Bursa, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Muhasebe
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, LOGO VE THREECOLOR PROGRAMLARINA HAKİM NOSAB VE NİLTİM MAGAZA CARİ TAKİPLERİNİ YAPABİLECEK MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, GÜLERYÜZLÜ, DİSİPLİNLİ, ÇALIŞKAN, BAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe veya ilgili bölümünden mezun, MS office programlarına hakim, Ofisteki araç ve gereçleri kullanabilen, Giyimine özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, Enerjik,yaşama pozitif bakabilen ve güleryüzlü Ön muhasebe alanında deneyimli Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

 • İş Açıklaması Üniversitelerin veya Ticaret Meslek Liselerinin İlgili Bölümlerinden Mezun, MS Office programlarını ve Bilgisayarı iyi derecede kullanabilen Cari Hesapların takibini sağlayabilecek, Raporlama Çalışması Yapabilecek, Sorumluluk Sahibi,dikkatli ve detaya Önem Veren, Takım çalışmasına uygun, Sorunları çözebilecek,çözemediği problemlerin raporlarını tutacak,üst birimlere bildirecek ve takibini yapacak Ön muhasebe kayıtlarını tutarak Genel Muhasebeyle iletişim kurabilecek En az 2 yıl iş tecrübesi olan

  Aranan Nitelikler Departmanımız içerisinde ön muhasebe işlemlerini yerine getirebilecek, BAYAN eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması BTG İNŞAAT muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere, -Tercihen Ticaret Lisesi Çıkışlı -En az Meslek Yüksek Okulu Mezunu -Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına vakıf -En az 5 yıl deneyimli -Şirket tecrübesi olan -İnşaat sektöründe çalışmış (tercih sebebi) Takım arkadaşı arıyoruz..

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · Muhasebe ve ön muhasebe alanında tecrübeli · Muhasebe raporlama tekniklerini bilen · MS Ofic Programlarını kullanabilen · Zaman yönetiminde tecrübeli, iletişim becerileri yüksek · Tahsilat ve ödeme takiplerini de yürütebilecek; Sorumluluk sahibi, titiz, düzenli, analitik düşünebilen, MUHASEBE PERSONELİ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 15 Yıldır, Çevre Danışmanlık, Çevre Ölçüm Analiz Laboratuvarı ve OSGB alanında hizmet vermekte olan firmamıza, Finans ve Muhasebe Elemanı aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Ms Office , Excel programlarına iyi derecede hakim, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Mali tablolara hakim, Banka,Çek,Senet işlemlerine hakim, Muhtasar,KDV ve Kurumlar vergisi beyannameleri düzenleyebilecek, Mesleği ile ilgili yasal mevzuatlara hakim,

 • Yönetici Asistanı
  İlkom
  Bursa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az Lise , tercihen Üniversite mezunu Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren, İş takibi kuvvetli,analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen ETA muhasebe programını kullanabilen, tecrübeli Etkin bilgisayar kullanabilen ( MS Office Uygulamaları), İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına uyumlu,sonuç odaklı, Bayan Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Muhasebe Elemanı
  Ettat
  Bursa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bursa, Yıldırım ilçesi, Demetevler Mahallesi adresinde bulunan ve taze et ve et ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza muhasebe departmanında çalışacak "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe konusunda Lise veya Yüksek okul mezunu, Ön muhasebe konusunda imalat sektöründe çalışmış, bilgi ve tecrübe sahibi, Logo muhasebe programı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim 35 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, dinamik, mesleğinde gelişmek isteyen Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Çalışanlarımıza servis imkanımız olmadığından yakın çevrede oturanlar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Faturaların,çek işlemlerinin,Banka kayıtlarının işlenmesi ve entegre muhasebe kayıtları, Hesap mutabakatları, Beyanname işlemlerinin yapılması, Evraklarının kontrolü ve muhasebe kayıtları,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversite Mezunu, Genel Muhasebe,cari Muhasebe uygulamalarında tecrübeli ve ilgili mevzuat konusunda bilgili, MS Office uygulamalarını ve MİCRO programını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, Dikkatli ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını aşmamış bay,bayan Bay adayların askerlik görevini yapmış olması,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler FİRMAMIZDA ÖN MUHASEBEYE BAKABİLECEK MUHASEBE MİCRO PROGRAMINI İYİ DERECEDE BİLEN OFİS MALZEMELERİNİ KULLANABİLEN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İNŞAAT KONUSUNDA DENEYİMLİ GENEL MUHASEBE SORUMLULULARI SMMM ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İnşaat GENEL Muhasebesi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Senit programını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Disiplinli , dikkatli çalışan, Bay - Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Maliyet muhasebesinden anlayan, • Genel muhasebeden anlayan, • Deneyimli, • MS Office programlarına özellikle Excel’e hâkim, • Problem analizi, müzakere ve bağımsız problem çözme faaliyetlerinde başarılı, koordinasyon ve organizasyonel becerileri güçlü, • Sorumluluk bilinci gelişmiş, • Muhasebeci ve Mali Müşavir alınacaktır.

