Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Araç Sevk İş İlanları

Hepsini Temizle
Araç Sevk
 • İş Açıklaması-Araçlarımızın nakliye doluluk oranlarını takip etmek,raporlamak, -Müşterilerden gelen telefon taleplerine cevap vermek ve araçları takip etmek, -Müşterilerden alınacak iade paletlerin sistem üzerinden takip edilmesi, -Belirli aralıklarla sahada iade gelen paletlerin kontrolü,sayımı, -İade gelen paletlerin irsaliyelerinin kontrolü ve imzaya çıkarılması, -Araç günlük sevkiyatların raporlanması ve bilgisayara kaydedilmesi, -Şöför aylık performans takibi ve prim hesaplaması kaydı, -Prim hesap tablolarının oluşturularak İnsan Kaynakları bölümüne verilmesi, -Araç tamir bakım takibi, bakım için teklif ve randevu alınması, -Tüm araçların arventodan takip edilerek raporlanması, -Araç yakıt giderlerinin ay sonu raporlanması, -Araç muayene sürelerinin takibi ve randevularının alınması, -İhtiyaç halinde konfeksiyon bölümü palet etiketi alınması, -Günlük,haftalık ve aylık olarak sevk edilen ürünlerin bakiyelerinin kontrolü ve düzeltilmesi, -Sevkiyat amirine koordinasyonda yardım edilmesi,

  Aranan Nitelikler* M.Y.O veya Lisans Mezunu, * Sevkiyat Takip Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, * Office ve paket programları kullanabilen, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Kıraç, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar lokasyonlarında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay çalışma arkaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef Yardımcısı

 • Relax Modeİzmir Bugün

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyet sahibi * SRC Belgesi ve Pisikoteknik Belgeleri, * En az 5 yıllık tecrübeli, * Tercihen Karşıyaka, Şemikler, Dedebaşı, Mavişehir semtlerinde oturan, * Esnek mesai şartlarına uyumlu.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYURTİÇİ VE YURT DIŞINDAKİ HIZLI BÜYÜME PLANINA LİDERLİK EDECEK, TURİZM ' DEN ANLAYAN, HİZMET İŞİNDEN ANLAYAN, YOĞUN OPERASYONU YÖNLENDİRECEK, HER AŞAMASINDAN HABERDAR OLACAK OPERASYON YÖNETİCİSİ ARIYORUZ!

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunuyum, Hizmet sektöründe operasyon ve ekip yönetiminde en uzun yıllardır deneyim sahibiyim, Perakende sektöründe yönetici olarak görev yapmış ver tercihen bir markanın yaratılma süreçlerinde görev yapmış birisiyim, 30 ile 45 yaşları arasındayım, İyi derecede İngilizce biliyorum, Sosyal medyayı ve digital dünyayı takip ediyorum, İletişim becerilerim yüksek, ekip yönetimi konusunda kendime güveniyorum, planlama ve koordinasyon becerilerim gelişmiş, Marka değerlerini yurt içi ve yurt dışında temsil edebilirim ve ekibimin de bu değerler doğrultusunda çalışmasını sağlayabilirim, Hedefler doğrultusunda bütçe-maliyet yönetimi yapabilirim, Yapılan üst düzey iş bağlantılarının verimliliğini denetleyebilir, iş süreçlerinde müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için gerekli tedbirleri alabilirim, Müşteri odaklı, planlı, dikkatli ve hızlı çalışırım, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılıyım, Yoğun iş temposun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, Seyahat engelim yok, Askerlik hizmetimi tamamladım(erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet ediyorum. Hizmet ve Turizm sektörüne ilgi duyuyorum, TAŞIMACILIK hizmetlerini çok iyi biliyorum, 24 saatlik operasyon tam bana göre. Saha operasyonunu yönetebilirim, yeni satış kanallarına kolay ulaşabilirim diyorsanız, bekliyoruz..

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Otomotiv, Lojistik, Kargo-Kurye, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıFirmamızın İzmit Hazır Beton tesisinde hazır beton üretim programına göre santralda beton üretilmesi, mikserlere yüklenmesi, inşaat şantiyelerine sevk edilmesi, şantiye alanında döküm yapılması süreçlerinde aşağıdaki tanımlara istinaden görevlendirilmek üzere, Hazır Beton Sevkiyat ve Planlama Sorumlusu aranmaktadır. Müşterilerimizin tüm soru, talep ve önerilerinin doğru ve hızlı şekilde değerlendirilmesi, çözüm üretilmesi, sonuca giden süreçlerin hızlandırılmasının sağlanması, Günlük sipariş hareketlerinin, sipariş-kalem-tonaj takibi, sistemde acil işaretli siparişlerin takibi ve sevk performansının ölçülmesi, Sipariş ve ürün hatalarının düzeltilmesi, sevk planlarında müşterilerden gelen sevk taleplerine göre öncelik verilmesi ya da değişiklik yaptırılması, Müşteri tarafından kabul edilmeyen sorunlu teslimatlara çözüm üretilmesi ve geri dönüş onayı verilmesi,

  Aranan NiteliklerSevkiyat ve Planlama sorumluluğunu alabilecek, Müşterilerle iyi iletişim kurabilecek, diksiyonu düzgün, hitabı kuvvetli, Takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen Ms Office Programlarını iyi kullanabilen, Dinamik & takım ruhuna uygun, Tercihen B Sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif araç kullanabilen, 25 yaş ve üstü olan, Tercihen bu pozisyonda veya benzer pozisyonlarda çalışmış Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı Eğitim Seviyesi: Yüksek Okul, Teknik Lise veya Lise mezunu Ehliyet: B Cinsiyet: Erkek Askerlik Durumu: Yapıldı Yerleşim : Tercihen Kocaeli ya da İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Çimento

  Pozisyon: Sorumlu

 • Doğuş Plastik Makine Kalıp Askıİstanbul Avrupa 23 Nisan 2017

  İş Açıklaması18 yıldır profesyonel ekibimizle Askı üretiminde Türkiye' nin en büyük firması olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye'de İstanbul ve Kırklareli olmak üzere üretim tesislerimiz ve Dünyada Fransa, Almanya ve Çin'de satış ofislerimizle birlikte global piyasada da adından söz ettiren Bir Türk firmasıyız. Bu yolda bizimle İstanbul/ Bayrampaşa'daki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere '' Şöför '' aramaktayız. Sevkiyat planına göre ürün sevkini gerçekleştirir. Aracın yüklenme ve boşaltılmasına yardımcı olur ve araç içindeki malzeme ile müşteri talebini kontrol eder. Araçların trafik sigortaları muayeneleri takibi ve yapılmasını sağlamak. Aracın tüm ekipman ihtiyacını belirlemek. Araçların bakım kayıtlarını tutar Aracın tüm bakım işlemleri, takibinden sorumludur. Sevkini yaptığı ürünlerin irsaliyesi ile müşteriye teslim eder. Araç yüklenirken malzeme kontrolü yapar. Aracın temizliğinden sorumludur. Üst amirinin yönlendirmesi ile dışarıdan alınacak malzemeleri alır.

  Aranan NiteliklerEn az ortaöğretim mezunu Benzer görevde en az 3 yıl deneyim sahibi, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtı olmayan, Temiz, titiz, seri ve pratik İnsan ilişkilerinde başarılı, E sınıfı ehliyet sahibi Psikoteknik belgesi sahibi SRC belgesi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyumlu 25- 40 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış, Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • Ekol Lojistikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAraç ve yük dispozisyon planlamasının zamanında yapılıp yapılmadığını kontrol etmek, Sefer ve araç planlaması yapmak, planlaması yapılmış araçların detay güzergah planlamasını (kara, gemi, tren) yapmak, çekici atamalarını takip ve kontrol etmek, Araçlarının gümrükleme süreçlerini, sınır kapısı çıkışlarının plana uygunluğunu, tren terminallerindeki çekici organizasyonlarını takip ve kontrol etmek, Araçların güzergahları dahilinde nakliye süreçlerini etkileyebilecek olası problemleri veya plana uymayan olağan dışı gelişmeleri önceden tespit etmek, operasyon sorumlularını uyarmak ve çözüm bulmak adına bu birimlerle ortak işbirliğine gitmek, Araçlarının teslim tarihine uygun olarak varış yapması için nakliye süreçlerini takip ve kontrol etmek, olası gecikmelerde problemlere müdahalede bulunmak, gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak, Acenta süreçlerinin belirlenmiş hizmet kalitesinde yürütülmesini sağlamak, acente temsilcilerini yönlendirmek, Araçların gemi planlarına uygun olarak gemi biniş ve inişlerini takip etmek, İş süreçleri hakkında üstlerine gerekli raporlamaları yapmak, Belirlenmiş olan hedeflere yönelik olarak iş sonuçlarına ulaşmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun ( Tercihen Mühendislik, Lojistik, Dış Ticaret, İşletme, Matematik) Uluslararası kara taşımacılığı hizmetinde planlama ve operasyon konusunda kariyer yapmayı hedefleyen veya bu konularda deneyim sahibi, İleri derecede en az bir yabancı dil bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Rapsodi Tekstilİstanbul Avrupa 4 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTekstil alanında faaliyet gösteren firmamıza ŞÖFÖR alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli Daha önce bu görevi yapmış 25-45 yaş arası BAY İŞYERİMİZ BAĞCILAR - GÜNEŞLİ'DEDİR

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Pak Yıkamaİstanbul Anadolu 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel (otel-hastane-restaurant-ilaç firmaları ) yıkama sektöründe faaliyet gösteren Tuzla Deri Sanayi Bölgesinde bulunan tesislerimizde belirtilen özelliklerde Vasıflı - Vasıfsız bay - bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerFabrikamızda çalışacak personeller ayıklama, yükleme ve paketleme bölümlerinde görev yapacak ilgili adayların başvuruları beklenmektedir. Fabrikaların servis Durumu; Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, E-5 bölgeleridir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • KPT Lojistikİstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik belgesi olan,   - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip,   - Askerlik hizmetini tamamlayan,   - Konteyner taşımacılığında deneyimli,   - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   - 25 - 45 yaş arası,   - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Adecco GebzeKocaeli, İstanbul Anadolu 8 Aralık 2016

  İş AçıklamasıAdecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektörüne faaliyet gösteren kurumsal ölçekli lider müşterimiz için Depo Elemanları  aramaktayız.   - Sorumlu olunan  depo lokasyonundaki ürünlerin toplanması, streçleme ve paketleme işlemlerinin yapılması, - Pickerlarla ürün toplanmasının gerçekleştirilmesi,  -Paletten palete ürün aktarılmasının sağlanması, - Depo içerisindeki ürünlerin tüm düzen ve organizasyonundan sorumlusu olunması, - Tüm operasyonel süreçlerin merkez ile birlikte yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler- Gebze- Kocaeli, İstanbul Anadolu yakası civarında ikamet eden, - Çalışma azmi yüksek ve disiplinli, - Depo içerisindeki tüm işleyiş kuralları belirtilen sorumluluk prensipleri çerçevesinde gerçekleştirmek, -Vardiyalı ve yoğun bir tempoya uyum sağlayabilecek, -Kurumsal bir yapı içerisinde bulunmak isteyen, -Takım çalışmasına yatkın, yardımlaşmaya önem veren adaylar. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Lojistik, İnşaat, Holding

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • AdeccoBursa 11 Kasım 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için '' YEVMİYECİ'' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Liman Ro-Ro operasyonlarında araç yükleme ve tahliye işlemini gerçekleştiriyor olacaktır.

  Aranan Nitelikler* Bursa - Gemlik ve Orhangazi'de ikamet eden veya edebilecek, * B sınıfı ehliyeti olan, * Aktif araç kullanabilen, Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Araç Sevk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?