SEKRETER için Ankara İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
SEKRETER
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de Kadın giyim Perakendeciliğinde faliyet gösteren, sürekli büyüyen ve gelişen şirketimizin Ankara’da bulunan merkezinde görev almak üzere "Sekreter” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MS Office programlarını etkin kullanabilen, Dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli Planlama,organizasyon,koordinasyon,iş takibi becerilerine sahip Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, Faks, fotokopi ve yazıcı gibi ofis araçlarının kullanılmasına hakim, Telefon trafiğini kontrol edebilecek, Dış görünüşüne önem veren, Bayan sekreter

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz Çankaya'da spor sektöründe faaliyet gösteren, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Kazakça ve Rusça Bilen Sekreter Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat, Isıtma, Tüketim ve Maden Sektörlerinde faaliyet gösteren grubumuzda çalışmak üzere KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN SEKRETER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · İyi derecede Kazakça ve Rusça okuma-yazma-konuşma bilen, · Ofis programlarına hakim, · Benzer bir görevde en az 5 yıl tecrübeli,

 • Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Sekreter Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis telefon trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve tanzimini yapmak, Gerekli raporları hazırlamak, Veri girişi yapmak, Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sınai mülkiyet hakları alanında 31 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli,sabırlı,hızlı Sözlü iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takip yeteneği güçlü Sekreter arıyoruz.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası belgelendirme şirketi için,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Mbk Köseoğulları

  Sekreter Mbk Köseoğulları

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz merkezinde görevlendirmek üzere; - Üniversitelerin Muhasebe ön lisans programlarından mezun, - Klavyesi hızlı, bilgisayar bilgisi iyi derece olan, - MS Ofis programlarına hakim, - İş konusunda dikkatli, takipçi ve disiplinli, - Diksiyonu düzgün ve dış görüntüsüne önem veren, - Yoğun telefon trafiğine ayak uydurabilecek, - Tercihen Sincan veya Eryaman bölgelerinde ikamet eden, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve pozitif düşünce yapısına sahip, - Müşteri ilişkileri konularında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, - 25-35 yaş aralığında bulunan, - Kesinlikle sigara kullanmayan, - Bayan sekreterler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aradığımız aday için; - Ofis ortamında raporların hazırlanması, - Müşteriler ile telefonla diyalog kurulması - Gelen misafirlerin güler yüz ile karşılanması, - Temsil, planlama ve organizasyonların kontrol edilmesi, - Tüm ofis araçlarının düzenli kullanılması, - Raporların zamanınla ilgili birimlere iletilmesi, - Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı prensip edinmesi konuları, görüşmelerde esas alınacaktır.

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yabancı dil bilen (İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek,

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Sekreter Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji İNCEK temsilciliğine SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu Düzgün İletişim becerisi yüksek Gelen telefonları ilgili kişilere yönlendirebilen Yerinde bulunamayan kişilere mesajların zamanında iletilmesi Ziyarete gelen kişileri karşılama, yönlendirme çalışmalarını yürütebilen Bilgisayar kullanavilen Fax ve fotokopi kullanımına hakim

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Sekreter Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ KÖKLÜ BİR FİRMAMIZ İÇİN SEKRETER ARAMAKTAYIZ. ÜNİVERSİTE MEZUNU, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN, ASİSTANLIK ALANINDA DENEYİMLİ, MS OFFICE UYGULAMALARINA HAKİM, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,TAKİPÇİ,ÖĞRENMEYE AÇIK İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,İFADE YETENEĞİ GÜÇLÜ, YOĞUN VE ESNEK ÇALIŞMA TEMPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, PREZANTABL, 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, BAYAN

  Aranan Nitelikler

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Sekreter Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Sekreter Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Ankara

