Bursa, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Sekreter
 • Sekreter KİMBA Bursa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 11 yıldır tele-marketing sektöründe hizmet veren türkiye geneli 120 personeli bulunan tele-marketing firmamıza sekreter alınacaktır. Not:Çekirge caddesindeki şubemizde istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Bütün telefon ve fax trafiğini aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek, Yöneticilerinin talimatlarını yerine getirecek, günlük işlerinde destek olacak, Yazışma ve dosyalama yapabilecek, Diksiyonu düzgün,Dış görünümüne önem veren MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Bayan SEKRETER alınacaktır.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve ALTERNATİF TIP ÜZERİNE ÇALIŞAN İŞ YERİMİZE  ZEKİ, ÇALIŞKAN, BAKIMLI VE DİNAMİK. YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI  YAPABİLECEK, MÜŞTERİ İLE DİALOG KURABİLECEK SEKRETER  ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA'DA İKAMET EDEN, 21-30 YAŞ ARASI, VERİLECEK EĞİTİMLERE AÇIK, DİNAMİK, MÜŞTERİ VE DANIŞAN TAKİBİ YAPABİLECEK, OFİS ÇALIŞMASINA YATKIN,  İYİ DERECE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, İNTERNET ORTAMINDAN REKLAM YAPARAK MÜŞTERİLERİ MAİL İLE BİLGİLENDİREBİLECEK. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE VE GİYİM TARZINA,BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ, SICAK KANLI İŞ İLE İLGİLİ YENİKLERİ TAKİP EDEBİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ RAHAT İFADE EDEBİLEN, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK,  BAYAN  RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR...

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Tıbbi tahlil laboratuvarında sekreterlik

  Aranan Nitelikler -bayan, sekreterlik deneyimi olan, -bilgisayar bilgisi ve yazma hızı iyi olan -22-30 yaş arası -en az lise mezunu -bursada ikamet eden -asgari ücret+ssk+yemek ücreti (200tl) - tam zamanlı (pazartesi-cuma : 09.00-19.00, cumartesi 09.00-17.00, resmi bayramlarda 09.00-15.00. saatleri arası çalışma. pazar ve dini bayramlar tatil)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Bursa, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?