Basın Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Basın Yayın
 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul, Nişantaşı’nda otuz iki senedir faaliyet gösteren Sanat Galerisi için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘ Erkek Ofis Elemanı' aranıyor.

  Aranan Niteliklerİş mekanımız Nişantaşı’nda olduğu için mümkünse iş mekanına uygun mesafede ikamet eden (Nişantaşı, Mecidiyeköy, Şişli, Etiler, Beşiktaş vs.) En az lise mezunu, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen ( Tercihen SRC belgesi sahibi ) Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-35 yaş arası YALNIZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların, ücret beklentisi belirtilmemiş, fotoğrafsız CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Memur

 • İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 27 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYabancı kitapların telif hakları sürecini takip edecek, süreç ile ilgili olarak ; Hukuki ve mali işleri yürütecek, Yeni yayınları ve güncel gelişmeleri yakından takip ederek yeni projeler üretebilecek, Editöryal konularda iletişimi sağlayacak, İlgili raporlamaları yapacak "Telif Hakları Editörü" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Yayıncılık alanında telif haklarında en az üç yıl tecrübesi olan, İngilizceye ileri düzeyde hakim, İngilizcenin yanı sıra Fransızca ya da Almanca dillerinden en az birine hakimiyet tercih sebebi, Sözleşme hukukuna hakim,  Kitap okumayı ve araştırmayı seven, yayın dünyasını yurtdışında ve yurt içinde takip eden, MS Office programlarını çok iyi derecede takip eden, raporlama yapabilen, Koordinasyon yeteneğine sahip, aynı anda birden fazla işe hakim olabilen, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, Sistemli çalışmaya yatkın, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, 30 yaş ve üzerinde, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir,

  Sektör: Eğitim, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çıkartmayı Düşündüğü ; Sektörel Dergilerde Görevlendirilmek Üzere, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEditörlükte En Az 2 yıl Deneyimli, Tercihen Dergicilik Alanında Çalışmış, Editöryal İçerik Üretiminde Kusursuz, Türkçe ve İngilizce Dil Bilgisine Son Derece Hakim, Araştırmacı,Dinamik,Yeniliklere ve Gelişime Açık, Çevresine Popüler Kültüre ve Yeniliklere Meraklı, İlgilendiği Konulara Farklı Bakış Açıları ile Yaklaşabilen, Tercihen Web içeriği üretme ve Yönetme konusunda Deneyimli, Sosyal Medya Uygulamalarını takip eden, Sektörelere dair Bilgi ve Terminoloji konusunda hızlı öğrenme ve adaptasyon becerisi olan, Telif Hakları ve Yayıncılıkla ilgili diğer yasa ve kurallar hakkında bilgi sahibi , Ms office ve adobe programlarını iyi derecede kullanabilen, Yapıcı,çözüm üretici,stres,zaman ve ilişki yönetimi konusunda kendine güvenen,

  Sektör: Ajans, Halkla İlişkiler, Medya

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Ajans Başkanı, Editör, Gazeteci, Reklam Metin Yazarı

 • Sadık Uygun Eğitim Yayınları Pazarlama Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYayınevimiz 1997 yılında kurulmuştur. Kurucusu Sadık Uygun’dur. Sadık Uygun; eğitimcidir. Sınıf öğretmenliği, branş öğretmenliği, rehberlik ve müfettişlik görevlerinde bulunmuştur. Mesleki formasyonunu yayınevine aktarmış yayıncılığı alışık sistemin dışına taşımıştır. Yayınevimiz öğretmen eksenli öğrenci merkezlidir. Yani öncelikle öğretmenin sınıf içindeki işini kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Bu nedenle çocuğun tüm kazanımları en kolay yönden nasıl öğreneceği hesaplanmış, kitaplar buna göre düzenlenmiştir. Ürünlerimiz düz ofset, dört renk kaliteli baskı olup ürünlerimizin marka tescili ya da faydalı model tescili bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Yayınevi tecrübesi olan, Özellikle Adobe Indesign programını ileri düzeyde kullanabilen, En az 8-10 yıl tecrübe sahibi, Dikkatli ve hızlı klavye kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu çalışabilen, Uzman Grafiker(Dizgici) aramaktayız.

  Sektör: Eğitim, Eğlence

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Eğitmen, Uzman, Eleman

 • İş AçıklamasıTam-zamanlı Çalışacak Veri-Giriş Elemanı Aranıyor Windows Office programlarına vakıf

  Aranan Nitelikler25-35 yaşlarında Titiz ve sakin yapıda En az bir yıllık çalışma tecrübesi olan Ücret: Net 1400TL-1750TL + Yemek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör

 • MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıLÜTFEN İLANI OKUYUP BAŞVURU YAPINIZ. Mesai Saatler dışında Mesaj yada arama yapmayınız. Müşterilerimizin sahip oldukları ürünleri, satış ve reklam kalitesini artırmak amacı ile Manken, model ile ürün çekimleri yapılacaktır. Ürünler web sitelerine eklenecektir. yüz çekilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerTekstil firması için bayan model aranmaktadır. Çekim yapılacak ürün kategorileri Ayakkabı, Terlik, Çorap, Tayt, iç giyim Resimlerde firmanın isteği üzerine yüz görünmeyecektir, Sadece belli ürünlerde küpe kolye yüz görünmesi gereken zorunlu ürünlerde yüz görünecektir. İlgilenecek kişiler, 3 Adet resim bir adet boydan olacak şekilde, adı soyadı, boy, kilo, gibi bilgiler gönderilirse firma tarafından modeller değerlendirilecek ve geri dönüş yapılacaktır. Tercihen daha önce iç giyim veya profesyonel çekime katılmış kişiler öncelik alınacaktır. Başvurularınız için whatsapp veya mail atarak yapabilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Tekstil

  Pozisyon: Manken, Oyuncu, Eleman

 • Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basın Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?