Ankara, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreterlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıŞirket içi ve şirket dışı iletişimin hızlı ve doğru olarak sağlanması, Evrak takibi ve dosyalamanın yapılması, Yazışmaların yapılması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İrsaliye ve faturaların takibi, Evrakların ilgili programlara kaydedilmesi, Gönderilen ve gelen kargoların takibi ve düzenlenmesi, Banka, Vergi daireleri, posta v.b. alanlarda evrak takibi, Büro içi idari görevlerin yapılması.

  Aranan NiteliklerSekreterlik veya Muhasebe Meslek Yüksek Okulundan mezun, Daha önce benzer bir pozisyonda çalışmış, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Bilgisayar ve ofis araçlarını etkin kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim, Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Fatura ve irsaliye düzenleyebilecek bilgiye sahip,

  Sektör: Holding, Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSektörünün lider firması EMSE A.Ş, Çukurambar/ANKARA ofisi için çalışma arkadaşları aramaktadır. Kurum içi ve kurum dışı iletişimi sağlamak, Gelen- giden evrak takibini yapmak, Kurye işlerinin gönderimi ve takibini yapmak, Ofisin genel düzenini sağlamak, İç ve dış yazışmaları gerçekleştirmek, Günlük misafir trafiğini yönlendirmek, yönetmek ve misafirlerin ağırlanmasından sorumlu olmak, Toplantılarda hazırlıkları ve organizasyonu yapmak,ofis işlerini yerine getirmek, Görevi dahilinde ilgili evrakların klasörlenmesi ve düzenin sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik MYO Mezunu Ofis asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli Ofis programlarını ve ofis araçlarını etkin kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Zaman yönetiminde özenli, işinde titiz, düzenli ve detayları önemseyen Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek 20-35 yaş arasında bayan, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Bio AktifAnkara 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın sekreter ve ön muhabe işleri

  Aranan Nitelikler28 yaşını geçmemiş, fizik ve diksiyonu düzgün, ekip çalışmasına uygun gelişmeye ve girişime açık, uzun süreli çalışacak bayan ekip arkadaşı aramaktayız. Resimsiz cv ler değerlendirilmeyecektir. İş deneyimi olması tercih sebebidir. Görüşme için lütfen 0312 395 07 81 nolu telefonu arayarak randevu alınız. Görüşme adresi Güleryüz sanayi sitesi 1352. sokak no 24 ivedik osb Yenimahalle

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Hasar danışmanlığı bölümünde çalıştırılmak üzere ; Diksiyonu düzgün, Bilgisayar, Ofis Telefonu ve İnternet kullanımına hakim, Seyahat engeli olmayan, Sigortacılık Mevzuatını bilen BAYAN eleman aranıyor.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, Sonuç odaklı, En az Lise Mezunu Tercihen Üniversite Mezunu, Diksiyonu Düzgün ( Tercihen Sertifikalı), Seyehat Engeli Olmayan, Kılık Kıyafet Yönetmeliğine Uyum Gösteren, Sigortacılık Mevzuatına Hakim, Ekspertiz Raporlarında Bilgili, Grup Çalışmasına Yatkın, Sicili Temiz Olan, Takım Arkadaşları Aranıyor.

  Sektör: Danışmanlık, Sigortacılık, Büro Makineleri

  Pozisyon: Danışman, Sekreter

 • İş AçıklamasıÜst düzey seviyesindeki yöneticilerinin programını düzenlemek, yazışma, görüşme, randevu, toplantı ve raporlama sistematiğinin koordinasyonunu sağlamak, seyahat organizasyonlarını yürütmek, koordine ve asiste etmek, şirketin diğer bölümleri ve diğer yöneticilerle iletişimini sağlamak, evrak/ doküman akışını sistemli bir şekilde düzenlemek, üst düzey diğer yöneticiler ve üst düzey misafirleri karşılamak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Planlama ve Organizasyon becerisi kuvvetli, Sözel ve yazılı iletişimi güçlü, Ofis programlarını çok etkin kullanabilen, İlişki yönetiminde başarılı, iletişim becerisi gelişmiş, ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek En az 5 yıl deneyimli Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnşaat, Turizm

  Pozisyon: Sekreter

 • Amerikan Kültür AnaokullarıAnkara, Antalya 19 Ekim 2016

  İş AçıklamasıAmerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut, Bağlıca Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Ankara, Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?