Ankara, Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Operatör
 • İş Açıklaması INSPECCON Kalite Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. 20 yılı aşkın sektörel deneyimini teknolojik gelişmeler ile birlikte sektörel alanda farklılık yaratmak amacı ile 2010 yılında Ankara’da tahribatsız muayene ve mühendislik alanlarında hizmet vermek için kurulmuştur. Aktif faaliyet gösterdiği hizmet sektörleri; Güç Santralleri Doğalgaz ve Petrol Boru Hatları Depolama Tankları Basınçlı Kaplar, Kaldırma ve İletme Makineleri Petrol Rafinerileri, Çimento Fabrikaları RMS İstasyonları, Çelik Konstrüksiyon Fabrikaları, Hidroelektirik Santralı Ekipmanları Hizmet sektörlerimizin sağladığı iş potansiyelimiz ile birlikte yurt içi ve yurt dışı projelerde çalışmak üzere "NDT Operatörü/Kalite Kontrol Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek lisesi veya mesleki eğitim veren okullardan mezun, Tercihen Tahribatsız Muayeneler (Sıvı Penetrant Test, Manyetik Parçacık Test, Radyografik Muayene, Ultrasonik Test, vb.) konusunda tecrübeli veya bu konuda kendini geliştirmek isteyen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen bilgisayar kullanabilen, Bay,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Bakım ve onarımları eksiksiz olarak gerçekleştirecek, Servis Danışmanı eşliğinde arıza tespiti için müşteriden bilgi alacak ve müşteriye onarım hakkında bilgi verecek, Araç bakım ve onarımlarını, markasına ve modeline uygun bir şekilde yapacak, Onarım tekniklerini ve sistemlerini gerekli yayınlardan takip edecek

  Aranan Nitelikler Tercihen Teknik Lise (Makine, Otomotiv) mezunu, Alanında 3 yıl tecrübeli, Disiplinli ve özverili çalışmayı ilke edinmiş, MS Office programlarını bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Samsun’da ikamet eden /edebilecek olan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.

 • İş Açıklaması Ankara Ayaş'ta yılın 12 ayı hizmet veren termal işletmemizin tanıtım ve telefon konfirmasyon hizmetine yönelik Ankara Balgat Hitit Line ofisimizde görev alacak Çağrı Merkezi Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-25 yaş arası, En az Lise mezunu, Tercihen daha önce çağrı merkezinde çalışmış, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Güler yüzlü, enerjik, Yoğun çalışma temposuna yatkın, Motivasyonu yüksek, Sonuç odaklı, Ankara'da ikamet eden tam zamanlı personel istihdam edilecektir.

 • İş Açıklaması Reklam ajansımız bünyesindeki dijital ofset baskı maskinası (Xerox) ve plotter baskı makinaları ile baskı sonrası ekipmanlarını kullanacak "Dijital Baskı ve Uygulama Operatörleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + Dijital ofset (Xerox, Konica-Minolta, HP, Canon vb.) makinalarında deneyimli + İç mekan baskı makinası kullanabilen + Baskı sonrası mücellit ve uygulama süreçlerine hakim + Tercihen ekranda baskı hazırlığı yapabilen + 40 yaşını aşmamış erkek + Referans belirtebilecek   NOT: 1./ Sigara içmeyen adaylara öncelik tanınacaktır. 2./ Maaş + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

 • İş Açıklaması Alanında lider firmamızın Ankara Üretim Tesisinin Üretim Müdürlüğü'ne bağlı Sirkülasyon pompası üretim hattında 'Plastik Enjeksiyon Operatörü' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI: Tam otomatik robotlu döner tablalı ve dik plastik enjeksiyon makinesinin yer aldığı üretim hattının hedeflenen günlük üretimin yapılması, Enjeksiyon makinesi kalıp değişimi yapmak, Bağladığı kalıbın enjeksiyon ayarlarını yapmak, üretime hazırlamak, Sorumulu olduğu makine ve ekipmanların üretime hazır bulundurulması, arıza ve eksikliklerin sorumlulara bildirirerek takip edilmesi, Günlük, haftalık, aylık üretim takibinin yapılması, yetkili kişiye raporlama yapılması, Bölümde üretilen ürünlerin kalitesinin denetlenmesi, Sorumlu olduğu alandaki verimliliğin sürekliliğinin sağlanması ve şirket hedeflerine ulaşılması için diğer sorumlularla gerekli koordinasyonun ve işbirliğinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek liselerinin Plastik Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun ya da Plastik Enjeksiyon Operatörü sertifikası olan, Plastik enjeksiyon alanında en az 2-3 yıl tecrübeli, Enjeksiyon parametrelerinin ayarlanması konusunda bilgi sahibi, Plastik hammaddeler ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda bilgi sahibi, Genel ölçme tekniği ve toleranslar konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını ve bilgisayarı etkin kullanabilen, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. Temel seviye Elektrik, Mekanik ve Hidrolik bilgi sahibi, Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi, iş takibi ve arıza çözmede yetkin, Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı, sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Ankara’da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Doküman ayrımı (tel, ataç, vb.) ve taranması ile sisteme veri girişi yapılması, Doküman, form vb. elektronik ortama aktarılması ve arşivlenmesi,

  Aranan Nitelikler DDI Teknoloji ve Bilişim Çözümleri Ar- Ge Hizmetleri Ltd. Şti. 2003 yılından beri İstanbul’da faaliyet göstermekte olup Edirne Teknokent Ofisi ve Anadolu’daki bir çok projelerimize ile büyümeye devam etmektedir. SAP, OpenText, Kofax, Microsoft ile partner ilişkisi ile çalışma prensibini benimseyen, onlarca ECM, BPM ve Dijitalleştime Projeleri tecrübe etmiş bir firma olarak Kamu ve Kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Klavye kullanım becerisi yüksek, tercihen 10 parmak f ya da q klavye eğitimi almış, Lise mezunu, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Titiz ve dikkatli, Tercihen sigara kullanmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, İstanbul için Anadolu ve Avrupa Yakasında özellikle Tuzla, Kartal Pendik, Avcılar, Beylikdüzü Büyükçekmece, Maslak, Şişli semtleri veya yakın ikamet eden   Kocaeli için Gebze -  Çayırova semtleri veya yakın ikamet eden, Anadolu da; Nevşehir, Bolu, Balıkesir, Merkez ya da yakın ilçelerinde ikamet eden, Dönemsel projelerimzde görevlendirilmek üzere, Takım arkadaşları aramaktayız. 

