Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bilgisayar Donanım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bilgisayar Donanım
 • Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, Kocaeli 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz Türkiye'nin önde gelen Holding şirketinde yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi Teknolojileri Satınalma Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. · BT Projeleri ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda BT yazılım, donanım, altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının tedarik edilmesi ve sözleşmelerinin hazırlama operasyonlarının yürütülmesi, · BT satınalma faaliyetleri sonrasında kontrat hazırlıkları sorasında firmalar ile kontrat müzakerelerinin yapılması · BT kontrat / tedarikçi performanslarının gözlenmesi ve ilgili kontratlar çerçevesinde iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve tedarikçi performanslarının raporlanması, · BT hizmet memnuniyet değerlendirme raporlarının hazırlanması, · Hizmet seviyesi sözleşmelerinin SLA etkisinin raporlanması, · BT süreçlerine uygun şekilde sorumluluk alanındaki görev ve faaliyetlerin yürütülmesi ve ilgili süreçlerde iyileştirme çalışmalarının yapılması · BT Bütçe planlarının hazırlanması ve BT birimleri ile koordineli olarak çalışılması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, · BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında en az 2 yıl deneyimli, · İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) · MS Office programlarını kullanabilen, · B sınıfı sürücü belgesi olan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanısıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev almak üzere Destek ve Eğitim Uzmanı, Restoran Sistemleri aramaktayız. Şirket içerisinde yürütülen projelerin takibinin yapılması, Eğitimini aldığı ürünlerin teknik desteğinin verilmesi, Kullanıcı eğitimlerinin verilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip ve bu süreci etkili şekilde yürütebilecek, Stres yönetimi yapabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve yeni teknolojilere kolay adapte olabilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • PROSER BİLİŞİMİstanbul Avrupa 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıAnlaşmalı olduğumuz ya da servis programına dahil olan noktalara ürün sevkiyatı yapabilen, gerektiği takdirde teknik destek verebilen b sınıfı ehliyet sahibi tercihen genç çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAnlaşmalı olduğumuz firmalara ürün sevki, Gerektiği takdirde teknik destek verebilen Ofis içerisinde iş dağılımına uyum sağlayan İş takibi yapabilen, sorumluluk alabilen Kendini geliştirebilen B sınıfı ehliyet sahibi olan Askerliğini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıKliniğimizde hasta Karşılama,doktorumuz asiste edebilecek. Kliniği genel düzeninin sorumluluğunu alabilecek ekip arkadaşı aranıyor.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü ve pozitif biri olmasi. Hasta ilişkileri iyi olan. Sorumluluk sahibi olabilen. Sigara kullanmayan. Klinik adresine yakın ikamet etmesi

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman Yard, Eleman, Tekniker, Diş Teknik Sekreteri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıGelişen ve büyüyen ekibimizde görev almak üzere Teknik Destek Uzmanı aramaktayız. İŞ TANIMI: Eğitimini aldığı ürünlerin teknik desteğinin verilmesi, Kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar ve ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip ve bu süreci etkili şekilde yürütebilecek, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve yeni teknolojilere kolay adapte olabilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • Mopaş A.Şİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMopaş market bünyesinde görevlendirilmek üzere Frontend Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama, Grafik Tasarım veya ilgili bölümlerinden mezun, Web Tasarımı ve Web Uygulamaları, Frontend development konusunda (C#.Net ,ASP.NET,PHP, HTML, CSS3, HTML5, Javascript, Jquery, Ajax dilleri vb. üzerinde) en az 4 yıl tecrübesi olan, Front-end frameworkleri (bootstrap foundation) hakkında bilgi sahibi olan ve bunları kullanarak tasarım yapmış, Responsive tasarım kavramını iyi bilen, tercihen en az 2 projede bulunmuş, Adobe Photoshop , Illustrator, Bridge uygulamalarına hakim, Photoshop tasarımlarını alarak, HTML/css’e çevirebilecek, temel ekran kontrol ve validasyonlarını yazabilecek, Teknik dökümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tasarım dengesi, tasarım bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi gibi görsel tasarım prensiplerinde derinlemesine bilgi sahibi olan, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bilgisi olan, En az 4 sene çalışma tecrübesi olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • İş AçıklamasıInstalls, configures and administers MSSQL database, Installs, configures and monitors ISS, Jboss, Tomcat Application Servers, Manages user accounts and access privileges on the databases, and applications, Administers and maintains core banking application, Manages user accounts and authorization privileges in core banking application, Designs and supervises the end-of-day procedure for core banking application, Administers the central backup application, design and manage daily/weekly/monthly backups for all servers and applications, Manages third party services with the public institutions like GIB, KKB, TCMB, Reuters, Barclays, BIST etc. Contributes to the software development works for web-based applications. In order to work on above-mentioned issues, we are looking for a team-member to be assigned as "IT Operations & Application Management Asst. Manager" or "IT Operations & Application Management Supervisor" at A&T Bank.

