muhasebe için Antalya İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
muhasebe
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması cari hesap takibi  personel masrafları takibi fatura kesebilen ön muhasebe personeli

  Aranan Nitelikler rent a car firmamızın Antalya  ofisinde ön muhasebe bölümünde çalışmak üzere 

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yardımcı

 • Muhasebe Sorumlusu Talya Bilişim Ankara, Antalya 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketlerimizdeki ön muhasebe kayıtlarını tutabilecek, cari takibi, bankalar, hukuki işlemler, teknokent işlemleri vb.  tüm idari süreçlerde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul mezunu En az 3 yıl muhasebe deneyimi olan, Mevzuata hakim Turizm sektörndeki muhasebe uygulamalarını bilen Sorumluluk alabilecek, dikkatli, titiz

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mali Müşavirlik, Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Antalya ya 1983 yılından bu zamana iletişim ve gıda sektöründe hizmet veren Türktelekom iş ortaklığı konumunda faaliyet gösteren şirketimizin ön muhasebe işlemlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler * Deneyimli yada yeni mezun, * Ticaret liseleri veya üniversitelerin muhasebe bölümünü bitirmiş, * Sistemli çalışan ve disipline önem veren, * Tercihen; Dia ,Logo ve Tiger uygulamalarına hakim, * Antalya'da ikamet eden, *  BAY/BAYAN ön muhasebe görevlisi aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması ~~Falez Çelikkapı’nın gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle kadromuz içerisinde ekibimize  güç katacak, “Muhasebe Sorumlusu” takım arkadaşlarına ihtiyacımız  vardır. •Falez Çelikkapı’nın ana iştigal sahası olan çelik kapı sektöründe muhasebe sorumlusu olarak müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ilgili hesapların muhasebe departmanı içerisinde sistemsel işleyişini yürütebilecek, •Aktif olarak muhasebesel  işlerle özellikle ilgilenecek, disiplinli, yoğun tempoda •çalışabilecek bir şekilde hizmet yapacaktır.  

  Aranan Nitelikler Bay/Bayan (Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak.) •Üniversite/Yüksekokulların Maliye, işletme, iktisat, ekonometri, muhasebe, iletişim, •bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, •Özellikle finansal işlemler ve muhasebe konusunda tecrübeli olmak, •Mikro Yazım programını bilen ve iyi derecede kullanabilen, •Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Genel muhasebe ve finans konulardında tecrübeli •İnsan ilişkileri güçlü, •Konuşması ve diksiyonu düzgün, •Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, •Tam zamanlı çalışmaya uygun, •Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın.  

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe hizmet veren şirketimize Satın alma asistanlığı ve Fatura-irsaliye -Ön Muhasebe hizmeti verecek ERKEK

  Aranan Nitelikler *En az  Yüksek Okul mezunu , *Netsis programını iyi derecede bilen, *Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Muhasebe altyapısı olan, *Analitik düşünebilen, *Organizasyon yeteneği olan, *İletişim becerisine sahip, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Referans verebilecek *Askerlik Hizmetini tamamlamış *Esnek çalışma saatlerine uyumlu *Erkek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • Muhasebe Müdürü Özkaymak Antalya 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tüm kayıtların yasal mevzuata göre tutulmasını sağlamak, Banka ve nakit akışı ile ilgili tüm işlemlerin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesi, Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması, Mali tabloların hazırlanması, analiz edilmesi ve raporlanması, Acenta ve satıcı sözleşmelerin, tahsilat ve ödemelerinin takibi, Departmanındaki personelin eğitim ve takibi, Departmanındaki personelin motivasyonunu yüksek tutmak, Tüm departmanlarla koordineli bir şekilde çalışmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme, Ekonomi veya İlgili bölümler) Genel muhasebe sistemi işleyişi, tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, Finansal planlama ve operasyonlar, nakit akışı, kredi, bütçe, muhasebe, banka ödemeleri,  Sorumluluk alma becerisi yüksek, görev bilinci ve iş takibi konusunda bilinçli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Netsis programını bilen, İyi derecede MS kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması ANTALYA İNŞAAT VE OSGB OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ; ÖN MUHASEBE KAYITLARINI TUTABİLECEK, CARİ TAKİBİ VB. TÜM İDARİ SÜREÇLERDE GÖREV ALACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler EN AZ ÖNLİSANS MEZUNU, MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,DÜZENLİ ÇALIŞMAYI SEVEN, TİTİZ, DİKKATLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ, ÇALIŞMA SAATLERİNE DİKKAT EDEN, DİSİPLİNLİ, İLETİŞİMİ GÜÇLÜ , DİNAMİK VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK 

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Falez Çelikkapı’nın gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle kadromuz içerisinde ekibimize güç katacak, “Bay/Bayan Finans Sorumlusu” takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Falez Çelikkapı’nın ana iştigal sahası olan çelik kapı sektöründe finans sorumlusu müşterilerle ilgili olarak muhasebe departmanı içerisinde finansal işlemleri yürütebilecek, Bankalarla görüşmeler yapıp kredi ve faiz oranları hakkında işlemler yapabilecek, Aktif olarak finansal işlemlerle özellikle ilgilenecek, disiplinli, yoğun tempoda çalışabilecek bir şekilde hizmet yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Bay/Bayan (Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak.) Üniversite/Yüksekokulların Maliye, işletme, iktisat, ekonometri, muhasebe, iletişim, bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, 20 - 35 yaşları arasında olmak, Özellikle finansal işlemler ve muhasebe konusunda tecrübeli olmak, Micro programını bilen ve iyi derecede kullanabilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Finans, tahsilat ve banka konularında tecrübeli, 2/3 yıl bankacılık tecrübesi olan, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Şekerler Grup şirketleri bünyesinde; gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, operasyon konusunda gerekli bilgi, beceri, donanım ve yeteneğe sahip OPERASYON PUANTAJ GÖREVLİSİ'Nİ aramaktayız. Şirketimiz bünyesinde yer alacak adayımızın, operasyon departmanının yapmış olduğu araç ve taşımacılık hizmetlerini puante edebilmek, gerekli hak ediş ve hesaplamaları yerine getirebilecek, çok iyi bir excel bilgisine sahip, matematiksel ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmak görevin temel özellikleri arasındandır. Son tahlilde bu koşullar içerisinde çalışan arkadaşlarımıza aynı zamanda danışmanlık şirketimiz aracılığıyla hem mesleki hem de kişisel gelişim eğitimleri de aldırarak onların bireysel gelişimlerine de katkı yapmayı bir görev olarak biliyoruz. Çünkü; "bizim için çok değerlisiniz."

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya yüksekokulların maliye, muhasebe, işletme bölümlerinden birisinden mezun, En az 2 yıl resmi muhasebe alanında tecrübeli (TERCİH SEBEBİDİR), Mali Müşavir yanında çalışmış ve tecrübe edinmiş olan (TERCİH SEBEBİDİR), MS Office programlarını ve Luca Muhasebe programını iyi derecede kullanabiliyor olan, özellikle çok iyi derecede “excel” bilgisine sahip, Faturalama, tahsilat konularında tecrübeli, diğer muhasebe programlarına hâkim, Muhasebe kayıt işlemlerine hakim, Antalya’da ikamet eden, B sınıf ehliyetli, Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatleine uyumlu, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması İşletmemiz Hotel Su'da Cost Control Sorumlusu olarak çalışacak, aşağıdaki neiteliklerde takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe mezunu), Bay (askerlikle ilişiği olmayan), İlgili pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Prezantabl ve iletişim yeteneği kuvvetli, Analitik düşünebilen, MS Office uygulamlarını çok iyi derecede kullanabilen,  

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Analist, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Şekerler Grup şirketleri bünyesinde; gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, konusunda gerekli bilgi, beceri, donanım ve yeteneğe sahip Finans Görevlisini aramızda görmek istiyoruz.  Şirketimiz bünyesinde; finans departmanının görevleri olan, günlük banka işlemlerinin takibi, alıcı-satıcı  tahsilat ve ödeme cari hesap takibini yapmak, ödeme planı hazırlanması,banka,sigorta konularında işlemlerin yürütülmesi, departmanın genel işleyişini yürütmek ve evrakları dosyalamak, çalışmalarda aktif rol ve sorumluluk almak. Bu arada tüm çalışanlarımıza yıl içerisinde "Kişisel Gelişim Eğitimleri" (Müşteri Tipleri, Stres ve Öfke Yönetimi, Beden Dili, Konuşma ve Hitabet) uzman ve deneyimli kadrolar tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. "Bizim İçin Çok Değerlisiniz."

  Aranan Nitelikler En az lise veya Üniversite ve Yüksekokulların Maliye, Muhasebe, İşletme Bölümlerinden mezun, En az 2 yıl resmi muhasebe alanında tecrübeli (Tercih sebebidir), Mali Müşavir yanında çalışmış ve tecrübe edinmiş olan, (Tercih sebebidir), Ms Office programlarını ve Luca Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, Muhasebe kayıt işlemlerine haiz, Finans, tahsilat ve banka konularında tecrübeli, Antalya'da ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, İnsan ilişkileri güçlü, Tam zamanlı çalışmaya uygun, 35 yaşını aşmamış, Bay - Bayan, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Alanya Avsallar bölgesinde faaliyet gösteren ÖZKAYMAK otellerimiz için aşağıda belirtilen departmanlarda görev yapmaya istekli adayların başvurularını değerlendirmekteyiz. * F&B * ÖNBÜRO * MUTFAK * HOUSEKEEPİNG * TEKNİK * BAHÇE PEYZAJ * MUHASEBE * İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER  * GÜVENLİK  

