Bursa, Yardımcı İş İlanları

Hepsini Temizle
Bursa
Yardımcı
 • İş Açıklaması "Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun Bursa'da görev almak isteyen "Mağaza Yöneticisi Yardımcısı Adayları"nın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 2 yılı yönetici yardımcısı olmak üzere, min. 5 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Müdür Yrd

 • İş Açıklaması Bursa Metal sanayi sektöründe Çelik Servis Merkezi olarak alanında söz sahibi firmamız Parladı Metal bünyesinde üretim hatlarımızda çalıştırılmak üzere makine operatörü ve öperatör yanında yetiştirilmek üzere operatör yardımcıları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Metal sektöründe 1 sene deneyimli Lise , Mesek lisesi ve Üniversite mezunu daha önce dilme operatörü veya yardımcı eleman olarak çalışmış Sürekli öğrenmeye gelişime istekli  Üretim hatlarımızda kolay adapte olup kısa zamanda operatörlük yapabilecek Vardiyalı olarak çalışabilecek 22 - 28 yaş aralığında Askerliğini yapmış Bursa da ikamet eden bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör, Yardımcı

 • İş Açıklaması Bursa Metal sanayi sektöründe Çelik Servis Merkezi olarak alanında söz sahibi firmamız Parladı Metal bünyesinde dilme hatlarımızda çalıştırılmak üzere Dilme ustası , operatörü   ve öperatör yanında yetiştirilmek üzere operatör yardımcıları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Metal sektöründe dilme ustası olarak 1 sene deneyimli Lise , Mesek lisesi ve Üniversite mezunu Daha önce dilme operatörü veya yardımcı eleman olarak çalışmış Sürekli öğrenmeye gelişime istekli  Üretim hatlarımızda kolay adapte olup kısa zamanda operatörlük yapabilecek Vardiyalı olarak çalışabilecek 22 - 28 yaş aralığında Askerliğini yapmış Bursa da ikamet eden bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Yardımcı, Operatör

İş Habercisi - Bursa, Yardımcı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?