Bursa, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Sekreterlik
 • İma Tekstil Bursa 30 Temmuz 2016

  İş Açıklaması PERDELİK KUMAŞ  ÜRETİM VE İHRACATI  YAPAN  FABRİKAMIZDA SEKRETERYA İŞLERİNİ  YÜRÜTMEK ÜZERE GÖREV ALACAK  BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler YÜKSEK OKUL MEZUNU , DİKSİYONU DÜZGÜN , FABRIKA TELEFON VE  İLETİŞİM TRAFİĞİNİ İDARE  EDEBİLECEK, BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • ETD Tekstil Bursa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması SEKRETERYA

  Aranan Nitelikler SEKRETERLIK YAPMIS OLMASI DIKSIYONU DUZGUN DIKKATLI ISINDE TITIZ BAYAN ARKASLAR ALINACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması   Pompa satışı başta olmak üzere mekanik tesisat ekipmanları satışı ve arıtma konularında faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe işlerini takip edebilecek; büro işlerini düzenleyip, satış ekibine destek sağlayabilecek, sekreterlik yapacak bayan arkadaşlar arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO ve üniversite mezunu Tercihen 30 yaşını aşmamış Tercihen 1 yıl deneymli Düzgün ve akıcı bir dille konuşabilen Sabırlı, nazik, güler yüzlü,presantable. Luca, Mikro ve benzeri muhasebe programlarına hakim Mikrosoft ofis programlarına ve internete hakim Çalışkan, azimli ve gelişmeye açık Bursa merkezde ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Endüstri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Pia Frucht Gıda Lojistik Ve Dış Ticaret Manisa, İzmir, Bursa, Balıkesir 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu Diksiyonu düzgün, Kılık kıyafetine özen gösteren, Tercihen ithalat / ihracat bilgisi olan İngilizce ve Almanca bilen ( Okuma , yazma , Konuşma ) Seyahat engeli olmayan Yönetici Asistanlığı yapabilecek Bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır. NOT: PİA FRUCHT GIDA LOJISTIK DIŞ TİC LTD ŞTİ ' ne alınacaktır.İkametgah yeri Alaşehir /Manisa olacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklaması Bursa’da Hafif Ticari Araç Dizayn’ı yapan firmamız için BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Yüksekokul / Üniversite mezunu, *Yazışma ve telefon trafiğini yönetebilecek, *Cari hesaplar, dosyalama ve benzeri günlük ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek (Zirve programını biliyor olması tercih sebebidir.), *Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen , *Tercihen WEB uygulamalarına hakim ve yabancı dil bilen , *Yurtdışından gelen misafirlerin ofiste karşılanması ve ağırlanmasına destek verecek, *Gelişime açık,titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Bursa 'da ikamet eden Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Bursa, Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?