Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Baskı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Baskı
 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşada ki fabrikamızda 10 renkli flekso makinesinde verilecek işin hazırlığını en kısa sürede yapmak, onaylanmış numuneye veya kromaline uygun baskı çıkarmak ve işin takibini en iyi şekilde yaparak, şartlara uygun yüksek hızlarda baskı yapmak.

  Aranan NiteliklerFlekso baskı konusunda deneyimli, İşin hazırlık aşamasından baskı aşamasına kadar ki tüm süreci iyi bilen, 10 renkli makinelerde hassas baskı yapabilen, Makine sorumluluğu alabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Flekso baskı operatörleri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması24 yıldır faaliyet gösterdiği Dijital Baskı Makineleri sektörünün öncü firması Optimum Digital Planet Fabrika Test ve Kalibrasyon Departmanında görevlendirilmek üzere Dijital Baskı Yazılım, Test ve Kalibrasyon Uzmanı aranmaktadır. Dijital Baskı Makineleri RIP yazılımlarının yönetilmesi Dijital Baskı Makinesi baskı performans testlerinin yapılması Dijital Baskı Makinesi renk ayarlarının yapılması Dijital Baskı Makinesi Kalibrasyonlarının yapılması Şirket içi/dışı eğitimler düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun İyi derece İngilizce bilen Grafik tasarım bilgisi olan Tercihen renk konusunda bilgi sahibi Tercihen dijital baskı makineleri hakkında bilgi sahibi Tercihen RIP programları hakkında bilgi sahibi Tecrübesiz veya en fazla 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı Analitik düşünme yeteneği yüksek Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Sürücü belgesi ve araç kullanım tecrübesi olan Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası (Pendik/Tuzla) ikamet eden

  Sektör: İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • Teknik Ressam

  CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıCevizoğlu Mağazacılık 25 yılı aşkın süredir,parekende sektöründe ki ulusal ve global zincir markalara,ahşap ve metal mağaza mobilya ve sistemleri ile profesyonel hizmet sunan,modern üretim tesisi ile sektöründe lider konumdadır. Her geçen gün genişlemekte olan kadromuz için imalat çizimlerinin oluşturulmasında görev alacak uzman seviyede solidworks kullanabilen Teknik Ressam/Tekniker arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında Minumum 5 yıl Tecrübeye sahip olmak Tercihen Mobilya ve Metal imalatı süreçlerine hakim malzeme bilgisi olan İmalat çizimi ve modellemesi konusuna hakim Uzman seviyede solidworks/autocad kullanabilen Askerlikle ilişkisi olmayan Proje/teknik çizim bölümünde çalışacak Askerlikle ilişkisi olmayan

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Uzman

 • Etiket Yakma Ustası

  KT LABELİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Yakma Ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, * Bay veya Bayan, * Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, * Sıcak Pres makinasında çalışabilecek, klişe bağlamayı bilen Yakma Ustası alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • Pedal Ustası

  KT LABELİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • Varyant Uzmanı

  ArmineBursa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGelişen ve büyüyen, alanında öncü firmamızın Varyant bölümünde çalışacak;

  Aranan NiteliklerTercihen Güzel Sanatlar mezunu En az 3 yıl tecrübeli Desen çizim programlarına hakim Modayı / gündemi takip eden ve tasarımlarına uygulayabilen Görsel tasarım yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı, yetenekli Bay veya bayan "Varyant Uzmanı" arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Ofset Baskı Ustası

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere aşağıda makine parkurunda belirtilen makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları" arayışımız bulunmaktadır: Roland 704 Roland 702 (ön – arka) Roland Rekord (ön – arka) Roland Rekord 1 – 1 Roland 200 50-70

