Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bayi Kanalı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bayi Kanalı
 • Merchandiser

  Mapp Pazarlamaİzmir 23 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz beyaz eşya sektörünün lider firması adına sahada; Rut planı dahilinde bayi ziyaretleri gerçekleştirmek, Bölgesindeki bayilerin görsel düzeninden ve denetiminden sorumlu olmak, Düzenli raporlama yapmak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Merchandiser" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen perakende sektöründe saha tecrübesi bulunan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kesilmiş ya da en az 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün, ikili ilişkileri kuvvetli, İzmir'de ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Merchandiser

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden, ÜMRANİYE ve KADIKÖY mağazalarında çalışacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYapı ürünleri ,vernik ve boya alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen köklü ve güçlü markasında İstanbul Avrupa Yakası ve Tarkya Bölgesi illerinden sorumlu olabilecek "Bölge Satış Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Yapı ürünleri,boya ve vernik sektörlerinde en az 5 yıl deneyimli, Mevcut bayilerin iş geliştirme süreçlerinden ve yeni bayi kazandırımasından sorumlu olacak, Genel Müdürlük ve bölge arasındaki koordinasyon sürecini yönetebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış bay adaylar. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil Boya ve Kimyasalları, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2016 faaliyet geliri 15.8 milyar NOK'tur ve 9.800 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Denizli'de faaliyet gösteren bayilerimizden Coza Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere Bayi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Düzenli müşteri ziyaretleri yaparak mevcut ve potansiyel müşterilere dekoratif boyaları tanıtarak satışının yapılmasını sağlamak, Belirlenmiş satış stratejileri ve satış hedefleri doğrultusunda satış sürecini planlamak, satışları gerçekleştirmek ve sistematik raporlama yapmak, Müşteri ihtiyaçları ve şirket politikaları doğrultusunda fiyat teklifleri oluşturmak ve müşterilere sunmak, Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini benimseyerek müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut müşteri portföyünün korunması, takip edilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, Satışın başlangıcından, tahsilata kadar tüm süreci takip etmek, raporlamak, oluşabilecek aksaklıklarla ilgili etkin çözümler sunmak.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ve/veya lisans mezunu, Tercihen inşaat sektöründe saha satışı ve proje takibi konusunda deneyimli, MS Office uygulamaları ve kullanımı konusunda bilgili, İletişimi ve ikna kabiliyeti iyi, Denizli’de ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş Tanımı : · Markamızın büyüme stratejisi doğrultusunda yeni bayi kazanımını sağlamak. · Yatırımcı görüşmelerini sistematik bir şekilde yürütmek ve sonuçlandırmak · Yeni açılacak bayi mağazaları için lokasyon, bölge analizi, müşteri potansiyeli açısından fizibilite çalışmalarını yürütmek ve raporlamak · Bayi sözleşme süreçlerini, cari hesap ve risklerini takip etmek ve yönetmek · Markamızın hedeflerine uygun belirlediği kurallar çerçevesinde bayilik anlayışının yerleşmesini sağlamak ve sürekliliğini korumak · Bayi mağaza açılış sürecini takip etmek ve yönetmek · Ürün sipariş ve sevkiyat süreçlerini ilgili departmanlarla yönetmek · Düzenli Bayi ziyaretleri yaparak Markamız ile bayilerimiz arasındaki ilişkiyi sağlıklı bir şekilde yönetmek, · Yönetime sunulmak üzere bayi performansları hakkında raporlar hazırlamak · Pazar, Rekabet ve Müşteri analizi yaparak rekabet gücünün arttırılmasına yönelik aksiyonların yürütülmesini sağlamak Satış bütçesi oluşturmak

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler: · Üniversite Mezunu · Tercihen Mobilya sektöründe, Bayi ağı oluşturma ve yönetim konusunda en az 5 yıl deneyimli, · İyi derecede İngilizce bilen, · Aktif araç kullanabilen B Sınıfı ehliyet sahibi, · Esnek çalışma saatlerine uyumlu, yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Problem çözme, analitikbakış açısı, planlama ve takip yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim kurabilen Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBİR DÜNYA MARKASI İLE KARİYERİNİZDE YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN Çekmeköy Metrogarden AVM’de açılacak BEKO mağazamız için Satış Danışmanları aramaktayız. Mağazamıza gelen müşterilerimize aktif satış gerçekleştirecek, mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak, ürün takibi, müşteri iletişimi ve deneyimi konularında, bir takım bilinciyle proaktif olarak çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMetrogarden AVM'de bulunan mağazamızda Satış Danışmanı pozisyonunda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, satış/pazarlama alanında deneyimli, Tercihen benzeri sektörlerde en az 1 yıllık iş deneyimine sahip, Dayanıklı tüketim mallarının dinamikleri konusunda bilgili, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, İletişim becerisi gelişmiş, çözüm odaklı, takım çalışmasına uyumlu, presantabl, temsil yeteneğine sahip, kolay iletişim kurabilen, İkna gücüne sahip adaylar aranmaktadır

