Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bordro İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bordro
 • İş AçıklamasıPersonel Özlük İşlerinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İnsan kaynakları departmanın Özlük İşlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Tercihen Micro Personel paket proğramını kullanmış Yazılı, sözlü iletişim yüksek, yoğun iş temposunda çalışabilecek Zamanı etkin kullanabilen, öğrenmeye açık, araştırmacı İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlikle ilişkisi bulunmayan

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDESA DERİ bünyesinde çalışan personellerin tüm özlük işlerini, giriş ve çıkış işlemlerini, puantaj, bordrolama, prim ve sosyal haklarının hesaplanmasını yapacak ve bordrolayacak takım arkadaşı.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, iktisat veya muhasebe bölümlerinden mezun, Konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen SAP HR, bordro paket programlarını kullanabilen, SGK, İş hukuku ve ilgili vergi mevzuatını bilen, Avrupa yakasında oturan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Memur

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group bünyesinde Kozyatağı Genel Müdürlüğümüz'de aşağıdaki niteliklere sahip Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Personel Özlük Dosyalarının hazırlanması ve güncellenmesi, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, Bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Disiplin süreçleri ile ilgili evrakların hazırlanması ve takip edilmesi, SGK, İş Kurumu vb. resmi kurumlarla iletişimin yürütülmesi. Yasal sürece uygun olarak müşterilerin yönlendirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 4-5 yıl deneyimli, SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Bordro Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, E- bildirge , aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, tazminat hesaplamalarının gerçekleştirilmesi, puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının gerçekleştirilmesi, ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi vb. konular hakkında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Tercihen LOGO programı konusunda tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Şişli lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Shumixİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana 11 mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordro ve özlük işlerinde en az 2 yıllık deneyim sahibi, SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Bordro ve Özlük İşleri Uzmanımız ol!

  Sektör: Danışmanlık, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Akcelep Groupİzmir 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıGıda Sektöründe faaliyet gösteren konserve ürün imalatı ve ihracatı yapan Menemen-Ulukent bölgesindeki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Bordro Uzmanı alınacaktır. Çalışanların tüm bordro ve tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm yasal bildirgelerin yapılmasının sağlanması, Maaş ödemelerinin ve ay içerisinde işten ayrılan çalışanlara yönelik ödemelerin gerçekleştirilmesi ve bordro işlemlerinin yürütülmesi, İK sistemi üzerindeki personel ve organizasyon bilgilerinin zamanında ve eksiksiz olarak güncellenmesi, personel dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Resmi kurum ve kuruluşlar ile personel operasyonlarına yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinin takibinin sağlanması, Aylık ve yıllık raporların oluşturulması ve takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerPersonel ve özlük işleri konusunda en az 3 yıllık benzer deneyime sahip Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim Netsis Personel Programı ve MS Office programlarına hakim, özellikle ileri seviye Excel bilgisine sahip Analitik düşünebilen Dikkatli ve titiz çalışan İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak. Tercihen sigara kullanmayan Aktif olarak araç kullanabilen Tercihen Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıPersonel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilerek gerekli raporlamaların yapılması. Puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının yapılması Ücret, Yan haklar ve Sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Tazminat hesaplamaları, E- bildirge, aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu gibi resmi kuruluşlar ve devlet daireleri gibi ilgili kurumlarla resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi. Yıllık izin ve kıdem tazminat yükü hesaplamaları ve raporlamaları, Maliyet ve bütçeleme konusunda raporlama süreçlerinin yürütülmesi İlgili mevzuatı bilen

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme vb. lisans veya önlisans) mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli Başta iyi derecede Excel olmak üzere, MS Ofis programlarına hakim Tercihen SAP kullanmış Kendini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık Askerliğini yapmış, erkek Bordro Özlük İşleri Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıMERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan NiteliklerAlanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu, Personel özlük, işe giriş, puantaj işlemlerini yapacak, İK ve Bordrolama sorumluluklarını üstlenebilecek, MS Office Programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan, Askerliğini yapmış, Personel Özlük İşleri Elemanı Aramaktayız,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere; İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 6 ay stajyer olarak görev alacak, Personelin iş sözleşmeleri, yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibini yapacak, Personel özlük dosyalarının düzenli tutulmasını sağlayacak, Bordro ve puantaj hazırlanmasına destek olacak, İnsan Kaynakları departmanının dosyalama ve raporlamalarını yapacak, İşe alım sürecine yardımcı olacak, mülakatları organize edecek ve ilgili haberleşmeleri sağlayacak stajyer arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen V3 programını bilen adayların başvurlarını bekliyoruz. *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir. *Son 3 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıŞirket çalışanlarıyla özlük hakları konusunda ilişkilerin sürdürülmesi, Personel giriş, çıkış, puantaj, raporlama ve buna bağlı resmi bildirimlerin takibinin yapılması, İş kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği resmi kurumlara ve personele karşı yükümlülüklerin takip edilmesi, Personel özlük dosyalarını oluşturulması, güncellenmesi ve takip edilmesi, Gerekli personel evraklarının hazırlanması.  

