Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Araştırma İş İlanları

Hepsini Temizle
Araştırma
 • Arge Personeli / İş Geliştirme

  Acar Groupİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİhtiyaçlara yönelik üretim numunesi hazırlamak İş geliştirme sürecinde yeni numuneler hazırlamak. Yeni fikirler ve öneriler ile yönetime sunum yapmak. Ürün geliştirebilmek .

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin deri bölümü veya el sanatları bölümünden mezun , Yaratıcı ve yeniliklere açık , takım çalışmasına yatkın , Tercihen matbaa sektörüne ilgisi veya tecrübesi olan , El becerelerinde başarılı , Takım çalışmasına yatkın , Askerliğini yapmış , 35 yaşını aşmamış , Gelişime ve öğrenmeye açık , İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden BAY , Lokasyon Beylikdüzü 'dür.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Sorumlu

 • Ar-Ge Elemanı

  Tüm Plastikİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon ile imalatta ürün geliştirmek, yeni ürün tasarlamak, müşterilerden gelen teknik sorunlara yanıt vermek, firmanın teknik destek ihtiyacı çerçevesinde olan tüm işlemlerde aktif rol almak.

  Aranan NiteliklerAR-GE bölümünde görevlendirmek üzere, 35 yaşını geçmemiş, Meslek okullarının Makine-Resim-Konstrüksiyon-Teknik ressam veya makina mühendisliği bölümünden mezun, teknik çizim programlarına hakim (solidworks ve banzeri CAD programlarını kullanabilen), grup çalışmasını seven, yeniliklere açık, işini severek yapacak, sigara kullanmayan, kalıcı bay eleman aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Yapı Malzemeleri, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam

 • Ağrı-Erzurum-Artvin-Kars-Iğdır-Erzincan-Ardahan-Bayburt- ( Anket Elemanı )

  Core Marketing GroupAğrı, Kars, Erzurum, Erzincan, Artvin, Iğdır, Bayburt 5 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıCore Marketing Group olarak , Hizmetini vermekte olduğumuz Uluslararası firmaların saha operasyon çalışmaları için takım arkadaşları alınacaktır. Çalışma tarihleri- 01 TEMMUZ / 08 TEMMUZ tarihleri arasında gerçekleşecek çalışma için başvurular alınmaya başlanılmıştır.

  Aranan NiteliklerTanıtım ve satış tecrübesi olan, Lise veya ünüversite mezunu veya okuyan İletişim kuvvetli, Prezantabl , dış görünüşüne önem gösteren, Disiplinli , motivasyonu yüksek, Ehliyetli 18- 40 yaş aralığında

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Denetçi, Anketör, Hostes

 • Satış Pazarlama

  Firma Adı GizliBursa, Yalova 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamız Tüketici ve kobileri kapsayan bu mobil uygulamasını,Türkiyede tüm kobileri kapsayacak bir alt yapıyı oluşturmuştur. Tamamı yerli bu projemiz Bursa başta olmak üzere İl ve ilçe bayilikleri ile organizasyonunu inşaa etmektedir. Firmamız bünyesinde ister iş ortaklığı ister 2.000 TL maaş + prim usulu ile çalışmak isteyen Çalışma arkadaşları ile detaylı bir görüşme randevu usulu ile sağlanacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan nitelikler ; * Çalışkan , Dürüst , Nitelikli * Hedef ve hayalleri olan Başarı odaklı * Kendi çalışma planını oluşturabilecek * Ciddi arayış içinde olanlar ve daha iyisini hak ettiğini düşünenler

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Plasiyer, Yönetici, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Yüzyüze Yetkilisi (Fulltime / Parttime)

  UNICEF Türkiye Milli Komitesiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıUNICEF’in 140’dan fazla ülkede çocuklar için yaptığı çalışmalar için fon sağlayan 36 Milli Komite’den biri olan UNICEF Türkiye Milli Komitesi destek vermek isteyen kişileri UNICEF’e düzenli destekçi olarak kazandırmak amacıyla İstanbul’da 8 senedir Yüzyüze Projesi’ni yürütüyor. Sivil toplum alanında ücretli bir iş deneyimi elde etme fırsatı kazanan proje yetkilileri aynı zamanda ikna ve iletişim gibi sosyal yeteneklerini de geliştirme imkanı elde ediyorlar. Genellikle üniversitede okuyan öğrenciler için 4-8 kişilik ekipler halinde çocuklar için çalışma fırsatı sunan bu projede çalışma alanlarını sokaklar, festivaller, fuarlar ve alışveriş merkezleri oluşturuyor. Her hafta proje çalışanlarının kendi belirlediği minimum 3 günde çalıştığı bu proje için UNICEF yeni yüzlerini arıyor.

  Aranan Nitelikler18- 28 yaş aralığında, Takım çalışmasına uygun, Sivil toplum alanında duyarlı, Kişisel gelişime açık, Yeteneklerini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı kişiler aranmaktadır.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıGayrimenkul satışında dünya lideri! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco' da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker markasının İzmir' deki ilk franchise ofisi olan Coldwell Banker KAR Gayrimenkul, 2012 yılının sonundan itibaren profesyonel kadrosuyla gayrimenkul alım, satım, kiralama ve proje geliştirme alanlarında müşterilerine nitelikli danışmanlık ve aracılık hizmeti vermeye Karşıyaka - Bostanlı' da devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerÇözüm Odaklı, Pozitif yaklaşımcı, Öğrenmeye açık, MS Office programlarına hakim, Grafik tasarım (Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweawer, Adobe Flash, Adobe Fireworks) programlarından 2 ya da 3 tanesine orta veya iyi düzeyde hakim, Diksiyonu düzgün, İzmir Karşıyaka'da ikamet eden, Ofis İdaresini yürütebilecek yetkinliklere sahip, 25-35 yaş aralığında bayan ofis asistanı aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul, Bankacılık / Finans, Medya

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışarak kimliğini ve görevini belli etmeden saha ziyaretleri yapıp, elde ettiği verileri objektif olarak değerlendirip raporlayacak, GİZLİ MÜŞTERİ / SAHA ARAŞTIRMACISI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Detaycı, gözlemci,titiz, araştırmacı kişiliğe sahip, Hızlı iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Sorumluk sahibi ve tarafsız davranabilen, 20-50 Yaş aralıklarında olan, Teknolojiyle ilgilenen ve akıllı telefon kullanabilen, Part time çalışabilecek, Bay/bayan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Anketör, Prodüktör

İş Habercisi - Araştırma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?