Bursa, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Muhasebe
 • İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İNŞAAT KONUSUNDA DENEYİMLİ MUHASEBE SORUMLULULARI SMMM ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İnşaat Muhasebesi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Senit programını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Disiplinli , dikkatli çalışan, Bay - Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Firmamızda genel muhasebeye bakabilecek, Muhasebe Micro programını iyi derecede bilen, Ofis malzemelerini kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bayan eleman aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe veya ilgili bölümünden mezun, MS office programlarına hakim, Ofisteki araç ve gereçleri kullanabilen, Giyimine özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, Enerjik,yaşama pozitif bakabilen ve güleryüzlü Ön muhasebe alanında deneyimli Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Asgari İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili lisans bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında asgari 3 - 5 yıl tecrübeli, Tercihen Mali Müşavirlik belgesine sahip, TTK, VUK, Tek Düzen Hesap Planı ve diğer ilgili mevzuatlar hakkında bilgi sahibi, Dikkatli ve detaylara önem veren, Analitik becerileri kuvvetli, analiz ve raporlama konularında yetkin, Muhasebe ve ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, (ticari programda logo tıger kullanabilen) B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

 • İstasyon Muhasebe Sorumlusu
  Shell Petrol A.Ş
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla Bugün

  İş Açıklaması Shell Petrol A.Ş'nin kendi işlettiği Akaryakıt İstasyonlarında görevlendirilmek üzere, İstasyonun ön muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "İstasyon Muhasebe Sorumluları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4 yıllk Üniversite Mezunu En az 1 yıl Muhasebe alanında deneyimi olan Takım çalışmasına ayak uydurabilecek Analitik düşünce yapısına sahip MS Ofis programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması 1999 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Bursa'daki üretim ve satış tesisi muhasebe bölümüne elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İş ahlakına sahip Muhasebe ve personel işlemleri konusunda bilgili En az 3 yıllık tecrübeli Muhasebe -Personel yazılımları ve MS Office programlarına hakim İnsan ilişkilerine özen gösteren Ekip çalışmasına uygun.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, LOGO PROGRAMI BİLEN, CARİ TAKİPLERİ YAPABİLECEK, MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, DİSİPLİNLİ,ÇALIŞKAN, BAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

 • Muhasebe Uzmanı
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  Türkiye Geneli 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Bostancı'daki Genel Müdürlüğünde Mali ve İşler Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite veya Yüksek okul Mezunu, * Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, * Tekdüzen hesap planına vakıf, banka ve finans konularında tecrübeli, * Sorumluluk alarak şirketimizde uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, * Mesleki bilgisayar programları ( tercihen Çözbim ) ile Microsoft Office ( Excell, Word) programlarını iyi derecede kullanabilen, * Askerliğini tamamlamış, * İstanbul Anadolu Yakasına ikamet eden. Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

 • Yönetici Asistanı
  İlkom
  Bursa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az Lise , tercihen Üniversite mezunu Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren, İş takibi kuvvetli,analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen ETA muhasebe programını kullanabilen, tecrübeli Etkin bilgisayar kullanabilen ( MS Office Uygulamaları), İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına uyumlu,sonuç odaklı, Bayan Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Firmamızın Bilgi İşlem - Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere; Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, stok, çek, senet işlemleri, Günlük, haftalık, aylık ödeme ve tahsilât, nakit akış raporlarının hazırlanması, Ödeme ve tahsilât raporlarının hazırlanması, Günlük Muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışması Defter belge ve kayıtlarının yasal mevzuata uygun şekilde tutulması, Şube kayıtlarının kontrolü ve mutabakatı. İşlerinde görev alacak BAYAN eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması YKM'nin İnegöl Mağazası'nda görev alacak aşağıda yer alan niteliklere uygun Muhasebe Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Muhasebe Elemanı
  Ettat
  Bursa 19 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bursa, Yıldırım ilçesi, Demetevler Mahallesi adresinde bulunan ve taze et ve et ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza muhasebe departmanında çalışacak "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe konusunda Lise veya Yüksek okul mezunu, Ön muhasebe konusunda imalat sektöründe çalışmış, bilgi ve tecrübe sahibi, Logo muhasebe programı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim 35 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, dinamik, mesleğinde gelişmek isteyen Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Çalışanlarımıza servis imkanımız olmadığından yakın çevrede oturanlar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Şentürkler bünyesinde çalışacak muhasebe elemanı aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans mezuniyeti olan, Genel Muhasebe bilen ( En az 3 yıl tecrübeli ) K.D.V ,BA-BS,Muhtasar,Geçici Vergi , Kurumlar Vergisini vakıf Mali raporlama süreçlerine hakim ( Bilanço Gelir tablosu ve nakit akış ) Tek düzen hesap planına hakim, Yeni T.T.K hakkında bilgi sahibi, Belirtilen pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede Logo-Tiger programını kullanabilen, Çok iyi derecede Ms. Office programlarını kullanabilen, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Bursada ikamet eden

