Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bölüm/Departman İş İlanları

Hepsini Temizle
Bölüm/Departman
 • Zara Bölüm Müdürü

  ZARAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Bursa Bugün

  İş AçıklamasıZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300’den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. Türkiye’deki mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızda çalışacak liderlik ve iletişim becerilerine sahip, müşteri memnuniyeti vizyonumuzu benimseyecek mağaza yöneticileri arıyoruz. Kariyerine mağazacılık sektöründe devam etmek ve modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi motivasyonu yüksek profesyonelleri bünyemize katmak ve seninle birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında bizimle beraber çalışmak ister misin? Mağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, İşe alım ve idari işler süreçlerini hatasız yürütmek, Mağazadaki ekibinin performansından sorumlu olarak onları geliştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen önlisans/lisans mezunu, Tercihen İngilizce/İspanyolca bilen, Esnek çalışma saatlerine (Haftada 40 saat, vardiyalı, bir gün haftaiçi bir gün haftasonu izin sistemi) uyum sağlayacak, Profesyonel alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • Massimo Dutti Bölüm Müdürü

  ZARAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300’den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. Türkiye’deki mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızda çalışacak liderlik ve iletişim becerilerine sahip, müşteri memnuniyeti vizyonumuzu benimseyecek mağaza yöneticileri arıyoruz. Kariyerine mağazacılık sektöründe devam etmek ve modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi motivasyonu yüksek profesyonelleri bünyemize katmak ve seninle birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. Mağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, İşe alım ve idari işler süreçlerini hatasız yürütmek, Mağazadaki ekibinin performansından sorumlu olarak onları geliştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen önlisans/lisans mezunu, Tercihen İngilizce/İspanyolca bilen, Esnek çalışma saatlerine (Haftada 40 saat, vardiyalı, bir gün haftaiçi bir gün haftasonu izin sistemi) uyum sağlayacak, Profesyonel alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • Pull And Bear Bölüm Müdürü

  ZARAAnkara, Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, İşe alım ve idari işler süreçlerini hatasız yürütmek, Mağazadaki ekibinin performansından sorumlu olarak onları geliştirmek.

  Aranan NiteliklerZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300’den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. Türkiye’deki mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızda çalışacak liderlik ve iletişim becerilerine sahip, müşteri memnuniyeti vizyonumuzu benimseyecek mağaza yöneticileri arıyoruz. Kariyerine mağazacılık sektöründe devam etmek ve modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi motivasyonu yüksek profesyonelleri bünyemize katmak ve seninle birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında bizimle beraber çalışmak ister misin? Tercihen önlisans/lisans mezunu, Tercihen İngilizce/İspanyolca bilen, Esnek çalışma saatlerine (Haftada 40 saat, vardiyalı, bir gün haftaiçi bir gün haftasonu izin sistemi) uyum sağlayacak, Profesyonel alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • Genel Başvuru

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere orta ve uzun vadede çalışabilecek adaylar aranmaktadır. Başvuru sonrasında niteliklerinize ve iş tecrübenize uygun pozisyonlar olması halinde sizinle iletişime geçilecektir. Grubumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde bulunan görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler25-35 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Fatura ve irsaliye düzenleme konusunda tecrübeli, Tercihen Nebim V3 Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilen, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay, ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Asistan, Operatör

 • Mimar

  CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCevizoğlu Mağazacılık, 25 yılı aşkın süredir perakende sektöründeki ulusal ve global zincir markalara ahşap ve metal mağaza mobilyaları ve sistemleri ile profesyonel hizmet sunan, modern üretim tesisi ile sektöründe lider konumdadır. Mağazacılık sektörüne nefes aldıracak fastshop & concept felsefesi ile oluşturulmuş Shopline markasının yöneticiliğini üstlenecek, müşteriye, tasarım, sunum, teknik ve satış hizmetlerini yönetecek, sorumluluk alabilecek, dinamik, kariyer hedefi olan takım lideri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun Mimari konsept, tasarım ve uygulama projeleri konusunda tecrübeli Yönetim becerisine sahip, sorumlu olduğu departmanda görevli ekibi yönlendirebilecek ve denetleyebilecek Perakende, mağaza dekorasyonu ve trendler hakkında güncel bilgisi olan Mimari proje ve çizimlerde sorumluluk alabilecek Tasarım alanında edinilmiş en az 5 yıllık iş deneyimi olan Yaratıcılığı ve öngörüsü yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek Temsil yeteneği güçlü, Hem yazılı hem de sözlü ileri düzeyde İngilizce’ye hakim Kariyer hedefi olan

