendirme malzeme seçimi ve temini ile tüm uygulamanın bir arada yürüdüğü çağdaş bir organizasyon yapısıyla sistem çözümleri üretmekte ve uygulamaktadır. Kurulumu yapılan tüm sistemlerin günümüze kadar verimli çalışabilmesi için, her türlü bakım teknik destek ve kullanıcıya yönelik dönemsel eğitimler vermeye özen göstermektedir. Uzman mühendis ekibiyle sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmekte, ayrıca çok geniş ürün portföyü ile sektöründe öncü olmuş firmaların ürünlerini kendi projelerinde kullanmakta, iç ve dış pazarda dağıtımını yapmaktadır. Şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere ''Yönetici Sekreteri '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen ''Büro Yönetimi ve Sekreterlik '' bölümü' mezunu, -30 yaşını aşmamış, -Telefonda etkili iletişim kurabilen, -MS Office programlarını ve büro makinalarını iyi derecede kullanabilen, -Güler yüzlü, iletişimine güvenen ve mesleğini seven, Çalışma arkadaşı aramaktayız. NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR

 • Popüler Reklam

  Sekreter Popüler Reklam

  Ankara

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SEKRETER

  Aranan Nitelikler · Tüm ofis programlarını iyi derecede kullanabilen ve muhasebe bilgisine sahip · Diksiyonu ve görüntüsü kurumsal bir şirkette çalışmaya uygun · Telefon trafiğini şirket içinde yönetebilecek ve kontrolünü sağlayabilecek · Resmi ve şirket içi evrağın dosyalamasını ve takibini yönetebilecek · Planlama ve temsil yeteneği güçlü · Daima hızlı, çok dikkatli, titiz, güleryüzlü ve saygılı olabilen · Tercihen 35 yaşını aşmamış

 • Başer Otomotiv

  Santral Operatörü Başer Otomotiv

  Ankara

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başer Otomotiv Santralinde görevlendirmek üzere 'Santral Görevlisi' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: 25-35 yaş aralığında, Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Çağrı merkezi tecrübesine sahip, Santral Operatörlüğü konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Telefon, faks ve e-mail trafiğini yürütebilecek, Güzel konuşma yeteneğine sahip, diksiyonu ve ses tonu yumuşak, Bilgisayar programlarına hakim, ofis araçlarını kullanabilen, Temsil yeteneğine sahip, Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent ve çevre lokasyonların da ikamet eden, Bayan santral operatörü alınacaktır.

 • Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği

  Ofis Elemanı Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği

  Ankara

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Meslek Birliğimiz Ankara Temsilciliğinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip kadın personel alınacaktır. Birliğimize üyelik başvurularının kabulü ile başlayan sürecin talimat ve yönergelere uygun biçimde İstanbul'da bulunan genel merkezle koordineli olarak sürdürülmesi ve mevcut üyelerimizle Birliğimiz arasındaki bilgi akışının sağlanması. Üyelerimizden gelen soruların cevaplandırılması. İş süreçlerimizle bağlantılı olan kurum ve kuruluşları da kapsar biçimde iş takiplerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya lisans mezunu, MS Office uygulamaları ile ilgili bilgi sahibi, Prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı, Aktif kurumsal çalışma modelini benimsemiş, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışması ve işbirliği yeteneği yüksek, Ofis yönetme ve raporlama konularında tecrübe sahibi.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  6 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Bst İnşaat Grubu

  Sekreter Bst İnşaat Grubu

  Ankara

  31 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara / Kızılayda bulunan bilgisayar dershanesi için - İletişim becerisi yüksek, takipçi, - Bilgisayar uygulamalarına vakıf, - Dershane ortamına uyum sağlayabilen, Bayan Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  30 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası belgelendirme şirketi için,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Derin Led

  Yönetici Asistanı Derin Led

  Ankara

  30 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'LED'li Aydınlatma Armatürü' üreticilerinden olan Derin LED,YÖNETİCİ ASİSTANI arıyor.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümlerinden mezun, · Ofis araçları ve MS Office programlarına hakim, · Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, · Organizasyon, planlama becerisi gelişmiş · Benzer firmalarda en az 3 yıl deneyimi olan, · Evrak akışını sistemli bir şekilde düzenleyecek, · Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, · Güleryüzlü, disiplinli, diksiyonu düzgün, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, · Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  29 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan