Bursa, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Temizlik
 • Kahve Dünyası

  Mutfak Personeli - Bursa Podyum Park AVM Kahve Dünyası

  Bursa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 120'yi aşkın satış noktamızın BURSA PODYUM PARK AVM'de açılacak mağazasının dinamik ekibine katılarak eşsiz lezzette ürünlerimizin sunuma hazırlığından ve mağaza mutfağının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak MUTFAK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Daha önce benzer konuda deneyimli, İşinde titiz,pratik hijyen konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen bayan.

 • Alaçatı Beach Resort

  Meydancı Alaçatı Beach Resort

  Türkiye Geneli

  19 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otelimizde 2015 sezonunda Kat Hizmetleri Departmanında Meydancı olarak çalışacak Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazır, Otel bünyesinde ikamet edebilecek ya da Çeşme bölgesinde yaşayan Bay/bayan ekip arkadaşları aranmaktadır.

 • Bargello Perfume

  Temizlik Görevlisi Bargello Perfume

  Bursa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Daha önce temizlik işlerinde görev almış Güler yüzlü dış görünümüne önem veren Kişisel bakım ve hijyen kurallarını benimseyen Temizlikle ilgili kimyasalların kulanımını yapabilecek En az ilköğretim mezunu Bursada İkamet eden. 45 yaşını aşmamış Bayan ;çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kozmetik sektörünün liderlerinden BARGELOO PARFUME görevlendirmek üzere temizlik personeli alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Saha Satış Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Bursa

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel nitelikler: OTEM TEMİZLİK LTD ŞTİ. Bursa Merkezli Şirketlerimize Hizmet sektöründe özellikle Temizik Hizmet temini Satış ve Pazarlamasında en az 3 yıl deneyimli, İlgili Eğitim kurumlarından mezun ( Tercihen Satış , Pazarlama , İşletme vbg ) Prezantable , ikna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Aktif olarak araç kullanabilen ,

  Aranan Nitelikler İş tanımı: Pazar araştırmaları yaparak alternatif müşteri kanalları oluşturmak, Pazar koşullarını öğrenip en verimli ve karlı iş potansiyellerini elde etmek, Alınan işlerle ilgili sürekli müşteri memnuniyetlerini takip etmek , sürdürülebilirliğini sağlamak, Pazar payını belirlenmiş kotalar doğrultusundayükseltmek , Konusu ile ilgili yenilikleri takip etmek ,

 • Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Temizlik Hizmetleri Şefi Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Bursa

  17 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 530.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 24.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, Bursa Bölgesinde "TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞEFİ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Ekip yönetmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ofis ve saha ağırlıklı çalışabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bursa, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?