Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Boya İş İlanları

Hepsini Temizle
Boya
 • İş Açıklaması1976 yılından beri Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda toz boya bölümünde değer akış lideri olarak görevlendirilmek üzere; Personel ve iş organizasyonunu sağlayabilecek,boya proseslerinin sürekli kontrolünü,arıza ve yedek parça takiplerini yapabilecek,Kimyasal ve boya siparişlerini bununla birlikte tüketimlerini kontrol edebilecek aşağıdaki niteliklere sahip; yarı mamüllerin üretim planına uygun olarak zamanında ve belirli kalite kriterlerine uygun olarak boyanmasını sağlayabilecek,raporlama,personel sevk ve idaresini başarı ile sürdürebilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBenzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, (Tercihen fabrika deneyimi olan) Kimya Mühendisi yada Makina Mühendisi Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İzmir'de ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan Niteliklerİlköğretim veya Meslek Lisesi mezunu Kaporta boya konusunda en az 3 yıl deneyimli Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış Mesleki yeterlilik / Ustalık belgesine sahip olan İnsan ilişkilerinde başarılı , takım çalışmasına yatkın Sancaktepe,Çekmeköy,maltepe, Tuzla, Sultanbeyli ve Kartal civarında ikamet eden

  Sektör: Mühendislik, Lojistik

  Pozisyon: Oto Boyacısı, Boyahane Ustası

 • İş AçıklamasıDünyanın önde gelen boya markası PPG' nin distribitörlüğünü yapan firmamız Ağır sanayi- Genel Sanayi - hafif sanayi - Savunma sanayi - Havacılık ve Oto gruplarında satış yapan firmamız satış sonrası destek için Teknik eleman (boyacıya )ihtiyaçımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAğır Sanayi Boyaları Genel Sanayi Boyaları - Araç üstü ekipman Boyaları- Oto boyalarından Anlayan HVLP -Airless- Airmix- gibi makinaların kullanımına hakim Yüzey hazırlığı macun zımpara ilk kat - sonkat gibi konulara hakim. Boya uygulamasını bilen Uygulama işlerinden Anlayan Satış sonrası teknik destek Ustalara bilgi ve eğitim verebilecek İkili ilişkileri iyi prezantabl, ekip çalışmasına önem veren Genç- Dinamik -Çalışkan Arkadaşlar Aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Otomotiv

  Pozisyon: Boyahane Ustası

 • Boya Teknisyeni

  Tamaş Motorlu Araçlar Sanayiİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde Boya Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Üretim Personeli (Mavi Yaka)

  Rota Kimyaİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKurulduğu 1976 yılında faaliyetlerine deri kimyasalları üretimi ile başlayan firmamız, 2000 yılından itibaren üretim portföyüne ayakkabı finisaj kimyasalları, taban ve saraciye sektörüne yönelik boyalar ile ayakkabı ve deri bakım ürünlerini de katmıştır. Geniş yurtiçi bayi ağı ile birlikte ürünlerini Asya, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihraç etmektedir. Firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz üretim personeli alınacaktır. İŞ TANIMI: Müşteri siparişlerinin üretim reçetelerine göre üretilmesi Üretilen ürünlerin dolumlarinin, kolilenmesi ve etiketlemesinin yapılması Üretim parti numunelerinin kalite kontrol birimine verilmesi

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (tercihen Kimya Meslek yüksek okulu mezunu ve benzeri) Titiz ve dikkatli çalışan , sorumluluk sahibi İletişim becerisi yüksek Öğrenmeye açık Tercihen Başakşehir, Kayaşehir bölgesinde ikamet eden erkek adaylar Kimya veya boya sektöründe benzer üretim pozisyonunda çalışmış kişiler tercih sebebidir.

  Sektör: Tekstil Boya ve Kimyasalları, Kimya

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıELEKTRİK PANOSU İMALATI YAPMAKTAYIZ…. TÜM ADAYLARIN MALTEPE – GEBZE ARASINDA İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR. TÜM ADAYLARIN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler*İmalatta makas bölümünde çalışacak bilgi sahibi,teknik malzemeyi bilen 1 yıl tecrübeli..… * Boyahane için;Lise, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun veya mesleki yeterlilik eğitimi almış,kronik hastalığı olmayan,minimum 1 yıl elektrostatik toz boya teknikeri hakkında deneyimli, *Ara Elaman için;disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,çalışkan ve kendine güvenen,yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma sahip,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,üretim bölümünde ürünlerin bölümler arası akışını sağlayabilecek,tecrübeli yada tecrübesiz…

  Sektör: İnşaat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Boyahane Ustası, Usta, Usta Yardımcısı

İş Habercisi - Boya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?