Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Basın Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Basın Yayın
 • Üretim Planlama Uzmanı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDergilerin üretim aşamasındaki tüm süreci takip ve koordine etmek, Dergilerin üretim sürecini tüm teknik detayları gözeterek; kağıt üzerinde planlamaktan dağıtım/aboneye ve satışa kadar yürütmek, Dergilerin genel yayın yönetmenleri, görsel yönetmenleri, reklam rezervasyon , renk ayrımı , matbaa, abone ve dergi yönetimi arasında bilgi akışını ve koordinasyonu sağlamak, Dergi üretim sürecindeki olası fason işlerin takibini yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Üretim Planlama Elemanı olarak en az 1 yıllık deneyime sahip, Tercihen Matbaa sektöründe deneyimli ya da bu sektörde kendini geliştirebilecek, Haftalık ve aylık üretim planlarını hazırlayacak ve sevkiyata kadar tüm süreci takip edebilecek, Üretimle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip edecek, Çalışmalarıyla ilgili dönemsel rapor ve analizleri yapacak, yönetime sunacak, Fason işlerle ilgili iş akış sürecini takip edecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar çin askerlik görevini yerine getirmiş adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Uzman

 • Grafik Tasarımcı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPazarlama ve iletişim malzemeleri çalışmalarının tasarlamak, basılı işlerin sürecinin takip etmek, Belirlenmiş içerikler doğrultusunda tasarımlar yapmak, Mağaza içi ve dışı tüm basılı işlerin hazırlanması, uygulanması ve tüm süreçlerini yürütmek, Sezonluk kampanya görsellerini hazırlamak.

  Aranan NiteliklerGrubumuzun Perakende Şirketinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl grafik tasarım ve baskıya hazırlama konusunda deneyimli, Photoshop, Illustrator, Indesign vb görsel düzenleme programlarına hakim, 3D tasarım konusunda tecrübeli Yaratıcılığına güvenen ve pratik çözümler üretebilen, Baskı teknolojilerine hakim, Hızlı, dikkatli ve temiz çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşin tüm aşamalarında takip yetisine sahip, Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Grafik Tasarımcı" aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Grafiker

 • Sezonluk Satış Danışmanı

  Turkuvaz Medya GrubuAdana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKategorisinde aktif olarak satış yapmak, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek,

  Aranan Nitelikler28 Ağustos-15 Ekim arası çalışabilecek En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Satış Danışmanları Aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Satış Danışmanı

  Turkuvaz Medya GrubuAdana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKategorisinde aktif olarak satış yapmak, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek,

  Aranan NiteliklerMağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Satış Danışmanları aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Yönetim Asistanı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıToplantı ön hazırlıklarını yaparak toplantı notlarını ve sunumlarını hazır hale getirmek, Verilen görevler doğrultusunda diğer birimler ile gerekli bilgi akışını sağlamak ve takip etmek, Telefon ve e-posta trafiğini yönetmek, Seyahatlerle ilgili organizasyonları yapmak.

  Aranan NiteliklerEn az yüksekokul mezunu, En az 2 yıl departman asistanlığı deneyimi olan, MS Office Programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, görünümüne özen gösteren ve iletişimi kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, pratik “Yönetim Asistanı” aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıBasım - Yayın ve Promosyon ürünleri konusunda sektör öncüsü olan şirketimize Sert Kapak Taslama Ustası alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDA 270 Kolbus makina kullanabilen , Askerliğini yapmış , Matbaa sert kapak üretiminde tecrübeli Tercihen mekanik konusunda bilgi sahibi İstanbul avrupa yakasına ikamet eden , Esenyurt , Avcılar , Yenibosna , Bağcılar , Beylikdüzü , Esenkent bölgesine servis imkanımız vardır.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Usta

 • Sevkiyat Şoförü

  Acar Groupİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde mal sevkiyatını zamanında ve düzgün bir şekilde yapabilecek,işini takip edebilecek şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSrc belgesi bulunan , Sevkiyat Şoförlüğü konusunda tecrübeli Dış işlerin takibini yapabilecek , Sorumluluk bilincine sahip , En az lise mezunu , Askerlikle ilişiği bulunmayan , Aktif araç kullanabilen , İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay adaylar

