Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bebek-Çocuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Bebek-Çocuk
 • İş AçıklamasıWe are looking for a female native English Teacher who can work full time for our Kindergarten Class at a Child Care Centre. Looking for someone who has experience in teaching young children. If you're interested in applying please attach a CV with a picture.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıYönetim Kurulu Başkan Yardımcımızın Arnavutköy’deki evinin( 150 m2) temizliği, yemeği ve gerektiği durumlarda Yön. Kur. Bşk. Yard.’mızın iki oğluyla ilgilenebilecek,

  Aranan NiteliklerHaftanın 6 günü çalışabilecek, sadece Salı günü izin yapabilecek, Çocuklar ile ilgilenirken kullanması açısından İngilizce bilmesi tercih sebebidir, Temizliğe önem veren, Yabancı uyruklu da olabilir, Çocuklarla iletişim yeteneği güçlü, Güvenilir bir bayan aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Hizmetli, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük kreşi olarak 0-6 yaş çocuklarına hizmet veren Kampüs Kreş; beraber gülüp eğlenebileceği, çocukları seven, ekip bilinciyle hareket edebilecek yeni yol arkadaşlarını bekliyor.

  Aranan NiteliklerÇocukları çok seven, Türkçeyi doğru kullanan, Kendini geliştirmeyi seven, araştıran ve öğrenmeye açık, Meslek lisesi ya da üniversitelerin Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olan, Anadolu Yakası'nda oturan, Çocuklar için rol model olduğunun bilinciyle kişisel bakımına ve görünüşüne özen gösteren, Yüreği hala biraz çocuk, zihni ise tam bir eğitimci, İletişim ve problem çözme gücü yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, Anaokulu Öğretmeni (Çift Dil Sınıfı için İngilizce bilmesi tercih sebebidir) Yardımcı Öğretmen (Kariyerine sağlam bir adım atmak isteyen) Kreş Öğretmeni (Bebeklerin dilinden anlayan ve onlara gözü gibi bakabilecek olan) "Aradığınız kişi benim!" diyebilecek eğitimcilerini aramaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

İş Habercisi - Bebek-Çocuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?