Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Basınla İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Basınla İlişkiler
 • Çağrı Merkezi Satış Temsilci

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıUlusal gazetenin İstanbul merkezinde satış,tanıtım ve pazarlama görevlerini yürütecek çağrı merkezi satış temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Çağrı merkezi çalışmasına uygun özelliklerde olmak - Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, - Disiplinli, verilecek yönlendirmelerle idarecilik özelliklerine sahip olacak, - Pazarlama ve satış çalışmalarında ikna edici olabilmek, - Satış hedefli çalışmaya uyum sağlıyabilmek - Tercihen İngilizce bilmek, - Konu ile ilgili en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak -Kurtköy'e ulaşım sıkıntısı olmayan bay&bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması· Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, · Mesajları zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletmek, · Evrak akışını sistemli bir şekilde düzenlemek, · Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasında konusunda organizasyondan sorumlu olmak, · Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, · Ofisin idari ihtiyaçlarına (dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vs) cevap vermek

  Aranan Nitelikler· Santral ve ön - büro yönetimi konusunda tecrübeli, · Güler yüzlü, özgüveni ve iletişim becerileri yüksek, prezantabl, · Dinamik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, · Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, · İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, · Düzenli ve disipli çalışan, · Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, · MS Ofis programlarını kullanabilen (Word,Excel,Power Point) · 30 yaşını aşmamış bayan.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sekreter, Asistan

 • Basın Danışmanı

  Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basınla İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?