Cad/Cam İş İlanları

Hepsini Temizle
Cad/Cam
 • İş Açıklaması ESKİŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE UYGUN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( MYO, Teknik Eğitim Fakülteleri, Mühendislik )  *Sac Metal Tasarımı konusunda min. 2 yıl deneyimli  yada yeni mezun *CNC takım tezgahların da tecrübesi olan yada tecrübe edinmek isteyen, *Teknik resim okuma ve anlama becerisine sahip  *Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen  *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  *Bay-Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. *Eskişehir de İkamet eden

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Operatör, Sorumlu

 • İş Açıklaması METAL  SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.  

  Aranan Nitelikler Teknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek ,  Kordinasyon yeteneği güçlü,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış ,   Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Tekniker

 • Teknik Ressam Doğapark Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Çocuk oyun parkları, kent mobilyaları ve açık alan fitness aletleri alanında, 15 yılı aşkın birikimi 35 ülkeyi aşan ihracat tecrübesi ve özellikle yarattığı konsept ürünleriyle öncü olan şirketimizin gelişen ve büyüyen vizyonuna paralel olarak, Şekerpınarı’ndaki merkez ofis binamızda, Ar-ge Departmanı'nda değerlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölgesinde ikamet eden TEKNİK RESSAM arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı veya benzeri bölümlerden mezun, Tercihen yüksek okul mezunu, Tasarım ve modelleme konularında en az 2 yıllık tecrübe sahibi, Solidworks çok iyi, cad cam programını iyi derecede kullanabilen ve benzer programlar hakkında bilgi sahibi, Katı modelleme ve yüzey modelleme modüllerine hakim Malzeme ve üretim teknolojileri konularında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek, Gebze, Çayırova, Darıca / Kocaeli bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Metal Sektörüne hizmet vereni firmamıza Autocad ve solidworks bilen çizim ile ilgili personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Metal-Aluminyum sektöründe çalışmak üzere Autocad ve tercihen diğer çizim programlarını bilen Tercihen Kağıthane civarında ikamet eden deneyimli tekniker aranmaktadır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Tekniker

 • Mimar BTT MİMARLIK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Çok fonksiyonlu karma projelerin tasarımında ve uygulama projeleri safhasında bulunacak,teknik çizim ve görselleştirme programlarına hakim, Mimar meslektaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 sene proje ofisi deneyimi olan, Grafik sunum kavramına hakim Teknik detay ve malzeme bilgisi olan Modelleme ve görselleştirme programlarını kullanabilen Uluslararası literatürü takip eden  

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. Our multinational client is looking for a 'Design Engineer (mechanical) ' . • Prepare the detail design of equipment in accordance with the scope of supply, request for quotations, the proposal and purchase order, including specificatons pertaining to dimensions, flow rates, materials of construction, and quantities • Works with customers during the design and manufacturing stages to resolve any technical issues and questions that arise to clarify or revise product specifications • Provide technical support to drafting, manufacturing team, construction during installation • Follow-up engineering changes and material changes and obsolescence/minor design improvements to help "Design For Manufacture

  Aranan Nitelikler • Bachelor’s Degree in Electrical, Mechanical Engineering. • 3+ years experience in Electrical- Mechanical equipment design • Intermediate in spoken and written English • Knowledge of CAD tools and standard office software

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Teknik Ressam Mepsan Metal İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Bilgisayarda ürün projelerini çizmek ve çizimleri üretime hazırlamak, • Sipariş verilen işlerin teknik resimlerini hazırlamak, • İmalat sürecinde meydana gelen değişiklikler doğrultusunda teknik resimleri revize etmek, • Teknik resimlerde kullanılan parça ve malzemelerin standartlara uygunluğunu sağlamak, • Üretimi izleyerek, tasarımın doğruluğunu kontrol etmek, • Lazer kesim makinasında kesilecek olan ürünlerin kesim programını hazırlamak,  

