Ankara, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreterlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut, Bağlıca Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması  30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere Ankara Ofizimizde görevlendirilecek YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan     İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • İş Açıklaması Mail ve telefon trafiğini yönlendirebilecek, gelen/giden evrakın (posta, kargo, vs) kayıt edilmesi ve ilgiliye tesliminin yapılması, dosyalama ve arşivleme organizasyonu, Misafirlerin / müşterilerin karşılanması ve yönlendirilmesini sağlamak,uçak,otel ve tren rezervasyonlarını organize etmek.    

  Aranan Nitelikler Sekreter olarak konusunda enaz 3 yıl deneyimli, Ofis ürünlerini aktif kullanabilen, Microsoft Office Programlarına hakim, başarı ve sonuç odaklı çalışmayı benimsemiş, Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik, En az lise mezunu , Yazılı sözlü iletişimi güçlü, Evrak yönetimi ,dosyalama ve yazışma becerisine sahip detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, tercihen ingilizce bilen ,çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Dönemsel İkram Hostesi
  Manpower Trade Marketing
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz.   Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren,  Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve  firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir kurum için Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışacak Üniversite mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilen Konusunda en az 5 yıl deneyimli Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Sekreter
  Brandmedia
  Ankara 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmaların tanıtım hizmetlerini yürütmekte olan reklam ajansımıza aranan nitelikler kapsamında "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + Telefon çağrılarını yanıtlayıp, dış aramalar yapacak + Ofise gelen misafirlere ikram servisi gerçekleştirecek + Ofisin her sabah yüzeysel olarak temizleyip, düzenleyecek + Yönetim tarafından verilemn görevleri yerine getirecek + 40 yaşını aşmamış bayan + Giyimine ve konuşmasına özen gösteren + Dikkatli ve güleryüzlü   NOT: 1./ Sigara içmeyen adaylara öncelik tanınacaktır. 2./ Maaş + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

 • Ofis Sekreteri
  Karamela
  Ankara 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ankara Yenimahalle'de  Bebek/Çocuk giyim imalatı ve satışı yapan işyerimizde görevlendirilmek üzere ofis sekreteri  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Telefon / faks / kargo / evrak trafiğini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, müşterilerle telefon görüşmeleri yapabilecek, İşine önem veren,  Dosyalama yapabilecek, düzenli, Word / Excel yazılımı kullanabilen,

 • İş Açıklaması SAVUNMA SANAYİ, NANOTEKNOLOJİ-MİKROELEKTRONİK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME VE YÜKSEK TEKNOLOJİ SEKTÖR İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZ İÇİN BAYAN PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - ÖM MUHASEBE VE GİRDİ ÇIKTI HESPLARINI TUTABİLECEK - SEKRETERYA VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI GÖREVLERİNİ ÜSTLENEBİLECEK - ORGANİZASYON YAPABİLECEK KAPASİTEDE - TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN - DÜZGÜN DİKSİYONLU - EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN - FİRMA VE MÜŞTERİ YÖNETİMİ YAPABİLECEK KAPASİTEDE - TERCİHEN 1 YILLIK DENEYİMLİ - KURUMSAL TEMSİL VE İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ OLAN - BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN VE RAPORLAMAYA ÖNEM VEREN - DİNAMİK, ENERJİK , POZİTİF VE GÜLZERYÜZLÜ OLAN - TERCİHEN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, EHLİYETLİ - TERCİHEN ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN    

 • İş Açıklaması Elektronik ve zayıf akım sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, yönetici asistanlığı, sekreterlik yapabilecek bayan arkadaşlar arıyoruz. Firmanın kurum içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Gelen-giden evrak takibini yapmak, arşivlemek, Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonuna yapmak, Ofisin genel ihtiyaçlarını takip ve koordine etmek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Sorumluluk sahibi, planlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında başarılı, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Telefonları karşılayacak ve aktarabilecek MS Office( Excel, Word, Powerpoint) ve internet uygulamalarına hakim, Ofis ekipmanlarını (Fax, Printer, Scanner vb.) etkin kullanabilen, Dosyalama ve yazışma becerisi gelişmiş,takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; BALGAT/ANKARA' da bulunan genel müdürlük binasında görevlendirilmek üzere, '' SEKRETER '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler - İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı olan,  - Dış görünüşe ve kişisel bakımına önem veren (TESETTÜRLÜ OLMASI TERCİH SEBEBİDİR), - Dinamik, güler yüzlü, düzenli, titiz, pratik, diksiyonu düzgün ve öğrenme isteği olan, - Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, - Ön lisans veya lise mezunu (Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu) - En az 1 yıl sekreterlik  deneyimi olan, - Ekip ruhuyla çalışabilecek, - Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek, - 35 yaşını aşmamış Bayan çalışma arkadaşı ''  SEKRETER  '' Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

 • Sekreter
  Firma Adı Gizli
  Ankara 22 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

İş Habercisi - Ankara, Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?