Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İhale Uzmanı için Ankara, Çankırı, Kayseri, Kırklareli, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ankara
Çankırı
Kayseri
Kırklareli
Konya
Nevşehir
Niğde
Sivas
Yozgat
İhale Uzmanı
 • İş AçıklamasıDahiliye uzmanı olarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dahiliye Uzmanı

 • İş AçıklamasıMerkezi Ankara' da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Finans Uzmanı aramaktayız. Şirketin finansman strateji ve politikalarının belirlenmesine yardımcı olunması, Finansal kaynakların etkin ve verimli yönetimini sağlanması, Mağazalarımızın günlük pos işlemleriyle ilgili bankadan gelen datalar ile mağazaların sistem kayıtlarının karşılaştırılması, Mağaza tahsilat yöntemlerinde hata olması durumunda destek verebilecek, Günlük banka işlemlerinin kontrolü ve ilgili kayıtların işlenmesi, İnternet satış evrak kontrolünün yapılması, Gün ve Ay sonu mağazalarda (kredi kartı ile) yapılmış olan satışların slip kontrollerinin (doğru banka seçimi, taksit sayıları vb.) yapılması ve pos aktarımlarının sisteme girilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun, Finans konularında en az 3 sene deneyimli, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen ve raporlama becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takip yönü güçlü, raporlama yönü kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, dikkatli, zamanı yönetimi kuvvetli olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Ankara’da ikamet eden ya da edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin İİB bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina, Tercihen İngilizce bilen, Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik /İİBF/Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina, Tercihen İngilizce bilen, Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Global Menkul Değerlerİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Ankara Bugün

  İş AçıklamasıSermaye Piyasası sektöründe öncü Şirketimiz Global Menkul Değerler'in İstanbul Merkez Şube ile Ankara ve İzmir Şubeleri içinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Yatırım Uzmanları yurt içi satış stratejisi ve hedefleri doğrultusunda; Müşterilere yatırım ürünlerinin (yatırım fonları, hisse senedi, tahvil, bono, vb.) ve hizmetlerimizin tanıtılmasından; Yeni müşteri bulunması, şirkete kazandırılması ve müşteri portföyü oluşturulmasından; Alım-satım işlemlerinin SPK mevzuatına, yasalara ve şirket standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerYatırım ürünleri alım-satım işlemleri hakkında (hisse senedi, tahvil, bono, yatırım fonları vb.) yeterli bilgi ve deneyime sahip, Menkul Değerler Şirketlerinde ya da Bankalarda en az 2 yıl benzer görev tecrübesi bulunan, Aktif satış ve pazarlama yaparak müşteri portföyüne katkı sağlayacak, Hedef odaklı çalışabilen, iletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, Dinamik bir ortamda, ekip ruhuyla hızlı ve hatasız çalışmaya özen gösteren, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Mühendislik ve diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış, En az Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisans belgesine sahip ( lisans belgesi zorunludur) Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Dealer

 • İş AçıklamasıMüşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek, Satış Pazarlama sürecinin gelişiminde önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip, değerlendirmelerini bir üst yöneticiyle paylaşmak, Müşteri fiyat tekliflerinin hazırlanması takibi ve sonuçlandırılması, Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Sözleşmelerin ve gerekli evraklarının yenilenmesi ve düzenlenmesi, Potansiyel müşteri araştırmalarının yapılması, Satış faaliyetlerini geliştirme adına yeni çözüm ve önerilerin sunulması, Satış raporlarının hazırlanması, Operasyon ile müşteri bağının sağlanması.

  Aranan NiteliklerLise , meslek yüksek okul , üniversite mezunu Analitik düşünebilen , ekip çalışmasına yatkın İletişim koordinasyon becerisine sahip Problem çözme, analiz , planlama ve takip yeteneği olan Yaratıcı , araştırma , iş takipçisi ve sonuç odaklı Satış pazarlama ve müşteri ilişkileri model ve süreçlerini satış- pazarlama bağlantısını bilen Özgüveni olan ve risk alabilen İnsan ilişkilerinde iletşimi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan,gület yüzlü , dinamik ve dış görünüşüne özen gösteren. Diksiyonu düzgün. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Esnek çaışma saatlerine uygun. Seyahat engeli olmayan. Aktif araç kullanabilen. Turizm sektörü hakkında bilgi sahibi .

