Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Baskı
 • Matbaa / Mücellit Elemanı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş, Samandıra Matbaa Tesisimizde görevlendirmek üzere basılan dergi, broşür, kitap vs. yayınların belirlenen ciltleme tekniklerine uygun cilt, paketleme ve istifleme işlerini yapmak için Mücellit Elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 22 - 30 yaş aralığında, 30 yaş üstü adayların ise en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Tercihen Baskı Sonrası bölümünde, bıçak, Amerikan cilt, tel dikiş, poşetleme konularında en az 2 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman

 • Pedal Kesim Ustası

  KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSakarya/Kuzuluk'ta bulunan Örme Kumaş tesislerimizde; Dijital Baskı bölümümüzün yöneticiliğini, sevk ve idaresini gerçekleştirecek "Dijital Baskı Şefi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Dijital Baskı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Yöneticilik yetenekleri gelişmiş, Raporlama ve analiz etme yetenekleri gelişmiş, Sakarya'da ikamet eden/edebilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis

 • Serigrafi Ustası

  ERKUL KOZMETİKİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİpek serigrafi ve tampon serigrafi ustasıalınacaktır. * Teknik bilgi ve becerisi iyi düzeyde olan, * Kalıp ve makine ayarını yaparak makineyi seri üretime hazırlayabilecek, * Üretim sırasında makine ayarlarını kontrol ederek, gerekli müdahaleleri yapıp verimliliği arttırabilecek, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve güçlü iletişimi olan, * Çalışanları doğru işlere yönlendirerek verimliliği artırabilecek, * Serigrafi makinelerinde yapılan üretimlerin istenilen kalite ve verimlilikte gerçekleşmesinden sorumlu olacak, * Avcılar ve çevresinde ikamet eden İpek serigrafi ve tampon serigrafi ustası aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaraciye sektöründe faaliyet gösteren ve Avrupaya ihracat yapan firmamız için Bay&Bayan deri çanta modelcileri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSaraciye sektöründe en az 10 yıl tecrübeli, Bay&Bayan çanta modellerini teknik çizimlere bakarak çıkartabilen, Kalite anlayışı yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, Servis güzergahlarımıza uygun, (Beylikdüzü,Esenyurt,Avcılar,Yenibosna,Bağcılar). Modelciler alınacaktır.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Modelist

 • İş AçıklamasıErkek,Bayan ve Çocuk grubunda örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Yüksekokul bölümlerinden mezun, Baskı , Nakış ,Taş ve El işleri takibi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Baskı teknikleri konusunda uzman, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü , Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon ve Planlama yönü kuvvetli, Detaylara önem veren , dikkatli, takip yeteneği güçlü, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, İhracat kalite anlayışını benimsemiş,sonuç odaklı çalışan, Aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Fason Takip Elemanı

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıSeyrantepe' deki Dijital baskı ajansına Adobe programlarını bilen, iş takibi yapabilecek Bayan grafiker aranmaktadır. gökmen@egedijitalmatbaa.com

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıMatbaa baskı öncesi hazırlık süreçlerinde tasarımlar yapılması Baskı öncesi hazırlık (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrollerin yapılması Matbaa baskı hazırlık süreçlerinin takibi,

  Aranan NiteliklerTercihen 23-30 yaşları aralığında, En az lise mezunu, MAC işletim sisteminde Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Creative tasarımlar yapabilecek, Baskı tekniklerini iyi bilen baskı öncesi hazırlık süreçlerini takip edebilecek, Baskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, (Bahçelievler,Güneşli,,Mecidiyeköy, Beşiktaş, Güngören, Atışalanı, Bayrampaşa, Yeşilpınar, Eyüp, Edirnekapı, İstinye) Küçükçekmece, İkitelli, Esenyurt, Marmaraevleri, Beykent, Sultangazi, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Güneşli, Kağıthane )servis güzergahlarımıza uygun ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Medya, Matbaacılık/Baskı, Holding

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin e-ticaret sektöründe lider kuruluşlarından olan firmamızın Tuzla'da bulunan deposunda görevlendirmek üzere; Süblimasyon ve digital baskı yapacak, CNC Lazer makinesinde kişiye özel ürünlerin hazırlanmasında görev alacak baskı elemanları arıyoruz. * Yapılan iş vardiya sistemiyle olacaktır. Çalışma günleri haftada 6 gündür. (Cumartesi ve Pazar vardiyaları değişmektedir.) Çalışma Saatleri: 08.30 - 17.30 17.30 - 02.00

  Aranan NiteliklerPhotoshop ve Corel Draw programlarını kullanabilen, Tercihen lazer CNC bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, (Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Üç Evler, Erkuş, Kavakpınar, Orhangazi, Esenyalı, Ahmet Yesevi, Aydınlı, Taşdelen, Sultanbeyli, Ugetam, Kurtköy) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Eleman, Asistan

 • Teknik Ressam

  CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıCevizoğlu Mağazacılık 25 yılı aşkın süredir,parekende sektöründe ki ulusal ve global zincir markalara,ahşap ve metal mağaza mobilya ve sistemleri ile profesyonel hizmet sunan,modern üretim tesisi ile sektöründe lider konumdadır. Her geçen gün genişlemekte olan kadromuz için imalat çizimlerinin oluşturulmasında görev alacak uzman seviyede solidworks kullanabilen Teknik Ressam/Tekniker arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında Minumum 5 yıl Tecrübeye sahip olmak Tercihen Mobilya ve Metal imalatı süreçlerine hakim malzeme bilgisi olan İmalat çizimi ve modellemesi konusuna hakim Uzman seviyede solidworks/autocad kullanabilen Askerlikle ilişkisi olmayan Proje/teknik çizim bölümünde çalışacak Askerlikle ilişkisi olmayan tekniker alınacaktır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Baskı Sonrası Bölümümüzde görevlendirilecek Kazanlı Kesim Usta adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Baskı sonrası bölümümüzde görevlendirilecek, Minumum 4-5 yıl tecrübe sahibi, Heidelberg Kazanlı Kesim makinesinde deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Kazanlı Kesim Ustası" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Usta

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Tabaka Baskı Bölümü için görevlendirilecek Kalfa adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tabaka Baskı bölümümüzde görev yapacak, En az 2-3 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere Roland 702, Roland 704 makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları ve Kalfaları", Heidelberg ve Sthal makinelerinde tecrübeli "Kırma Usta ve Kalfaları" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Kalfa, Usta Yardımcısı

 • Planlama ve Satın Alma Elemanı

  Elissa Stampaİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEmprime kumaş üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli planlama ve satın alma bölümünde görevlendirilcek eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikahmetgah etmesi tercih sebebidir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temsilci

 • Matbaa Genel Başvuru

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa 30 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanının çeşitli bölümlerinde görevlendirilmek üzere Basım Yayın sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Azimli, Yoğun tempoda ve vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız "Ekip Arkadaşları" arıyoruz. Telefon : 0212 622 6363

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

İş Habercisi - Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?