muhasebe için Antalya İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
muhasebe
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Porto Azzurro Club Mare

  Muhasebe Şefi Porto Azzurro Club Mare

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde Alanya Mahmutlarda bulunan Otelimiz için; Muhasebe Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Genel muhasebe bilgisine sahip, · Beyanname bildirimleri gibi Resmi muhasebeye hakim , · Turizm sektöründe deneyimli , · Ekip çalışmalarına uygun , çözüm odaklı , · Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş, · Tercihen Alanya ‘da ikamet eden · Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, · Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven,

 • Kopuz Şirketler Grubu

  Muhasebe Sorumlusu Kopuz Şirketler Grubu

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Genel muhasebe alanında minimum 2-3 yıl tecrübeli, Mutabakat,fatura,stok, çek-senet süreçlerinde deneyimli, Paket programları kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünce yeteneği olan, Dikkatli ve detaylara önem veren, Antalya 'da ikamet eden.

 • Prince Group

  Muhasebe Şefi Prince Group

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde çalıştırılmak üzere ‘Muhasebe Şefi’ aramaktayız. Tekdüzen Hesap Planı ve Resmi Muhasebe uygulamaları konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Resmi beyannameleri düzenleyip, kontrol edebilen, Tercihen SMMM belgesi olan, En az 5 yıl tecrübeli Mevzuata ( VUK, TTK, SGK mevzuatı konularında ) hâkim Takipçi, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Proaktif, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışanlarını yönetip, yönlendirebilecek,

 • Dba Dizayn

  Ön Muhasebe Elemanı Dba Dizayn

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere ;ön muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, En az 2 yıl tecrübesi olan, Fatura, irsaliye, gider pusulası vs. düzenlemeyi bilen, Stok takibi yapabilecek, Satın alma prosedürlerini takip edebilecek, Personelpuantajlarını yapabilecek, Sgk işe giriş-çıkış ve rapor işlerini takip edebilecek, Raporlama yapabilen, Office programlarını iyi derece kullanabilen, Ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, Antalya’da ikamet eden veya edebilecek, Ön muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Fasdat

  Muhasebe Elemanı Fasdat

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından, Fasdat Gıda’ nın Antalya üretim tesisinde istihdam edilmek üzere; tek düzen hesap planı çerçevesinde satınalma faturalarını girebilecek, personel avans kapama evrak girişleri, KDV, Form BS-BA ve Damga vergisi beyannamelerinin düzenlenmesine yönelik girişleri, cari hesap mutabakatlarını yapabilecek, ekip çalışmasına yatkın, "Muhasebe Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Muhasebe, İşletme, İktisat veya ilgili bölümlerinden mezun, - Konusunda en az 3-5 yıl deneyimli, - Genel muhasebeye, vergi kanunlarına ve tek düzen hesap planına vakıf, - ERP ve MS Office programları ve uygulamaları konusunda deneyim sahibi, - 25-30 yaşları arasında, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını beklemekteyiz. Not: İşyerimiz Antalya Organize Sanayi bölgesinde olup servisimiz mevcuttur.

 • Levent Kimya San Tic A.Ş.

  Muhasebe Personeli Levent Kimya San Tic A.Ş.

  Antalya

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, Muhasebe kayıtlarının kontrolü, analizi ve raporlanması, Mali Tabloların ve Beyannamelerin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Muhasebe Personeli alınacaktır. Üniversitelerin İşletme, Muhasebe, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun, Mali mevzuat, genel muhasebe mevzuatı ve uygulamalarına hâkim, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünebilen, iş takibi ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Temel bilgisayar kullanımı ve MS Office uygulamalarına hakim, ERP uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, 30 yaşını aşmamış BAY, adaylar değerlendirilecektir.

 • Presto Bilişim

  Ön Muhasebe Bilen Sekreter Presto Bilişim

  Antalya

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya'da bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza bayan eleman aranıyor. Genel ofis düzeninin sağlanması ve kontrolü, Telefon, faks ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Fatura ve irsaliye kesilmesi, ön muhasebenin tutulması, Yazışmaların yönetimi, dosyalanması, Gerekli raporları hazırlamak. Tüm üçüncü şahıslara karşı (telefon görüşmeleri, ofise gelen misafirler) kurumu ve yönetimi en iyi şekilde temsil etmek.