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş AçıklamasıÇerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde plastik enjeksiyon fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Serigrafi ve Sıcak Baskı Teknisyeni" çalışma arkadaşları aramaktayız. Haftalık üretim planına göre Üretim başlamadan önce malzeme ve baskı yapılacak parçalar ile ilgili proses akışını sağlamak. Üretim için gerekli malzemeleri ambardan ihtiyaç talep formu ile depodan almak Serigrafi veya Sıcak baskı işlemine başlamadan önce parçalardaki kontrolleri gerçekleştirmek, parçanın alınmasında engel ve kaza riski görülmesi durumunda makinedeki eksikleri tamamlatarak baskı işlemine geçilmesini sağlamak. Baskısı yapılan parçaların, teknik şartname ve ürün parça resmine uygunluk açısından, müşteri yorumlarını da inceleyerek yapılacak işlemlere karar vermek. Yapılan baskıların sonucu hakkında aynı gün içerisinde rapor hazırlamak ve sorun olması halinde çözüm üretmek. Günlük baskı sonuçlarını Yöneticisi’ne raporlamak. Baskısı yapılan parçaları etiketli bir şekilde final kalite kontrol bekleme sahasına teslimini sağlamak. Kendi bölgesinde bulunan makinaların performans, iş disiplinine uygunluk vb. gibi konularla ilgili görüşlerini Yöneticisi’ne bildirmek. Sorumluluk alanı içerisindeki düzen ve temizlikten sorumludur. İşi biten techizat ve ekipmanları ortalıkta bırakmamak,parçaları tanımlı olduğu bölümlere yerleştirmek. Sorumlu olduğu makinelerin günlük, haftalık, aylık bakımlarını yapmak/yaptırmak. Üretim bünyesinde gerçekleşebilecek olası kazalara karşı önemleri belirlemek, uygulanması sağlamak ve gerekli gördüğünde düzeltici faaliyet açılması için Yöneticisi’ne bildirmek. Görev ve sorumluluğunda olan konular hakkında yazılı veya sözlü taleplere en geç 24 saat içinde cevap vermek. Çalışmalar sonucunda çıkan atıkları geri dönüşümlü ise geri dönüşüm kutularına, değil ise Atık Toplama Kutularına atılıp atılmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Lise İş Deneyimi : Serigrafi ve sıcak baskı konusunda 5 yıl üzeri deneyime sahip olmak. Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B sınıfı Bilgisayar Deneyimi : Word,excel

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Kalıphane Elemanı

  Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBaskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan Kalıphane Elemanları aranmaktır.

  Aranan Nitelikler20-30 yaşları aralığında, Vardiyalı çalışabilecek, BasysPrint, Fuji Luxel ve Krause Ctp makinelerini kullanabilecek, Yoğun mesai şartlarına ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz ve sorumluluk alabilecek, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Baskı tekniklerini iyi bilen matbaa süreçlerini takip edebilecek, Uzun süreli çalışma düşüncesi taşıyan, Takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, En az lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Erkek (askerliğini yapmış)

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Karton Ambalaj Üretim bölümümüzde çalışacak Yapıştırma Personelleri adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Gelişen ve sürekli büyüyen ambalaj bölümümüz için, Karton Ambalaj Üretim bölümümüzde Yapıştırma alanında görev yapacak, Ambalaj bölümünde minimum 1 - 2 yıl tecrübe sahibi, (Tercihen Omega Yapıştırma Makinelerini kullanabilen) Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) İlgili yetkinliklere sahip olan ''Deneyimli Karton Ambalaj Üretim bölümümüzde çalışacak Yapıştırma Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • İş Açıklaması* Müşteri sipariş kontrolünü yapmak, * Müşteriden gelen siparişleri düzenlemek ve baskı öncesi hazırlığını yapmak, * Dijital baskıda basılan ürünleri kesime iletmek * İşlemi biten levhaların müşteriye iletilmeden son kontrolünü yapmak,

  Aranan Niteliklerİş Güvenliği Levhaları ve Trafik Yönlendirme Levhaları üretimi yapmakta olan firmamızda, * En az lise mezunu, * Coreldraw grafik programına hakim, * Tercihen daha önce dijital baskı makinesinde çalışmış, * İletişim yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Disiplinli ve çalışkan, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * Bay-Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Grafiker

 • Matbaa-Ambalaj Bobst Kesim Ustaları

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Ambalaj Bölümümüzde görevlendirilecek Bobst Kesim Usta adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Gelişmekte olan ambalaj bölümümüzde görevlendirilecek, Minumum 4-5 yıl tecrübe sahibi, Varak Yaldız Kesim makinesinde deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Bobst Kesim Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Karton Ambalaj Üretim bölümümüzde çalışacak Yapıştırma Personelleri adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Gelişen ve sürekli büyüyen ambalaj bölümümüz için, Karton Ambalaj Üretim bölümümüzde Yapıştırma alanında görev yapacak, Tecrübesiz, (Tercihen Meslek Lisesi mezunları) Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) İlgili yetkinlikere sahip olan ''Karton Ambalaj Üretim bölümümüzde çalışacak Yapıştırma Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman

 • Matbaa Baskı Kalfa ve Ustaları

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web ve Tabaka Baskı Bölümleri için görevlendirilecek Kalfa ve Usta adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web ve Tabaka Baskı bölümlerimizde görev yapacak, Baskı kalfaları için en az 2-3 yıl, baskı ustaları için en az 4-5 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları ve Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Yönetici Asistanı

  KT LABELİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklaması-İkitelli OSB de bulunan Deri Etiket üretimi yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Esnek çalışma saatlerine uygun, - Yabancı dil bilen, - Bay veya Bayan, - Titiz, verilen işi takip eden, organizasyon yeteneği bulunan, - Tecrübeli yada tecrübesiz, - Bay veya bayan - Bay adaylarda askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Diğer, Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Asistan

 • Matbaa Dijital Baskı Operatörleri

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Dijital Baskı Bölümü için görevlendirilecek Dijital Baskı Operatörü adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Dijital Baskı bölümümüzde görev yapacak, Minimum 2 yıl tecrübeli, Grafik tasarımları yapıp, Dijital Baskı makinesi kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) " Dijital Baskı Operatörleri" arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker, Operatör

 • Matbaa Üretim Personelleri

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tecrübeli, tecrübesiz, (Tercihen Meslek Lisesi mezunları) Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Üretim Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta, Eleman, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBüro makineleri sektöründe kurumsal hizmet veren İstanbul Avrupa Yakasında bulunan merkez ofisimizin teknik servis departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aranmaktadır. İthalatını ve bayiliğini yaptığımız büro makinelerinin onarımını, kurulumu sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek liselerinin elektrik, elektronik, büro makineleri veya bilgisayar bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübesi bulunan veya yetiştirilmek üzere, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (SRC belgesi olması tercih sebebidir.), Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş, İletişim yeteneği kuvvetli, Sorumluluk sahibi, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, iş disiplini olan, Öğrenmeye ve yeniliklere açık ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Tamirci

 • Matbaa Giyotin Ustası

  Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Mücellithane Bölümü için görevlendirilecek Giyotin Ustası adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Mücellithane bölümünde görev yapacak, Alanında minumum 5 yıl tecrübe sahibi, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Matbaa Giyotin Ustası" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • Matbaa Giyotin Kalfası

  Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Mücellithane Bölümü için görevlendirilecek Giyotin Kalfası adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Mücellithane bölümünde görev yapacak, Alanında minumum 3 yıl tecrübe sahibi, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Matbaa Giyotin Kalfası" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Kalfa

 • Web Baskı Kalfası

  Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web Baskı Bölümü için görevlendirilecek Kalfa adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web Baskı bölümünde görev yapacak, Web Baskı departmanında 3-4 yıl tecrübe sahibi, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Web Baskı Kalfaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Kalfa

 • Web Baskı Elemanı

  Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web Baskı Bölümü için görevlendirilecek adaylar,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web Baskı bölümünde görev yapacak, Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Web Baskı Elemanları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıErkek,Bayan ve Çocuk grubunda örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Yüksekokul bölümlerinden mezun, Baskı , Nakış ,Taş ve El işleri takibi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Baskı teknikleri konusunda uzman, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü , Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon ve Planlama yönü kuvvetli, Detaylara önem veren , dikkatli, takip yeteneği güçlü, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, İhracat kalite anlayışını benimsemiş,sonuç odaklı çalışan, Aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Fason Takip Elemanı

 • Fotoğraf Çekimi Personeli

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu 22 Temmuz 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Byomed Şubemiz için "Fotoğraf Çekimi Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-25-35 yaşları arasında -Gelen hastaların uygulama ve operasyon öncesi sonrasının fotoğraflanması, -Photoshop programı ile hastaların istediği sonucu alabilmeleri için fotoğrafların üzerinde hasta isteklerine göre rötuşların yapılması, -Sosyal medya ekibi ile birlikte hareket edecek, -Bakımlı,prezentabl,diksiyonu düzgün, -Detaylara önem veren,titiz, -MS office,photoshop ve video bilgisi olan, -Esnek çlışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan "Fotoğrafçı" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not: Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta, Kalfa

İş Habercisi - Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?