Bursa, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Muhasebe
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "MUHASEBE SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerin lise, ön lisans veya lisans eğitimini tamamlamış, Genel muhasebe süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmamızda çalışabilecek ‘Bayan Mali Müşavirler’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Vergi, SGK ve Beyanname Sürecine (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi vb.) hâkim, Mali tabloları hazırlama konusunda tecrübeli, Maliyet muhasebesi yapabilen Bilgisayar uygulamalarını etkin kullanabilen (Ms. OFFICE ve MİCRO, LOGO,VS..) İş takibi konusunda duyarlı; insani ilişkileri ve iletişimi güçlü, Mesleğinin önem ve ciddiyetine inanan; sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Kamu ve özel kurumlarda şirketimizi temsil edecek Alanında minimum 1 yıl deneyimli, Yönetsel ve organizasyonel becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Yasal mevzuatı ve kanunları yakından takip eden

 • Muhasebe Uzmanı
  Apxpress Tekstil
  Türkiye Geneli 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması 1980 yılında İngiltere'de kurulan, tekstil sektöründe deri etiket, metal aksesuar ve dokuma etiket alanında hizmet veren Apxpress tüm dünyada 11 operasyon ofisi ve 3 üretim merkezi ile hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeden büyümeye devam eden çokuluslu şirketimizin İstanbul - Güneşli ofisinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip MUHASEBE UZMANI aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi ve benzeri bölümlerinde lisans düzeyinde mezun, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan,  Minimum 3 yıl alanında iş tecrübesine sahip, Tek düzen hesap planı ve muhasebe işlemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İthalat ve ihracat muhasebesi işlemleri, Kdv, Muhtasar, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması konusunda bilgi sahibi,  BA - BS Formlarının düzenlenmesi, Mizan ve Mali Tabloların hazırlanması konusunda bilgi sahibi, Muhasebe uygulamaları alanındaki hukuksal mevzuat hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İrsaliye ve Faturalama ile ilgili akışı ve kontrolleri sağlayabilecek,  Cari hesapları takip edebilecek, mutabakat yapabilecek, MS Ofis programlarına çok iyi derecede hakim, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, her zaman dikkatli ve ayrıntılara önem veren, Sorumluluk sahibi, sonuç ve çözüm odaklı, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • Muhasebe Elemanı
  Btg İnşaat
  Bursa 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması GENEL MUHASEBE ELEMANI 

  Aranan Nitelikler -Ticaret Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Office programlarına hakim, -Tecihen mikro muhasebe programını bilen, -Tek düzen hesap planına ve uygulama mevzuatına hakim, -İnşaat ve akaryakıt istasyonu muhasebesi konularında tecrübeli, -Firma içi genel muhasebe kayıtlarını tutacak, -Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, -Disiplinli,takipçi ve düzenli evrak takibi yapabilecek, -Tecrübeli Bay veya Bayan muhasebe elmanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe veya ilgili bölümünden mezun, MS office programlarına hakim, Ofisteki araç ve gereçleri kullanabilen, Giyimine özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, Enerjik,yaşama pozitif bakabilen ve güleryüzlü Ön muhasebe alanında deneyimli Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler FİRMAMIZDA ÖN MUHASEBEYE BAKABİLECEK MUHASEBE MİCRO PROGRAMINI İYİ DERECEDE BİLEN OFİS MALZEMELERİNİ KULLANABİLEN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

 • Muhasebe Uzmanı
  Neta İnsan Kaynakları
  Türkiye Geneli 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  hizmet sektöründe faaliyet gösteren yabancı ve köklü bir firmamız için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu, tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe Bölümü mezunu, Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Tek düzen hesap planına hakim, genel muhasebe bilgisine sahip ve güncel mevzuatı takip edebilecek, Aylık Yönetim raporlarına destek çalışmalarında bulunabilecek, , Vergi, Ticaret, İş ve Sosyal Güvenlik Kanunları ve mevzuatına hakim, KDV,Muhtasar,Sgk,Geçici ve Kurumlar Vergisi beyanname ve bildirgelerinin hazırlama süreçlerinde deneyimli, Personel özlük işlemlerinin gerçekleştirebilecek, Benzer pozisyonda asgari 3 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.  