  Aranan Nitelikler · MS Office programlarını (Word, Outlook ve Excel) etkin kullanabilen · Üniversite mezunu · Tecihen Netsis , Logo kullanabilen · iş takibi güçlü, hızlı, enerjik, · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Yoğun iş temposunda canlı ve neşeli kalabilen, pozitif düşünebilen, · Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, pratik, · Kıyafetine ve kendisine özen gösteren · Prezantabl , diksiyonu düzgün, · Problem çözme ve organizasyon becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, titiz, · Sonuç odaklı, dikkatli ve planlı iş yapabilen, · Güler yüzlü, sabırlı, · Doküman yönetimi ve evrak takibi konusunda deneyimli, · Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyime sahip, · 20-35 yaş aralığında

 • Netlog Lojistik Grubu

  Muhasebe Sorumlusu Netlog Lojistik Grubu

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzde yüz yerli sermaye ye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Antalya" lokasyonunda değerlendirilmek üzere; Satış ve satın alma birimlerinden gelecek olan faturaların kontrolünü yapıp, sisteme girişini sağlayacak, Merkez muhasebe departmanı ile iletişim halinde olarak, aylık rutin görevlerin takibini ve uygulamasını yapacak, Yasal süreçleri takip edip, gerekli bildirimleri yapacak, Sistemsel verilerin güncelliğini kontrol edecek, Muhasebe, satış ve lojistik birimleri öncelikli olmak üzere, tüm birimlerle koordineli olarak çalışarak, oluşan verileri yönetime raporlayacak, "Muhasebe Sorumlusu" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, SAP ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik, dikkatli ve detay odaklı,Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),

 • Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Ön Muhasebe Uzmanı Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi, Müşteri tahsilatlarının takibi, Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, Müşterilerin ödeme için aranması, Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması, Okul birimlerinden gelen satınalma taleplerinin LOGO sistemine girilmesi ve süreç takibi.

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen, Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Problem çözme gücüne sahip, İş takibinde titiz davranan, Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,

 • Can Mücevherat

  Muhasebe Elemanı Can Mücevherat

  Antalya

  2 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya Side bölgesinde bulunan firmamız bünyesinde çalışmak üzere Manavgat ilçesinde ikamet eden tecrübeli ön muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ofice programlarına hakim olan pratik ve stres altında çözümler yaratabilen uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz ekip arkadaşları aramaktayız. Antalya/Manavgat ilçesinde ikamet eden tercih sebebidir.

 • Paloma Hotels

  Muhasebe Müdüryardımcısı Paloma Hotels

  Antalya

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5 yıldızlı tesisin Muhasebe Müdür Yardımcısı pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, Kurumsal otel işletmeciliğinde benzer pozisyonlarda en az 5 yıllık tecrübesi olan, Resmi Muhasebe, Finans, analiz, kontrol ve raporlama alanlarında deneyimli, MS Office ve muhasebe programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir ve çevresinde ikamet eden/edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, pratik düşünebilen Lojman Temin edilecektir.

 • Özkaymak

  Muhasebe Müdürü Özkaymak

  Antalya

  30 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm kayıtların yasal mevzuata göre tutulmasını sağlamak, Banka ve nakit akışı ile ilgili tüm işlemlerin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesi, Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması, Mali tabloların hazırlanması, analiz edilmesi ve raporlanması, Ödeme ve tahsilat programlarının yapılması ve üst yönetimin onayına sunulması, Acenta ve satıcı sözleşmelerin, tahsilat ve ödemelerinin takibi, Departmanındaki personelin eğitim ve takibi, Departmanındaki personelin motivasyonunu yüksek tutmak, Tüm departmanlarla koordineli bir şekilde çalışmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme, Ekonomi veya İlgili bölümler) Alanında en az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe sistemi işleyişi, tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, Finansal planlama ve operasyonlar, nakit akışı, kredi, bütçe, muhasebe, banka ödemeleri, konularında tecrübeli, Sorumluluk alma becerisi yüksek, görev bilinci ve iş takibi konusunda bilinçli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Gizlilik kurallarına riayet eden, Netsis programını bilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan( Aktif olarak araç kullanabilen) Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen SMMM belgesine sahip, Alanya'da ikamet eden veya edebilecek ya da lojmanda kalabilecek

 • Saray Regency Resort & Spa

  Muhasebe ve Depo Elemanı Saray Regency Resort & Spa

  Antalya

  3 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek lisesi MYO mezunu olan, Muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama ve takip becerileri yüksek Manavgat’ta ikamet eden veya lojman da konaklayabilecek. Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Financial Controller Specialist Firma Adı Gizli

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen Turizm gruplarından, merkezi Antalya olan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Financial Controller Specialist” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İşletme, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl bütçeleme, finansal raporlama deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İleri düzey MS Office uygulamalarına hakim, UFRS raporlaması tecrübesi olan, İletişim becerileri kuvvetli, analitik ve çözüm odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Uluslararası Muhasebe standartları konularında deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Muhasebe uygulamalarına hakim, Kordinasyon becerisi yüksek.

  Aranan Nitelikler

 • Porto Azzurro Hotels &Resort

  Gelirler ve Krediler Porto Azzurro Hotels &Resort

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere Prince Group bünyesinde Alanya-Mahmutlar’da bulunan Porto Azzurro Club Mare Otelde istihdam edilmek üzere bay/bayan gelirler ve krediler sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise tercihen üniversite mezunu -Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış -Ms Office programlarına hakim -Tercihan Athena programı kullanabilen -Genel muhasebe işlemlerinde bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın Çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Not:Alanya dışından müracat eden adaylar için personel lojmanımız mevcuttur.

 • Davin Lojistik ve Gıda Sanayi

  Planlama ve Mali İşler Yöneticisi Davin Lojistik ve Gıda Sanayi

  Antalya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlama, Finans ve Muhasebe konusunda tecrübeli, işini heyecanla ve severek yapan, mahiyetindeki işleri yapma konusunda son derece motive, sorumluluk sahibi ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, takım çalışmasını seven, Sahadaki soğuk ve satış kadrosunu asiste edebilecek "Finans ve Muhasebe Yöneticileri" arıyoruz. Mevcut müşteri ve tedarikçilerin cari hesaplarını analiz etmek, sınıflandırmak ve ödeme ile tahsilatları planlamak, Oluşturulan planlar dahilinde ödeme ve tahsilatları gerçekleştirmek, geri bildirimleri üst yönetime raporlamak Özel proje talepleriyle ilgili mali bilgilendirme raporları hazırlamak, Yıllık ve aylık bütçeleri oluşturmak ve performanslarını ölçmek ve üst yönetime raporlamak, Müşteri mali istihbartlarını yapmak ve üst yönetime iletmek, Aylık Kar/Zarar Raporları hazırlamak, Şirket Muhasebe kayıtlarının yapılması ve beyaname sevyesinde hazırlanması, Mali Müşavir ile sağlıklı bir çalışma ortamının oluşturulmasında liderlik etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Antalya’da ikamet eden veya edebilecek, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif bir şekilde araç kullanan, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Akın Soft ve Luca kullanma konusunda tecrubeli, Temsil yeteneği güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, Planlama, organizasyon ve ikna kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen sigara içmeyen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Öpçin Mobilya

  Mali ve İdari İşler Asistanı Öpçin Mobilya

  Antalya

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya İmalatları ile Sektör de hızla ilerleyerek Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamızın, gerek Yurt içinde gerekse Yurt dışında , Projeleri devam etmektedir. Bizlerle birlikte çalışabilecek ciddi, iş ahlakına ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek ;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun; 3 Yıl tecrübeli ( Tercihen 4 büyük denetim firmasın da çalışmış ) , Genel Muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, finansal planlama, bütçeleme & raporlama, bankacılık işlemleri hakkında deneyim sahibi; Yönetim raporlamaları konusunda yetkin ve ihtiyaca göre periyodik standart raporlar üretebilecek yaratıcılıkta; Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip. Tek düzen hesap planına vakıf, tüm muhasebe mevzuat ve uygulamalarında tecrübeli, Mali ve İdari İşler Asistanı arayışındayız.

 • Öpçin Mobilya

  Mali ve İdari İşler Müdürü Öpçin Mobilya

  Antalya

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya İmalatları ile Sektör de hızla ilerleyerek Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamızın, gerek Yurt içinde gerekse Yurt dışında , Projeleri devam etmektedir. Bizlerle birlikte çalışabilecek ciddi, iş ahlakına ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek ;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun; 5 Yıl tecrübeli ( Tercihen 4 büyük denetim firmasın da çalışmış ) , Genel Muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, finansal planlama, bütçeleme & raporlama, bankacılık işlemleri hakkında deneyim sahibi; Yönetim raporlamaları konusunda yetkin ve ihtiyaca göre periyodik standart raporlar üretebilecek yaratıcılıkta; Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip. Karar alma ve inisiyatif kullanma becerileri gelişmiş, Tek düzen hesap planına vakıf, tüm muhasebe mevzuat ve uygulamalarında tecrübeli, Ticari ve mali hedefleri koyacak, koruyacak ve geliştirecek yeteneğe sahip, Mali ve İdari İşler Müdürü arayışındayız.

 • Enter İnsan Kaynakları

  Banka Kanalı Sigorta - Emeklilik Danışmanı Enter İnsan Kaynakları

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bireysel Emeklilik Sektöründe Faaliyet Gösteren Uluslararası Sermayeli Sigorta Firmasının ; Bireysel Emeklilik Sektöründeki hedeflerine ulaşmasını anlaşmalı olduğu Banka kanalı ile sağlayacak , Banka kanalı aracılığı ile Şirketin Bireysel Emeklilik ürünlerinin satış ve pazarlamasını Şirket stratejileri doğrultusunda gerçekleştirecek görev ve sorumlulukları üstlenebilecek , Banka Şubesinde görev alarak Şirketin Bireysel Emeklilik ürünlerinin satış ve pazarlamasında görev alacak ,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 Yıllık Fakültelerinden veya 2 Yıllık Bankacılık Sigortacılık, Borsa ve Finans, Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama Bölümlerinden Mezun, Bireysel Emeklilik ve/veya Banka Sigortacılığı konusunda minimum 1 yıl tecrübeli Finansal Danışmanlık Hizmeti Verecek, Ekip Çalışmasına Yatkın, İnsan İlişkilerinde Başarılı ve İkna Yeteneğine Sahip, Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış veya En Az 2 Yıl Tecilli, 22 / 35 Yaş Aralığında Bay/Bayan Sigorta - Emeklilik Danışmanı Aramaktayız. ’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

 • Gülel Gıda

  Satış Temsilcisi Gülel Gıda

  Antalya

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Distribitörlüğünü yapmış olduğumuz ürünlerin Marketlere satış ve pazarlaması için görev verilecek deneyimli satış temsilcisi arkadaşlar alınacaktır

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI EN AZ YÜKSEK OKUL MEZUNU AKTİF B EHLİYETLİ OLAMASI SEYAHAT ENGELİ OLMAMASI NEŞELİ, CANLI, DİNAMİK OLMASI DİKSİYONU DÜZGÜN, MÜŞTERİ ODAKLI, PRESANTABLE MUHASEBE VE CARİ HESAP BİLGİSİ OLAN YOĞUN ÇALIŞMA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN ZAMANI İYİ YÖNETEBİLEN, İNSİYATİF SAHİBİ İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK, PROBLEM ÇÖZME YETKİNLİĞİ GELİŞMİŞ OLMAK.

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Satın Alma Sorumlusu Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Antalya

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Myra Tekirova / Antalya bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Muhasebe, Turizm İşletmeciliği, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Satın alma konusunda en az 3 yıllık deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, dikkatli, iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Renaıssance

  Maliyet Kontrol Asistanı Renaıssance

  Türkiye Geneli

  7 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ant Paloma Hotels grubuna bağlı, Marriott Uluslararası Oteller Zincirinin bir halkası olan Renaissance Antalya Beach Resort & SPA'nın yiyecek içecek ve diğer diğer maliyetleri ile ilgili tüm süreci takip edebilecek "Cost Control Elemanı/Maliyet Kontrol Asistanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Otelcilik sektöründe alanında 1 yıl tecrübesi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (işletme, maliye, muhasebe vb.) Kronos, Windows programları hakkında bilgi sahibi olan, Antalya'da ikamet eden ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara içmeyen Bay.

 • Tez Tour / Alkan Grupturizm İşl A.Ş

  Marketing Görevlisi Tez Tour / Alkan Grupturizm İşl A.Ş

  Antalya

  30 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuzun gelişen organizasyon yapısı içerisinde Antalya Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Ekonomi veya Muhasebe bölümlerinden birinden mezun, *Analitik düşünce ve problem çözme yetisine sahip, *Cok İyi derecede Rusça dil bilgisine sahip,orta seviyede ingilizce bilmesi tercih sebebi *Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, *MS Office programlarına hakim, *Tercihen acente ya da otellerin fiyatlandırma,üretim,satış,muhasebe veya rezervasyon departmanlarında en az 1 yıl görev almış, * T.C. Vatandaşı, * Antalya'da ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Avivasa

  Finansal Danışman - Antalya Avivasa

  Antalya

  23 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1200 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle biriktirmeye bekliyoruz. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Antalya'da ikamet eden Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

 • Vakıf Emeklilik

  Satış Danışmanı Vakıf Emeklilik

  Türkiye Geneli

  9 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞirketimizinBireysel Emeklilik Yatırım ve Tasarruf Planları, Birikimli ve Birikimsiz Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza sigortası ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütmek üzere; En az 4 yıllık Üniversite veya Bankacılık,Borsa ve Finans,İşletme,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaya Piyasası Muhasebe ,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama ver Sigortacılık vb.Meslek Yüksek Okulu Mezunu,

  Aranan Nitelikler İkna kabiliyetine ve iletişim becerilerine güvenen, Sonuç odaklı,takım çalışmasına yatkın,analitik düşünme yeteneğine sahip, 35 yaşını aşmamış, Tercihen deneyimli ve Bireyse Emeklilik Aracı Lisansına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çalışma disiplini,yetkinlikleri,enerjisiyle firmamızı temsil edebileceğine inanan ve kariyerine satış üzerine kurmayı hedefleyen takım arkadaşı arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

muhasebe için Antalya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misiniz?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?