Bursa, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Temizlik
 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Personelimizin ve Firmamıza gelen misafirlerin Çay ve yemek servisinden sorumlu olacak, *Ofislerin, yemekhanenin ve diğer kullanım alanlarının temizliğini gerçekleştirecek "Çay/Yemek Servis ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen deneyimli, Dış görünüşüne önem veren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Güler yüzlü ve çalışkan, Tam zamanlı çalışacak, Tercihen Yıldırım, Gürsu ve Kestel ilçe sınırları içinde ikamet eden, 25-40 yaş aralığında, bayan elemanlar istihdam edilecektir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Personeli ÜNVER GROUP Bursa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İdari bina, ofis ve ortak kullanım alanlarında rutin temizlik, çay vb. servis hizmetlerinin gerçekleştirilmesi.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörüne Kauçuk,Plastik ve Metal yedek parça üretimi yapan firmamızda değerlendirilmek üzere; Kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi, Çay ve içecek servisinde deneyimli,  Temizlik makine ve techizatını kullanımında tecrübe sahibi, Takım çalışmasına inanan, Bayan Personel alınacaktır.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Temizlikçi

İş Habercisi - Bursa, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?