 • İş Açıklaması Firmamızda çalışmak üzere Finans ve Muhasebe konusunda deneyimli fatura irsaliye kesebilecek , Gelir ve gider tutabilecek , Maaş hesaplamalarını yapabilecek , Müşteri girişlerini yapabilecek Bay ve Bayan Eleman aranıyor. ilgili Meral Hasret ; 0 532 427 08 66 Fabrika Adresimiz : Uludağ Üniversitesi Kaşrısında İzmir Yolu Üzerindeyiz ( üniversite Köprüsünün ayağında )

  Aranan Nitelikler Firmamızda görev alacak en az 5 yıl deneyimli , * Muhasebe , Finans konularına hakim * Cariler , Bodro , Banka Hesapları , Puantaj Hesaplanması , Muhtasar , * BA - BS , Geçci vergi , ve KDV mahsuplarını yapabilecek , * Zirve Programına hakim

 • Muhasebe Personeli
  Enderer
  Bursa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gider ve Hizmet faturalarının sisteme girişlerinin yapılması. Banka extrelerinin sisteme girişlerinin yapılması Nakit,Çek,Senet, tahsilatlarının sisteme girişlerinin yapılması Cari Hesap takibi ve Mütabakatlarının yapılması B formu Mütabakatlarının yapılması Genel muhasebe ve diğer tüm muhasebe işlemlerine yardımcı olmak

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksel Okulu Veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Mezun olmuş Tercihen perakende sektöründe çalışmış Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimi olan Tek düzen hesap planına hakim, Netsis muhasebe programını etkin kullanabilen Ms Ofis programlarını, özellikle Ms Excel'i ileri düzeyde etkin kullanabilen Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,

 • Muhasebe
  Şirin Medya
  Bursa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MEDYA GRUBUMUZDA MUHASEBE BÖLÜMÜNDE MALİ İŞLERDEN SORUMLULUK ALABİLECEK İDARİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI YAPABLECEK VASIFLARA SAHİP GİRİŞİMCİ ,AKTİF SORUMLULUK ALABİLECEK POZİSYONDA DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler BAYAN MUHASEBE * Kurumsal firma bilincine sahip, * Vizyon ve Misyon bilincine sahip * Cari hesap mutabakatlarını ve kontrolünü gerçekleştirecek, * Banka İşlemlerinin takibini gerçekleştirecek, * Ödeme ve Tahsilat planlarının hazırlanması ve takip edilmesini sağlayacak, * Logo Muhasebe Programlarında deneyim sahibi * İletişim yeteneği gelişmiş, * En az M.Y.O mezunu yada üniversitenin ilgili bölümünden mezun * Konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * İş ve sonuç odaklı çalışabilen, * Detaylı ve özenli çalışabilen, * Gerektiğinde özverili çalışabilecek, * Kariyer hedefi olan....... * Kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli * Sorumluluk becerileri yüksek * Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek * 25-35 yaş arası Bayan Muhasebe Sorumlusu alınacaktır * BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır. * BAŞVURULAR GİZLİ TUTULMAKTADIR.

 • İstasyon Muhasebe Sorumlusu
  Shell Petrol A.Ş
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Shell Petrol A.Ş'nin kendi işlettiği Akaryakıt İstasyonlarında görevlendirilmek üzere, İstasyonun ön muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "İstasyon Muhasebe Sorumluları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4 yıllk Üniversite Mezunu En az 1 yıl Muhasebe alanında deneyimi olan Takım çalışmasına ayak uydurabilecek Analitik düşünce yapısına sahip MS Ofis programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Firmamızın Bilgi İşlem - Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere; Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, stok, çek, senet işlemleri, Günlük, haftalık, aylık ödeme ve tahsilât, nakit akış raporlarının hazırlanması, Ödeme ve tahsilât raporlarının hazırlanması, Günlük Muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışması Defter belge ve kayıtlarının yasal mevzuata uygun şekilde tutulması, Şube kayıtlarının kontrolü ve mutabakatı. İşlerinde görev alacak BAYAN eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Cost Controller
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İskenderun'da bulunan pastane- cafe- bakery şubelerine sahip şirketimiz için "COST CONTROLLER" olarak görevlendirilmek üzere,aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Cost Control alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Şirket içerisindeki tüm departmanların maliyetlerini çıkarabilecek ve raporlamasını gerçekleştirebilecek yetkinliği olan, Muhasebe maliyet fişini oluşturabilecek bilgiye ve donanıma dahip, Stok kartları ve reçete oluşturma sistemine hakim, Tüm demirbaş, envanter, v.s. kayıtlarını düzenli tutabilen, Reçete hazırlama, toplu organizasyon vb. gibi maliyetlerin ve satışların hesaplamalarını yapabilecek, Ay soyu sayımları ve sayım raporlamaları yapabilecek, Satınalma girdi fiyatlarının kontrolünü gerçekleştirebilen, Min. ve Max. Stok uygulamasını bilen, Operasyonel ve yatırım malzemelerinin kontrolünü ilgili periyotlarda düzenli olarak yapan,

  Aranan Nitelikler Universitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik vb. bölümlerinden mezun, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim ve iyi derecede excel bilgisi olan,

 • Muhasebe Uzmanı
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  Türkiye Geneli 9 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Bostancı'daki Genel Müdürlüğünde Mali ve İşler Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite veya Yüksek okul Mezunu, * Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, * Tekdüzen hesap planına vakıf, banka ve finans konularında tecrübeli, * Sorumluluk alarak şirketimizde uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, * Mesleki bilgisayar programları ( tercihen Çözbim ) ile Microsoft Office ( Excell, Word) programlarını iyi derecede kullanabilen, * Askerliğini tamamlamış, * İstanbul Anadolu Yakasına ikamet eden. Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması YKM'nin İnegöl Mağazası'nda görev alacak aşağıda yer alan niteliklere uygun Muhasebe Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Şentürkler bünyesinde çalışacak muhasebe elemanı aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans mezuniyeti olan, Genel Muhasebe bilen ( En az 3 yıl tecrübeli ) K.D.V ,BA-BS,Muhtasar,Geçici Vergi , Kurumlar Vergisini vakıf Mali raporlama süreçlerine hakim ( Bilanço Gelir tablosu ve nakit akış ) Tek düzen hesap planına hakim, Yeni T.T.K hakkında bilgi sahibi, Belirtilen pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede Logo-Tiger programını kullanabilen, Çok iyi derecede Ms. Office programlarını kullanabilen, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Bursada ikamet eden

 • Muhsabe Sorumlusu
  Güvencem
  Bursa 30 Haziran 2014

  İş Açıklaması * Muhasebe Kayıtları takibi * Maaş ve bordro hazırlanması *İşe giriş çıkış işlemleri * Özlük dosyası takibi *ERP maliyet takibi ve raporlanması *Cari mutabakatlar vs

  Aranan Nitelikler *Persoenel mevzuatı konusunda bilgili *Tercihen muhasebe deneyimi olan ve ERP uygulamarı kullanabilecek *Evrak takibi ve raporlama yapabilecek. *35 yaşını aşmamış.Aktif olarak araç kullanabilen. *Bursada ikamet eden. Bah Muhasebe Yöneticisi Alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bursa, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?