Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bilgi Sistemleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bilgi Sistemleri
 • İş AçıklamasıManaging, maintaining and developing relationships with existing customers / carriers. Performing necessary activities to build and increase the number of customers. Preparing and analyzing daily/monthly/annually reports for the team and management and taking necessary daily/monthly/annually actions accordingly. Reporting and analyzing sales results, market dynamics, competition and trends. Closing new business deals by coordinating requirements; developing and negotiating contracts; integrating contract requirements with business operations. Preparing multiple buying and sales target/push lists depends on the customer needs and informing the customer any update on the company's services. Communicating with different clients, supliers to increase the network of sales and coordinating activities and participate in solving customers’ issues and problems. Having close collaboration with coworkers; Sales team, Network Operations Center, and Finance departments.

  Aranan NiteliklerDegree in Engineering or Business Administration. (preferred in) Preferably 2 years of experience in telecommunication sales and marketing. Excellent command of English language both written and verbal Multiple languages are preferred. Excellent presentation skills, experienced in MS programs. Enthusiasm , ‘positive’ - ‘can do’ attitude and result focus. Efficient team player. No military obligation ( for male candidates). No restriction for international business travel.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıGeliştirilmekte olan seyahat sektörüne yönelik kurumsal yönetim sistemi uygulamamızda çalışmak üzere Back-End Node.js yazılım uzmanları arıyoruz. Göreviniz sunucu tarafında geliştirilecek servislerin doğru bir şekilde dış servislerle konuşabilmesini sağlamak ve bu servisleri entegre etmek olacaktır. Bunun için yeterli seviyede veri tabanı bilgisi, sunucu tarafı uygulama mantığı, yüksek performans sağlayabilme ve front-end entegrasyonunu takip etme gibi yetkinliklere de sahip olmalısınız.

  Aranan Niteliklerİyi derecede Javascript bilgisi İyi derecede Node.js ve frameworkleri (Express) bilgisi Asenkron programlama yapısına hakim olma Temel seviyede front-end bilgisi (HTML, CSS3) Birden fazla sistem, sunucu ve ve ortam arasında Authentication ve Authorization sağlama becerisi Automated tests platformlarına hakim olma ve unit test, functional test bilgisi ES6 yeniliklerine hakim olma Tercihen AWS olmak üzere bulut bilişim tecrübesi MySQL ve MongoDB ile çalışabilme

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Web Developer

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2015 yılı İSO 500 araştırmasında 29. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda 'Yazılım Uzmanı' unvanı ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Mühendisliği, vb bölümlerinden olmak, Tercihen SAP yazılımı ve ABAP programlama dili konusunda deneyimli .net veya java hakkında bilgi sahibi olmak, Web programlama konusunda bilgi sahibi olmak, Veri tabanı konusunda bilgi sahibi olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Karar Destek Sistemleri bilgisine sahip olmak Problem Çözme teknikleri bilgisine sahip olmak Yetkinlikler: Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Seyahat engeli olmamak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak Denizli’de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • İş Açıklaması· Perakende/mağazacılık ve Telco uygulamalarıyla ilgili yeni projelerde ve sistemlerin etkinliğinin arttırılmasında görev alınması, · Projelerin sistem analizinin ve teknik tasarımının yapılması, SDLC kurallarına uygun olarak dokümantasyonunun yapılması, · Geliştirilen yazılımların iş biriminden önceki testlerini gerçekleştirilmesi, iş birimi ile son kullanıcı testlerinin takibinin yapılması, test sonuçlarının yazılım ekipleri ile paylaşılarak geliştirmenin tamamlanmasının sağlanması, · Dış kaynak yazılım ekiplerinin koordinasyonunun sağlanması, · Kendisine atanmış projelerin belirlenen zaman ve bütçe içinde istenilen fonksiyonaliteyi sağlayacak şekilde tamamlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli, IT Mağazacılık ve Telco uygulamalarına hakim, Tercihen daha önce kampanya ve mağazacılık sistem yazılımları kullanmış ve desteğini vermiş, En az temel düzeyde PL/SQL bilgisine sahip, İlgili süreçlerde geliştirme ve destek projelerinde görev almış, Etkili iletişim, planlama ve problem çözme becerilerine sahip, Analitik düşünebilen ve müşteri odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist

 • Ios / Androıd Developer

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Maltepe adresindeki AR-GE Merkezimizde bizlerle birlikte çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Projenin başlatılmasından, ürünün geliştirilmesine, devreye alınmasına, yeni sürüm geliştirilmeleri ve bakımına kadar tüm proje hayat döngüsünde proje ekibinin önmeli bir parçası olmak; Test ve devreye alım gibi adımların başarılı bir şekilde tamamlandığını izlemek ve bu adımlardaki olası sorunları çözmek için gereken aksiyonları almak; Yaratıcı, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir çözümler üretmeye katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin tercihen bilgisayar, yazılım veya elektrik/elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, - Web servisleri /REST API'leri hakkı bilgi sahibi ya da çalışma deneyimi olan, - Multi-threading programlama konusunda tecrübe sahibi, - Nesneye yönelik programlama, tasarım örüntüleri ve mobil cihazlar için sistem mimarileri konularına hakim, - Mobil uygulama geliştirme konusunda yeni teknolojileri takip eden, - Uygulama dükkanları üzerinden uygulama dağılımı konusunda deneyimli adaylar. IOS Özelinde aranan ek özellikler: IOS üzerinde Objective-C/Swift ve Xcode kullanarak native uygulama geliştirme konularında en az 2 yıl tecrübeye sahip, IOS platformu, kütüphaneleri ve geliştirme ortamı konularında bilgili, Android Özelinde aranan ek özellikler: Native Android uygulama geliştirme konularında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Android SDK, NDK ve JNI konusunda bilgi sahibi adaylar.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi

 • İş AçıklamasıHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır Mağaza bilgi sistemleri alt yapısının (Bilgisayar, access point, modek, el terminali, printer vb.) lokasyonlarındaki kurulum, bakım ve teknik destek hizmetlerinin yerinde veya uzaktan sağlanması, Günlük kullanıcı problemlerinin ve altyapı problemlerinin çözülmesi, Yönetimin isteği doğrultusunda gereken donanımsal (switch, firewall, server, vs. ) ayarlarının yapılması Bilgi Teknolojileri taleplerinin karşılanması, sunucuların yönetimi, bakımı, güncelliği ve desteği. Teknik Arıza durumlarında kısa sürede müdahale ederek destek vermek, Global Bilgi sistem teknolojisindeki gelişmeleri takip ederek uygun olanların Üst Yönetime sunumlarının yapılması, şirket bünyesine adapte edilmesi Sistem-Ağ yönetimi ve performansının takibi, güncelleme, yedekleme, bakım, lisans, IT envanteri konularında gerekli takipleri yapabilmek ve oluşabilecek problemleri çözebilmek Şehir içi ve şehir dışı BT ve Güvenlik sistemi kurulumlarını yaparak gerekli testlerini yapmak ve mağaza açılışlarını hatasız gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya meslek yüksekokullarının, ilgili bölümlerinden mezun Tercihen perakende mağazacılık sektöründe Bilgi Teknolojileri alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft sunucu sistemlerinin (Active Directory, Server&Client Ailesi, System Center, SQL, Sharepoint, Exchange vb.) kurulum ve yönetiminde uzman seviyesinde bilgi sahibi, Network altyapıları, SAN ve Merkezi yedekleme altyapıları, VPN ve VPN box yönetimi konusunda bilgi sahibi, Microsoft Windows işletim sistemleri konusunda tecrübeli (Windows XP, Windows 7, vs.), Analitik düşünme yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli bulunmayan. Etkin ve hızlı problem giderme desteği verebilecek, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Askerlik görevini yerine getirmiş, Bandırmada ikamet eden yada edebilecek, Erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Nebim V3 ERP Sistem Yöneticisi

  Hatemoğluİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz genel müdürlüğünde değerlendirilmek üzere 'Nebim V3 ERP Sistem Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Nebim V3 program konusunda, mağazalar ve diğer departman kullanıcılarından gelen destek taleplerine yerinde veya uzaktan zamanında müdahalede bulunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgi teknolojileri konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip Nebim V3 ERP teknik fonksiyonlarına hakim Tercihen Perakende alanında deneyimli ve proje yönetimi konusunda tecrübeli Ms SQL Server bilgisine sahip El terminali ve barkod sistemleri bilgisine sahip Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı Takım çalışması ve iletişim becerisi yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu

 • Stok Kontrol Yazılımı Destek Uzmanı

  Tekfonetİstanbul Avrupa 14 Aralık 2017

  İş AçıklamasıRestoran ,Cafe,Bar ve Otel sektörüne yazılım ve donanım çözümleri geliştiren firmamıza stok ve maliyet kontrol uzmanı alınacaktır. Çalışanların görev yeri İstanbul Küçük Çamlıca (Libadiye) olacaktır. Üretimini ve satışını yaptığımız; Orion Stok ve Maliyet Kontrol Yazılımı ürünümüze kuruluş ve destek hizmeti verecek çalışanların sorumlulukları aşağıdaki gibi olacaktır. Müşteri yerinde yazılımın kurulum işlemlerinin yapılması Müşteri datalarına uygun olarak programlama ve uyarlama işlemlerinin yapılması Program eğitiminin verilmesi Kuruluş sonrası telefon,modem veya yerinde destek hizmetlerinin verilmesi

  Aranan NiteliklerTeknik olarak; Muhasebe veya maliyet muhasebesi konusunda deneyimli Tercihen daha önce yiyecek içecek stok ve maliyet takibi konusunda çalışmış Tercihen en az bir stok veya muhasebe ticari paket desteği vermiş veya bir ticari paketi çok iyi kullanan Bilişim sektörüne yakın,ilgili ve teknolojiyi takip eden, İşletim sistemleri,network ve veri tabanı (SQL) konularında iyi derecede bilgili, Sorumluluk bilinci yüksek, proje sorumluluğu alabilecek, 4 yıllık üniversite veya MYO mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik yapmış veya uzun süre tecilli, Aktif olarak İstanbul'da araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Uzun süreli çalışabileceğimiz takım arkadaşı

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Bankacılık / Finans, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Danışman, Uzman, Mühendis

 • Yazılım Uzmanı

  Tempo Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması​İstanbul lokasyonumuzda görev almak üzere,Yazılım Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler.NET4 ve üzeri C# (3 yıl ve üzeri tecrübe, en az 4 farklı projede çalışmış) HTTP Protokolünün lokal makine üzerinden takibi ve manipülasyonunu gerçekleştirebilmek (tercihen wireshark, fiddler) HTML Parsing konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak System.Net.HttpClient kütüphanesi konularında iyi derecede bilgi ve deneyim sahibi olmak HTTP Protocol ve Web Cookies konularında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak ASP.NET MVC, Windows Forms Applications uygulamalarında deneyimli olmak Linq, Regex konularında deneyimli olmak Network sniffing ve Crawler yöntemlerinde deneyim sahibi olmak Microsoft SQL Server (Procedure, View, Trigger, Function, Keys, Index, Database Diagram konularında 1 yıl ve üzeri tecrübe ) Versiyon Kontrol sistemleri ile entegre çalışabilme deneyimi Örn: Microsoft Team Foundation Server (TFS) ASP.NET MVC ( 3 yıl ve üstü tecrübe ) ORM ( Entity Framework en az 2 yıl tecrübe ) SOLID Prensipleri ( 2 yıl ve üstü tecrübe ) JavaScript ( 3 yıl ve üstü tecrübe ) Design Patterns (bilen, projelerinde uygulamaya çalışan) Agile Methodologies (Scrum hakkında bilgisi olan) jQuery ( 2 yıl ve üstü tecrübe ) T-SQL ( 2 yıl ve üstü tecrübe )

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıKullanıcı desteği, yardım masası faaliyetlerini yürütmek Bilgi sistemleri operasyon işlemlerini gerçekleştirmek Bilgi Teknolojileri altyapı projelerinde görev almak Bilgi Teknolojileri IT Projelerinde ekip çalışmalarında görev almak

  Aranan NiteliklerOyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ‘de görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Uygulama ve Sistem Destek Uzmanı adayları aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya Mühendislik bölümlerinden yeni mezun, MS Office programlarına ve mesleki bilgisayar programlarını tanıyan ve bu programları iyi derecede öğrenmeye açık, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Yeni teknolojileri yakından takip eden, öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık, Her türlü iş stresini kaldırabilecek bir yapıya sahip, Düzenli ve planlı çalışan, raporlama becerilerine sahip,stresli ortamlarda çalışabilecek, Gerektiğinde çok uzun mesai saatlerinde çalışabilecek kapasitede olan, Gerekli durumlarda seyahat engeli bulunmayan, Etkili iletişim, problem çözme ve teknik dokümantasyon becerilerine sahip, Müşteri ilişkilerini etkin yönetebilen,

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Yatırım / Menkul Değerler, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • Satış Müdürü