  Aranan Nitelikler Makina imalatı ,sac metal , paslanmaz konusunda tecrübeli, • Üniversitelerin makine mühendisi veya MYO Makine Resim Konstrüksiyon Bölümlerinden mezun, • Auto-Cad ve İnventör konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olan, • Ms Office programlarına hakim, • En az 3 yıl tecrübe sahibi, • Üretim Bölümü ile koordineli çalışabilecek, • Ölçü Aletlerini (Kumpas, Mikrometre vb) etkin kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Dikkatli, ayrıntılara önem veren, • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Bay/bayan çalışma arkadaşı arıyoruz..

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, Uzman, Tekniker

 • Uzman - Operatör Telci Mimarlık İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul balat/ayvansarayda mobilya dekorasyon işleri , sahne dekorları , fuar standları , tv set dekorları alanlarında tasarım ve üretim yapan atölyemizde tam zamanlı olarak ahşap cnc router uzmanı , yöneticisi , operatörü  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üretim ile ilgili gereken malzemenin  ( Ahşap mdf plexiglas vb ) kesilmesi için , gerekli bilgisayar programlarını ve cnc router makinasını profesyonel kullanabilen. Düzgün diksiyona sahip, prezentabl ve iletişim becerileri gelişmiş İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, Kendisini geliştirmeye istekli, sorumluluk alabilen, Müşteri ve pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Uzman, Operatör, Mühendis, Mimar, İç Mimar

 • İş Açıklaması PCB Gerber Dataları,girş,düzenleme,panelleme ve gözden geçirme yapacak. PCB üretim araçlarını,drill,routing ve diğer düzenlemeleri oluşturacak. Gerber dosyasını analiz ederek üretilebilirlik durumunu kontrol edecek. Müşteri çizimlerini ve specifikasyonlarını gözden geçirecek. Gelen ve giden bütün dosyaların kalite kontrollerini yapacak. Müşteri ve tedarikçilerle sürekli iletişim halinde olacak. Gerekli bütün dökümantasyonları yapacak.  

  Aranan Nitelikler *Tercihen PCB CAM Operatörü iş deneyimine sahip, *Autocad,Corel,CAM 350 veya diğer PCB çizim programlarına hakim, *PCB üretim proseslerini bilen ve IPC standartlarına hakim, *Detay odaklı, *Zamanı efektif kullanabilen, *Takım çalışmasına yatkın, *Analitik düşünme yeteneğine sahip,problem çözme becerisi yüksek, *Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, *20-35 yaş arası askerliğini yapmış bay ve bayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İç Mimar KONSEPT İNŞAAT Manisa 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması MANİSA ili Salihli ilçesinde faaliyette olan Konsept İnşaat firmasının bünyesinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere iç mekân tasarımından sorumlu ve aşağıda belirtilen niteliklere uygun İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen daire ve mağaza projelendirmesinde tecrübeli, Üniversitelerin İçmimarlık Bölümünden mezun, AutoCad, Photoshop, 3D Max programlarını iyi seviyede bilen ve aktif kullanan, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adayların askerlik engeli bulunmaması.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması   İş Tanımı: Otel mobilyaları alanında faaliyet gösteren Gebze Tavşanlıköyündeki fabrikamızda çalışmak üzere; 3D max kullanımında min. 3 yıl tecrübeli Proje okuyabilen, Tasarım yapabilen, Proje Sorumlusu'na bağlı olarak görev alabilecek takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Üniversitelerin iç mimarlık / mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen otel, konut, ofis iç mekan projelerinde tecrübeli, Tasarım konusunda yetenekli, Büyük ölçekli projelerde takım çalışmasına yatkın, Detay çözme kabiliyeti olan, Minimum 3 yıl tecrübeye sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sosyal ilişkileri kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyumlu, 3D max veAutocad (iyi seviyede), MS Office programlarını yetkin biçimde kullanabilen.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - Cad/Cam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?