Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Basın Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Basın Yayın
 • Çağrı Merkezi Satış Temsilci

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıUlusal gazetenin İstanbul merkezinde satış,tanıtım ve pazarlama görevlerini yürütecek çağrı merkezi satış temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Çağrı merkezi çalışmasına uygun özelliklerde olmak - Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, - Disiplinli, verilecek yönlendirmelerle idarecilik özelliklerine sahip olacak, - Pazarlama ve satış çalışmalarında ikna edici olabilmek, - Satış hedefli çalışmaya uyum sağlıyabilmek - Tercihen İngilizce bilmek, - Konu ile ilgili en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak -Kurtköy'e ulaşım sıkıntısı olmayan bay&bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin editörlüğünü yapacak bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin edebiyat veya iletişim fakültelerinden mezun, - Haber dili ve haber oluşturma yetkinliğine sahip ve bu alanda tecrübesi bulunan, - Ekonomi alanında bilgi sahibi olan ve bu alanda kendini geliştiren ya da geliştirebilecek, - Köklü bir yayının, yayın ilkelerini kısa sürede özümseyerek tüm yayın aşamasındaki içerik hazırlığını üstlenebilecek, - Tercihen tasarım konusuna hakim; quark xpress gibi programların bilgisine sahip, -Kurtköy'ye ulaşım sorunu olmayan bay&bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Medya

  Pozisyon: Editör

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere aşağıda makine parkurunda belirtilen makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları" arayışımız bulunmaktadır: Roland 704 Roland 702 (ön – arka) Roland Rekord (ön – arka) Roland Rekord 1 – 1 Roland 200 50-70

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • Web Baskı Kalfası

  Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web Baskı Bölümü için görevlendirilecek Kalfa adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web Baskı bölümünde görev yapacak, Web Baskı departmanında 3-4 yıl tecrübe sahibi, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Web Baskı Kalfaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Kalfa

 • Web Baskı Elemanı

  Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web Baskı Bölümü için görevlendirilecek adaylar,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web Baskı bölümünde görev yapacak, Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Web Baskı Elemanları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesinde inşaat, sanayi, lojistik, hizmet, enerji ve medya sektörlerinde faaliyet gösteren müşterimiz için ''İngilizce Internet Editörü'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Basın Yayın ve Gazetecilik bölümünden lisans mezunu, Gazetecilik tecrübesi olan ve internet haberciliği alanında deneyim sahibi, Medya sektöründe en az 4 yıl deneyimli, Türkçe ve yabancı kaynaklardan araştırma yapıp İngilizce haber üretebilecek, İngilizce ve Türkçe'yi iyi ve etkin kullanabilen, İngilizce dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim, İletişimi kuvvetli, editörlük alanında yetkin, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen 30 yaşını aşmamış.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • İş AçıklamasıAltınbaş Holding bünyesinde kurulmuş olan, mücevherat sektörüne yönelik yayınlar hazırlayan kuruluşumuzda dünya mücevher endüstrisindeki gelişmeleri takip etme, çeviri yaparak içerik oluşturma, çeşitli haber kaynaklarından gelen haberleri kontrol etme ve dergilerde yayınlanacak hale dönüştürmek için gerekli düzenlemeleri yapma konularında görev yapacak "Yabancı Haberler Editörü" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYABANCI HABERLER EDİTÖRÜ Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık / İngiliz Dili Edebiyatı ya da benzer bölümlerinin 3. ya da 4. sınıflarında okumakta olan veya yeni mezun, Part time ya da full time çalışabilecek, Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen, Dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen, Yoğun çalışma ortamına uyum gösterebilecek, Takip yeteneği güçlü, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Mücevher ve moda dünyasına ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • Medya ve İletişim Stajyeri

  Memorial Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.

  Aranan NiteliklerMedya ve İletişim departmanımızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, Sinema ve Televizyon, Gazetecilik bölümlerinde Eğitimine devam etmekte olan Sigortası okul tarafından karşılanan, İletişim becerileri gelişmiş ve öz güveni yüksek, Haftada en az 4 tam gün devam edebilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz medya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Yemek Editörü'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümlerinden mezun, Yemek dergisi, yemek sitesi gibi mecralarda en az 1 yıl editörlük tecrübesi olan, Yemeklere ilgisi olan ve bu alanda içerik üretebilecek, Yabancı kaynakları araştırıp çeviri yapabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan, Türkçe dilbilgisine hakim ve yazı yazmayı seven, Araştırmayı seven ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Medya, Holding

  Pozisyon: Editör

 • Foto Muhabir / Kameraman

  YAYIN DÜNYASI YAYINCILIK GAZETECİLİKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıVideo röportaj yapılması, organizasyonların takibi ve haber hazırlığı, Mücevher fotoğraf ve videolarının çekilmesi, Firma tanıtım filmlerinin hazırlanması, Stüdyo ortamında modelli mücevher koleksiyon çekimleri yapılması, Video ve fotoğrafların edit edilmesi ve yayına hazır hale getirilmesi, Firmaların ve Altın Dünyası’nın web sitelerinde sosyal medya hesaplarında paylaşılması, Görsel arşivinin düzenlenmesi ve güvenliğinin sağlanması,

