Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bilgisayar Donanım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bilgisayar Donanım
 • Teknik Hizmetler Uzmanı-Ankara

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Hizmetler Uzmanı' arıyoruz. Şirketin hizmet sağladığı ürün grupları için müşterilere, donanım ve yazılım kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri, sistem testleri gibi hizmetlerin sağlanması, Kurulum, bakım onarım ve test hizmetlerinin müşteri memnuniyetini sağlayarak, uygun kalite ve maliyette yerine getirilmesi, Müşterilere sağlanan hizmetlerin raporlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, veya Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık, Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Eleman

 • Teknik Hizmetler Uzmanı -İzmir

  Manpower Suadiyeİstanbul Avrupa 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için'Teknik Hizmetler Uzmanı'arıyoruz. Şirketin hizmet sağladığı ürün grupları için müşterilere, donanım ve yazılım kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri, sistem testleri gibi hizmetlerin sağlanması, Kurulum, bakım onarım ve test hizmetlerinin müşteri memnuniyetini sağlayarak, uygun kalite ve maliyette yerine getirilmesi, Müşterilere sağlanan hizmetlerin raporlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, veya Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık, Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Eleman

 • İş AçıklamasıNetwork kurulumu altyapı cihazları sunucuları hakkında bilgi sahibi, Donanım ve arıza tespiti konusunda bilgi sahibi, İşletim sistemleri hakkında (Linux, Unix, Windows, ShellScript, Pyhton) bilgi sahibi, Özellikle Windows işletim sisteminin temel çalışma prensiplerini bilen Tercihen Apache, Php, Datnet, gibi teknolojilerin kullanıldığı ortamlar hakkında bilgili,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasında uyumlu, Müşteri ilişkilerini etkin yönetebilen, Problem çözme becerisine sahip, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi, Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBilişim Eğitim Merkezi İstanbul ve Ankara Şubelerinde görevlendirilmek üzere Yazılım ve Sistem Eğitmenleri aranıyor.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin BT / Bilişim / Bilgisayar ile ilgili lisans bölümlerinden mezun, - Microsoft Yazılım veya Sistem dillerine hâkim, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli - Alanına göre; C#, SQL, Asp.Net, Server Yönetimi, Active Directory, MSCE, MCSD ile ilgili projelerde yer almış, - Mesleki İngilizce bilgisine sahip, - Tercihen konusuyla ilgili sertifikalara sahip, - Tercihen eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören, - Güler yüzlü, iletişim gücü yüksek, yeniliklere açık ve kendine güvenen, - Diksiyonu düzgün.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Öğretmen, Mühendis, Eğitmen

 • İş AçıklamasıElektronik kart tasarımı konusunda deneyimli ve üretim aşamasına gelene kadarki süreci yönetebilecek, elektronik alanda araştırmacı, gelişmeye ve geliştirmeye önem veren, işinde uzman, coder ve programmerlar ile aynı dili konuşabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerElektrik Elektronik Mühendisliği yada Elektronik Haberleşme Mühendisliğinden mezun . Analog ve dijital elektronik tasarım konularında fikir sahibi olan, · Tercihen C programlama dilini bilen, · İyi derecede İngilizce bilen, · Sorumluluk alabilen, çözüm üreten, özverili, · Minimum 5 yıl tecrübeli, · Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, . Elektronik kart üretimi ve PCB testleri gerçekleştirebilecek, . Elektronik test cihazları kullanımı konusunda bilgi sahibi, . Ms Office Programlarını kullanabilen, · Askerlikle ilişkisi olmayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıBilişim sektöründe faaliyet gösteren reeder firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans mezunu Samsun şehrinde ikamet eden veya edebilecek en az 1 yıl tecrübeli Teknisyen aranıyor!

