Antalya, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
Sekreter
 • İş Açıklaması Uzman ve Kurumsal Diş Kliniğimize daha önce çalışmış veya öğrenmeye istekli personel alınacaktır. İşin Tanımı; *Doktorların hasta ve işlem akışını sağlamak ve randevu vermek, *Muayene ve tedavi amaçlı gelen hastaların giriş kayıtlarını yaparak,ödeme alıp fatura kesmek *Gün sonunda kasa raporunu ve ilgili evrakları muhasebeye teslim etmek

  Aranan Nitelikler *MS Office uygulamasını bilen, *Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,çalışkan,problem çözme becerisi yüksek,temsil ve ikna yeteneği olan, *Gerektiğinde Diş Hekimi yardımcılığı yapabilecek, *Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ve çalışma saatleri 09:00-19:30 saatleri için problemi olmayan, *Bay / Bayan prezantabıl,20-30 yaş aralığında başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Antalya  OSGB  ofisimizde  görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklerde  sekreter aramaktayız..  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  MS Office programlarını kullanabilen, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi,  Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,  Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, BAYAN sekreter alınacaktır, ANTALYA  da ikamet aden adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Falez Çelikkapı gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda, Antalya da  bulunan 100.yıl şubemiz  için “Sekreter” olarak hizmet verecek bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.    Falez Çelikkapı’nın ana iştigal konusu olan çelik kapı sektöründe müşteri ve bayilerinden gelen telefonların yanıtlanması, işletmeye yansıyan müşteri şikayetlerini proaktif olarak giderme, internet ortamında proje takiplerinin yapılması, yapılan takiplerin sınıflandırılarak satış temsilcilerine yönlendirilmesi, aynı zamanda aylık olarak tüm bu işlemlere ait verilerin yönetim kuruluna sunulması, son olarak servis hizmetlerinin de (çay, kahve ve içecek...) ilgili pozisyonun başlıca görevleri arasında yer almaktadır.  

  Aranan Nitelikler Bayan, Özellikle iyi derececede İngilizce bilmek, En az lise mezunu/Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, 20-35 yaşları arasında olmak, Deneyimli ya da deneyimsiz. (İnşaat ve çelik kapı sektöründe tecrübeli olmak avantaj olacaktır.) MSOffice programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Özellikle excel bilgisine sahip olmak, Müşterilere teklif hazırlayabilmek, Satış ekibini takip edip , yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın.    

  Sektör: Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Memorial Antalya Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Özel hastanelerin  Hasta Yatış Taburcu bölümlerinde en az 1 yıl deneyimli, Hastane otomasyon sistemlerine aşina, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Antalya, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?