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Şoför

 • Organizasyon Sorumlusu

  Prosis Danışmanlıkİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz; yayıncılık, reklam ve sosyal medya alanlarında faaliyet göstermekte olan müşterimizin İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan merkezi için Organizasyon Sorumlusu arayışı içindeyiz. Lokasyon: İstanbul / Anadolu Firmanın yayınladığı dergiler bünyesinde yürütülen organizasyonların operasyonel süreçlerini yönetmek, Marka etkinliklerinin müşteri ve operasyonel süreçlerini yönetmek, Hali hazırdaki müşterilerin devamlılığını sağlamak, Yeni müşteri potansiyelleri geliştirmek, Yeni projeler geliştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iletişim ve ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Etkinlik, halkla ilişkiler, sosyal medya, reklam veya medya ajanslarının müşteri ilişkileri, satış veya operasyon birimlerinde en az 2 sene deneyim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmayan veya en az 2 sene tecili bulunan, takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Yayıncılık

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Tabaka Baskı Bölümü için görevlendirilecek Kalfa adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tabaka Baskı bölümümüzde görev yapacak, En az 2-3 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • Editör

  Sigorta Mediaİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEditör, Editör Yardımcısı, Stajyer Medyanın her alanında faaliyet gösteren mini ajansımıza takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSigortacılık veya iletişim mezunu. Medyanın her alanında görev ve sorumluluk üstlenebilecek. Sigortacılığa veya ekonomiye ilgi duyan iletişim mezunu, ya da Gazeteciliğe ve Medya dünyasına ilgi duyan Sigortacılık ile ilgili Yüksekokul ve Fakülte mezunu çalışma arkadaşları arıyoruz. Daha önce bir medya kuruluşunda (Dergi-Gazete) çalışmış olması, yabancı dil biliyor olması ve Anodulu Yakısında ikamet ediyor olması tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Medya, Sigortacılık

  Pozisyon: Editör

 • Matbaa - Genel Başvuru

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere Roland 702, Roland 704 makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları ve Kalfaları", Heidelberg ve Sthal makinelerinde tecrübeli "Kırma Usta ve Kalfaları" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Sosyal Medya Uzmanı

  Bts Yangın Güvenlik Yapıİstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSektörün tecrübeli ve lider firmalarından birisi olan ve Yangından Korunma Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Firmamızın, Reklam bölümünde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır - Sosyal medyada şirket faaliyetlerini yayınlayıp, tanıtımını yapabilecek, - Web Sitesi düzenlemesi, güncellemesi yapabilecek, - Teknik Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar, Elektrik, Elektronik bölümünden mezun, - Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,

  Aranan Nitelikler- 20-35 yaşları arasında Bay ve Bayan, - MS Office bilen, Grafik tasarım programları kullanabilen, - Bilgisayar ve yazılım alt yapısı olan, - Tercihen sigara kullanmayan, - Tercihen Kavacık, Beykoz bölgesine yakın ikamet eden, - Askerliğini yapmış olması gereklidir. - Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Sosyal Medya Uzmanı

 • Muhabir

  Erne Medyaİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıErne Gazetecilik bünyesinde 15 günde bir yayınlanan 212 Haber Gazetesi için MUHABİR çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİletişim Fakültesi mezunu, Muhabirlik tecrübesi olan, Dil bilgisi ve yazım kurallarına hâkim, Haber diline hâkim, Özel haberler üretebilecek, Röportaj yapabilecek, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri yüksek, Haber alanında gelişime açık, Avrupa Yakası’nda ikamet eden (Tercihen Başakşehir ve çevre ilçelerde oturan), Askerlik görevini tamamlamış, bay.

