Antalya, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Muhasebe
 • Firma Adı Gizli

  Genel Başvuru (Engelli ) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan ENGELLİ GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Shell Petrol A.Ş

  İstasyon Muhasebe Sorumlusu Shell Petrol A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Shell Petrol A.Ş'nin kendi işlettiği Akaryakıt İstasyonlarında görevlendirilmek üzere, İstasyonun ön muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "İstasyon Muhasebe Sorumluları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4 yıllk Üniversite Mezunu En az 1 yıl Muhasebe alanında deneyimi olan Takım çalışmasına ayak uydurabilecek Analitik düşünce yapısına sahip MS Ofis programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Swissgrow Tarım Gıda Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  Muhasebe Sorumlusu Swissgrow Tarım Gıda Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  Antalya

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İsviçre'de doğan uluslararası bir gübre markası olarak dünyanın 34 ülkesine ihracat yapan,değişik ülkelere,coğrafi bölgelere,iklim,toprak ve su koşullarına uygun olarak,bitki beslemesine cevap verebilecek300'ü aşkın formülasyonu ile sektörünün önde gelen firmalarından olan Swissgrow Tarım,Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikasında çalışacak olan muhasebe sorumlusu aramaktadır. İş tanımı aşağıda yer almaktadır. Gerekli tüm evrak ve belgelerin mevzuata uygun şekilde sistem girişlerinin gerçekleştirilmesi, Gelen ve giden evrakların (fatura,irsaliye,çek senet vb.) takiplerinin yapılması, Banka işlemlerinin takibi ve günlük finans hareketlerinin gerçekleştirilmesi, Günlük sevkiyat planının hazırlanması ve sevk edilecek ürünlerin irsaliyelerini kesilmesi, Yoğun telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Sözleşme ve kasa süreçlerinin yönetimi ve günlük nakit kasası hareketlerinin takibi, Yapılan tüm işlemlerin NETSİS ile entegrasyonunun sağlanması, Muhasebe departmanı ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek diğer görevler.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve/veya Yüksek okulların ilgili (İşletme,İktisat,Ekonomi,Finans vb.) bölümlerinden mezun, NETSİS programını tüm modülleri ile dört dörtlük kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 2 yıllık deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın,öğrenmeye ve öğretmeye açık,iletişim becerileri kuvvetli, Sorumluluk sahibi,sonuç odaklı ve detaylara önem veren, Yazılı ve sözlü iletişimi iyi,dinamik ve sabırlı,titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İş takibi ve raporlama becerileri kuvvetli, 20-30 yaşları arasında bay veya bayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Aykanlar Gıda

  Genel Başvuru Aykanlar Gıda

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Prince Group

  Muhasebe Görevlisi Prince Group

  Antalya

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCE GROUP" bünyesinde çalıştırılmak üzere "Muhasebe Görevlisi" aramaktayız. Tekdüzen Hesap Planı ve Resmi Muhasebe uygulamaları konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Resmi beyannameleri düzenleyip, kontrol edebilen, Mevzuata ( VUK, TTK, SGK mevzuatı konularında ) hâkim Takipçi, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Proaktif, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 20 – 35 yaş arasında, Sürücü belgesine sahip (B sınıfı) ATHANE ve SEDNA programının bilinmesi tercih sebebidir.

 • Prince Group

  Üretim Muhasebe Görevlisi Prince Group

  Antalya

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCE GROUP" bünyesinde çalıştırılmak üzere "Üretim Muhasebe Görevlisi" aramaktayız. Tekdüzen Hesap Planı ve Resmi Muhasebe uygulamaları konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Resmi beyannameleri düzenleyip, kontrol edebilen, Mevzuata ( VUK, TTK, SGK mevzuatı konularında ) hâkim Takipçi, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Proaktif, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 25 – 35 yaş arasında, Sürücü belgesine sahip (B sınıfı) MIKRO programının bilinmesi tercih sebebidir.

 • Porto Azzurro Club Mare

  Muhasebe Şefi Porto Azzurro Club Mare

  Antalya

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde Alanya Mahmutlarda bulunan Otelimiz için; Muhasebe Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Genel muhasebe bilgisine sahip, · Beyanname bildirimleri gibi Resmi muhasebeye hakim , · Turizm sektöründe deneyimli , · Ekip çalışmalarına uygun , çözüm odaklı , · Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş, · Tercihen Alanya ‘da ikamet eden · Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, · Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven,

 • Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Ön Muhasebe Uzmanı Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Türkiye Geneli

  8 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi, Müşteri tahsilatlarının takibi, Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, Müşterilerin ödeme için aranması, Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması, Okul birimlerinden gelen satınalma taleplerinin LOGO sistemine girilmesi ve süreç takibi.

