Cad/Cam İş İlanları

Hepsini Temizle
Cad/Cam
 • İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve Butik İnşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde; mantolama projelerinin görselleştirme sürecinde, “Teknik Tasarım Uzmanı / Uzman Yardımcısı” olarak görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım ruhuna sahip ve sonuç odaklı düşünebilen, Cinema 4D programı ve VRay Render motoru kullanımına hakim, Photoshop programı konusunda bilgi sahibi, 3D görselleştirme, renk ve doku seçimleri değişen trendleri takip eden, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Grafiker

 • Teknik Ressam Doğapark Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Çocuk oyun parkları, kent mobilyaları ve açık alan fitness aletleri alanında, 15 yılı aşkın birikimi 35 ülkeyi aşan ihracat tecrübesi ve özellikle yarattığı konsept ürünleriyle öncü olan şirketimizin gelişen ve büyüyen vizyonuna paralel olarak, Şekerpınarı’ndaki merkez ofis binamızda, Ar-ge Departmanı'nda değerlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölgesinde ikamet eden TEKNİK RESSAM arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı veya benzeri bölümlerden mezun, Tercihen yüksek okul mezunu, Tasarım ve modelleme konularında en az 2 yıllık tecrübe sahibi, Solidworks çok iyi, cad cam programını iyi derecede kullanabilen ve benzer programlar hakkında bilgi sahibi, Katı modelleme ve yüzey modelleme modüllerine hakim Malzeme ve üretim teknolojileri konularında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek, Gebze, Çayırova, Darıca / Kocaeli bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı

 • İç Mimar KONSEPT İNŞAAT Manisa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması MANİSA ili Salihli ilçesinde faaliyette olan Konsept İnşaat firmasının bünyesinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere iç mekân tasarımından sorumlu ve aşağıda belirtilen niteliklere uygun İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen daire ve mağaza projelendirmesinde tecrübeli, Üniversitelerin İçmimarlık Bölümünden mezun, AutoCad, Photoshop, 3D Max programlarını iyi seviyede bilen ve aktif kullanan, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adayların askerlik engeli bulunmaması.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • Cam Operatörü Arttech Kalıp İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İMES sanayi sitesinde bulunan , %90'ı ihracat satışı olmak üzere kalıp seti ve talaşlı imalat parçaları üreten fabrikamıza CAM Operatörü olarak istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Makina veya Kalıp bölümlerinden mezun Vardiyalı çalışabilecek Tercihen 3 eksen - 5 eksen İşleme Merkezi Operatörlüğü ve MASTERCAM operatörlüğü yapmış  Kalıp ve Kalıp setleri konusunda tecrübeli Askerlik problemi olmayan, BAY Ataşehir , Ümraniye veya çevresinde ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tekniker, Operatör

 • Cnc/Cad-Cam Operatörü İntegros Sağlık Ürünleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bağcılar - Güneşli Doğu Sanayi Sitesi civarında bulunan medikal ürünler imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz. Makina mühendisi SOLİDWORKS ile çizim tasarım yapabilen ESPRİT [AUTON] CAD-CAM uygulamalarını bilen CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması CNC tezgâhlarının gerekli sıfırlama ve ayarlarının yapılması Tezgâha iş/parça yükleme ve boşaltma yapılması Tezgâhtaki parça işleme sürecinin takip edilmesi, gerekli müdahalenin yapılması İşleme takımlarının değiştirilmesi, korunması ve tezgâhın genel bakım işlemlerinin yapılması Üretilen parçaların gerekli iyileştirmelerinin yapılması Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi CNC Kayar Otomat Operatörü                            CNC Dik İşleme Merkezi                      CNC Torna                                                 Tel erezyon                 Üniversal Torna, Freze ve Matkap Lazer Markalama ve yüzey işlem

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi ve/veya meslek yüksek okulu mezunu, Tercihen CNC dik işleme merkezi ve talaşlı imalat konusunda tecrübeli, Teknik resim okumasını ve gerekli ölçü aletlerini kullanmasını bilen, Üniversal torna, frezede çalışma tecrübesi olan, Mitsubishi M70 kontrol ünitesi ve Fanuc işletim sistemi kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına uyumlu, Organize düzenli ve planlı çalışıp kendisini sürekli geliştiren, Sorumluluk sahibi iletişimi güçlü,

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Operatör, Tekniker, Ustabaşı

 • Teknik Ressam Mepsan Metal İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması • Bilgisayarda ürün projelerini çizmek ve çizimleri üretime hazırlamak, • Sipariş verilen işlerin teknik resimlerini hazırlamak, • İmalat sürecinde meydana gelen değişiklikler doğrultusunda teknik resimleri revize etmek, • Teknik resimlerde kullanılan parça ve malzemelerin standartlara uygunluğunu sağlamak, • Üretimi izleyerek, tasarımın doğruluğunu kontrol etmek, • Lazer kesim makinasında kesilecek olan ürünlerin kesim programını hazırlamak,  

