Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Basınla İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Basınla İlişkiler
 • İş AçıklamasıSosyal Medya Uzmanı Arıyoruz. US Brainworks, İzmir lokasyonlu olup strateji odaklı iletişim tasarımı sunan bir reklam tasarım şirketidir.

  Aranan NiteliklerBu kategoride kesinlikle "UZMAN" niteliğinde başvurular kabul edilecektir. 1) Dijital pazarlama konularına hakim, 2) Teknoloji ve trendleri takip eden, 3) İçerik geliştirme konusunda profesyonel (Özgün içerikler), 4) Pazarlama iletişimi bilgisi olan, 5) Sosyal medya yönetiminin sadece post girmekten ibaret olmadığını bilen, sosyal medya reklam yöneticiliği konusunda kesin bilgisi olan 6) Fiziksel olarak çalıştığımız markaları ziyaret edebilecek, içerik avcılığı yapabilecek ve oluşturduğu içerikleri stratejik olarak sosyal medya ve dijital kanallarda yayınlayabilecek, 7) Redaksiyon ve imla bilgisi olan, 8) Tercihen grafik tasarım bilgisi olan (İçeriklerini tasarlayabilmesi için) 9) İngilizce bilen, 10) Aktif araç kullanabilen, ehliyeti olan, 11) Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış olan, 12) Tercihen Google Adwords hesap yöneticiliği bilgisi olan Adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Tasarımcı

 • Med Partnersİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıReklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda MEDYA DİREKTÖRÜ ve MEDYA SORUMLUSU olarak görevlendirilmek üzere, ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBasınla ilişkilerde diyalog gücüne güvenen, Prezantabl, dinamik, İyi İngilizce ve/veya Almanca bilen, Basın ile ilişkiler konusunda en az iki yıl deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 30 yaşını geçmemiş, Sigara kullanmayan, Erkek adaylarda askerliğini yapmış.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede yazılı&sözlü İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahip Benzer bir işte en az 5 yıl deneyim sahibi MS Office programlarına hakim Raporlama ve sunum yapma konusunda yetkin Yazılı ve sözlü iletişim becerilerinde yetkin Prezentable

  Aranan NiteliklerGenel Müdür Ajandasını takip etmek, Seyahat programlarını düzenlemek, Seyahatlerine katılmak,toplantı notları ve dokümanlarını organize etmek, Genel Müdürün özel randevu ve toplantı trafiğini organize etmek, Kişi, Genel Müdüre direkt bağlı olarak çalışacaktır. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievler dir. ( CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA GÜNÜDÜR )

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Turizm, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Uzman Grupİstanbul Anadolu, Bursa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve uluslararasıl anlamda tanıtımını organize edebilecek basın yayın ilan reklam işlerini profosyonel olarak  yerine getirebilecek nitelikte basın yayın tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. Basın yayın reklam işlerinde en az üç  yıl mesleki deneyime sahip olmak.  

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler Grubumuzun yerel, ulusal ve ulusarası anlamda tanıtımının yapılması.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Basınla İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?