Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Boya İş İlanları

Hepsini Temizle
Boya
 • İş AçıklamasıBMW Yetkili Servisi'nde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Meslek lisesi, MYO veya Mühendislik alanında lisans mezunu, · İstanbul’un Anadolu Yakasında ikamet eden, · Otomotiv sektöründe en az 5 yıl deneyimli (tercihen BMW) · Kaporta ve Boya atölyesindeki ekibini yönetebilecek, · Kendisine verilen kaporta ve boya hedeflerini gerçekleştirebilecek teknik bilgi ve motivasyona sahip hırslı, · Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, · Sorumluluk bilinci yüksek, · Sonuç ve müşteri odaklı, · İş disiplinine sahip ve kendini geliştirebilecek, · Organizasyon yeteneği güçlü ve iş takibini iyi yapabilen, · Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek · 35 yaşını aşmamış · Askerlik hizmetini tamamlamış · Alt kadrosunu verimli ve performanslı çalışma yönünde sevk ve idare edebilecek · MS Office programlarını iyi bir şekilde kullanabilen, “BMW Kaporta-Boya Formeni” görevini yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Boyahane Ustası

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıBMW Yetkili Servisi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Oto boya konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyet sahibi, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Boya Teknisyeni olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Atölye Takip Uzmanı tarafından verilen işleri BMW standartlarında, en verimli şekilde yapmak ve problemsiz bir şekilde sonuçlandırmak, · Kendisine verilen aylık ve yıllık performans hedeflerine ulaşabilmek için en verimli şekilde çalışmak, · Özel aletleri ve takım sandığını en iyi şekilde kullanmak, bozulanları Formen’e bildirmek, · Çalışma sırasında gördüğü her türlü aksaklıktan Formen’i haberdar etmek, · İş kazalarından korunmak için ilgili İş Güvenliği yönetmelik ve uygulamalarına tam anlamıyla uymak, · Kendisine hedef olarak verilen atölye içi eğitim ve online eğitimlerini tamamlamak.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Oto Boyacısı

 • Umar makinaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAmbalaj makinaları üretimi yapan DUDULLU OSB’deki fabrikamızda boyahane bölümünde tam zamanlı çalıştırılmak üzere boya ustası alınacaktır. Aşağıdaki özelliklere sahip olan adayların başvuruları beklenmektedir. İşin Tanımı: - İmalatını yapmış olduğumuz makinaların şaselerinin boyanması - Yedek parçaların boyanması  

  Aranan Nitelikler- Lise, MYO mezunu, - Min. 3 yıl tecrübeli, - Öğrenmeye açık, uzun süreli çalışmayı düşünen,  - Dudullu ve çevresinde ikamet eden,  - Erkek, askerlik hizmetini tamamlamış, evli adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıOtomotiv ana sanayisinde lider ve milli bir teknoloji şirketi olma vizyonuyla faaliyet gösteren fabrikamızın Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde sorumluluk almaya istekli, ekip çalışmasına yatkın "Boyacı Ustası" arıyoruz. Otobüslerde meydana gelebilecek her türlü boya işlemlerinin yapılması

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi mezunu veya oto boya mesleğinde ustalık belgesine sahip Otomotiv sektöründe boya işlerinde ve hasar tespit konusunda en az 5 yıl deneyimli Tercihen aktif olarak bilgisayar kullanabilen Vardiyalı çalışabilecek, İş güvenliği ve çevre konularında bilgili, sorumluluk sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen konusunda ve/veya alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi olan Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen E sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Holding, Otomotiv

  Pozisyon: Boyahane Ustası, Oto Boyacısı

 • İş AçıklamasıELEKTRİK PANOSU İMALATI YAPMAKTAYIZ…. TÜM ADAYLARIN MALTEPE – GEBZE ARASINDA İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR. TÜM ADAYLARIN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler*Montaj konularında bilgi sahibi,teknik malzemeyi bilen imalatta çalışacak,teknik resme göre montaj yapabilecek,esnek çalışma saatleri ve/veya mesai düzenini bilen… * Boyahane için;Lise, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun veya mesleki yeterlilik eğitimi almış,kronik hastalığı olmayan,minimum 1 yıl elektrostatik toz boya teknikeri hakkında deneyimli, *Ara Elaman için;disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,çalışkan ve kendine güvenen,yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma sahip,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,üretim bölümünde ürünlerin bölümler arası akışını sağlayabilecek,tecrübeli yada tecrübesiz…

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Boyahane Ustası, Usta, Usta Yardımcısı

 • EKS KİMYAİstanbul Anadolu 17 Mart 2017

  İş Açıklaması1974 yılından bu yana faaliyet gösteren EKS KİMYA Boya Üretim Tesisimizde çalışmak üzere “ KİMYA MÜHENDİSİ” ve “KİMYAGER” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin 4 yıllık Kimyagerlik ve/veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, -Ms Office programlarına hakim, -Üretimde ürün geliştirmede ve laboratuvarda çalışabilecek, -Tercihen boya stajını boya firmasında yapmış ve en az 2 yıl deneyimli. -Tercihen bayan. -Tercihen B Sınıfı ehliyete sahip. -İkamet adresi Pendik, Kurtköy, Tuzla, Kartal civarı olan çalışma arkadaşı aramaktayız

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Kimyager

 • SÖNKAR OTOMOTİVİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Mart 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Takasa gelen otomobillerin ekspertizini yapmak ve fiyatlandırmak, Sıfır araç müşterisinin talebi doğrultusunda kullanılmış otomobilin ekspertizini hazırlayıp otomobilin fiyatının müşteriye ve satış danışmanına bildirmek, Takasa alınan otomobilin takas formunu hazırlamak ve onayını almak, Müşterinin takas fiyatını kabul etmesini müteakip otomobilin var ise onarılacak kısımlarının servis tarafından yapılmasını takip etmek, Söz konusu otomobiller ile ilgilenen müşterilere gerek telefonda, gerekse showroom’a geldiklerinde gerekli bilgileri aktararak satışa yöneltmek, Networkde olan kullanılmış otomobillerin elimizde olanlarla karşılaştırmasını sağlamak, Ürün bilgisi, rakiplerle ilgili bilgileri, ülkede meydana gelen siyasi ve ekonomik gelişmeleri takip etmek. Kullanılmış otomobil ile ilgili yazılı ve görsel basın ilanlarını takip etmek, Kullanılmış otomobil fiyatlarını temin etmek ve bu bilgileri güncel tutmak, Bilgi ve belge akışını doğru yürütmek.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor ve/veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektörü, eksperlik hizmetlerinde en az 2 yıl deneyimli, 2. El araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya-kaporta ve mekanik konularına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek adayların başvurularını bekliyoruz. NOT: Net Maaş + Prim + Yol + Yemek imkanı mevcuttur.

  Sektör: Otomotiv, Sigortacılık, Makine

  Pozisyon: Oto Kaporta Ustası, Oto Boyacısı, Motor Teknisyeni

 • Kayalar Kimyaİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıKAYALAR ailesine katılmak için özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek genel başvuruda bulunabilirsiniz. Firmamıza, çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile Genel Başvuruda bulunabilirsiniz. Verilen genel profile uygun başvurular veri tabanında tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar doğrultusunda tekrar değerlendirilecektir. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerTEMEL YETKİNLİKLER Müşteri Odaklılık Sonuç Odaklılık Takım Çalışması FONKSİYONEL YETKİNLİKLER (Başvurulan pozisyonlara göre farklılık göstermektedir.) İletişim Analitik Düşünme Problem Çözme Detay Odaklılık Kalite Odaklılık Esneklik

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Bölge Sorumlusu

 • Yaşar Motorlu Araçlarİzmir, Denizli, Bursa, Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Manisa 9 Kasım 2016

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe Renault ve Dacia Yetkili Satıcı ve Servisi olarak faaliyet gösteren Yaşar Motorlu Araçlar şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek veya istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Kaporta&Boya Elemanları aramaktayız.  

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aranan Niteklikler En az Meslek/Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlik / Ustalık Belgesine sahip olmak Alanı ile ilgili malzeme ve donanım kullanım bilgisine sahip olmak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek Marka kültürü ve standartlarına uyum sağlayabilmek  Müşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı kalite bilincine sahip olmak  35 yaşını aşmamış olmak Askerlikle ilişkisi olmamak veya 2020 yılına kadar tecilli olmak İzmirde ikamet ediyor veya edebilecek olmak  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Oto Kaporta Ustası, Oto Boyacısı, Usta, Ustabaşı

 • Adecco BursaBursa 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Boya Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad gibi) En az 3 yıl tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan NiteliklerAçık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Boya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?