Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Basın Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Basın Yayın
 • İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin editörlüğünü yapacak bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin edebiyat veya iletişim fakültelerinden mezun, - Haber dili ve haber oluşturma yetkinliğine sahip ve bu alanda tecrübesi bulunan, - Ekonomi alanında bilgi sahibi olan ve bu alanda kendini geliştiren ya da geliştirebilecek, - Köklü bir yayının, yayın ilkelerini kısa sürede özümseyerek tüm yayın aşamasındaki içerik hazırlığını üstlenebilecek, - Tercihen tasarım konusuna hakim; quark xpress gibi programların bilgisine sahip, -Kurtköy'ye ulaşım sorunu olmayan bay&bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Medya

  Pozisyon: Editör

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web ve Tabaka Baskı Bölümleri için görevlendirilecek Usta adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web ve Tabaka Baskı bölümlerimizde görev yapacak, En az 4-5 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıLÜTFEN ŞEHİR DIŞINDAN BAŞVURU YAPMAYINIZ. ÖZLEMİX ALBÜM FABRİKASINDA ÇALIŞACAK ADOBE PHOTOSHOP İYİ DERECEDE KULLANABİLEN , GELİN DAMAT FOTOĞRAFLARINI TASARIMINI YAPACAK , SRGB RENK BİLGİSİ İYİ OLAN , İŞİNDE HIZLI VE TİTİZ ŞEKİLDE ÇALIŞACAK GELİN DAMAT ALBÜM TASARIMI YAPMIS VE BU İŞTE TECRÜBESİ OLAN İŞ ARKADAŞI ARIYORUZ. ŞUAN HALİ HAZIRDA 5 KİŞİLİK EKİBİMİZE KATILACAK BAY YADA BAYAN İŞ ARKADAŞIMIZA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

  Aranan NiteliklerSADECE DENİZLİDE İKAMET EDEN KİŞİLER FOTOĞRAF BASKISI YAPABİLECEK RENK BİLGİSİ OLAN İNSAN YÜZÜNÜ TANIYAN ( BASKI RENKLERİ İÇİN )

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere aşağıda makine parkurunda belirtilen makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları" arayışımız bulunmaktadır: Roland 704 Roland 702 (ön – arka) Roland Rekord (ön – arka) Roland Rekord 1 – 1 Roland 200 50-70

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş AçıklamasıMEGEP(mesleki eğitim ve öğretim sisteminin güçlendirilmesi projesi) kapsamında online satış üzerinden seksen bir ilde megep modül kitabı dağıtımı yapmaktayız. MEGEP kitapları dağıtım süreciyle ilgili meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek üzere çağrı merkezi departmanımıza ekip üyeleri ve yöneticisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya tecrübesiz; Uzun soluklu çalışabilecek, bu işi ciddi bir meslek olarak gören telefonda satış yoktur, sadece telefonlara cevap verebilecek, daha çok müşteri destek olarak çalışabilecek Çalışma günleri; Sadece hafta içi; 08.00-18.00 arasıdır. CUMARTESİ öğlen 14.00da paydos Not: Tecrübe aramıyoruz, ama tecrübeli ise takım liderliğine adayımızdır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ARANAN NİTELİKLER: - İkna kabiliyeti yüksek,telefonda konuşmayı seven - Hedef odaklı, enerjik, başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen - Kendine güvenen, hırslı ve azimli - Tecrübeli veya tecrübesiz - Bay, Bayan Çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışanlarımızın mutluluğu önceliğimiz. Bu yüzden; - Garanti maaş ödemesi yaparız. (Herşey dahil net ücret 1500 TL) Yılbaşı, Bayram gibi dönemlerde extra prim verilir. - Çalışanlarımızın fikirleri değerlidir. Getireceği çözümlerle fayda sağlayanlar extra ödüllendirilir. -Ekip Şefi,Back Office,Takım Lideri,Operasyon Müdürü vs. gibi farklı pozisyonlara yükselebilir, kariyer yapabilirsiniz. Not: İlana başvuranlara; seçilirse birkaç gün içinde, İS BASVURU başlığı altında; iş görüşmesi için davet sms'i gönderilir. Lütfen sık sık gelen sms'lerinizi takip ediniz. Lütfen şartları ve imkanları bilerek iş görüşmesine geliniz. Görüşmede; "ben bir düşüneyim" dememenizi rica ederiz. Bizimle çalışmaya istekli ve kararlı adaylarla, uzun soluklu çalışmak isteriz.