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Marka Patent Danışmanı

  Dev Patentİstanbul Avrupa 4 Ekim 2017

  İş Açıklaması“Fikri Hakların” korunması konusunda ulusal ve uluslararası danışmanlık hizmeti veren şirketimize; Marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım konularını kapsayan Fikri ve Sınai mülkiyet konusu ile ilgili ulusal alanda; Ön araştırma işlemlerinin yapılması, sonuçların mukayeseli değerlendirilmesi ve raporlanması, Başvuru dosyalarının hazırlanması, tüm tescil sürecinin takip edilmesi,raporlanması, gerekli yazışmaların yapılması, Telefonla arayan müşteri taleplerinin cevaplanması ve takibinin yapılması. Marka itiraz yazılması konusunda tecrübeli Müvekkiller ile gerekli yazışma ve görüşmelerin yapılması,toplantıların gerçekleştirilmesi Yurtiçi organizasyonlarda şirketin temsili,

  Aranan NiteliklerÖnlisans/Lisans mezunu, Tercihen Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Özellikle marka-patent süreçlerini bilen, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşma yeteneğine sahip, Aktif dinleme yeteneği olan (karşısındakini dinleyebilme ve ne istediğini yorumlayabilme) Çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Sorunları hızlı ve tatmin edici bir şekilde değerlendirip çözebilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Sözlü iletişim becerileri güçlü, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, (Excell, Word) İnsan ilişkilerinde başarılı,güleryüzlü İş takibi ve planlama becerilerine sahip,düzenli ve titiz (süreli evrakları iyi takip edebilecek ) Öğrenmeye açık ve çabuk öğrenebilen, Sağlık problemi veya şahsi, işini aksatacak problemleri olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Mesai saatlerine riayet eden, Hukuksal olarak takipte ve icralık borçları olmamak Yazı diline ve imla kurallarına hakim, Kısa süre içerisinde hızlı ve hatasız işlem yapabilme becerisine sahip, Bayan çalışma arkaşı aramaktayız. Başvurular Cv üzerinden değerlendirilecek olup uygun görülen başvurular için görüşme günü tayin edilip yüzyüze görüşülecek karar verilecektir.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Marka ve Patent Vekili, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • Zorunlu Stajyer (Lise - Üniversite)

  English Homeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEv tekstilinin lider firmalarından olan yurt içinde ve yurt dışında hızla büyümeye devam eden English Home, başarılı lise ve üniversite öğrencilerini geleceğin perakende dünyası liderleri olarak hayata hazırlamak ve desteklemek amacıyla, Departmanlarda fonksiyonel ve operasyonel işlere destek olacak, İşyerinin yerleşik düzen ve kurallarına uyum sağlayabilecek, İstanbul, Ümraniyedeki Genel Müdürlüğümüze Zorunlu Staj kapsamında " Stajyer" alımımız olacaktır.  

  Aranan Nitelikler  Lise, MYO veya Üniversite öğrencisi, Staj zorunluluğu olan, Sorumlulıuk sahibi, öğrenmeye açık, İletişim becerisi kuvvetli, MS Office Programlarını kullanabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Vadi İstanbul/Department Manager

  Decathlonİstanbul Avrupa 27 Eylül 2017

  İş AçıklamasıJoin us as a department manager and you’ll be running your own business from the very first day: Recruiting, training and managing your own team Planning your commercial activity. Managing your stock to ensure you run a profitable business. It’s not a nine-to-five desk job, so you’ll need plenty of energy and a desire to work hands-on, in a customer-facing environment.. In return you’ll get plenty of training and coaching, real responsibility, a competitive salary and benefits package and the opportunity to work with the sport you love. Now’s a great time to join us, because we want today’s department managers to be tomorrow’s Store Managers, Regional managers and beyond..

