Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Araç Sevk İş İlanları

Hepsini Temizle
Araç Sevk
 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ŞOFÖR VE SEVKİYAT ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMobilya montajına hakim, SRC belgesine sahip,TERCİHEN Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış MANİSA SOMADA İKAMET EDEN TERCİHTİR

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmamıza aşağıdaki özelliklere sahip, Tır ve kamyon Şoförü adayların başvurularını bekliyoruz. D, E ve CE sınıfı sürücü belgesine sahip, Psikoteknik, SRC ve K belgelerine sahip, 50 yaşını geçmemiş,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Gıda Teknikeri

  END GRUPGaziantep 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPLANLAMA VE SEVKİYAT POZİSYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE GIDA TEKNİKERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler-ÜNİVERSİTELERİN GIDA TEKNİKERLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, -PLANLAMA,RAPORLAMA YAPABİLEN -DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ İFADE EDEBİLME YETENEĞİNE SAHİP, -YEMEK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, -BAY/BAYAN GIDA MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının Maslak 42 AVM Projesi Oto Yıkama bölümüne; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Oto Yıkama Görevlisi takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Oto yıkama konusunda tecrübeli, Maslak bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Oto Yıkama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Garson

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının Gebze Şekerpınar' da bulunan Hilton Hotel Oto Yıkama bölümüne; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Oto Yıkama Görevlisi takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Oto yıkama konusunda tecrübeli, Gebze Şekerpınar bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Oto Yıkama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Garson

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının Zincirlikuyu' da Bulunan Projesine;; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Vale takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Zincirlikuyu bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Vale" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının Maslak 42 AVM Projesine;; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Vale takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Maslak bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Vale" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Garson

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları, müze, residences, otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının Gebze Şekerpınar' da bulunan Hilton Hotel Otopark bölümüne; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Otopark Vezne Görevlisi takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Erkek adaylar için Tercihen askerliğini yapmış, Gebze Şekerpınar bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Otopark Vezne Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi

 • İş Açıklaması1997 yılında faaliyete geçen Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Beylikdüzü’nün odak noktası konumundadır. Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, 2001 Mayıs ayından beri ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. VARDİYALI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAK ÇALIŞACAK GELEN MÜŞTERİLERİ YÖNLENDİRECEK ARAÇ TAKİBİ, PARK YAPACAK SORUMLU VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Tercihen askerliğini yapmış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Vale

 • Depo Personeli

  John Frankİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıYapılacak sevkiyatlar ile ilgili siparişlere uygun olarak ürünlerin hazırlanması, toplanması, paketleme, kolileme, adresleme süreçlerinden sorumlu olacak, Ürün kabulü, stok sayım, boşaltma, taşıma işlerini yapabilecek, Merter-Güngören'deki genel merkezimizde görev alacak "Depo Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Bilgisayar kullanım hakimiyeti olan, El terminali kullanımına hakim, Tercihen benzer sektör ve pozisyonda görev almış Lojistik, depo ve stok takibi konularında tecrübeli, Analitik düşünebilen, Hızlı ve aktif, Ekip çalışmasına yatkın, Bay, askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıVARDİYALI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAK GELEN MÜŞTERİLERİ YÖNLENDİRECEK ARAÇ TAKİBİ, PARK YAPACAK SORUMLU VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, 5 yıl aktif sürücü ehliyetine sahip Tercihen askerliğini yapmış, Gebze Şekerpınar bölgesine ulaşım problemi olmayan 1800 TL + BAHŞİŞ

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Garson

 • Arvento Araç Takip Uzmanı

  Dilek Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması* Araç takip sistemi (Arvento) takılı araçların rutlarının takip edilmesi ve ilgili yöneticilere raporlanması * Cihazların sisteme kayıtlarının güncel tutulması * Cihazların talep, çıkış vs işlemlerin operasyon işlemleri * Ayrıca araçlarda takılı HSG- OGS takip * Araç filo departmanına diğer operasyonel işlerde destek

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer görevde 1-2 yıl çalışmış, Tecihen araç takip sistemi proğramlarını kullanmış veya çabuk kavrayıp kullanabilecek Tercihen cihazın montaj işlemlerini de bilen Ms-Office programlarına iyi derecede hakim, Sorumluluk sahibi, takipçi , işini geliştirebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Lojistik, Otomotiv, Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıDepo operasyonu veya sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesinde tecrübe sahibi, Depo elemanları / yükleme - boşaltma elemanları alınacaktır

  Aranan Nitelikleraskerliğini tamamlamış 20 ile 35 yaş arası personeller aranıyor.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Şoför

  Tutkun Et Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıToptan Et ve Et Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza şoför'ler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAvcılar, Beylikdüzü, Esenyurt civarında ikamet eden B,D,E Sınıfı dijital ehliyete sahip SRC ve PİSİKOTEKNİK belgelerine sahip İstanbul şehir trafiğine, güzergahlarına hakim Mercedes Benz Axor 3240 araç kullanma tecrübesine sahip Tercihen gerektiğinde et taşıyabilecek şoför'ler aramaktayız. Başvurular şahsen firma adresimizde yapılacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför

  Bind Çikolataİstanbul Avrupa, Tekirdağ 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup bünyesinde bulunan Bind Çokolata olarak; Silivri / Değirmenköy fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun şoför arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı - Tüm kargo faaliyetlerini ( şubelere, otellere, fast food firmalarına vs) gerçekleştirmek, - Şubelerden alınan iade ürünleri ilgili birimlere teslim etmek, - Danışma bölümünün iş süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerTercihen 2 yıl deneyimi olan, En az lise mezunu, E Sınıfı ehliyete sahip olan, Psikoteknik, SRC 2 ve SRC 4 Belgelerine sahip olan, Etkin iletişim kurabilen, Dikkatli, zamanını etkin kullanabilen, Askerliği ile ilişiği olmayan,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför

  Relax Modeİzmir Bugün

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Daha çok servis araçları tecrübesi olan, * SRC Belgesi ve Pisikoteknik Belgeleri, * En az 5 yıllık tecrübeli, * Tercihen BUCA semtinde oturan, * Esnek mesai şartlarına uyumlu. ŞOFÖR arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Tır Şoförü

  KPT Lojistikİstanbul Avrupa 10 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - En az 2 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Konteyner taşımacılığında deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Araç Sevk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?