  Aranan Nitelikler Başvuran adaylarda aranan genel nitelikler: Alanında mesleki deneyim (Otelcilik deneyimi tercih edilir), İş deneyimi olmayan adaylar için otel sektöründe kariyer yapma isteği ve mesleki yatkınlık, Mesleki ve kişisel gelişime önem vermek, İş odaklılık ve takım çalışmasına uyum, İş disiplini ve misafir memnuniyetini ön planda tutmak. Bazı departman ve görevler için yabancı dil bilgisi aranır. Öncelikle Alanya ve çevresinde ikamet eden adaylar değerlendirilecek olmakla birlikte sınırlı sayıda lojman imkanımız vardır.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür, Eleman

 • İş Açıklaması Uzman ve Kurumsal Diş Kliniğimize daha önce çalışmış veya öğrenmeye istekli personel alınacaktır. İşin Tanımı; *Doktorların hasta ve işlem akışını sağlamak ve randevu vermek, *Muayene ve tedavi amaçlı gelen hastaların giriş kayıtlarını yaparak,ödeme alıp fatura kesmek *Gün sonunda kasa raporunu ve ilgili evrakları muhasebeye teslim etmek

  Aranan Nitelikler *MS Office uygulamasını bilen, *Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,çalışkan,problem çözme becerisi yüksek,temsil ve ikna yeteneği olan, *Gerektiğinde Diş Hekimi yardımcılığı yapabilecek, *Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ve çalışma saatleri 09:00-19:30 saatleri için problemi olmayan, *Bay / Bayan prezantabıl,20-30 yaş aralığında başvurular dikkate alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • Resepsiyonist Awaros GYM Antalya 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması            Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.              2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCEGROUP" bünyesinde AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere  “RESEPSİYONİST” aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler   Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, İkna kabiliyeti yüksek, iş bitirici, Benzer tesislerde minimum 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Empati yeteneği yüksek, prezantabl,  proaktif düşünen, Satış ve ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren, Dolgun maaşla çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe hizmet veren şirketimize Satın Alma biriminin tüm işlemlerini yürütecek;

  Aranan Nitelikler *En az  Yüksek Okul mezunu , *Netsis programını iyi derecede bilen, *Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Muhasebe altyapısı olan, *Analitik düşünebilen, *Organizasyon yeteneği olan, *İletişim becerisine sahip, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Referans verebilecek *Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) *Esnek çalışma saatlerine uyumlu takım arkadaşları aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.     Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun  • Satış alanında kariyer hedefleyen  • Başarı odaklı  • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek  • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek  • Gelişime açık  • Planlama ve organize etme becerisine sahip  • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Antalya'da ikamet eden     Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim      **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Yüksek gelir hedefleyerek bu doğrultuda çalışacak, Etkin Koçluk ve Kampanya yönetimiyle, Şirketimizin hedeflerine ulaşmasını Banka dağıtım kanalı aracılığı ile sağlayarak, Şirketimizin Hayat Sigorta ve Bireysel Emeklilik ürünlerinin satış ve pazarlamasını Şirket stratejileri doğrultusunda gerçekleştirecek görev ve sorumlulukları üstlenecektir. Banka ile ortaklaşa düzenlenen Kampanyalarda Şube Yönetimi ve satışında aktif rol üstlenecek başarı ve sonuç odaklı Takım arkadaşları aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler   Banka dağıtım kanalı aracılığı ile Şirketimiz Hayat Sigorta ve Bireysel Emeklilik ürünlerinin satış, pazarlamasında görev alacak, sorumlusu olduğu şubelerde koçluk görevi yapacak personelin; ·         Satış alanında Kariyer yapmak isteyen,  ·         En az dört yıllık yükseköğretim kurumlarından mezun olmak; en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun olan, ·         Banka Sigortacılığı konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, tercihen bu konuda yöneticilik tecrübesi veya bu yetkinliğe sahip olan, ·         İletişim yönü kuvvetli,  ·         Yöneticilik vasıflarına sahip, ·         MS Office uygulamalarına hakim, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için ) ·         Seyahat etmeyi seven ve seyahat engeli bulunmayan ·         Antalya 'da ikamet eden  

