Ankara, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreter
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması We are a global Human Resources Company and we are seeking for an “Office Assistant ” to join the team of our multinational client. Provide quality support service and maintain operational efficiency in the office by undertaking all administrative affairs for the practice, Provide administrative/secretarial support such as answering telephones, assisting visitors, and resolving and/or referring a range of administrative problems and inquiries Schedule meetings, events, interviews, appointments, and/or other similar activities and to make travel and lodging arrangements, Establish, maintain, and update files, databases, records, and/or other documents as determined by standards and practices, Process SAP shopping carts, vendor invoices and contracts; help administer time sheets and other administrative forms, Liasie with Accounting/Finance and Human Resources departments to help manage daily operations, Sort, screen, review, and distribute incoming and outgoing mail and faxes; compose, prepare, or ensure timely responses to a variety of written inquiries.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 years of experience as a department assistant in a reputable firm, University degree in a related field, Distinctive planning and organization skills, Able to work within a dynamic environment and flexible work hours, Presentable, having good communication and pronounciation skills, Excellent command of written and spoken English, Knowledge of MS Word and Excel, Prior SAP user experience is a plus.

 • İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve  firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

 • İş Açıklaması Mail ve telefon trafiğini yönlendirebilecek, gelen/giden evrakın (posta, kargo, vs) kayıt edilmesi ve ilgiliye tesliminin yapılması, dosyalama ve arşivleme organizasyonu, Misafirlerin / müşterilerin karşılanması ve yönlendirilmesini sağlamak,uçak,otel ve tren rezervasyonlarını organize etmek.    

  Aranan Nitelikler Sekreter olarak konusunda enaz 3 yıl deneyimli, Ofis ürünlerini aktif kullanabilen, Microsoft Office Programlarına hakim, başarı ve sonuç odaklı çalışmayı benimsemiş, Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik, En az lise mezunu , Yazılı sözlü iletişimi güçlü, Evrak yönetimi ,dosyalama ve yazışma becerisine sahip detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, tercihen ingilizce bilen ,çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Sekreter
  Brandmedia
  Ankara 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmaların tanıtım hizmetlerini yürütmekte olan reklam ajansımıza aranan nitelikler kapsamında "Sekreter" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + Telefon çağrılarını yanıtlayıp, dış aramalar yapacak + Ofise gelen misafirlere ikram servisi gerçekleştirecek + Ofisin her sabah yüzeysel olarak temizleyip, düzenleyecek + Yönetim tarafından verilemn görevleri yerine getirecek + 40 yaşını aşmamış bayan + Giyimine ve konuşmasına özen gösteren + Dikkatli ve güleryüzlü   NOT: 1./ Sigara içmeyen adaylara öncelik tanınacaktır. 2./ Maaş + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara ÇUBUK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen Çubuk'ta ikamet eden, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip,

 • Ofis Sekreteri
  Karamela
  Ankara 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ankara Yenimahalle'de  Bebek/Çocuk giyim imalatı ve satışı yapan işyerimizde görevlendirilmek üzere ofis sekreteri  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Telefon / faks / kargo / evrak trafiğini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, müşterilerle telefon görüşmeleri yapabilecek, İşine önem veren,  Dosyalama yapabilecek, düzenli, Word / Excel yazılımı kullanabilen,

 • İş Açıklaması Uluslararası bir firmanın Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere, resepsiyon ve ofis hizmetleri koordinasyonu yapacak çalışma arkadaşımızı arıyoruz. Santrale gelen çağrıları karşılamak ve ilgililerine yönlendirmek, Dahili numaralar listesini oluşturmak ve güncel tutulmasını sağlamak, Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek, Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak, Ofis Hizmetleri ile ilgili gelen şikayet ve talepleri, ilgili programlara girip takibini yapmak, Ofis için yapılacak satınalama aktivitelerini ve faturalarını takip etmek,

  Aranan Nitelikler Etkin sözlü ve yazılı ieltişim becerisi Orta seviyede İngilizce anlama, okuma ve yazma bilgisi Yüksek seviyede ofis programlarını kullanabilme Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteğine sahip Üniversite mezunu tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması  30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere Ankara Ofizimizde görevlendirilecek YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan     İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • İş Açıklaması *Ankara Yenimahalle İvedik Mahallasinde faaliyet gösteren inşaat firmamızda  çalışmak üzere  bay veya bayan personel alımı yapılıcaktır. Firmamızda Çalışacak personellerin Ön muhasebe konusunda  deneyim sahibi  olması  gerekmektedir.Çalışmış oldugumuz Firmalarla mutabakat ve cari hs kontrolleri  yapılacaktır.Aynı zamanda Firmamızın  telefon ,fax , mail işlerini   organize  edebilecektir . Pazar günleri haricinde tam gün olarak çalışıyoruz.Yerimiz İvedik Osb girişinde Opet Kirazlarında oldugu 1495.sokak üzerindedir.Cv değerlendirmesi sonucu görüşmeler yüzyüze  yapılacaktır.Başvuruda bulunacak kişilerin iletişim bilgileri  ve cv lerini arikanlarinsaat@gmail.com adresine  mail olarak  atabilirler.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Koleksiyon çalışmalarında ürün provalarını gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Bağlı bulunduğu birimin telefon trafiğini yönetecek, Ankara merkez ofisimizde çalışacak bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sezon koleksiyon çalışmalarında prova mankenliği yapabilecek 38 beden, 1.65-1.70 arası boya sahip, Bilgisayar kullanımına ve office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün ,güleryüzlü ve dış görünümüne önem veren, kişisel temizliğine önem veren Yazılı ve sözel iletişimi kuvvetli,    

 • İş Açıklaması Elektronik ve zayıf akım sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, yönetici asistanlığı, sekreterlik yapabilecek bayan arkadaşlar arıyoruz. Firmanın kurum içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Gelen-giden evrak takibini yapmak, arşivlemek, Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonuna yapmak, Ofisin genel ihtiyaçlarını takip ve koordine etmek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Sorumluluk sahibi, planlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında başarılı, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Telefonları karşılayacak ve aktarabilecek MS Office( Excel, Word, Powerpoint) ve internet uygulamalarına hakim, Ofis ekipmanlarını (Fax, Printer, Scanner vb.) etkin kullanabilen, Dosyalama ve yazışma becerisi gelişmiş,takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sekreter
  Firma Adı Gizli
  Ankara 22 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ankara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

İş Habercisi - Ankara, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?