Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antalya, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Sekreter
 • Firma Adı GizliAntalya 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki telefonları cevaplamayı, gelen aramaları ilgili birimlere yönlendirmeyi, gelen evrakların (kargo/posta vb.) teslim alınmasını ve ilgili departmana iletilmesini, departman yöneticilerinin yazılı/sözlü iletişim trafiğini yürütmeyi, seyahat organizasyonlarını yapmayı, şirkete gelen misafirlerin ön ağırlamasını ve yönlendirmesini yapmayı kapsamaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezunu, Antalya'da ikamet eden , Microsoft Office (Word,Excel,Powerpoint) programlarını hızlı ve etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Çalışkan, dikkatli, güler yüzlü, Planlı çalışabilen, etkin iş takibi yapabilen, İletişim yönü kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik ve sonuç odaklı.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıDiş kliniğimize diş hekimi asitanı olarak daha önce çalışmış deneyimli personel alınacaktır. İşin tanımı; Diş hekiminin yaptığı işlemler sırasında yardımcı olmak, Asiste etmek, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirmek, Hasta koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan NiteliklerBayan,prezantabıl,güleryüzlü,20-30 yaş aralığında 09:00-19:30 saatleri için problemi olmayan başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Antalya, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.