Bursa, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Sekreterlik
 • Sekreter
  Etd Tekstil
  Bursa Bugün

  İş Açıklaması Bursa Barakfakih sanayi bölgesinde 12.000 metre karelik alanda bulunan fabrikamız jakarlı dokuma yapmaktadır. Düz baskılı fantazi ve buzlu tül, brode, tafta, düz-baskılı-fantazi organza, düz boya-baskı polyester pamuk saten, kornelli tül ve döşemelik kumaş, zebra store perde kumaşı üretiminde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere sekreter alınacaktır

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Telefon trafiğini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, İşine önem veren, Bayan, Sekreter alınacaktır.

 • İş Açıklaması 30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az Lise , tercihen Üniversite mezunu Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren, İş takibi kuvvetli,analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen ETA muhasebe programını kullanabilen, tecrübeli Etkin bilgisayar kullanabilen ( MS Office Uygulamaları), İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına uyumlu,sonuç odaklı, Bayan Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Kurumun; - İç ve dış aramalar trafiğini yönetmek ve gerekli yönlendirmeleri yapmak, - İdari ihtiyaçlara ( dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vb ) cevap vermek, - Gelen-Giden evrak yönetimi ve takibinden sorumlu olmak, - Kuruma gelen müşteri ve misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan Nitelikler - Tercihen MYO veya Büro Yönetimi ve Sekreterlik Mezunu, - En az 1 yıl deneyimli, - Öğrenmeye açık ve araştırmacı, - MS Office programlarından Excel ve Word konusunda yüksek düzeyde bilgi sahibi, - Faks, fotokopi, tarayıcı, yazıcı ve telefon santrali gibi ofis cihazlarını kullanabilen, - Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, - Planlama, takip ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, - Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli, - Sorumluluk alabilen ve aldığı sorumlulukları yerine getirebilen, - Bayan

 • Sekreter
  Buldağ Tekstil
  Bursa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek, faks, fotokopi cihazlarını kullanmak, Gelen ve giden evrakların takibini yapmak ve arşivlenmesini sağla Toplantı randevuları ve organizasyonlarını gerçekleştirmek, Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Ofisin ihtiyaçlarını takip ederek karşılanmasını sağlamak, Seyahat organizasyonlarının rezervasyonlarını gerçekleştirmek, Posta, kargo, kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutma Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonunu sağlamak,

  Aranan Nitelikler - Benzer görevde en az 2 yıl çalışmış olmak, - Organizasyon ve planlama becerileri iyi olmak, - Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü olmak, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, - Dış görünüşüne özen göstermek, - Temsil kabiliyeti yüksek olmak, - Yazışma kurallarını bilen, - Ekip çalışmasına yatkın, - 25 yaş ve üzeri BAYAN

 • İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza önbüro da görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI bölümü mezunu, İnsan ilişkileri ve iletişimde başarılı, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, güler yüzlü, Ekip çalışmasında uyumlu, Bayan eleman aramaktayız.

 • İş Açıklaması Bursa Gürsu'da gömleklik kumaş üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere ön muhasebe bilgisi olan sekreter aranmaktadır. Şirketimizin telefon ve faks trafiğini yönetecek, Sevk irsaliyesi, satış faturası vs. oluşturacak, Gelen - giden evrak takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen M.Y.O. ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren , Bayan Ön muhasebe ve yabancı dil bilgisi tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması 2. Görev Tanımı 2.01. Şirketimize dışarıdan gelen çağrıları ilgili birime yönlendirmek, ulaşılamayan durumda notlarını almak ve iletmek. 2.02. Yöneticilerin ve diğer birimlerin Sekreterya işlerini koordinesini sağlamak. 2.03. Kargo ve posta yolu ile gelen giden evrakları kayıt altına almak 2.04. Personel işi giriş ve çıkış süreçleri ile alakalı sicil dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması. 2.05 Satın alma biriminde çalışmış , süreçleri bilen ve takip edebilecek, Fatura İrsaliye takibini sağlayıp,muhasebe birimine sunacak,

  Aranan Nitelikler 1. Aranan Nitelikler 1.01. En az lise mezunu. 1.02. Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip 1.03. MS Office programlarına hakîm, 1.04. En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip 1.05. İnsan ilişkilerinde başarılı ve diksiyonu düzgün 1.06. Genç, dinamik, problem çözme odaklı, dış görünüşüne özen gösteren 1.07. Dikkatli, düzenli ve detaylara önem veren 1.08. Faks, fotokopi, scanner vb. ofis makinelerini kullanma becerisine sahip, 1.09. Dosyalama ve raporlama becerisine sahip, 1.10. Sorumluluk sahibi, planlı ve gelişime açık,Nilüfer bölesinde ikamet eden 1.11. Kalıcı ve uzun süreli bir çalışma hedefleyen takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bursa, Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?