Bursa, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Muhasebe
 • Netmobil Bursa 17 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamızda muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere personel alımı sağlanıcaktır.    

  Aranan Nitelikler Logo programı kullanabilen Stok takibi yapabilicek olan Faturalandırma işlemlerini yaparak takibinin yapılması. Muhasebe konusunda deneyimli.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması     MEDYA GRUBUMUZDA MUHASEBE BÖLÜMÜNDE  MALİ İŞLERDEN SORUMLULUK ALABİLECEK İDARİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI YAPABLECEK VASIFLARA SAHİP GİRİŞİMCİ ,AKTİF SORUMLULUK ALABİLECEK POZİSYONDA DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler       BAYAN MUHASEBE  * Kurumsal firma bilincine sahip, * Vizyon ve Misyon bilincine sahip * Cari hesap mutabakatlarını ve kontrolünü gerçekleştirecek, * Banka İşlemlerinin takibini gerçekleştirecek, * Ödeme ve Tahsilat planlarının hazırlanması ve takip edilmesini sağlayacak, * Logo Muhasebe Programlarında deneyim sahibi * İletişim yeteneği gelişmiş, * En az M.Y.O mezunu yada üniversitenin ilgili bölümünden mezun  * Konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * İş ve sonuç odaklı çalışabilen, * Detaylı ve özenli çalışabilen, * Gerektiğinde özverili çalışabilecek, * Kariyer hedefi olan....... * Kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli * Sorumluluk becerileri yüksek * Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek * 25-35 yaş arası Bayan Muhasebe Sorumlusu alınacaktır    * BAYAN çalışma arkadaşı alınacaktır.          * BAŞVURULAR GİZLİ TUTULMAKTADIR.     

  Sektör: Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Kasa Sorumlusu – Biaport / Bursa Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Bursa Biaport Franchise Cadde Mağazası için "Kasa Sorumlusu" aranmaktadır.   Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek.  

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Kasiyer, Danışman

 • İş Açıklaması Firmamızın muhasebe bölümünde görev alacak Logo muhasebe programını kullanabilen Yetiştirilmek üzere Universiteden yeni mezun Bayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Türkiye’nin en tanınan markası olma özelliğine sahip firmamızın şubelerinde görevlendirilmek üzere kasiyer alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi, M.Y.O. veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve gelişime açık, Detaycı, dikkatli, analitik düşünebilen, Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişimi kuvvetli,  Bayan çalışan alınacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kasiyer

 • Buraser Bursa, İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Merkezi İstanbul İkitelli'de bulunan ofisimizde ve  Bursa Erikli mağazamızda ev tekstili ve züccaciye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza , Ön muhasebe konusunda kurumsal bir firmalarda en az 4-5 yıl deneyimli Beyannameye kadarki bütün ön muhasebe işleyişini bilen Siparişten tahsilata kadarki bütün süreçleri takip edebilen, İnsan ilişkilerine önem veren takip ve iletişim yönü kuvvetli Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilen ciddi, iş disiplinini benimsemiş Office programlarını ( excel ,world ) iyi derecede kullanabilen ve rapoarlama yapabilecek ,

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, İnsan ilişkileri ve İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, İngilizce, Rusça, Arapça, Farsça ve Bulgarca dillerinden birini bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Maaş+Sigorta+Yemek İş ahlakına önem veren, Mağazamıza ulaşımı yakın yerde ikamet eden, istanbul merkez mağazamız için; Küçükçekmece, Bağcılar, Güneşli, Başakşehir de ikamet eden, Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Operatör

 • İş Açıklaması BURSA MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler EN AZ YÜKSEK OKUL MEZUNU ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ İYİ DERECEDE FRANSIZCA BİLEN LOGO PROGRAMI KULLANABİLEN BAYAN MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Sektörümüz olan beyaz eşya firmasında tanıtım ve müşteri ilişkilerini yürütecek "Ön Muhasebe Elemanı” aranmaktadır. Firmanın Ön muhasebesinin idare edilmesi, Gelen irsaliye,fatura,ödeme,çek vb.girilmesi, Giden irsaliye,fatura,ödeme,çek vb.yazılması, Cari hesapların takibi, Stokların,extrelerin,raporların düzenlenmesi, Muhasebe Evraklarının Dosyalarının düzenli bir şekilde tutulması ve Mali Müşavire hazır hale getirilmesi, Firmanın Tekliflerinin ,Siparişlerinin, Yazışmalarının Exell ve Word üzerinde yazılması, Firmanın Telefon trafiğini, firmayı en iyi şekilde temsil edecek itibarda organize etmek.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bölümünde çalışacak arçelik asist programını bilen,yada öğrenmeye eğilimli, MS Office(Word,Exell) kullanabilen, Telefon, Fax,Yazıcı vb. büro aletlerini kullanabilen, Dikkatli, sistemli ve düzenli-İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, Sorumluluk Sahibi-diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Tecrübeli Bayan.

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Tekstil yardımcı malzeme sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev yapmak üzere,ÖN MUHASEBE elemanı aramaktayız.Fatura, irsaliye, cari, hesap mutabakatı, tahsilat takibi Evrak akışı, dosyalama, raporlama, teklif hazırlama,Telefon ve e-posta trafiği yönetimi

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi veya MYO ilgili bölüm mezunu, MS Office programları ile muhasebe paket programlarını ileri derecede kullanabilen, Bursa da ikamet edenYazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş,  "Bayan"adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tarım makinası üretimi yapan, sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz için, Bursa'da görevlendirilmek üzere ,'Dönemsel Ön Muhasebe Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.   Aylık müşterilerden gelen faturaların kaydedilmesi ve sipariş formları ile kontrol edilmesi Aylık banka hareketlerinin girilmesi Tüm faturaların sisteme kaydedilmesi Aylık kur değerlemelerinin yapılması İthalat ve Ihracat evraklarının sisteme kaydedilmesi    

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe deneyimi olan, İyi derecede Excel bilgisi bulunan, Muhasebe deneyimi olan İnglizce bilen Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • Baia Hotel Bursa 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması -SÖNMEZ HOLDİNG BÜNYESİNDE BURSA BAİA OTEL BÜNYESİNDE, MUHASEBE GELİR UZMANI OLARAK GÖREV YAPABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.    

  Aranan Nitelikler -MUHASEBE CARİ FATURALARI KESEBİLECEK, -GELİR FATURALARINI KONTROL EDEBİLECEK, -MUHASEBELEŞTİREBİLECEK, -BA-BS FORMLARINI YAPABİLECEK, -MİCROSOFT OFFICEVE LOGO VE SEDNA PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN , -EN AZ 3 SENE OTEL MUHASEBE TECRÜBESİ BULUNAN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE  İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları Bursa Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe veya ilgili bölümünden mezun, MS office programlarına hakim, Ofisteki araç ve gereçleri kullanabilen, Giyimine özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, Enerjik,yaşama pozitif bakabilen ve güleryüzlü Ön muhasebe alanında deneyimli Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • GHS Şirketler Grubu Bursa 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması 12 Yıldır Kumaş İmalatı ve satışı alanında hizmet veren firmamıza "Muhasebe Personeli"  Çalışma arkadaşları arıyoruz.     

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe İşlemleri Konusunda En Az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin İİBF Mezun , Alış Faturaları Girişlerini Yapabilecek , E-Fatura ,Arşiv Hakkında Bilgi Sahibi, Ba-Bs Formları Hazırlayıp Mutabakat Yapabilecek, Vergi Dairesi İşlemlerini Takip Edecek, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek, Hızlı,Pratik,Takım Çalışmasına Uyumlu, 25-30 Yaşları Arasında Bay-Bayan,, Bursada ikamet eden, Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.          

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Karali Çay Bursa 22 Haziran 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE  İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması YKM'nin İnegöl Mağazası'nda görev alacak aşağıda yer alan niteliklere uygun Muhasebe Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Bursa, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?