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Eleman

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızın bayi ağına yapılan satışlarını gerçekleştirecek ve müşterisinin gelişiminden sorumlu olacak BAYİ SATIŞ UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Ön Lisans ( Satış - Halkla İlişkiler ) mezunu, * Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Satışı seven ve bu alanda kariyer hedefleri bulunan, * Office programları kullanımınde başarılı, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin distribütörlüğünü yapmakta olduğu ürünlerin bayi kanalını geliştirmek üzere '' BAYİ SATIŞ YÖNETİCİSİ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBayi ağı oluşturmada deneyimli, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyetli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Müşteri ilişkileri kuvvetli.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici, Yetkili

 • İş Açıklamasıİşe alınacak personel aşağıdaki işlerle görevlendirilecektir: Firmamızın pazarlamasını yaptığı kontrol cihazları, step motorlar, zamanlayıcılar, sayıcılar, panel/pals metreler, varlık, fiber optik, basınç sensörleri, fotoseller, dokunmatik grafik paneller başta olmak üzere tüm ürünleri kapsayacak şekilde; 1. Planlı/düzenli müşteri/bayi ziyaretleri gerçekleştirme 2. Proje, müşteri, bayi yönetimi sorumluluğu 3. Ürün tanıtımları yapma 4. Piyasa araştırmaları yapma 5. Müşteri ve bayilere satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlama 6. Bayilere satış amaçlı destek sağlama 7. Yeni müşteriler bulma 8. Seminer, Fuar, Eğitim vb etkinliklerde aktif görev alma 9. Ana bölge temelli olmak üzere, Çevre İller ile yurdun her tarafında aktif olarak görev alma 10. Planlama ve raporlama 11. Diğer ofis içi işlerde, aktivitelerde görev alma *Personel için gerekli teknik eğitimler/bilgiler firmamız tarafından sağlanacaktır.

  Aranan NiteliklerSatış personelinde aşağıdaki nitelikler aranacaktır: 1. Kendine özen gösteren 2. Yazılı ve sözlü olarak kendini iyi ifade edebilen 3. Organizasyon ve iş takip gücü yüksek 4. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık 5. Problem çözme kabiliyetine sahip 6. Motivasyonu yüksek, iş odaklı 7. Hızlı uyum sağlama yeteneği 8. İnsan ilişkileri güçlü, müşteri odaklı 9. Takım çalışmasına uygun 10. Askerlik görevini tamamlamış 11. Aktif olarak araç kullanımında sakınca olmayan 13. Seyahat engeli olmayan 14. Sektörel konulardaki yayınları/aktiviteleri takip eden Tercihen; 1. Lise/Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Otomasyon, Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb) 2. 2 yıl civarında pazarlama ve satış tecrübesi 3. Fabrika otomasyonu alanında satış ve pazarlama tecrübesi 4. Otomasyon piyasası/ürün/marka bilgisi 5. Teknik düzeyde ingilizce bilgisi 6. İstanbul'da (Avrupa yakası) ikamet eden 7. Şehirdışı çalışmada sıkıntısı olmayan 8. Ofis içi araçları, ofis uygulamaları, bilgisayar vb kullanım bilgisi bulunan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıSürekli yükselen Güvenlik Sektörünün ilk B2B sitesi olan CCTVDEPO.com Öncelikle İstanbul içerisinde ilçe ilçe bayi ziyaretleri yaparak firma ve ürünlerimiz hakkında bilgilendirme yapıp, ürünlerimizin canlı olarak tanıtımını yapacak Gezmeyi ve Sohbeti seven Bayi Saha Satış Danışmanları arıyor.

  Aranan Niteliklerİthal ettiğimiz güvenlik sistemlerinin (kamera, alarm v.s) Türkiye çapındaki bayilerimize saha ziyareti ile ürün tanıtım ve satışını yapmak üzere; [ ] En az 2 yıllık Saha Satış Tecrübesine sahip [ ] Basit düzeyde ürün teknik eğitimi alabilecek [ ] Gezmekten ve Sohbetten sıkılmayan [ ] Güler Yüzlü ve Pozitif Enerjiye sahip

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2016 faaliyet geliri 15.8 milyar NOK'tur ve 9.800 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Antalya'da faaliyet gösteren bayilerimizden Cem Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere Bayi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Proje takibi ve raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerEn az MYO mezunu, Tercihen inşaat sektöründe bilgi ve deneyime sahibi, Sahada aktif olarak müşterileri ve projeleri takip edebilecek ve yönetebilecek, Antalya'da ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden, Pendik ilçesine ulaşım sorunu yaşamayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMağazacılık ve Perakendecilik A.Ş'de görevlendirilmek üzere; Bayileri kurumun vizyonu ve hedefleri doğrultusunda yönlendirecek, bayileri düzenli olarak ziyaret edip performanslarını değerlendirip raporlayacak, Yeni bayiliklere yönelik çalışma yapacak, Bayi ve nihai müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya yönelik uygulamaları hayata geçirecek, Bayilere ürün ve satışla ilgili eğitim ve tanıtım desteği vermek üzere gerekli çalışma ve organizasyonu yapacak, tahsilat, risk ve teminatlarını takip edecek, Bayi ile şirketin ilgili birimleri arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak ‘’Bayi Uzmanı’’ arıyoruz

  Aranan Nitelikler· Bayilerin yönetiminde asgari 2 yıl deneyimli · Üniversitenin ilgili bölümünden mezun · MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan, · Sürücü (B) belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · 35 yaşını aşmamış · İletişim becerisi yüksek · Müşteri odaklı · Planlama, zaman yönetimi ve önceliklendirme konusunda başarılı

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMağazacılık ve Perakendecilik A.Ş'de görevlendirilmek üzere; Bayileri kurumun vizyonu ve hedefleri doğrultusunda yönlendirecek, bayileri düzenli olarak ziyaret edip performanslarını değerlendirip raporlayacak, Yeni bayiliklere yönelik çalışma yapacak, Bayi ve nihai müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya yönelik uygulamaları hayata geçirecek, Bayilere ürün ve satışla ilgili eğitim ve tanıtım desteği vermek üzere gerekli çalışma ve organizasyonu yapacak, tahsilat, risk ve teminatlarını takip edecek, Bayi ile şirketin ilgili birimleri arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak ‘’Bayi Uzmanı’’ arıyoruz

  Aranan Nitelikler· Bayilerin yönetiminde asgari 2 yıl deneyimli · Üniversitenin ilgili bölümünden mezun · MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan, · Sürücü (B) belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · 35 yaşını aşmamış · İletişim becerisi yüksek · Müşteri odaklı · Planlama, zaman yönetimi ve önceliklendirme konusunda başarılı

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon tanıtım ve satış bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Beyaz Eşya,Küçük ev aletleri bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ikamet eden, MALL OF AVM ' ye ulaşım sorunu yaşamayacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon tanıtım ve satış bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, küçük ev aleti, beyaz eşya veya züccaciye tanıtım ve satış bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, Ümraniye 'ye ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon tanıtım ve satış bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, Sivas' da ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman, Danışman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSürekli yükselen Güvenlik Sektörünün ilk B2B sitesi olan CCTVDEPO.com İstanbul Perpa Ofisimizde çalışacak bayi kanalı / toptan satışta tecrübeli satış ekibimize güç katacak Bayi Müşteri Temsilcisi arıyor.

  Aranan Niteliklerİthal ettiğimiz güvenlik sistemlerinin (kamera, alarm v.s) Türkiye çapındaki bayilerimize telefon ile pazarlama ve satışını yapmak üzere; [ ] En az 2 yıllık Toptan Satış Tecrübesine sahip [ ] İletişim kurma ve iş takibi yeteneğine sahip [ ] Güler yüzlü ve pozitif enerjiye sahip [ ] Teknolojiyi kullanmayı seven

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, Afyon ilinde ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden, ÜMRANİYE ve KADIKÖY mağazalarında çalışacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Beyaz Eşya,Küçük ev aletleri bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, AYDIN ilinde ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Beyaz Eşya,Küçük ev aletleri bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ikamet eden, Güneşli 212 AVM ' ye ulaşım sorunu yaşamayacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ikamet eden, Marmara Park Avm de bulunan zincir mağazada görev alacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon, bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, BURSA 'da ikamet eden, Kentmeydanı AVM ' ye ulaşım sorunu yaşamayacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon, bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, BURSA 'da ikamet eden, Zafer Plaza AVM ' ye ulaşım sorunu yaşamayacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Beyaz Eşya,Küçük ev aletleri bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, GAZİANTEP ilinde ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Sorumlu olduğu markanın mağazada ürün tanıtım ve satışını yapacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Mağazada görev alacak,

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış danışmanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen elektronik, Televizyon,Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri bölümünde deneyimli, Elektronik ürün satış bilgi ve deneyimi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ÜMRANİYE' ye ulaşım sorunu yaşamayacak,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

İş Habercisi - Bayi Kanalı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?