  Aranan NiteliklerAltınbaş Holding çatısı altında kurulan, kuyumculuk ve mücevherat sektörüne yönelik faaliyet gösteren yayın grubumuzda görevlendirilmek üzere ‘’Foto Muhabir & Kameraman’’ aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili ön lisans / lisans bölümlerinden mezun ya da mezun olabilecek durumda olan, Fotoğraf ve video konusunda deneyimli, Final Cut, Adobe After Effects, Photoshop programlarını ileri derecede kullanabilen, Dijital fotoğrafçılık ve video konusundaki gelişmeleri takip eden, Sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar,

  Sektör: Yayıncılık, Ajans, Reklamcılık

  Pozisyon: Fotoğrafçı, Kameraman, Muhabir, Editör

 • İş AçıklamasıKARİYERİNİZE ÇAĞRI MERKEZİ TAKIMIMIZA KATILARAK BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ? 32.yılında büyümeye ve genişlemeye devam eden: KOÇAK GRUBU'na bağlı Koçak Çağrı Merkezi Hizmetleri'ne katılmaya hazır mısınız? Koçak Call Center, çağrı merkezi kariyerinize başlamanız için katılımınızı bekliyor. İŞ TANIMI: Eğitim süresi sonrasında, kurumumuzda çalışan eğitim danışmanları için müşterilerimizi arayarak görüşme bilgilendirmesi yapılmasıdır. ÖNEMLİ NOT: Görevimiz; telefonda görüşme yapmak üzere sabit ve düzenli ofis çalışmasıdır. Çalışanlarımızdan telefonda pazarlama, satış gibi bir çalışma kesinlikle istenmemektedir.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, hırslı ve kendini geliştirmeye önem veren Diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve Takım çalışmasına yatkın 40 yaşını aşmamış Bayan SABİT MAAŞ + PRİM +YEMEK+ SSK +SERVİS Çalışma Saatleri: 09:30 - 18:30 Not: Secretcv.com üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman

 • Üretim Planlama Sorumlusu

  Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBaskı planlaması yapabilecek Baskı sürecini takip edebilecek

  Aranan NiteliklerMatbaa deneyimi olan 25-45 yaş aralığında Bayan İş takibi yapabilecek İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına uygun Baskı öncesi ve sonrasına hakim

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Çağrı Merkezi

  Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMEGEP(mesleki eğitim ve öğretim sisteminin güçlendirilmesi projesi) kapsamında online satış üzerinden seksen bir ilde megep modül kitabı dağıtımı yapmaktayız. MEGEP kitapları dağıtım süreciyle ilgili meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek üzere çağrı merkezi departmanımıza ekip üyeleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün İletişim gücü kuvvetli Pozitif, güler yüzlü İş takibinde sonuç odaklı çalışabilen

  Sektör: Yayıncılık, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Üretim Elemanı

  Netsel Grafikİstanbul Avrupa 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın üretim, montaj, sevkiyat bölümlerinde çalışabilecek.Takım çalışmasına yatkın personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu,vardiyalı çalışabilecek bay üretim personeli alınacaktır.Personel servisi yemek, sigorta mevcuttur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYazılı Basın Departmanında Yayın Takip Sorumlusu olarak görev yapacak arkadaşlar arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Medya sektöründe çalışmaya istekli, İletişimi kuvetli MS Office programları kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Kitap Editörü (Redaktör)

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıYayın programındaki kitapları okuyarak, genel kurgu, yazarın üslubu ve metnin akıcılığını korumak kaydı ile gerekli cümle düzenlemeleri, noktalama işaretleri ve imla hataları yönünden düzeltimlerin yapılması sureti ile kitapların yayıma hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun, Yayıncılık alanında en az 3 yıl tecrübesi olan, Türkçe ve İngilizceye ileri düzeyde hakim, Türkçe yazım ve imla kurallarına hakim, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir,

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Uzman

 • Öğretmen Aranıyor

  Morpa Kültür Yayınlarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMorpa Kampüs soru yazma ve soruların videoya çekilmesi konusunda tecrübeli, part-time çalışabilecek sınıf ve branş öğretmenleri arıyor.

  Aranan NiteliklerAktif olarak öğretmenlik görevini sürdüren, Soru yazma konusunda tecrübeli, Soruların video çözümlerini yapabilecek, Ses tonu ve diksiyonu videolar için uygun, Eğitim teknolojilerini takip eden öğretmenler arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Editör

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 18 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • Basın Danışmanı

  Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basın Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?