Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bursa, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Muhasebe
 • İş AçıklamasıÖn muhasebe için Bay / Bayan personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe pozisyonunda en az 1 yıl çalışmış Düzenli ve disiplinli çalışabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen Bir firmanın resmi muhasebesi hariç tüm muhasebe işlemlerini tek başına eksiksiz yapabilecek Tahsilat ve satın alma görüşmelerini yapabilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmanın tüm genel muhasebesine ait kayıt ve işlemlerinin mevzuat ve usullerine uygun olarak yapılması, Mali tabloların ve raporların dönemsel olarak hazırlanması, Beyannamelerin hazırlanması, Dönem sonu işlemlerinin tam ve eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi, Resmi kurumlarda işlem takibi yapılması, Yasal yükümlülükler ve bildirimlerin zamanında eksiksiz olarak yerine getirilmesi, Kendisinden talep edilen muhasebe raporlarının sunulması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, Genel muhasebe süreçlerinin tamamını takip edebilecek, Şirketin tüm muhasebe kayıtlarını yapabilecek, Mevzuattaki değişiklikleri yakından takip eden, Raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Logo programlarında deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Sektör: Büro Makineleri

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI · Günlük muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılmasının sağlanması , · Satın alma satıştan iade fiyat farkı hizmet faturası , satış faturaları , alım iade , ve fiyat farkı faturalarının işlenmesi , muhasebeleştirilmesi,​​​ · Yapılan bütün işlemlerin üretici firmanın programı ve firmamızın logo programı ile eşleştirilmesi, · Tüm cari hesapların (Alıcı ve satıcı ) takibini ve mutabakatlarının yapılması , · Tüm cari hesapların risk limitlerini belirlenmesi , · Raporlama ve kontrol süreçlerinin yürütülmesi, · BA & BS mutabakatlarının yapılması ve formlarının hazırlanması , · Resmi dairelerdeki işlerin takibi ve yürütülmesi , · Satış ve Satın alma analiz raporlarını çıkarmak ve yönetime sunmak, · Tahsilat listelerini oluşturmak, tahsilatı takip etmek,

  Aranan NiteliklerBURSA GEMLİK 'te Bulunan Efes Pilsen Şubemiz ' de Çalışmak Üzere ; GENEL NİTELİKLER · Tercihen LOGO TIGER modülü kullanımında tecrübeli, · Tercihen Panorama Programı kullanımında tecbrübeli , · MS Office programlarını (excel) iyi derecede kullanabilen, · Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Tek Düzen Hesap Planına vakif, · Sorumluluk Sahibi, Analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, · Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, · Tercihen alkol sektöründe tecrübeli ,

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıEndüstriyel ve Evsel su arıtım sistemleri ile ilgili faaliyet gösteren firmamıza değer katarak bünyemizde uzun yıllar görev alabilecek, aşağıdaki vasıflara sahip çalışma arkadaşı arayışındayız.

  Aranan Niteliklermuhasebe ve finans bilgisine sahip, Logo programı ve MS office programları kullanımında tecrübeli, Dikkatli, sistemli ve düzenli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip Sorumluluk sahibi, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Güler yüzlü,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''MUHASEBE SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMuhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli, Micro yazılımının ileri düzey programlarını iyi derece kullanabilen, Stok ve üretim takibi konusunda tecrübeli, Tekdüzen Hesap Planı'na hakim, Word, Excell vb. Office programlarını iyi derece bilen, Personel veya insan kaynakları işlemleri konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilcek olan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMuhasebe programına veri girişi yapacak, Resmi ve özel kurum yazışmalarını yapabilecek Ön muhasebe süreçlerinin eksiksiz ve zamanında yürütülmesi. Günlük ön muhasebe işlemlerini yürütülmesi, İş takip, evrak akışı ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Fatura işlemlerinin yapılması, Fatura ve benzeri tüm belgelerin tasnifi ve arşivlemesi, Cari hesap ve Banka hesap takiplerinin yapılması, Personel yevmiyelerini ve maaliyetlerini tutabilecek raporlayabilecek Kar zarar raporlarini yapabilecek

  Aranan NiteliklerTicaret lisesi veya ön lisans mezunu, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Ön muhasebe bilgisi olan, finans ve tahsilat takip işlemlerine hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, İnisiyatif alabilen, analitik düşünce yeteneği olan, güvenilir Kişisel motivasyona ve sorumluluk bilincine sahip, Sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli, Diksiyonu düzgün. Telefonda müşteriye bilgi verebilecek. Müşteri yönetimi ve memnuniyeti kavramlarına hakim. Gelen-giden evrak takibinin yapılması, dosyalanması, Görünümüne özen gösteren,

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıPompa satışı başta olmak üzere mekanik tesisat ekipmanları satışı ve arıtma konularında faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe işlerini takip edebilecek; büro işlerini düzenleyip, satış ekibine destek sağlayabilecek, sekreterlik yapacak bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO veya üniversite mezunu Tercihen 30 yaşını aşmamış Düzgün ve akıcı bir dille konuşabilen Sabırlı, nazik, güler yüzlü,presantable. Luca, Mikro ve benzeri muhasebe programlarına hakim Mikrosoft ofis programlarına ve internete hakim Çalışkan, azimli ve gelişmeye açık Bursa merkezde ikamet eden

  Sektör: Endüstri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıBu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Bursa Sur Yapı Marka Avm mağazamız için Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş AçıklamasıAraştırma firmamıza ticari zirve muhasabe progaramını bilen personel aranmaktadır. Özellikle sgk e-bildirge de deneyimli, giriş-çıkış yapabilen, bordro hazırlayabilen tecrübeli tercihen bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTicari muhasebe konusunda deneyimli Bordro hazırlanması, Sigorta giriş-çıkışlarının yapılması Sağlık raporları, izinler, özlük dosyaları vb. sgk bütün işlerin takibini sağlayıp sisteme girilmesi Tek düzen hesap planına yabancı olmayan, Muhasebe konusunda hedefi olan Yıl Sonu İşlemlerini ve Bilanço kapamalarını bilen Microsoft office programlarını iyi kullanabilen Pozitif düşünebilen, güler yüzlü, Banka hesapları kontrolünün yapılması sisteme girişinin yapılması ve raporlanması, Alış-Satış faturalarının sisteme girşi ve kontrolünün gerçekleştirmek Mutabakat yapabilecek

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • İş Açıklamasıİş Tanımı: Genel Muhasebe çerçevesinde; -   Fatura ve irsaliyelerin kayıt altına alınması, -   Stok giriş işlemlerinin kontrol edilmesi, -   Cari hesapların takibi ve mutabakatlarının yapılması,   -Günlük kasa işlemlerinin yapılması -   Günlük muhasebe evraklarının zamanında ve doğru bir şekilde muhasebe sistemine girilmesi.    

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler: • En az Yüksekokul Mezunu (Muhasebe, Finans, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun) • Konusunda en az 1 yıl deneyimli, • İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk bilinci ile hareket eden, • Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, • MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • 20-35 yaşları arası, Bayan, Muhasebe Personelı aranmaktadır.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıZİRVE PROGRAMI BİLEN ÜNİVERSİTE MEZUNU ÖN MUHASEBE PERSONELİ

  Aranan NiteliklerZİRVE PROGRAMI BİLEN ÜNİVERSİTE MEZUNU 20-30 YAŞ ARALIĞINDA Firmanın ön muhasebesinin idare edilmesi, Firmanın tekliflerinin, siparişlerinin, yazışmalarının Excel ve Word üzerinde yazılması, Muhasebe evraklarının dosyalarının düzenli bir şekilde tutulması ve mali müşavire hazır hale getirilmesi, Sorumluluk sahibi, BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ ARIYORUZ.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • KaracakayaBursa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın muhasebe bölümünde görev alacak ;

  Aranan NiteliklerTek düzen hesap planına vakıf, Logo muhasebe programını kullanabilen, Tercihen e-fatura ve e-defter tecrübesi olan personel alıncaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-12 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tarım makinası üretimi yapan, sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz için, Bursa'da görevlendirilmek üzere ,'Dönemsel Ön Muhasebe Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.   Aylık müşterilerden gelen faturaların kaydedilmesi ve sipariş formları ile kontrol edilmesi Aylık banka hareketlerinin girilmesi Tüm faturaların sisteme kaydedilmesi Aylık kur değerlemelerinin yapılması İthalat ve Ihracat evraklarının sisteme kaydedilmesi    

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe deneyimi olan, İyi derecede Excel bilgisi bulunan, Muhasebe deneyimi olan İnglizce bilen Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • Karali ÇayBursa 30 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE  İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Uzman Grupİstanbul Anadolu, Balıkesir, Bursa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÖn muhasebe ; * Firma iletişimi , * Kayıtların tutulması , * Faturaların kesimi , * Ay sonu mutabakatların yapılması , * Evrak takibi ve tüm office işlemlerinin yürütülmesi görevlerinin arasındadır.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde çalışmak üzere ; * Ön muhasebe deneyimi olan , (Zirve programını kullanabilen) * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , * Muhasebe office programlarına hakim , * Dış görünümüne önem gösteren , * Prezantabl , sabırlı , * Pozitif düşünebilen , güler yüzlü , * Bursa , Balıkesir ve İstanbul Anadolu Yakası'nda ki şubelerimiz için personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Bursa, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?