Ankara, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreter
 • Remax Yöntem

  Ofis Asistanı Remax Yöntem

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'nın Bağlıca bölgesinde bulunan son teknoloji ile tasarlanmış ayrıcalıklı bir ofiste çalışma ve kurumsal bir kimlik kazanma imkanı. Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun) Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Aylık Net Ücret Aralığı: 1.350 _ 1.500 TL arası + yol +yemek +tam ssk Ehliyet: B Cinsiyet: Bayan

  Aranan Nitelikler - Gelen müşterileri profesyonel bir şekilde karşılayıp ihtiyaç analizini gerçekleştirebilecek, - Ekip çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - İşletme içindeki masraf ve giderlerin takibinin gerçekleştirebilecek, - İletişim becerisi, planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, - Çözüm odaklı, profesyonel görünümüne önem veren, - Ofis yardımcı personelin olmadığı zamanlarda hizmeti gerçekleştirebilecek, - Kurumsal bir şirketin ofis düzeninden sorumlu olabilecek, - Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek, YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

 • Mbk Köseoğulları

  Sekreter Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz merkezinde görevlendirmek üzere; - Üniversitelerin Muhasebe ön lisans programlarından mezun, - Klavyesi hızlı, bilgisayar bilgisi iyi derece olan, - MS Ofis programlarına hakim, - İş konusunda dikkatli, takipçi ve disiplinli, - Diksiyonu düzgün ve dış görüntüsüne önem veren, - Yoğun telefon trafiğine ayak uydurabilecek, - Tercihen Sincan veya Eryaman bölgelerinde ikamet eden, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve pozitif düşünce yapısına sahip, - Müşteri ilişkileri konularında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, - 25-35 yaş aralığında bulunan, - Kesinlikle sigara kullanmayan, - Bayan sekreterler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aradığımız aday için; - Ofis ortamında raporların hazırlanması, - Müşteriler ile telefonla diyalog kurulması - Gelen misafirlerin güler yüz ile karşılanması, - Temsil, planlama ve organizasyonların kontrol edilmesi, - Tüm ofis araçlarının düzenli kullanılması, - Raporların zamanınla ilgili birimlere iletilmesi, - Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı prensip edinmesi konuları, görüşmelerde esas alınacaktır.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist (Part-Time) Wall Street English

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Eskişehir, Gaziantep, Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Hafta içi 4 gün 17.00 - 21.30 Hafta içi 1 gün izin Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00 Hafta sonu 1 gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Organizasyon kabiliyeti güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Enerjik, Shiftli çalışabilecek.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist Wall Street English

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Eskişehir, Gaziantep, Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Haftaiçi 5 gün 10:30 - 17:30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 10.00 - 18.00 Diğer gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü İyi derecede İngilizce bilen Enerjik Shiftli çalışabilecek

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Büro Sorumlusu Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara ÇUBUK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen Çubuk'ta ikamet eden, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip,

 • Küresel Grup Bilişim

  Sekreter Küresel Grup Bilişim

  Ankara

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması M.E.B. Onaylı İlk Uzaktan Eğitim Kurumumuza "Sekreter" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Öğrenci ve velilere eğitim programıyla ilgili bilgi verebilecek, Eğitim sektöründeki gelişmeleri takip eden, Telefonda pozitif iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Hırslı, performans odaklı, iş disiplini olan, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, ikna yeteneğine sahip, Ankara'da ikamet eden, Bayan arkadaşlar arıyoruz. Not: Kurumumuzda eğitimler verilecektir. Fotoğrafsız cv ler değerlendirilmeyecektir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası belgelendirme şirketi için,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz Çankaya'da spor sektöründe faaliyet gösteren, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Sekreter Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Ankara

  29 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis telefon trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve tanzimini yapmak, Gerekli raporları hazırlamak, Veri girişi yapmak, Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sınai mülkiyet hakları alanında 31 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli,sabırlı,hızlı Sözlü iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takip yeteneği güçlü Sekreter arıyoruz.

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yabancı dil bilen (İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek,

 • Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Kazakça ve Rusça Bilen Sekreter Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat, Isıtma, Tüketim ve Maden Sektörlerinde faaliyet gösteren grubumuzda çalışmak üzere KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN SEKRETER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · İyi derecede Kazakça ve Rusça okuma-yazma-konuşma bilen, · Ofis programlarına hakim, · Benzer bir görevde en az 5 yıl tecrübeli,

 • Doğan Jeotermal Enerji

  Santral Sekreteri Doğan Jeotermal Enerji

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Jeotermal Merkez Binasında görevlendirilmek üzere "santral sekreteri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Verilen görevleri kısa sürede tamamlayabilecek, Net ve akıcı Türkçe konuşma kabiliyeti olan, Kişisel iletişim yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü yaklaşımda sorun yaşamayan, Bakımlılık ve kişisel görünüme özen gösteren, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan, Tercihen İngilizce bilen, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Kg Yatırım Danışmanlık

  Yönetici Asistanı Kg Yatırım Danışmanlık

  Ankara

  19 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • Bst İnşaat Grubu

  Yönetici Asistanı Bst İnşaat Grubu

  Ankara

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'da Bilgisayar Eğitimlerinin kurumsal pazarlanması konusunda bizimle çalışabilecek yönetici asistanı arayışımız bulunmaktadır....... .

  Aranan Nitelikler

 • Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Sekreter Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Ankara

  8 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tıbbi cihaz üretim ve satışı yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere takım çalışmasına yatkın sekreter aramaktayız. Telefon, e-mail ve faks trafiğinin yönetilmesi, Kargo / Gelen-Giden evrak takibinin yapılması, Ziyaretçilerin karşılanması, Ulaşım / Konaklama rezervasyonlarının yapılması, Vize işlemlerinin takibi, Sistem veri girişlerine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, Tercihen İngilizce bilen, En az 2 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, MS Office programlarını, özellikle word ve excel'i etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip becerilerine sahip, detaylara önem veren, Pratik, dikkatli, düzenli ve disiplinli, Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Zamanı iyi kullanabilme yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  Ankara

  7 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

Ankara, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?