  Mahir Bilişimİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMüşterilere yönelik ürün tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesi, Şirket tarafından kendisine atanmış satış hedeflerini tutturmak için gerekli faaliyetleri yürütmek, Potansiyel müşterileri mevcut sistem dahilinde reel müşteriye dönüştürülmesi, Müşteriler ile kalıcı ve iyi ilişkiler geliştirmek, düzenli müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Mevcut ya da yeni kazanılmış müşterilere ziyaretler düzenleyerek satış potansiyelinin arttırılması, Talep yaratılan çözümlere yönelik fiyat teklifleri hazırlayıp takibini yaparak satış sürecini sonlandırılması, Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasını sağlamak. Proje olasılıklarını araştırmak, izlemek, fırsat yaratmak ve satışa dönüştürmek. Üretici ve dağıtıcı firmalar ile ilişkiler kurmak ve geliştirmek. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol almak. Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak. Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan ve aktif olarak kullanabilen, En az 5 Yıl Bilişim sektörü tecrübesi bulunan, Kamu ve özel sektörde nitelikli iş geliştirme yapabilecek ve Datacenter,sistem ve network çözüm satışları konusunda tecrübeli, Yeni Müşteri kazanımı ve mevcut müşteri yeni satış fırsatlarını yönetebilecek, Aktif olarak sahada kurumsal müşteri ziyaretleri yapacak Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri ile çalışabilecek, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Şirketi temsil yeteneğine sahip, ikna etme kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Bina ve Tesis Yönetimi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • Python Yazılım Geliştirici

  ARTİSTANBULİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıWeb tabanlı kurumsal uygulama geliştirme süreçlerinde görev alabilecek bir Python geliştiricisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerNe arıyoruz? Python ile en az 3 yıl proje geliştirme deneyimi olan, Web'in çalışma mantığına, konuyu babaanneye anlatabilecek kadar hâkim, GitHub dediğimizde "Ne kitabı?" demeyecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Nasıl birini tercih ederiz? Django ve Django REST Framework tecrübesi olan, Linux kullanmakla ilgili sıkıntısı olmayan, Okunaklı ve kendini açıklayan kodlar yazan. Neler sağlıyoruz? İstanbul - Cihangir'de samimi ve eğlenceli bir çalışma ortamı, Yemek kartı, çünkü açken kod yazılmaz, :) Kendini geliştirme olanağı -şirket içinde maker laboratuvarımız bile var- İlk yıl içinde yıllık izin hakkı. Adayların ayrıntılı özgeçmişlerini kariyer@artistanbul.io adresine göndermelerini rica ediyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • Endüstri Mühendisi

  NOCA Bilişim Teknolojileriİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÜrün Gupları - Endüstriyel Ekranlar ve Alt Bileşen Teknolojileri - Savunma Sanayii Bilgisayar Sistemleri ( Elektromekanik Donanım ) - Mobil Kamera Sistemleri ( Savunma, Otomotiv ve Havacılık ) Görev Tanımı - Üretim planlama süreçlerinin takibi ve organizasyonu - Ham madde ve yarı mamül planlamalarını yapılması - Üretim ve Satınalma Departmanları ile koordinasyonun sağlaması - Uluslararası teknoloji fuarlarının takibi ve ürün geliştirme prosesleri için planlama yapılması. - Tasarım çalışmalarında görev alınması ve üretim entegrasyon çalışmalarının yapılması - Ar-Ge çalışmalarının Noca Teknopark Ar-Ge Mrk. ile koordinasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler- Teknik Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden Mezun - Endüstriyel elektronik alanında bilgi sahibi - Tasarımlar yapabilecek, hayal gücünü mühendisliğe aktarabilen ve sunum yapabilecek - ERP yazılımı kuullanabilen, PDM ve PLM entegrasyonlarını takip edebilecek - İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS programlarına hakim - Problem çözme ve analitik düşünme yeteneklerine sahip olmak - Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü - Meraklı ve yeni şeyleri öğrenmeye hevesli olmak ( ileri teknolojide yenilikler yaratabilecek ) - Tercihen yurtdışı seyehat engeli olmayan ( Amerika, İngiltere, Almanya, Çin, Tayvan ve G.Kore) - Tercihen iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, teknik terimlere hakim - 4-6 yıl benzer pozisyonlarda deneyime sahip Yönetici olabilecek Yönetici Adayı / Endüstri Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici Adayı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız Birhost.net bünyesinde bulunan sunucu ve hosting müşterilerimizin yazılı (destek sistemi , online destek) ve telefon üzerinden gelen 1. seviye satış veya teknik destek taleplerini yanıtlayarak destek verebilecek iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl iş tecrübesi olan Tercihen Lise ve/veya Üniversitelerin; bilgisayar ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Kurumsal yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip Cpanel/WHM, Plesk kontrol panellerinin kullanımı konusunda tecrübe sahibi E-posta, FTP, domain, DNS, Veritabanı gibi hosting işlemleri ile ilgili konularda müşteri sorunlarını analiz edip 1. seviye de destek verebilecek Wordpress kullanabilen, müşterilerimizin bu konudaki teknik sorularını cevaplayabilecek. Heyecanlı, öğrenmeye istekli, vereceğimiz eğitimlerle kendini geliştirebilecek Bilişim sektöründe çalışma hedefi olan Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış ya da En az 2 yıl çalışma engeli olmayan Gerektiği zaman standart iş saatleri dışında çalışabilen Bu pozisyonda kendini geliştirebilecek adaylar, personel Destek Uzmanı, Sistem Uzmanı, Sistem Yöneticisi pozisyonlarında görevlendirilmektedir Çalışma Ofisimiz: Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Dijital Pazarlama Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Bursa-Genel Müdürlüğümüz için "Bilgi İşlem Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS, Bilişim, Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Öğretmenliği ve ilgili bölümlerinden mezun Microsoft Ofis, Windows7 ve 8 ve Active Directory programlarını etkin olarak kullanabilen, Crm üzerinde talep edilen güncelleştirme alan oluşturma gibi kısmi özelleştirilmelerin yapılması Kampanya günlerinde sms gönderimi için gerekli verinin hazırlanması(Databaseden veri çekme ) Sistemin çalışması için fiziksel bağlantıların kontrolü Sistemde çalışan serverların bakımı Günlük / Aylık Backupların kontrolü ve yedeklenmesi Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şubeler arasında çalışan network’ün(VPN) devamlılığını sağlamak Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şirkete başlayan personelin mail adreslerini oluşturma ve PDKS sistemine tanımlanması Çağrı Merkezinin tam işleyebilmesi için donanımın eksiksiz ve stabilir çalışmasını sağlanması(Pc - Yazılım- Kulaklık v.b.) Çağrı Merkezi tarafından istenilen özelleştirilmelerin sağlanması (Sanz< tral şirketi ile ortak çalışma) Datazen için talep edilen raporların MS SQL(veri tabanı) kodlarının yazılması Datazen için talep edilen raporların oluşturulması / güncellenmesi ve paylaşımı Microsoft Windows Server ve SQL server yönetim bilgisi, Network bilgisi (Yapısal kablolama, switch), Bilgisayar donanım bilgisi, Client İşletim sistemleri,Ofis Uygulamaları,Pc,notebook,yazıcı ve diğer ürünlerin desteği konusunda tecrübe sahibi, IP Santraller konusunda temel bilgi sahibi, Iş takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyehat engeli bulunmayan, Bay Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSizi KPI Teknoloji’nin Eskişehir’de açılan yeni lokasyonunda ekibimize katılarak dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmaya davet ediyoruz. 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan şirketimize Bilgi İşlem Uzmanı olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler18-35 yaşları arasında Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen İç motivasyonu yüksek ve zaman yönetimi konusunda hassas Diksiyonu düzgün, pozitif ve enerjik Pc ve çevre donanımları konusunda tecrübeli Network ve ağ yönetimi bilgisi olan Tercihen çağrı merkezi ya da farklı firmalarda IT görevinde bulunmuş Son kullanıcı desteği verebilecek

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Uzman, Sorumlu, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere deneyimli "Yazılım Destek Uzmanı" istihdam edilecektir. Kurum içi kullanıcılardan gelen talepleri karşılamak, telefon, uzaktan erişim ve yerinde destek ile eğitim desteği vermek, Sistemde, mevcut yazılımda oluşan uygulama hatalarını, ihtiyaçlarını tespit ederek kayıt altına almak ve çözümlendirmek, Kurum için kullanıcılardan gelen yazılım geliştirme taleplerini değerlendirip yazılım analiz ekibine aktarmak, iyiletşirme önerilerinde bulunmak ve sonuçlarını takip etmek, Gerekli durumlarda işletmede kullanılan server, domain, firewall, storage, terminal, tıbbi cihaz ve diğer tüm BT unsurlarına destek sunarak, yönetim, bakım, güncelleme, işletim ve raporlamalarını yapmak, oluşabilecek teknik arıza ve sorunlara müdahale ederek sistemlerinin sürekliliğini ve düzgün çalışmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 2 veya 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Matematik v.b.) Tercihen; HBYS, CRM/ERP tecrübesi olan, ORACLE ve SQL Server vb. veri tabanında sql scriptleri yazabilen, HBYS iş süreçlerine (Hasta Kayıt, Poliklinik, Laboratuvar, Radyoloji, Faturalama, Eczane, Stok ) hakim, Genel network ve yapısal kablolama konularında bilgi sahibi, Analitik düşünme, önceliklendirme problem çözme, karar alma, planlama ve uygulama becerisine sahip, sonuç odaklı Düzenli raporlama ve dokümantasyon alışkanlığına sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmak.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıFirmamızın ticari program satış, satış sonrası destek, kurulum, eğitim süreçlerinde görev alacak Yazılım Destek Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1. Sektörel ticari program (Netsis, Eta, Logo, Mikro vb..) satış/eğitim/destek konularının en az birinde tecrübeli, 2. Tercihen Netsis Destek Uzmanı Sertifikasına (NOD P veya NOD M) sahip, 3. Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi,Üretim, MRP, Personel konularında deneyimli, 4. MS SQL bilgisine sahip, 5. Bilgi teknolojisi aygıtları ve onlarla ilişkili olarak kullanılabilecek çevre donanım, yazılım ve hizmetlerini tanıyan, 6.Ticari yazılımların çalıştığı Sunucu/PC/El Terminali vb. işletim sistemleri ile veritabanı uygulamaları hakkında bilgili, 7. Yazar kasa, POS cihazları, Barkod Okuyucu, Mobil El Terminalleri vb. hakkında yeterli bilgi veya tecrübe sahibi, 8. Tercihen herhangi bir ticari yazılımın eğitim, kurulum, satış veya satış sonrası destek hizmetleri konularında çalışmış, 9. İşletmelerin ticari yazılımlardan beklentilerini iyi analiz edebilen, müşteri ilişkilerinde başarılı, bildiği programa hakim, 10. Tercihen, aynı veya benzer bir pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, 11. Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip 12. Görünümüne özen gösteren, girişimci, temsil yeteneği güçlü, 13. B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, 14. Eskişehir ve çevre illeri için bir seyahat engeli bulunmayan, 15. Erkek adaylar için, en az 2 yıl askerlikle bir ilişiği bulunmayan, 16. Eskişehir ilinde ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBilişim sektöründe faaliyet gösteren , kurumsal firmalara bakım-destek , proje ve danışmanlık ile satış hizmetleri veren firmamız için ,üniversite mezunu Sistem Destek Uzmanı aramaktayız ;

  Aranan NiteliklerWindows Server 2016/2012/2008 bilgisine sahip, Active Directory bilgisine sahip, Kullanıcı işletim sistemleri Windows 10,Windows 8 Windows 7 yapılandırılması bilgisine sahip, Temel network ve TCP/IP bilgisine sahip, Üniversitelerin 4 yıllık veya 2 yıllık bölümlerinden mezun (Açık Öğretim Dahil) Anadolu Yakasında ikamet eden, (AVRUPA YAKASINDAN başvurular dikkate alınmayacaktır) B sınıfı Ehliyet sahibi ( Aktif araç kullanabilen ), Askerliğini yapmış, 28 yaşını aşmamış, Tercihen doküman okuyabilecek ve teknik yazışma yapabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Çözüm odaklı çalışan, Bilgisayar yazılımı ve donanım konularında pratik ve mantıklı çözümler üretebilen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Tekniker, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYeni Microsoft Dynamics CRM projesinde görev alacak Proje süreçlerinde görev alacak Dış kaynaklar tarafından yapılan geliştirmeleri takip ve kontrol edecek Proje süresi ve sonrasında geliştirme taleplerini karşılayacak

  Aranan Niteliklerİyi düzeyde .NET , ASP.NET, C#, XML, Java Script bilgisine sahip MS SQL Server ve T-SQL bilgisi olan Microsoft Dynamics CRM projelerinde geliştirme tecrübesi olan Microsoft Dynamics CRM üzerinde uygulama tasarımı, Workflow, Plugin, Javascript geliştirmesinde tecrübesi olan Asp.Net web services, WCF, WEB Api konularında tecrübesi olan Dynamics 365 geliştirme tecrübesi olan Aktif İngilizce konuşabilen Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzer bölümlerinden mezun Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil süresine sahip

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Yazılım Sorumlusu

  Global İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz firma bünyesindeki B2B projeleri (.Net kullanılarak üretilen uygulamaların ve sunucu servislerinin tasarım ve geliştirilmesi) Şirket hedef ve politikaları doğrultusunda yazılım projeleri geliştirmek ve uygulamak, İhtiyaçlar doğrultusunda projelendirilmiş yeni programlar oluşturmak, Standart programlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda yaratılan bütün programların kullanımları ile ilgili kullanıcılara gerekli zamanlarda eğitim ve destek vermek, Yazılımlar ile ilgili atanmış talep ve hata bildirimlerini sonuçlandırmak, Yazılım konusunda Türkiye ve dünyadaki yeni teknolojik gelişmeleri takip etmek, araştırmak ve şirket bünyesine uygulanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar, Yazılım, Matematik Mühendisliği veya Programcılık bölümlerinden mezun, WCF ve web servis teknolojileri konusunda bilgi sahibi, CSS, XHTML, HTML, XML ve JavaScriript konularında bilgili, .NET platformunda ASP .NET, MVC (C,C#..) yazılım dillerini bilen, Veri tabanı sistemleri (SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde bilgi sahibi olmak.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • Sistem Uzmanı

  Kim Grup 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Hadımköy Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, Erkek sistem uzmanı alınacaktır

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ve Üniversitelerin Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, -200 ve üzeri Bilgisayarlı şirket ağındaki kullanıcılara destek verebilecek, - Microsoft sunucu sistemlerinin (Windows Server rol ve hizmetleri (AD, DHCP, DNS, IIS vs.) Server & Client Ailesi, SQL, Exchange, vb.) konularında deneyim ve bilgi sahibi, - PC Donanım, network protokolleri ve bileşenleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi (Teknik servis tecrübesi tercih sebebidir), - Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, - Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübeli, - Ekip çalışmasına uyumlu, - Aktif olarak araç kullanabilen - İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, - Askerlik hizmetini tamamlamış. - 30 yaşını aşmamış, Sabıka kaydı bulunmayan Sistem Destek Uzmanı alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerSQL server bilgisine sahip, Hazır giyim ve perakende sektöründe 2 yıl bilgi işlem kadrosunda çalışmış, Şirket gereksinimleri karşısında çözüm üretebilecek, Kendini geliştirme ve yeni ürünler konusunda hevesli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/Bayan takım arkadaşları...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Sistem ve Network Uzmanı

  Mey İçkiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Görevin İçeriği; LAN, WAN, Wireless LAN network mimarisi ile Switch, Router, Access Point gibi network cihazları yönetimi konularında tecrube sahibi, Firewall, IPS sistemleri konularında tecrübe sahibi, Microsoft işletim sistemlerinin kurulumu, konfigürasyonu ve sorun çözümleme konularında tecrübe sahibi olmak, Windows ailesi ürünlerinden Active Directory Domain, DNS, DHCP vb servislerin yönetiminde tecrübeli, Sanallaştırma sistemleri (tercihen VMware) kurulum, konfigürasyon ve yönetiminde tecrübe sahibi, Exchange 2010 veya üzeri, Office 365 konularında bilgi sahibi, Web Gateway, Mail Gateway, Kurumsal Antivirus sistemleri ve Yedekleme süreçlerini konularında tercihen bilgili olması

  Aranan NiteliklerTercihen Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği mezunu, Sistem Network konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, LAN, WAN, Wireless LAN konularında bilgili, Tercihen ITIL Foundation sertifika sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip, Yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerSQL server bilgisine sahip, Hazır giyim ve perakende sektöründe 2 yıl bilgi işlem kadrosunda çalışmış, Şirket gereksinimleri karşısında çözüm üretebilecek, Kendini geliştirme ve yeni ürünler konusunda hevesli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/Bayan takım arkadaşları...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerSQL server bilgisine sahip, Hazır giyim ve perakende sektöründe 2 yıl bilgi işlem kadrosunda çalışmış, Şirket gereksinimleri karşısında çözüm üretebilecek, Kendini geliştirme ve yeni ürünler konusunda hevesli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/Bayan takım arkadaşları...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Bilgi İşlem Elemanı

  Tantitoniİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGün içerisinde Merkez ofis, Depo, Saha satış ve Mağazalardan gelen IT problemlerini uzaktan bağlantı ile sürekli desteklemek PC ve çevre birimleri konusunda donanım ve yazılım problemlerini gidermek Son kullanıcı sorunları ile ilgili çözüm üretmek ve uygulamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ve ön lisans mezunu, MS Office ve IT bilgisine sahip ( PC Donanım,Windows İşletim Sistemleri ), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Analitik düşünebilen ve sistem geliştirme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç ve çözüm odaklı, çıkabilecek problemlere karşı alternatif çözümler geliştirebilecek, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Mali ve İdari İşler departmanımızda görev alacak Bilgi İşlem Elemanı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Uzman

 • Bilgi İşlem Elemanı

  Bursa Pazarıİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGenel IT Koordinasyonunu sağlamak, Bilgi İşlem sisteminin kesintisiz ve etkin kullanımı için gerekli tedbirleri almak ve bakımlarını yapmak / yaptırmak, Çalışanlar için gerekli yetki ve talepleri temin etmek, Şirketin dahili sunucusu , ağ ve sistem kurulumunu gerçekleştirmek ve bakımını sağlamak, Uygulama değişikliklerini ve gelişmeleri uyarlamak ve IT ekipmanlarının teminini sağlamak, BT Envanterlerinin takip edilmesi ve raporlanması, Sistemde kullanılan programların lisanslarını takip etmek ve muhafaza etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi teknolojileri ve dijital platformlardaki gelişmeleri sürekli takip eden, Yazılım geliştirme teknolojileri ve Veritabanı Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi, Network,Server ve Ağ yönetimi ile ilgili yeterli teknik bilgi sahibi, Windows İşletim Sistemleri ile MS Office Programları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi, Donanım , Kurulum ve Montaj konusunda deneyimli, IT Ekipmanlarının ( LAN,PC,Yazıcı vb.) arıza tespiti ve çözümlenmesinde deneyimli, Uzaktan bağlantı ile sorun gidermede deneyimli, Storage Yönetimi konusunda bilgi sahibi, İyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın Problem çözme,analiz etme,planlama ve çok iyi derecede takip yeteneği olan,sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak BİLGİ İŞLEM ELEMANI arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı

 • Bilgi İşlem Uzmanı

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Genel Müdürlüğümüz için "Bilgi İşlem Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS, Bilişim, Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Öğretmenliği ve ilgili bölümlerinden mezun Microsoft Ofis, Windows7 ve 8 ve Active Directory programlarını etkin olarak kullanabilen, Crm üzerinde talep edilen güncelleştirme alan oluşturma gibi kısmi özelleştirilmelerin yapılması Kampanya günlerinde sms gönderimi için gerekli verinin hazırlanması(Databaseden veri çekme ) Sistemin çalışması için fiziksel bağlantıların kontrolü Sistemde çalışan serverların bakımı Günlük / Aylık Backupların kontrolü ve yedeklenmesi Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şubeler arasında çalışan network’ün(VPN) devamlılığını sağlamak Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şirkete başlayan personelin mail adreslerini oluşturma ve PDKS sistemine tanımlanması Çağrı Merkezinin tam işleyebilmesi için donanımın eksiksiz ve stabilir çalışmasını sağlanması(Pc - Yazılım- Kulaklık v.b.) Çağrı Merkezi tarafından istenilen özelleştirilmelerin sağlanması (Sanz< tral şirketi ile ortak çalışma) Datazen için talep edilen raporların MS SQL(veri tabanı) kodlarının yazılması Datazen için talep edilen raporların oluşturulması / güncellenmesi ve paylaşımı Microsoft Windows Server ve SQL server yönetim bilgisi, Network bilgisi (Yapısal kablolama, switch), Bilgisayar donanım bilgisi, Client İşletim sistemleri,Ofis Uygulamaları,Pc,notebook,yazıcı ve diğer ürünlerin desteği konusunda tecrübe sahibi, IP Santraller konusunda temel bilgi sahibi, Iş takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyehat engeli bulunmayan, Bay Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Uzman

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerSQL server bilgisine sahip, Hazır giyim ve perakende sektöründe 2 yıl bilgi işlem kadrosunda çalışmış, Şirket gereksinimleri karşısında çözüm üretebilecek, Kendini geliştirme ve yeni ürünler konusunda hevesli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/Bayan takım arkadaşları...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

İş Habercisi - Bilgi Sistemleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?