  8 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tıbbi cihaz üretim ve satışı yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere takım çalışmasına yatkın sekreter aramaktayız. Telefon, e-mail ve faks trafiğinin yönetilmesi, Kargo / Gelen-Giden evrak takibinin yapılması, Ziyaretçilerin karşılanması, Ulaşım / Konaklama rezervasyonlarının yapılması, Vize işlemlerinin takibi, Sistem veri girişlerine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, Tercihen İngilizce bilen, En az 2 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, MS Office programlarını, özellikle word ve excel'i etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip becerilerine sahip, detaylara önem veren, Pratik, dikkatli, düzenli ve disiplinli, Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Zamanı iyi kullanabilme yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  7 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Doğan Jeotermal Enerji

  Santral Sekreteri Doğan Jeotermal Enerji

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Jeotermal Merkez Binasında görevlendirilmek üzere "santral sekreteri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Verilen görevleri kısa sürede tamamlayabilecek, Net ve akıcı Türkçe konuşma kabiliyeti olan, Kişisel iletişim yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü yaklaşımda sorun yaşamayan, Bakımlılık ve kişisel görünüme özen gösteren, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan, Tercihen İngilizce bilen, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Çağrı Merkezi Elemanı Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Sekretarya bölümünde çalışacak " Sipariş Operatörü / Sekreter” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · MS Office programlarına hakim, · İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, · Diksiyonu düzgün, · Siparişten sevkiyata kadar tüm süreçte sorumluluk alabilecek, · 40 yaşını aşmamış, · Bayan, · Adayların Ankara, tercihen Yenimahalle, Demetevler, Eryaman, Etimesgut ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Lösev

  Tıbbi Kayıt Dökümantasyon ve Arşiv Sorumlusu Lösev

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara İncek'de bölgesinde bulunan, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en teknolojik, en donanımlı LÖSEV KENT HASTANESİ'nde görevlendirilmek üzere; Kurumun tıbbi dokümantasyon sistemini kurgulamak ve yönetmek, Hasta kayıtlarının var olan mevzuat hükümleri doğrultusunda arşivlenmesini sağlamak, Hasta kayıtlarının mahremiyetini sağlamak, Gelen / giden evrak kayıtlarını tutma, .takip etmek, dosyalamak, Bölümün iç ve dış denetimlere daima hazır olmasını sağlamak, Sağlık Bakanlığına düzenli iletilen istatistiklerin, kurallara uygun, doğru ve zamanında ulaşmasını sağlamak, Ölüm raporlarının, defin ruhsatlarının mevzuata uygun doldurulmasını ve ilgili yerlere teslimini sağlamak, Kurum içerisinde diktasyon sisteminin sorunsuz işlemesini, hekimler tarafından sisteme okunan raporların, kurum tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde, zamanında, doğru ve eksiksiz transkript edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Özel hastane arşiv yönetiminde en az 2 yıllık deneyim, Tıbbi istatistik çalışmalarında deneyim, HKS ve JCI akreditasyon süreçlerine hakim olmak, Gelen giden evrak kayıtları, resmi yazışmalar ve dosyalama konularına hakim olmak, MS Office programlarını etkin kullanabilmek.

 • Kg Yatırım Danışmanlık

  Yönetici Asistanı Kg Yatırım Danışmanlık

  Ankara

  19 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Lösev

  Hasta Danışmanı & Supervısor Lösev

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara İncek’de açılacak olan, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en teknolojik ve en donanımlı hastanesinde görevlendirilmek üzere; Kurumumuzun, genel misyon ve vizyonu doğrultusunda, Hasta Hizmetleri Koordinatörlüğü’ nün belirlediği prosedür, protokol ve talimatlara uygun olarak; Polikliniğe başvuran hastalara randevu düzenlemek, Hastane bilgi sistemine kabulünü yapmak, Hastaları hasta rehberleri eşliğinde yönlendirmek, Hastaları bilgilendirmek ve doktorlar ile iletişimlerini sağlamak, Tibbi işlemleri biten hastaların fatura işlemlerini yapmak, Hastanın memnun bir şeklide ayrılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sıralamada tercihen; Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunları, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunları, Önlisans mezunları, Sağlık Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Sekreterlik ve Dökümantasyon mezunları, Lise Mezunları.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan