Ankara, Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Operatör
 • İş Açıklaması Ahşap Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere CNC Operatörü  pozisyonuna eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler LİSE VEYA MESLEK LİSESİ MEZUNU CNC OPERATÖR (KURS BİTİRME) BELGESİ OLAN ANKARADA İKAMET EDEN, TERCİHEN (ETİMESGUT,SİNCAN,KAZAN,BATIKENT,ERYAMAN) DİNAMİK VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN TERCİHEN İNGİLİZCE BİLGİSİ OLAN

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Mebitech olarak; yazılım geliştirme , B2B entegrasyonları , raporlama ve  özel projeler üreten bir şirketiz. Ankara ODTÜ Ostim Teknopark lokasyonlumuzda bulunan şubemizde aşağıda belirtilen özelliklerde çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği, Matematik, İstatistik ya da denk bir programdan mezun, Tercihen E-Dönüşüm projeleri hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmayan, Konusunda en az 5 yıl tecribeli, Daha önce yazılım projelerinde görev almış ve bu konuda proje referans gösterebilecek, Hem müşteri hem de üretim ekibi tarafında köprü görevi görebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen sigara içmeyen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Operatör

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tarım sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için '' Dik İşleme Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler CNC Dik işleme tezgahlarında programlama ve operasyonda en az 4 yıl deneyimli, Farklı parçalar için üretim prosesleri ve kalıplarını geliştirebilecek,  Askerliğini yapmış, Teknik resim okuyabilen,  Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi ozel      istihdam bürosudur.  

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere ''CNC Makine Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan üretim programlarına ve teknik resimlere göre ahşap malzemelerin ilgili üretimlerini gerçekleştirmek, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon ve benzer bölümlerinden mezun, Teknik resim okuyabilen, Kenar Bantlama, CNC Panel Ebatlama, CNC Delik Freze makinelerinden en az birini kullanabilen, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Depoya gelen ürünlerin girişi ve kontrollerinin yapılması, Eksik gelen ürünlerin belirlenmesi, Müşteri siparişlerinin takibi, Depo operasyonu ve sevkiyat işlemlerini gerçekleştirmek, Lojistik depo ve stok takibi konularında tecrübeli, Barkod uygulamaları konusunda bilgi sahibi, ürün etiketlerini basabilecek, Günlük/haftalık/aylık depo ve kontrol sayımına katılmak, Ürünlerin rut planına göre araca yüklenmesi için gerekli sevk irsaliyelerini hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda bilgi sahibi, Ms Office ve ticari program uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış BAY elemanları alınacaktır. 

  Sektör: Lojistik, Gıda

  Pozisyon: Operatör, Görevli, Eleman

 • Test Operatörü Adecco Ankara 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektrik ve soğutma Test operatörü arayışımız bulunmaktadır. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma ve Elektrik testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri konusunda en az üç yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Orta düzeyde SAP kullanabilen(Raporlama,Test veri girişleri) Temel düzeyde elektrik pano ve panelleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - Ankara, Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?