Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Araç Sevk İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Araç Sevk
 • Şoför/Sürücü

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması· Bağlı bulunduğu yönetici tarafından şirket içinde ve dışında verilen tüm görev ve sorumlulukları üstlenebilecek, · Tahsis edilen aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanımına özen gösterecek, · Kullanmakta olduğu aracın periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak, · Kişisel hijyen ve temizlik kurallarına uyarak belirtilen standartlar çerçevesinde hizmet verecek.

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına "Şoför" arıyoruz. · En az lise mezunu, · Bu alanda en az 4-5 yıl tecrübe edinmiş, · B ve/veya E sınıfı ehliyete sahip, · Aktif olarak düz ve otomatik araç kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan, · Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Servis Danışmanı

  KAR OTOMOTİV / KAR GRUPİstanbul Avrupa 16 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFord markasında deneyimli Servis Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Servis danışmanlığı görevinde deneyimli, Araç mekaniğini iyi bilen, Satış pazarlama yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Holding, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması1997 yılında faaliyete geçen Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Beylikdüzü’nün odak noktası konumundadır. Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, 2001 Mayıs ayından beri ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. GELEN MÜŞTERİLERİ YÖNLENDİRECEK ARAÇ TAKİBİ, PARK YAPACAK SORUMLU VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Tercihen askerliğini yapmış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Sigara kullanmayan personeller alımda öncelikli tercih edilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Vale

 • Silivri Merkez Depo Elemanı

  Evdizİstanbul Avrupa 16 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDepoya girecek olan ürünlerin teslim alımını yapabilecek, Depoya giren ürün ve malzemelerin yerleştirme işlemlerinin doğru olarak yapılmasını sağlayacak, Depo sayımına yardım edebilecek, Gerektiğinde ürün ve malzeme taşıması yapabilecek personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• İlköğretim-Lise mezunu, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • 20-45 yaş arası, • Sağlık durumu depoda çalışmaya engel teşkil etmeyen, • Ekip çalışmasına yatkın, • Askerlik görevini tamamlamış ; vasıflı vasıfsız Bay Depo Elemanları aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının İstanbul projelerine;; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Vale takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Maslak bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Vale" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi

 • Kamyon Şoförü

  KPT Lojistikİstanbul Avrupa 14 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için İstanbul içi ve sevkiyat işinde görev alacak Kamyon şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- E - C sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve nadiren şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBelirlenmiş ruta bağlı olarak satışı gerçekleştirilen ürünlerin müşterilere sevkiyatını sağlamak, Ürünlerin tanzim teşhir faaliyetlerini yerine getirmek, Müşteri faturalarını dağıtmak. * Pozisyonun lokasyonu Satış Distribütörü Ofisi olacaktır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Tercihen benzer pozisyonlarda 1-2 yıl deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan, (SRC ve Psikoteknik Belgesi olan adaylar tercih sebebidir), İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Asya yakasında ikamet eden Sevkiyat Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Şoför

  Tutkun Et Gıdaİstanbul Avrupa 16 Aralık 2017

  İş AçıklamasıToptan Et ve Et Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza D, E sınıfı ehliyete sahip şoför'ler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAvcılar, Beylikdüzü, Esenyurt bölgesinde ikamet eden D, E sınıfı dijital takografa uyumlu ehliyete sahip SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim Tercihen gerektiğinde karkas et taşıyabilecek Başvurular şahsen firma adresimizde yapılacaktır

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasın Oto Yıkama bölümüne; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Oto Yıkama Görevlisi takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Oto yıkama konusunda tecrübeli, MAGUSA bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Oto Yıkama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Oto Yıkamacı, Housekeeper, Vale, Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi

 • Sevkiyat Görevlisi

  Bancoİzmir 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması1987 Yılından günümüze her geçen gün gelişerek büyüyen firmamız, bu süreçte "BANCO"markasını yaratarak sektöründe emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz, nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin dışında, hiç peşinatsız kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin avantajları, kaliteli hizmetimiz ve güler yüzlü personelimizle Türkiye’nin her bölgesinde mağazalar zinciri oluşturmaktır. İŞİN TANIMI: Sevkiyatların doğru ve zamanında gerçekleşmesini sağlamak, Araç bakımlarının düzenli olarak takibini yapmak.

  Aranan NiteliklerMAĞAZADAN GENEL MERKEZE KARİYER YOLLARI AÇIK OLAN ŞİRKETİMİZ İÇİN , Uzun vadede bizimle çalışmayı hedefleyen, Tercihen mobilya montajında ve sevkiyatında tecrübeli, En az B Sınıfı ehliyeti olan ve her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, SRC2/SRC4 VE Psikoteknik belgelerine sahip, Asgari 5 yıl araç kullanım deneyimi olan, Disiplinli, düzenli, takipçi, yoğun iş temposuna çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel ve sağlık problemi olmayan, Araç ve ürün sorumluluğu alabilecek, Güvenilir,dürüst, Askerlik ile ilişiği olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının Eminönü Legacy Ottoman Otel Projesine;; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Vale takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Eminönü bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Vale" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Garson

 • Araç Filo Operasyon Uzmanı

  Dilek Grupİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması800-900 araç filosuna sahip şirket araçlarının ; * Operasyonel işlemler , tamir bakım faturaları,hasar takibi , zimmet , araç giydirme vs gibi dış işlerde de destek takip ve kayıt işlemleri

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer görevde 2-3 yıl çalışmış, tercihen Otomotiv sektöründe Hasar, Servis departmanlarında görev almış Ms-Office programlarına çok iyi derecede hakim, (excel iyi seviyede) Dosyalama bilgisi çok iyi, Sorumluluk sahibi, işini geliştirebilecek Sonuç odaklı, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Lojistik, Otomotiv, Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Şoför

  Bind Çikolataİstanbul Avrupa 6 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun şoför arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı - Tüm kargo faaliyetlerini ( şubelere, otellere, fast food firmalarına vs) gerçekleştirmek, - Şubelerden alınan iade ürünleri ilgili birimlere teslim etmek, - Danışma bölümünün iş süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerTercihen 2 yıl deneyimi olan, En az lise mezunu, E Sınıfı ehliyete sahip olan, Psikoteknik, SRC 2 ve SRC 4 Belgelerine sahip olan, Etkin iletişim kurabilen, Şehir dışına sevkıyt yapabilecek, Dikkatli, zamanını etkin kullanabilen, Askerliği ile ilişiği olmayan,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıYabancı misafirleri karşılayacak ve ulaşımını sağlayacak, araç kullanım ve makam kurallarını bilen, yabancı dil bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Psikoteknik ve SRC belgesi bulunan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler23 Yaşını aşmış, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisi olan, İletişim yönünde kuvvetli, Prezantabl Şoför istihdam edilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Bulaşıkçı

 • Şoför/Vale

  AdeccoAnkara 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Şoför+Vale' aramaktayız;

  Aranan Nitelikler18-30 yaş aralığında, Lise mezunu ve üzeri, Askerlik hizmetini tamamlamış, Alanında tecrübe sahibi , Diksiyonu düzgün, Ankara'da ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Vale

 • Sevkiyat Şoförü

  KNB Bilişimİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER İstanbul Avrupa yakasında bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Sevkiyat Şoförleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen depoculukla ilgili benzer görevler konusunda deneyime sahip, Sevkiyat, yükleme/indirme operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Tercihen Lise Mezunu, SRC4 yük taşıma ve Psikoteknik Belgelerine sahip, E sınıfı ehliyeti olan, Asgari 5 yıllık sürücü belgesine sahip, Kamyon vb. araçları kullanabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul yol güzergahını çok iyi tanıyan, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Sigara kullanmayan, Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi, Referans verebilecek, Dinamik, Askerliğini yapmış personel alınacaktır. Avcılar, Firuzköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece'de ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İzmir şehir içinde ürettiğimiz ürünleri sevkiyat işlerini yapacak '' ŞOFÖR (SEVKİYAT PERSONELİ) '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerE sınıfı ehliyete sahip ve aktif sürüş deneyimine sahip olan, Tercihen SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olan, Kamyon ve Kamyonetlerimizi kullanabilecek, sevkiyat sürecine destek olabilecek, Uzun soluklu çalışmayı hedefleyen, Çiğli ve Karşıyaka bölgesinde veya yakınında ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför

  Narin Modaİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGELİNLİK SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMALARINDAN NARİN MODA 'DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE Firmamızın günlük sevkiyatlarını gerçekleştirecek, sevkiyat dışı zamanlarda, ambalajlamaya yardım edecek, şoför adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Şoförlük görevinde deneyimli, SRC belgesine sahip, B sınıf ehliyeti olan, Dikkatli, titiz ve kurallara bağlı, Askerlik görevini tamamlamış, Pendik, Kartal, Tuzla bölgelerinde bulunan adaylar aranmaktadır. CUMARTESİ- PAZAR TATİL

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför

  Doğuş Plastik Makine Kalıp Askıİstanbul Avrupa 1 Kasım 2017

  İş Açıklaması18 yıldır profesyonel ekibimizle Askı üretiminde Türkiye' nin en büyük firması olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye'de İstanbul ve Kırklareli olmak üzere üretim tesislerimiz ve Dünyada Fransa, Almanya ve Çin'de satış ofislerimizle birlikte global piyasada da adından söz ettiren Bir Türk firmasıyız. Bu yolda bizimle İstanbul/ Bayrampaşa'daki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ''Şoför'' aramaktayız. Sevkiyat planına göre ürün sevkini gerçekleştirir. Aracın yüklenme ve boşaltılmasına yardımcı olur ve araç içindeki malzeme ile müşteri talebini kontrol eder. Araçların trafik sigortaları muayeneleri takibi ve yapılmasını sağlamak. Aracın tüm ekipman ihtiyacını belirlemek. Araçların bakım kayıtlarını tutar Aracın tüm bakım işlemleri, takibinden sorumludur. Sevkini yaptığı ürünlerin irsaliyesi ile müşteriye teslim eder. Araç yüklenirken malzeme kontrolü yapar. Aracın temizliğinden sorumludur. Üst amirinin yönlendirmesi ile dışarıdan alınacak malzemeleri alır.

  Aranan NiteliklerEn az ortaöğretim mezunu, Benzer görevde en az 3 yıl deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uygun, Temiz, titiz, seri ve pratik, İnsan ilişkilerinde başarılı, E sınıfı ehliyet sahibi, Psikoteknik belge sahibi, SRC belge sahibi, 25-40 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • Tır Şoförü

  KPT Lojistikİstanbul Avrupa 14 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - En az 2 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Konteyner taşımacılığında deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Panelvan Şoförü

  KPT Lojistikİstanbul Avrupa 25 Kasım 2017

  İş AçıklamasıLojistik alanında faaliyet gösteren firmamız KPT Lojistik için şehir içi dağıtım yapacak PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- En az orta okul mezunu, - Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik sertifikaları olan, - İstanbul şehir trafiğini ve güzergahları iyi bilen, - Askerlik görevini tamamlamış, - İndirme ve yüklemeye yardımcı olabilecek, - Zimmetli aracına özen gösteren, - 22 - 30 yaşları arasında veya emekli, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Aktif araç kullanabilen PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Araç Sevk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?