Ankara, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreterlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN      

 • Dönemsel İkram Hostesi
  Manpower Trade Marketing
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa Bugün

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa (Osmangazi) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz.   Kişisel görünümüne önem veren,  Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • İş Açıklaması •Firmamızı iyi bir şekilde temsil edebilecek ve telefon, mail trafiğini yönetmek, •Gelen misafirlerin karşılanması ve gerekli yönlendirmenin yapılması, •Resmi ve şirket içi evrağın dosyalanmasını, takibinin yönetilmesi ve arşivlenmesi, Merkez Ofisimizde çalışacak sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler 1- Telefon,mail trafiğini yönetebilecek, 2- Güleryüzlü, dış görünüşüne özen gösteren,dinamik, 3- 35 yaşını aşmamış, 4- Ofis ekipmanları ve microsoft office programlarını kullanabılen, 5-En az Lise mezunu, Bayan çalışma arkadası aramaktayız.  

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut, Bağlıca Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Sekreter
  E.M.N. Egitim Cihazları
  Ankara 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması ​1994 Yılında Ankara da kurulan EMN LTD.ŞTİ. , Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olduğu HITACHI ( Projeksiyon – Akıllı Tahta ve Yazılımları ),LONGWIN (Doküman Kamera ve Video Konferans) ürünlerinin ithalatı, Projelendirme, Pazarlama, Satış, Kiralama, Dağıtım ve teknik servis destek hizmetleri çalışmalarını yürütmektedir. Ankara Merkez Ofisimizde  Sekreter olarak olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız. Firmayı iyi bir şekilde temsil edecek ve tanıtacak biçimde telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve ilgi birime yönlendirilmesi, Resmi ve şirket içi evrağın dosyalanmasını, takibinin yönetilmesi ve arşivlenmesi, Yönetim Kurulu üyelerine ait randevu ve organizasyonların koordinasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu  Ofis ekipmanları ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik ve özgüven sahibi.

 • İş Açıklaması Uluslararası faaliyet göstren grup firmalarımızdan birinin Ankara Merkez Ofisinde sekreterya / yönetici asistanı /  müşteri ilişkileri departlamalarında görevlendirilmek üzere yabancı dil bilgisi iyi olan çalışma arkadaşları alınacaktır. Genel kriterler aşağıdaki gibidir :  Yurt içi ve Yurt Dışı ofislerinin iletişim koordinasyonunun sağlanması  Müşteri ilişkileri (telefon ve ofis içi karşılama)  Müşteri yazışmalarının yapılması  Sekreterya faaliyetleri  

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli  iyi derecede ingilizce veya diğer yabancı diller bilgisi  Takım çalışmasına yatkın  Öğrenmeye açık  Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derece kullanabilen Prezantabl       

 • İş Açıklaması YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA İNŞAAT TAAHHÜTLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZDE GÖREV YAPACAK YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BENZER GÖREVDE EN AZ 2 YIL TECRÜBESİ OLAN, ÇOK İYİ DERECE İNGİLİZCE KONUŞMA-YAZMA-OKUMA BİLGİSİNE SAHİP OLAN, YURTDIŞI VE YURTİÇİ SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, WORD VE EXCEL PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN, SÜRÜCÜ EHLİYETİ OLAN,

 • İş Açıklaması YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA İNŞAAT TAAHHÜTLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZDE GÖREV YAPACAK YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BENZER GÖREVDE EN AZ 2 YIL TECRÜBESİ OLAN, ÇOK İYİ DERECE RUSÇA KONUŞMA-YAZMA-OKUMA BİLGİSİNE SAHİP OLAN, ÇOK İYİ DERECE İNGİLİZCE KONUŞMA-YAZMA-OKUMA BİLGİSİNE SAHİP OLAN, YURTDIŞI VE YURTİÇİ SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, WORD VE EXCEL PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN, SÜRÜCÜ EHLİYETİ OLAN,

 • Sekreter
  Bm Grup
  Ankara 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1997 Yılında kurulan ve medikal sektörde faaliyet gösteren Bm Grup önemli uluslararası medikal firmaların Türkiye temsilciliğini başarı ile yürütmektedir. Merkezi Ankara bulunan Bm Grup ,saha-pazarlama ekibi ile medikal sektörde saygın firmalar arasında yer almaktadır. Merkez ofisimizde, SEKRETER olarak görev alacak TECRÜBELİ takım arkadaşları aramaktayız.  Firmayı iyi bir şekilde temsil edecek ve tanıtacak biçimde telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve ilgi birime yönlendirilmesi, Resmi ve şirket içi evrağın dosyalanmasını, takibinin yönetilmesi ve arşivlenmesi, Yönetim Kurulu üyelerine ait randevu ve organizasyonların koordinasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Satış Pazarlama sektöründe görev yapmış 1-4 yıl deneyimli, LOGO Ofis programını aktif şekilde bilen ve kullanabilen, Ofis ekipmanları ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik ve özgüven sahibi.     Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında bugüne kadar görev aldıkları iş ve deneyimlerini belirtmeleri önemle rica olunur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin BALGAT merkez ofisleri için,

  Aranan Nitelikler Ankara da ikamet eden, Yüksek Okul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Sekreterlikve Ön muhasebe alanında deneyimli, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Elektronik ve zayıf akım sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, yönetici asistanlığı, sekreterlik yapabilecek bayan arkadaşlar arıyoruz. Firmanın kurum içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Gelen-giden evrak takibini yapmak, arşivlemek, Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonuna yapmak, Ofisin genel ihtiyaçlarını takip ve koordine etmek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Sorumluluk sahibi, planlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında başarılı, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Telefonları karşılayacak ve aktarabilecek MS Office( Excel, Word, Powerpoint) ve internet uygulamalarına hakim, Ofis ekipmanlarını (Fax, Printer, Scanner vb.) etkin kullanabilen, Dosyalama ve yazışma becerisi gelişmiş,takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sekreter
  Firma Adı Gizli
  Ankara 22 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

İş Habercisi - Ankara, Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?