  Sektör: Yayıncılık, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere Roland 702, Roland 704 makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları ve Kalfaları", Heidelberg ve Sthal makinelerinde tecrübeli "Kırma Usta ve Kalfaları" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıKARİYERİNİZE ÇAĞRI MERKEZİ TAKIMIMIZA KATILARAK BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ? 32.yılında büyümeye ve genişlemeye devam eden: KOÇAK GRUBU'na bağlı Koçak Çağrı Merkezi Hizmetleri'ne katılmaya hazır mısınız? Koçak Call Center, çağrı merkezi kariyerinize başlamanız için katılımınızı bekliyor. İŞ TANIMI: Eğitim süresi sonrasında, kurumumuzda çalışan eğitim danışmanları için müşterilerimizi arayarak görüşme bilgilendirmesi yapılmasıdır. ÖNEMLİ NOT: Görevimiz; telefonda görüşme yapmak üzere sabit ve düzenli ofis çalışmasıdır. Çalışanlarımızdan telefonda pazarlama, satış gibi bir çalışma kesinlikle istenmemektedir.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, hırslı ve kendini geliştirmeye önem veren Diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve Takım çalışmasına yatkın 40 yaşını aşmamış Bayan SABİT MAAŞ + PRİM +YEMEK+ SSK +SERVİS Çalışma Saatleri: 09:30 - 18:30 Not: Secretcv.com üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklamasıİnternet haberciliği sektörün de faaliyet gösteren haber1461.com sitemize; grafik ve editörlük deneyimi olan, müşteri portföyü oluşturabilecek, titiz disiplinli ailevi problemleri olmayan ofis ortamın da gerekirse yalnız çalışabilecek kendini geliştirmek isteyen İnternet haberciliği, hizmet sektörü ve online alışveriş alanında radikal hedefleri olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sabah 9 akşam 19:00 çalışma saatlerin de Avrupa yakasında ikamet eden vaya ulaşım sorunu olmayan cumartesi 13 : 00 ye kadar çalışabilecek telefon diksiyonu düzgün not alışkanlığı olan çalışma arkadaşı arıyoruz. Aynı anda mevcut çözüm ortaklarımızın projelerinin takibini yapabilecek e- ticaret ve temizlik sektöründeki işlerimiz ile ilgilenebilecek becerikli, pratik, telefondaki hitabeti düzgün, sistematik, Türkçe'ye vakıf çok amaçlı eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, MS Office ve fotoshop uygulamalarına hâkim Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Şirketimizin telefon, mail, teklif vs trafiğini yönetecek, Online satış sitemizin siparişlerinin takibinden, müşteriye ulaşmasına kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Kargolanacak ürünlerin kalite kontrolünü ve ambalajını yapabilecek, Müşterilerimize telefon veya mail yolu ile satış sonrası hizmeti verecek, Diksiyonu düzgün, Seyahat problemi olmayan, Teklif hazırlayabilecek düzeyde firmalar arası bilgi ve beceriye sahip 18-35 yaş arası KADIN Grafik Elemanı, Web sayfa Editörü, E- Ticaret Pazarlama Satış, Yönetici Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Çevre, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Editör, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Yönetim Sekreteri

 • Matbaa Baskı Kalfa ve Ustaları

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web ve Tabaka Baskı Bölümleri için görevlendirilecek Kalfa ve Usta adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web ve Tabaka Baskı bölümlerimizde görev yapacak, Baskı kalfaları için en az 2-3 yıl, baskı ustaları için en az 4-5 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları ve Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Grafik Tasarımcısı / Art Direktör

  Molu Grafik Tasarım ve Yapımİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGrafik Tasarım alanında 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamızda çalışacak elemanlardan, görsel tasarım ve dijital grafik alanlarında yaratıcı çalışmalar ve uygulamalar yapması beklenmektedir.

