Cad/Cam İş İlanları

Hepsini Temizle
Cad/Cam
 • İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu SAKARYA Temsilciliğimizde görev alacak 3D Studio Max eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 3D Studio MAX konusunda uzman bilgisine sahip İleri düzey 3D Studio Max, VRAY bilgisine sahip, 2D-3D animasyon & temel animasyon disiplinleri konusunda bilgi sahibi, 3D modelleme ve kaplama konularında ileri bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü Sınıf içerisinde düzeni sağlayacak Tasarım konusunda iddialı, yetenekli ve yaratıcı, Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, Sınıf içi düzeni sağlayabilecek, Çözüm üretebilen, yenilikleri düzenli takip eden, Zamanını çok iyi planlayabilme özelliklerine sahip olmalıdır.

 • Stajer Grafiker
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Stajer Grafiker – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Genel Merkez Binası için, "Stajer Grafiker" aranmaktadır. Fotoğraf ve görsel temini, Web ara yüz tasarımları ve görsel düzenlemeler yapmak, Kampanya, dijital baskı görsel tasarımlara destek verilmesi, Katalog insert basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinde aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinde okuyan veya yeni mezun, Photoshop’u giriş seviyesinde kullanabilen, Kendisini fotoğraf ve grafik alanın da geliştirmek isteyen, Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak devam edebilecek, Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Değişime ve gelişime açık olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Stajer Grafiker aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Grubun hızla büyüyen organizasyonunda 'Bakım Onarım Ekibinde' görev alacak, Meslek yüksek okullarının veya aynı eğitimi veren teknik eğitim fakültelerinin makine veya mekatronik bölümünden mezun ya da makine mühendisi, Üretim fabrikalarında en az 4-5 yıllık iş deneyimine sahip vebunun en az 2 yılında bakım şefi olarak çalışmış, Bakım-Onarım ekibini sevk ve idare edebilecek, Ekip yönetiminde deneyimli, ekibindeki düzeni, birliği sağlayabilme ve liderlik edebilme becerisine sahip, İletişim, proje yönetimi, organizasyon ve planlama becerileri yüksek, Öncelikleri sıralayabilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Tuzla ve/veya yakın lokasyonda oturan veya ulaşım sorunu çekmeyecek, Bakım Onarım Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bütçe çerçevesinde oluşturulmuş aylık ve yıllık üretim hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Üretim birimindeki çalışan, makina ve malzemenin optimum şekilde planlanması, Bakım-Onarım bölümüyle koordineli olarak sorumluluğu altındaki makine ve teçhizatın Bakım –Onarım süreçlerinin planlanması ve takibi, Sorumluluğu altındaki şef, usta, ustabaşı ve diğer imalat çalışanlarının koordineli bir şekilde çalışmasını temin etmek,

 • İş Açıklaması Yük kaldırma ekipmanları sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için Cnc Dik işleme merkezi operatörü, Cnc torna operatörü, Teknik ressam ve Cadcam kullanabilen kişiler alınacaktır. Tercihen Kocaeli, Gebze, Tuzla tarafında ikamet eden, İstanbuldan başvuracak adaylar içinde servisimiz mevcuttur. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İnsan Kaynakları Departmanı

  Aranan Nitelikler Dik işleme merkezi için Tercihen Awea Bm 1020 Cnc Dik işleme merkezine ve Mitsubishi M70 işletim sistemini bilen Cnc Torna için Tercihen Fanuc işletim sistemi bilen Cnc operatörleri için iyi derecede teknik resim bilgisine sahip Teknik ressamlar için iyi derecede solidworks bilgisine sahip Teknik ressamlar için iyi derece Cadcam bilgisine sahip Tercihen Otomotiv sektörü, Sıcak Çelik Dövme sektörün de deneyimli olan Kalıplama ve Modelleme konusunda tecrübeli Teknik Ressamlar için en az ön lisans mezunu olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • Mimar
  Gurmengroup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İlk temelleri 70'li yıllarda İngiltere’de atılan, 1985 yılından beri Türkiye'de devam eden GÜRMEN GROUP, günümüzde üretim tesisleri, dünya markalarına yaptığı üretimler ve çatısı altında bulunan RAMSEY, KİP markaları ile hazır giyim / mağazacılık sektörünün önemli oyuncularından biridir. Mimar / Tekniker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden veya Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Mağaza dekorasyon işlerinde imalat çizimleri hazırlayabilen, Şantiye takibi konusunda tecrübeli, Autocad 2D /3D ve 3ds max programlarını aktif kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini yapmış, Tercihen Erkek.

