Ankara, Hostes İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Hostes
 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Çaycı, Barista

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Ankara içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ankara'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • İş Açıklaması Alışveriş ve eğlencenin merkezi Tüm AVM  ve marketlerde  back to school ve bayram etkinlikleriyle çocuklarla keyifli zaman geçirebileceğiniz  bir mekanda olmaya  ne dersiniz :) Hizmetini vermekte olduğumuz Uluslar arası kırtasiye ürünlerinin   satış danışmanlığını yapacak rengarenk kırtasiye ürünlerini çocuklar için önere bilecek , kendine güvenen satış danışmanları aranmaktadır Hizmet verdiğimiz Kırtasiye  firması adına Zincir Marketlerde ve Kırtasiye mağazalarında ,Kırtasiye ürünlerini Müşterilere  birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içindeki diğer tanıtım ve satış çalışmalarını yapmak, · Markanın rekabet gücünü korumak için mağaza yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile samimi ve düzeyli ilişkiler kurmak, Boşalan rafı doldurmak  15- agustos / 29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek   çalışma için başvurular alınmaya başlamnmıştır.      

  Aranan Nitelikler Tanıtım ve satış tecrübesi olan, İletişim kuvvetli, Prezantabl , dış görünüşüne önem gösteren, Disiplinli , motivasyonu yüksek, 18- 40 yaş aralığında  

  Sektör: Ajans, Kırtasiyecilik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Host, Hostes, Promotör, Sorumlu

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Ankara ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.   Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. Bayan, Ankara ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek.  İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen.  Kişisel bakımına özen gösteren.  Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Reklamcılık, Danışmanlık, Ajans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Hostes, Eleman

 • İş Açıklaması ÜNİVERSİTE MARKA TEMSİLCİLİĞİ Çalışma saatlerine bağlı kalmadan öğrenciliğiniz süresince iş hayatına adım atmış ve aynı zamanda eğitimsel ve maddi destek almış olacaksınız. Üniversite Marka Temsilciliği çeşitli etkinliklerde aktif sorumluluk sağlarken ilerde özgeçmişinizde size referans olacak bir modeldir. Eğitim talebi olan üniversite öğrencileri ile kurum arasında sürekli bilgi akışı sağlamak ve süreci takip etmek, Üniversitelerde oluşturacağımız etkinliklerde aktif rol almak, Reklam, kampanya afişlerimizin üniversitelerde önemli noktalara asılmasını sağlamak, Üniversitelerdeki her türlü organizasyonu kuruma haber vermek ve proje üretmek, Üniversitelerdeki klüplerin düzenleyeceği etkinliklerde medya iletişim sponsoru ve ya stratejik partnerlik anlaşmalarını oluşturup, kurum adına takip etmek.

  Aranan Nitelikler Ankara' da üniversite öğrencisi olmak, Tercihen aktif bir üniversite klübüne dahil olmak, Proje yaratma ve yürütme becerisine sahip olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı, organizasyon ve iletişim becerilerine sahip olmak, Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor olmak, İş ve sorumluluk bilincine sahip olmak.  

  Sektör: Eğitim, Fuar ve Organizasyon, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Hostes, Manken, Promotör

 • Pro Tanıtım İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Samsun 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.)  verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mağazacılık / Perakendecilik, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci, Hostes

 • Gi Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir 9 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmış olduğumuz bir firma için Hostes arayışımız bulunmaktadır. Sıcak ve dinamik bir iletişim kurarak müşteri memnuniyetini sağlaması, Gelen ziyaretçilerin karşılanması, Ziyaretçilerin yiyecek ve içecek ikramlarının yapılması, Yolculuk öncesi ve sonrası hazırlıkların ve kontrollerin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Temsil yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü, pozitif düşünen, müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve dinamik, Alanında tecrübeli, Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, İyi seviyede ingilizce bilen, takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Hostes

 • İş Açıklaması American Time Language Schools, ANKARA-Kızılay Şubesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Satış Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yüksekokul ya da üniversite mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İnsiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi - Tercihen İngilizce bilen, - Eğitim ve/veya Satış konusunda 2 yıl deneyimli, - Daha önce satış ekibi yönetmiş,  -Satış konusunda hedefli çalışabilecek, satış kanalları, pazarlama teknikleri konularında   tecrübeli, tercihen kurumsal portföyü olan,  - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Giyimine özen gösteren ve güleryüzlü - 21 - 30 yaş aralığında - Bay/Bayan

  Sektör: Dağıtım, Ajans, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Promotör, Manken, Hostes, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması ŞEKERLER GRUP bünyesinde taşımacılık, turizm incentive ve acente hizmetleri, filo kiralama, organizasyon hizmetleri, online web portali üzerine taşımacılık gibi birçok şirketi bünyesinde barındıran büyük bir yapıdır. Bu bağlamda bünyemizde bulunan Şekerler Turizm Taşımacılık şirketi için   büyüyen ve gelişen yapımıza uygun yeni kadrolar oluşturmaktayız. Şekerler Turizm Taşımacılık Antalya ve Türkiye’nin pek çok bölgesinde personel servis taşımacılığı hizmeti yürüten bünyesinde 1200’den fazla araç ve 700’ü aşkın personel ile hizmet üretmektedir. ANKARA Şubemizde 2016 – 2017 Öğretim yılı için "OKUL ve ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI”nda görevlendirilecek bayan “öğrenci servis hostesi” aramaktayız. Yapılacak iş; özel okulların öğrenci servis taşımacılığı alanında araçlarımızda, öğrencilere güvenlik ve araç  içi  oturma düzeni oluşturarak öğrencilerin evden okula, okuldan eve güvenli, emniyetli ve huzurlu bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. 

  Aranan Nitelikler Ankara'da ikamet eden, Bayan Tam zamanlı yada yarı zamanlı çalışabilecek, En az lise mezunu olmak (tercih sebebidir), İnsan ilişkileri güçlü ve sabırlı. Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu. İş yaşamında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Hostes

İş Habercisi - Ankara, Hostes İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?