İhale Uzmanı için Ankara, Çankırı, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat İş İlanları

Hepsini Temizle
Ankara
Çankırı
Kayseri
Kırşehir
Konya
Nevşehir
Niğde
Sivas
Yozgat
İhale Uzmanı
 • Solvent Yazılım

  Kurumsal Satış Uzmanı Solvent Yazılım

  Ankara

  5 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE faaliyet gösteren firmamız için ; Satış ve pazarlama faaliyetleri göstererek, özel ve kamu sektörüne aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak, satış potansiyeli yaratmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirecek, yeni müşterilerle portföyünü genişletecek, Firmanın satış hedeflerine ulaşılması yönünde bireysel hedefleri olan özgüveni yüksek ve yönetici özelliği olan Satış uzmanları alınacaktır." Kurumsal Satış Uzmanı (Ref: ST 05/15 Başvurularınız kesinlikle gizli tutulacaktır. Başvurularınızı yaparken mutlaka referans kodu belirtiniz.

  Aranan Nitelikler Kurumsal Satış Uzmanı (Ref ST 05/15) Satış ekibinde görevlendirilmek üzere başarılı Ürün Satış Uzmanları arıyoruz. * Kamu tecrübesi olan, ihale veya direkt satış uzmanı * Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, * Beklenenden daha iyisini gerçekleştirmeyi hedefleyen biriyseniz * Yoğun satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, * Enerjikseniz ve kendinize güveniyorsanız, * Hırslı ve heyecanlı ,zorluklarla mücadele edebilme gücüne sahipseniz, * İletişim ve ikna becerileriniz yüksekse, satış konusunda kariyer yapmak istiyorsanız, **Başvurularınızda mutlaka ilgili pozisyonun Referansını belirtiniz..

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İhale Uzmanı için Ankara, Çankırı, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?