 • İş Açıklaması YKM'nin İnegöl Mağazası'nda görev alacak aşağıda yer alan niteliklere uygun Muhasebe Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Bursa Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya Üniversitelerin Muhasebe veya İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis Muhasebe programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.

 • İş Açıklaması İstanbul, Bursa, İzmir arası ambarcılık faaliyeti gösteren şirketimizin İZMİR Şubesinde çalışmak üzere Ön muhasebesel anlamda evrak kayıtlarının oluşturulup, Günlük kasa işlemlerinin tutulup, Kullanılan program aracılığıyla sistemsel kayıtlarının girilmesi , Gelen ve giden kargo siparişlerin kaydedilmesi ve müşteri ile operasyon arasında koordinasyonu sağlayacak bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Kargo Ambar sektöründe deneyimi olan MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kulanabilen, İletişim becerileri yüksek, Yeniliklere açık, kendine güvenen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bayan.

 • İş Açıklaması Volvo - Renault Çekici ve Kamyon Servisinde çalışacak; • Fatura kesmek ve kesilen faturaların kontrolünü yapmak, • Cari hesap hareketlerinin (mutabakat,borç ve alacak ) takibini yapmak, • Cari hesap ve BA/BS mutabakatlarını yapmak, • Dosyalama sistemi, ilgili yazışma ve evrak akışını sağlayabilecek, • Üst yönetime gerekli raporlamaların yapılması , • Gösterge niteliğinde aylık tablolar ( Borç / Alacak, vergi ve fonlara ait tahakkuk ve ödemeler tablosu vb.) hazırlamak, • Yasal mevzuata uygun olarak tüm muhasebe süreçlerinin doğru, düzenli ve eksiksiz yürütülmesi, • Ticaret sicil, vergi dairesi, sosyal güvenlik kurumu gibi resmi daireler ile olan prosedürleri bilen, • Genel Müdürlüğümüzün Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi ve Katma Değer Vergisi beyannamelerini ilgili vergi dairesine vermek, tahakkuk eden vergileri ödemek ve bunlarla ilgili işlemleri takip etmek, • Şirketin, harici ve dahili sigorta faaliyetlerini yürütmek, • Mevzuat uyarınca verilen ve konusu alanına giren diğer görevleri de yerine getirmek.  

  Aranan Nitelikler • 5 yıl Muhasebe  deneyimi olan İşletme, İktisat veya Muhasebe bölümü mezunu, • MS ofis programlarını iyi derecede kullanan, • Yaratıcı, enerjik ve sonuç odaklı, • Etkin iletişim kurabilen, analitik düşünebilen, • Problem çözme becerisi yüksek, • Ekip çalışmasına yatkın , • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Tercihen sigara kullanmayan, • Bay Muhasebe personeli aranmaktadır.

 • Muhasebe Personeli
  Ezel Osgb
  Antalya, Bursa, Manisa 30 Ocak 2016

  İş Açıklaması Ezel Osgb Bünyesinde Manisa, Antalya ve Bursa ofislerimizde çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler • Günlük Muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi • BA / BS raporlarının hazırlanması, • Cari kartların kontrolü ve hesap mutabakatlarının yapılması, • İlgili kurumlara (Vergi Dairesi, Banka, v.s.) belge ibrazı ve takibi, • Banka ekstrelerinin kayıt ve kontrolü

 • İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın muhasebe bölümüne muhasebe ve personel bilgisi olan "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İş ahlâkına sahip, Meslek ile ilgili bilgi birikimi ve becerilere sahip, En az 2 senelik muhasebe tecrübesi olan, Muhasebe yazılımları kullanımına aşina, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, Etkili ve güzel konuşan, Güler yüzlü, İnsan ilişkilerine özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Bursa ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Ofis içi tüm işlem ve işlemlere vakıf,  

  Aranan Nitelikler İş sorumluluğu yüksek takipçi, Titiz,düzenli,hızlı çalışmayı benimsemiş, Kendisine güvenen, hafızaı kuvvetli,dikkati yoğun, MS. Office programlarını iyi derece kullanabilen, Sigorta muhasebesi konusunda tecrübeli, Sigortacılık Meslek Yüksekokulu ya da İİBF Mezunu, Finansma konusunda genel tecrübeye sahip, Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Cari Hesap Takibi Stok Takibi Banka İşlemleri Çek Senet Giriş Çıkış İşlemleri Ödeme Takibi ve Planlanması Fatura Giriş Çıkış İşlemleri Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması BA BS Mutabakatlarının Yapılması Konusuyla İlgili Raporlama yapılması

  Aranan Nitelikler Tek Düzen Hesap Planına Hakim, İyi derecede ETA V8 ve Excel kullanabilen Tercihen konusunda 2 yıl deneyimli, Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı çalışabilen, Disiplinli, hızlı ve dikkatli, Genel Muhasebe Mevzuatına hakim, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, En az Lise Mezunu, Bay – Bayan muhasebe personeli aranmaktadır

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Havacılık sektöründe makine gövde tasarım ve imalatı konusunda üretim yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip MUHASEBE ELEMANI aranmaktadır.   FALİYET ALANIMIZ: Endüstriyel üretim tesisleri tasarımı ve imalatı

  Aranan Nitelikler İŞ TANIMI; -Tüm yurtiçi ve yurtdışı ALIŞ-SATIŞ faturalarının muhasebeleştirilmesi -CARİLER ARASI MUTABAKAT -BA-BS MUTABAKATI -DOSYALAMA, SATIŞ FATURALARININ KESİMİ - STOK GİRİŞLERİ BANKA KAYITLARI VE PERSONEL İŞLEMLERİ -Sgk işe giriş çıkış işlemleri konusunda tecrübeli ve bordro bilgisi olan, -Genel Muhasebe Tek düzen hesap planı ve beyanname konusunda bilgi ve deneyim sahibi,   Aranan özellikler; -ZİRVE programına hakim, -Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, -En az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak tercih sebebidir. -B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, -25 yaşını aşmamış, -İş takip yeteneği gelişmiş ve disiplinli, -Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, -İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, -Detayları önemseyen ve dikkatli, -Düzenli ve sorumluluk sahibi, -Kendini bu alanda geliştiren ve bu işi kendine meslek edinmiş. -Bayan

 • Muhasebe Uzmanı
  Baia Hotel
  Bursa 6 Ocak 2016

  İş Açıklaması GRUP FİRMALARIMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE, • Fatura girişlerinin yapılması, Ödeme planı oluşturulması ve Alacak Takibinin yapılması. • Kasalardan yapılan her türlü ödeme ve tahsilat işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi • Bankalarla yapılan her türlü işlemin takibi ve muhasebeleştirilmesi • Cari Hesap takibi ve Mutabakatlarının yapılması • Genel muhasebe, Vergi, Beyanname işlemlerin hazırlanması ve diğer tüm muhasebe işlemlerine yardımcı olmak  

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversite mezunu, • SMMM belgeli yada sınavlarına devam eden, • Genel muhasebe süreçlerine çok hâkim, • Benzer alanlarda iş deneyimi olan, • Beyanname sürecine hakim (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi, BABS vb.) • Bilanço gelir tablosu hazırlayabilen, • Tercihen, LOGO ve MS programlarını kullanabilen, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İNŞAAT VE PETROL KONUSUNDA DENEYİMLİ GENEL MUHASEBE SORUMLULULARI SMMM ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SMMM BELGELİ İnşaat GENEL Muhasebesi  konusunda en az 3 yıl tecrübeli,   GENEL MUHASEBE PROGRAMLARINIı kullanabilen,   Diksiyonu düzgün,   Dış görünümüne özen gösteren,   Disiplinli , dikkatli çalışan,   Bay - Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

İş Habercisi - Bursa, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?