Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antrepo İş İlanları

Hepsini Temizle
Antrepo
 • İş Açıklaması- Tedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. - Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. - Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. - Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. - Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Niğde Mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız. Aranan Nitelikler: - En az ilkokul mezunu, - Sürücü ehliyeti olan (SRC 3-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip) - Şehir dışı seyahat engeli olmayan, - Düzenli, Titiz ve Organizasyon becerisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Osmaniye 328 AVM' de bulunan mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan mağaza depo personeli olarak çalışacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler18 yaş ve üzeri Lise mezunu Tercihen mağazacılıkta en az 1 yıl ve üzeri deneyimi olan Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kargo-Kurye, Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTUZLA DERİ SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN DEPOMUZDA TECRÜBELİ RT OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR Enaz 2 yıl RT Operatörü olarak çalışmış Ehliyeti bulunan Askerlik görevini tamamlamış 21 / 40 yaş arası adaylar değerlendirilecektir. Tek vardiya Hafta içi = 08:00-17:30 Cumartesi 08:00-12:00 Pazar Hafta Tatili, Servis Güzergahı : Kartal E-5 ten - pendik - kaynarca - içmeler -tuzla - Beylikbağı , Darıca , Gebze

  Aranan Nitelikler*Sağlık sorunu bulunmayan, *Sabıka kaydı olmayan, *Rt tecrübesi ve ehliyeti bulunan ( En az 2 yıl ) *Takım çalışmasına yatkın adaylar İrtibat:0533 961 64 05

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Vatan BilgisayarMuğla 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Tedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. - Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. - Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. - Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. - Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Muğla Marmaris Mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız. Aranan Nitelikler: - En az ilkokul mezunu, - Sürücü ehliyeti olan (SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip) - Şehir dışı seyahat engeli olmayan, - Düzenli, Titiz ve Organizasyon becerisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıRF ( Aref El terminali) ile ürün toplama, ürün yükleme ve boşaltma vs.

  Aranan NiteliklerDepodaki görevleri yerine getirecek 18-35 yaş arasında Bay Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli,sağlık sorunu olmayan, sabıka kaydı olmayan adayların başvurması değerlendirilecektir. İZMİT SERVİSİ : SANTRAL TAKSİ DURAĞI- DERİNCE E/5- DERİNCE ÜST YOL- YARIMCA E/5 -KÖRFEZ E/5- KİRAZLIYALI E/5- DİLOVASI E/5- FABRİKA ŞEKERPINAR-YENİMAHALLE SERVİSİ: Ş.TOKİ- ÇAĞDAŞKENT-YENİMAHALLE- DEVELİ DURAĞI- E/5- FABRİKA DARICA-İSTASYON SERVİSİ: OSMANGAZİ- ATATÜRK CD- DARICA MOPAŞ- İSTASYON- GEBZE CENTER- E/5- FABRİKA

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDepo yardımcı elemanı pozisyonunda çalışacak personel toplanan paletlerin strech ve emniyet bantlamasını yapacak , bunun yanında depo tarafından toplanan malzemelerin sayımını yapacak. DARICA - GEBZE bölgelerinde ikamet eden

  Aranan NiteliklerGenç, aktif, girişken, herşeyden önce de ahlaklı olması birinci tercihimiz, uzun vadede iş-meslek planı olan adaylar aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Moda Dı Centoneİstanbul Avrupa 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, Moda Dı CENTONE Mağazalar Zincirinin YENİBOSNA'da ki genel merkezinde DEPO ELEMANI olarak görev yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız. - Askerlik görevini tamamlamış, - Yenibosna ve yakın çevresinde ikamet eden, - BAY.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • KILINÇ GLOBAL OTOMOTİVİstanbul Avrupa 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv Yedek Parça sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Hadımköy / İSTANBUL şubesinde görevlendirilmek üzere; "Depo Elemanı" aramaktayız; Depoya gelen ürünlerin kontrolü, sayımı, teslim alınması, etiketlenmesi ve depoya girişinin yapılması, Sevkiyat planı doğrultusunda, depodan çıkışı yapılacak ürünlerin hazırlanması ve çıkışının yapılması, Depo stoklarının takibinin yapılması, Sipariş ve sevkiyat takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, tercihen MYO eğitimi almış, Depo ve sevkiyat süreçlerinde deneyimli, Ekip çalışma tecrübesi bulunan, MS Office kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası ve/veya Hadımköy çevresinde ikamet eden,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması2011 yılında ev tekstili ve dekorasyonuna yeni bir soluk getiren Madame Coco, hızla artan mağazalarıyla daha çok evde daha çok hayata ortak oluyor. İstanbul’da başlayan hikâyesini, 140’a ulaşan mağazasıyla farklı şehirlerdeki müşterilerine de taşıyor.   MADAME COCO, Eskişehir Hamamyolun'da bulanan Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan MAĞAZA DEPO GÖREVLİSİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler•Tercihen Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, •Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, •Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, •Asgari Lise mezunu, •Bay, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Ziya Mağazacılıkİstanbul Anadolu 7 Haziran 2017

