Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Çevre Sağlığı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çevre Sağlığı
 • HİCRİ ERCiLi DENIZ NAKLIYAT KiMYEVI MADDELERBalıkesir, Tüm Türkiye 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKimyevi Maddeler sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bandırma / Balıkesir Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun ve Çevre Görevlisi belgesine sahip · Çevre Danışmanlık Sektöründe en az 1 yıl tecrübe sahibi · Çevre mevzuatları ve uygulamalara hakim · ISO 14001 yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi · Seyahat engeli bulunmayan · B Sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen · Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · Problem çözme becerisi yüksek ve analitik düşünebilen Çevre Mühendisi takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Uzman, Mühendis, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Eleman

 • İş AçıklamasıTESTMER Ölçüm ve Test Hizmetleri Çevre Mevzuatına İlişkin Ölçüm ve Analizler İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ölçüm ve Analizler Elektriksel Güvenlik Ölçümleri Enerji Verimliliği Ölçümleri Kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analiz Yeterlilik Belgesine sahip ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş sektörünün öncü firmalarından biridir. Firmamız için aşagıda belirtilen niteliklere sahip 'Ölçüm Personeli' olarak İstanbul Genel Müdürlük Adresimizde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye’ de görev alabilecek, Tesis içi ve dışında İSG, Gürültü ve Emisyon ölçümleri yapacak, İlgili metotları okuyup, yorumlayabilecek, Ölçümle ilgili cihazların korunmasından ve bakımından sorumlu olacak , İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek, Teknik mevzuat bilgisi olan,

  Aranan NiteliklerTercihen Makine Mühendisliği,Çevre Mühendisliği, Çevre İle İlgili Meslek Yüksek Okulu, Kimya, Makine, Gıda, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun durumda olmak, Sık seyahat edebilen, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Ofis programlarını iyi düzeyde bilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması125 MW kapasiteli Doğal Gaz çevrim santralimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Doğalgaz Çevrim Santrali İşletme Operatörü” aranmaktadır. Santral İşletme operatörlüğü görevini yürütmek, Periyodik bakım faaliyetlerini yürütmek, oluşabilecek arızalara müdahale etmek, Çalışan sistemlerin uygun ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak, ölçüm ve kayıtlarını sürekli ve düzenli olarak tutmak, İşletmede montaj ve demontaj işlerini yapmak.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu, Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü mezunu veya EKAT-YG belgesi alabilecek şartları karşılamak, En az 3 yıl üretim / tesis deneyimine sahip, Otomasyon, enstrümantasyon, DCS, SCADA ve PLC sistemlerinde deneyimli, İş güvenliği konusunda titiz, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, EKAT-YG (154 KV)belgesi olması tercih sebebidir, Daha önce elektrik üretim santralinde çalışmış olmak tercih sebebidir, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak,

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklamasıkirlenmiş sahalarda toprak ve yeraltı suyu kirliliği araştırması,sondaj çalışmaları,arıtma sistem kurulumu,söap v.b.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, En az 1 yıl toprak kirliliği alanında çalışmış (Tercih Sebebi), Çevre Görevlisi Belgesine sahip ve Çevre İzinleri konusunda uzman, Analitik düşünebilen, raporlama becerisine sahip,takım çalışmasına yatkın B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, edebilecek durumda olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Çevre/Jeoloji Mühendisi aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mühendis

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÇevre ve Ortam Ölçümü Laboratuvarımızda çalışan personeli yönetebilecek, firmanın hedef ve stratejileri doğrultusunda iş geliştirebilecek, ölçüm, analiz, danışmanlık ve laboratuvar sektöründe deneyimli “Çevre Mühendisi”

  Aranan NiteliklerÇevre Mühendisi Sektörde en az 2 yıl deneyimli Sürücü Belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan Tercihen İngilizce bilen İş Geliştirebilen, ekip çalısmasına yatkın Problem çözücü ve sonuç odaklı Etkin İletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip Sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Neşeli, iyimser, girişken, kendine güvenen TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş.(www.tetko.com.tr) ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Çevre, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB ESKİŞEHİR şubemizde görevlendirilmek üzere ; İşyeri Sağlık Personeli, Hemşire-Sağlık Memuru-Acil Tıp Teknisyeni- Çevre Sağlık Teknisyeni DSP sertifikalı sağlık personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerOfis çalışmalarımızı yürütebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ESKİŞEHİR firma ziyaretlerini yapabilecek İletişim yeteneği güçlü ve satış departmanımıza destek olabilecek, ESKİŞEHİR de ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı Tic. A.Ş. AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Endüstriyel tesislerde, emisyon (baca gazı) ve imisyon (hava kalitesi) ölçümlerini gerçekleştirmek, alınan numuneler ile ölçüm sonuçlarının yer aldığı formları laboratuvara teslim etmektir.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin mühendislik, tıp, fen, veterinerlik ve su ürünleri fakültelerinden, meslek yüksek okullarının meslek liselerinin veya teknik liselerin çevre, kimya, gıda, sağlık, makine ve elektrik / elektronik gibi laboratuvar ile ilgili bölümlerden mezun, -Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, -Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, -Saha çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -Yükseklik korkusu olmayan, yüksekte çalışabilecek, -Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, -Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -22-35 yaş arası, erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Mühendis, Kimyager, Biyolog

İş Habercisi - Çevre Sağlığı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?