Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Basın Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Basın Yayın
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıUlusal gazetenin İstanbul merkezinde satış,tanıtım ve pazarlama görevlerini yürütecek çağrı merkezi satış temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Çağrı merkezi çalışmasına uygun özelliklerde olmak - Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, - Disiplinli, verilecek yönlendirmelerle idarecilik özelliklerine sahip olacak, - Pazarlama ve satış çalışmalarında ikna edici olabilmek, - Satış hedefli çalışmaya uyum sağlıyabilmek - Tercihen İngilizce bilmek, - Konu ile ilgili en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak -Kurtköy'e ulaşım sıkıntısı olmayan bay&bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin editörlüğünü yapacak bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin edebiyat veya iletişim fakültelerinden mezun, - Haber dili ve haber oluşturma yetkinliğine sahip ve bu alanda tecrübesi bulunan, - Ekonomi alanında bilgi sahibi olan ve bu alanda kendini geliştiren ya da geliştirebilecek, - Köklü bir yayının, yayın ilkelerini kısa sürede özümseyerek tüm yayın aşamasındaki içerik hazırlığını üstlenebilecek, - Tercihen tasarım konusuna hakim; quark xpress gibi programların bilgisine sahip, -Kurtköy'ye ulaşım sorunu olmayan bay&bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Medya

  Pozisyon: Editör

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • Netsel Grafikİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın üretim, montaj, sevkiyat bölümlerinde çalışabilecek.Takım çalışmasına yatkın personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu,vardiyalı çalışabilecek bay üretim personeli alınacaktır.Personel servisi yemek, sigorta mevcuttur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYazılı Basın Departmanında Yayın Takip Sorumlusu olarak görev yapacak arkadaşlar arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Medya sektöründe çalışmaya istekli, İletişimi kuvetli MS Office programları kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin çeşitli şehirlerinde işletmeleri bulunan büyük ölçekli bir kurumun İstanbul Avrupa yakasındaki Genel Müdürlük birimi içinde yer alan TV Müdürlüğü bünyesinde çalışacak “Yönetmen” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin Sinema TV, İletişim bölümlerinden mezun, • Etkin raporlama yapabilen ve organizasyon becerisine sahip, • İnisiyatif kullanabilen, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, • Etkin iletişim yeteneğine sahip, insan kaynağı yönetim ve koordinasyonu konusunda tecrübeli, • Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, • MS Office uygulamalarına hakim, • En az 2 yıl iş tecrübesi olan • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden, • Seyahat engeli olmayan • Esnek ve gece çalışma şartlarına uyum sağlayabilen • Canlı Yayın tecrübesi bulunan

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Yönetmen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin çeşitli şehirlerinde işletmeleri bulunan büyük ölçekli bir kurumun İstanbul Avrupa yakasındaki Genel Müdürlük birimi içinde yer alan TV Müdürlüğü bünyesinde çalışacak “Kurgu Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerGörsel yetenekleri gelişmiş, Edius programı kullanabilen, Arşiv sistemleri hakkında bilgi sahibi, Asgari Meslek Yüksek Okulu Mezunu, 30 Yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Operatör, Görevli

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin çeşitli şehirlerinde işletmeleri bulunan büyük ölçekli bir kurumun İstanbul Avrupa yakasındaki Genel Müdürlük birimi içinde yer alan TV Müdürlüğü bünyesinde; Gerektiğinde röportajlar yaparak, mevcut yayının estetik ve bütünlük içinde yürütülmesine katkıda bulunmak, Dil bilgisi, fonetik, diksiyon, artikülasyon, vurgulama, tonlamalarını uygun şekilde kullanarak doğru ve güzel konuşmak, Programlarda sunuculuk yapmak üzere çalışacak “Sunucu” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Güzel Konuşma ve Diksiyon eğitimleri almış, Dinamik bir ortamda ve esnek çalışabilecek, Prezentabl, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve gece çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, Canlı Yayın tecrübesi bulunan

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Spiker/Sunucu

 • RTL Groupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOLAY TV + BRTV + GAZİANTEP OLAY TV ve TV kanallarına hazırlanan programların içerik, reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak, ayrıca hazırlanan programlarda muhabir olarak görevlendirilebilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler18-35 yaşları arasında, Enerjik, dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli olmayan, Minimum Lise mezunu, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip,

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Asistan

 • Küçük Mucizelerİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin yayıncılığını yaptığı, aylık ve değişken periyotlardaki kurumsal dergiler için ilan satışı yapmak, Satış stratejileri doğrultusunda, basılı veya dijital yeni projeler geliştirmek, Potansiyel reklam veren müşterileri ve ajansları tespit etmek, müşteri portföyünü genişletmek, Belirlenen periyotlarla müşteri ve ajans ziyareti yaparak reklam alanlarının tanıtımını ve satışını yapmak, Reklam, kampanya ve satış raporlarını hazırlamak ve sunmak, Yeni satış kanalları oluşturmak.

  Aranan NiteliklerMedya satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Marka ve müşteri portföyü olan, Takım çalışmasına uyumlu, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, MS Office uygulamalarına hakim, Güncel gelişmeleri sürekli takip eden, İlişki yönetimi becerisi gelişmiş, Veri analizi yapabilen,yaptığı analizleri rapor haline getirebilen ve yorumlayabilen, Sunum teknikleri ve becerilerine sahip, Müşteri beklentilerini iyi okuyabilen, Dinamik, takipçi ve kariyer hedefi olan, Seyahat engeli olmayan, Hayatında küçük mucizeler yaratma arayışında olan,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • RTL Groupİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSEMA BAYSAL İLE İŞKOLİK İSİMLİ TV PROGRAMINA KONUK DİREKTÖRLERİ ALINACAKTIR.. OFİS İÇİNDE TAM ZAMANLI.. *Aranan pozisyon için şirket bünyesinde eğitim verilecektir..

  Aranan Nitelikler-EN AZ LİSE MEZUNU -18-26 YAŞ ARASI BAY-BAYAN -EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE -DİKSİYONU DÜZGÜN -İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ -TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN EKİP ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR...

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan, Uzman

 • MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİnternet Yayın grubumuzda istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu ya da son sınıf öğrencisi İnternet haberciliğinden anlayan photoshop bilen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Bay Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • Acar Groupİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketin telefon ve fax trafiğini yönetmek, Şirkete gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi, Posta, kargo, kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları oluşturmak, İdari işler ve göreviyle ilgili diğer operasyonel süreçleri yürütmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya MYO mezunu tercihen “Büro Yönetimi ve Sekreterlik” vb. bölümlerden mezun, Benzer pozisyonda en az bir yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim aktif kullanabilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Güler yüzlü , sosyal ilişkilerinde başarılı , Gelen telefonları yönlendirebilecek ve yabancı misafileri karşılayabilecek düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Sekreter

 • HERMES CONSULTINGEdirne, Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWeb site içeriklerinin fikri sınai haklar çerçevesinde hazırlanması ve içeriklerin geliştirilmesi, SEO kurallarına uygun, içerik optimizasyonu gerçekleştirerek sorumlu olduğu Web sitelerini Google’da üst sıralara taşıyabilecek, Google AdWords ve diğer arama motorları reklamcılığında yönetim yapmış ya da temel düzeyde bilgiye sahip, Gündem takibi yaparak gerekli makaleleri ve duyuruları hazırlayabilen, Sosyal medya ve web sitelerini yönetebilecek, Grafik programlarını kullanabilen Türkçe dilbigisine hakim, SEO ile metin /içerik pazarlayabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerHukuk fakültesi mezunu, Bilişim Hukuku ve Fikri Sınai Haklar alanında uzman Edirne, Ankara veya İstanbul’da ikamet eden Tercihen Bulgarca veya İngilizce bilen Temsilcisi olduğu kişiler adına İlgili diplomatik temsilciliklerle yazışma ve görüşme yapabilecek Okuyan, araştıran, kendini geliştirmeyi, içerik üretmeyi ve paylaşmayı seven Yaratıcı, fikir oluşturmada zorlanmayan Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen Sektöründeki gelişmeleri, dijital pazarlama ve sosyal medya trendlerini yakından takip eden Takım çalışmasında başarılı İçerik hazırlama ve metin yazımı konusunda hızlı ve etkili Sektör bilgilerinin gerekli kaynaklardan takibini sağlayabilecek Organizasyon, algılama ve planlama yeteneğine sahip Çözüm odaklı, analitik ve özgür düşünen Takım arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Hukuk, Belgelendirme/Marka/Patent, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Avukat, Yazar, Akademisyen, Danışman

 • MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 18 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

 • Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basın Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?