Antalya, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Muhasebe
 • İş Açıklaması cari hesap takibi  personel masrafları takibi fatura kesebilen ön muhasebe personeli

  Aranan Nitelikler rent a car firmamızın Antalya  ofisinde ön muhasebe bölümünde çalışmak üzere 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yardımcı

 • Muhasebe Sorumlusu Talya Bilişim Ankara, Antalya 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketlerimizdeki ön muhasebe kayıtlarını tutabilecek, cari takibi, bankalar, hukuki işlemler, teknokent işlemleri vb.  tüm idari süreçlerde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul mezunu En az 3 yıl muhasebe deneyimi olan, Mevzuata hakim Turizm sektörndeki muhasebe uygulamalarını bilen Sorumluluk alabilecek, dikkatli, titiz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mali Müşavirlik, Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Antalya ya 1983 yılından bu zamana iletişim ve gıda sektöründe hizmet veren Türktelekom iş ortaklığı konumunda faaliyet gösteren şirketimizin ön muhasebe işlemlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler * Deneyimli yada yeni mezun, * Ticaret liseleri veya üniversitelerin muhasebe bölümünü bitirmiş, * Sistemli çalışan ve disipline önem veren, * Tercihen; Dia ,Logo ve Tiger uygulamalarına hakim, * Antalya'da ikamet eden, *  BAY/BAYAN ön muhasebe görevlisi aranmaktadır.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Muhasebe Müdürü Özkaymak Antalya 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tüm kayıtların yasal mevzuata göre tutulmasını sağlamak, Banka ve nakit akışı ile ilgili tüm işlemlerin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesi, Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması, Mali tabloların hazırlanması, analiz edilmesi ve raporlanması, Acenta ve satıcı sözleşmelerin, tahsilat ve ödemelerinin takibi, Departmanındaki personelin eğitim ve takibi, Departmanındaki personelin motivasyonunu yüksek tutmak, Tüm departmanlarla koordineli bir şekilde çalışmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme, Ekonomi veya İlgili bölümler) Genel muhasebe sistemi işleyişi, tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, Finansal planlama ve operasyonlar, nakit akışı, kredi, bütçe, muhasebe, banka ödemeleri,  Sorumluluk alma becerisi yüksek, görev bilinci ve iş takibi konusunda bilinçli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Netsis programını bilen, İyi derecede MS kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere BAYAN MUHASEBE ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Alanında 1 yıl deneyimli, Muhasebe Proğlamlarına Hakim, Seyahat Engeli Olmayan, Firmamızın Bursa/Yenişehir Tesislerinde Yılın Ağustos-Eylül-Ekim aylarında çalışabilecek ( Yani Her yıl ; yılın 9 ayı Antalya merkezimizde ve 3 ayı Bursa/Yenişehir  tesislerimizde olmak üzere )   BAYAN elemana ihtiyaç vardır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Antalya merkez , Alanya ve Manavgat şubelerimizde uygun görülen departmanlara , engelli statüsünde görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Antalya , Alanya ve Manavgat 'da ikamet eden veya edebilecek, Türkiye İş Kurumunda kayıtlı ve yasa gereği değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Tam zamanlı çalışabilecek,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Antalya, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?