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Bireysel Emeklilik Aracısı ve Finansal Danışman DSM EXTRA A.Ş (NN HAYAT ve EMEKLİLİK İŞTİRAKİDİR) Samsun, Kayseri, İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DSM EXTRA A.Ş (NN HAYAT ve EMEKLİLİK İŞTİRAKİDİR)  Büyüyen kadrolarında görevlendirilmek üzere; Türkiye'nin Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı sektöründe liderliği üstlenmiş ve iştiraki olduğumuz NN HAYAT ve EMEKLİLİK  ürünlerinin saha satışında ve satış yönetiminde İSTANBUL–İZMİR–ANKARA–KAYSERİ–SAMSUN-ANTALYA şubelerinde görev alacak takım arkadaşları ve yönetici adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler BİREYSEL EMEKLİLİK ARACISI ve FİNANSAL DANIŞMAN    Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları konularında deneyimli veya yetiştirilecek.  BES aracılık lisans sahibi veya Emeklilik Gözetim Merkezi sınavından sonra alabilecek yeterlilikte.  4 Yıllık Lisans programlarından yada 2 Yıllık Sigortacılık, Bankacılık, Borsa ve Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama Meslek Yüksel Okullarından mezun yönetici adayları.   İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün.  Fiziksel görünümüne güvenen, bakımlı.  Kariyer ve Yüksek Kazanç hedefleri olan. Saha satışında ve yönetiminde kendine güvenen.  Takım çalışmasına yatkın.  Çalışma disiplini ve çözüm odaklı sistem uyumu ile fark yaratacağını düşünen.  Gelişmelere açık, Lider ruhlu.  Portföy yönetimi ve oluşturulması konularında istekli.  Uluslararası Şirket bünyesinde çalışacak.  Yurt içi ve Yurt dışı eğitim programlarına ve aktivitelerine katılabilecek.  MAAŞ+YÜKSEK PRİM+YOL+YEMEK+ŞİRKET HATTI ve tüm sosyal haklar dahilinde çalışacak.  İSTANBUL – İZMİR – ANKARA – KAYSERİ – SAMSUN - ANTALYA'da ikamet eden.  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan.  BAY-BAYAN BİREYSEL EMEKLİLİK ARACILARI-FİNANSAL SATIŞ DANIŞMANLARI  ALINACAKTIR. FOTOĞRAFSIZ CV’ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması Genel Merkezimizi, 2010 yılında Antalya'da, özellikle kamu eğitim, danışmanlık ve yayıncılık alanında faaliyet göstermek üzere kurduğumuz şirketimiz 6 yıldır bu işlevini başarıyla sürdürmektedir. Mevzuat, muhasebe ve kişisel gelişim alanındaki kitapları, insan kaynakları ve mevzuat alanındaki süreli yayınlarıyla bu alanda önde gelen kurumlardan birisi olarak, Bekad Yayınları adıyla  kısa sürede haklı bir üne sahip olmuş olup, kaliteli ve faydalı yayın anlayışı ile adından övgüyle bahsettirir hale gelmiştir. Türkiye genelinde birçok dağıtımcı ile çalışan Bekad Yayınları, özellikle mevzuat yayınları alanında önemli bir yere sahiptir. Yayın politikası, yazarları ve seçkin eserleri ile özgün bir kuruluştur. Kamu çalışanlarının ihtiyaçlarını ve bunlara ilişkin çözümlerin neler olduğunu yakından bilen ve takip eden bir yayınevidir. İş Tanımı Antalya / Merkez ofisimizde çalışarak; Şirketimizin kurumsal kimliği doğrultusunda hedef ve politikalarına uygun, mevcut müşteri portföyüne ve hedef kitledeki müşterilere tanıtım ve satış faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütmek, Satış öncesi ve sonrası tüm iş ve işlemlerini yürütmek, Şirketin  basılı ve dijital olarak yayınlanan dergi, katalog ve kitapların yayın süreci ve koordinasyonundan sorumlu olmak, Kullanılan programla bağlantılı olarak stok kontrolünü düzenli tutmak, Sosyal Medya stratejilerini belirlemek ve yönetmek, Faaliyetleriyle ilgili gerekli raporları hazırlayıp sunmak. Şirketimizi en iyi şekilde temsil edilebilecek Satış ve Pazarlama ve organizasyon yeteneği olan, bu konularda kendisine güvenen bay - bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, Motivasyonu yüksek, Sorumluluk Sahibi, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Yaratıcı düşünebilen ve Proje Geliştirebilen, Seyahat engeli olmayan, Diksiyonu düzgün, Kendisine güvenen, Aidiyet duygusuna sahip ve kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ( Word,Excel,Outlook), Sosyal Medya araçlarını (Twittter, Facebook, Youtube, Google +, Instagram v.b) yönetebilecek düzeyde sosyal medya bilgisi ve deneyimi olan Çok iyi koordinasyon ve takip yeteneğine sahip, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,     

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Antalya merkez , Alanya ve Manavgat şubelerimizde uygun görülen departmanlara , engelli statüsünde görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Antalya , Alanya ve Manavgat 'da ikamet eden veya edebilecek, Türkiye İş Kurumunda kayıtlı ve yasa gereği değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Tam zamanlı çalışabilecek,

  Aranan Kelimeler: muhasebe, muhasebe iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - muhasebe için Antalya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?