 • Cam Programcısı
  Makotim Makina Kalıp
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Özel makine imalatı yapan firmamıza : Hsmworks, yada herhangi bir CAM Proğramını kullanabilen, Tezgah Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Gebze Hasköy san. sitesinde istihtam edilmek üzere, *CNC dik işleme merkezinde cam programı yapabilecek, *önlisans yada lisans mezunu, * Makina ve Talaşlı imalat konusunda tecrübeli, * Tercihen sigara kullanmayan, * askerliğini yapmış, * Gebze, Çayırova ve Darıca civarında ikamet eden , * 22-35 yaşlarında bay takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Proses Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusu ile ilgili (tercihen yüksekokul ve üniversite düzeyinde tasarım eğitimi almış) Sac-metal parça imalatıiçin açınım ve tasarım yapabilme deneyimine sahip, 3 boyutlu dizayn programlarından en az birini iyi düzeyde kullanabilen (Layout çalışması yapabilen). MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar ve askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

 • Design Engineer (Mechanical)
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. Our multinational client is looking for a 'Design Engineer (mechanical) ' . • Prepare the detail design of equipment in accordance with the scope of supply, request for quotations, the proposal and purchase order, including specificatons pertaining to dimensions, flow rates, materials of construction, and quantities • Works with customers during the design and manufacturing stages to resolve any technical issues and questions that arise to clarify or revise product specifications • Provide technical support to drafting, manufacturing team, construction during installation • Follow-up engineering changes and material changes and obsolescence/minor design improvements to help "Design For Manufacture

  Aranan Nitelikler • Bachelor’s Degree in Electrical, Mechanical Engineering. • 3+ years experience in Electrical- Mechanical equipment design • Intermediate in spoken and written English • Knowledge of CAD tools and standard office software

 • İş Açıklaması Talaşlı imalat yapan firmamızda; CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması, CNC dik işleme merkezi ile talaşlı üretim operasyonun yapılması, Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi,

  Aranan Nitelikler CNC dik işleme merkezi ve Fanuc işletim sistemi kullanımında usta seviyesinde tecrübeli, Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, Tercihen Cad/Cam programlarını kullanabilen, program yazabilen, Tercihen MYO Makine veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Tesviye, CNC vb. bölümlerinden mezun, İzmir ve Manisa' dan servis araçlarımız vardır.

 • Elektrik Teknik Ressamı
  Elist Mühendislik
  İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Merkez Ofisimizde ve Şantiyelerimizde görevlendirmek üzere, Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu ELEKTRİK veya ELEKTRİK ÖĞRETMENLİĞİ bölümlerinden mezun, Proje çizimi konusunda tecrübeli, İyi derecede AUTOCAD kullanabilen, TEKNİK RESSAMLAR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Firmamızın bünyesinde bulunan cad/cam yazılımının eğitim ve teknik desteğini verecek cad/cam uzmanı.Üniversiteyi yeni bitirmiş mezunlardan olabilir.yada en az 6 ay sgk ödemesi yapılmamış kişiler başvura bilir.

  Aranan Nitelikler Cad/cam programlarına hakim (solidworks ve catia bilenler tercih edilecektir.) talaşlı imalat bilgisi olan, Üniversitlerin makine / kalıp alanında Teknik eğitim ve Mühendislik fakülteleri mezunu B sınıfı ehliyet sahibi

 • Grafiker
  Sudenur Dericilik
  İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Zeytinburnu’nda bulunan firmamız Sudenur Dericilik’e Grafiker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstediğimiz bölümle ilgili üniversite adayları tercih sebebidir, Bilgisayarda teknik çizim yapabilen, ADOBER programına hakim aynı zamanda hayal gücünü tasarıma dökebilen, Genç, dinamik elemanlar arıyoruz.

 • CAD /Cam Uzmanı
  Otosima
  Bursa 19 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bursa’da otomotiv yan sanayinde büyümekte ve gelişmekte olan, Plastik parça enjeksiyon ve boyama alanında faaliyet gösteren ISO/TS 16949:2009 kalite belgeli fabrikamızda görevlendirilmek üzere CAD/CAM Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen CIMATRON CAD/CAM yazilimına hakim, Makine Muhendisligi, Teknik Egitim Fakultesi (Makine, Kalip, ilgili bolum) veya Meslek Yuksek Okullarinin ilgili bolumlerinden mezunu olan, Tercihen Dökumanlari takip edecek kadar Ingilizce bilgisine sahip, CNC tezgahlar konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Otomotiv sektöründe benzer iş tecrübesine sahip, Bilgisayar donanimlari konusunda bilgili, MS Office programlarina hakim, Analitik dusunceye sahip ve cozum odakli çalisabilecek, Sorumluluk sahibi, Kendini surekli gelistirmeyi prensip edinmis, teknolojiyi takip eden, Ekip çalismasina yatkin, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan

 • Pırlanta-Altın Operasyon Görevlileri
  Altınbaş Mücevherat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, Creditwest Bank,Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır.ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurt dışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, çalışma yeri Nuruosmaniye merkez ofis olmak üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Pırlanta-Altın Operasyon Bölümü için;,Altın Tamir Destek Görevlisi, Pırlanta Kalite Kontrol Görevlisi, pozisyonlarında arayışlarımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Mücevherat sektöründe kariyer hedefleyen, Tercihen sekör deneyimi bulunan, Günlük iş takibi yapabilecek, MS Ofisprogramlarını kullanabilen, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, sorumluluk bilinci gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • İş Açıklaması ESKİŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE UYGUN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( MYO, Teknik Eğitim Fakülteleri, Mühendislik ) *Sac Metal Tasarımı konusunda min. 2 yıl deneyimli yada yeni mezun *CNC takım tezgahların da tecrübesi olan yada tecrübe edinmek isteyen, *Teknik resim okuma ve anlama becerisine sahip *Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış *Bay-Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. *Eskişehir de İkamet eden

 • Cam Oparatörü
  Orven Kauçuk
  Bursa 5 Temmuz 2015

  İş Açıklaması CAM OPARATÖRÜ Otomotiv Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamıza Kauçuk ve Plastik Enjeksiyon Kalıplarında Çalışacak; CNC Konusunda Tecrübeli, En Az 2 Yıl CAM Tecrübesine sahip, Topsolid veya Catia Programlarını Kullanabilen Cam Operatörü Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler CAM OPARATÖRÜ Otomotiv Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamıza Kauçuk ve Plastik Enjeksiyon Kalıplarında Çalışacak; CNC Konusunda Tecrübeli, En Az 2 Yıl CAM Tecrübesine sahip, Topsolid veya Catia Programlarını Kullanabilen Cam Operatörü Aranmaktadır.

 • Cnc Operatörü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 2 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bağcılar - Güneşli civarında bulunan medikal ürünler imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz. CAD-CAM uygulamalarını bilen CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması CNC tezgâhlarının gerekli sıfırlama ve ayarlarının yapılması Tezgâha iş/parça yükleme ve boşaltma yapılması Tezgâhtaki parça işleme sürecinin takip edilmesi, gerekli müdahalenin yapılması İşleme takımlarının değiştirilmesi, korunması ve tezgâhın genel bakım işlemlerinin yapılması Üretilen parçaların gerekli iyileştirmelerinin yapılması Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi ve/veya meslek yüksek okulu mezunu Tercihen CNC dik işleme merkezi ve talaşlı imalat konusunda tecrübeli Teknik resim okumasını ve gerekli ölçü aletlerini kullanmasını bilen Üniversal torna, frezede çalışma tecrübesi olan Mitsubishi M70 kontrol ünitesi ve Fanuc işletim sistemi kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına uyumlu Organize düzenli ve planlı çalışıp kendisini sürekli geliştiren Sorumluluk sahibi iletişimi güçlü İstenildiğinde vardiyalı çalışabilecek CNC Kayar Otomat CNC Dik İşleme Merkezi CNC Torna Tel erezyon Delik Delme Üniversal Torna, Freze ve Matkap Polisaj Zımpara ve Scotch Santrifüj Vibrasyon Renklendirme Ünitesi Ultrasonic Yıkama Lazer Markalama

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Cad/Cam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?