Ankara, Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Operatör
 • Doğsan Gross Madeni Yağ

  Depo ve Sevkiyat Elemanı Doğsan Gross Madeni Yağ

  Ankara

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Tercihen Lise ve / veya EML Lisesi mezunu, * 35 yaşını aşmamış, * Sevkiyat ve depolama alanında tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, * Forklift ehliyeti olan ve aktif kullanabilen, * iyi derecede bilgisayar kullanabilen * Askerlik hizmetini tamamlamış, * ANKARA'da ikamet eden, * Bay, "SEVKİYAT ELEMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : - En az lise mezunuysanız - Askerliğinizi tamamlamış ya da en az 3 yıl tecil ettirmişseniz, - MS Office programlarını kullanabiliyorsanız, - Hareketli ve dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, DOĞSAN GROSS MADENİ YAĞ A.Ş.

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara bölge ofisimizin Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri departmanında görev alacak, deneyimli ve deneyimsiz (yetiştirilmek üzere) takım arkadaşları arıyoruz. MAAŞ+ SİGORTA +YEMEK+ PRİM +SERVİS imkânları ile çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler TELEFONLA KONUŞMAYI SEVEN, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, MÜŞTERİYLE HIZLI VE ETKİLİ İLETİŞİM KURABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, ÖĞRENMEYE AÇIK, İLKELİ, ÇALIŞKAN, VERİLEN HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MOTİVASYONU YÜKSEK, , KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFİ OLAN, TERCİHEN ÇAĞRI MERKEZİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YA DA TELEFONDA SATIŞ ALANLARINDA DENEYİMLİ BAY / BAYAN

 • Linde Gaz A.ş.

  Dolum Operatörü Linde Gaz A.ş.

  Ankara

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tesisin planlamasına göre gerekli üretim, dolum, tüp depolama ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmek, Tesisteki her türlü bakım faaliyetlerine katılmak, Hammadde ve yardımcı kimyasal stoklarının takibini yapmak, Tesisin verimlilik artışına yönelik iyileştirme projelerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek lisesi veya yüksek okullarının tercihen Makine, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tercihen asetilen tesisi ya da endüstriyel gaz tesisi dolum deneyimine sahip, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı temel düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dolum operatörü aranmaktadır.

 • Simge Group

  Profesyonel Alarm Haberalam-İzleme Operatörü Simge Group

  Ankara

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde Ankara’nın en büyük ve en modern Alarm Haber Alma Merkezinde çalışacak, Profesyonel Deneyimi olan, söz konusu görevi kendisine meslek edinmiş, firmamız bünyesinde uzun yıllar görev almak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Aşağıda özellikle belirtilen kriterlere sahip olmayıp başvuru yapan adaylar değerlendirilmeye alınamayacaklardır.

  Aranan Nitelikler - En az 2 Yıl Alarm Haberalma/İzleme Merkezi Deneyimi olan, - Silahlı/Silahsız Güvenlik Sertifikası bulunan, - Vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek, - Sürücü Belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, - Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış - Yazılı ve Sözlü İletişimi Güçlü, - Takipçi, Hızlı ve Dinamik, - İnsan İlişkileri Kuvvetli ve Takım Çalışmasına Yatkın adaylar istihdam edilecektir.

 • Gayret Makina

  Cnc Torna Gayret Makina

  Ankara

  11 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CNC Torna Operatörü

  Aranan Nitelikler CNC Torna Operatörü CNC Dik işlem Mitsubishi FM 70 CNC Torna Fonus yazılımı bilen ve Tezgah Operatörü T Resim okuyan

 • Başer Otomotiv

  Santral Operatörü Başer Otomotiv

  Ankara

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başer Otomotiv Santralinde görevlendirmek üzere 'Santral Görevlisi' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: 25-35 yaş aralığında, Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Çağrı merkezi tecrübesine sahip, Santral Operatörlüğü konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Telefon, faks ve e-mail trafiğini yürütebilecek, Güzel konuşma yeteneğine sahip, diksiyonu ve ses tonu yumuşak, Bilgisayar programlarına hakim, ofis araçlarını kullanabilen, Temsil yeteneğine sahip, Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent ve çevre lokasyonların da ikamet eden, Bayan santral operatörü alınacaktır.

 • Elite Naturel

  Smothıe Doldurma Makinası Operatörü Elite Naturel

  Ankara

  19 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Konusunda 2 yıl tecrübeli *İki yıllık mekatronik veya endüstri meslek lisesi mezunu *Takım çalışmasını ve bilgi paylaşımını seven *Askerliğini yapmış Erkek adaylar

 • Bensan İnşaat Teknolojileri

  Çağrı Merkezi Personeli Bensan İnşaat Teknolojileri

  Ankara

  5 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamıza ait Web Portalında; Müşteri destek konusunda gelen çağrılara cevap vermek, Telefonla üyelik satışları gerçekleştirmek, Satış sonrası hizmetlerimiz ile ilgili müşterilere destek vermek, Tüm operasyon ve kampanyalarda yer almak, Öncelikli görevleri olacak Telefon Operatörü ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl çağrı merkezi ve tele satış deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, İnternet ve sosyal medya kullanımı güçlü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, Çalışma saatleri: Pazartesi-Cumartesi sabah 8:30 - 18:00 Ofisimiz Ümitköy'dedir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan