Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Asansör İş İlanları

Hepsini Temizle
Asansör
 • Elektronik İmalat Personeli

  Artemis Asansörİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* LEHİM YAPABİLEN * ELEKTRONİK KOMPONENTLERİ TANIYAN *POTADA LEHİM YAPABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR. *YOL+YEMEK+SİGORTA *SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Aranan Nitelikler* ELEKTRİK-ELEKTRONİK BİLGİSİ OLAN * ALANINDA TECRÜBELİ *ESENYURT,BEYLİKDÜZÜ,KÜÇÜKÇEKMECE,AVCILAR GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı

 • İş Açıklamasıİmalat Bölümünde ; Atölye bölümünün temizlenmesi, El aletlerinin toplanması ve bakımının yapılması, Üretim malzemelerinin taşınması , Yapılan üretim işlerinde görev alınması.

  Aranan NiteliklerMetal işleme işlerinde çalışmış olmak Usta çırak ilişkisine uyum sağlayabilme İletişim gücü kuvvetli B sınıfı ehliyeti olması Takım çalışmasına uyumlu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme Esenyurt ve Hadımköy civarında ikamet etme ( Tercih sebebidir)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Çırak, Eleman

 • Asansör Teknik Sorumlusu

  Cersan Asansörİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıasansör makanik ve elektrik projelerin çizilmesi , ara kontrollerin yapılması,asansör ruhsat ve teknik dosyalarının hazırlanması

  Aranan Niteliklermakine yüksek okul mezunu,aoutocad kullanımı çok iyi olan,sektörde deneyimli

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Tekniker

 • Asansör Teknik Mühendis

  Cersan Asansörİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasısaha rölevesi alınması , asansör yerleşim projesi çizilmesi , projeye uygun satınalma listelerinin hazırlanması,asansör işlerimleri ara kontrolleri yapılması ve son kontrol işlemlerinin yapılması,

  Aranan Niteliklerasansör sekntöründe deneyimli,makine mühendisi,ikili ilişkileri kuvvetli,dinamik , seyehat engeli olmayan ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Müdür, Mühendis, Uzman, Yetkili, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmış olduğumuz büyük beyaz eşya firmalarına ve otomasyon ağırlıklı yeni modern makine yatırımları ile yurt dışı müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam eden tel,yay,kelepçe sistemleri üretimi yapan bir firmamız için kalite kontrol elemanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (ilgili bölümlerinden) Kartal,Pendik,Kaynarca,Güzelyalı,Tuzla,Gebze civarlarında ikamet eden Vardiyalı sistemde çalışabilecek Kalite kontrol alanında tecrübeli Ölçü aletleri kullanabilen Teknik resim okuyabilen Üretim fabrika alanında çalışmış olan Askerliğini tamamlamış İletişim alanında kendine güvenen 22-35 yaş aralığında

  Sektör: Demir-Çelik, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Usta, Ustabaşı, Usta Yardımcısı

İş Habercisi - Asansör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?