Cad/Cam İş İlanları

Hepsini Temizle
Cad/Cam
 • İş Açıklaması 1975 yılında kurulmuş olan şirketimiz, iş makinası kabinleri, ağır vasıta ve otobüsler, medikal cihazlar uygulama alanı için ürün tasarımı, kalıp imalatı ve vakumla formlama teknolojisiyle parça üretimi yapman firma bünyemize Ar&Ge ve Proje departmanında Tasarım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek Yüksek Okulu Mezunu, ilgili , Özel Makine ve Vakumla formlama teknoloji konusunda deneyimli, Tercihen SOLİDWORKS,TOP SOLİD 3DBoyutlu modelleme programı kullanabilen, Tercihen talaşlı imalat tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35, yaşını aşmamış, seyahet engeli olmayan Bay-Bayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması METAL  SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.  

  Aranan Nitelikler Teknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek ,  Kordinasyon yeteneği güçlü,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış ,   Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Proses Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun (ayrıca teknik donanımına bağlı olarak MYO Makine Bölümü Mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır), Yeni ürün devreye alma, numune ve prototip üretiminde tecrübe sahibi, APQP , Proses FMEA konularında bilgili, Tercihen talaşlı imalat ve kaynaklı konstrüksiyon proseslerinde çalışmış, Şekil konum toleranslarına hakim, teknik resim bilgisi iyi, İyi derecede CAD programı kullanabilen (Solidworks), CAM programı kullanabilmesi tercih sebebidir, Benzer sektörde min. 2 yıl tecrübe sahibi, 3 boyutlu dizayn programlarından en az birini iyi düzeyde kullanabilen (Layout çalışması yapabilen). MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar ve askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere TEKNİK RESSAM aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AUTOCAD ve INVENTOR (katı maddeleme) programlarını kullanabilen, Tercihen Beylikdüzü,Büyükçekmece,Esenyurt ve civarında ikamet eden

  Sektör: Alüminyum, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker, Uzman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Yüksek okul (Torna-Tesviye-Kalıp bölümü) mezunu Talaşlı İmalat konusunda en az 2 yıl işletme tecrübesi olan CNC Freze tezgahlarında programlama tecrübesi olan (Fanuc) Teknik Resim okuma ve anlama becerisi olan Ölçü aletleri kullanabilen (Kumpas , Mikrometre ) Vardiyalı çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Bursa da ikamet eden Bay

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Tayf Hidrolik İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması FABRİKAMIZDA BULUNAN CNC TORNA TEZGAHLARI VE CNC DİK İŞLEM MERKEZLERİ İÇİN PROGRAM YAZABİLEN ,TERCİHEN CAM BİLDİSİ OLAN, CNC OPERATORLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler CNC TORNA FANUC PROGRAMLARI YAZABİLEN CNC DİK İŞLEM MERKEZİ FANUC PROGRAMLARI YAZABİLEN TALAŞLI İMALATA HAKİM, SORUMLULUK ALABİLECEK ÖLÇÜ ALETLERİNE HAKİM TERCİHEN CAM BİLGİSİ OLAN  

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Ustabaşı, Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faliyet gösteren firmamızın AR&GE departmanında görev alacak, Proje Tasarım Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, PTC Creo, Catia, Solid Works gibi 3 boyutlu tasarım programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen, Tercihen PDM/PLM prensipleri ile çalışabilen, Tercihen makina tasarımı konusunda çalışmış ve temel makina tasarımı hesaplarına hakim, En az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, 28 yaş üstü, Askerliğini tamamlamış yada muaf. İzmirde ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • PAY TEKNİK Bursa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe saç metal kalıbı imalatı yapan firmamızın Metod ve Mühendislik bölümünde görevlendirmek üzere takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Yüksek Okul ve Üniversite ilgili bölümlerinden mezun, CatiaV5 programramını iyi derece kullanabilen, Otomotiv sektöründe,saç kalıpları konusunda çalışma tecrübesine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Yabancı dil (İngilizce) İletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Tasarımcı

 • Vivenka Mimarlık İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Mimar olarak çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 3 yıl deneyime sahip, • Uygulama ve Belediye ruhsat projeleri çizebilen, • Güncel yönetmeliklere hakim, emsal hesaplamalarını ve proje etüt sunumlarını yapabilecek, • Revit Architecture - AutoCAD - Photoshop etkin bir şekilde kullanabilen , • Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, • Ekip çalışmasına uygun, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Not: Avrupa Yakasından başvuranlar dikkate alınmayacaktır. Başvuranların varsa portfolyolarını info@vivenka.com adresine göndermelerini rica ederiz.  

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Yetiştirilmek üzere Sirmersan ailesine yeni üyelerler arıyoruz. Yeni Mezun,hedefleri olan,istekli, mesleğini seven,vizyon sahibi Mimar,İç mimar ve Grafiker genç arkadaşlarımız ile daha ileriye gitmek istiyoruz, gelin sizde yeni kurulan ekibimize katılın...

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Pamukkale Üniversitesi veya çevre illlerin Mühendislik ve Mimari fakültelerinde yeni mezun olmuş,yada 1-2 sene tecrübeli,2014 ve sonrası mezun, Bölümlerinde üstün başarı göstermiş öğrenciler, bölümlerinde ilk 3 e girmiş öğrenciler, genel ortalaması minimum 3.5, İngilizce bilen, Mimar,İç mimar, AutoCad, Revit,Adobe CC ve 3ds Max programlarından en az birini kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli,analiz yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Güvenilir,

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması OSTIM'de bulunan, savunma sanayi ve havacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın üretim ve ürün takibinden sorumlu olacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Makine, Mekatronik, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, CNC, CAD, CAM Konularına hakim, Kalite yönetim sistemleri konusunda deneyimli, CMM ve diğer ölçüm/test sistemleri konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşma/yazma/okuma kabiliyetine sahip, Tercihen savunma sanayi alanında tecrübeli, Yurt içi/Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Makine, Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Cad/Cam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?