Basın Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Basın Yayın
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin editörlüğünü yapacak bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin basın yayın veya ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 2 sene tecrübeli Güncel gelişmeler ve ekonomi anlamında bilgi sahibi ve kendini geliştirmeye açık Gerekli sorumlulukları alabilecek Konuşma ve yazı dilinde gerekli beceriye sahip olan Girişken ve iletişimi kuvvetli MS Office Programlarına hakim 25-40 yaş arası Bay/Bayan personel aranmaktadır.

  Sektör: Ajans, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Balıkesir, Tekirdağ, Tüm Türkiye 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerimizin sahip oldukları ürünleri, satış ve reklam kalitesini artırmak amacı ile Manken, model ile ürün çekimleri yapılacaktır. Ürünler web sitelerine eklenecektir. yüz çekilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerTekstil firması için bayan model aranmaktadır. Çekim yapılacak ürün kategorileri Ayakkabı, Terlik, Çorap, Tayt, iç giyim Resimlerde firmanın isteği üzerine yüz görünmeyecektir, Sadece belli ürünlerde küpe kolye yüz görünmesi gereken zorunlu ürünlerde yüz görünecektir. İlgilenecek kişiler, 3 Adet resim bir adet boydan olacak şekilde, adı soyadı, boy, kilo, gibi bilgiler gönderilirse firma tarafından modeller değerlendirilecek ve geri dönüş yapılacaktır. Tercihen daha önce iç giyim veya profesyonel çekime katılmış kişiler öncelik alınacaktır. Başvurularınız için whatsapp veya mail atarak yapabilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Oyuncu, Manken

 • İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYayınevi profiline ve gündeme uygun kitapları keşfetmek veya projeler üretmek, kitap özeti çıkarmak, yayın kurulunda onaylanan kitapların fiziksel üretimine dek tüm süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Edebiyat Fakülteleri veya Gazetecilik bölümlerinden mezun, Kitap yayıncılığı alanında 2 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, Türk dili yazım kurallarına hakim, Edebiyat dünyasını ve gündemi takip eden ve sıkı bir kitap okuru olan, Yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, Temsil yeteneği yüksek, prezantabl, Bağlı bulunduğu birimin asistanlığını yapabilecek, Bayan İngilizce yeterliliği tercih sebebidir,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • Fazilet Neşriyatİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİlkokul ve Ortaokul Yayınları için; İlköğretim Matematik Öğretmeni Fen Bilgisi Öğretmeni Sosyal Bilgiler Öğretmeni Türkçe Öğretmeni Lise Yayınları için; Lise Matematik Öğretmeni Lise Kimya Öğretmeni Lise Edebiyat Öğretmeni Lise Tarih Öğretmeni İlköğretim ve Lise Ortak ; İngilizce Öğretmeni

  Aranan NiteliklerKurum dışında soru hazırlayan öğretmenlerin çalışmalarının kontrolünü gerçekleştirecek, Deneme çalışmaları hazırlayacak, Yazım ve tahsis işlerini yürütecek. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • PERGE YAPIMİstanbul Avrupa 9 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTGRT İŞ KONUŞALIM PROGRAMINDA PROGRAM SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ ;

  Aranan NiteliklerPart Time -Full time Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,

  Sektör: Reklamcılık, Medya

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • Sembol Medya GazetecilikBalıkesir, Tüm Türkiye 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGazete sayfa tasarımı ve haber dizilimi yapmak, Web sitelerimizin haber görsellerinin Corel Draw, Indesign ya da Adobe Photoshop programlarında hazırlanması ve sisteme yüklenmesinde görev almak, Editörlük yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İletişim Fakültelerinin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tasarım, Reklamcılık bölümlerinden mezun (Adayın yetkinliğine göre lise veya meslek yüksek okulları mezunu da tercih edilir.) Grafik tasarım, özellikle gazete sayfası tasarımı, sayfa sekreterliği, editörlük, reklam ve ilan düzenlemede en az 2 yıl tecrübeli, alanında uzmanlaşmış ( Tercihen ulusal veya yerel gazetelerde iş tecrübesi olan adaylar ) İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, yaratıcı Yüksek tempoda çalışmayı kabul eden ve mesai problemi olmayan, İşini benimseyerek yapacak, Erkek adaylarda askerlikle ilişkisi bulunmayan, Balıkesir Merkez'de ikamet edebilecek.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Editör

 • Sadece Haber Medya Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİnternet haberciliği dünyasına merhaba diyen ulusal haber sitemiz için, Full Time Gece editörü takım arkadaşları arıyoruz. Görev tanımı: Günlük ajans ve haber takibini yaparak, Siteye ilgili haber, bilgi ve içerik girişlerini yapmak, Haberleri copy+paste değil düzenlemek, özel haber haline getirmek, Ajans dışındaki çalışmaların yanı sıra özel foto galeri hazırlamak.

  Aranan Nitelikler- Deneyimli, -Fotoğraf ve video tasarım programlarına hakim (Photoshop, Edius, Aftereffects -internet için video montaj programları-, vb.), -Sosyal medyayı etkin olarak kullanabilen, Araştırmayı, okumayı seven ve gündemi takip eden, - Editörlüğü kopyala- yapıştır versiyonuyla algılayan değil; Bir konu hakkında haber- içerik yazabilen, ajanstan gelen haberler üzerinde düzenleme-oynama yaparak özel haber haline getirebilen, haberi farklı gören, -Dikkatli ve titiz çalışabilen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın arkadaşlar arıyor ve sizi tanımak istiyoruz...

