Bursa, Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Otel
 • Firma Adı Gizli

  Genel Başvuru Firma Adı Gizli

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak İstanbul'daki otellerimiz için personeller alınacaktır. (Ön büro-Resepsiyon-Santral, F&B,Servis-Garson, Satış, House Keeping, Finans-Muhasebe, Satın Alma, İnsan Kaynakları vs.)

  Aranan Nitelikler Bu bir genel başvuru ilanıdır. İstanbul ilini kapsamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular, ihtiyaç halinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için ilerleyen dönemlerde değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuz uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir. Çalışma Şekli Tam zamanlı/yarı zamanlı İlginize teşekkür ederiz.

 • Renaıssance

  Maliyet Kontrol Asistanı Renaıssance

  Türkiye Geneli

  7 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ant Paloma Hotels grubuna bağlı, Marriott Uluslararası Oteller Zincirinin bir halkası olan Renaissance Antalya Beach Resort & SPA'nın yiyecek içecek ve diğer diğer maliyetleri ile ilgili tüm süreci takip edebilecek "Cost Control Elemanı/Maliyet Kontrol Asistanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Otelcilik sektöründe alanında 1 yıl tecrübesi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (işletme, maliye, muhasebe vb.) Kronos, Windows programları hakkında bilgi sahibi olan, Antalya'da ikamet eden ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara içmeyen Bay.

 • Wes Hotel

  Önbüro Müdürü Wes Hotel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli, Bolu, Sakarya

  21 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmit şehir merkezinde bulunan otelimiz için ÖNBÜRO MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır...

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, * Aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyimi bulunan, * Kendisine bağlı önbüro ekibini denetleyecek, haftalık çalışma programlarını organize edecek ve gerekli eğitimleri verebilecek, * İyi derecede İngilizce bilen, * Otel işletim programlarını (Fidelio) ve Microsofot office programlarını iyi kullanabilen, * Bütçe ve raporlama konusunda deneyimli, * Misafir memnuniyetine önem veren, * Takım çalışmasına yatkın, insanlarla iletişimi kuvvetli, * Dinamik, girişken ve başarı odaklı, * İkna yeteneği yüksek, güleryüzlü, * Bay/bayan.

 • Sentıdo Sultan Beldibi

  Resepsiyonist Sentıdo Sultan Beldibi

  Türkiye Geneli

  27 Mart 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuzun Antalya Beldibinde bulunan Sentido Sultan Beldibi bünyesinde, Önbüro departmanında görevlendirilmek üzere ; Daha Önce otellerde Resepsiyonist olarak çalışmış, En az 2 yıl deneyimli Dış Görünümüne özen gösteren, Prezentabl, Dinamik, Önbüro bilgisine sahip, Mesleki konulara hakim, Prezantabl Almanca ve tercihen İngilizce de konuşabilen, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güleryüzlü, Bay-Bayan Resepsiyonist takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan