Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aplikasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Aplikasyon
 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş Açıklamasıİş Ortaklarımıdan İstanbul 4.Levent Oto Sanayide 1000m2 alana kurulu, açıkhava reklam prodüksiyon hizmeti vermekte olan ve dijital baskı, tabela, demir, ahşap imalatı yapan baskı reklamcılık firmasında şirket içi ve dışı montajlarda görev alacak,

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Ekip ruhuna uygun, sorumluluk alabilecek, pozitif yapıya sahip, Şirket içi Folyo sıvama, vinyl germe, forex, fotoblok, dekupe vb. işlemleri yapabilecek. Şirket dışında mevcut baskıların montaj uygulamasını yapabilecek, Tercihen Araç ve Cephe giydirme yapabilen, Gerektiğinde mesaili çalışmalar yapabilecek, Sabıka kaydı bulunmayan, Bay Aplikasyon Ustası arayışımız bulunmaktadır..

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Usta, Eleman

 • İş AçıklamasıTHERMO SCIENTIFIC - SHANDON firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı olarak ürün portföyümüzü genişletmiş bulunuyoruz. Patoloji laboratuvarlarında kullanılan, Avrupa ve Amerikada üretilen sarf malzeme ve tıbbi cihazların 1997’den beri ithalatını yapmaktayız. Yeni alınan bu mümessillik ile tüm Türkiye'deki hastane ve laboratuvarlara hizmet verileceğinden dolayı teknik destek ekibimizi hızla genişletmeyi amaçlıyoruz. Bu pozisyona alınacak elemanlar, başta THERMO SCIENTIFIC- SHANDON - MICROM - MENZEL olmak üzere, temsilcisi olduğumuz firmaların TIBBİ CİHAZLARI ve ürünleri hakkında bilgilendirilecek, yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle yetiştirilecektir. Eğitim sonrası tüm Türkiye’de KURULUM ve TEKNİK DESTEK görevleri verilecektir. Ayrıca mevcut cihazların APLİKASYON ve PERİYODİK BAKIM aşamasında destek verilmesi de istenecektir.

  Aranan Nitelikler· Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Mühendisliği, veya Patoloji Teknikerliği mezunu, · Tıbbi Cihazlarla ilgili bir teknik kılavuzu okuyup, anlayabilecek düzeyde İNGİLİZCE bilen, · MS Office uygulamalarına hâkim (Word, Excel ve Outlook) · Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, · B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın, özverili, öğrenmeye istekli, · Tıbbi Cihaz Teknik Servis ve Aplikasyonu alanında yetiştirilmek üzere, bay - bayan iş arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane, Bioteknik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızın Reklam Bölümünde çalışacak Montaj Personeli ve Aplikasyon Ustası alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- En az Lise mezunu - Grafik Tasarım ( Corel Draw ve Photoshop ) konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına uyumlu - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen - Sadece Tuzla, Pendik ve Kartal bölgelerinde ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker, Usta, Şef / Amir

 • Homer Auto Serviceİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Yazılım departmanı dahilinde görevlendirilecek, Mobil uygulama konusunda çalışacak, Yazılım geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin Bilişim ile ilgili bölümlerinden mezun, Java tabanlı web projelerinde görevlendirilmek üzere, Temel Java, JSP, Servlet, JSF teknolojilerini kullanmış, Javascript, jquery, css, html bilen, Veritabanı , SQL konularına hakim, Tercihen mobil programlama için Angular JS, Ionic Framework konularında bilgi sahibi Yazılım uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

İş Habercisi - Aplikasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?