Antalya, Çamaşırhane İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Çamaşırhane
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Çamaşırhane Elemanı Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Çamaşırhane Elemanı (Bay/Bayan) Deneyimli / Deneyimsiz

  Aranan Nitelikler Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Onay Hamamı

  Çamaşırhane Elemanı Onay Hamamı

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık ve Güzellik alanında hizmet veren ve yılın 12 ayı sürekli açık işletmemizde "Çamaşırhane Stajyeri” pozisyonunda iş arkadaşları aramaktayız. Geleneksel detaylardan ödün verilmeden ve misafirlerine birinci sınıf hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş yönetim tarzıyla işletilmeye işletmemizde bizimle birlikte aynı prensip ve bakış açısı ile çalışacak misafir memnuniyetini ön planda tutan ve aşağıdaki özelliklere sahip Çamaşırhane Stajyeri adaylarını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler · Temizlik ve Hijyen konularını kendine prensip edinmiş, · Kişisel görünümüne özen gösteren ve kişisel hijyen konusunda farkındalığı yüksek, · Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Kendi sorumlu olduğu alanın tertip ve düzeninden sorumlu olacak, · Takım çalışmasına yatkın, Bay-Bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

 • Saray Regency Resort & Spa

  Engelli Adayları Saray Regency Resort & Spa

  Antalya

  26 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek En az orta okul mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Meydan, Bulaşık(Steward),Bahçe, Çamaşırhane, Komi olarak çalışabilecek, Manavgat’ta ikamet eden veya lojman da konaklayabilecek. Engelli çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

Antalya, Çamaşırhane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misiniz?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?