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri ve bordrolama konusunda en az 1 yıl deneyimli, İlgili yasal mevzuatlara hakim, Tercihen bordro paket programlarına hakim (ETA, LOGO, Poldy), MS Office programlarını etkin kullanabilen, ileri derecede excel bilgisine sahip, İş hukuku ve endüstri ilişkilerinde bilgi ve deneyim sahibi, Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk almayı seven, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıPort VALE & Port ASSİST grubu olarak büyümekte olan işe alım ekibimizde görevlendirmek üzere deneyimli " İŞE ALIM UZMANI ” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen danışmanlık firması tecrübesi olan ve hizmet & perakende sektöründe yoğun işe alım faaliyetlerini gerçekleştirmiş,  İşe alım projelerinde kurum ihtiyacına özel personel işe alımı ve özel müşteri yönetimi sağlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal – sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, Microsoft office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözel ve yazılı iletişimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde işe alım gerçekleştirilen personellere, mesleki eğitimleri verecebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları, Savunma/Güvenlik, Turizm

  Pozisyon: Ücretlendirme Uzmanı, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın İnsan Kaynakları bölümünde v görevlendirilecek İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. İnsan kaynakları faaliyetlerinin düzenli ve sürekli yürütülmesini ve aylık olarak üst yönetime raporlamasını gerçekleştirmek, Personel seçme ve yerleştirme, performans yönetimi ve organizasyonel gelişim, eğitim yönetimi, öneri sistemi, çalışan memnuniyeti , polivalans ( yetkinlik ) tablolarının takibi ve geliştirilmesi gibi temel İK fonksiyonlarının yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlamak, İnsan kaynakları faaliyetlerini ilgili mevzuat ve şirket düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirmek, İş Kanunu ve SGK mevzuatı başta olmak üzere alanıyla ilgili tüm hukuki / idari mevzuata hakim, İSG çalışmalarını danışman firma ile gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Psikoloji, Sosyoloji, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme vb bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Raporlama, organizasyon/planlama becerileri gelişmiş, Dinamik ve gelişmeye açık, sonuç odaklı, Analitik yönü kuvvetli, iş takip becerisine sahip, İstanbul Anadolu ( Tuzla - Kartal - Pendik - Maltepe - beykoz-Sıltanbeyli ) ve Kocaeli Gebze de ikamet eden/ edebilecek olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması0-16 Yaş Bebek ve Çocuk Giyim sektöründe öncü olmayı hedefleyen sürekli büyüyen ve gelişen 9 Mağazalı Fanpop Bebek ve Çocuk Giyim olarak İstanbul/Pendik'te bulunan Genel merkezimizde çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip, birlikte çalışabileceğimiz "İnsan Kaynakları Sorumlusu" aramaktayız. http://www.fanpop.com.tr

  Aranan Niteliklerİlan açma, aday arama bulma süreçlerini yerine getirmek, Aday ile mülakat yapma,referans kontrollerini tamamlama, aday işe yerleştirme ve oryantasyon süreçlerini tamamlamak, Personel performans değerlendirme işlemlerinin yürütülmesi, Sisteme personel bilgilerin girilmesi ve güncelliğinin sağlanması, Personel özlük dosyalarının hazırlanarak, işe giriş-çıkış işlemlerinin yapılması, Personelinin puantaj kontrollerinin yapılması, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde ve doğru zamanda yapılması, Yıllık izinlerin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda kullanılmasının sağlaması ve takibinin yapılması, Fazla mesai, prim, kesinti, vb. işlemlerin sisteme girilmesi, Vardiya listelerinin oluşturulması ve takibi, Kameralar aracılığıyla personelin izlenmesi, Personel avans ve maaş ödemelerini gerçekleştirmek, Günlük bazda İk faaliyet raporları hazırlamak ve yöneticiye sunmak, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Pendik ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Eleman

 • İş AçıklamasıPrepare and record the documents of the personnel to social security authority regarding statement of employment, statement of termination, health report etc. Archive the file of each personnel and follow up the files. Follow up the daily shifts, annual leaves, absences, health reports. Follow up the working permits of the expats and prepare the necessary documents. Follow up the additional benefits such as lunch tickets and private health insurance. Assist to check, validate and reconcile all payroll data received from the outsourced provider. Assist to prepare the monthly and annual reports.

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree from Labour Economics and Industrial Relations, Business Administration or similar departments, Minimum 2 year similar experience preferably in a retail company, Proficiency in written and spoken English, Good computer skills, Dynamic, self motivated and teamwork oriented, Ability to prioritize workload to meet deadlines, Strong follow-up on multi tasks, analytical and reporting skills, Ability to work in a multicultural environment, No restrictions for travelling inside and outside of Turkey, For the male candidates military service should be done, Loves and practices sports regularly.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİzmir – Torbalıda olan fabrikamız için ;İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü Fonksiyonunda, İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonunda Sendikal İlişkiler & Toplu İş Sözleşmesi yasal ve uygulama süreçlerinden,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı uygulamalarından, Özlük İşleri & Bordro süreçlerinden sorumlu olarak görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl İnsan Kaynakları benzer süreç (Sendikal İlişkiler & Toplu İş Sözleşmesi, Çalışma İlişkileri, Özlük İşleri & Bordro) deneyime sahip olmak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı bilgisine ve uygulamalarına hakim olmak Kuruluşumuza artı değer katacağına inanmak Yoğun iş ortamında, grup için çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak İletişim konusunda yetkinliği ve gelişimi amaç edinmek Yeniden yapılandırma ve değişim yönetimi konusunda deneyimli, Şirket bünyesinde insan kaynakları uygulamalarının geliştirilmesi, kurumsallaştırılması, uygulanması aşamalarında aktif rol üstlenip katkı sağlayabilecek bilgi ve deneyime sahip, Personel ile etkili iletişim kurabilecek ve çalışan memnuniyeti konularında katma değer yaratabilecek, Süreç planlama, geliştirme ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, her düzeydeki çalışan ile iletişim kurabilecek, takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir, Müdür, Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKurumsal firma bilincine sahip, Cari hesap mutabakatlarını ve kontrolünü gerçekleştirecek, Banka İşlemlerinin takibini gerçekleştirecek, Netsis Muhasebe Programlarında deneyim sahibi , E-Fatura sisteminde bilgi sahibi olan, Tek düzen hesap planına yabancı olmayan, Genel muhasebe konusunda deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu ve SGK mevzuatlarına hakim, Personel,Özlük işlemleri,Bordro,Puantaj,Ücret Tahakkuku konularında deneyimli SGK,İşkur ve diğer tüm resmi kurumlarla ilgili yazışmaları yürütebilecek, SGK teşviklerini araştırarak kendi ve şirket gelişimine yön veren, En az Lise mezunu yada üniversitenin ilgili bölümünden mezun , Konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Detaylı, özverili ve özenli çalışabilen, Kariyer hedefi olan, Kendini geliştirmeye önem veren, Erkek adayların askerlik ilişiğinin olmaması gerekmektedir. Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBordroların düzenlenmesi ve Ücret Pusulalarının aylık imzalatılması, dosyalanması ve takibini yapacak, Özlük dosyalarının hazırlanması ve güncellenmesini yürütecek, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirecek, Arşiv ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirecek, İK raporlarının düzenleyecek, İşkur çizelgelerinin hazırlayacak, Performans değerlendirme sürecine destek verecek, İnsan Kaynaklarının diğer fonksiyonlarına destek verecek "İnsan Kaynakları Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında en az1 yıl deneyimli, Personel özlük işleri ve konusunda bilgi sahibi, Bordrolama konusunda tecrübeli MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen İK fonksiyonlarında bilgi sahibi, Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, İş takibi ve raporlama konusunda dikkatli, İletişim becerileri güçlü.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÇalışanların tüm bordro ve tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm yasal bildirgelerin yapılmasının sağlanması, Maaş ödemelerinin ve ay içerisinde işten ayrılan çalışanlara yönelik ödemelerin gerçekleştirilmesi ve bordro işlemlerinin yürütülmesi, İK sistemi üzerindeki personel ve organizasyon bilgilerinin zamanında ve eksiksiz olarak güncellenmesi, personel dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Resmi kurum ve kuruluşlar ile personel operasyonlarına yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, Yan menfaatlerin takip edilmesi, Personel bütçesi hazırlık ve takibinin yapılması, İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinin mağaza genelinde takibinin sağlanması, Aylık ve yıllık raporların oluşturulması ve takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerAnkara Mağaza İnsan Kaynakları departmanı içerisinde değerlendirilmek üzere Personel ve Özlük İşleri Uzmanı adaylarında aranan özellikler aşağıdaki gibidir: Personel ve özlük işleri konusunda en az 2 yıllık benzer deneyime sahip Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim MS Office programlarına hakim, özellikle ileri seviye Excel bilgisine sahip Analitik düşünebilen Dikkatli ve titiz çalışan İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin tercihen ilgili bölümlerinden mezun, Puantaj verilerini yorumlayabilecek, Yasal gereklilikler doğrultusunda özlük bilgilerinin, eksiksiz, doğru ve güncel olarak personel özlük dosyalarında muhafaza edilmesini sağlayabilecek, Bordro tahakkuk işlemlerini gerçekleştirebilecek, Personel işe giriş ve işten çıkış süreçlerinin ilgili kanunlara uygun ve doğru olarak yürütebilecek, Tercihen Mikro programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Şef Yardımcısı

