Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Birim İş İlanları

Hepsini Temizle
Birim
 • E - Ticaret Uzman Yardımcısı

  Dagiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPazar Yerleri (N11, Gittigidiyor) ve Private Shopping Kanalları (Trendyol ve Morhipo) ile Entegrasyon ve Kampanya Yönetimi. Sisteme düşen siparişlerin zamanında tedarik, sevkiyat ve teslimat aşamalarının takibini yapmak ve sürecin koordinasyon ve geliştirilmesini sağlamak, E-ticaret sitesinin geliştirilmesi için projeler geliştirmek ve yönetmek E-ticaret alanında işbirliği yapılan tüm web siteleri ile koordinasyonun sağlanması ve yönetimi Web Siteleri üzerinden satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgileri (resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım vb.) ve bannerların düzenlenmesi ve takibi.

  Aranan NiteliklerPerakende e-ticaret bölümünde çalışmış, en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Nebim V3 ve İdeasoft bilen Web sitesi yönetebilen Raporlama ve analiz araçlarına hakim Analitik düşünen ve koordinasyon yeteneğine sahip Çözüm ve sonuç odaklı. Aktif araç kullanan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Hemşire Sağlık Memuru

  ACAR OSGBİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOrtak Sağlık ve Güvenlik Biriminde Çalışmak Üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Acil Tıp Teknisyenliği veya Sağlık Memuru bölümünden mezun, 'İşyeri Hemşiresi sertifikası olan, Acil Tıp Teknisyeni veya Sağlık Memuru' aramaktayız. (Emeklide olabilir.) ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren, Mesleği ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Bay, bayan

  Sektör: Danışmanlık, Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Doktor/Hekim, Danışman

İş Habercisi - Birim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?