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • DEMOON TURİZİMTüm Türkiye, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıN10 TV yeni yayın ilkeleriyle yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Kanalımız bünyesinde bulunan Naja Cast Ajans ise bu ilkeler doğrultusunda Türkiye'nin yeni yüzlerini arıyor. Dizi, film, reklam, katalog çekimleri ve dublaj çalışmaları için her yaştan deneyimli veya deneyimsiz oyuncu, model ve dublör aranmaktadır. Başarılı olacağına inanan, kendine güvenip ben de varım diyen adayları bekliyoruz. NOT: Kurumumuzca, talepte bulunan adaylarımız için, uzman eğitim kadromuzla eğitim desteği verilecektir.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya deneyimsiz, Kendine ve yeteneğine güvenen, Oyunculuk platformunda yer almak isteyen, Eğlenirken kazanan, kazanırken eğlendiren bir işim olsun diyen, 0-70 yaş arası oyuncular.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Anketör, Animatör, Dansçı, Fotoğrafçı

 • İş AçıklamasıKARİYERİNİZE ÇAĞRI MERKEZİ TAKIMIMIZA KATILARAK BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ? 32.yılında büyümeye ve genişlemeye devam eden: KOÇAK GRUBU'na bağlı Koçak Çağrı Merkezi Hizmetleri'ne katılmaya hazır mısınız? Koçak Call Center, çağrı merkezi kariyerinize başlamanız için katılımınızı bekliyor. İŞ TANIMI: Eğitim süresi sonrasında, kurumumuzda çalışan eğitim danışmanları için müşterilerimizi arayarak görüşme bilgilendirmesi yapılmasıdır. ÖNEMLİ NOT: Görevimiz; telefonda görüşme yapmak üzere sabit ve düzenli ofis çalışmasıdır. Çalışanlarımızdan telefonda pazarlama, satış gibi bir çalışma kesinlikle istenmemektedir.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, hırslı ve kendini geliştirmeye önem veren Diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve Takım çalışmasına yatkın 40 yaşını aşmamış Bayan SABİT MAAŞ + PRİM + SSK +SERVİS Çalışma Saatleri: 09:30 - 18:30 Not: Secretcv.com üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman

 • Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 13 Temmuz 2016

  İş AçıklamasıKurum bünyesindeki her türlü basılı ve dijital materyalin, okul kitaplarının, soru bankalarının oluşturulması, grafik ve tasarımının yapılması, basım takibinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yaratıcı, vizyonu geniş, İletişim ve problem çözme becerisi yüksek, iş bitirici, Animasyon yapımı ve karakter tasarımı konusunda deneyimli, Adobe ürünlerini kullanabilen, 10 parmak klavye kullanmasını bilen, Macintosh bilgisayar kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma şartlarına uyum gösterebilecek bay adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • Firma Adı GizliTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 6 Temmuz 2016

  İş AçıklamasıYayınevimizde görevlendirilmek üzere, alanında en az 3 yıl deneyimli, yayıncılıkta kendisini geliştirmek isteyen, ekip çalışmasına uyumlu Matematik Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tam zamanlı çalışabilecek, Eğitim ve yayıncılık alanındaki değişimlere açık, kendini geliştirmek isteyen, Ekip çalışmasına uyumlu ve özveri sahibi, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, TEOG, YGS ve LYS sınavlarına yönelik soru yazabilecek, yazılmış yayınları inceleyebilecek, En az 3 yıl deneyimli Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Öğretmen

 • Firma Adı GizliTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 6 Temmuz 2016

  İş AçıklamasıYayınevimizde görevlendirilmek üzere, alanında en az 3 yıl deneyimli, yayıncılıkta kendisini geliştirmek isteyen, ekip çalışmasına uyumlu Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tam zamanlı çalışabilecek, Eğitim ve yayıncılık alanındaki değişimlere açık, kendini geliştirmek isteyen, Ekip çalışmasına uyumlu ve özveri sahibi, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, TEOG, YGS ve LYS sınavlarına yönelik soru yazabilecek, yazılmış yayınları inceleyebilecek, En az 3 yıl deneyimli Türkçe Öğretmeni aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Öğretmen

 • Fazilet Neşriyatİstanbul Avrupa 9 Haziran 2016

  İş Açıklaması1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGrafik tasarım bölümlerinden mezun ya da konuyla ilgili eğitim almış, Alanında 2-3 yıl deneyimli (tercihen ajans deneyimli), Görsel gücü ve algısı kuvvetli, Özgün tasarım yeteneğine sahip ve çizgi üstü işlerde kendini kanıtlamış, Hızlı fikirler üretip, uygulayıp, sunabilen ve işi sonuçlandıran, Kendini sürekli geliştiren, alanıyla ilgili yenilikleri sürekli takip eden, Mac platformunda ileri düzeyde programlara hakim (InDesign, Illustrator, Photoshop), Motivasyonu yüksek, bilinçli ve sorumlu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Örnek çalışmalarını referans olarak sunabilecek, Takım çalışmasına inanan. Tercihen İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Basın Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?