Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ankara, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreter
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • SantekAnkara 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAnkara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıTurizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez ofisinde görevlendirmek üzere aşağıdaki aranan niteliklerde Sekreter alınacaktır. Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Dosyalama, yazışma ve evrak akışını sağlamak İlgili bölümlerle koordineli olarak çalışmak ve iletişimi sağlamak, Toplantı, seyahat, etkinlik organizasyonu, şirketlerle ve iş ortaklarıyla iletişimin sağlanması gibi çeşitli konularda ekip üyelerine destek sağlamak, Ofisin idari işlerine (dosyalama, fotokopi, faks, randevu alma, rezervasyon vs…) cevap vermek,

  Aranan NiteliklerLise mezunu (tercihen MYO veya Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun), Aşağı Öveçler Mahallesi ve çevresinde ikamet eden, 20-30 yaşları arasında bekar, Alanında deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip, Sözlü-yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Büro ekipmanlarını kullanmada tecrübeli, MS Offıce (word, excell) programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde uyumlu, İletişim becerileri yüksek, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, İletişim konusunda başarılı,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sekreter

 • Seviye OkullarıAnkara 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDANIŞMA , HALKLA İLİŞKİLER, KAYIT KABUL Ankara / Balgat bölgesinde bulunan Balgat Seviye Okulları bünyesinde bulunan ilkokul ve ortaokul için Danışma, Halkla İlişkiler ve Kayıt Kabul Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİMİ KUVVETLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. VELİ BİLGİLENDİRME, ÖĞRENCİ KAYDI OLUŞTURMA, İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Sekreter

 • İş AçıklamasıHALKLA İLİŞKİLER Ankara / Balgat bölgesinde bulunan Balgat Seviye Okulları bünyesinde bulunan ilkokul ve ortaokul için Halkla İlişkiler Bayan Personel arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDİKSİYONU DÜZGÜN, VELİ BİLGİLENDİRME, ÖĞRENCİ KAYDI OLUŞTURMA, İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK, ÖZELLİKLER ARANMAKTADIR. (BAYAN PERSONEL)

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıDANIŞMA , HALKLA İLİŞKİLER ve KAYIT KABUL Ankara / Balgat bölgesinde bulunan Balgat Seviye Okulları bünyesinde bulunan ilkokul ve ortaokul için Danışma, Halkla İlişkiler ve Kayıt Kabul bayan personel arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDANIŞMA , HALKLA İLİŞKİLER,KAYIT KABUL YAPABİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİMİ KUVVETLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. VELİ BİLGİLENDİRME, ÖĞRENCİ KAYDI OLUŞTURMA, İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK ÖZELLİKLER ARANMAKTADIR. (BAYAN PERSONEL)

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıANKARA BALGATTA BULUNAN DANIŞMANLIK OFİSİ İÇİN SEKRETERLİK / YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI GÖREVLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ

  Aranan Nitelikler* EN AZ LİSE MEZUNU * TERCİHEN BENZERİ İŞLERDE TECRÜBESİ BULUNAN * SON BİR AY İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR YERDE ÇALIŞMAMIŞ, * BİLGİSAYAR KULLANABİLEN VE OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM * DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN VE DİKSİYONU DÜZGÜN * İLETİŞİM VE TAKİP YÖNÜ GÜÇLÜ, GELİŞİME AÇIK

  Sektör: Mühendislik, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter

 • Toker BebeAnkara 13 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGelen misafirlerin güler yüzle karşılanıp ağırlanması, Telefon, faks ve mail trafiğinin yönlendirilmesi, Döküman düzenleme ve dosyalama süreçlerinin titizlikle uygulanıp takip edilmesi, MS Office programları ile işe katkıda bulunmak, Gönderilen evrakların ve kargoların takip edilmesi, Ofisin genel düzenini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Konuşması akıcı,diksiyonu düzgün,deneyimli, Güleryüzlü, pozitif, enerji dolu, Çok hatlı telefon santralını yönetebilecek, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Çözüm odaklı,dikkatli,planlı ve kararlı, MS office proğramlarını kullanabilen, Cv'lerin fotoğraflı ve güncel olması tercih sebebidir, Zaman yönetiminde özenli, işinde titiz, düzenli ve detayları önemseyen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, ÇANKAYA / BALGAT MERKEZ OFİSİMİZE ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter

 • EKOTERM MühendislikAnkara 6 Nisan 2017

  İş AçıklamasıE - mail, telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan NiteliklerLise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, Ön muhasebeye yardımcı, Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklamasıtelefonların açılması randevuların oluşturulması önmuhasebe tutulması fatura vs

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Ankara, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.