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen, Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Problem çözme gücüne sahip, İş takibinde titiz davranan, Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,

 • Onkel Dış Tic Aş

  Muhasebe Elemanı Onkel Dış Tic Aş

  Antalya

  6 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere BAYAN MUHASEBE ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Alanında 1 yıl deneyimli, Muhasebe Proğlamlarına Hakim, Seyahat Engeli Olmayan, Firmamızın Bursa/Yenişehir Tesislerinde Yılın Ağustos-Eylül-Ekim aylarında çalışabilecek ( Yani Her yıl ; yılın 9 ayı Antalya merkezimizde ve 3 ayı Bursa/Yenişehir tesislerimizde olmak üzere ) BAYAN elemana ihtiyaç vardır.

 • Porto Azzurro Hotels &Resort

  Gelirler ve Krediler Porto Azzurro Hotels &Resort

  Antalya

  6 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere Prince Group bünyesinde Alanya-Mahmutlar’da bulunan Porto Azzurro Club Mare Otelde istihdam edilmek üzere bay/bayan gelirler ve krediler sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise tercihen üniversite mezunu -Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış -Ms Office programlarına hakim -Tercihan Athena programı kullanabilen -Genel muhasebe işlemlerinde bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın Çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Not:Alanya dışından müracat eden adaylar için personel lojmanımız mevcuttur.

 • OYAK Çimento Grubu

  Muhasebe Sorumlusu OYAK Çimento Grubu

  Türkiye Geneli

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda Muhasebe Sorumlusu olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun Muhasebe ve yürürlükteki mevzuat konularına hakim (Kurumlar Vergisi, Damga Vergisi ve Diğer Vergi konuları) ve alanında en az 5 yıl deneyimli Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, mali raporlama ve bütçe uygulamaları konularında deneyimli Türkçe dil bilgisine hakim, İngilizce ve / veya Almanca bilen MS Office, ORACLE programlarını etkin kullanabilen Organizasyon, planlama yeteneğine sahip, analitik ve esnek düşünebilen, hedef ve sonuç odaklı, disiplinli ve sistematik çalışan, ekip yönetimi ve takım çalışmasına uyumlu, kendi kendini motive edebilen, sorumluluk duygusu ve iletişim yeteneği yüksek B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan 30 yaşını aşmamış Askerlik görevini tamamlamış

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Genel Başvuru (Engelli Personel) Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Antalya

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya merkez , Alanya ve Manavgat şubelerimizde uygun görülen departmanlara , engelli statüsünde görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Antalya , Alanya ve Manavgat 'da ikamet eden veya edebilecek, Türkiye İş Kurumunda kayıtlı ve yasa gereği değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Tam zamanlı çalışabilecek,

 • Davin Lojistik ve Gıda Sanayi

  Planlama ve Mali İşler Yöneticisi Davin Lojistik ve Gıda Sanayi

  Antalya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlama, Finans ve Muhasebe konusunda tecrübeli, işini heyecanla ve severek yapan, mahiyetindeki işleri yapma konusunda son derece motive, sorumluluk sahibi ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, takım çalışmasını seven, Sahadaki soğuk ve satış kadrosunu asiste edebilecek "Finans ve Muhasebe Yöneticileri" arıyoruz. Mevcut müşteri ve tedarikçilerin cari hesaplarını analiz etmek, sınıflandırmak ve ödeme ile tahsilatları planlamak, Oluşturulan planlar dahilinde ödeme ve tahsilatları gerçekleştirmek, geri bildirimleri üst yönetime raporlamak Özel proje talepleriyle ilgili mali bilgilendirme raporları hazırlamak, Yıllık ve aylık bütçeleri oluşturmak ve performanslarını ölçmek ve üst yönetime raporlamak, Müşteri mali istihbartlarını yapmak ve üst yönetime iletmek, Aylık Kar/Zarar Raporları hazırlamak, Şirket Muhasebe kayıtlarının yapılması ve beyaname sevyesinde hazırlanması, Mali Müşavir ile sağlıklı bir çalışma ortamının oluşturulmasında liderlik etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Antalya’da ikamet eden veya edebilecek, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif bir şekilde araç kullanan, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Akın Soft ve Luca kullanma konusunda tecrubeli, Temsil yeteneği güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, Planlama, organizasyon ve ikna kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen sigara içmeyen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Presto Bilişim

  Ön Muhasebe Bilen Sekreter Presto Bilişim

  Antalya

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya'da bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza bayan eleman aranıyor. Genel ofis düzeninin sağlanması ve kontrolü, Telefon, faks ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Fatura ve irsaliye kesilmesi, ön muhasebenin tutulması, Yazışmaların yönetimi, dosyalanması, Gerekli raporları hazırlamak. Tüm üçüncü şahıslara karşı (telefon görüşmeleri, ofise gelen misafirler) kurumu ve yönetimi en iyi şekilde temsil etmek.

  Aranan Nitelikler · MS Office programlarını (Word, Outlook ve Excel) etkin kullanabilen · Üniversite mezunu · Tecihen Netsis , Logo kullanabilen · iş takibi güçlü, hızlı, enerjik, · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Yoğun iş temposunda canlı ve neşeli kalabilen, pozitif düşünebilen, · Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, pratik, · Kıyafetine ve kendisine özen gösteren · Prezantabl , diksiyonu düzgün, · Problem çözme ve organizasyon becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, titiz, · Sonuç odaklı, dikkatli ve planlı iş yapabilen, · Güler yüzlü, sabırlı, · Doküman yönetimi ve evrak takibi konusunda deneyimli, · Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyime sahip, · 20-35 yaş aralığında

 • Dba Dizayn

  Ön Muhasebe Elemanı Dba Dizayn

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere ;ön muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, En az 2 yıl tecrübesi olan, Fatura, irsaliye, gider pusulası vs. düzenlemeyi bilen, Stok takibi yapabilecek, Satın alma prosedürlerini takip edebilecek, Personelpuantajlarını yapabilecek, Sgk işe giriş-çıkış ve rapor işlerini takip edebilecek, Raporlama yapabilen, Office programlarını iyi derece kullanabilen, Ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, Antalya’da ikamet eden veya edebilecek, Ön muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Levent Kimya San Tic A.Ş.

  Muhasebe Personeli Levent Kimya San Tic A.Ş.

  Antalya

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, Muhasebe kayıtlarının kontrolü, analizi ve raporlanması, Mali Tabloların ve Beyannamelerin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Muhasebe Personeli alınacaktır. Üniversitelerin İşletme, Muhasebe, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun, Mali mevzuat, genel muhasebe mevzuatı ve uygulamalarına hâkim, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünebilen, iş takibi ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Temel bilgisayar kullanımı ve MS Office uygulamalarına hakim, ERP uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, 30 yaşını aşmamış BAY, adaylar değerlendirilecektir.

 • Paloma Hotels

  Muhasebe Müdüryardımcısı Paloma Hotels

  Antalya

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5 yıldızlı tesisin Muhasebe Müdür Yardımcısı pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, Kurumsal otel işletmeciliğinde benzer pozisyonlarda en az 5 yıllık tecrübesi olan, Resmi Muhasebe, Finans, analiz, kontrol ve raporlama alanlarında deneyimli, MS Office ve muhasebe programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir ve çevresinde ikamet eden/edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, pratik düşünebilen Lojman Temin edilecektir.

 • Özkaymak

  Muhasebe Müdürü Özkaymak

  Antalya

  30 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm kayıtların yasal mevzuata göre tutulmasını sağlamak, Banka ve nakit akışı ile ilgili tüm işlemlerin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesi, Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması, Mali tabloların hazırlanması, analiz edilmesi ve raporlanması, Ödeme ve tahsilat programlarının yapılması ve üst yönetimin onayına sunulması, Acenta ve satıcı sözleşmelerin, tahsilat ve ödemelerinin takibi, Departmanındaki personelin eğitim ve takibi, Departmanındaki personelin motivasyonunu yüksek tutmak, Tüm departmanlarla koordineli bir şekilde çalışmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme, Ekonomi veya İlgili bölümler) Alanında en az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe sistemi işleyişi, tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, Finansal planlama ve operasyonlar, nakit akışı, kredi, bütçe, muhasebe, banka ödemeleri, konularında tecrübeli, Sorumluluk alma becerisi yüksek, görev bilinci ve iş takibi konusunda bilinçli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Gizlilik kurallarına riayet eden, Netsis programını bilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan( Aktif olarak araç kullanabilen) Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen SMMM belgesine sahip, Alanya'da ikamet eden veya edebilecek ya da lojmanda kalabilecek

 • Saray Regency Resort & Spa

  Muhasebe ve Depo Elemanı Saray Regency Resort & Spa

  Antalya

  3 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek lisesi MYO mezunu olan, Muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama ve takip becerileri yüksek Manavgat’ta ikamet eden veya lojman da konaklayabilecek. Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Antalya, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?