Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Cerrahi İş İlanları

Hepsini Temizle
Cerrahi
 • İş AçıklamasıSağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle Kocaeli’nin ilk Özel Hastanesi, Akademi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; '' Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı (Nöroşirürji) '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Branşı ile ilgili güncel uygulamalarda bilgi ve deneyim sahibi, · Branşının gerektirdiği vizyona sahip, · Etik değerlere bağlı, Hasta iletişimi kuvvetli, · Hasta güvenliğine ve memnuniyeti önem veren, · Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Aktif tam zamanlı çalışabilecek. '' Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı ( Nöroşirürji ) '' aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

 • İş AçıklamasıSağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle Kocaeli’nin ilk Özel Hastanesi, Akademi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; '' Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Branşı ile ilgili güncel uygulamalarda bilgi ve deneyim sahibi, · Branşının gerektirdiği vizyona sahip, · Etik değerlere bağlı, Hasta iletişimi kuvvetli, · Hasta güvenliğine ve memnuniyeti önem veren, · Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Aktif tam zamanlı çalışabilecek. '' Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı '' aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı

İş Habercisi - Cerrahi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?