Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ankara, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Sekreter
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Sekreter

  DEKORAL BOYAAnkara 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıYoğun olmayan bir iş ortamında. Gelen telefonlara bakacak. Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılayacak. Çay ile ilgilenecek ve servis yapacak Ofislerin Temizliği Yapılacak. 4-5 kişilik öğle yemek yapacak (2 çeşit )

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü aktif çalışkan sorumluluk alabilen

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI Yöneticisi tarafından verilen ve sorumluluğunda bulunan tüm görevlerin, iş akış planına uygun, doğru, etkin ve eksiksiz bir şekilde yönetimini sağlamak, Yöneticisinin ajandasını takip etmek, günlük ve haftalık iş planlamasını ve koordinasyonu sağlamak, Bağlı bulunduğu yöneticisinin seyahat, toplantı ve diğer organizasyonlarını yapmak ve takip etmek, Gerektiğinde analiz, rapor ve sunum hazırlamak, Telefon trafiğinin etkin olarak yönetmek, Evrak akışı ve imza süreçlerinin takibini sağlamak.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Sektöründe öncü olan, uluslararası alanda faaliyet gösteren turizm firmamız için "bayan" yönetici asistanı aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun, En az 1 yıl yönetici asistanlığı tecrübesi olan, Tercihen ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, iletişim yeteneği gelişmiş ve araştırmayı seven, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, sonuç odaklı, özverili ve dinamik Ankara da ikamet eden, 30 yaşını aşmamış bayan adaylar,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıYoğun telefon trafiğinin yönetilmesi, Gelen kargo ve evrakların teslim alınması. Giden kargoların düzenlenmesi ve teslim edilmesi, Şirket içi evrak akışının sağlanması, faturaların kesilmesi, Şirkete gelen ziyaretçilerin ilgili birimlere yönlendirilmesinin sağlanması.

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, MS Ofis programlarına hakim ofis ekipmanlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Deneyimli, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dış görünüşüne özen gösteren, İletişim gücü yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sabırlı, güler yüzlü, enerjik çalışabilen.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıLise Mezunu, 18-28 yaş arası, Giriş, karşılama ,bütün telefon ve faks trafiğini aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Beşeri ilişkileri kuvvetli, ofis idari işlemler için bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomasyon

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • Sekreter

  SantekAnkara 9 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAnkara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Resepsiyonist

  AdeccoAnkara 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıVeri girişlerinin yapılması, Gelen misafirlerin karşılanması, Telefon ve kargo trafiğinin yönetilmesi

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 1 sene tecrübeli, MS Office programlarını (Excel, Word, PowerPoint) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün, Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Asistan, Sekreter

 • İş Açıklaması*Kurum içi ve Kurum dışı haberleşmeyi sağlayacak, *İdarece belirlenen çalışma saatleri içinde zamanı etkin ve verimli kullanmak, İletişim ve Raporlama departmanında görevlendirilmek üzere Büro Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Office programlarına hakim, Etkin iletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Telefonda güçlü iletişim yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • Sekreter

  SantekAnkara 8 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAnkara şubemizde çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

İş Habercisi - Ankara, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.