Antalya, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Sekreter
 • İş Açıklaması Şirketimize gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde sağlamak, gelen misafirleri karşılamak ve ilgili departmana yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler Şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu En az 2 yıl benzer pozisyonda deneyimli Diksiyonu düzgün, ifade gücü kuvvetli, telefon trafiğini kusursuz yönetebilen İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, prezentabl Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Etkin iş takibini sürdürebilen, aynı anda farklı konuları yürütebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Tüm ofis programlarını etkin kullanabilen Santral Elemanı olarak görev yapacak takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe / ofis asistanlığı pozisyonu için, Muhasebe programını iyi derecede kullanabilecek, MS Ofis programlarını (Word, Excel) ve büro araçlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ile temsil yeteneği güçlü, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Takım ruhuna sahip, 27 -40 yaş arası BAYAN personel aranmaktadır.

 • Resepsiyonist
  Wall Street English
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Haftaiçi 5 gün 10:30 - 17:30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 10.00 - 18.00 Diğer gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü İyi derecede İngilizce bilen Enerjik Shiftli çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Resepsiyonistler aramaktayız.

 • İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Hafta içi 4 gün 17.00 - 21.30 Hafta içi 1 gün izin Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00 Hafta sonu 1 gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Organizasyon kabiliyeti güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Enerjik, Shiftli çalışabilecek Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Part-time Resepsiyonistler aramaktayız.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Myra Tekirova / Antalya bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler En az Meslek Lisesi veya Ön Lisans Mezunu, Beş Yıldızlı otellerde, benzer pozisyonda en az 3 Yıl deneyimli, Mesleki düzeyde İngilizce ve/veya Rusça dil bilgisine sahip, Bilgisayar bilgisi olan ve Ms Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Titiz, ayrıntılara önem veren, Hijyen kurallarını uygulayan, Misafir Memnuniyet odaklı çalışan, Adaylarımıza servis ve/veya lojman imkanı sunulacaktır

 • Ofis Asistanı
  Kapsam Grup
  Antalya 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, V.I.P. misafirlerin hava alanından karşılanması, eşlik edilmesinde görev alabilecek, Bahçe bakımından anlayan, İş merkezinde oluşabilecek teknik arızalarda çözüm üretebilecek, teknik konularda deneyimli, Askerliğini yapmış ve gelişime açık, Benzer bir görevde çalışmış olması tercih nedenidir. Antalya merkez şubemizde istihdam edilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Operasyon Asistanı
  Kapsam Enerji
  Antalya 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO Mezunu, Takım çalışmasına yatkın, kolay öğrenebilen, öğrenmeye açık disiplinli ve sorumluluk sahibi, Organizasyon becerisine sahip, detaylara önem veren, Evrak tanzimi ve gerekli hazırlıkların yapılması, evrak teslim terminlerinin takibi hususunda özenli ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İyi seviyede Ms Ofis program bilgisine sahip, Planlama, organizasyon yetenekleri güçlü olan, Sorun çözümlemede inisiyatif kullanabilecek, Kriz yönetiminde aktif rol oynayabilecek, Anlık karar verebilme yeteneğine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Seçkin iş alanlarından bir olan Yenilenebilir Enerji sektöründe yer alıp kendini geliştirip kariyer yapmak isteyen, yukarıda belirtilen özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

 • Yönetici Asistanı
  Kapsam Grup
  Antalya 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Randevuları, toplantıları ve ziyaretçi görüşmelerini etkin bir şekilde organize edebilecek, Yazılı ve sözlü iletişimi yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Zaman yönetimi konusunda uzman, Güler yüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, Tercihen bayan, Çeşitli sektörlerde dış ticaret, danışmanlık, ajans, etkinlik yönetimi hizmeti veren grup firmasında istihdam edilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

 • Asistan
  Key Kapsam Etkinlik Yönetimi
  Antalya 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Asistanlık konusunda en az 2 yıl deneyimli, İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, Türkçe konuşma ve yazı diline hakim, Genç, girişken, dinamik, güler yüzlü, Ekip çalışmasına uygun, özgüvenli ve iş disiplinine sahip, İş takibi ve sonuçlandırma yeteneğine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen organizasyon, etkinlik yönetimi, ajans hizmetlerinde asistanlık deneyimi olan; Çeşitli sektörlerde danışmanlık, ajans, etkinlik yönetimi hizmeti veren firmamızda istihdam edilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

 • Sekreter
  Öpçin Mobilya
  Antalya 18 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirkete gelen ve giden evrakların kaydını tutmak ve ilgililerine teslim etmek Her türlü posta ve kargo işlemlerini takip etmek Görev, yetki ve sorumlulukları içine girebilecek konularda yöneticilerinin vereceği diğer görevleri yapmak Gelen-Giden telefon ve faks trafiğini etkin bir biçimde yönlendirilmesi, Randevu sistemin yönetimi ve kontrolü, Yöneticilerin asiste edilmesi, Ekip arkadaşlarına destek olunması, Gelen-Giden evrak işlemlerini yürütülmesi, Görüşme, randevu ve toplantıların organize edilmesi, Ofis koordinasyonunun ve iletişiminin sağlanması, Dokümanların hazırlanması ve dijital ortamda dosyalanması, Seyahat organizasyonlarının yapılması, Çay ve kahve servisi yapılması,

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Şirketin santral telefon trafiğini hızlı ve doğru olarak yönlendirebilecek Tercihen IP santral kullanmış, Dosya ve evrak işlerini yürütecek, Sekreterya konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim Büro ekipmanlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Bilgisayarı ve interneti etkin olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Prezentabl , güler yüzlü, Hafızası kuvvetli, dinamik ve sabırlı, İş disiplinini önemseyen, sorumluluk sahibi, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Görüşme, randevu ve toplantıları organize etmek,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Antalya, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?