Ankara, Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Operatör
 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  23 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara bölge ofisimizin Çağrı Merkezi / Müşteri Hizmetleri departmanında görev alacak, deneyimli ve deneyimsiz (yetiştirilmek üzere) takım arkadaşları arıyoruz. MAAŞ+ SİGORTA +YEMEK+ PRİM +SERVİS imkânları ile çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler TELEFONLA KONUŞMAYI SEVEN, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, MÜŞTERİYLE HIZLI VE ETKİLİ İLETİŞİM KURABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, ÖĞRENMEYE AÇIK, İLKELİ, ÇALIŞKAN, VERİLEN HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MOTİVASYONU YÜKSEK, , KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFİ OLAN, TERCİHEN ÇAĞRI MERKEZİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ YA DA TELEFONDA SATIŞ ALANLARINDA DENEYİMLİ BAY / BAYAN

 • Ertem Matbaacılık

  Genel Başvuru Ertem Matbaacılık

  Ankara

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde çalıştırmak üzere matbaada alanında deneyimli Baskı öncesi operatör/ Baskı usta - kalfa/ Baskı sonrası - ciltleme usta - kalfa/ Kesim - Bıçak usta kalfa/ Müşteri temsilcisi/ arayışımız bulunmaktadır. Servisimiz mevcuttur. Ertem Basım Yayın Başkent OSB 22/6 Malıköy Temelli-Sincan Tel: 640 16 23

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızda çalıştırılmak üzere ; Deneyimli/ Tercihen lise mezunu/ Vardiyalı sistemde çalışabilecek/ Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek/ Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Forklift Operatörü Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hızlı Tüketim Mamülleri (FMCG), Satış ve Pazarlama Sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bölge Dağıtım Depolarında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır. - En az lise mezunu, - Forklift ve B sınıfı sürücü belgesi sahibi, - Forklift kullanımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sevkiyat Depo Elemanı Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz köklü bir kurum için En az 3 yıl tecrübeli, 30 yaşını aşmamış Depo-Sevkiyat Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Loder Forklift Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Ankara, İzmir, Kocaeli, Trabzon

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Loader-Forklift Operatörü  İşyerinde bulunan malzeme ve eşya taşımak amacıyla kullanılan kaldırma platformlu makineyi/aracı kullanmak, belli aralıklarla bakımını yapmak,  Depo, şantiye ve benzeri tesislerde eşya ve diğer malzemeyi gösterilen yere taşımak, boşaltmak, istif etmek,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak. TEL:2163268328

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu olmak Mesleğinde en az 2 yıllık tecrübesi olmak, Erkek olmak, 20 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Askerlik hizmetini yapmış olmak veya tecilli olmak, Ağır vasıta şoförü için C,D,E sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmak, Traktör şoförü için B,C,D,E,F sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmak, Loader-Forklift Operatörü için G+Forklift sınıfı sürücü belgesi Milli Eğitim Bakanlığından onaylı forklift operatör belgesine sahip olmak.

 • Respect Medya Organizasyon

  Medya Organizasyon Temsilcileri Respect Medya Organizasyon

  Ankara

  14 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Çağa'da bulunan Termal&Spa Tatil Köyümüzün Halka İlişkiler ve Tanıtım departmanında görevlendirilmek üzere; hafta içi mevcut müşterilerimizi outbond arama yaparak tesisimize davet edip, hafta sonu tesisimizi ziyarete gelen müşterilerimize tatil köyümüzün tanıtımını yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 18-28 yaş arası bay/bayan Dış görünüşüne önem veren prezentabl görünümlü Yüksek öz güven sahibi Çevresiyle iletişimi kuvvetli Analitik düşünce yapısına sahip Problem çözebilme yeteneği bulunan Girişken kişilik yapısına sahip İkna kabiliyeti güvenen

 • Sunis Elita Beach Resort Hotel&Spa

  Havuz Operatörü Sunis Elita Beach Resort Hotel&Spa

  Türkiye Geneli

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kızılağaç Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren Sunis Elita Beach Resort Hotelimizde görevlendirmek üzere Havuz Operatörü çalışma arakadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Linde Gaz A.Ş.

  Tüp Dolum ve Forklift Operatörü Linde Gaz A.Ş.

  Ankara

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Endüstriyel, medikal, özel gaz ve karışım tüp dolum yapılması Tüp dolum, tüp bakım ve kurubuz üretimiyle ilgili her türlü ekipmanların kontol ve bakımının yapılması Tüp demetleri (MTP, KMTP vb) montaj ve bakım yapılması Forklift ile tüp dağıtım araçları yükleme ve boşaltma yapılması Tüp stok ve tasnif sahaların düzenlenmesi Müşteri taleplerine göre sevkiyata gidecek tüplerin hazırlanması Yapılan işlerin ERP programlarına kaydının yapılması Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen MYO veya Liselerinin teknik bölümlerinden mezun Tüp dolum, forklift operatörü olarak en az 2 yıl tecrübe sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift operatörlüğü sertifikası olan Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Tercihen en az temel seviyede ingilizce bilgisine sahip Tüp Dolum ve Forklift Operatörü aranmaktadır.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Genel Başvuru Linde Gaz A.Ş.

  Türkiye Geneli

  21 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sevkiyat Elemanı Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için - E sınıfı ehliyeti olan veya forklift kullanabilen -Hem depo hem sevkiyat bölümünde çalışabilecek -35 yaşını aşmamış -Askerlik görevini tamamlamış DEPO SEVKİYAT ELEMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ankara, Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?