Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bayi Kanalı İş İlanları

Hepsini Temizle
Bayi Kanalı
 • Teleser Bilgi Teknolojileriİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş Açıklaması​Şirketimiz, TELESER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ bünyesinde, Beşiktaş'da bulunan Vodafone Kurumsal Satış Kanalımızda, kurumsal müşteri ziyaretleri yapacak, satış alanında kariyer hedefleyen, aşağıda belirtilen özelliklerde takım arkadaşları aramaktayız. Sorumlu olduğu bölgedeki mevcut kurumsal müşteri portföyünü yönetmek ve geliştirmek. Mevcut ve potansiyel müşterilere günlük ziyaretler gerçekleştirmek. Belirlenen performans kriteri ve kendisine verilen aylık hedefler çerçevesinde satış faaliyetlerini yürütmek. Sektördeki alternatif ürün ve hizmetleri yakından takip ederek bunlarla ilgili satış fırsatları oluşturmak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu, En az 1 yıl tecrübesi olan, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı, Prezantabl, 35 yaşını aşmamış, Çözüm ve sonuç odaklı, proaktif, Teknolojiye ilgili, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Saha satış tecrübesi olan Tercihen Vodafone Ürün ve bayi sistemleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Danışman, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması*Mevcut bayi kanalını düzenli ziyaret edip satış gerçekleştirmek. *Yeni bayi adayları bulup süreçlerini yönetip sisteme dahil edecek. *Hedef odaklı çalışacak *Takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite yada M.Y.O.dan mezun, Bayi kanalı yönetiminde tecrübeli, Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın ve sürekli gelişime açık olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Bodrum, milas bölgelerinde ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Yetkili, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için '' Raporlama ve Sistem Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. İlgili raporlama ve günlük satış aktivitelerinin düzenli gerçekleştirilebilmesi için gerekli çalışmaların hızlı ve doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, Şirket tarafından düzenlenen satış kampanyaları için Saha Satış Ekibi ve Distribütörler ile koordinasyonu sağlamak, Ürün ve fiyat bilgilerini sisteme girmek, Kullanılan raporlama sistemine kullanıcı girişi, yetkilendirme, yetki kaldırma vb. tanımlamalarını gerçekleştirmek, Kullanılan raporlama sisteminde gerekli güncelleme veya yenilikler için ilgili yazılım firması ile koordinasyonu sağlanmak,

  Aranan NiteliklerMin. önlisans mezunu, Tercihen Programlama / Yazılım bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hâkim, Kendine özen gösteren, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, İletişim ve koordinasyon kabiliyeti yüksek, Engelli raporunu belgelendirecek (Engel oranı %40 ve üzeri)

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Uzman

İş Habercisi - Bayi Kanalı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?