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yönetmen

 • İş AçıklamasıKöklü ve Güvenilir bir vizyona sahip Tıp Merkezimize part time çalışmak üzere KBB Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTarım sektöründe şirketimizin yaptığı üretimlerin pazarlamasını üstlenmek, Müşteri-tedarikçi portföyünün geliştirilmesine katkı sağlamak, Ekonomik-sektörel gelişmeleri ve rakip faaliyetleri takip etmek, Dönemsel olarak raporlar hazırlamak, Ulusal ve dış satım fiyatlama strateji çalışmalarında bulunmak, Ürünlerle ilgili tüm iletişim faaliyetlerini, ilgili ekiplerle kooridnasyon içinde yürütmek, Pazarlama faaliyetlerinin takibi ve koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler1991’den bu yana, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu’nun "Emin Entegre Tarım Hayvancılık" bünyesinde görevlendirilmek üzere, firmamızın iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, yüksek motivasyonlu, sorumluluk almaya istekli "Pazarlama Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İyi seviyede İngilizce bilen,(2. yabancı dil tercih sebebi) Yeni portföy oluşturabilecek,pazardaki dinamikleri ve pazarlama dünyasını takip ederek hızlı aksiyon alabilen, Zeytin,zeytinyağı,yaş meyve ve et sektöründe portföyü olan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanan, Askerlik ile ilişiği bulunmayan,(Erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıKanal tedavisi branşında çok iyi Özel klinik tecrübesi olan Retreatment konusunda bilgili

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın Prezentabl Tercihen klinik tecrübesi olan Disiplinli - Titiz Hekim-Hekim ve Hekim- Hasta ilişkileri iyi olan

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Hekimi

 • İş Açıklaması·    Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak,  ·   Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,  ·   Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,  ·   Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler.  En az Lise mezunu, ·  Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli, ·  Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, ·  Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, ·   İkna ve İletişimi becerisi yüksek, ·   Hedef ve sonuç odaklı, ·   Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirketin hizmet sağladığı ürün grupları için müşterilere, donanım ve yazılım kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri, sistem testleri gibi hizmetlerin sağlanması, Kurulum, bakım onarım ve test hizmetlerinin müşteri memnuniyetini sağlayarak, uygun kalite ve maliyette yerine getirilmesi, Müşterilere sağlanan hizmetlerin raporlanması.

  Aranan NiteliklerSistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Hizmetler Uzmanı' arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, veya Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık, Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Eleman

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz beyaz eşya sektörünün lider markası adına yönlendirilecekleri bayilerde, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak ve ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Bayi satış personellerinin eğitim ve gelişiminden sorumlu olmak, Bayi içerisindeki teşhirlerle ilgili çalışmaları yürütmek, Sorumlu olduğu bayiinin belirlenen satış hedefini en üst seviye çıkarmak, Gibi görev tanımları ile çalışabilecek “Perakende Geliştirme Uzmanı” arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Tercihen satış personeli eğitim faaliyetlerinde bulunmuş, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Ankara'da ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Uzman, Takım Lideri

 • İş Açıklaması· Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler. En az Lise mezunu, · Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli, · Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, · Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, · İkna ve İletişimi becerisi yüksek, · Hedef ve sonuç odaklı, · Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGöz Hastalıkları uzmanı olarak çalışacak bir ekip arkadşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Göz Hastalıkları Uzmanı

 • İş AçıklamasıÇocuk Hastalıkları uzmanıolarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıParantez Giyim mağaza ve bayilerinde sezon için belirlenen vitrin konseptinin eksiksiz ve doğru olarak uygulanması, Vitrinde bulunan mankenlerin giydirilmesi , vitrin görsellerinin düzen ve uygulamasının yapılması, Mağaza içi görsel sunum konusunda mağaza ekibini bilgilendirmek, Mağazalar içinde ve vitrinde görsel olarak olumlu olumsuz durumları tespit ederek Mağazalar Genel Koordinatörü'ne raporlamak.

