Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bütçe ve Mali Kontrol İş İlanları

Hepsini Temizle
Bütçe ve Mali Kontrol
 • Yıldırım Holdingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıYILDIRIM Group is a family-owned business, headquartered in Turkey, with operations in 21 countries and 11 sectors – ranging from metals & mining, coal & coke, energy, fertilizers & chemicals, to port management, logistics, shipping, shipbuilding, industrial construction, and real estate development. YILDIRIM Group of Companies today employ more than 10,000 people around the globe, and invested more than USD 5 billion in finance strategic acquisitions, modernization and improvement projects. For our growing organization, we are looking for a ‘Senior Budget and Planning Specialist’ to be based in YILDIRIM Group Headquarter, Maslak Office. Specifically, your responsibilities will be; Participating to the implementation & utilization of Hyperion projects ( Budgeting, Business Intelligence and Long Term Planning for different sectors), Takin an active role in Budget Process, Reporting, Cost Controlling and monthly consolidation of financial statements of all Group Entities, Preparing monthly management report, Supporting Budget and Reporting Manager in standardization of reporting in order to evaluate performances of the group operating in different sectors. Perpetuating the relationship with foreign banks, legal and technical advisors.

  Aranan NiteliklerWhat are we looking for in Senior Budget and Planning Specialists? Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, Finance, Industrial Engineering or a related field, At least 4 years’ experience in one of the following areas; Budgeting and Planning, Cost Accounting, Audit, Cost Controlling, Financial Reporting, Having audit experience is a plus, Ability to communicate clearly and effectively (oral and written) in both English and Turkish, Establishes trust quickly, and creates win-win situations, Ability to manage cross group and cross country boundaries, Excellent problem solving, analytical and presentation skills, No restrictions for traveling, Team player, very easygoing and able to manage good relations with different types of people, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması23 yıllık tecrübesi ile sektörde Kurumsal Performans Yönetimi uygulamaları üzerine uzmanlaşmış şirketimizde "UYGULAMA DESTEK DANIŞMANI" olarak işe başlayacak ve ileride danışmanlık ekibimize katılarak projelerimizde yer alacak yeni bir ekip arkadaşı arıyoruz. Bu pozisyonun görev tanımı, varolan müşterimizde kurulu olan finansal analitik uygulamaların her türlü desteğini vermek olacaktır. Türkiye'nin en büyük şirketlerinden biri olan bu müşterimizde destek verilecek olan uygulamamız Windows işletim sistemleri üzerinde çalışıp, MS SQL Server veritabanı üzerinde koşmaktadır. İş kapsamında veri entegrasyonu, güvenlik, uygulama üzerinde oluşan hataların giderilmesi ve kullanıcılardan gelen sorunların çözümlenmesi çalışmaları yer almaktadır. Başvurunuzda lütfen maaş ve diğer beklentilerinizi detaylı belirtiniz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve sunduğumuz çözümlerimiz ile ilgili bilgilere www.keysoft.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin MIS veya Mühendislik bölümlerinden mezun Finansal uygulamalar üzerine danışmanlık konusunda kendini geliştirmek isteyen İnsan ilişkileri kuvvetli ve müşteri ortamlarında çalışabilir Temel işletim sistemlerinde (Windows server) ve MS SQL, Oracle veritabanı konusunda tecrübesi olan SQL cümleleri ve stored procedure yazabilen En az bir programlama dili üzerinde tecrübesi olan İyi derecede ingilizce bilen İyi derecede Excel bilen Analitik düşünebilen ve problem çözme konusunda yetenekli Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Bilgisayar Mühendisi, Yetkili, Uzman, Analist

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş Açıklaması​Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında, gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için aşağıda nitelikleri belirtilmiş Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Şirketin tüm mali işler ve muhasebe işlemleri operasyonunun yönetilmesi, Şirketin finansal rapor ve bütçesinin hazırlanması, kontrol edilmesi, takibi ve olumsuz yöndeki sapmaların önlenmesi için olası önerilerin hazırlanması, Tüm muhasebe, vergi ve diğer ilgili yasal zorunlulukların sorumluluklarını alarak icra edilmesi, İthalat, vergi, SGK, maaş, kira ve diğer operasyonlarla ilgili ödemelerin hazırlanması ve ödemelerin takibi, Tüm yurt içi ve yurtdışı alış faturalarının kontrolü, muhasebeleştirilmesi, Yurtiçi ve yurtdışı cari hesapların mutabakatının sağlanması, Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, KDV iade raporlarının hazırlanması, Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun tutulması, Yönetim muhasebesi raporlamalarının yapılması, Şirket aktiflerinin korunması ve etkin kullanımı için kontrol sistemlerinin kurulmasını ve uygulanması. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekdüzen hesap planına ve VUK temel güncel hükümlerine hakim, Banka-Çek-Stok-Cari ve Dövizli cari hesaplarının takibi, kontrolünü ve raporlanmasını yapabilecek, Vergi, SGK ve Beyanname sürecine (Kdv, muhtasar, damga, kurumlar vergisi, geçici vergi vb.) hakim olan, Aylık SGK bildirgelerinin hazırlanıp ilgili kurumlara gönderilmesini koordine edebilecek, Kdv- Muhtasar- G.vergi-Kurumlar Vergisi hazırlayabilecek ve ilgili kuruma gönderebilecek, Türk muhasebe ve vergi mevzuatı hükümlerine hâkim, kendini yenileyen, Güncel SGK ve İş kanunlarına hakim, Mali Raporlama, tablolama beceri ve deneyimine sahip, Personel İşlemlerini takip edebilecek güncel bilgiye sahip, Finans Yönetimi ve Planlaması konusunda yetkin, Teşviklerle ilgili bilgi sahibi, Mikro, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Otomasyon, Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ücretlendirme Uzmanı, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Müşavir

 • İş AçıklamasıWe are looking for a “BUDGE&REPORTING SPECIALIST” for our multinational client operates in the furniture and decoration sector.   Check accuracy, integrity, completeness, consistency of financial reporting, Checking and supporting cost accounting process at month ends, cost of goods sold controlling, Budget and forecast planning in close operation with all other departments, Perform detailed budget variance analysis vs plan / forecast / prior year, Prepare monthly management reports, Pricing – supporting sales community for cost calculations, Monitor and analyze monthly operating results against budget and forecasts, Prepare financial analysis for contract negotiations, Ensure compliance with statutory and group requirements, Accompany statutory and group audits.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in Accounting, Finance or equivalent from a reputable university,  Fluency in both written and verbal English or German, Minimum 1-2 years of experience in Finance & Controlling. Experience from reputable audit company is a plus,  Experience in budgeting, IFRS and Local GAAP,  A high potential with proven analytical aptitude, critical thinking and strong perceptive skills,  Results focused and strong attention to detail, attentive to deadlines, Good communicator, team player, dynamic, goal oriented, highly flexible, take initiative and hard working Advanced knowledge of MS Office tools, especially Excel No military obligation for male candidates.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Estee Lauder Companies Turkeyİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mart 2017

  İş Açıklaması Monthly Balance Sheet and P&L Review  Key Control Implementation for B&S and P&L accounts  Ensure that global policies has been properly implemented to the financial statements  Support to prepare US GAAP Reporting Package

  Aranan NiteliklerEstee Lauder Companies, 1946 yılında Bayan Estee Lauder tarafından kuruldu. Global merkezi New York olan Estee Lauder Companies rehber vizyonu olarak “Ulaştığımız herkese en iyiyi vermek ve yaptığımız herşeyde en iyi olmak” sloganını benimsemiştir. Makyaj, cilt bakımı, parfüm, saç bakımında üretim ve pazarlama sektöründe lider şirketlerinden biri olan Estee Lauder Companies 25’ten fazla markayı bünyesinde bulundurmaktadır; Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Tom Ford Beauty, Kiton, Aveda, Lab Series, Jo Malone, Bumble and Bumble, Darphin, Ojon, Ermenegildo Zegna, Smashbox, Aerin, Osiao, Marni, Tory Burch, Rodin, Le Labo, Frederic Malle, Glamglow, GoodSkin, Michael Kors, markalardan bazılarıdır. Dünyada 150’den fazla ülke ve bölgede bulunmakta olan Estee Lauder Companies, Türkiye’de 1 Temmuz 2006’da kurulmuştur. Estee Lauder Companies Türkiye bünyesinde 19 marka bulundurmaktadır; bunlar Estee Lauder, Aramis, Clinique, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Jo Malone, Bumble and Bumble, Darphin, Smashbox, Michael Kors, Lab Series, Kiton, Tom Ford Beauty, Ermenegildo Zegna ve Marni’dir. Markalarımız portföyleri altında 9000’den fazla kaliteli ürünü pazarlamakta ve de rekabet güçleriyle tüketici memnuniyetini sağlayabilmektedirler. Experience in reporting and controlling financial activities preferably in retail or FMCG companies  Minimum 3 year Audit Back ground (Big 4 is preferred)  Experience in IFRS reporting and month-end closing processes  Strong analytical and technical skills  Strong communicative skills  Fluency in oral and written English  University degree in a relevant subject from reputable universities  Good usage of MS Office applications  No military obligation for male candidates  Experience in SAP

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yönetici Adayı

 • İş AçıklamasıSETON A.Ş ( www.seton.com.tr) olarak, Ingiltere, Italya, Danimarka ve Ispanya menşeili firmaların Türkiye mümessiliklerini yürütmekte olan, Soğutma, iklimlendirme ve Isıtma sistemlerinin Otomasyonu&Kontrolü konusunda faaliyet gösteren firmamız Için öfis yöneticisi aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, işletme, İktisat, muhaseb vs bölümlerinden mezun İleri derecede, mükemmele yakın, ETA,LOGO paket programlarını kullanabilen Şirketimizin dahili yönetim işlerini yürütebilecek Tercihen avrupa yakasında ikame eden 35 yaşını aşmamış, aranılan şartlarda en az 5 yıl deneyimi bulunan Analitik düşünebilen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Leasing/Finansal Kiralama, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Bütçe ve Mali Kontrol İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?