Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antrepo İş İlanları

Hepsini Temizle
Antrepo
 • İş Açıklaması- Tedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. - Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. - Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. - Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. - Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Bolu Mağazasında Depo bölümünde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız; Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1955 yılından bu yana çeşitli mümessillikler ve distribütörlükler ile otomotiv yedek parça konularında uzmanlaşarak Türkiye piyasasına hizmet vermeye başlayan firmamız, her türlü rulman ihtiyacına karşılık verecek yelpazeye kavuşmuştur. Bunun yanı sıra, Türkiye'nin her yerine teknik destek veren mühendislik birimimiz müşterilerimizin ve son kullanıcıların tüm ihtiyaç ve sorularına ve en önemlisi yeni proje ve geliştirme çalışmalarına da yerinde çözüm getirmektedir. Hızla büyüyen Şirketimiz, ailemize katılacak yeni Depo Sorumlusu aramaktayız . Aşağıda verilen görev tanımı ve nitelikler, sizin sahip olduğunuz niteliklerle örtüşüyorsa, vakit geçirmeden bize başvurabilirsiniz. Depo düzen ve tertibini sağlamak, Depo ya gelen ürünlerin raflara konulması taşınması, Depo daki tüm ürünlerin, stok ve raf durumunun takibinin yapılması, Sevkiyat için ürünlerin hazırlanması ve paketlenmesi, Sipariş toplama emrine göre ürünleri raftan alıp sipariş hazırlama alanına getirilmesi, Raflardaki ürünlerin düzgün bir şekilde dizilimini sağlanması, Sevk edilecek ürünleri hazırlanması, Şube içi genel temizliğin ve düzenin sağlanmasına yardımcı olunması, Gün içinde oluşabilecek, Ankara içi sevkiyata yardımcı olunması, Depo düzeninin sağlanmasına yardımcı olacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerLise ve dengi okul mezunu veya deneyimli ise ortaokul mezunu,Depo ve sevkiyat alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Uzun süreli çalışma isteği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, titiz ve dikkatli çalışan, Ankara'da ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Yemek kartı multinet , Çalışma saatler 08.30 ile 19:00 arasındadır, Hafta sonu:09.00 ile 18:00 arasındadır . Ayrıca temizlik işlerinede destek olması gerekmektedir. Ankara ikametgah eden,

  Sektör: Otomotiv, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Temizlikçi, Operatör, Hizmetli

 • Çorlu-Depo Elemanı

  Vatan BilgisayarTekirdağ 19 Ağustos 2017

  İş Açıklaması- Tedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. - Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. - Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. - Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. - Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Çorlu Mağazasında Depo bölümünde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız; Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Gratis Depo Elemanı-Tuzla

  GratisKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEl terminaline düşen tüm iş emirlerini eksiksiz, hatasız ve zamanında yerine getirmek Ürünlerin depolama, düzen ve işleyişini sağlamak Depodaki tüm bölümlerde çalışabilmek Toplama, iade, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu, Gebze'de bulunan depomuzda çalışabilecek Yoğun iş yükünü kaldırabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Kozmetik, Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, Moda Dı CENTONE Mağazalar Zincirinin Yenibosna'da ki genel merkezinde STOK-SAYIM KONTROL SORUMLUSU olarak görev yapabilecek, aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık sektöründe stok ve envanter takibinde görev almış, NEBİM V3 programını iyi derecede kullanabilen, Ürün giriş-çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek, Ürün kabul ve stok sayım süreçleri konusunda tecrübeli, İrsaliye ve fatura bilgisine sahip, Raporlama tekniklerine ve iş disiplinine hakim, İyi derecede Excel bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, dikkatli, iletişimi güçlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen 20-35 yaş arasında Bayan

  Aranan NiteliklerYenibosna’da ki genel merkezimizde görevlendirilmek üzere; stok takibi, ürün stoklarının güncellenmesi, sipariş yönetiminin takibi, stok ile ilgili raporlamaların hazırlanması, periyodik olarak ara sayımlar ve yıl sonu sayımlarının planlanması ve organize edilmesi, ara sayım sonuçlarının raporlanması ve gerekli aksiyonların alınması gibi alanlarda görevlendirilmek üzere stok takip sorumlusu aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Gratis Sevkiyat Elemanı-Avrupa Yakası

  Gratisİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Filo Gider Kontrol Uzmanı

  GratisKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması-Araç sicil dosyalarının tutulması ve ruhsat bilgilerinin sisteme girilmesini takip edebilecek, (Marka, Model, Motor-şasi no, İstiap haddi, Teknik özellikleri v.s.) - Araçlarla ilgili teknik bilgiye sahip, - Araçların akaryakıt sarfiyat takibini ve raporlamasını yapabilecek, - Araç tamir-bakım, onarım istatistiklerinin hazırlanması, maliyet hesapları ve takibini yapabilecek, - Araç satınalma ve tescil işlemlerini yapabilecek, - Araç ile ilgili tüm belgelerin ve ekipmanların (uygunluk belgesi, K2, OGS, KGS) kaydını ve izlenmesini yapabilecek, - Sigorta, muayene ve tescil (trafik, kasko) işlemlerinin takibini ve maliyetlerini yapabilecek, -Güzergâh maliyetlerinin hesabı yapabilecek, -Akaryakıt maliyetleri ve kilometre/sefer bazında analizini yapabilecek, - Arvento uydu destekli filo takibi ve kontrolünü yapabilecek, - İhlallerin (trafik cezaları, güzergâh, takograf v.b.) takibini yapabilecek -Sefer sırasında meydana gelen kaza-arıza vb.durumlarda gerekli bilgilendirmeleri yapabilecek.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise/Meslek Lisesi mezunu Karayolu Trafik Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmelikleri bilgisine sahip, MS Office programlarını özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş olan, Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi ve raporlama yönü kuvvetli, Hızlı ve sonuç odaklı çalışan, sistemli, organize, pratik çalışma tarzına sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Toptancılık, Mağazacılık / Perakendecilik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • Gaziosmanpaşa-Depo Elemanı

  Vatan Bilgisayarİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş Açıklaması- Tedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. - Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. - Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. - Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. - Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Gaziosmanpaşa Mağazasında Depo bölümünde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız; Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGümrüklü antrepomuzda çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim Gümrük deneyimi veya daha önce gümrüklü antrepo firmasında çalışmış Esnek çalışma saatlerine uygun Tercihen üniverste mezunu İzmir'de ikamet eden, Bay/Bayan Pozitif ve aktif çalışabilecek sorumlu iş arkadaşları/yöneticileri aranmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici, Şef / Amir, Yetkili, Müdür, Müdür Yardımcısı

 • Depo Personeli

  İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Acil Rt Operatörü

  NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTUZLA DERİ SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN DEPOMUZDA TECRÜBELİ RT OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR Enaz 2 yıl RT Operatörü olarak çalışmış Ehliyeti bulunan Askerlik görevini tamamlamış 21 / 40 yaş arası adaylar değerlendirilecektir. Tek vardiya Hafta içi = 08:00-17:30 Cumartesi 08:00-12:00 Pazar Hafta Tatili, Servis Güzergahı : Kartal E-5 ten - pendik - kaynarca - içmeler -tuzla - Beylikbağı , Darıca , Gebze

  Aranan Nitelikler*Sağlık sorunu bulunmayan, *Sabıka kaydı olmayan, *Rt tecrübesi ve ehliyeti bulunan ( En az 2 yıl ) *Takım çalışmasına yatkın adaylar İrtibat:0533 961 64 05

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Depo Personeli

  Fileİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi;

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu 18-35 yaş aralığında, Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek, Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt, Avcılar bölgelerinde ikamet eden, Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Görevli, Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

İş Habercisi - Antrepo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?