  Aranan NiteliklerPerakende ve Mağazacılık sektöründe reyon-vitrin düzenlemesi, manken giyimi, kombinleme ve teşhir konusunda en az iki (2) yıl deneyimli, Moda ve trendleri yakından takip eden Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini yapmış

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGrup Şirketleri genelinde, yıllık denetim planlarının hazırlanması, risk odaklı bir yaklaşımla süreç denetim faaliyetlerinin periyodik olarak yürütülmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasını sağlamak, aksiyon planlarını takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe gibi ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Bağımsız Denetim Şirketleri’nde veya Kurumsal Firmaların İç Denetim Departmanları’nda en az 2 yıl görev yapmış, Genel Muhasebe Standartları (UFRS, VUK) ile Sermaye Piyasası mevzuatı hakkında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Raporlama yöntemlerine hakim, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Seyahat engeli bulunmayan, sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Çimento

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıKatalog, broşür ve diğer görsel içeriklerin tasarımını yapmak, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapmak, Marka/ürünler hakkında tanıtıcı görseller/animasyonlar hazırlamak, Dijital Marka Yönetimi Süreçlerinde aktif rol almak, Web sitesi çalışmalarından ve güncellemelerinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerGenel: Analitik düşünce yapısına sahip, Detaycı, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Zaman yönetimi güçlü, etkin iş takibi yapabilen, organizasyon ve planlama becerisi güçlü, Dinamik çalışma ortamında, değişen öncelikleri yöneterek işlerini terminlere uygun şekilde teslim edebilecek, Etkili iletişim, yazım ve sunum yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Alan: Üniversitelerin Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Indesign, Illustrator, Microsoft Office, After Effects programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen animasyon hazırlama konusunda deneyime sahip, Grafik tasarım, Web banner, mailing, kurumsal kimlik hazırlama, broşür, tanıtım dosyası, katalog tasarımı konularında en az 2 yıl deneyimli, Baskı öncesi hazırlık ve/veya matbaa tecrübesi olan, tasarımların matbaaya uygun ve uyumlu hazırlayabilen, üretim öncesi ve sonrası takiplerini yapabilecek bilgi ve deneyime sahip, Teknolojik yenilikleri, online teknolojiler ve Sosyal Medya trendlerini takip eden, Sosyal medya içeriklerine görsel üretebilecek, yaratıcı, Tercihen Web sitesi oluşturma ve yönetme konusunda tecrübeli, Tercihen Google Adwords, Analytics, HTML5 bilgisine sahip

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Grafiker, Görsel Yönetmen, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıTURKCELL SUPERONLINE FÇM MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, İnsan Kaynakları süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, seçme ve yerleştirme sürecinden sorumlu olacak ANKARA BATIKENT- ÇAKIRLARDAN SORUMLU BAYİMİZ İÇİN ÇALIŞAN DENEYİMİ VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen yoğun seçme ve yerleştirme yapmış Farklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecek Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Çalışan bağlılığı ve motivasyon faaliyetleri için öneride bulanabilecek ve uygulama desteği verebilecek Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü Dinamik, sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı

 • İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi ,35 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen Mado Ailesi olarak, Ankara Çukurambar Mado Şubemizde çalışacak "Cost Control Uzmanı’ arıyoruz. Ürün maliyetlerinin kontrolü, analizleri ve raporlanması, Açık Büfe ve Toplu Organizasyonlar için yapılacak  fiyat-maliyet(reçete) sisteminin kurulması, Maliyetleri hesaplama, raporlama, Stok kontrol ve takibinin yapılması, Ay sonu sayım sonuçları ile reçete ve tüketim sonuçlarının kapanışını gerçekleştirmek, Yapılan işlerle bağlantılı görevlerin yerine getirilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programlarına hakim, çok iyi derecede Excel kullanabilen, Analitik düşünce yeteneği, planlama ve organizasyon becerisine sahip, Micros yazar kasa sistemini iyi derecede bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıMüşterimizin sahip olduğu sosyal ağlardan gelen her türlü kullanıcı sorusunu yapıcı ve hızlı bir şekilde yanıtlamak, Çözümlenmesi gereken sorunlarla ilgili , gerekli ekiplerle kordinasyon içinde olarak süreci yönetmek, Sosyal medya kanallarından gelen içeriklerin raporlanmasına destek vermek, İçerik takibi ile pozitif ve negatif her türlü kullanıcı içeriğini değerlendirmek,genel eğilimleri tespit etmek, bu doğrultuda özel üsluplar belirlemek, Kullanıcı içeriklerden iç görüler oluşturabilmek , genellenebilecek sorunlar karşısında çözüm alternatifleri üretmek, Olağanüstü durum takipi, çözüm rapolamasını eksiksiz yapmak, Markanın iletişim stratejisine uygun olarak , iletişim dilini ve tonunu doğru şekilde kullanmak , Müşteri ve Şirket ekipleri arasında koordinasyonu sağlamak,

  Aranan NiteliklerSosyal ağlar hakkında bilgi sahibi ve aktif kullanıcı olan (Twitter,Facebook,Youtube,Google,Instagram......) Raporlama yapabilen öğrenmeye açık, Tam zamanlı(vardiya düzenine uyum sağlayabilen, zaman yönetimi konusunda başarılı) Office programlarını iyi derece kullanabilen, Tercihen müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Sosyal Medya alanında kariyer yapmak isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, İngilizce veya Arapça dillerinde, okuma ve yazma'ya hakim, 20-45 yaş aralığında, İletişim becereleri gelişmiş , diksiyonu düzgün, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Çözüm odaklı ve sabırlı, En az 1 yıllık sosyal medya deneyimine sahip olmak,

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye'deki seçkin restoran işletmelerinde, yerinde ve uzaktan olmak üzere, mobil cihazlar için gerekli teknik kurulumların, bakım ve onarımlarının yapılması.

  Aranan NiteliklerPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanısıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizin İstanbul, Ankara ve Antalya ofislerinde görev alacak 'Onarım Merkezi Destek Uzmanı' aramaktayız. En az Meslek Yüksek Okulunun Elektronik, Elektrik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, Tercihen mobil cihaz bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Teknik dokümanları okuyup anlayabilecek düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen, Hızlı öğrenen, bildiklerini aktarabilen, analitik bakış açısına sahip, Saha tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFransız Bitkisel Kozmetik devi Yves Rocher, markasında görev alacak Güzellik Uzmanları arıyor. Yves Rocher perakende mağazamızda görev alarak markamızı temsil etmek, Satış Müdürü ve Bölge Müdürü tarafından belirlenen satış hedeflerini yakalamak, Tüketicilere kaliteli servis vererek, aktif bir şekilde ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapmak, Yves Rocher vizyonunu ve anlayışını benimseyerek bunu mağazalarda müşterilere aktarmak. Satış işlemi sonrası kasa hizmeti vermek, müşterilere YR kart açmak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Kozmetik ve mağazacılık sektöründe deneyimi olan, Dış görünüşüne önem veren, temiz ve bakımlı, Disiplinli, özgüveni olan ve insan ilişkilerinde başarılı olduğunu düşünen, Aktif satışı seven ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Temel bilgisayar kullanımına hâkim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Tercihen İngilizce bilen.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Güzellik Uzmanı, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıFirmamızın Ankara ofisinde, Java tabanlı web projelerimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. İş tanımı Java teknolojilerinin kullanıldığı projelerde front-end ve back-end yazılım geliştirmedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun, 1-3 yıl iş deneyimine sahip, Maven, Spring MVC, Hibernate, JSP, JavaScript/JQuery bilgi ve deneyimi olan, İlişkisel veritabanı bilgi ve deneyimine sahip, İlgili teknolojileri en az bir projede kullanmış olan, Araştırmacı ve yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli, İngilizce bilen, Erkek adaylar için; en az 1 yıl askerlikle ilişiği olmayan, İşini seven ve işi ile ilgili tamamlayıcı inisiyatif alabilen, Sorumluluk disiplin ve özgüven sahibi, Güçlü iletişim ve takım çalışması yetkinliği.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • İş AçıklamasıÖzel Çankaya Hastanesi bünyesinde görevlendirmek üzere; Özel Hastanede çalışmış, Özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlar süreçlerinde görev yapacak, Özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlar bölümlerinde yatış,provizyon, faturalama, icmal ve ödeme takip süreçlerinde çalışmış, Tercihen muhasebe ve vezne tahsilat tecrübesi olan, Tercihen ön lisans ve üniversite mezunu, İletişim becerilerİ güçlü,takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Nucleus hbys progmanını kullanıyor olmak