 • İş Açıklaması * Finansal planlama, kontrol , nakit akışı, kredi ve banka işlemleri konusunda tüm süreçlerin yönetilmesi. * Finansal hareketlerin düzenli şekilde analizi ve raporlanması. * Maliyet muhasebesi, fiyatlandırma ve bütçe süreçlerinin yönetilmesi. * Tüm süreçlerin belirlenen standartta ve zamanda gerçekleşmesi için ekibin sevk ve idare edilmesi. * Muhasebe kayıtlarının belirtilen usül ve mevzuata uygun yapılmasının sağlanması. * Resmi kurumlara beyan ve bildirimlerin eksiksiz ve zamanında yapılması için gerekli kontrollerin yapılması * Dönem kapanışlarının belirlenen zamanda gerçekleşmesinin koordine edilmesi. * Şirket muhasebe süreçlerinin yönetimi. * Vergi yönetimi. * Grup şirketleri ve şubeler arası mali koordinasyonun sağlanması * Müşterilerle ilgili finansal süreçteki ilişkilerin yönetilmesi. * İK süreçlerinin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler lisans programlarından mezun, Muhasebe süreçleri ve yöneticilik konusunda en az 5 yıl deneyimli SMMM belgesi bulunan, Vergi mevzuatı, SGK ve İş Kanunu Uygulamalarına hakim,, MS Office uygulamalarına hakim, iyi derecede excel kullabilen, Tek düzen hesap planı, Mali Tablolar ve beyanname süreçlerini çok iyi derecede bilen, Kurumlar vergisi, gelir vergisi, damga vergisi ve diğer vergi beyannamelerinin zamanında ve kayıtlara uygun şekilde tahakkuklarını yapabilen, KDV İadesi konusunda deneyimli, Analiz ve raporlama yeteneği güçlü, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Dikkat ve detaylara önem veren sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, kişisel motivasyonu ve disiplini yüksek, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek Planlama ve organizasyon becerilerine sahip İK konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Muhasebe Elemanı
  Uzman Grup
  Bursa 18 Haziran 2015

  İş Açıklaması Genel Muhasebeye vakıf Fatura kontrol ve fatura girişlerinin yapılması, Cari hesap takibi ve raporlaması, Hesap mutabakatlarının yapılması, Banka kayıtlarının sisteme girilmesi, Muhasebe ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek diğer görevlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Muhasebe ve Finansman konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İş takip yeteneği güçlü, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyabilen, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip Microsoft Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen Raporlamalar konusunda deneyimli Dinleme/ iletişim becerisi ve kavrama yeteneği olan, Problem çözme yeteneğine sahip, Zaman planlaması yapabilen, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Bursa da ikamet eden, Tam Zamanlı çalışabilecek, Bay-Bayan, Sorumluluk alabilecek, Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Muhsabe Sorumlusu
  Güvencem
  Bursa 30 Haziran 2014

  İş Açıklaması * Muhasebe Kayıtları takibi * Maaş ve bordro hazırlanması *İşe giriş çıkış işlemleri * Özlük dosyası takibi *ERP maliyet takibi ve raporlanması *Cari mutabakatlar vs

  Aranan Nitelikler *Persoenel mevzuatı konusunda bilgili *Tercihen muhasebe deneyimi olan ve ERP uygulamarı kullanabilecek *Evrak takibi ve raporlama yapabilecek. *35 yaşını aşmamış.Aktif olarak araç kullanabilen. *Bursada ikamet eden. Bah Muhasebe Yöneticisi Alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bursa, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?