Antalya, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Sekreter
 • İş Açıklaması Falez Çelikkapı gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda, “Sekreter” olarak hizmet verecek bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.   Falez Çelikkapı’nın ana iştigal konusu olan çelik kapı sektöründe müşteri ve bayilerinden gelen telefonların yanıtlanması, işletmeye yansıyan müşteri şikayetlerini proaktif olarak giderme, internet ortamında proje takiplerinin yapılması, yapılan takiplerin sınıflandırılarak satış temsilcilerine yönlendirilmesi, aynı zamanda aylık olarak tüm bu işlemlere ait verilerin yönetim kuruluna sunulması ilgili pozisyonun başlıca görevi olarak adlandırılmıştır.

  Aranan Nitelikler Bayan,  Üniversite/Yüksekokulların satış ve pazarlama, İşletme, ekonometri, halkla ilişkiler, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, 20-35 yaşları arasında olmak, Deneyimli ya da deneyimsiz. (İnşaat ve çelik kapı sektöründe tecrübeli olmak avantaj olacaktır.) MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Özellikle excel bilgisine sahip olmak, Bayi ve diğer müşterilere teklif hazırlayabilmek, Satış ekibini takip edip ve yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın...

  Sektör: İmalat, İnşaat

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Antalya şubemizde çalışacak yönetici asistanı / sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun,   Antalya'da ikamet eden veya edebilecek,   İyi derecede bilgisayar kullanabilen,   Diksiyonu düzgün,   Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Günlük/haftalık/aylık programının planlaması, organize edilmesi, ajanda ve iş takibinin yapılması Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi ve koordinasyonu Seyahat organizasyonlarının yapılması, uçak bileti, konaklama gibi ayarlamaların yapılması Ziyaretçi trafiğini yönetmek, karşılama, ağırlama ve temsil Raporlamaların, yazışmaların ve dosyalama sisteminin takip edilmesi Gelen-giden evrak, kargo, kurye işlerinin takip edilmesi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarının, uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması Masa üstü verimliliğine ve zaman yönetimine katkıda bulunulması Muhasebe ekibine fatura giriş işlemlerinde yardım edilmesi Restoranlara ait stok kayıtlarının oluşturulması, sisteme fatura detay girişlerinin yapılması Ön muhasebe kapsamındaki tüm uygulamalarda (fatura-irsaliye işlemleri, stok giriş-çıkış takibi, vb) deneyim sahibi olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler MS Office programlarını kullanabilen, muhasebe programlarına aşina, Telefon, faks, evrak trafiğini yönetebilecek beceride, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen Üniversite mezunu, Sigara Kullanmayan, İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, titiz ve disiplinli, İletişim, planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, İş takibi yapabilen, dinamik, sonuç odaklı, Öğrenmeye açık, Muhasebe ekibine fatura girişlerinde destek verecek olması nedeni ile adayların muhasebe alanında deneyim/eğitim sahibi olması tercih sebebidir.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetim Sekreteri

İş Habercisi - Antalya, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.