  Aranan Nitelikler"Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • FCL-AssistAnkara 12 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için elemanlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSes tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , Bay/Bayan.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman

 • ALARKO HOLDİNGAnkara, Antalya, Çanakkale, İzmir, Konya Bugün

  İş AçıklamasıALARKO Şirketler Topluluğu bünyesindeki grup şirketlerinde ve İstanbul dışı farklı lokasyonlarda "İNSAN KAYNAKLARI UZMANI" pozisyonunda yönetici olarak yetiştirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır. Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda, İşe Alım ve Yerleştirme, Eğitim ve Gelişim, Performans Yönetimi ve diğer İK süreç ve faaliyetlerinde etkin olarak görev almak, Eğitim ve Gelişim, Kalite Yönetimi ile ilgili tüm süreç ve faaliyetlere destek vermek, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetim projelerine destek vermek, Çalışan Memnuniyeti, İşveren Markası, Liderlik ve benzeri Kurumsal İK Projelerde görev almak, Faaliyet alanıyla ilgili yıllık, aylık ve diğer tüm raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnsan Kaynakları, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Psikoloji, Sosyoloji, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında, en az 2 yıl büyük ölçekli kurumsal yapılarda deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünce ve etkin iletişim becerilerine sahip, Değişim yönetimi, müzakere becerileri ve sürekli performans geliştirmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan.

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıAnkara’da bulunan " Tıp Merkezi"mizde çalıştırılmak üzere tam zamanlı "Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültelerin İlgili Bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yöntemlerinde deneyimli, Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, Cerrahi uygulama ve yöntemlerini uygulayan, Hasta memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Göz Hastalıkları Uzmanı

 • Decor Yapıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara 12 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1994 yılından beri, iç yapı sektöründe hizmet veren, İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren, grubumuza bağlı firmamıza, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakaları için (*çalışma yeri ilgili yakalarda olacaktır), sahada görevlendirilmek üzere, aşağıdaki yetkinliklere sahip AKTİF SATIŞ İKNA GÜCÜ YÜKSEK ve Satış Ekspertiz Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMin.20 yıl 'Saha Satış' tecrübesi olan,saha operasyon süreçlerine hakim, Malzeme ve işçilik analizi yapıp ekspertiz raporu hazırlayabilecek, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, Ekip koordinasyonu yapabilecek, B sınıfı ehliyetli, aktif olarak manuel araç kullanabilen (minimum 2 yıl tecrübe) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, 40 Yaş ve üzeri Bay - Bayan

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGayrimenkul Değerleme sektöründe hizmet veren şirketimize Gayrimenkul Değerleme Uzmanları alınacaktır. SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip adaylar tercih edilecektir

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını kullanabilen,, Sektörden gelecek beklentisi olan, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun, Gayrimenkul Değerleme ve Teknik kontrollerin yapılması konusunda en az 1-2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyumlu,

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Uzman, İç Mimar, Kontrolör

 • KayraGrupAdana, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Ankara 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının KREDİ Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; En az Yüksek Okul mezunu, ancak Üniversite mezunu olursa Süper Olur.. Bankaların finans sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik kredi ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Aranan Kelimeler: İhale Uzmanı, İhale Uzmanı iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - İhale Uzmanı için Ankara, Çankırı, Kayseri, Kırklareli, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?