Antalya, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Muhasebe
 • İş Açıklaması ~~Falez Çelikkapı’nın gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle kadromuz içerisinde ekibimize  güç katacak, “Muhasebe Sorumlusu” takım arkadaşlarına ihtiyacımız  vardır. •Falez Çelikkapı’nın ana iştigal sahası olan çelik kapı sektöründe muhasebe sorumlusu olarak müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ilgili hesapların muhasebe departmanı içerisinde sistemsel işleyişini yürütebilecek, •Aktif olarak muhasebesel  işlerle özellikle ilgilenecek, disiplinli, yoğun tempoda •çalışabilecek bir şekilde hizmet yapacaktır.  

  Aranan Nitelikler Bay/Bayan (Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak.) •Üniversite/Yüksekokulların Maliye, işletme, iktisat, ekonometri, muhasebe, iletişim, •bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, •Özellikle finansal işlemler ve muhasebe konusunda tecrübeli olmak, •Mikro Yazım programını bilen ve iyi derecede kullanabilen, •Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Genel muhasebe ve finans konulardında tecrübeli •İnsan ilişkileri güçlü, •Konuşması ve diksiyonu düzgün, •Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, •Tam zamanlı çalışmaya uygun, •Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın.  

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Şekerler Grup şirketleri bünyesinde; gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, operasyon konusunda gerekli bilgi, beceri, donanım ve yeteneğe sahip OPERASYON PUANTAJ GÖREVLİSİ'Nİ aramaktayız. Şirketimiz bünyesinde yer alacak adayımızın, operasyon departmanının yapmış olduğu araç ve taşımacılık hizmetlerini puante edebilmek, gerekli hak ediş ve hesaplamaları yerine getirebilecek, çok iyi bir excel bilgisine sahip, matematiksel ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmak görevin temel özellikleri arasındandır. Son tahlilde bu koşullar içerisinde çalışan arkadaşlarımıza aynı zamanda danışmanlık şirketimiz aracılığıyla hem mesleki hem de kişisel gelişim eğitimleri de aldırarak onların bireysel gelişimlerine de katkı yapmayı bir görev olarak biliyoruz. Çünkü; "bizim için çok değerlisiniz."

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya yüksekokulların maliye, muhasebe, işletme bölümlerinden birisinden mezun, En az 2 yıl resmi muhasebe alanında tecrübeli (TERCİH SEBEBİDİR), Mali Müşavir yanında çalışmış ve tecrübe edinmiş olan (TERCİH SEBEBİDİR), MS Office programlarını ve Luca Muhasebe programını iyi derecede kullanabiliyor olan, özellikle çok iyi derecede “excel” bilgisine sahip, Faturalama, tahsilat konularında tecrübeli, diğer muhasebe programlarına hâkim, Muhasebe kayıt işlemlerine hakim, Antalya’da ikamet eden, B sınıf ehliyetli, Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatleine uyumlu, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Görevli

 • Muhasebe Sorumlusu Talya Bilişim Ankara, Antalya Bugün

  İş Açıklaması Şirketlerimizdeki ön muhasebe kayıtlarını tutabilecek, cari takibi, bankalar, hukuki işlemler, teknokent işlemleri vb.  tüm idari süreçlerde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul mezunu En az 3 yıl muhasebe deneyimi olan, Mevzuata hakim Turizm sektörndeki muhasebe uygulamalarını bilen Sorumluluk alabilecek, dikkatli, titiz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mali Müşavirlik, Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması İşletmemiz Hotel Su'da Cost Control Sorumlusu olarak çalışacak, aşağıdaki neiteliklerde takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe mezunu), Bay (askerlikle ilişiği olmayan), İlgili pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Prezantabl ve iletişim yeteneği kuvvetli, Analitik düşünebilen, MS Office uygulamlarını çok iyi derecede kullanabilen,  

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Analist, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Antalya ya 1983 yılından bu zamana iletişim ve gıda sektöründe hizmet veren Türktelekom iş ortaklığı konumunda faaliyet gösteren şirketimizin ön muhasebe işlemlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler * Deneyimli yada yeni mezun, * Ticaret liseleri veya üniversitelerin muhasebe bölümünü bitirmiş, * Sistemli çalışan ve disipline önem veren, * Tercihen; Dia ,Logo ve Tiger uygulamalarına hakim, * Antalya'da ikamet eden, *  BAY/BAYAN ön muhasebe görevlisi aranmaktadır.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması cari hesap takibi  personel masrafları takibi fatura kesebilen ön muhasebe personeli

  Aranan Nitelikler rent a car firmamızın Antalya  ofisinde ön muhasebe bölümünde çalışmak üzere 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yardımcı

 • Muhasebe Müdürü Özkaymak Antalya 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tüm kayıtların yasal mevzuata göre tutulmasını sağlamak, Banka ve nakit akışı ile ilgili tüm işlemlerin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesi, Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması, Mali tabloların hazırlanması, analiz edilmesi ve raporlanması, Acenta ve satıcı sözleşmelerin, tahsilat ve ödemelerinin takibi, Departmanındaki personelin eğitim ve takibi, Departmanındaki personelin motivasyonunu yüksek tutmak, Tüm departmanlarla koordineli bir şekilde çalışmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme, Ekonomi veya İlgili bölümler) Genel muhasebe sistemi işleyişi, tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, Finansal planlama ve operasyonlar, nakit akışı, kredi, bütçe, muhasebe, banka ödemeleri,  Sorumluluk alma becerisi yüksek, görev bilinci ve iş takibi konusunda bilinçli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Netsis programını bilen, İyi derecede MS kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Antalya merkez , Alanya ve Manavgat şubelerimizde uygun görülen departmanlara , engelli statüsünde görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Antalya , Alanya ve Manavgat 'da ikamet eden veya edebilecek, Türkiye İş Kurumunda kayıtlı ve yasa gereği değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Tam zamanlı çalışabilecek,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Antalya, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?