Ankara, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreterlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Sekreter Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis telefon trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve tanzimini yapmak, Gerekli raporları hazırlamak, Veri girişi yapmak, Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sınai mülkiyet hakları alanında 31 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli,sabırlı,hızlı Sözlü iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takip yeteneği güçlü Sekreter arıyoruz.

 • Areta İnternet İletişim

  Halkla İlişkiler Uzmanı Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yabancı dil bilen (İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek,

 • Manpower Managed Services

  Dönemsel İkram Hostesi Manpower Managed Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Servis konusunda en az 3 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • Sentim Bilişim Teknolojileri

  Proje Yöneticisi Asistanı Sentim Bilişim Teknolojileri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız taahhüdü altında bulunan "Eğitimde Fatih Projesi Kapsamında” firmamız bünyesinde Proje Yönetim Asistanı olarak Ankara ofisinde görev yapacak, altyüklenici ekiplerimiz tarafından yapılan işlerin kontrolünü yapacak, proje kapsamında illerdeki idari ilişkileri yürütecek, iş planı doğrultusunda lojistik ve ekip iş ilerleyişini kontrol edecek ve raporlayacak, proje kapsamında hazırlanması gereken dokümantasyon gerekliliklerini yerine getirecek aşağıdaki niteliklere sahip PROJE YÖNETİM ASİSTANLARI istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, İşletme, halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun, Proje Yönetimi metodolojilerine hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Dosyalama, raporlama ve takip yeteneği olan, İletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Sabırlı, hoşgörülü, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve öğrenmeye hevesli, Ankara’da ikamet eden bay ve bayan adaylar.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası belgelendirme şirketi için,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz Çankaya'da spor sektöründe faaliyet gösteren, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Doğan Jeotermal Enerji

  Santral Sekreteri Doğan Jeotermal Enerji

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Jeotermal Merkez Binasında görevlendirilmek üzere "santral sekreteri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Verilen görevleri kısa sürede tamamlayabilecek, Net ve akıcı Türkçe konuşma kabiliyeti olan, Kişisel iletişim yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü yaklaşımda sorun yaşamayan, Bakımlılık ve kişisel görünüme özen gösteren, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan, Tercihen İngilizce bilen, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • A-Yapı Tek

  Ofis Asistan A-Yapı Tek

  Türkiye Geneli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt dışında yapılacak olan Hastane yapımında ve proje aşamasında, yönetici ve personel işlerinin takibini yapacak, Ofis sorumluluğunu yürütecek, Evrak işlerinin takibini yapacak

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, konusunda deneyimli, Ofis işlerinde tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Seyehat engeli olmayan, Tercihen Üniversite mezunu

 • Kg Yatırım Danışmanlık

  Yönetici Asistanı Kg Yatırım Danışmanlık

  Ankara

  19 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Sekreter Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Ankara

  8 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tıbbi cihaz üretim ve satışı yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere takım çalışmasına yatkın sekreter aramaktayız. Telefon, e-mail ve faks trafiğinin yönetilmesi, Kargo / Gelen-Giden evrak takibinin yapılması, Ziyaretçilerin karşılanması, Ulaşım / Konaklama rezervasyonlarının yapılması, Vize işlemlerinin takibi, Sistem veri girişlerine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, Tercihen İngilizce bilen, En az 2 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, MS Office programlarını, özellikle word ve excel'i etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip becerilerine sahip, detaylara önem veren, Pratik, dikkatli, düzenli ve disiplinli, Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Zamanı iyi kullanabilme yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  7 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan