Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Biyomedikal İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyomedikal
 • İş AçıklamasıTHERMO SCIENTIFIC - SHANDON firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı olarak ürün portföyümüzü genişletmiş bulunuyoruz. Patoloji laboratuvarlarında kullanılan, Avrupa ve Amerikada üretilen sarf malzeme ve tıbbi cihazların 1997’den beri ithalatını yapmaktayız. Yeni alınan bu mümessillik ile tüm Türkiye'deki hastane ve laboratuvarlara hizmet verileceğinden dolayı teknik destek ekibimizi hızla genişletmeyi amaçlıyoruz. Bu pozisyona alınacak elemanlar, başta THERMO SCIENTIFIC- SHANDON - MICROM - MENZEL olmak üzere, temsilcisi olduğumuz firmaların TIBBİ CİHAZLARI ve ürünleri hakkında bilgilendirilecek, yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle yetiştirilecektir. Eğitim sonrası tüm Türkiye’de KURULUM ve TEKNİK DESTEK görevleri verilecektir. Ayrıca mevcut cihazların APLİKASYON ve PERİYODİK BAKIM aşamasında destek verilmesi de istenecektir.

  Aranan Nitelikler· Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Mühendisliği, veya Patoloji Teknikerliği mezunu, · Tıbbi Cihazlarla ilgili bir teknik kılavuzu okuyup, anlayabilecek düzeyde İNGİLİZCE bilen, · MS Office uygulamalarına hâkim (Word, Excel ve Outlook) · Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, · B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın, özverili, öğrenmeye istekli, · Tıbbi Cihaz Teknik Servis ve Aplikasyonu alanında yetiştirilmek üzere, bay - bayan iş arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane, Bioteknik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu

 • AndromedAnkara, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyomedikal Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyomedikal mühendisliği bölümünden mezun -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Hastane, ameliyathane ortamlarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: Sağlık/Hastane, İlaç

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • AndromedAnkara, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Endüstri Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Hastane, ameliyathane ortamlarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • AndromedAnkara, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyolog aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyoloji bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Hastane, ameliyathane ortamlarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde Türkiye genelinde hedeflenen satışları gerçekleştirmek ve bu süreçlerle ilgili gerekli takipleri yapmakla sorumlu olacak . -Üretimini yaptığımız prosedür setleri ve sarf malzeme satışlarının hedefler çerçevesinde gerçekleştirilmesi için özel ve kamu hastaneleri ile görüşmeler yapmak ve süreci takip etmek, şartname oluşturulmasını sağlamak. -İlgili hastane ve klinik ünitelerine, ilgili ön eğitimler vermek ve uygulama desteğinde bulunmak. -İhaleler ile ilgili tüm süreçte yer almak, gerekli kontrol, takip ve tekliflerin oluşturulmasını sağlamak. -Gerçekleşen bölgesel satış ve tahmini satış hedefleri ile ilgili raporlarını hazırlamak ve takip etmek -Satış sonrası tahsilat sürecini takip etmek ve oluşan cari hesapların kapatılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler-Yüksek okul veya üniversitelerin sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun. - Türkiye geneli hastaneler de ürünlerini temsil edecek ,satış odaklı tanıtımını yapabilecek takım arkadaşları arıyor. -Medikal sektörde satış, pazarlama ve ürün yönetimi alanında en az 2 yıl tecrübeli; - Öğrenmeye istekli sorumluluk sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü - Sigara kullanmayan - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen -Yoğun seyahat edebilecek - MS Office uygulamalarına hakim - Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek - İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın - Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış - İstanbul, Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • AndromedAnkara, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Elektrik Elektronik Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin elektrik elektronik mühendisliği bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Hastane, ameliyathane ortamlarına alışkın -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • İş AçıklamasıHedef pazarlarda strateji ve prensiplere uygun yeni satış kanallarının oluşturulması, yeni müşterilerin kazanılması ve satışı arttırıcı projelerin üretilmesi, • Gelen siparişleri tam ve doğru olarak almak, • Siparişlerin termin tarihleri ile ilgili müşteriyi bilgilendirmek, • Yapılan ihracatlar ile ilgili tüm belgeleri hazırlamak, • Sevkiyat sürecinde, alıcı firma ve nakliye firması arasında koordinasyonu oluşturmak, ürünlerin zamanında teslim olması için gerekli lojistik yönetimini sağlamak, • İhracat sigortalarının zamanında ve eksisiz yapılmasını sağlamak, Herhangi bir ihtilaf durumunda sigorta ile görüşmeleri yürütmek, • Görev alanı ile ilgili tüm kayıt ve evrakların saklanmasından sorumlu olmak arşiv oluşturmak ve düzeni sağlamak, • Departmanı ile ilgili Faturaların kontrolünü yapıp, ilgili birime zamanında teslim etmek, • Sipariş ve teslimatlarla ilgili müşterileri bilgilendirmek, günlük yazışmaların takibini yapmak, • Üretim bölümünde gerçekleşen imalat verilerini ve program sapmalarını ve sipariş bakiyelerini düzenli olarak izlemek ve müşterileri bilgilendirmek, • İhracat süreçlerini iyi tanımak, süreçlerle ilgili iyileştirme çalışmalarında bulunmak, Gerektiğinde Yurtdışında gerçekleştirilecek seminer, konferans ve fuarlara katılmak, ürünlerin tanıtımı amacıyla gerekli faaliyetlerin yürütülmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerSürekli büyüyen ailemizde görev almak üzere; - Üniversitelerin biyomedikal mühendisliği bölümünden mezun ihracat uzmanı alınacaktır. • İyi düzeyde İNGİLİZCE bilgisine sahip • Takım çalışmasına yatkın • Raporlama yapabilecek. • Sigara kullanmayan • Pazar araştırması ve analizi yaparak, yurt dışı müşteri bulabilecek • Dış ticaret mevzuatına hakim mevzuat ve teşviklerin takibini yapacak, • Sipariş takibi ve fiyatlandırmalarını gerçekleştirecek,sonuç odaklı • Gümrük operasyon organizasyonlarının takibini yapacak, • Fuar organizasyonları konusunda tecrübeli, • Sözlü ve yazılı İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, • Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan • Askerlikle ilişkisi olmayan,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıSürekli büyüyen ailemizde görev almak üzere; Şirketimiz bünyesinde Türkiye genelinde hedeflenen satışları gerçekleştirmek ve bu süreçlerle ilgili gerekli takipleri yapmakla sorumlu olacak . -Üretimini yaptığımız prosedür setleri ve sarf malzeme satışlarının hedefler çerçevesinde gerçekleştirilmesi için özel ve kamu hastaneleri ile görüşmeler yapmak ve süreci takip etmek, şartname oluşturulmasını sağlamak. -İlgili hastane ve klinik ünitelerine, ilgili ön eğitimler vermek ve uygulama desteğinde bulunmak. -İhaleler ile ilgili tüm süreçte yer almak, gerekli kontrol, takip ve tekliflerin oluşturulmasını sağlamak. -Gerçekleşen bölgesel satış ve tahmini satış hedefleri ile ilgili raporlarını hazırlamak ve takip etmek -Satış sonrası tahsilat sürecini takip etmek ve oluşan cari hesapların kapatılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler-Yüksek okul veya üniversitelerin sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun. - Türkiye geneli hastaneler de ürünlerimizin ,satış odaklı tanıtımını yapabilecek takım arkadaşları arıyor. - Öğrenmeye istekli sorumluluk sahibi - İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen -Yoğun seyahat edebilecek - MS Office uygulamalarına hakim - Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek - İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın - Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış - İstanbul, Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Hemşire, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Hasta Bakıcı

 • Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Tüm Türkiye 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for management trainees who will be supporting current operations of sales, business development and assistant general manager projects.

  Aranan NiteliklerGraduates of Biomedical Engineering, Business Administration, Economics from a reputable university in Turkey or abroad Excellent command of both written and spoken English Computer proficiency in MS Office Set Being creative, proactive and result-oriented Willingness and potential for learning and development Valid driver's licence, willing to travel frequently Willing to make a career in marketing and sales Male candidates

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme, İlaç

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müdür, Şube Müdürü, Tıbbi Mümessil, Sağlık Memuru

 • İş Açıklaması· Meslek Lisesi ya da Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, · Medikal gaz tesisatı ve işletmesi konusunda en az 2 sene tecrübeli (tercihen hastane tecrübesi olan), · Mekanik proje ve teknik resim okuyabilen, · Mekanik, pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, · Ekip çalışmasına yatkın, · Disiplinli, titiz, hizmet odaklı çalışan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 22 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSağlık Sektöründe Öncü Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Yöneticilik pozisyonunda olmak kaydıyla sağlık sektöründe en az 5 yıllık deneyimi olan, AutoCad kullanabilen, Temel seviyede TCP/IP ve Network bilgisine sahip, Medikal Gaz bilgisine sahip, Hastane altyapı bilgisine sahip, Biyomedikal cihazların bakım ve onarımında tecrübeli, Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan NiteliklerİŞ TANIMI Biyomedikal Müdürü aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - Biyomedikal İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?