  Aranan NiteliklerWelcome to DECATHLON: a network of companies dedicated to people who love sport. Decathlon brings together two different activities : Creating international sports products and brands and local and on-line retail. These two areas of expertise, along with all the brands, are united behind a common purpose: Together, create desirability and make the pleasure and benefits of sport accessible to everyone. Decathlon, the original chain created in 1976 near Lille. We are looking for Department Managers for our sport-departments in our stores with the following qualifications: A graduate and/or with previous experience, you're passionate about sport and are seeking a managerial role. You're energetic and have a sense of responsibility and organisation. Your service attitude and team spirit are your key strengths. You want an active role where you'll be making decisions everyday. New challenges is your source of motivation Male candidates must have completed their military service Candidates who are under 30 years old.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Sorumlu, Müdür

 • Şoför

  ORGANİKA Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 30 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKozmetik ve Kimya sektöründe üretim yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere SRC 2 / SRC 4 Belgeli Avcılar-Esenyurt ve Beylikdüzünde ikamet eden servis şoförü bay eleman alınacaktır. Fabrikamız selimpaşa -ortaköy sanayi bölgesi silivri /istanbul adresindedir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıAmerikan konseptli Self Service- Take Away cafede çalışmak üzere Part Time(Yarı Zamanlı) üniversite öğrencileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler18-28 yaş arası Sabah ve/veya Akşam shiftinde günde 5 saat çalışabilecek(part time) Takım çalışmasına uyumlu Güleryüzlü, enerjisi ve motivasyonu yüksek İnsan ilişkilerinde başarılı Diksiyonu düzgün Okuyanlar için devam zorunluluğu olmayan Dış görünümüne ve temizliğe önem veren Hızlı ve atik Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Komi, Barmen/Barmaid, Barista, Hizmetli

 • Department Assistant

  EYİstanbul Avrupa 24 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEY is a global leader in assurance, tax, transactions and advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 232,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of Ernst & Young Global, in Turkey we operate in 5 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1000 people for 30 years. We are now looking for a Department Assistant to join our growingAssurance team in İstanbul with the following qualifications; Providing full administrative support to Executives and staff regarding clients and engagements Prepare formatted written documents like engagement letters, reports and proposals Arrange and coordinate meeting schedules, business travels and etc. Managing incoming and outgoing calls

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree from a reputable university (a degree on Office Management and/or Secretarial Practice will be an advantage) Previous relevant experience is an advantage Good command of written and spoken English is a must Very good knowledge of MS Office applications is a must Able to handle high-level confidential information Ability to organize and manage daily activities of Executives Dynamic and enthusiastic Good communication skills with excellent self-discipline and patience. Organized and detailed in work performance. Effective organization and time management skills. Able to manage multiple tasks and prioritize. Able to effectively communicate within all levels of the organization. Experience supporting multiple team members

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • Asistan (İstanbul Avrupa)

  NWG Servicesİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTelefon ve ofis ekipman trafiğini yönetmek ve yönlendirmek, Yöneticisinin ajanda takibini yaparak,ilgili organizasyonların planlamasını ve takibini yapmak, Gelen misafirlerini ağırlamak, ikram servisini yapmak, Bağlı bulunduğu departmanın ilgili raporlamalarını takip ederek,yöneticisine sunmak, Departman içindeki genel ofis düzeninin kurum standartlarına uygun şekilde olmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu, • Office programlarını etkin kullanabilen, • Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği olan, • Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve diksiyonu düzgün, • Güler yüzlü ve temsil yeteneğine sahip, • Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl. • Tercihen Levent/Beşiktaş civarında ikamet eden • 35 yaşını aşmayan bayan adaylar,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hizmet / İşletme Servisi, Holding

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Yönetici Sekreteri

İş Habercisi - Bölüm/Departman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?