 • İş Açıklaması Telefonla gelen satış taleplerini karşılar ve mağazalar yöneticisine yönlendirir Şirketin yaptığı/yapacağı kampanya, ürün fiyat değişikliklerini mail ya da sms yoluyla müşterilere bildirir Müşteri telefon listesi kayıtlarını veya arayan kişilerin veri tabanını günceller Ankara içi ve dışı bölgesi müşteri veri tabanı oluşturulmasını sağlar Günlük faaliyet kayıtlarını mağazalar yöneticisine mail yolu ile bildirir Müşteri şikayet, istek ve önerilerine kendisine bildirilen prosedür ve talimatlar çerçevesinde ele alınmasını sağlar, gerekli iletişim ve koordinasyonu yönetir, Gelen çağrıları doğru yönlendirir ve takip eder, Bölgelerden gelen talepleri ilgili Mağaza Sorumlusu’ na yönlendirir Daha önce sekreterlik, müşteri hizmetleri, müşteri temsilcisi, crm, satış asistanı, satış destek birimlerimlerinde çalışmış adayların cvleri de değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Lise veya Ön lisans mezunu Office ve paket programlarını kullanabilen Analiz ve raporlama yeteneği kuvvetli Temsil yeteneği ve iletişimi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Diksiyonu düzgün, disiplinli Bayan   Ankara da ikamet eden

 • İş Açıklaması Depoya gelen ürünlerin girişi ve kontrollerinin yapılması, Eksik gelen ürünlerin belirlenmesi, Müşteri siparişlerinin takibi, Depo operasyonu ve sevkiyat işlemlerini gerçekleştirmek, Lojistik depo ve stok takibi konularında tecrübeli, Barkod uygulamaları konusunda bilgi sahibi, ürün etiketlerini basabilecek, Günlük/haftalık/aylık depo ve kontrol sayımına katılmak, Ürünlerin rut planına göre araca yüklenmesi için gerekli sevk irsaliyelerini hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda bilgi sahibi, Ms Office ve ticari program uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış BAY elemanları alınacaktır. 

 • Test Operatörü
  Adecco
  Ankara 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektrik ve soğutma Test operatörü arayışımız bulunmaktadır. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma ve Elektrik testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri konusunda en az üç yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Orta düzeyde SAP kullanabilen(Raporlama,Test veri girişleri) Temel düzeyde elektrik pano ve panelleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tarım sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için '' Dik İşleme Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler CNC Dik işleme tezgahlarında programlama ve operasyonda en az 4 yıl deneyimli, Farklı parçalar için üretim prosesleri ve kalıplarını geliştirebilecek,  Askerliğini yapmış, Teknik resim okuyabilen,  Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi ozel      istihdam bürosudur.  

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere ''CNC Makine Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan üretim programlarına ve teknik resimlere göre ahşap malzemelerin ilgili üretimlerini gerçekleştirmek, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon ve benzer bölümlerinden mezun, Teknik resim okuyabilen, Kenar Bantlama, CNC Panel Ebatlama, CNC Delik Freze makinelerinden en az birini kullanabilen, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Genel Başvuru
  Linde Gaz A.Ş.
  Türkiye Geneli 16 Aralık 2015

  İş Açıklaması Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

 • Mobil Vinç Operatörü
  İlk İnşaat
  Türkiye Geneli 7 Aralık 2015

  İş Açıklaması 'İzmir /Aliağa Ege Rafinerisi projemizde görevlendirilmek üzere 'Mobil Vinç Operatörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • En az Lise Mezunu • Deneyimli, • Ehliyetli ve Operatör sertifikası olan • Rafineri, petrokimya tesisi, termik santral ya da benzeri tesislerin inşası projelerinde, Mobil Vinç Operatörü olarak, görev almış, • , Terex vb marka vinçleri kullanabilen

 • Depo Personelleri
  Gümüşay Grup
  Türkiye Geneli 21 Ekim 2015

  İş Açıklaması   Gebze GOSB ,Sultanbeyli ,Orhanlı , Hadımköy , Bursa ve İzmir depolarımızda farklı sektörlerde yer  alan müşterilerimizin ürünlerini ( temizlik , tekstil , sağlık , elektronik , gıda vs. ) en iyi şekilde depolayıp  hazırlayarak alıcılarına sevk  edilir.

  Aranan Nitelikler Depo tecrübesi olan  En az lise mezunu  Yoğun ve stresli çalışma alanına uygun , Vardiyalı çalışma sistemine uygun  Mesai esnekliğine sahip  18-40  yaş aralarında  bay adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir . DEPO POZİSYONLARIMIZ ; Mal Kabul Personelleri Toplama Personelleri Aref ( El Terminali ) Operatörleri  Etiketleme / Vas Personelleri  Sevkiyat Personelleri Teknik Personeller Takım Liderleri Kalite Kontrol Personelleri  Sayım Personelleri RT OPERATÖRLERİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ     

İş Habercisi - Ankara, Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?