Bursa, Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Sekreterlik
 • Farma Sigorta

  Ön Büro ve Yönetici Asistanı Farma Sigorta

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza önbüro da görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI bölümü mezunu, İnsan ilişkileri ve iletişimde başarılı, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, güler yüzlü, Ekip çalışmasında uyumlu, Bayan eleman aramaktayız.

 • Ünverler Group Mühendislik Elektrik/Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Yönetici Asistanı Ünverler Group Mühendislik Elektrik/Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • Etd Tekstil

  Sekreter Etd Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa Barakfakih sanayi bölgesinde 12.000 metre karelik alanda bulunan fabrikamız jakarlı dokuma yapmaktadır. Düz baskılı fantazi ve buzlu tül, brode, tafta, düz-baskılı-fantazi organza, düz boya-baskı polyester pamuk saten, kornelli tül ve döşemelik kumaş, zebra store perde kumaşı üretiminde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere sekreter alınacaktır

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Telefon trafiğini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, İşine önem veren, Bayan, Sekreter alınacaktır.

 • Erexpo Fuarcılık A.Ş

  Sekreter Erexpo Fuarcılık A.Ş

  Bursa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fuar organizasyonu sektöründe yer alan firmamızın Bursa Ofisinde çalıştırılmak üzere; Ofis telefon trafiğini yönetmek, Ofis gereksinimlerini takip edip karşılamak Ofis düzeni ve detaylı temizliğinden sorumlu Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak Pazarlama, Satış ve Muhasebe bölümlerine ihtiyaç doğrultusunda destek olmak.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda deneyimli MS Office programlarına hakim Dikkatli, titiz, disiplinli ve sorumluluk sahibi Sözlü iletişimi kuvvetli Bayan personel aranmaktadır.

 • Faber Tekstil

  Sekreter Faber Tekstil

  Bursa

  15 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Konusunda en az 1 yıl deneyimli, 18-25 yaşları arasında Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Sonuç odaklı çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, sabırlı, güler yüzlü, Şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütebilecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen; Osmangazi,Yıldırım da ikamet eden , çalışma arkadaşları arıyoruz...

 • Bey-Han Tekstil

  Ön Muhasebe - Sekreter Bey-Han Tekstil

  Bursa

  9 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa Gürsu'da gömleklik kumaş üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere ön muhasebe bilgisi olan sekreter aranmaktadır. Şirketimizin telefon ve faks trafiğini yönetecek, Sevk irsaliyesi, satış faturası vs. oluşturacak, Gelen - giden evrak takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen M.Y.O. ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren , Bayan Ön muhasebe ve yabancı dil bilgisi tercih sebebidir.

 • Peko Yapı San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  Sekreterya Peko Yapı San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  Bursa

  6 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2. Görev Tanımı 2.01. Şirketimize dışarıdan gelen çağrıları ilgili birime yönlendirmek, ulaşılamayan durumda notlarını almak ve iletmek. 2.02. Yöneticilerin ve diğer birimlerin Sekreterya işlerini koordinesini sağlamak. 2.03. Kargo ve posta yolu ile gelen giden evrakları kayıt altına almak 2.04. Personel işi giriş ve çıkış süreçleri ile alakalı sicil dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması. 2.05 Satın alma biriminde çalışmış , süreçleri bilen ve takip edebilecek, Fatura İrsaliye takibini sağlayıp,muhasebe birimine sunacak,

  Aranan Nitelikler 1. Aranan Nitelikler 1.01. En az lise mezunu. 1.02. Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip 1.03. MS Office programlarına hakîm, 1.04. En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip 1.05. İnsan ilişkilerinde başarılı ve diksiyonu düzgün 1.06. Genç, dinamik, problem çözme odaklı, dış görünüşüne özen gösteren 1.07. Dikkatli, düzenli ve detaylara önem veren 1.08. Faks, fotokopi, scanner vb. ofis makinelerini kullanma becerisine sahip, 1.09. Dosyalama ve raporlama becerisine sahip, 1.10. Sorumluluk sahibi, planlı ve gelişime açık,Nilüfer bölesinde ikamet eden 1.11. Kalıcı ve uzun süreli bir çalışma hedefleyen takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Btg İnşaat

  Sekreter / Ön Büro Personeli Btg İnşaat

  Bursa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumun; - İç ve dış aramalar trafiğini yönetmek ve gerekli yönlendirmeleri yapmak, - İdari ihtiyaçlara ( dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vb ) cevap vermek, - Gelen-Giden evrak yönetimi ve takibinden sorumlu olmak, - Kuruma gelen müşteri ve misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan Nitelikler - Tercihen MYO veya Büro Yönetimi ve Sekreterlik Mezunu, - En az 1 yıl deneyimli, - Öğrenmeye açık ve araştırmacı, - MS Office programlarından Excel ve Word konusunda yüksek düzeyde bilgi sahibi, - Faks, fotokopi, tarayıcı, yazıcı ve telefon santrali gibi ofis cihazlarını kullanabilen, - Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, - Planlama, takip ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, - Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli, - Sorumluluk alabilen ve aldığı sorumlulukları yerine getirebilen, - Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bursa, Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?