  Aranan NiteliklerGüzel Sanatlar Fakültelerinin Grafik Tasarım veya Görsel İletişim bölümlerinden mezun 30 yaşını aşmamış Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign programlarını yutmuş En az 2 yıl deneyimli Tercihen İngilizce bilen Türkçeyi ve yazım kurallarını zaten bilen Dijital çalışmalar ve sosyal medya konusunda faal

  Sektör: Ajans, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Sosyal Medya Uzmanı

 • Raporlama Uzmanı

  Acar Groupİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBasım, yayın, promosyon sektöründe öncü şirketimiz için makina raporlarını ve verimliliği ölçebilecek, bu raporları yönetime sunabilecek Raporlama Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme,İktisat veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Matbaa deneyimli, MS Office konusunda yetkin, excel uygulamalarına hakim, İletişim becerileri güçlü, analitik yönü kuvvetli, çözüm odaklı, yaratıcı,araştırmacı, ERP Sisteminde raporlama yapabilecek, İş takibi ve raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa'da ikamet eden

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • Editör

  Abm Yayınevi İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇocuk , ilk Gençlik ve Gençlik alanlarında yayınlar hazırlayan yayınevimiz için ;

  Aranan Nitelikler- Edebiyat bölümü mezunu , - Tercihen iyi derecede İngilizce okuyan ve konuşan , - Çocuk kitaplarına ilgisi olan , - Türk Dili ve yazım kurallarına hakim , - Araştırmacı ruhlu, uluslar arası yayınları takip eden , - Dinamik ve takım çalışmasını seven , - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Editör, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıMakalerde seo uyumlu makale yazımına dikkat edilmeli, yazarın SEO uyumlu makale yazımı konusunda bilgisi yok ise bizden veya sitemizden gerekli eğitimi alabilir. Sitede olacak kategoriler. Rehberlik eden yazılar olmalı: Nasıl yapılır? Tarzındaki yazılar. Uzmanı olduğunuz konuda makaleyi okuyan kişiye rehberlik eden yazılar olmalı.

  Aranan NiteliklerSitede olacak kategoriler Rehberlik eden yazılar olmalı: Nasıl yapılır? Tarzındaki yazılar. Uzmanı olduğunuz konuda makaleyi okuyan kişiye rehberlik eden yazılar olmalı. Kitap Önerilerin, Din, Edebiyat, Çocuk, Eğitim, Eğlence-Mizah, Ekonomi, Felsefe-Düşünce, Hobi, Hukuk, istanbul kitapları, islam, Kadın-Erkek, Kültür, Müzik, Psikoloji, Sağlık-Tıp, Sanat, Siyaset, Sosyoloji, Tarih, Roman, Cinsellik, Polisiye Kadın, cilt bakımı, Saç bakımı, Farklı Fikirler Erkek, cilt bakımı, saç bakımı, Farklı Fikirler Anne, Bebek, Çocuk, Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Çocuk Gelişimi Evcil Hayvanlar, Din, Yoga, Hamileler için Yoga, Nefes Egzersizi, Müzeler, Kahve, Umre zamanı ne zaman Hac zamanı ne zaman Hacca giderken okunması gereken dualar. Hacda okunması gereken dualar. Kimler hacı olmuş sayılır. Hac da okunan dualar. Müslümanlık ve emirleri. Yemek - Soslu Makarna, Soslu Et, Soslu Tavuk Sağlık, Faydaları Zararları, Fizik Tedavi, Egzersiz, Kadın Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı - Zamanı kısıtlı, yoğun insanlar için sağlık & formda olma ipuçları Zayıflama Psikoloji – Sinir kontrolü, stres yönetimi, depresyon, zaman yönetimi, mutluluk, kişisel gelişim İlişki, ilişki rehberi, Cinsellik, Kim Kimdir, Kamusal, Aşk, Duygusal Bağ, Evli Erkek için Aşk, Evli Kadın için aşk - Bu alanda özellikle duygusal bağ alanında evli olup başkasına aşık olma veya başkasından hoşlanma nın sebebleri, aradığı aşkta bulamadıklarını başkasında bulması gibi makaleler olacak Biliyor muydunuz, - Bu alanda bugün ilk Tv kanalı kuruldu, Dünya da en çok dinlenen şarkı şu olduğunu biliyor muydunuz, veya dünyanın en çok kazanan şarkıcısı şudur, yada insan gözünün 10 milyon renk olduğunu biliyor muydunuz gibi makale olarak. Evlilik, Evlilik sırları, Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Çocuk Gelişimi İşi Uzmana Sorun - Bu kategori de kullanıcıların sorularına ortak cevaplar hazırlanacak. Gezi, Türkiye, istanbul - Gezilmesi gereken 20 yer gibi

  Sektör: Medya, Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Reklam Metin Yazarı, Editör, Yazar

 • İş AçıklamasıYazılı Basın Departmanında Yayın Takip Sorumlusu olarak görev yapacak arkadaşlar arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Medya sektöründe çalışmaya istekli, İletişimi kuvetli MS Office programları kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Editör

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • Basın Danışmanı

  Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basın Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?