Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bölüm/Departman İş İlanları

Hepsini Temizle
Bölüm/Departman
 • Dagiİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere; Engelli raporu %40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Memur, Eleman

 • Tekaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAnkastre mutfak alanındaki öncü kuruluşumuzun merkez ofisinde istihdam edilmek üzere; Sektör analiz çalışması ile birlikte yıllık pazarlama planı ve bütçesini oluşturmak. Promosyon malzemelerinin belirlenmesi, hazırlanması ve dağıtımını gerçekleştirmek. Ürün katalogları, fiyat listelerinin hazırlanmasını sağlamak ve ilgili kanallara dağıtımını organize etmek. Yıllık Bayi gider bütçesi ile uyumlu her türlü stant, tabela, görsel, totem ve promosyon malzemelerinin programını oluşturmak ve dağıtımını organize etmek. Fuar, ürün lansmanı v.b. faaliyetlerle ilgili fikirler üretmek ve uygulanmasını sağlamak Medya planlaması kapsamında ajanslarla ilişkileri yürütmek ve geliştirmek. Şirket içi ve dışı yapılacak organizasyonların planlamasını ve uygulanmasını sağlamak. Reklam ve promosyon çalışmalarını sürdürülmesi, sosyal medyanın takip edilmesi. Kurumsal kimlik, marka ve ürün konumlandırmasına yönelik çalışmaların yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, İktisat/İşletme bölümlerinden mezun İyi Derecede İngilizce bilen, Pazarlama yönetiminin tüm süreçlerine hakim olan. Analitik düşünme yeteneğine sahip, Raporlama ve Planlama becerisi yüksek Etkili sunum becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici Adayı, Uzman

 • İş Açıklaması24 saatlik hizmet veren işletme yapısında,alışveriş merkezi,otel,hastane,müze hizmet operasyonlarına vakıf olacak, yurt içi ve yurt dışı turizm rezervasyonları yapısı kurmayı hedefleyen,uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing, araç ve tekne kiralama, vize işlemleri gibi konularda hizmet departmanı oluşturmak isteyen şirketin genel yönetiminden sorumlu olmak, Şirket hedef ve kalite politikalarına uygun bir yönetim sistemi oluşturmak, sürdürülmesini ve iyileştirmesini sağlamak, İşletmenin gelişimini ve büyümesini sağlamak için belirlenen hedefler doğrultusunda ekiplerin sevk ve idaresini sağlamak, Şirket misyonu doğrultusunda, saptanan şirket vizyonunun uygulanabilmesi için gereken araçları tespit etmek, Şirket içi kendisine bağlı çalışmaların kontrol, düzenleme, düzeltme, iptal, denetleme, değerlendirmelerini yaptırmak veya yapılmasını sağlamak, Şirket dışında firmayı firma menfaatleri doğrultusunda temsil etmek, Kararların sağlıklı ve şirket menfaatleri paralelinde alınması açısından Yönetim kuruluna önerilerde bulunmak,yönlendirmek, İşletmenin kısa ve uzun vadede bölümünün politikalarının belirlenmesi ve Y.K.' na sunulması, onaylatılması, gerekli görüldüğü hallerde revize edilmesinin talep edilmesi, Şirket politikaları doğrultusunda şirket içinde veya dışında yapılacak uygulamaların takip edilmesi ve sorumlulukların değerlendirilmesi, Kendisine bağlı birimlerin genel müdür'ün işletme hakkında periyodik olarak bilgilendirilmesinin yapılması ve ilgili raporlamaların oluşturulmasını sağlamak, Kendisini bağlı şirket personelinin sevk ve idaresi, üst ve/veya orta kademe yöneticilerle iletişiminin düzenli periyotlarda sağlanması ve koordinasyonunun oluşmasını sağlamak, Şirket varlıklarının en iyi şekilde değerlendirilmesi için yapılan çalışmaları yönlendirmek ve periyodik raporlamalarla Y.K. ' na bilgi aktarılmasını sağlamak Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi resmi muhasebenin takibini yapmak, Şirketin güncel finans ve nakit akışını takip etmek ve iyileştirmek, Bankalar, finans kuruluşları, resmi kurumlar, iç müşteri ve dış müşteriler ile ilişkileri yürütmek, Mali İşleri ilgilendiren sistemlerinin revizyonu ve maliyet sisteminin geliştirilmesinde etkin rol oynamak, Mali İşler departmanının sistem kurulumunu geliştirmek kendisine uygun prosedürleri oluşturmak, Şirketin hukuki süreçlerinin takibi ve hukuksal anlamda alınan hizmetlerin koordinasyonunu gerçekleştirmek, Hata ve suistimallerden kaynaklanan kayıpların önlenmesine yönelik çalışmalar yaparak süreçleri gerçekleştirmek, Öngörülmeyen ve şirket açısından olumsuz sonuçlar doğurabilecek olayların erken tespiti ve önleme çalışılması, bu tür olayların yaratabileceği hasarların minimize edilmesi.

  Aranan NiteliklerTurizm,oetelcilik, perakende veya hizmet işletmeleri " SAHA " kökenli, 24 saat aktif olan,işletmenin yönetiminden sorumlu olacak, Üniversitelerin (İşletme, İktisadi ve İdari Birimler, Finans, Maliye, bölümlerinden mezun) , Lisans, tercihen yüksek lisans yapmış, İşletme yönetimi yanı sıra finans konularında en az 10 yıllık iş deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, yurt dışı iş bağlantıları olan, Üst düzey yönetim tecrübesine sahip, Sistem kurma ve yönetme becerisine sahip, Ms Office proğramlarını etkin kullanan, Ekip yönetebilen niteliğe sahip, Bay / 40 yaş üstü SAHA kökenli YÖNETİCİ aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları, Otelcilik, Savunma/Güvenlik, Turizm

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Genel Müdür Yrd, Genel Müdür

 • İş Açıklaması· Monitors the investment activities under the responsibility of construction department by using APSIS program, · Registers the construction invoices via internal systems, · Translating the business documentation and mails from German to Turkish or English to Turkish and vice versa, · Coordinates the office documentation flow, · Creates and maintains reports that support Construction Department, · Reads and routes incoming mails, · Organizes and maintains file system, and files correspondence, · Answers and screens departmental telephone calls, and arranges conference calls, · Coordinates manager's schedule and makes appointments when appropriate, · Makes copies of correspondence or other printed materials, · Orders and maintains supplies, and arranges for equipment maintenance.

  Aranan Nitelikler· University/ Vocational School degree from related departments, · Expertise with MS Office programs, · Good command of English or German (both written and spoken), · Strong analytical and reporting skills, · Having good organizational skills as well as willing to take responsibility.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Danışman

 • GAZİ METAL MAMULLERIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 16 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİhracat operasyonlarının takibi ve gerekli dokümantasyon ve raporlama işlemlerinin yapılması, Tedarikçiler arası koordinasyonların sağlanması ve ihracat işlemlerinin takibi, Sevkiyatların organize edilmesi, Yurtdışı müşterilerle ilişkilerin yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerKocaeli- Gebze civarında ikamet edebilecek, Tercihen demir-çelik sektöründe tecrübe sahibi, Tercihen üniversitelerin Dış Ticaret, Uluslararası Ticaret Bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce konuşabilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Grup Müdürü

 • İş AçıklamasıEn az ilköğretim mezunu İş makinesi kullanımında en az iki yıl tecrübeli Dolu-boş konteyner elleçleme makinesi (Stacker) kullanımında tecrübeli, İş makinesi operatörü belgesi bulunan Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir de ikamet eden Bay aday

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıRecruiting, training and managing your own team Planning your commercial activity. Managing your stock to ensure you run a profitable business. It’s not a nine-to-five desk job, so you’ll need plenty of energy and a desire to work hands-on, in a customer-facing environment.. In return you’ll get plenty of training and coaching, real responsibility, a competitive salary and benefits package and the opportunity to work with the sport you love. Now’s a great time to join us, because we want today’s department managers to be tomorrow’s Store Managers, Regional managers and beyond..

  Aranan NiteliklerWelcome to DECATHLON: a network of companies dedicated to people who love sport. Decathlon brings together two different activities : Creating international sports products and brands and local and on-line retail. These two areas of expertise, along with all the brands, are united behind a common purpose: Together, create desirability and make the pleasure and benefits of sport accessible to everyone. Decathlon, the original chain created in 1976 near Lille. Now we reached 820 stores placed in more than 17 countries all over the world. Forum İstanbul Store is 538th store of the chain and the biggest sport store of Turkey in terms of sales and product variety. We are looking for Department Managers for our sport-departments in our stores with the following qualifications: A graduate and/or with previous experience, you're passionate about sport and are seeking a managerial role. You're energetic and have a sense of responsibility and organisation. Your service attitude and team spirit are your key strengths. You want an active role where you'll be making decisions everyday. New challenges is your source of motivation Male candidates must have completed their military service Candidates who are under 30 years old.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ocak 2017

  İş Açıklaması4852 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden "Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLizay Pırlanta Çemberlitaş/Nuruosmaniye  Merkezinde  görevlendirilmek üzere, En az Lise, Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen 25-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Aralık 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık, aylık olarak görev alabilecek "İngilizce Bilen Dönemsel Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Ofisin telefon trafiğinin yönlendirilmesi Gelen misafirlerin karşılanması Gelen giden evrak ve kargo takibinin yapılması Ofis çalışanlarına idari konularda destek verilmesi

  Aranan NiteliklerÖnlisans mezunu / Üniversite öğrencisi ve mezunu Benzer pozsiyonda deneyimli Dönemsel çalışmaya açık İyi düzeyde yazılı/sözlü İngilizce bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen Diksiyonu düzgün Operasyonel yönü güçlü İletişimi kuvvetli Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Bölüm/Departman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?