Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ankara, Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Operatör
 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli, Ankara 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıRF kullanarak ürünlerin toplanması, yükleme ve boşaltma yapılması, Ürünlerin hasarsız şekilde elleçlenmesi, Lokasyon sayımlarının gerçekleştirilmesi, Depo ile ilgili diğer süreçlerin, ekip çalışması ile yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Forklift operatörü - RT pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, Forklift ehliyetine sahip, RT ve PPT kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.Ankara, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşteriden gelen siparişlerin sisteme girilmesi Tedariği yapılacak ürünlerin operasyonel takibi Operasyon süreçlerinde sistemdeki veri alışverişinin doğruluğunun kontrolü İrsaliye kesiminin yapılması

  Aranan NiteliklerErkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış, Vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar ve Microsoft Excel’i kullanabilecek, Tercihen SAP ve LV3 kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip, Lojistik sektöründe tecrübeli, İstanbul (Alemdağ, Çekmeköy, Ümraniye, Sancaktepe) veya Ankara bölgesinde ikamet eden Ekip çalışmasına tecrübesi olan, Benzer pozisyonda tecrübeli,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması1997 yılından beri faaliyette olan Kazan Keresteciler Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikamızda aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek Poliüretan Enjeksiyon Operatörü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, Sorumluluk bilincine sahip, Askerlik Hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Makine, Beyaz Eşya, İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıMedikal ekipmanları üretim konusunda Türkiye şirketimizin Sarayköy/kazan ilçesisinde bulunan tesisine Delem kontrolü bilen 'Abkant Büküm Operatörü' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi muzunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (AutoCad - SolidWorks gibi), En az 3 yıl tecrübe sahibi, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Artık malzeme ve hurdanın tutanak halinde kaliteye teslim edilmesi ve kalite kararına göre belirlenen yere sevkinin yapılması, Talimatlarla belirtilmiş iş güvenliği ve çalışma talimatlarına uyulması, Planlama ve iş hazırlamadan gelen resimlere göre kesimden veya depodan malzemeyi teslim alıp sevkini yaparak büküm işleminin yapılması. Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması20 yıldır Kendi sektöründe pazar lideri olan firmamızın ofislerinde dış arama yaparak müşteri randevularını düzenleyecek çağrı merkezi personelleri alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, 20-40 yaş arasında bayan Diksiyonu düzgün ve akışkan konuşabilen Eğitime açık Pozitif düşünebilen Üretken ve enerjik Ankara Sincan'da ikamet eden Bilgisayarı bilen bayan eleman İletişim Bilgileri M. Sadık Yağlı 0312 2702282-0537 473 86 83

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Operatör, Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak ANKARA / Polatlı Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere KADROLU ÜRETİM İŞÇİSİ (forklift kullanabilen) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerForklift ehliyeti olan Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması1997 yılından beri faaliyette olan Polatlı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikamızda aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek Poliüretan Enjeksiyon Operatörü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, Sorumluluk bilincine sahip, Askerlik Hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma sanayi alanında faaliyet gösteren firmamız için '' CNC Teknisyeni '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİmalat konusunda eğitim veren 4 yıllık meslek/ teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak, Tercihen cnc tezgahlarda ( optik/ mekanik tezgahlar) imalat tecrübesine sahip olmak, Tercihen herhangi bir cam yazılım programını kullanmış olmak, Teknik resim yorumlayabilmek, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

İş Habercisi - Ankara, Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Üretim Operatörü Nedir ?

Üretim operatörü, kariyeri süresince planlanan üretimlerin yüksek verim ve kalitede olmasından sorumlu olan ve üretim operasyonlarını yürüten kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.