  Aranan NiteliklerNİTELİKLER: · Tercihen Teknik Lise mezunu, · Tercihen en az 2 yıl tecrübesi olan, · Tablet bilgisayar ve cep telefonu bakım ve onarımı konusunda uzmanlaşmış, veya yatkınlığı olup, sıkı iş formasyonundan geçmeye istekli ve hırslı, · Adet hedef çalışma prensibine uyumlu, · Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, · Ekip çalışmasına yatkın, · Araştırmacı kimliğe sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, · Bilgisayar donanım bilgisine sahip, · Microsoft office uygulamalarına hakim olan, İŞ TANIMI: · Servise girişi yapılmış ürünlerin kalite standartlarını ve zaman hedefini dikkate alarak tamirini yapmak ve müşteriye teslime hazır hale getirmek · Gerektiğinde önbüroya çıkarak, müşteriye onarımla ilgili bilgi vermek, açıklama yapmak · Müşterinin sorunlarını sahiplenmek, güven uyandırmak · Problem çıktığında ekip birliğine, ön büroya ve diğer gruplara destek olmak, ekip bilincini sergilemek

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Donanım Mühendisi (Analog)

  Entes Elektronikİstanbul Anadolu 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAnalog devre tasarımında, tercihen ölçme ve transduser devrelerinde deneyimli, devre tasarım ve similasyon araçlarını iyi derecede kullanabilen.

  Aranan NiteliklerAr-Ge Merkezi'mizde takım arkadaşı olarak bizimle çalışmak isteyen; Yaptığı işi seven, Ekip ruhuyla çalışmaktan hoşlanan, Kriz anlarında stresini yönetebilen, Dinamik ve enerjik çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Enerji, Endüstri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİtalyan spor giyim markası Lotto'nun Türkiye distribütörü ve lisansörü Linteks Tekstil A.Ş'de Bilgi İşlem departmanında , Bilgi İşlem Asistanı olarak görev alacak, Kullanıcıların yazılımsal ve donanımsal sorularına destek verilmesi, Yazıcı, fotokopi ve faks cihazları sorunları çözümlenmesi ve kartuş- toner takibi yapılması, Pc, Notebook bakım onarım ve yedekleme kontrolünün gerçeştirilmesi, Acces Point, IP, LAN, WAN, cihazlarının yapılandırmaları yapılması Depo ve Mağaza sayım işlerinde görev alınması, Servise giden cihazların takibinin yapılması, Bağlı olan şube ve ofislere destek verilmesi, Bilgi gizliliğini sağlayıp, genel iş takibi ve bağlı olduğu departman yönetisine raporlanması ,

  Aranan NiteliklerÜniversite , Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun Temel network protokolleri konusunda, (TCP/IP, DHCP, DNS, FTP, TELNET, SMTP, HTTP, HTTPS, PROXY ) Active Directory , Terminal ,SQL,Server, Firewall hakkında bilgi sahibi, Swicth ,Access Point, CCTV ,DVR ,Kablolama ,Alarm ,Analog-IP ,Printer ve yedekleme yapabilecek, Ms Windows 7, 8 ,10, Mac Os, Ms Ofis uygulamalarını bilen, Gelişime açık, sorumluluk sahibi, raporlama yapabilecek , iletişimi kuvvetli ,planlı, çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uyum sağlayabilecek. Tercihen yazılımla ilgili bilgi sahibi Beylikdüzü veya çevresinde ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İthalat/İhracat, Toptancılık

  Pozisyon: Teknisyen, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıAçılmış olan servis isteklerinin çözümünü sağlamak için; telefon ile, istek sahibine destek vermek,telefonla veya uzaktan erişim yönetimini kullanarak servis isteğine neden olan arızayı çözmek. Şehir dışı arızalar ile ilgili olarak, çözülemeyen problemler için isteğin sınıflandırmasını yapmak, problem tipine gore karar vererek, gerekli gördüğü durumlarda ürün sevkiyatı için ilgili birim ve kişilerle koordinasyonu sağlamak. Birlikte çalışılan iş ortaklarına telefonla teknik destek vermek. Çözüm sağladığı kayıtları kapatılabilir duruma getirmek.

  Aranan NiteliklerYüksekokul/üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik bölümlerinden mezun, Orta düzeyde İngilizce bilen, Bilişim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli İnternet uygulamaları, MS yazılımları, network, ve PC donanımına hakim, Telefonda problem çözme becerisine sahip, İletişim becerisi yüksek,sabırlı,öğrenmeye açık, Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş belgelendirme ve gözetim alanında hizmet veren bir kurum olup, Şirketimiz için "BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI " olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan takım arkadaşı arıyoruz. Veritabanları, dosya sistemleri, dizin sistemleri, güvenlik sistemleri, e-posta sistemleri ve sunucuların kurulum, bakım ve sürekliliğini sağlamak, Kullanıcıların donanım (PC, modem, yazıcı, network cihazları, akıllı telefonlar, santral vs.) ve yazılımların (Windows, Office vs.) kurulumu, bakım ve destek verilmesi, Altyapı problemlerini gidermek ve bakım-onarım işlerini yürütmek, gerektiğinde kurulum ve yerinde destek sağlamak, Yedekleme ve kurtarma faaliyetlerini gerçekleştirmek, Network cihazlarının kablolama, kurulum ve ayarlarını yapmak, Kendi bölümü ile ilgili satınalma işlemleri için tedarikçi araştırmak, en uygun şartlarla tedarik edilmesini sağlamak, Tüm Bilgi İşlem sisteminin, yazılım, donanım işletim hizmetlerinin, garanti belgeleri, bakım sözleşmeleri ve lisansların envanterini tutmak.

  Aranan NiteliklerYüksekokul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Windows 8, Windows 7, Windows XP işletim sistemleri kurulum ve konfigürasyon konularında deneyimli, Ofis Uygulamaları, Pc, notebook, yazıcı ve diğer ürünlerin desteği konusunda tecrübe sahibi, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, Network bilgisi (Yapısal kablolama, switch) olan, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, Yazıcı, Bilgisayar, Akıllı Tahta donanımı kurulum ve sorun giderme alanlarında deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, Hizmet odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Kullanıcı sorunlarına optimum sürede çözüm oluşturacak, İş takip ve raporlama yönü kuvvetli.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıFirmamızın ticari program satış, satış sonrası destek, kurulum, eğitim süreçlerinde görev alacak Yazılım Destek Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1. Sektörel ticari program (Netsis, Eta, Logo, Mikro vb..) satış/eğitim/destek konularının en az birinde tecrübeli, 2. Tercihen Netsis Destek Uzmanı Sertifikasına (NOD P veya NOD M) sahip, 3. Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi,Üretim, MRP, Personel konularında deneyimli, 4. MS SQL bilgisine sahip, 5. Bilgi teknolojisi aygıtları ve onlarla ilişkili olarak kullanılabilecek çevre donanım, yazılım ve hizmetlerini tanıyan, 6.Ticari yazılımların çalıştığı Sunucu/PC/El Terminali vb. işletim sistemleri ile veritabanı uygulamaları hakkında bilgili, 7. Yazar kasa, POS cihazları, Barkod Okuyucu, Mobil El Terminalleri vb. hakkında yeterli bilgi veya tecrübe sahibi, 8. Tercihen herhangi bir ticari yazılımın eğitim, kurulum, satış veya satış sonrası destek hizmetleri konularında çalışmış, 9. İşletmelerin ticari yazılımlardan beklentilerini iyi analiz edebilen, müşteri ilişkilerinde başarılı, bildiği programa hakim, 10. Tercihen, aynı veya benzer bir pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, 11. Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip 12. Görünümüne özen gösteren, girişimci, temsil yeteneği güçlü, 13. B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, 14. Eskişehir ve çevre illeri için bir seyahat engeli bulunmayan, 15. Erkek adaylar için, en az 2 yıl askerlikle bir ilişiği bulunmayan, 16. Eskişehir ilinde ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Uzman Yard