  İş AçıklamasıPendik'deki depomuzda çalışmak üzere; Depoya gelen ürünlerin kontrolü, kabulü ve tasnifi, Mağazalara sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve kontrolü işlemlerini gerçekleştirecek,

  Aranan NiteliklerTercihen depo alanında tecrübeli, Orta öğretim veya lise mezunu, Herhangi bir fiziksel engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli, Anadolu yakasında ikamet eden, Depo Elemanı aramaktayız.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman, Yetkili

 • Gratisİstanbul Avrupa 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Altis Hediyelik Eşyaİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıPozisyon Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunan mağazalar zincirimize Bay Depo ve Lojistik Yöneticisi arıyoruz. Görev Tanımı Depoya gelen ürünlerin irsaliye ve/veya fatura üzerinden tesellüm sürecimize uygun olarak kontrol edilerek teslim alınması, Ürünler ile gelen evrakların bilgi yönetim sistemine stok kayıtlarının yapılması, Tesellüm esnasında oluşabilecek sorunların süreçlerimiz üzerinden takip edilerek, gerekli durumlarda kabul/şartlı kabul veya ret inisiyatifinin kullanılması, Tesellümü yapılan ürünlerin depoda FIFO esasına göre muhafaza edilmesi, Depodan mağazalarımıza sevk veya tedarikçilere iade edilecek ürünlerin irsaliye ve fatura kontrolü ile çıkışı yapılarak, evraklarının düzenlemesi ve ürünlerin sevk edilmesi, Muhataplarına imzalatılmış teslim, tesellüm, iade evrakları ve tutanakların depo çıkış fişi ekinde muhasebeye intikal ettirilmesi ve depo takip sistemine işlenmesi, Depo stoklarının, mağaza ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayacak şekilde optimize edilmezsi ve bu amaçla tedarikçilere sipariş verilmesi, verilen siparişleri takip edilmesi, Deponun fiziki düzeninin sayıma ve denetime hazır halde, temiz ve ürünlerin ekonomik ömrüne uygun olarak muhafazası, Kendisine zimmetlenecek deponun aylık sayıma hazır halde bulundurulması ve sayıma fiilen katılınması, Mağaza aylık sayımlarına nezaret edilmesi, Depolama, teslim, tesellüm ve sevkiyat ile ilgili süreçlerin uygulanması ve gerektiğinde bu süreçlerin revizyonu için gerekli bilgi desteğini sağlanması, Kendi iş alanında, amir ve yöneticilerinin vereceği diğer görevlerin yerine getirilmesi, Depo ve lojistik operasyonları ile ilgili haftalık olarak üst yönetime raporlama yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Lojistik, depo ve malzeme yönetimi konusunda bilgi sahibi, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office Programları ve Windows işletim sistemine hakim olacak düzeyde bilgisayar kullanıcısı, ERP sistemi tecrübesi olan, Nebim, MS Dynamics – NAV – LSRetail, SAP tecrübesi olan, Bilgisayar, Yazıcı, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı gibi donanımları kullanabilen, Günlük işlerini mesai saatleri içerisinde bitirecek zaman planlaması yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve Analitik düşünebilen, Hızlı karar alabilen, risk oluşturacak durumları önceden tespit edip, yöneticilerini uyarabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış(Baylar), Anadolu yakasında ikamet eden, En az B sınıfı sürücü belgeli, Aktif sürücü, 25-40 yaş aralığında, Tercihen sigara kullanmayan, Bay

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Turizm

  Pozisyon: Yönetici

 • Şok Marketleri Ticaret A.Ş.İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş. İstanbul Anadolu Boğaz Şube Müdürlüğü Akça Lojistik üzerinde görevlendirmek üzere Depo Elemanı aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması, İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi, Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması, Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması. Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi Deponun temizliğinin sağlanması. İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden. Vardıyalı Çalışma Şeklinde. Saat:08.00-17.00/17.00-02.00/23.00-08.00 Asgari Ücret + Yol + Yemek + Prim Şeklinde.

  Aranan NiteliklerTercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden. Maksimum 18-40 yaş arası.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa 5 Aralık 2016

  İş AçıklamasıÇatalca'da yer alan antrepoda çalışmak üzere; Haftada 2 gün (Cuma ve Cumartesi) tam gün yükleme boşaltma yapabilecek personel alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, 25 - 40 yaşları aralığında, Tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere, Çatalca ve çevresinde ikamet eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Antrepo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?