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Adecco Türkiye büyüyen organizasyonu bünyesinde katkı yaratmak üzere Bordro Çözüm Merkezi'nde çalışacak "Bordro Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Aylık maaş, avans, prim ve diğer yan hakların tahakkukların yapılması, kontrol edilmesi ve banka işlemlerinin yerine getirilmesi, Personel işe giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması İş kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği resmi kurumlara ve müşterilere karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi, yazışmaların yapılması,  İlgili yetkililerle koordinasyon , takip ve yürütme süreçlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksekokulu mezunu, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim, Bordro paket programları kullanımı deneyimli MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • Karaca A.Şİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKaraca Grup Şirketleri İnsan Kaynakları Departmanı'nda görev alacak,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel ve Özlük işlerinin tüm süreçlerinde minimum 3 yıl tecrübeli,  İş Kanunu ve SGK uygulamaları hakkında bilgi sahibi, ERP programlarını aktif olarak kullanabilen, ( Özellikle Axapta )  Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerKaraca Grup şirketleri çalışanlarının işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapılması, Personel özlük dosyalarının düzenlenmesi, özlük işlemlerinin takibinin yapılması, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesi, Personel izinlerinin ve personel devam kontrol sisteminin takibinin yapılması, Çalışma ve izin günleri ile ilgili düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi, İç müşterinin ilgili İnsan kaynakları ihtiyaçlarının karşılanmasının sağlanması.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 28 Aralık 2016

  İş AçıklamasıSağlık Sektöründe öncü Hastanemizde görevlendirilmek üzere; • Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 4 yıl deneyimli  • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, • MS Office programlarını bilen ve tercihen Logo İ.K. deneyimi olan, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, • Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). 

  Aranan Nitelikler• Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, • Personelin devam kontrolünün takibi, • Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, • Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, • Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, • Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, • Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Aralık 2016

  İş AçıklamasıMERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan NiteliklerAlanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu, Personel özlük, işe giriş, puantaj işlemlerini yapacak, İş kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, SGK mevzuatına hakim, İK ve Bordrolama sorumluluklarını üstlenebilecek, MS Office Programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan, Askerliğini yapmış, Personel Özlük İşleri Elemanı Aramaktayız,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması•Çalışanların puantaj, bordro ve özlük işlemlerini ilgili mevzuatlara uygun olarak yerine getirmak,  •İcra, borç, avans, ikramiye, ödül, ceza gibi uygulamaların takibini ve mevzuata uygun şekilde bordrolara tahakkuk edilmesini sağlayacak, •SGK, İşkur, vb. resmi kurumlar ile ilgili işlemleri yürütmek, •SSK bildirgelerinin gönderilmesi, •SGK teşvik işlemlerinin yapılması, •Personel özlük dosyaları, işe giriş ve işten çıkış işlemleri, Kıdem, İhbar hesaplamalarının yapılmasını sağlamak, •Çalışanların ücret ödemelerine ve sosyal haklarına ilişkin gerekli tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi sürecinde aktif görev almak, •Vize işlemleri için gerekli evrak takiplerinin yapılması, •Personel izin, mesai, fazla mesai takiplerinin ve raporlamalarının yapılması, •İnsan kaynakları departmanı süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler/İşletme/İktisat bölümlerinden mezun, •Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konularında en az 5 yıllık deneyimi olan, •İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, araştırmayı seven, •Presto xl  modülü kullanımında tecrübeli, •İleri düzeyde MS Office uygulamalarına hakim, •İş takibi konusunda dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, •Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, •İnsan İlişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, •Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, •30 yaşını geçmemiş, erkek adayların başvurması

  Sektör: Spor, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGenel Merkez ve yurtiçi tüm bölgelerdeki personelin bordro hizmetlerinin zamanında ve doğru şekilde yürütülmesi, Bordro, Personel ve Özlük İşleri alanında gerekli raporların hazırlanması, Personel giriş, çıkış, puantajlarının takibi ve sistemde kayıt altında tutulması, Sistemdeki personel ve organizasyon bilgilerinin zamanında güncellenmesi, Personel dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Aylık bildirgelerin hazırlanıp elektronik ortamda sisteme işlenmesi, personel hareketleri ile ilgili bilgi ve belge akışının doğru ve eksiksiz tutulması, Resmi kurum ve kuruluşlar ile personel operasyonlarına yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi, İnsan Kaynakları ve ilgili birimlere (Seçme ve Yerleştirme, Eğitim, Kalite ve Süreç Yönetimi Birimleri) raporlama ve operasyon süreçlerinde destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri ve bordrolama konularında en az 1 yıl deneyime sahip, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, İşe alma, oryantasyon, eğitim, iş değerlendirme, performans değerlendirme, ücretlendirme, kariyer yönetimi gibi süreçler hakkında bilgi sahibi, Tercihen SAP bilen, Detaylara önem veren, sistematik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, 27 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Eleman

 • Adeccoİstanbul Avrupa 8 Aralık 2015

  İş AçıklamasıThe Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a “HR Generalist” for our client with the following skills and the qualifications;   Provide advice and support to employees, managers and reporting when required. Provide HR administration service throughout the full life-cycle of employees, as well as support managers and functional heads with labor relations processes Ensure compliance with employment laws & security and health plans, company procedures, best practice and legislative requirements Support with dealing with organizational issues Coordinate the training activities aligned to training guidelines and documentation provided by HBP and adapted to local regulations and needs Liaise with local and government institutions for any HR, Social Security or other issues Coordinating recruitment, hiring processes and on-boarding Support with the implementation of HR policies and personnel documents Support with Compensation & Benefits schemes and programs Support with the Merge project and harmonization of Compensation and Procedures of both companies. Administrating movements of employees, short-term assignees, local transfers, contract extensions. Documenting all activities and changes within appropriate systems timely and accurately

  Aranan Nitelikler  Minimum 2 years' experience in a similar position with international exposure. Experience in payroll administration will be a plus Excellent interpersonal and communication skills are required Accuracy and excellent quality management skills are required in this role includes good people skills - this can include managing regional client, employee and supplier relationships Proficiency level in English ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İlaç, İnsan Kaynakları, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Mağazacılık / Perakendecilik sektörünün öncülerinden müşterimiz için; • Merkez ve Mağaza kadroları için özlük, bordrolama ve tahakkuk işlemlerinin yapılması, • İşe giriş ve çıkış yasal prosesinin yönetilmesi ve uygulanması, • Resmi kurumlara ilgili süreçlerin takip edilip, gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, • SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla yazışmaların yönetilmesi, • Personel özlük ve bordro süreçleri ile ilgili birimlere düzenli raporlamalarının yapılması, • Mevzuatın ve güncel gelişmelerin takip edilip, gerekli aksiyonların alınması,

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, • Perakende sektöründe bordro ve özlük işlemleri konusunda 5 yıl deneyimli, • Resmi yazışma, iş kanunu ve SGK süreçleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, • İleri düzeyde MS Office uygulamalarına hakim, • Tercihen GENOM veya ORACLE programlarından birini daha önce kullanmış, • Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, • Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, • iletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar içindir.)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Uzman, Yetkili Yardımcısı

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Adecco Türkiye büyüyen organizasyonu bünyesinde katkı yaratmak üzere Bordro Çözüm Merkezi'nde çalışacak "Bordro Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır. Aylık maaş, avans, prim ve diğer yan hakların tahakkukların yapılması, kontrol edilmesi ve banka işlemlerinin yerine getirilmesi, Personel işe giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması İş kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği resmi kurumlara ve müşterilere karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi, yazışmaların yapılması, İlgili yetkililerle koordinasyon , takip ve yürütme süreçlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksekokulu mezunu, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SSK mevzuatı konusuna hakim, Bordro paket programları kullanımı deneyimli MS office (Excel, Word) uygulamalarına hakim, İlgili resmi kurumlar ile yasal süreçleri yürütebilecek, Müşteri ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Şef / Amir, Uzman, Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Bordro İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?