Bursa, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Sekreter
 • İş Açıklaması PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve ALTERNATİF TIP ÜZERİNE ÇALIŞAN İŞ YERİMİZE  ZEKİ, ÇALIŞKAN, BAKIMLI VE DİNAMİK. YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI  YAPABİLECEK, MÜŞTERİ İLE DİALOG KURABİLECEK SEKRETER  ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA'DA İKAMET EDEN, 21-30 YAŞ ARASI, VERİLECEK EĞİTİMLERE AÇIK, DİNAMİK, MÜŞTERİ VE DANIŞAN TAKİBİ YAPABİLECEK, OFİS ÇALIŞMASINA YATKIN,  İYİ DERECE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, İNTERNET ORTAMINDAN REKLAM YAPARAK MÜŞTERİLERİ MAİL İLE BİLGİLENDİREBİLECEK. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE VE GİYİM TARZINA,BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ, SICAK KANLI İŞ İLE İLGİLİ YENİKLERİ TAKİP EDEBİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ RAHAT İFADE EDEBİLEN, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK,  BAYAN  RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR...

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yetkili Yardımcısı

 • Sekreter Uyarlar İnşaat Bursa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması FABRİKA İÇİ TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETECEK, GENEL MÜDÜRÜN İSTEDİĞİ EVRAKLARI HAZIRLAYACAK GEREKİRSE DOSYALAYACAK , GENEL MÜDÜRÜN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYACAK, FAKS,FOTOKOPİ VS. İŞLEMLERİ YÜRÜTECEK. ÇAY SERVİSİ VE OFİS İÇİ TEMİZLİK YAPABİLECEK.

  Aranan Nitelikler İŞ TECRÜBESİ OLAN, LİSE VEYA ÖNLİSANS MEZUNU, MC OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, DİKSİYONU DÜZGÜN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN (PREZENTABL), GÜLER YÜZLÜ VE POZİTİF, NOSAB'A YAKIN İKAMET EDEN BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • Sekreter OKYAY ÖRME Bursa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler  En az lise mezunu , Konusunda en az 1 yıl deneyimli, 21-27 yaşları arasında Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Ön Muhasebe deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, Sabırlı, güler yüzlü, Şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütebilecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen; Osmangazi,Yıldırım da ikamet eden , çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Tıbbi tahlil laboratuvarında sekreterlik

  Aranan Nitelikler -bayan, sekreterlik deneyimi olan, -bilgisayar bilgisi ve yazma hızı iyi olan -22-30 yaş arası -en az lise mezunu -bursada ikamet eden -asgari ücret+ssk+yemek ücreti (200tl) - tam zamanlı (pazartesi-cuma : 09.00-19.00, cumartesi 09.00-17.00, resmi bayramlarda 09.00-15.00. saatleri arası çalışma. pazar ve dini bayramlar tatil)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve ALTERNATİF TIP ÜZERİNE ÇALIŞAN İŞ YERİMİZE  ZEKİ, ÇALIŞKAN, BAKIMLI VE DİNAMİK. YARI ZAMANLI ASİSTANLIK YAPABİLECEK, ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler BURSA'DA İKAMET EDEN, 22-30 YAŞ ARASI, VERİLECEK EĞİTİMLERE AÇIK, DİNAMİK, OFİS ÇALIŞMASINA YATKIN,  İYİ DERECE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, YAZIM HATASI OLMAYAN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE VE GİYİM TARZINA,BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ, SICAK KANLI İŞ İLE İLGİLİ YENİKLERİ TAKİP EDEBİLECEK, VERİLEN GÖREVİ ZAMANINDA YAPABİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ RAHAT İFADE EDEBİLEN, EDEBİYAT BİLGİSİ İYİ OLAN SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK,  BAYAN  RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR...

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter, Yetkili Yardımcısı, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

İş Habercisi - Bursa, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?