  Aranan Nitelikler Makina imalatı ,sac metal , paslanmaz konusunda tecrübeli, • Üniversitelerin makine mühendisi veya MYO Makine Resim Konstrüksiyon Bölümlerinden mezun, • Auto-Cad ve İnventör konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olan, • Ms Office programlarına hakim, • En az 3 yıl tecrübe sahibi, • Üretim Bölümü ile koordineli çalışabilecek, • Ölçü Aletlerini (Kumpas, Mikrometre vb) etkin kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Dikkatli, ayrıntılara önem veren, • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Bay/bayan çalışma arkadaşı arıyoruz..

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, Uzman, Tekniker

 • Uzman,Operatör, Telci Mimarlık İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul balat/ayvansarayda mobilya dekorasyon işleri , sahne dekorları , fuar standları , tv set dekorları alanlarında tasarım ve üretim yapan atölyemizde tam zamanlı olarak ahşap cnc router uzmanı , yöneticisi , operatörü  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üretim ile ilgili gereken malzemenin  ( Ahşap mdf plexiglas vb ) kesilmesi için , gerekli bilgisayar programlarını ve cnc router makinasını profesyonel kullanabilen. Düzgün diksiyona sahip, prezentabl ve iletişim becerileri gelişmiş İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, Kendisini geliştirmeye istekli, sorumluluk alabilen, Müşteri ve pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Operatör, Mimar, Uzman, Mühendis, İç Mimar

 • İş Açıklaması   İş Tanımı: Otel mobilyaları alanında faaliyet gösteren Gebze Tavşanlıköyündeki fabrikamızda çalışmak üzere; 3D max kullanımında min. 3 yıl tecrübeli Proje okuyabilen, Tasarım yapabilen, Proje Sorumlusu'na bağlı olarak görev alabilecek takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Üniversitelerin iç mimarlık / mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen otel, konut, ofis iç mekan projelerinde tecrübeli, Tasarım konusunda yetenekli, Büyük ölçekli projelerde takım çalışmasına yatkın, Detay çözme kabiliyeti olan, Minimum 3 yıl tecrübeye sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sosyal ilişkileri kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyumlu, 3D max veAutocad (iyi seviyede), MS Office programlarını yetkin biçimde kullanabilen.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Mimar BTT MİMARLIK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çok fonksiyonlu karma projelerin tasarımında ve uygulama projeleri safhasında bulunacak,teknik çizim ve görselleştirme programlarına hakim, Mimar meslektaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 sene proje ofisi deneyimi olan, Grafik sunum kavramına hakim Teknik detay ve malzeme bilgisi olan Modelleme ve görselleştirme programlarını kullanabilen Uluslararası literatürü takip eden  

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam

 • Design Engineer (Mechanical) Adecco Gebze İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. Our multinational client is looking for a 'Design Engineer (mechanical) ' . • Prepare the detail design of equipment in accordance with the scope of supply, request for quotations, the proposal and purchase order, including specificatons pertaining to dimensions, flow rates, materials of construction, and quantities • Works with customers during the design and manufacturing stages to resolve any technical issues and questions that arise to clarify or revise product specifications • Provide technical support to drafting, manufacturing team, construction during installation • Follow-up engineering changes and material changes and obsolescence/minor design improvements to help "Design For Manufacture

  Aranan Nitelikler • Bachelor’s Degree in Electrical, Mechanical Engineering. • 3+ years experience in Electrical- Mechanical equipment design • Intermediate in spoken and written English • Knowledge of CAD tools and standard office software

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda "Makine Mühendisi” istihdam edilecektir. Kalıp, Proses tasarımı ve mevcut proseslerin geliştirilmesi, İlgili projelerin takibi ve sonlandırılması, CAD faaliyetlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Fakültesinden mezun, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, AutoCad ve Solidworks programını etkin şekilde kullanabilen, Benzer alanda en az 2-3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, İletişim yeteneği iyi, aktif, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • Mimar Vivenka Mimarlık İstanbul Anadolu 23 Mart 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Mimar olarak çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 3 yıl deneyime sahip, • Uygulama ve Belediye ruhsat projeleri çizebilen, • Güncel yönetmeliklere hakim, emsal hesaplamalarını ve proje etüt sunumlarını yapabilecek, • AutoCAD - Photoshop kullanabilen , • Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, • Ekip çalışmasına uygun, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Not: Avrupa Yakasından başvuranlar dikkate alınmayacaktır.  

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - Cad/Cam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?