İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bursa, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Muhasebe
 • İş Açıklamasıİstanbul, Bursa, İzmir arası ambarcılık faaliyeti gösteren şirketimizin BURSA Şubesinde çalışmak üzere Ön muhasebesel anlamda evrak kayıtlarının oluşturulup, Günlük kasa işlemlerinin tutulup, Kullanılan program aracılığıyla sistemsel kayıtlarının girilmesi , Gelen ve giden kargo siparişlerin kaydedilmesi ve müşteri ile operasyon arasında koordinasyonu sağlayacak bayan eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Kargo Ambar sektöründe deneyimi olan MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kulanabilen, İletişim becerileri yüksek, Yeniliklere açık, kendine güvenen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bayan.

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFabrikamız bünyesinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip tecrübeli Bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Genel muhasebe bilgisine ve tek düzen hesap planlı uygulamalarına hakim , -Günlük olarak faturaları işlemek, banka hareketlerini takip etmek ve sisteme işlemek -Cari hesap mutabakatlarını yapmak - Aylık BA/BS mutabakatlarını yapmak -Satış faturalarının düzenlemek ve muhasebe işlemlerini yapmak - Gelir, gider ve carilerle ilgili raporlamaları yapmak .

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMağazadaki ürünlerin satış sonrası kasa işlemlerinden sorumlu olmak, Kasa açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerYeni açılacak olan MediaMarkt mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere "Kasiyer" takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Kasiyer olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kent Meydanı Avm mağazamızda görevlendirmek üzere "Kasiyer'' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

 • Muhasebe Yetkilisi

  Mavi AkademiBursa 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBURSA’DA GELİŞEN VE BÜYÜYEN ORGANİZASYONUMUZ İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliği ve Eğitim sektöründe öncü kurumlardan olan Mavi Akademi, Eğitim ve Danışmanlık Sektöründe 18. Yılında… Çalışma Bakanlığı‘ndan Yetkili İş Güvenliği Uzmanlık ve İşyeri Hekimlik Eğitim Kurumu ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olan işletmemizin Bursa Genel Merkezimizde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. Üniversite, İş Müfettişleri, İşyeri Hekimleri, Saha Deneyimli Uzmanlardan oluşan eğitmen ve danışman kadrosu ve yetkin ofis personeli ile hizmet veren, kurumsal yapımız içerisinde; sunmakta olduğumuz eğitim, danışmanlık hizmetlerinin satış ve organizasyonunda görevlendirilmek üzere:

  Aranan Nitelikler· Eğitim ve danışmanlık sektöründe kariyer yapmak isteyen, · Ticaret Lisesi, MYO ya da Üniversite mezunu, · Tek düzen hesap planını çok iyi derecede bilen, · MS Office programlarını etkin kullanabilen, · Zirve programını iyi seviyede kullanabilen, · Fatura düzenlemesi, evrak dosyalama takibi yapabilen, · Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, · Cari hesap ve çek, senet takibi yapabilen, · Problem çözme ve karşılama yetisine sahip, · Excel veri tabanının hazırlanması ve ön raporların hazırlanmasını yürütelebilecek, · Sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen, · Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli. · Tercihen araba kullanmayı bilen. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıMağazadaki ürünlerin satış sonrası kasa işlemlerinden sorumlu olmak, Kasa açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerYeni açılacak olan MediaMarkt mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere "Kasiyer" takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Kasiyer olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİş Tanımı: Genel Muhasebe çerçevesinde; - Fatura ve irsaliyelerin kayıt altına alınması, - Günlük Banka kayıtlarının yapılması - Cari hesapların takibi ve mutabakatlarının yapılması, - Günlük muhasebe evraklarının zamanında ve doğru bir şekilde muhasebe sistemine girilmesi.

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler: • En az Yüksekokul Mezunu (Muhasebe, Finans, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun) • Konusunda en az 1 yıl deneyimli, • İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk bilinci ile hareket eden, • Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, • MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • 20-35 yaşları arası, Bayan, Muhasebe Personelı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-12 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE  İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP  MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK  ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ALANINDA EN AZ 8 YIL TECRÜBELİ OLMAK GIDA SEKÖTRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK STOK VE CARİ HESAP TAKİPLERİNDE DENEYİMLİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP OLMAK AY SONU KASA - BANKA - STOK - CARİ HESAP VB. RAPORLARI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAYIP ÜST YÖNETİME SUNMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Ön Muhasebe

  Uzman GrupBursa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÖn muhasebe ; * Firma iletişimi , * Kayıtların tutulması , * Faturaların kesimi , * Ay sonu mutabakatların yapılması , * Evrak takibi ve tüm office işlemlerinin yürütülmesi görevlerinin arasındadır.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde çalışmak üzere ; * Ön muhasebe deneyimi olan , (Zirve programını kullanabilen) * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , * Muhasebe office programlarına hakim , * Dış görünümüne önem gösteren , * Prezantabl , sabırlı , * Pozitif düşünebilen , güler yüzlü , * Bursa , Balıkesir ve İstanbul Anadolu Yakası'nda ki şubelerimiz için personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Bursa, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?