  Aranan NiteliklerMin. 4 years and Max. 8 years of experience in Database & Application Management in Information Technologies, Bachelor's Degree in Computer Sciences, Computer Engineering, Electronics or related fields, Good command of written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications, Analytical thinking ability, Good in problem solving, Strong communications skills, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Faktoring, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi

 • BDH Bilişim Destek Hizmetleriİzmir, İstanbul Avrupa 20 Mart 2017

  İş AçıklamasıMüşteri tarafında Microsoft tabanlı uygulamalar kapsamındaki ürünlerin kurulmasını ve problemlerinin çözülmesini sağlamak, takibini yapmak, müşteri memnuniyetini sağlayan etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu, En az orta seviyede Microsoft İşletim Sistemleri, Yazılım, Donanım ve Network bilgisine sahip, Bilişim sektöründe tecrübeli, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için), Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTeknik Nitelikler; Bilgisayar kurulumları yapabilecek, İşletim sistemi ve Office programları konusunda bilgi sahibi olan, Windows işletim sistemlerine hâkim, Notebook, Bilgisayar ve yan birimlerin yazılım ve donanım kaynaklı arıza tespitlerini yapabilen ve parça değişimi bazında onarım gerçekleştirebilen, Bilgisayar donanımı konusunda bilgili, ağ kurulumu ve network bilgisi olan, Dosya paylaşımı, yazıcı paylaşımı yapabilen Bilgisayar donanımları montajına eli yatkın ve hızlı söküp takabilen, öğrenmeye yatkın, Masaüstü bilgisayarların arıza tespitini yapabilecek ve yazılımlarını yükleyebilecek, Server Konusunda Bilgi sahibi Olan Yedekleme Sistemleri konusunda Bilgi sahibi olan

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO’ların Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme bölümlerinden mezun, Alanında En az 2(İki) Yıl Tecrübeli, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve sigara kullanmayan, Tercihen Askerlik görevini tamamlamış, Yoğun Çalışma Temposuna ayak uydurabilecek, Güncel teknolojileri takip eden, Daimi olabilecek, Takım çalışması ruhun sahip, Müşteri ilişkileri konusunda iyi iletişim kurabilen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıDonanım Destek Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Microsoft İşletim Sistemleri, kurulum ve yönetim bilgisine sahip, · Network (Switch, Router, VPN, ADSL, G.SHDSL, HP, Juniper Firewall) Donanım-Yazılım konusunda tecrübeli · LAN/WAN yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, · PC bakım-onarım ve kurulum sonrası teknik destek konusunda tecrübeli, · Yazıcı, Faks, Fotokopi, Telefon, Kamera vb. çevre sistemler ve kablolama sistemleri gibi konularda tecrübeli, · Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda bilgi sahibi, · Bilgi işlem Envanter takibini yapabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın, iletişim, uyum kabiliyeti yüksek ve sorumluluk sahibi, · Tercihen Bağcılar Ve Çevresinde İkamet Eden. · Askerlik görevini tamamlamış, · B sınıfı ehliyeti olan,

  Sektör: Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBilgi işlem altyapı sistemlerinin planlanması, işletme, geliştirme ve yönetilmesi, Sistem - Ağ yönetimi ve performansının takibi, güncelleme, yedekleme, bakım, Lisans konularında gerekli takipleri yapmak , problemleri çözmek, Network ile ilgili tüm konulara destek verme ve sorunlara çözüm bulmak, Cihaz kurulumu işlemlerini gerçekleştirmek, Bilgisayar, yazıcı, sunucu kurulumlarını gerçekleştirme ve periyodik olarak kontrollerinin yapılması Donanım ve yazılım kurulumu, problemlere ve işletme içi benzeri cihaz arızalarına müdahale etmek, Çalışanlara kullanılan programlarla ilgili olarak destek vermek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Sistemler ve bilgisayar donanımı hakkında tecrübeli Tüm Microsoft işletim sistemlerine hakim, Macintosh konusunda deneyimili, İletişim kabiliyeti yüksek ve analitik düşünce yapısına sahip, Çözüm odaklı, dikkatli, sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu

 • İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Çağlayan'da ve Airport AVM de bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Notebook, Tablet PC ve Bilgisayar yan ürünleri satışı yapacak, en az 2 yıl tecrübeli, bu ürün gruplarına hakim, müşterilerin sormuş oldukları ürünler ile ilgili soruları en iyi şekilde yanıtlayabilecek bay-bayan satış personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatışını yapmış olduğumuz Notebook, Tablet PC ve Bilgisayar yan ürünleri konularında bilgili, Yeni çıkan modelleri takip edecek, Müşterilerin ihtiyacına uygun model yada modeller önerebilecek, Satış konusunda tecrübeli, Tercihen üniversite yada yüksek okul mezunu Algısına güvenen, yeniliklere açık, İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, İkna yeteneği olan Empati yapabilen İyi derecede ofis programlarına ve internete hakim

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Suptexİstanbul Anadolu 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıTuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, firmamızda görev alacak , Bilgi işlem yöneticisine bağlı çalışacak Bilgi İşlem Elemanı aranmaktadır ; Yeni bilgisayar donanımı kurmak, test etmek, kullanıcılara teslim sonrası teknik destek vermek Yeni bilgisayar yazılımları kurmak, test etmek, kullanıcılara teknik destek ve eğitim vermek Ağ bileşenlerini (güvenlik duvarı, switch, modem, AP vb.) kurmak, test etmek, işletmek ve kullanıcılara teknik destek vermek Bilgi işlem altyapısı ile ilgili kablolama vb. hizmetleri sağlamak Microsoft Active Directory ve kurulu sistem üzerinde grup politikaları tanımlamak, düzenlemek, kullanıcı izinleri tanımlamak NAS vb. dosya sunucularını kurmak, işletmek ve teknik destek sağlamak Kurulu otomasyon vb. sistemlerin sunucu ve yazılım altyapısına dair teknik destek vermek Harici e-posta ve hosting sunucuları üzerinde gereken ayar ve düzenlemeleri yapmak Web sayfası ve sosyal medya hesaplarına gerektiğinde teknik destek vermek İletişim altyapısı ile ilgili sabit dijital santral, mobil telefon vb. donanımları kurmak, işletmek ve teknik destek vermek Gerektiğinde kullanıcılara her türlü bilgi işlem başlığı altında teknik destek ve eğitim vermek

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okullarının bilgisayar ile ilgili bölümlerinden mezun, * Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, * Windows işletim sistemlerine hakim, * Network ve kablolama bilgisine sahip, * Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, * Problem çözme yeteneğine sahip, * 35 yaşını aşmamış, * Erkek, * Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıTersanemiz kadrosunda Bilgi İşlem Müdürlüğüne bağlı çalışacak, aşağıdaki kriterleri sağlayacak 'Bilgi İşlem Sorumlusu' adayların başvurusu değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili mühendislik fakültesinden mezun, İşletmede kullanılan sunucular, storage, yedekleme sistemlerinin kontrol ve bakımlarını yapabilecek, VMWare sanal sistemlerinin kurulum, bakım ve yönetimini yapabilecek, MS-Windows Server (2003-2012), MS-Exchange (2007-2013) ürünlerini yönetmek, bu sunucular ile Active directory üzerinden kullanıcıları işlemlerini yönetebilecek, Kurumsal Antivirüs ve güvenlik uygulamalarını yönetebilecek, Yedekleme sisteminin konfigrasyon, takip, bakım ve kontrolünü yapabilecek. ERP Sistemler ile ilgili genel bilgiye sahip, MS-SQL Server ve Oracle Database hakkında bilgi sahibi, İşletim sistemleri hakkında son kullanıcılara destek verebilecek seviyede bilgi sahibi, Fiber optik ağlar hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, kurumsal yazışma, raporlama, iletişim tecrübesi bulunan, Güvenlik duvarı (tercihen fortigate 60b), Yönetilebilir switchler ve diğer ağ cihazlarının yönetimini yapabilecek, Sektörel yenilikleri takip ederek ihtiyaç duyulan değişim, yenilemeleri belirleyebilecek, Sürekli gelişen iş ihtiyaçları doğrultusunda, gereken altyapı desteğini sağlayıp yeni teknolojileri takip edebilecek, Sistem yönetimi, Anti virüs programları, network çözümleri, işletim sistemleri, Ofis uygulamaları, yedekleme yazılımları, donanım ve yazılım konularında çözüm üretebilecek, Microsoft Exchange Server yönetim panellerinden kullanıcı ekleme, yönetme, e-posta kutusu işlemleri, eposta iletişim sorunları, eposta mobil entegrasyonunu yapabilecek, Bünyemizde kullandığımız Santral, kamera yangın, turnike ve kapı geçiş sistemlerinin problem ve ilgilerinden gelen talepleri karşılayabilecek.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıData Center’da mevcut müşteri uygulama, sistem ve network altayapısına ilişkin günlük rutin kontrolleri yapmak, Sürekli olarak sistemleri izlemek, oluşan problemlere ilk müdahaleyi yapmak ve ilgili destek birimlerine yönlendirmek, Yedekleme işlemlerini gerçekleştirmek, Şirket içerisinden veya müşteri tarafından kendisine iletilmiş olan istekleri, servis isteği olarak sisteme kaydetmek, Açılmış olan servis isteklerinin ilgili birimlere dağıtımını yapmak, Kendisine güncel bilgisi iletilen servis isteklerini güncellemek/kapatmak, Müşterilere ya da ilgililere arızalı ürün hakkında bilgi vermek ve arıza kayıtlarını doğrudan müşteriden veya ilgili firmadan takip etmek.

  Aranan Niteliklerİletişim becerisi yüksek, öğrenmeye açık, Vardiyalı çalışabilecek, Meslek yüksek okulu veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun , Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen yardım masası deneyimi olan, Etkili iletişim, planlama ve problem çözme becerilerine sahip, Müşteri odaklı, analitik düşünen, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıAçılmış olan servis isteklerinin çözümünü sağlamak için; telefon ile, istek sahibine destek vermek,telefonla veya uzaktan erişim yönetimini kullanarak servis isteğine neden olan arızayı çözmek. Şehir dışı arızalar ile ilgili olarak, çözülemeyen problemler için isteğin sınıflandırmasını yapmak, problem tipine gore karar vererek, gerekli gördüğü durumlarda ürün sevkiyatı için ilgili birim ve kişilerle koordinasyonu sağlamak. Birlikte çalışılan iş ortaklarına telefonla teknik destek vermek. Çözüm sağladığı kayıtları kapatılabilir duruma getirmek.

  Aranan NiteliklerYüksekokul/üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik bölümlerinden mezun, Orta düzeyde İngilizce bilen, Bilişim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli İnternet uygulamaları, MS yazılımları, network, ve PC donanımına hakim, Telefonda problem çözme becerisine sahip, İletişim becerisi yüksek,sabırlı,öğrenmeye açık, Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen

 • BDH Bilişim Destek Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Mart 2017

  İş Açıklaması• Network altyapılarını tasarlamak, kurmak ve yönetmek, • Cisco WAN Ağ Cihazlarını yönetmek ve konfigürasyonunu sağlamak, • Cisco Data Center Network altyapısını tasarlamak, yönetmek ve konfigürasyonunu sağlamak, • Yük Dengeleyici Sistemleri tasarlamak, yönetmek ve konfigürasyonunu sağlamak,

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen, • Analitik düşünme becerilerine sahip, • Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, • Takım çalışmasına yatkın, • Raporlama ve dokümantasyon konularında özenli, • Öğrenmeye açık, sürekli kendini geliştiren, değişime istekli, yaratıcı ve sonuç odaklı, • Yoğun ve dinamik çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, • Tercihen Cisco CCNA, CCNP Routing Switching, Citrix CCA-N, CCP-N sertifikalarına sahip, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini muaf/tamamlamış veya başvuru tarihi itibariyle en az 2 yıl tecili olan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFransız Bitkisel Kozmetik devi Yves Rocher Türkiye olarak IT ekibimize katılmak üzere IT Specialist / Assistant Specialist ekip arkadaşı arayışımız mevcuttur. Mağazaların günlük operasyonlardaki bilgi teknolojileri ile ilgili ihtiyaçlarına destek olmak, Yurtdışı tarafından Türkiye’ye adapte edilecek olan bir yazılımın adaptasyon sürecinde görev almak .

  Aranan NiteliklerBilgi teknolojileri alanında en az 2 yıl deneyimli, SQL bilgisine sahip, Lisans mezunu ( tercihen Bilgi Teknolojileri ile ilgili bölümlerden), İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Levent'e ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıOfis içerisindeki cihaz ve teknik kurulumları yapacak. Elektronik alet ve işlerden anlayan , genç ve aktif tekniker alınacaktır. Maaş + yol + yemek...

  Aranan Nitelikler* En az lise lise mezunu

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölge root'unda bulunan müşterilerin Bilgisayar, Yazıcı, Firewall ve diğer teknoloji ürünleri ile ilgili destek ve servis verir. İhtiyaç analizi yapıp kullanılacak doğru teknolojileri belirler. Firmaların sistem ve network alt yapısının planlamasını ve kurulumunu yapar. Sistem ve network analizi, tasarımı, test ve bakım işleriyle ilgilenir. Kullanıcıların sistemde ve networkte karşılaştıkları problemleri giderecek çözümler üretir, eğitimlerini verir. Teknolojiyi çok yakından takip ederek yeni gelişmeleri sorumlu olduğu sistemler için önerir. Network’e yapılabilecek olası saldırılara (hacking) karşı güvenlik politikaları geliştirir. Güvenlik politikalarının takibini yapar. Kaynakların verimli ve güvenli kullanımını sağlar. Sistemde sürekli tekrarlayan işlere çözüm getirir. Sistem dataları için kriz sonrası kurtarma planı hazırlar. Yedekleme prosedürlerini ve kurallarını belirler ve uygular. E-mail trafiğinin sağlıklı ve sürdürülebilir olarak çalışmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilgisayar veya endüstri bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen MCSE, MCDBA sertifikalı, Tercihen CCNA sertifikalı, Sistem yönetimi, network çözümleri, ofis uygulamaları, donanım ve yazılım konularında entegre çözümler üretecek düzeyde konuya hakim, Windows Server 2003/2008 üzerinde domain yapısı kurup yönetebilecek, Active Directory’ye tamamen hakim Temel Network protokolleri, TCP/IP, DHCP, DNS, WINS, SMTP, POP3 vb, konusunda bilgi ve tecrübe sahibi SQL Server ile Database yönetimi konusunda deneyimli, Mail server (MS Exchange) kurulum ve yönetim deneyimi olan, Isa Server kurulum ve yönetim deneyimi olan VPN kurulumlarında tecrübe sahibi UTM Firewall cihazlarında tecrübe sahibi Yerel ve geniş ağları kurup yönetebilecek seviyede TCP/IP, Routing, Switching konularında bilgi sahibi, Modem, Router, kiralık ve çevirmeli ağlar konularına hakim olmak ADSL, ISDN, ve VPN kurulumu ve desteği konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak Kurumsal antivirüs ve güvenlik çözümleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Endüstriyel Kablosuz Ağ Çözümleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ilişkileri iyi, proaktif ve çözüm odaklı çalışacak, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıAr-Ge projelerimizin tamamında gömülü yazılım mühendisi olarak çalışacak, İlanda yazılmış olan konulara haiz ve tecrübeli Fulll zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız. Siz de EMSE'nin dinamik ve yenilikçi Ar-Ge kadrosuna dahil olup, yeni projelerde görev almak için başvurunuzu yapın !

  Aranan NiteliklerKonusunda 30 seneden fazla tecrübesiyle, sektörünün liderlerinden EMSE A.Ş yeni çalışma arkadaşları arıyor ! Mikroişlemci yazılımı konusunda en az 4 sene tecrübeli ( 8051 ve ARM ), Gömülü donanım yazılımı konusunda çalışmış, Embedded Linux işletim sistemli endüstriyel tip bilgisayarlarda proje geliştirmiş, USB2.0, Ethernet ve RS-232/485 haberleşme metodlarıyla çalışmış, e-imza kart okuyucu konusunda tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen Araştırmaya, öğrenmeye, yenilikçi projeler geliştirmeye hevesli Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kesilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mühendislik, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Mühendisi

 • Gizia Modaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın İstanbul -Kağıthane lokasyonunda görevlendirilecek ''Bilgi işlem teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek yüksek okulu veya Meslek liselerinin bilgisayar bölümlerinden mezun, IP tabanlı network bilgisine sahip, Microsoft tabanlı işletim sistemleri bilgisine sahip, Yazıcı, Tarayıcı, Fax cihazları hakkında bilgi sahibi, Mağaza kamera kayıt cihazları ve kameralar hakkında bilgi sahibi, Donanım bilgisine ve sorun çözme yetkinliğine sahip, Network kablo ve cihaz bilgisine sahip, İletişim kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay personel, aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamızın ticari program satış, satış sonrası destek, kurulum, eğitim süreçlerinde görev alacak Yazılım Destek Uzmanı aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler1. Sektörel ticari program (Netsis, Eta, Logo, Mikro vb..) satış/eğitim/destek konularının en az birinde tecrübeli, 2. Tercihen Netsis Destek Uzmanı Sertifikasına (NOD P veya NOD M) sahip, 3. Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi,Üretim, MRP, Personel konularında deneyimli, 4. MS SQL  bilgisine sahip,  5. Bilgi teknolojisi aygıtları ve onlarla ilişkili olarak kullanılabilecek çevre donanım, yazılım ve hizmetlerini tanıyan, 6.Ticari yazılımların çalıştığı Sunucu/PC/El Terminali vb. işletim sistemleri ile veritabanı uygulamaları hakkında bilgili,   7. Yazar kasa, POS cihazları, Barkod Okuyucu, Mobil El Terminalleri vb. hakkında yeterli bilgi veya tecrübe sahibi, 8.  Tercihen herhangi bir ticari yazılımın eğitim, kurulum, satış veya satış sonrası destek hizmetleri konularında çalışmış, 9. İşletmelerin ticari yazılımlardan beklentilerini iyi analiz edebilen, müşteri ilişkilerinde başarılı, bildiği programa hakim, 10. Tercihen, aynı veya benzer bir pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, 11. Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip 12. Görünümüne özen gösteren, girişimci, temsil yeteneği güçlü, 13. B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  14. Eskişehir ve çevre illeri için bir seyahat engeli bulunmayan, 15.  Erkek adaylar için, en az 3 yıl askerlikle bir ilişiği bulunmayan, 16. Eskişehir ilinde ikamet eden/edebilecek.         

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Tercihen e- ticaret sitesi düzenlemiş, Yazılım ve kod yazma becerilerine sahip, Java script, C#, ASP.Net iyi seviyede bilen, Analitik düşünen ve çabuk karar verebilen, Bay/ Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, Yapı Malzemeleri, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Bilgisayar Donanım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?