 • Satış Destek Personeli

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. TAKTX Direct & Event olarak Üniversitelerin ilgili bölümlerinde Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Mağazacılık / Perakendecilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıAramızda yer almaya hazır mısın? İçine kapanık, suratı asık, sıkıcı ve enerjisi düşük adaylara maalesef ekibimizde yer yok. Aksine işinden zevk alan, pozitif enerjili, sorumluluk sahibi, heyecanlı, denemekten korkmayan ve araştırmacı arkadaşlara her zaman kapımız açık. Firmamızın üretmiş olduğu uygulamalar için destek hizmetleri biriminde görevlendirilmek üzere müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi, donanım güncelleme ve yazılım güncelleme işlemlerini telefon veya uzaktan yardım ile yönetecek "Müşteri Destek Personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler2005 Yılında kurulan ve sektörel yazılımlar üreten firmamızın Kocaeli Gebze’deki merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uygulama yazılımına ek olarak; işletim sistemi, network, veritabanı konularında deneyim sahibi Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi. Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Bursa-Genel Müdürlüğümüz için "Bilgi İşlem Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS, Bilişim, Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Öğretmenliği ve ilgili bölümlerinden mezun Microsoft Ofis, Windows7 ve 8 ve Active Directory programlarını etkin olarak kullanabilen, Crm üzerinde talep edilen güncelleştirme alan oluşturma gibi kısmi özelleştirilmelerin yapılması Kampanya günlerinde sms gönderimi için gerekli verinin hazırlanması(Databaseden veri çekme ) Sistemin çalışması için fiziksel bağlantıların kontrolü Sistemde çalışan serverların bakımı Günlük / Aylık Backupların kontrolü ve yedeklenmesi Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şubeler arasında çalışan network’ün(VPN) devamlılığını sağlamak Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şirkete başlayan personelin mail adreslerini oluşturma ve PDKS sistemine tanımlanması Çağrı Merkezinin tam işleyebilmesi için donanımın eksiksiz ve stabilir çalışmasını sağlanması(Pc - Yazılım- Kulaklık v.b.) Çağrı Merkezi tarafından istenilen özelleştirilmelerin sağlanması (Sanz< tral şirketi ile ortak çalışma) Datazen için talep edilen raporların MS SQL(veri tabanı) kodlarının yazılması Datazen için talep edilen raporların oluşturulması / güncellenmesi ve paylaşımı Microsoft Windows Server ve SQL server yönetim bilgisi, Network bilgisi (Yapısal kablolama, switch), Bilgisayar donanım bilgisi, Client İşletim sistemleri,Ofis Uygulamaları,Pc,notebook,yazıcı ve diğer ürünlerin desteği konusunda tecrübe sahibi, IP Santraller konusunda temel bilgi sahibi, Iş takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyehat engeli bulunmayan, Bay Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Destek Personeli

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. TAKTX Direct & Event olarak Üniversitelerin ilgili bölümlerinde Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirket içi network, server, yazılım, donanım işlerimizin çözümlenmesi Departmanların bilgi işlem ve teknik destek ihtiyaçlarının karşılanması Teknik kurulumların yapılması ve konfigürasyonların uyarlanması Sistemler üzerinde bakım, yenileme, yedekleme ve güncelleme yapılması Teknik arızalara müdahale etmek ve çözüm üretmek. Yapılan işlerin günlük raporlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgisayar Teknolojilerine hakim, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Microsoft Office hakkında bilgi sahibi, Son kullanıcı problemleri (yazıcı, bilgisayar vb.) desteği verebilecek teknik bilgiye sahip, Çözüm odaklı çalışabilen, Son kullanıcılara yazılım ve donanım desteği verebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, İletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İş süreçlerini takip edebilecek Askerlik yükümlülüğü bulunmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri, Teknisyen, Uzman, Bilgisayar Programcısı

 • Elektronik Teknisyeni

  Kontrolsisİzmir 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıElektronik Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Sistem Destek ve ARGE Departmanına Elektronik Teknisyeni alınacaktır. Zayıf Akım Sistemleri konularından (Kartlı Geçiş Sistemleri (PDKS - Access vs.), Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, CCTV Sistemleri, Otopark Sistemleri, Sıramatik vs.. ) en az birinde çalışmış olması tercih sebebi olacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik lise ya da yüksek okul mezunu (Elektronik , End.Otomasyon vs.), Güvenlik Sistemleri kurulumlarında tecrübeli olması, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli ve elektro mekanik bilgisi de olan, Söz konusu sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanan, İzmir de ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan. ### BAŞVURULAR KESİNLİKLE GİZLİ TUTUTALACAKTIR. ###

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Operatör, Tekniker, Usta

 • Satış Destek Personeli

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 27 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. TAKTX Direct & Event olarak Üniversitelerin ilgili bölümlerinde Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Mağazacılık / Perakendecilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Destek ve Eğitim Uzmanı

  Protel Bilgisayarİstanbul Avrupa 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanısıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev almak üzere Destek ve Eğitim Uzmanı, Restoran Sistemleri aramaktayız. Şirket içerisinde yürütülen projelerin takibinin yapılması, Eğitimini aldığı ürünlerin teknik desteğinin verilmesi, Kullanıcı eğitimlerinin verilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip ve bu süreci etkili şekilde yürütebilecek, Stres yönetimi yapabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve yeni teknolojilere kolay adapte olabilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Bilgi İşlem Uzmanı

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMerkez ve Mağaza kullanıcılarının donanım (Micros, PC, modem, yazıcı, network cihazları vs.) ve yazılımların (Logo, Sharepoint, Windows, Office vs.. ) kurulum ve/veya desteğinin verilmesini sağlamaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi işlem desteği konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen Restoran veya Market tecrübesi olan, Logo Tiger konusunda deneyimli, İngilizceyi bilgi işlem uygulamalarının gerektirdiği ölçüde bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Ofis Elemanı, Uzman

 • Printer Teknisyeni

  BDH Bilişim Destek Hizmetleriİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMüşteri tarafında Microsoft tabanlı uygulamalar kapsamındaki ürünlerin kurulmasını ve problemlerinin çözülmesini sağlamak, takibini yapmak, müşteri memnuniyetini sağlayan etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu, HP,LEXMARK,XEROX Monochrom ve Color Laser Printer onarımında deneyimli, HP MFP printerler, HP Large format A3-Page wide ürünler,HP Plotter-Design Jet printerler konusunda yetkinliğe sahip, Microsoft OS hakim, Analiz ve teknik yazışma yapabilen, MFP ürünlerin onarımında tecrübeli, Microsoft İşletim Sistemleri,yazılım,donanım bilgisine sahip, İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan (erkek adaylar için) Literatür takip edecek kadar İngilizce bilgisine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen

 • Bilgi İşlem Elemanı

  Tantitoniİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGün içerisinde Merkez ofis, Depo, Saha satış ve Mağazalardan gelen IT problemlerini uzaktan bağlantı ile sürekli desteklemek PC ve çevre birimleri konusunda donanım ve yazılım problemlerini gidermek Son kullanıcı sorunları ile ilgili çözüm üretmek ve uygulamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ve ön lisans mezunu, MS Office ve IT bilgisine sahip ( PC Donanım,Windows İşletim Sistemleri ), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Analitik düşünebilen ve sistem geliştirme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç ve çözüm odaklı, çıkabilecek problemlere karşı alternatif çözümler geliştirebilecek, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Mali ve İdari İşler departmanımızda görev alacak Bilgi İşlem Elemanı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıYüzey İşlem sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden biri olan şirketimizin İstanbul Avrupa yakasında görvelendirilmek IT sorumlusu aranmaktadır. - Kullanılan tüm donanım ve yazılımlara destek vererek, Almanya'daki merkezimiz ile beraber yaşanan problemlerin çözüme ulaştırılması, - Ağların yönetilmesi, gerekli durumlarda kurulumu ve yapılandırılması, - IT altyapısının ve envanterinin yönetilmesi, - Orta seviyede Microsoft İşletim Sistemleri, Yazılım, Donanım ve Network kurulum destek bilgisine sahip, - Analitik düşünme yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, IT sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- En az yüksekokul elektronik veya bilgisayar bölümünden mezun, - Almanya'daki merkezimizde bulunan IT Departmanı ile IT konularını yürütebilecek seviyede sözlü ve yazılı İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, - B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, - İhtiyaca göre değişen günlerde Silivri ve Bayrampaşa lokasyonlarımızda çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sonuç odaklı, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıSenpa Sentetik A.Ş bünyesinde istihdam edilmek üzere Bilgi İşlem Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil edilmiş olmak. Bilgi işlem bakım/onarım, network ve proje yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office Uygulamalarına Hakim, İşletmede kullanılan server, kamera, santral, diğer çevre birimleri gibi ürünlerinin bakım, güncelleme, işletim ve raporlamalarını yapabilecek, işletim sistemlerini kurulumunu yapabilecek, işletim sistemi kaynaklı veya donanımsal kaynaklı sorunları çözebilecek. Analitik düşünen, teknoloji ve yenilikleri takip eden, çözüm odaklı, takım çalışmasında başarılı,kişisel gelişime açık, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen ve kriz yönetiminde etkili, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Microsoft Windows server 2003,2008 ve 2012 işletim sistemlerine hakim, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşletim Sistemlerine hakim. Yazıcı, Fotokopi makinelerine hakim.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Genel Müdürlüğümüz için "Bilgi İşlem Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS, Bilişim, Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Öğretmenliği ve ilgili bölümlerinden mezun Microsoft Ofis, Windows7 ve 8 ve Active Directory programlarını etkin olarak kullanabilen, Crm üzerinde talep edilen güncelleştirme alan oluşturma gibi kısmi özelleştirilmelerin yapılması Kampanya günlerinde sms gönderimi için gerekli verinin hazırlanması(Databaseden veri çekme ) Sistemin çalışması için fiziksel bağlantıların kontrolü Sistemde çalışan serverların bakımı Günlük / Aylık Backupların kontrolü ve yedeklenmesi Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şubeler arasında çalışan network’ün(VPN) devamlılığını sağlamak Şirket içinde kullanılan donanımın onarımı ve stabil çalışması (Bilgisayar / Yazıcı Bakımı) Şirkete başlayan personelin mail adreslerini oluşturma ve PDKS sistemine tanımlanması Çağrı Merkezinin tam işleyebilmesi için donanımın eksiksiz ve stabilir çalışmasını sağlanması(Pc - Yazılım- Kulaklık v.b.) Çağrı Merkezi tarafından istenilen özelleştirilmelerin sağlanması (Sanz< tral şirketi ile ortak çalışma) Datazen için talep edilen raporların MS SQL(veri tabanı) kodlarının yazılması Datazen için talep edilen raporların oluşturulması / güncellenmesi ve paylaşımı Microsoft Windows Server ve SQL server yönetim bilgisi, Network bilgisi (Yapısal kablolama, switch), Bilgisayar donanım bilgisi, Client İşletim sistemleri,Ofis Uygulamaları,Pc,notebook,yazıcı ve diğer ürünlerin desteği konusunda tecrübe sahibi, IP Santraller konusunda temel bilgi sahibi, Iş takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyehat engeli bulunmayan, Bay Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Uzman

 • İş AçıklamasıBaşdaş Gıda Merkez Bina BİLGİ İŞLEM departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki kriterler doğrultusunda '' BİLGİ İŞLEM UZMANI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBilgi İşlem alanında en az 5 yıllık deneyimi olan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araba kullanan, Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tüm Ofis programlarına ve (Autocad,Excel,SQL) ileri düzey hakim. Bilgisayar programlarına (Ofis programları, işletim sistemleri, paket programlar) hakim olmak, Network ve donanım bilgisine sahip olmak, Problem çözme yeteneğine sahip olmak, Firmada kullanılan Server sistemlerinin sürekli açık tutulmasından sorumludur. Birimlerce gelen arıza taleplerini çözüme ulaştırır. Arıza Analizini, Ekipman İmha Analizini ve Geri Dönüşümleri yapar. Firma bünyesindeki fileserver ve kamera kayıtlarının yedeklenmesinden ve takibinden sorumludur. Firma bünyesindeki tüm bilgisayar ve cihazların firma dışındaki tehditlere karşı güvenlik ağının oluşturulması ve kontrolünden sorumludur. Firma bünyesindeki bilişim ve iletişim cihazlarının periyodik bakımlarının takibi ve kontrolünden, cihazların yedek parçalarının temininden sorumludur. Firma içindeki cihazların uzaktan bağlantı ayarlarından ve bilgi işlem odasının düzeninden sorumludur. Sürekli sistem ve donanım güncellemelerinin yapılmasından, envanter listesinin güncel tutulmasından, tüm programların lisanslı kullanımından ve gerekli yasal düzenlemelerin takibinden sorumludur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • Sistem Destek Uzmanı

  Sonotek Bilgi Teknolojileriİstanbul Anadolu 5 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSonotek Bilgi Teknolojileri 2013 ten bugüne kurumsal bilgi işlem hizmeti vermektedir. Bakım anlaşmalı müşterilerimize , yerinde destek, telefon ile destek uzak bağlantılı destek hizmeti verecek, aşağıdaki özelliklere sahip Sistem Destek Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• Pc ve server donanımı, network ve windows ağları konusunda yeterli derecede teknik bilgi sahibi, • Windows işletim sistemlerinde program kurma, çalıştırma ve sorun giderme konularında deneyimli • Network ve desktop yazıcıları, faks, fotokopi sistemleri hakkında bilgi sahibi, • Son kullanıcı desteği konusunda yetkin, • Analitik düşünme becerileri gelişmiş, arıza tespiti ve planlama yapabilen, • İnsan ilişkileri kuvvetli ,öğrenmeye , yeniliklere açık ve istekli, • Yoğun iş temposunda dikkatli ve özenli çalışabilen • Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan. • Seyahat engeli olmayan, • Giyimine, dış görünümüne ve konuşmasına dikkat eden, • Çalışma saatleri konusunda esnek olabilen, • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gereklidir

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • IT Satınalma Uzmanı

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu 19 Mart 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz Türkiye'nin önde gelen Holding şirketinde yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi Teknolojileri Satınalma Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. · BT Projeleri ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda BT yazılım, donanım, altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının tedarik edilmesi ve sözleşmelerinin hazırlama operasyonlarının yürütülmesi, · BT satınalma faaliyetleri sonrasında kontrat hazırlıkları sorasında firmalar ile kontrat müzakerelerinin yapılması · BT kontrat / tedarikçi performanslarının gözlenmesi ve ilgili kontratlar çerçevesinde iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve tedarikçi performanslarının raporlanması, · BT hizmet memnuniyet değerlendirme raporlarının hazırlanması, · Hizmet seviyesi sözleşmelerinin SLA etkisinin raporlanması, · BT süreçlerine uygun şekilde sorumluluk alanındaki görev ve faaliyetlerin yürütülmesi ve ilgili süreçlerde iyileştirme çalışmalarının yapılması · BT Bütçe planlarının hazırlanması ve BT birimleri ile koordineli olarak çalışılması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, · BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında en az 2 yıl deneyimli, · İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) · MS Office programlarını kullanabilen, · B sınıfı sürücü belgesi olan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Bilgi İşlem

  Aysira TekstilKocaeli 10 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, Nebim Winner programı ve alt yapısına hakim Stok, envanter sayımı konularında deneyimli, En az Lise mezunu, Seyahat engeli bulunmayan,

  Aranan NiteliklerLİSE MEZUNU İLETİŞİM YÖNÜ KUVVETLİ PRATİK VE DİNAMİK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN PLANLAMA VE ORGANİZASYON YETENEĞİ GELİŞMİŞ ANALİTİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP,SONUÇ ODAKLI, TERCİHEN EHLİYETİ OLAN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY ADAYLAR ARANMAKTADIR.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Bilgisayar Donanım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?