Ankara, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreterlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yabancı dil bilen (İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek,

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Sentim Bilişim Teknolojileri

  Proje Yöneticisi Asistanı Sentim Bilişim Teknolojileri

  Ankara

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız taahhüdü altında bulunan "Eğitimde Fatih Projesi Kapsamında” firmamız bünyesinde Proje Yönetim Asistanı olarak Ankara ofisinde görev yapacak, altyüklenici ekiplerimiz tarafından yapılan işlerin kontrolünü yapacak, proje kapsamında illerdeki idari ilişkileri yürütecek, iş planı doğrultusunda lojistik ve ekip iş ilerleyişini kontrol edecek ve raporlayacak, proje kapsamında hazırlanması gereken dokümantasyon gerekliliklerini yerine getirecek aşağıdaki niteliklere sahip PROJE YÖNETİM ASİSTANLARI istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, İşletme, halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun, Proje Yönetimi metodolojilerine hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Dosyalama, raporlama ve takip yeteneği olan, İletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Sabırlı, hoşgörülü, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve öğrenmeye hevesli, Ankara’da ikamet eden bay ve bayan adaylar.

 • Areta İnternet İletişim

  Halkla İlişkiler Uzmanı Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Symed Turizm

  Sekreter Symed Turizm

  Ankara

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seyahat Acentesi, ofis genel düzeninin ve telefon trafiğinin yönetilmesinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Yüksekokul mezunu, - Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Dış görünümüne önem veren, - MS Ofis programlarına hakim,

 • Areta İnternet İletişim

  Tele Satış- Tele Marketing- Satış Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnternet teknolojileri üzerine bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza " BAYAN TELE MARKETİNG- SATIŞ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. *Düzenli müşteri aramaları ile telefonda satış gerçekleştirmek, *Tele marketing çalışmasıyla yeni müşteri portföyü oluşturmak, *Mevcut müşteri ilişkilerinin devamlılığını sağlamak,

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Tercihen Tele-Satış ekiplerinde çalışmış, * Tercihen Telefonda satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli, * Diksiyonu ve ses tonu düzgün, * İkna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı, Hedef odaklı çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın, Ankara da ikamet eden Bayan yetkilililer alınacaktır.

 • Kg Yatırım Danışmanlık

  Yönetici Asistanı Kg Yatırım Danışmanlık

  Ankara

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Sekreter-Yönetici Asistanı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PROJE BÜROMUZA,BAYAN SEKRETER-YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK KOŞULLU (MÜMKÜNSE EMEKLİ OLARAK AYRILMA NİYETİNDE OLAN) -PRATİK DÜŞÜNME YETİSİNE SAHİP -MS-OFFİCE PROGRAMLARINA (WORD-EXCELL VB.) HAKİM -DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN SEKRETER/YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

 • Manpower Managed Services

  Dönemsel İkram Hostesi Manpower Managed Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Servis konusunda en az 3 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası belgelendirme şirketi için,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Vrt Yapım

  Yönetici Asistanı Vrt Yapım

  Ankara

  20 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması VRT Medya Şirketimize; En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, Beşeri ilişkileri güçlü, Güler yüzlü, Dış görünümüne dikkat eden, Temsil yeteneğine sahip, Kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış , Ankara'da ikamet eden, Bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Ers Elektrik

  Yönetici Asistanı Ers Elektrik

  Ankara

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik - Elektronik ve Otomasyon sektöründe 13 yıldır hizmet veren, ithalat & ihracata yönelik yeni atılımlar yapan firmamızda "Yönetici Asistanı" olarak görevlendirilmek üzere iş arkadaşı aramaktayız. (İŞ YERİMİZ OSTİM / ANKARA' DADIR)

  Aranan Nitelikler Bağlı bulunduğu üst yöneticinin iş organizasyonu ve takibini gerçekleştirmek, Ofisin yurtdışı telefon ve mail trafiğini yönetebilecek, şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlayabilecek, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen (tercihen ikinci bir dil), Benzer bir görevde deneyime sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne önem veren ,enerjik ve motivasyonu yüksek, güleryüzlü, aktif Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, cumartesi günleri de çalışabilecek, Teknik konulara yatkın, gelişime açık, Satış sonrası müşteri ilişkilerini yönetecek, İnsan ilişkileri güçlü, Sektörsel yayınları takip edecek, MS ofis programlarına hakim, (Raporlama becerisi yüksek) Diksiyonu düzgün, prezantabl, titiz ve düzenli, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Başer Otomotiv

  Santral Operatörü Başer Otomotiv

  Ankara

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başer Otomotiv Santralinde görevlendirmek üzere 'Santral Görevlisi' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: 25-35 yaş aralığında, Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Çağrı merkezi tecrübesine sahip, Santral Operatörlüğü konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Telefon, faks ve e-mail trafiğini yürütebilecek, Güzel konuşma yeteneğine sahip, diksiyonu ve ses tonu yumuşak, Bilgisayar programlarına hakim, ofis araçlarını kullanabilen, Temsil yeteneğine sahip, Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent ve çevre lokasyonların da ikamet eden, Bayan santral operatörü alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  6 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Bst İnşaat Grubu

  Sekreter Bst İnşaat Grubu

  Ankara

  31 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara / Kızılayda bulunan bilgisayar dershanesi için - İletişim becerisi yüksek, takipçi, - Bilgisayar uygulamalarına vakıf, - Dershane ortamına uyum sağlayabilen, Bayan Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan