Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bölge İş İlanları

Hepsini Temizle
Bölge
 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz endüstriyel yağ ve makine yağları üzerine faaliyet gösteren, alanında lider markaların Türkiye distribütörü olan müşterimiz için ‘’SATIŞ YÖNETİCİSİ’’ arıyoruz.   Farklı müşteri segmenti ve beklentilerine göre satış stratejileri oluşturulması ve uygulanması, Yeni müşteri ve portföy oluşturma süreçlerinde aktif rol alınması ve potansiyel müşterilerin belirlenmesi, Müşteri ziyaret planlarının hazırlanması ve satış sürecinin yönetilmesi, Şirketin satış hedefleri doğrultusunda aksiyon alınması ve satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Marka konumlandırma ve bilinirlik çalışmalarına aktif olarak katkı sağlanması, Tekliflerin zamanında hazırlanması ve takibi, Müşteri, piyasa ve rakip firma analizlerinin yapılması ve raporlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, enerjik, prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen yetkiler çerçevesinde inisiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Makine, Enerji, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Mühendis

 • İş AçıklamasıSorumluluk alanı dahilinde toplam cironun ve müşteri ödemelerinin planlanmasını ve kontrolünü sağlamak, Şirketin Satış hedefleri ve marka stratejileri doğrultusunda tüm faaliyetleri yürütebilecek, Pazar araştırma, portföy geliştirme faaliyetlerini ve satış kanallarını geliştirebilecek, Marka ile ilgili raporlama faaliyetlerini gerçekleştirebilecek,

  Aranan NiteliklerMarka bilinci ve müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Sorunlar karşısında çözüm üretebilen, Ekip ruhu yaratabilecek ve ekibini motive edebilecek, Ürün ve piyasa bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce bilen ,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması  İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU FABRİKALARIMIZIN ÜRETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİ,  İTHALATINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİ VE BAYİSİ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN  HIRDAVAT VE NALBURİYE TOPTANCILARINA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEK.SATIŞLARIN TAHSİLATINI YAPMAK.BÖLGE İLE İLGİLİ BELLİ DÖNEMLERDE RAPORLAMALARI YAPMAK.

  Aranan Nitelikler- ANKARA'DA  İKAMET EDEN YA DA EDEBİLECEK OLAN, - HIRDAVAT,NALBURİYE VEYA BOYA SEKTÖRLERİNDEN BİRİNDE  EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ, - EN AZ LİSE MEZUNU, - İNSANLARLA KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN, - UZUN SOLUKLU ÇALIŞARAK ŞİRKETİMİZDE KARİYER HEDEFLEYEN, - PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, - HIRSLI,İSTEKLİ,SATICILIĞI MESLEK EDİNMİŞ, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, BAY BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Mey İçkiİzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Rut planına göre noktaları ziyaret edip, siparis alarak satıs ve bulunabilirlik hedeflerini gerçeklestirmek; ürünlerin teslim ve tahsilat sürecini takip etmek. Ürünlerin standartlara uygun, gerekli malzemeler kullanılarak tanzim teshirini yapmak. Kalite ve müsteri odaklı çalısma ilkesiyle, verilen plan ve hedeflere göre sorumluluk alanı içindeki müsterilerde satıs, pazarlama kampanyalarını uygulamak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, analitik ve sonuç odaklı düşünen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif araç sürücüsü, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman, Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü

 • İş Açıklaması- Sorumlu olduğu mağazaların satış ve bütçe hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için gerekli olan tüm planlama ve organizasyonu yapmak, - Sorumlu olduğu mağazaların iş süreçlerinin şirket standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, planlamak, denetlemek, raporlamak, - Sorumlu olduğu mağazaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, doğru ürün akışının planlanmasını sağlamak, - Mağazaların dönemsel ve ihtiyaç doğrultusunda stok sayımlarının yapılmasını ve sayım sonuçlarına göre gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlamak, - Mağaza norm kadro sayılarını takip ederek, eksik kadroların tamamlanması için İnsan Kaynakları ile koordineli çalışmak, - Mağaza satış ekiplerinin düzenli performans değerlendirmelerini yapmak ve ekibine gelişimleri konusunda liderlik etmek, - Mağaza çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için İnsan Kaynakları departmanı ile birlikte koordineli çalışmak, - Sorumlu olduğu mağazaların satış ve karlılık hedefine ulaşması için ekibi ile birlikte gerekli çalışmaları yürütmek,

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, - İzmir'de yerleşik olarak yaşayan, - Perakende sektöründe bölge müdürü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, - Analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, - Organizasyon ve planlama konusunda yetkin, - Mağaza ekiplerine iş süreçleri ve gelişimleri konusunda liderlik yapabilecek, - Başarı ve çözüm odaklı ekip çalışmasına inanan, - Yazılı ve sözlu iletişim becerileri ve müzakere yeteneği gelişmiş, - MS Office uygulamaları ve tercihen Nebim V3 konusunda yetkin, - Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, - Yoğun ve hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Müdür

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz ısıtma/soğutma/iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’ İÇ ANADOLU BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ ’’ arıyoruz.   İç Anadolu Bölgesinde yeni proje kazanımı konusunda çalışmaların gerçekleştirilmesi, Bölgede yer alan potansiyel müşterilerin tespit edilmesi ve oluşturduğu bayi/bayilere bu müşterilerin yönlendirilmesi, Birimlerin performanslarının denetlenmesi ve değerlendirilmesi. Sorumlu olunan bayi/bayilerin yönetiminin sağlanması, Yıllık hedefler doğrultusunda potansiyel müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi.      

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış alanında min. 8 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi olan, Resmi kurumlarla olan ilişkilerin yönetimi noktasında deneyimli, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Koordinatör, Bölge Müdürü, Bölge Koordinatörü

 • CVPLUS Search & SelectionTrabzon, Samsun, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz ısıtma/soğutma/iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Karadeniz Bölgesi’nden sorumlu olarak, proje takibi yapacak ve bayi kanalı üzerinden satış gerçekleştirecek  ‘’ KARADENİZ BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU ’’ arıyoruz.   Karadeniz Bölgesi'nde firmanın ürün gamında bulunan tüm iklimlendirme ürünlerinin satış faaliyetlerinin yürütülmesi, Potansiyel sahibi firmaların araştırılması ve  bayi ağının yönetilmesi, Bölge dahilinde devam eden ya da başlayacak olan projelerin takip edilmesi, Müşterinin talepleri doğrultusunda uygun cihaz seçiminin yapılması, Ürünlerin avantaj, üstünlük ve teknik özelliklerinin bayiye ve müşteriye aktarılması, Ürünlerin sevkine kadar olan tüm sürecin takip edilmesi, Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Satış alanında min. 2 yıl tecrübeli, VRF Klima Sistemleri ve Merkezi İklimlendirme Sistemlerinin proje bazlı satışında görev alabilecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Samsun ya da Trabzon'da ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mühendis, Bölge Sorumlusu

 • İnkaşİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara 28 Mart 2017

  İş Açıklamasıİnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. Ve Tic. A.Ş., Express Publishing, Trinity College London, Editorial Edinumen ve Learning Resources ile kurduğu ortaklıklar ve ana dili İngilizce olan akademik eğitim kadrosu ile İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca eğitiminde öğretmen ve öğrencilere geniş çaplı kaynaklar sunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan temsilci ve iş ortaklarıyla Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. İstanbul ve Ankara bölgelerinde ekibimize dâhil edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Saha Satış Temsilcisi” aramaktayız;

  Aranan NiteliklerÖn lisans / Lisans Mezunu (Tercihen İngilizce Öğretmenlik mezunu), Tercihen İngilizce Eğitim Yayıncılığı sektöründe olmak üzere en az 2 yıl satış ve tanıtım tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, İşi ile alakalı raporlamaları yapabilen, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyetine sahip, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel bakımına özen gösteren Takım çalışmasına yatkın Aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gereklidir.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Kosan KozmetikDiyarbakır, Gaziantep, İstanbul Anadolu 17 Mart 2017

  İş Açıklaması• Sorumluluk alanındaki perakende mağazaların, mağaza içi süreçlerinin şirket standartlarında yapılmasını sağlamak, • Kendisine bağlı perakende mağazaların hedeflerini takip etmek, performansını arttırmak ve farklı satış fırsatlarını değerlendirmek için aksiyon planları geliştirmek ve sunmak, • Düzenli saha ziyaretleri gerçekleştirerek, sorumluluğundaki mağazalarla sürekli iletişim içerisinde olmak, • Bölgesindeki perakende mağazaların bütçe yönetiminden sorumlu olmak, • Şirket tarafından belirlenen kural ve prosedürler çerçevesinde müşteri memnuniyetini artırıcı aksiyonları almak, müşteri problemlerinin çözümü için mağaza çalışanlarını yönlendirmek, • Sorumluluk alanındaki yeni açılacak mağazaların kurulumunda ilgili bölümler ile koordineli olarak görev almak, • Merkez ofis bölümleri ile mağazalar arasındaki koordinasyonu sağlamak, • Mağazalarda görev alan Satış Danışmanlarının çalışma programını ve şirket kurallarına uyumunu denetlemek, • Mağazalarda görev alan Satış Danışmanlarının işe alım / işten çıkış sürecini, gelişimini, eğitim programlarını ve performansını takip etmek ve ilgili bölümlerle koordinasyonu ve bilgi akışını sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Gaziantep veya Diyarbakır'da ikamet eden/edebilecek, • Üniversite mezunu, • Perakende sektöründe minimum 5 yıl bölge yönetimi tecrübesi olan, • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • Etkin iletişim ve liderlik becerilerine sahip, • Sorumluluk bilinci yüksek, • Titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, • Seyahat engeli olmayan, • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, • Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • Tercihen İngilizce bilen, “BÖLGE MÜDÜRÜ” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • Edenred Kurumsal ÇözümlerBursa, İstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş Açıklaması42 ülkede 6.000 çalışanıyla faaliyet gösteren, ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri Edenred, yaşam kalitesini yükselten ve kurumların performansını artıran çözümler sunmaktadır. Türkiye’de önde gelen ürünleri Ticket Restaurant, Ticket Compliments, Ticket Businees Fuel, Ticket Service, Ticket Plus ve Red Club ile hizmet veren Edenred Türkiye, Bursa Bölge Ofisinde görev almak üzere Satış Bölgesi Müdürü aramaktadır. -Firma ziyaretleri gerçekleştirerek, bölge sınırları içindeki müşteri portföyüne yeni firmaların eklenmesi, -Sorumlu olduğu bölgede mevcut müşterilerin ziyaret edilmesi ve ilişkilerin güçlendirilmesi -Bölgenin satış, hacim ve karlılık hedeflerinin gerçekleştirilmesi -Bağlı bulunduğu bölgede ticari hedeflerine ulaşmak için satış planlarının yapılması

  Aranan Nitelikler-Üniversite mezunu -Kurumsal saha satış konusunda en az 2 yıl deneyimli -22-32 yaşları arasında -MS Office programlarına hakim -B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan -Hedef ve sonuç odaklı, takım çalışmasında ve sosyal ilişkilerinde başarılı -Araştırmacı, yenilikçi ve yaratıcı düşünce yapısına sahip -İş takibini başarı ile yürüten, sonuca ulaşmada ısrarlı ve kararlı bir yapıya sahip -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış -Tercihen İngilizce bilen

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür, Bölge Müdürü

 • İş AçıklamasıTercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun, Catering sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Yerinde üretim mutfak operasyonlarında minimum 2 yıl Bölge Müdürü olarak görev almış, Bütçe, maliyet, depo stok kontrol ve gramaj konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Dinamik, enerjik , motivasyonu yüksek ve müşteri odaklı çalışabilecek, Aktif olarak araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Personel, iş ve süreç yönetiminde etkin çalışabilecek. Toplu yemek sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Tuzla' da bulunan Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere ‘’Bölge Müdürü’’ istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerBölge Müdürü olarak başvuru yapacak olan adayların dikkatine . Mevcut pozisyon için gereken işin niteliği ve istenen yetkinlikler yukarıda belirtilmiştir. Sadece kriterlere uygun olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Aksi durumda başvurularınız değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bölge Müdürü

İş Habercisi - Bölge İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?