  Sektör: Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Muhabir

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web ve Tabaka Baskı Bölümleri için görevlendirilecek Usta adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web ve Tabaka Baskı bölümlerimizde görev yapacak, En az 4-5 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıMEGEP(mesleki eğitim ve öğretim sisteminin güçlendirilmesi projesi) kapsamında online satış üzerinden seksen bir ilde megep modül kitabı dağıtımı yapmaktayız. MEGEP kitapları dağıtım süreciyle ilgili meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek üzere çağrı merkezi departmanımıza ekip üyeleri ve yöneticisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya tecrübesiz; Uzun soluklu çalışabilecek, bu işi ciddi bir meslek olarak gören telefonda satış yoktur, sadece telefonlara cevap verebilecek, daha çok müşteri destek olarak çalışabilecek Çalışma günleri; Sadece hafta içi; 08.00-18.00 arasıdır. CUMARTESİ öğlen 14.00da paydos Not: Tecrübe aramıyoruz, ama tecrübeli ise takım liderliğine adayımızdır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ARANAN NİTELİKLER: - İkna kabiliyeti yüksek,telefonda konuşmayı seven - Hedef odaklı, enerjik, başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen - Kendine güvenen, hırslı ve azimli - Tecrübeli veya tecrübesiz - Bay, Bayan Çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışanlarımızın mutluluğu önceliğimiz. Bu yüzden; - Garanti maaş ödemesi yaparız. (Herşey dahil net ücret 1600 TL) Yılbaşı, Bayram gibi dönemlerde extra prim verilir. - Çalışanlarımızın fikirleri değerlidir. Getireceği çözümlerle fayda sağlayanlar extra ödüllendirilir. -Ekip Şefi,Back Office,Takım Lideri,Operasyon Müdürü vs. gibi farklı pozisyonlara yükselebilir, kariyer yapabilirsiniz. Not: İlana başvuranlara; seçilirse birkaç gün içinde, İS BASVURU başlığı altında; iş görüşmesi için davet sms'i gönderilir. Lütfen sık sık gelen sms'lerinizi takip ediniz. Lütfen şartları ve imkanları bilerek iş görüşmesine geliniz. Görüşmede; "ben bir düşüneyim" dememenizi rica ederiz. Bizimle çalışmaya istekli ve kararlı adaylarla, uzun soluklu çalışmak isteriz.

  Sektör: Yayıncılık, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • By Mmb Medya / Hayatta Herkesin Bir Rolü Vardır / Bluestar Cast

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER BlueStar CAST Ajans Ailesi, oyunculuk için çıktığınız yolda sizinle beraber yürümeye hazır! Dizi, Film ve Reklamlara yeni yüzler kazandırma amacıyla kurduğumuz By MMB Medya Yapım & BlueStar CAST Ajans Ailesi , büyük bir disiplin ve özveri ile çalışmaktadır. İŞ TANIMI BlueStar CAST Ajansımıza oyuncu olarak gelir ya da oyuncu olarak çıkarsınız. Başvuruda bulanan kişileri ekibimiz, cast direktörlerimiz ve yönetmenlerimizle en iyi şekilde değerlendirmektedir. Sevgili Oyuncu Adaylarımız, Oyunucluk alanında deneyimli yada deneyimsiz olabilirsizin, biz ajansımızda herkese yer ayırdık. İster profosyonel bir oyuncu olun menajerliğinizi üstlenelim, ister sektöre yeni giriş yapanlardan olun sizi bu alanda başarıya ulaştıralım. Çalıştığımız mevcut projelerimizle size iş garantisi sunuyoruz. Hemen başvurunuzu yapın ve profesyonel ekibimiz vakit kaybetmeden sunumlarınız için itinayla çalışmaya başlasın.. Son Çıkış Hep Yek (sinema filmi) Hep yek 2 sinema filmmi Domestos reklam filmmi Arka Sokaklar Kurtlar Vadisi Bu Hayat Benim Osmanlı Tokadı Meşrubat reklamı Şampuan reklamı Telekominikasyon reklamı temini Azazil 2 sinema filmmi temini Çaykur reklami temini Ve yeni başlayacak sinema filmi için temini Turkcell reklamları temini Carte d'or Puting Reklamları temini Bayram abi sinema film mi castı temini Ceylan klibi Minnoş Klip cast temini cast aramaktayız. Projelerimiz Diriliş Ertuğrul Kut’ül Amare Savaşı/ Yeni Dizi Vatanım Sensin Söz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fetih 1453/Yeni Dizi Adını Sen Koy Dolunay Ateşböceği Kalp Atışı

  Aranan NiteliklerYetenekli olduğunu düşünen ve kendine güvenen, Dizi, sinema, reklam projelerinde oyuncu olarak rol almak isteyen, İstekli, sabırlı, hırslı, Deneyimli, deneyimsiz, 7’den 70’e her yaş grubundan, Oyuncu, yardımcı oyuncu ve özel tipler arıyoruz...

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Diğer

  Pozisyon: Oyuncu, Hostes, Manken

 • İş AçıklamasıYazılı Basın Departmanında Yayın Takip Sorumlusu olarak görev yapacak arkadaşlar arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Medya sektöründe çalışmaya istekli, İletişimi kuvetli MS Office programları kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Editör

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • Basın Danışmanı

  Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basın Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?