Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aplikasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Aplikasyon
 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere mikrobiyoloji, moleküler biyoloji, genetik v.b. laboratuvar cihazları ve kitlerinin satışında projelendirme ve teklif hazırlama süreçlerinde ekibimize destek verecek, müşterilerle ikili ilişkileri satış öncesi ve sonrasında takip edecek iş arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- İlgili min. 4 yıllık Üniversitelerden mezun (Molekuler Biyoloji, Genetik, Biyoloji, Biyomedikal v.b.) - Tercihen moleküler biyoloji ve genetik laboratuvarlarında çalışmış veya bu laboratuvarla iş yapmış. - Sektördeki satışlarda iş tecrübesi tercih sebebidir. - Çok iyi derecede ofis programları kullanabilen - Tercihen B sınıfı Ehliyet sahibi - İyi derecede İngilizce bilen - Takım ruhuna sahip ve özgüven sahibi - Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış - İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Satış/Müşteri Temsilcisi pozisyonunda çalışmak üzere arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Bioteknik, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıTHERMO SCIENTIFIC - SHANDON firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı olarak ürün portföyümüzü genişletmiş bulunuyoruz. Patoloji laboratuvarlarında kullanılan, Avrupa ve Amerikada üretilen sarf malzeme ve tıbbi cihazların 1997’den beri ithalatını yapmaktayız. Yeni alınan bu mümessillik ile tüm Türkiye'deki hastane ve laboratuvarlara hizmet verileceğinden dolayı teknik destek ekibimizi hızla genişletmeyi amaçlıyoruz. Bu pozisyona alınacak elemanlar, başta THERMO SCIENTIFIC- SHANDON - MICROM - MENZEL olmak üzere, temsilcisi olduğumuz firmaların TIBBİ CİHAZLARI ve ürünleri hakkında bilgilendirilecek, yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle yetiştirilecektir. Eğitim sonrası tüm Türkiye’de KURULUM ve TEKNİK DESTEK görevleri verilecektir. Ayrıca mevcut cihazların APLİKASYON ve PERİYODİK BAKIM aşamasında destek verilmesi de istenecektir.

  Aranan Nitelikler· Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Mühendisliği, veya Patoloji Teknikerliği mezunu, · Tıbbi Cihazlarla ilgili bir teknik kılavuzu okuyup, anlayabilecek düzeyde İNGİLİZCE bilen, · MS Office uygulamalarına hâkim (Word, Excel ve Outlook) · Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, · B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın, özverili, öğrenmeye istekli, · Tıbbi Cihaz Teknik Servis ve Aplikasyonu alanında yetiştirilmek üzere, bay - bayan iş arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane, Bioteknik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu

İş Habercisi - Aplikasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?