Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

şöför için Ankara İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
şöför
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Anaokulu Çayyolu temsilciliğine OFİSBOY- ŞÖFÖR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• En az Lise ve MYO mezunu, • Şoförlüğünde en az 3 yıl tecrübeli, • ÜMİTKÖY ve ÇAYYOLU şehir trafiğine ve güzergahlarına iyi derecede hakim, - TAMİRAT , TADİLAT ve BAHÇE  işlerinden anlayan, • Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi olan, • Malzeme giriş çıkışları , ofis eksiklikleri vb tüm ofisin temel ihtiyaçlarını takip edebilecek, • Ofis içi ve dışında yöneticilerinin verdiği görevi yerine getirecek, • Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, • Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, • İstikrarlı, prensipli, karakterli çalışma ahlak ve yetkinliğine sahip, • Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, • İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, • Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, • Profesyonel çalışma kültür, tecrübesine ve ekip ruhuna sahip, takım çalışmasına uyumlu, • Çocukları seven, üretmekten mutluluk duyan, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış " OFİSBOY-ŞOFÖR ” arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • Şoför

  HİCRİ ERCiLi DENIZ NAKLIYAT KiMYEVI MADDELERBalıkesir, Konya, Bursa, Kocaeli, Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKimyevi Maddeler sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bandırma / Balıkesir Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere SRC 5 belgeli şoförler.

  Aranan NiteliklerAskerliği yapmış, Bandırma da İkametgah eden veya edebilecek Tecrübeli

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Kimya, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Şoför

 • Part-Time Şoför

  Mor İnekİzmir, Ankara 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıReklamcılık şirketimizde Part-time çalışacak arac kullanabilme konusunda deneyimli personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az B sınıfı ehliyet Trafik deneyimi Tercihen Src, Psikoteknik Tercihen Seyahat engeli olmaması Tercihen İzmir,Ankara ikamet eden

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıERYAMAN Amerikan Kültür Koleji temsilciliğibe ŞÖFÖR alınacaktır.  

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Askerliğini yapmış, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,  25-30 yaşları arasında olan

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulu Ümitköy şubesinde çalıştırılmak üzere Ofis Personeli alınacaktır    

  Aranan NiteliklerKantin-temizlik-şoför-güvenlik işlerinden sorumlu 35 yaş üstü bay personel, En az lise mezunu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıAydınlatma Sektörünün öncü firmalarından; Baytaş Aydınlatma Ltd..Şti. Lojistik departmanında istihdam edilmek üzere Ankara Sincan’da bulunan fabrikamıza NAKLİYE VE PAKETLEME elemanı arıyoruz. Tedarikçilerden gelen kargoları teslim almak, üst birime bilgi vermek. Teslim alınan kargoların içeriğini kotrol etmek, irsaliye ve faturasına göre sayımını yapmak. İmalatı bitmiş ürünlerin prosedüre uygun paketlemesi ve ambalajlamasını yapmak. Lojistik birimine ait aracı kullanarak tedarikçilerden malzeme ve hammadde alımını yapmak. Tedariği sağlanan hammadde ve malzemenin nakliyeden sonra kamyonetten indirilmesi ve uygun yerine taşınmasını yapmak. Şirketimizdeki tüm arabaların araç muayeneleri, egzoz muayenelerini yaptırmak, bakım onarımlarını yaptırmak. Takibini yapmak ve sonuçlandırmak. Boş kalındığında mekanik ve elektronik atölye görevlerine yardımcı olmak. Lojistik Şefi ve depo sorumlusunun olmadığı zamanlarda müşterinin istediği kargo, nakliye, ambar firmalarının firmamıza çağırılmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerAnkarada ikamet eden. (Tercihen Batıket, Eryaman, Yenimahalle veya Sincan bölgesi) En az lise mezunu, B veya E Sınıfı ehliyeti olan ve aktif vitesli araç kullanabilen, SRC belgesine sahip, Gerektiğinde şehir dışı seyahate çıkmasında engeli bulunmayan, Askerlik Hizmetini tamamlamış, 22-35 yaş aralığında, dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk sahibi, düzenli ve disiplinli erkek çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular değerlendirme sürecine dahil edilmeyecektir.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda satılan ürünlerin müşterilerimize hasarsız eksiksiz ve tam zamanında ulaştırılması, Depo ve mağazalar arası ürün transferinin eksiksiz ve zamanında yapılması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyeti olan, SRC Belgesi bulunan, 25-35 yaş arası, Askerliğini yapmış, Benzer bir işte çalışmış,deneyimli, Disiplinli,düzenli,takipçi,yoğun iş temposunda çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel ve sağlık problemi olmayan, Araç ve ürün sorumluluğu alabilecek kabiliyette, Bay sevkiyat şoförü'ne ihtiyaç vardır.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Soğuk İçecek Sorumlusu

  Mapp PazarlamaMersin(İçel), Adana, Ankara 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Yaz dönemi boyunca (4 ay - dönemsel) tam zamanlı olarak çalışabilecek, SRC - 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, “Soğuk İçecek Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC – 4 ve Psikoteknik belgeleri bulunan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, Ankara, Adana ya da Mersin illerinden herhangi birinde ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: şöför, şöför iş ilanları

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

İş Habercisi - şöför için Ankara İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?