Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antalya, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Sekreter
 • İş AçıklamasıUzman ve Kurumsal Diş Kliniğimize daha önce çalışmış veya öğrenmeye istekli personel alınacaktır. İşin Tanımı; *Doktorların hasta ve işlem akışını sağlamak ve randevu vermek, *Muayene ve tedavi amaçlı gelen hastaların giriş kayıtlarını yaparak,ödeme alıp fatura kesmek *Gün sonunda kasa raporunu ve ilgili evrakları muhasebeye teslim etmek

  Aranan Nitelikler*MS Office uygulamasını bilen, *Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,çalışkan,problem çözme becerisi yüksek,temsil ve ikna yeteneği olan, *Gerektiğinde Diş Hekimi yardımcılığı yapabilecek, *Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ve çalışma saatleri 09:00-19:30 saatleri için problemi olmayan, * Bayan prezantabıl,20-30 yaş aralığında başvurular dikkate alınacaktır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • Sekreter

  Firma Adı GizliAntalya 13 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki telefonları cevaplamayı, gelen aramaları ilgili birimlere yönlendirmeyi, gelen evrakların (kargo/posta vb.) teslim alınmasını ve ilgili departmana iletilmesini, departman yöneticilerinin yazılı/sözlü iletişim trafiğini yürütmeyi, seyahat organizasyonlarını yapmayı, şirkete gelen misafirlerin ön ağırlamasını ve yönlendirmesini yapmayı kapsamaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezunu, Antalya'da ikamet eden , Microsoft Office (Word,Excel,Powerpoint) programlarını hızlı ve etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Çalışkan, dikkatli, güler yüzlü, Planlı çalışabilen, etkin iş takibi yapabilen, İletişim yönü kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik ve sonuç odaklı.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Antalya, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.