Bursa, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Sekreter
 • Ünverler İletişim

  Yönetici Asistanı Ünverler İletişim

  Bursa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • Tines Tekstil

  Sekreterlik Tines Tekstil

  Bursa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis telefon trafiğini yönetmek, Ofis gereksinimlerini takip edip karşılamak Ofis düzenini sağlamak Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak

  Aranan Nitelikler Dikkatli, titiz, disiplinli ve sorumluluk sahibi Sözlü iletişimi kuvvetli Bayan personel aranmaktadır.

 • İma Tekstil

  Sekreter İma Tekstil

  Bursa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PERDELİK KUMAŞ ÜRETİM VE İHRACATI YAPAN FABRİKAMIZDA SEKRETERYA İŞLERİNİ YÜRÜTMEK ÜZERE GÖREV ALACAK BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler YÜKSEK OKUL MEZUNU , DİKSİYONU DÜZGÜN , FABRIKA TELEFON VE İLETİŞİM TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK, DİSİPLİNLİ ÇALIŞACAK , BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR.

 • Pano Makina Reklam

  Ön Muhasebe Elemanı Pano Makina Reklam

  Bursa

  18 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmanın ön muhasebesinin idare edilmesi, Firmanın tekliflerinin, siparişlerinin, yazışmalarının Excel ve Word üzerinde yazılması, Faturalandırma, cari hesap takipleri-mutabakatları ve bankacılık işlemlerinin yürütülmesi, Firmanın Telefon trafiğini, firmayı en iyi şekilde temsil edecek itibarda organize etmek, Randevuları,mesajları ve iş programını düzenlemek.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bölümünde çalışacak, İyi derecede LOGO ve MS Office(Word, Excel) kullanabilen, Telefon, Fax, Yazıcı vb. büro aletlerini kullanabilen, Dikkatli, sistemli ve düzenli-İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Tecrübeli Bayan.

 • Der Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

  Ofis Asistanı Der Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

  Bursa

  13 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Orta ve üst düzeyde İngilizce bilgisi olan, Ofis içinde düzeni sağlayabilecek, Telefon trafiğini yönetebilecek, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Emsan Mühendislik

  Sekreter Emsan Mühendislik

  Bursa

  13 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN GENEL SEKRETERYA İŞLERİNİ YÜRÜTECEK,OFİSİN GENEL İŞLERİNİ YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE ETMEK, OFİS KAYITLARINI DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE TUTMAK, İLETİŞİMİ SAĞLAMAK, GELEN VE GİDEN EVRAKLARIN KONTROL VE KABULÜNÜ SAĞLAMAK, İÇ VE DIŞ KAYNAKLI RANDEVULARI TAKİP ETMEK.

  Aranan Nitelikler OFİSİMİZDE GENEL SEKRETERYA İŞLERİNİ YÜRÜTECEK, ÖN LİSANS VEYA TERCİHEN LİSANS EĞİTİMİ ALMIŞ, MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ BİLEN, GÜVENİLİR , İŞ DİSİPLİNİ YÜKSEK VE SORUMLULUK SAHİBİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİMİ KUVVETLİ, BURSA'DA İKAMET EDEN.

 • Erexpo Fuarcılık A.ş

  Sekreter Erexpo Fuarcılık A.ş

  Bursa

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fuar organizasyonu sektöründe yer alan firmamızın Bursa Ofisinde çalıştırılmak üzere; Ofis telefon trafiğini yönetmek, Ofis gereksinimlerini takip edip karşılamak Ofis düzenini sağlamak Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda deneyimli MS Office programlarına hakim Dikkatli, titiz, disiplinli ve sorumluluk sahibi Sözlü iletişimi kuvvetli Bayan personel aranmaktadır.

 • Akınoğlu Grup

  Sekreter-Ofis Yöneticisi Akınoğlu Grup

  Bursa

  18 Haziran 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TELEFON, FAKS VE MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETME, BAĞLI OLDUĞU YÖNETİCİLERİN ASİSTANLIĞI, GEREKLİ YAZIŞMALARIN TAKİBİ, MÜŞTERİ KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME ÇALIŞMALARINI YÖNETME.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN EN AZ LİSE MEZUNU OLMA, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN, TERCİHEN MİKRO KULLANABİLEN, 20 - 30 YAŞ ARASI, TERCİHEN İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN PREZENTABLE BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Akınoğlu Grup

  Ofis Yöneticisi-Sekreter Akınoğlu Grup

  Bursa

  18 Haziran 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETME, MAİL VE FAKS TRAFİĞİNİ YÖNETME, BAĞLI OLDUĞU YÖNETİCİLERİN, ASİSTANLIĞINI YAPMA, GEREKLİ YAZIŞMALARI YÖNETME, MÜŞTERİ KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME,

  Aranan Nitelikler TERCİHEN EN AZ LİSE MEZUNU OLMA, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN, TERCİHEN MİKRO KULLANABİLEN, 20 - 30 YAŞ ARASI, TERCİHEN İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN PREZENTABLE BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan